نحوه خرید IOTA: از کجا و چگونه

هی ، هی! تازه کارهای رمزنگاری شده! به این راهنما در مورد نحوه خرید ارز رمزنگاری شده IOTA خوش آمدید!

آیا دوستی دارید که صحبت بعدی را متوقف کند "چیز بزرگ" در رمزنگاری؟ خوب ، من هم همینطور!

ابتدا آنها در مورد Bitcoin صحبت می کردند ، سپس در مورد Litecoin برای شما صحبت می کردند. بعد ، Ethereum ، Ripple ، EOS ، Cardano ، blah blah blah بود…

لیست ارزهای رمزنگاری شده هر روز بیشتر و بیشتر می شود! چه می شود اگر دفعه بعدی که دوست آزار دهنده خود را می دیدید ، به جای آن از چیز بزرگ بعدی بگویید?

خوب ، در این راهنما ، من می خواهم کمی در مورد یکی از جالب ترین ارزهای رمزنگاری شده ، IOTA صحبت کنم. من قصد دارم به شما بگویم که چه چیزی IOTA را متفاوت می کند (اگر قبلاً نمی دانید) و سپس من بهترین راه های خرید سکه IOTA را به شما می گویم.

من همچنین نحوه خرید IOTA را با استفاده از یکی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری در اطراف – Binance – به شما نشان می دهم.

قبل از اینکه به شما نحوه خرید IOTA را بگویم ، احتمالاً باید به شما بگویم که IOTA چیست (به طور خلاصه). بنابراین ، IOTA چیست?

توضیح کوتاه IOTA

نحوه خرید IOTA

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

IOTA در سال 2016 توسط David Sonstebo ، Sergey Ivancheglo ، Dominik Schiener و Serguei Popov راه اندازی شد..

IOTA مخفف ، برنامه اینترنت اشیا است. IOTA به گونه ای طراحی شده است که توسط کلیه دستگاهها و وسایلی که به اینترنت متصل هستند استفاده شود.

تصور کنید که! در آینده ، IOTA می تواند شبکه ای باشد که به یک کامیون بدون راننده کمک می کند شیر را به خانه شما برساند که یخچال شما برای شما سفارش داده است! این نیز یک ارز رمزنگاری شده با تفاوت زیاد است.

IOTA چگونه کار می کند?

IOTA ماینر یا پاداش ندارد ، حتی بلاکچین هم ندارد! در عوض ، از یک نمودار بدون دایره جهت دار (DAG) استفاده می کند. این یک روش بسیار پیچیده برای گفتن این است که کاربران معاملات یکدیگر را تأیید می کنند. استفاده های DAG IOTA Tangle نامیده می شود.


نحوه گره خوردن IOTA کار می کند

وقتی کاربران با استفاده از Tangle معامله ای انجام می دهند ، دستگاه آنها قبل از پردازش معامله ، دو معامله دیگر را تأیید می کند. این کمی شبیه نگه داشتن درب باز است تا قبل از اینکه شخص دیگری در را برای شما باز نگه دارد ، به دو نفر اجازه عبور دهید. بنابراین ، چرا این بهتر از استفاده از بلاکچین است?

IOTA ماینر ندارد بنابراین هزینه معامله ندارد. استفاده از IOTA رایگان است! همچنین بسیار سریع است. IOTA می تواند در مورد پردازش کند 1000 tp / s IOTA رایگان است ، سریع است و شیر را تحویل می دهد (نوعی)!

به هر حال ، اکنون که این موضوع را پوشش دادیم ، بیایید به موضوع اصلی این مقاله برویم – IOTA را از کجا و چگونه بخریم.

خرید IOTA مانند خرید بیت کوین نیست زیرا همه مبادلات رمزنگاری IOTA را برای تجارت ارائه نمی دهند.

در اینجا چهار مورد از بهترین صرافی ها برای خرید سکه IOTA آورده شده است. من با Binance شروع می کنم …

خرید IOTA: Binance

نحوه خرید IOTA در Binance

بینانس یک بورس تجاری رمزنگاری رمزنگاری چینی است. این بدان معنی است که شما فقط می توانید ارزهای رمزپایه را با ارزهای رمزپایه دیگر خریداری یا بفروشید.

اگر می خواهید ارزهای رمزپایه را با ارز فیات محلی خود خریداری کنید – مانند دلار آمریکا یا ین ژاپن – ابتدا باید به صرافی دیگری مراجعه کنید. من یک تبادل مانند را توصیه می کنم Coinbase برای معامله گران تازه وارد که می خواهند ارزهای رمزپایه را با استفاده از ارزهای فیات خریداری کنند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ویژگی های معاملاتی Binance

Binance یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در جهان است. این بیش از پردازش شده است 2.5 میلیارد در 24 ساعت گذشته معاملات به ارزش دلار آمریکا است. این حجم معاملات 24 ساعته آن نامیده می شود.

Binance ویژگی های اساسی و پیشرفته تجارت را ارائه می دهد. تنظیمات پیشرفته احتمالاً برای تازه کارها بسیار پیچیده خواهد بود. به تنظیمات اصلی تجارت پایبند باشید و خوب خواهید شد. اگر اعتماد به نفس دارید و می خواهید یاد بگیرید ، طرح Binance واضح و پر از اطلاعات مفید است.

هزینه های Binance

قبل از خرید سکه IOTA باید سپرده گذاری کنید. برای انجام این کار ، شما فقط می توانید Bitcoin یا Ethereum را از صرافی دیگری به حساب Binance خود منتقل کنید. هزینه ای برای این کار وجود ندارد و پس از تأمین اعتبار حساب خود ، آماده خرید سکه IOTA هستید.

شما هزینه ای پرداخت خواهید کرد 0.1٪ از مقدار تجارت هنگام خرید IOTA با Binance. شما دریافت خواهید کرد 50٪ اگر بخواهید قبل از خرید IOTA تصمیم بگیرید وجوه خود را به Binance Coin (BNB) تبدیل کنید ، تخفیف هزینه خواهید داشت. این بدان معنی است که شما فقط هزینه 0.05٪ را پرداخت خواهید کرد!

وقتی می خواهید IOTA خود را پس بگیرید ، هزینه از شما کسر می شود 0.5 IOTA.

اکنون می دانید که خرید سکه IOTA با Binance چقدر ارزان است. اما چقدر ایمن است?

امنیت Binance

Binance احراز هویت دو عاملی را به کاربران خود ارائه می دهد. این صرافی در مارس 2018 توسط هکرها مورد حمله قرار گرفت. با این حال ، قبل از اینکه تیم Binance آنها را متوقف کند ، آنها قادر به سرقت هیچ وجه کاربر نبودند. در حقیقت Binance یک بستر ایمن و قابل اعتماد است.

نحوه خرید IOTA در Binance

توجه داشته باشید: احراز هویت دو عاملی است که حساب کاربر دارای دو نوع رمز عبور است.

بعد ، نگاهی به خرید IOTA با Bitfinex بیاندازید …

Bitfinex

نحوه خرید iota 5Bitfinex در سال 2012 افتتاح شد و در هنگ کنگ ، چین مستقر است. این تجارت با دلار آمریکا ، یورو و ارزهای رمزنگاری شده تجارت می کند. این بدان معناست که شما می توانید حساب خود را بدون نیاز به مراجعه به صرافی دیگری ، تأمین مالی کنید.

ویژگی های تجارت Bitfinex

Bitfinex بیش از پردازش کرد 1.5 میلیارد در 24 ساعت گذشته معاملات به ارزش دلار آمریکا است.

Bitfinex ویژگی های پیشرفته تر تجارت را از آنچه که مبتدیان قادر به استفاده از آن هستند ارائه می دهد. این صرافی برای معامله گران با تجربه و شرکت های بازرگانی طراحی شده است. با این حال ، بیشتر کاربران سایت را برای استفاده از سکه IOTA برای استفاده آسان می یابند.

هزینه های Bitfinex

اگر حساب خود را با ارزهای رمزپایه تأمین کنید ، هزینه ای دریافت نمی شود. به عنوان یک تازه وارد ، احتمالاً می خواهید حساب خود را با USD یا EUR تأمین کنید. برای انجام این کار ، می توانید از انتقال وجه استفاده کنید که هزینه آن از شما کسر می شود 0.1٪.

شما می توانید نحوه خرید IOTA را با Bitfinex انتخاب کنید. شما می توانید سازنده یا گیرنده باشید. صاحبان کارمزد معاملات بیشتری را نسبت به سازندگان پرداخت می کنند. معاملات Taker کمتر از 500 هزار دلار با هزینه ای محاسبه می شود 0.2٪. برای همان تجارت ، یک سازنده کسر می شود 0.1٪. بیشتر مبتدیان سکه IOTA را به عنوان خریدار خریداری می کنند. این یک روش نرم و آسان برای تجارت است.

توجه داشته باشید: سازنده تاجر است که ارز رمزنگاری شده را با قیمتی که قبلاً در بورس ذکر نشده است ، معامله می کند. یک گیرنده ارز رمزنگاری شده را با قیمتی که قبلاً ذکر شده است معامله خواهد کرد. سفارش گیرنده بلافاصله پر می شود. یک سازنده ممکن است صبر کند تا یک گیرنده قیمت آنها را بپذیرد.

وقتی می خواهید IOTA خود را پس بگیرید ، هزینه از شما کسر می شود 0.5 IOTA بنابراین ، خرید IOTA با Bitfinex کمی گرانتر از Binance است ، اما آیا ایمن تر است?

امنیت Bitfinex

نمودار قیمت Bitfinex

Bitfinex چندین بار هک شده است. در ماه مه 2015 ، یک هکر سرقت کرد 1500 بیت کوین در حمله دیگری, 119،796 بیت کوین دزدیده شد. این پلتفرم بودجه را به همه کاربرانی که تا آوریل 2017 ضرر کرده بودند بازگردانده بود. Bitfinex همچنین ویژگی های امنیتی را بسیار بهبود بخشیده است. احراز هویت دو عاملی به کاربران ارائه می شود و 99.5٪ همه وجوه بصورت آفلاین ذخیره می شوند.

IOTA بعدی را از کجا می توانم خریداری کنم؟ Binance و Bitfinex هر دو روش ارزان و آسان برای خرید ارز رمزنگاری شده IOTA دارند. در مورد Gate.io چطور؟?

Gate.io

نحوه خرید IOTA در gate.io

Gate.io یک تبادل رمزنگاری به رمزنگاری است که در سال 2017 راه اندازی شده است. این زبان به زبان انگلیسی و چینی در دسترس است.

Gate.io سعی دارد تا به کاربران خود امکان دسترسی به پروژه های جدید هیجان انگیز ارز رمزنگاری شده – مانند IOTA را بدهد!

ویژگی های معاملات Gate.io

حتی اگر یک مبادله جدید باشد ، Gate.io یکی از شلوغ ترین است. حجم معاملات 24 ساعته آن است

بیشتر از 2 میلیارد دلار آمریکا.

Gate.io بیش از 250 جفت های مختلف تجاری. این گزینه برای اکثر مبتدیان انتخاب بسیار زیادی خواهد بود. با این حال ، صرافی به خوبی طراحی شده است و اکثر تجار باید استفاده از آن را ساده بدانند.

توجه داشته باشید: جفت های معاملاتی دو ارزی هستند که نرخ ارز در آنها ارائه می شود. به نظر می رسد یک جفت تجاری 1 BTC = 8،662 دلار.

هزینه های Gate.io

قبل از خرید IOTA باید حساب Gate.io خود را با ارز رمزنگاری شده تأمین کنید. بابت این هزینه از شما کسر نمی شود.

یک اتهام از 0.2٪ مبلغ تجارت برای خرید IOTA ساخته می شود.

برداشت از IOTA با پرداخت هزینه 0.1 IOTA

همانطور که می بینید ، درک هزینه های Gate.io ساده است که برای تازه کارها عالی است. خرید سکه IOTA با Gate.io چقدر ایمن است?

Gate.io Security

Gate.io هک نشده است که خوب است. با این حال ، این فقط یک سال است که زنده است بنابراین من تعجب می کنم اگر قبلا بودجه کاربر را از دست داده باشد! این پلتفرم احراز هویت دو عاملی و همچنین هشدارهای پیامکی را ارائه می دهد. همچنین این رمزهای عبور جداگانه برای دسترسی به حساب ها و جابجایی وجوه دارد.

صرافی هایی که تاکنون در مورد شما گفته ام چند روش عالی برای خرید IOTA ارائه می دهند. اما آیا مبادله بعدی ما از بقیه بهتر است؟ بیایید HitBTC را بررسی کنیم…

HitBTC

نحوه خرید IOTA 8

آخرین بورس در لیست ما برای خرید IOTA HitBTC است. HitBTC مستقر در هنگ کنگ ، چین است و از سال 2013 زندگی می کند. این یکی دیگر از تبادل رمزنگاری به رمزنگاری است. با عرض پوزش ، افراد تازه وارد! قبل از خرید در اینجا باید بیت کوین را از صرافی کارگزاران خریداری کنید.

ویژگی های معاملاتی HitBTC

HitBTC کوچکترین مبادله ای است که من در مورد آن صحبت کردم. حجم معاملات 24 ساعته در حدود آن است 323 میلیون دلار آمریکا.

HitBTC برای مبتدیان طراحی نشده است. این دارای ویژگی های بسیاری است که معامله گران با تجربه تر آنها را دوست دارند. این موارد شامل معاملات حاشیه ای و سفارشات حد مجاز است. با این حال ، تازه کارهایی که IOTA را خریداری می کنند می توانند از این پلتفرم استفاده کنند! اما هزینه آن چقدر خواهد بود?

هزینه های HitBTC

واریز بیت کوین به حساب شما هزینه دارد 0.0006 BTC.

HitBTC برای هزینه های تجارت خود از سیستم سازنده / گیرنده استفاده می کند. معاملات Taker شارژ می شود 0.1٪ از مقدار تجارت. از سازندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی شود!

اگر پیشنهاد خرید IOTA را با قیمتی بالاتر از آنچه در بورس ذکر شده است ، HitBTC به شما پرداخت خواهد کرد 0.01٪ از مقدار تجارت. این تخفیف نامیده می شود. خیلی باحال ، متعجب?

امنیت HitBTC

HitBTC بسیار ایمن است! این هکر درست پس از باز شدن قربانی یک هک شد اما از آن زمان در مورد امنیت کاربر بسیار جدی بوده است. این پلتفرم از ویژگی هایی مانند توقف جلسه اضطراری و رمزگذاری برای محافظت از داده ها و بودجه کاربر استفاده می کند.

HitBTC همچنین دارای احراز هویت دو عاملی است و به کاربران می گوید چه موقع به آدرس آنها با آدرس IP ناشناخته دسترسی پیدا کرده است.

بنابراین ، اکنون که س yourال شماست "IOTA را از کجا بخرم?" پاسخ داده شده است ، شما هم اکنون می دانید IOTA را با بهترین مبادلات بازار از کجا بخرید. بیایید ببینیم کدام ارز بهتر است ، سپس من به شما نحوه خرید IOTA را با بورس برنده نشان می دهم!

و برنده است…

من فکر می کنم بهترین مبادله برای مبتدیان برای یادگیری نحوه خرید IOTA با Binance است. هر چهار صرافی سیستم عامل های عالی برای یادگیری نحوه خرید IOTA هستند. با این حال ، Binance راهی آسان ، ارزان و ساده برای خرید ارز رمزنگاری شده IOTA به کاربران ارائه می دهد.

بنابراین ، بیایید نگاهی به روند خرید IOTA از طریق Binance بیندازیم. البته توجه داشته باشید که سایر گزینه های مبادله نیز کاملاً معتبر هستند – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است نگاه عمیق تر به هر یک از آنها, و تصمیم بگیرید که چه چیزی بیشتر به شما مناسب است!

توجه داشته باشید: در این مثال ، من نحوه خرید IOTA را با بیت کوین به شما نشان می دهم. اگر ترجیح می دهید از Ethereum استفاده کنید ، مراحل را دنبال کنید ، هر کجا که می گوید Bitcoin (یا BTC) ، آن را با Ethereum (ETH) جایگزین کنید.

نحوه خرید IOTA با استفاده از Binance: ثبت نام کنید

قبل از یادگیری نحوه خرید IOTA به حساب Binance نیاز خواهید داشت. برای ثبت نام ، به صفحه اصلی Binance رفته و بر روی آن کلیک کنید ثبت نام.

نحوه ثبت نام در Binance

حتماً یک گذرواژه قوی و یک آدرس ایمیل انتخاب کنید که دارای تنظیمات احراز هویت دو عاملی خود باشد. در مرحله بعدی ، از شما خواسته می شود که یک کار تأیید ساده را انجام دهید. و همین! اکنون ثبت شده و تأیید شده اید. اکنون من نحوه خرید IOTA را به شما نشان خواهم داد.

اشاره کوتاه: به شما این امکان داده می شود که برای اولین بار ورود به سیستم ، احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. حتماً این کار را انجام دهید ، این بسیار مهم است! باید Google Authenticator را بارگیری کنید که می توانید انجام دهید اینجا.

بودجه حساب خود را

برای تأمین اعتبار حساب خود ، به اینجا بروید منابع مالی و سپس سپرده ها / برداشت ها. در مرحله بعدی ، باید ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید به حساب خود واریز کنید ، انتخاب کنید.

نحوه تأمین اعتبار حساب خود در Binance

به عنوان مثال ، اگر بیت کوین را در صرافی دیگری ذخیره کرده اید و می خواهید از آن برای خرید IOTA استفاده کنید ، را انتخاب کنید سپرده در داخل بیت کوین ردیف اکنون Binance آدرس سپرده Bitcoin خود را به شما نشان می دهد تا بتوانید Bitcoin خود را به آن ارسال کنید.

اکنون باید به صرافی که بیت کوین شما را نگه می دارد بروید و بیت کوین را به آدرسی که Binance به شما داده ارسال کنید. پس از تأمین اعتبار حساب خود ، می توانید 50٪ تخفیف هزینه را که قبلاً در مورد آن صحبت کردم ، دریافت کنید. برای این کار به قسمت مرکز کاربری در حساب خود و مطمئن شوید که تخفیف است بر. به نظر می رسد مانند این

نحوه خرید IOTA 11

و اکنون ، لحظه ای که همه منتظر آن بوده ایم

تجارت کردن

Binance دارای دو تنظیم تجارت است. پایه و پیشرفته از تنظیمات اساسی استفاده کنید تا تجربه بیشتری کسب کنید. برای انتخاب تنظیمات تجارت خود ، به بروید تبادل و انتخاب کنید پایه ای. حالا بیایید مقداری IOTA بخریم!

در صفحه معاملات اساسی لیست بلندی از جفت های معاملاتی به شما نشان داده می شود. IOTA / BTC را پیدا کنید. این جفت را انتخاب کنید. شبیه این خواهد شد؛

نحوه خرید سهام IOTA

بعد ، فرم سفارش را با مقدار IOTA مورد نظر برای خرید پر کنید. پس از انجام این کار ، بر روی کلیک کنید خرید IOTA و همین! شما اکنون صاحب افتخار یکی از ارزهای رمزپایه سریعترین رشد در بازار هستید.

تعادل IOTA

اکنون شما می دانید که چگونه IOTA را بخرید ، برای تهیه آن به جایی احتیاج دارید. ایده بسیار بدی است که ارز رمزنگاری شده را در صرافی ها بگذارید. Binance در واقع با بودجه غیرفعال از کاربران هزینه دریافت می کند. بهترین مکان برای نگهداری همه ارزهای رمزپایه ، کیف پول ایمن خودتان است.

توجه داشته باشید: کیف پول جایی است که تمام کدهای لازم برای دسترسی به ارز رمزنگاری شده خود را در آن نگه دارید. کیف پول می تواند نرم افزاری ، سخت افزاری ، آنلاین یا آفلاین باشد. شما باید سعی کنید از بیش از یک نوع کیف پول برای ذخیره رمزهای رمز خود استفاده کنید. و به یاد داشته باشید: آنها را ایمن نگه دارید! کیف پول بسیار مهم است.

نتیجه

در ابتدای این راهنما فکر می کردید ، “از کجا می توان IOTA را خریداری کرد؟” ، و اکنون می دانید که IOTA را از کجا و چگونه خریداری کنم. بالاخره کار خیلی سختی نبود ، همینطور بود?

الآن میخوای چی کار کنی؟ شما باید بیرون بروید و دوست مزاحم خود را پیدا کنید. به آنها همه چیز را در مورد “چیز مهم بعدی در رمزنگاری” بگویید. می توانید درمورد IOTA و چهار مکان مناسب برای خرید آن به آنها بگویید. حتی می توانید نحوه خرید IOTA را با Binance به آنها بگویید. فقط به آنها در مورد تخفیف هزینه نگویید!

اگر پیگیری این راهنما آسان شده و اکنون IOTA خود را خریداری کرده اید ، لطفاً به من اطلاع دهید! همچنین ، به نظر شما IOTA اتریوم بعدی است؟ یا فقط اعتیاد به مواد مخدره است؟ آیا مکانی بهتر از Binance برای خرید آن وجود دارد؟ تا دفعه بعد تازه واردهای رمزنگاری ، خداحافظ!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map