بهترین کیف پول IOTA

IOTA – ارز رمزنگاری شده ای که از بلاکچین استفاده نمی کند. درست است! در عوض ، IOTA از فرم فناوری توزیع شده لجر خود با نام The Tangle استفاده می کند!

به هر حال ، اجازه دهید به آن بپردازیم – من فرض می کنم شما چند سکه IOTA برای خود خریده اید و اکنون می خواهید بهترین مکان برای ذخیره آنها را بدانید؟ این مورد یا قبل از خرید IOTA در حال بررسی آن هستید. خوب ، هر کدام که باشد ، شما قطعاً به جای درست آمده اید!

در راهنمای کیف پول IOTA من قصد دارم با صحبت در مورد اینکه چرا مهم است که سکه های خود را در کیف پول خصوصی ذخیره کنید ، نه اینکه آنها را در صرافی شخص ثالث بگذارید ، شروع می کنم..

پس از آن ، من می خواهم در مورد انواع کیف پول های مختلف بحث کنم و اینکه چگونگی بسته به انتخاب شما به عوامل خاصی مانند امنیت بیشتر یا راحتی بیشتر بستگی دارد.

سرانجام ، من قصد دارم در مورد برخی از بهترین کیف پولهای IOTA موجود در بازار و همچنین کیف های جدید و هیجان انگیزی که به زودی منتشر می شوند برای شما صحبت کنم.!

پس برای چی منتظری؟ بگذارید با توضیح اینکه چرا به کیف پول IOTA نیاز دارید شروع می کنم!

کیف پول IOTA – چرا به آن احتیاج دارید?

وقتی ارزهای رمزپایه را از صرافی متمرکز خریداری می کنید (به عنوان مثال Binance ، Bittrex و غیره) ، اعتماد خود را به شخص دیگری – صرافی متمرکز.

این بدان معناست که هنگام واریز وجه ، اطمینان دارید که صرافی از آنها محافظت می کند. بزرگترین خطر اعتماد به شرکتی که از سرورهای متمرکز استفاده می کند این است که اگر هک شوند ، کل پایگاه داده در معرض خطر است.

متأسفانه ، از زمان ایجاد بیت کوین در سال 2009 ، هک های زیادی وجود دارد.

در سال 2016 ، سرورهای اصلی Bitfinex در بورس ارزهای رمزنگاری شده هک شد که به مجرمان اجازه داد بیش از 120،000 BTC را بدزدند. در آن زمان ، مبلغ 72 میلیون دلار بود.

نمودار قیمت Bitfinex

در سال بعد ، یک صرافی به نام CoinDash بیش از 7 میلیون دلار اتریوم سرقت کرد. مجدداً ، سرورهای متمرکز هک شدند و به هکرها این امکان را داد تا وجوه دیگران را بدزدند.

بنابراین ، اگر صرافی هک شود و پول شما را بدزدند چه اتفاقی می افتد؟ متأسفانه برای شما ، هیچ تضمینی وجود ندارد که مبادله آن را به شما بازگرداند. به این دلیل واقعاً مهم است که سکه های خود را به کیف پول IOTA خود منتقل کنید, به دور از هرگونه مبادله متمرکز.

بنابراین اکنون که می دانید چرا مهم نیست که هرگز سکه را در صرافی بگذارید ، بخش بعدی راهنمای کیف پول IOTA من در مورد انواع کیف پول های موجود صحبت خواهد کرد.


انواع مختلف کیف پول

قبل از اینکه در مورد انواع کیف پول های موجود بحث کنم ، لازم به یادآوری است که IOTA هنوز یک پروژه بسیار جدید است. این بدان معنی است که در حال حاضر ، آنها در واقع کیف پول متناسب با هر نوع ندارند. با این حال ، کیف پول های جدید زیادی در دست ساخت است ، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که مجبور نباشید خیلی طولانی منتظر بمانید تا کیف پول مورد نظر خود را دریافت کنید.

کیف پول IOTA

وب کیف پول

کیف پول وب کمترین کیف پول موجود در بازار است و به این معنی است که شما فقط می توانید از طریق مرورگر اینترنت به سکه های خود دسترسی پیدا کنید. در حقیقت ، در مثالی که قبلاً در آنجا هک شدم صرافی های متمرکز ، این نمونه ای از کیف پول وب است.

گرچه کیف پول های وب بیشتر در معرض خطر هستند ، اما راحت ترین کیف پول ها نیز هستند. این به این معنی است که اگر شما نیاز دارید که سریعاً مقداری پول برای کسی ارسال کنید ، بهتر است از کیف پول وب استفاده کنید.

با این حال ، فقط به یاد داشته باشید که فقط باید مقادیر کمی از سکه های IOTA را در کیف پول وب نگه دارید ، فقط در صورت اتفاق بدی.

با استفاده از کیف پول وب ، می توانید وجه خود را به شخص دیگری تحویل دهید. این مانند این است که به شخصی که نمی شناسید اجازه دهید مراقب پس انداز شما باشد و سپس از او بخواهید که در صورت نیاز به شما اجازه دسترسی به آن را بدهد – اگر مقدار سکه های IOTA دارید که علاقه زیادی به از دست دادن آن ندارید ، راهی برای ذخیره آنها نیست!

کیف پول IOTA

کیف پول موبایل

همانطور که از نامش پیداست ، کیف پول موبایل زمانی است که سکه های خود را روی دستگاه تلفن همراه خود نگه دارید. انجام این کار مزایایی دارد ، اما معایبی نیز وجود دارد.

در مرحله اول ، ارسال و دریافت وجوه بسیار راحت است. شما نه تنها به سکه های خود دسترسی فوری دارید ، بلکه می توانید از ویژگی های اسکن QR نیز استفاده کنید. این مانند بارکدی است که تلفن شما اسکن می کند ، و سپس می تواند بارکد را به طور خودکار به آدرس کیف پول منحصر به فرد تبدیل کند.

به عنوان مثال ، در مکانهایی مانند ژاپن ، که اکنون بیش از 200000 فروشگاه در دنیای واقعی وجود دارد که پرداخت ارز رمزنگاری شده را قبول می کنند ، می توانید تلفن خود را هنگام پرداخت اسکن کرده و وجوه به طور خودکار به فروشنده ارسال شود!

هرگز فراموش نکنید ، اگر کسی بتواند تلفن شما را بدزدد ، ممکن است قبل از اینکه فرصتی برای بازیابی آنها در دستگاه دیگری پیدا کنید ، به سکه های شما دسترسی داشته باشد. علاوه بر این ، دستگاه های تلفن همراه 100٪ در برابر بدافزارها یا ویروس ها ایمن نیستند.

کیف پول IOTA

کیف پول رومیزی

این گزینه خاص کمی ایمن تر از کیف پول موبایل است ، با این وجود کمی راحت تر است. اساساً ، شما کیف پول را روی رایانه یا دستگاه لپ تاپ خود بارگیری می کنید و سپس سکه های خود را به صورت آفلاین ذخیره می کنید. تنها زمانی که کیف پول برای اتصال به اینترنت نیاز دارد این است که در واقع می خواهید وجهی را برای کسی ارسال کنید.

هنگامی که از کیف پول رومیزی معتبری استفاده می کنید ، کلیدهای خصوصی شما توسط سرورهای شخص ثالث نگهداری نمی شود ، به این معنی که فقط شما به آنها دسترسی دارید. در عین حال ، این بدان معناست که اگر آنها را اشتباه قرار دهید ، سکه های شما برای همیشه از بین می رود!

به روشی مشابه کیف پول موبایل ، سکه های شما از طرق مختلف در معرض خطر هستند. به عنوان مثال ، هر بار که به اینترنت متصل می شوید ، کیف پول شما آسیب پذیر است ، به خصوص اگر یک هکر بتواند لپ تاپ شما را با ویروس یا keylogger آلوده کند.

همچنین ، اگر فراموش کنید از کیف پول خود پشتیبان تهیه کنید و دستگاهتان خراب شود ، می توانید سکه های IOTA خود را گم کنید. هرگز اجازه ندهید کسی بدون حضور شما از لپ تاپ شما استفاده کند و آن را بدون تعمیرگاه رها نکنید!

کیف پول IOTA

کیف پول سخت افزار

در یک جمله ، کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده به همان اندازه که می خواهید برای سکه های IOTA خود تهیه کنید ، به یک امن در دنیای واقعی نزدیک است! اساساً ، سکه های شما بصورت آفلاین در یک دستگاه سخت افزاری فیزیکی نگهداری می شوند ، به این معنی که فقط وقتی به سرور وصل می شوید همیشه به آن متصل می شوند.

برای تأیید اعتبار انتقال وجه ، باید کد پین را روی کیف پول سخت افزار وارد کنید. حتی اگر کیف پول خود را به سرقت ببرید ، هکرها نمی توانند به سکه های شما دسترسی پیدا کنند. در عوض ، می توانید آنها را با استفاده از عبارت بازیابی رمز عبور خود بازیابی کنید!

برخلاف سایر انواع کیف پول هایی که ذکر کردم ، در واقع شما باید هزینه یک کیف پول سخت افزاری را بپردازید ، اما اگر به دنبال نگهداری تعداد زیادی سکه هستید ، ارزش سرمایه گذاری آن را دارد.

بنابراین اکنون که شما در مورد انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری اطلاعات دارید ، اکنون قصد دارم بحث کنم که بهترین کیف پول IOTA از کیف پول های IOTA در حال حاضر موجود است!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

IOTA Wallet – کدام یک بهترین است?

اگرچه تیم IOTA برای اولین بار از سال 2015 کار بر روی پروژه خود را آغاز کرد ، اما هنوز فقط چند کیف پول برای انتخاب وجود دارد. در اینجا سه ​​موردی آورده شده است که می توانید بلافاصله به آنها دسترسی پیدا کنید.

کیف پول سبک GUI IOTA

کیف پول سبک GUI IOTA برای مبتدیان بسیار مناسب است زیرا نصب آن بسیار ساده است.

آیا به دنبال MAC کیف پول IOTA هستید؟ شما خوش شانس هستید این برنامه برای بارگیری در MAC ، Windows و Linux موجود است. با این حال ، این کیف پول خاص IOTA با دستگاه های تلفن همراه سازگار نیست.

برنامه کیف پول موبایل IOTA

از نظر امنیتی ، شما تنها شخصی هستید که به کلیدهای خصوصی خود دسترسی دارید ، به این معنی که آنها توسط شخص ثالث ذخیره نمی شوند.

وقتی برای اولین بار آن را تنظیم کردید ، از شما سوال می شود که می خواهید گره کامل یا روشن را نصب کنید. اگر مبتدی هستید و فقط به دنبال ساده و ایمن نگه داشتن کارها هستید ، بهتر است یک گره سبک انتخاب کنید.

اگر صدای این کیف پول IOTA را دوست دارید ، می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید این وب سایت.

نوستالژی کیف پول سبک IOTA

دوباره ، اگر دنبال کیف پول IOTA Mac ، Windows یا Linux هستید ، خوش شانس هستید! Nostalgia IOTA Light Wallet برای بارگیری در دستگاه های ویندوز ، مک و لینوکس موجود است ، و آن را به یک کیف پول سبک IOTA دسک تاپ تبدیل می کند.

شناخته شده است که دارای ویژگی های امنیتی بسیار خوبی است ، اما استفاده از آن کاملاً پیچیده است. بنابراین ، تا زمانی که درک درستی از کدگذاری اساسی نداشته باشید ، ممکن است این بهترین کیف پول IOTA برای شما نباشد.

کیف پول سبک نوستالژی IOTA

اگر قادر به استفاده از نوستالژی هستید ، استفاده از آن سریعترین دسترسی به شبکه IOTA را برای شما فراهم می کند ، در صورت نیاز به پرداخت سریع ، واقعاً راحت تر خواهد بود.

با کلیک روی این گزینه ارتباط دادن, می توانید دستورالعمل های مربوط به نحوه تنظیم آن و همچنین یافتن پیوندی برای بارگیری کیف پول IOTA مستقیماً در دستگاه خود پیدا کنید..

کیف پول IOTA برای اندروید

کیف پول نهایی در لیست من کیف پول رسمی IOTA برای آندروید است. این البته یک کیف پول موبایل است که در حین حرکت راحتی زیادی به شما می دهد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه رسمی را بارگیری کنید و می توانید کیف پول سکه های IOTA را به کیف پول ارسال ، نگه داشته یا دریافت کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به اسکنر QR ، نرخ ارز IOTA به فیات و ابزار رمز عبور اضافی اشاره کرد.

کیف پول اخیراً منتشر شده است ، به این معنی که هنوز در نسخه بتا است. متأسفانه ، از آنجا که کیف پول هنوز روزهای ابتدایی خود را سپری می کند ، شکایات زیادی در مورد اشکالات وجود دارد.

IOTA Wallet BETA

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک تلفن Android داشته باشید ، می توانید با مراجعه به فروشگاه Google Play کیف پول رسمی IOTA را برای Android پایین بیاورید.

من می دانم که احتمالاً به چه چیزی فکر می کنید. آیا این است؟ خوب در این مرحله ، من می ترسم. پلتفرم IOTA هنوز یک محصول نهایی نیست ، بنابراین مدتی طول می کشد تا همه چیز فعال شود.

نگران نباشید ، چیزهای زیادی برای آمدن وجود دارد. در مرحله بعدی ، نگاهی خواهیم انداخت به برخی از کیف پول های IOTA که قرار است در آینده منتشر شود.

(ضمناً ، اگر می خواهید راهنمای کامل من را در مورد “IOTA چیست؟” بخوانید ، پس می توانید با استفاده از اینجا را کلیک کنید!)

کیف پول IOTA – در حال آمدن و آمدن?

اگرچه میزان کیف پول های IOTA موجود در حال حاضر بسیار محدود است ، اما چند کیف جدید موجود در حال ساخت است. اگر به دنبال Mac کیف پول IOTA هستید ، این شامل شما نیز می شود! من دو مورد را در زیر آورده ام که فکر می کنم باید مراقب آنها باشید.

کیف پول ترینیتی

کیف پول Trinity توسط یکی از دانشجویان دانشگاه کالج لندن (UCL) در حال ساخت است و انتظار می رود خیلی زود عرضه شود. طبق آخرین اعلامیه در مارس 2018 ، کیف پول ترینیتی اولین کیف پول IOTA کاربر پسند است که وارد بازار می شود.

بسیاری از ویژگی ها از جمله چندین زبان ، حالت اصلی یا تخصصی و امکان چاپ کیف پول کاغذی IOTA در دسترس خواهد بود..

توجه داشته باشید: کیف پول کاغذی IOTA راهی برای آفلاین نگه داشتن کلیدهای خصوصی شما است. در واقع ، این فقط چاپ آنها بر روی یک کاغذ است! فقط بخاطر داشته باشید که کیف پول کاغذی IOTA خود را ایمن نگه دارید ، زیرا در برابر آتش سوزی و غیره آسیب پذیر است – لمینیت آن را در نظر بگیرید!

کیف پول Trinity در مراحل نهایی توسعه است و پس از راه اندازی انتظار می رود که در همه دستگاه ها از جمله iOS منتشر شود.!

کیف پول نلیوم

Nelium یکی دیگر از کیف پول های کاربر پسند است که در حال حاضر در حال ساخت است. پس از آماده شدن برای عرضه ، این کیف پول IOTA با Android و iOS سازگار خواهد بود و آن را به یک کیف پول مخصوص موبایل تبدیل می کند. مزیت اصلی استفاده از کیف پول Nelium این است که برای مبتدیان کاملاً مناسب خواهد بود.

برنامه کیف پول همراه Nelium

وقتی صحبت از امنیت می شود ، دانه های خصوصی شما فقط روی دستگاه تلفن همراه شما نگهداری می شوند ، بنابراین هرگز توسط سرورهای Nelium مشاهده نمی شوند. یک رابط کاربری تمیز وجود دارد و همچنین گزینه ای برای اسکن کد QR وجود دارد که انتقال وجه را واقعاً آسان می کند

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این کیف پول خاص IOTA داشته باشید یا می خواهید بدانید که چه موقع باید آن را آزاد کنید, اینجا را کلیک کنید!

لجر نانو اس IOTA

من بهترین ها را تا آخر ذخیره کردم! در آوریل 2018 تیم IOTA اعلام کرد که ارز رمزنگاری شده آنها به زودی با کیف پول Ledger Nano S سازگار است!

Ledger یک کیف پول سخت افزاری است ، که اگر از اوایل راهنمای من به یاد داشته باشید ، به همان اندازه که تهیه می کنید نزدیک به یک صندوق امن است. این ایمن ترین راه برای ذخیره سکه های IOTA شما خواهد بود ، زیرا حتی اگر کیف پول سخت افزار خود را به سرقت ببرید ، باز هم می توانید به منابع مالی خود دسترسی پیدا کنید.

لازم به یادآوری است که شما باید فقط Ledger Nano S را از وب سایت رسمی خریداری کنید که دسترسی به آن توسط با کلیک بر روی این پیوند.

اگر این کیف پول مورد علاقه شماست ، مرتباً برای به روزرسانی ها بررسی کنید. وقتی سازگار شد ، حدود 90 یورو برای شما هزینه دارد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه

بنابراین ، شما بروید! اگر راهنمای کیف پول IOTA من را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید درک خوبی از انواع مختلف کیف پول داشته باشید.

به طور معمول از چه کیف پول هایی استفاده می کنید؟ آیا صدای کاغذ IOTA را دوست دارید?

همچنین باید از سه کیف پول IOTA موجود در حال حاضر ایده خوبی داشته باشید. آیا صدای هیچ کدام از شما خوب است؟ من می دانم که در حال حاضر واقعا محدود است ، اما نکته خوب این است که در حال حاضر کیف پول های جالبی در دست تولید است.

جدول: جوانب مثبت و منفی Ledger Nano X و Trezor Model T

من صدای کیف پول Ledger Nano S IOTA را بسیار دوست دارم ، زیرا امن ترین مکان برای ذخیره سکه های شما است!

نظرات خود را درباره کیف پول هایی که بررسی کرده ام و همچنین هر تجربه ای که با آنها داشته اید به من اطلاع دهید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map