Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

KuCoin VS Binance: کدام یک را انتخاب کنم؟

اگر کسی هستید که اخیراً وارد رمزنگاری شده اید و اکنون به دنبال آن هستید بهترین راه ها برای شروع سرمایه گذاری و تجارت سکه های مختلف, شما نیاز دارید تبادل درجه یک برای کمک به شما برای یافتن چنین مبادله ای ، باید به برخی مقایسه ها نگاه کنید – در این مقاله خاص ، ما مقایسه خواهیم کرد KuCoin در مقابل بینانس.

هر دو سیستم عامل مورد بحث توانسته اند نام های بسیار مناسبی برای خود بسازند. در عین شباهت ، هر دو شباهت دارند کاملاً متفاوت, هنوز – این بدان معنی است که همان افرادی که ممکن است KuCoin را دوست داشته باشند لزوما علاقه به Binance نخواهند داشت ، و برعکس.

نگران نباشید ، هر چند – یک بار ما معیارهای مقایسه را کشف کنید, و میله را بالا بگذارید, ما قادر به بررسی و تجزیه و تحلیل مبادلات ارزهای رمزپایه خواهیم بود و خواهیم دید کدام یک از آنها مناسب شما است.

KuCoin VS Binance: معیارهای مقایسه

بنابراین ، پس – اولین چیزهای اول. به منظور داشتن یک هدف KuCoin در مقابل بینانس مقایسه, ما نیاز خواهیم داشت برخی از ویژگی هایی که به عنوان اصلی ترین نکات مهم صحبت می کنند, درست?

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

خوب ، در حالی که تک تک افراد باورهای خاص خود را در مورد ویژگی های اساسی دارند تبادل ارز رمزپایه درجه یک هستند ، برخی از جنبه های اصلی وجود دارد که ، به هر صورت, حیاتی برای هر و همه مبادلات قانونی و قابل اعتماد.

برای این مقاله ، ما پنج مورد را بررسی می کنیم – امنیت, راحتی در استفاده, هزینه ها, سکه های پشتیبانی شده, و تعداد کاربر. در حالی که مسلماً برخی جنبه های دیگر نیز وجود دارد که برای هر تبادل رمزنگاری بسیار مهم است ، بدون این پنج مورد ، هیچ شانسی برای بازخرید وجود ندارد! با این حال ، بیایید نگاهی دقیق تر به این موضوع بیندازیم.

  • امنیت. جنبه های امنیتی مبادله ارزهای رمزنگاری شده ، خوشبختانه در اکثر قریب به اتفاق موارد بدون هیچ مشکلی است. این چیزی است که حتی برای داشتن یک تبادل مناسب “ضروری” نیست – کاملاً اجباری است. چیزهایی که در این مقایسه KuCoin VS Binance اصلاً متفاوت نیستند – در حالی که هر دو مبادله ممکن است در برخی محافل مشخص شده از علاقه مندان به رمزنگاری محبوب باشند ، بسیار مهم است که شما بخواهید همیشه جنبه های امنیتی هر تبادل رمزنگاری را که قصد استفاده از آن را دارید بررسی کنید, مبادا این امر ایمن و مستعد تلاش برای هک شدن باشد.
  • راحتی در استفاده. بعد از امنیت ، جنبه های کاربردی ارز ممکن است کمی خوب به نظر برسد … بگذارید فقط بگوییم نه چندان مهم. با این حال ، از شما می خواهم که در مورد آن فکر کنید – اگر یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده برای خود انتخاب کرده اید, شما احتمالاً قصد دارید زمان زیادی را صرف آن کنید, تجارت و انجام معاملات عالی احتمالاً دوست دارید آن پلتفرم باشد استفاده از آنها آسان است, و به شما امکان می دهد تا به برخی مناطق خاص بروید و به آنها دسترسی پیدا کنید (صفحات) به روشی سریع و مستقیم, درست؟ وقتی صحبت از قیمت رمزنگاری می شود ، بسیاری از موارد فنی گیج کننده وجود دارد – اگر مبتدی باشید ، گم شدن در آنها آسان است! این را در این مقایسه KuCoin VS Binance نیز بخاطر داشته باشید!
  • هزینه ها. اگر به دنبال اولین سایت مبادله ارز رمزنگاری شده خود هستید و فقط می خواهید “آبها را آزمایش کنید” ، پس هزینه ها عامل مهمی برای در نظر گرفتن هستند. با این حال ، اگر قبلاً یک تاجر باتجربه هستید و می خواهید حداکثر سود خود را به حداکثر برسانید ، هزینه ها یک جنبه کاملاً مهم انتخاب بین چند تبادل رمزنگاری مختلف! وقتی صحبت از نرخ Binance VS KuCoin می شود, همه چیز در واقع بسیار جالب است – هر دو سیستم عامل ، گرچه به عنوان کمترین هزینه برای کاربران خود پذیرفته شده است ، اما هنوز بسیار متفاوت هستند.
  • تعداد سکه های پشتیبانی شده. ارزهای رمزپایه به موضوعی بسیار محبوب تبدیل شده اند. در حالی که هنوز تصور نادرستی از رمزنگاری در ارتباط با برخی از فعالیت های غیرقانونی در بین برخی از مردم وجود دارد (این بیشتر به لطف مواردی مانند جاده ابریشم) ، بیشتر مردم شروع به درک آن می کنند فناوری بلاکچین واقعاً چیزی از آینده است. با استفاده از آن ، حتی معامله گران مبتدی رمزارز هم اکنون به دنبال آن هستند چند سکه مختلف خریداری و معامله کنید, غیر از بیت کوین! با توجه به اینکه این مورد است ، مهم این است که یک ارز با بالاترین امتیاز چنین امکانی را برای شما فراهم می کند – سیستم عامل های این مقایسه KuCoin VS Binance از این قاعده مستثنی نیستند!
  • تعداد کاربر. تعداد کاربران فعال در یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری می تواند چیزهای زیادی در مورد خود سایت به شما بگوید. اگر افراد زیادی از صرافی استفاده می کنند ، می توانید مطمئن باشید که شرکت پشت سر آن کار را به درستی انجام می دهد – شاید هزینه ها بسیار پایین است؟ یا شاید ویژگی های پیشرفته امنیتی را ارائه می دهد؟ به هر حال ممکن است باشد ، تعداد زیاد کاربران معمولاً به این معنی است معاملات زیادی در جریان است – اگر می خواهید رقابتی ترین قیمت را برای سکه های رمزنگاری خود پیدا کنید ، این یک ویژگی عالی است. قطعاً چیزی که باید در مقایسه KuCoin VS Binance به دنبال آن باشید!

باز هم – در حالی که مطمئناً ویژگی های بیشتری وجود دارد که قصد دارد یک تبادل ارز رمزنگاری شده عالی را ایجاد کند ، و نگاهی به برخی دیگر از مقایسه های KuCoin VS Binance که توسط کاربران دو سیستم عامل به صورت آنلاین باقی مانده است ، به نظر می رسد که این جنبه های خاص اغلب زیاد ظاهر نمی شوند!

KuCoin VS Binance: مقایسه

مثل با هر مقاله دیگری که من در مورد دو مبادله رمزپایه غول پیکر صحبت می کنم, این KuCoin در مقابل بینانس مقایسه نیز از الگوی خاصی پیروی خواهد کرد. به خاطر وضوح و ثبات, ما می خواهیم آن را از بالا ببریم و ابتدا در مورد جنبه های امنیتی هر دو سیستم عامل صحبت کنیم.

امنیت

تا آنجا که این مقایسه KuCoin VS Binance پیش می رود ، هر دو سیستم عامل مورد نظر در نظر گرفته شده اند کاملا امن, برای طولانی ترین زمان.

گفته شد ، اخیراً همه چیز تغییر کرده است. حداقل برای یکی از این سیستم عامل ها.

Binance ، تا به امروز ، چنین دیده می شود یکی از امن ترین صرافی های بازار. این از همه به کاربران خود ارائه می دهد احراز هویت دو عاملی, همه راه را به برخی تشکیل لیست مجاز دستگاه و منابع آموزشی مربوط به موضوع (به عنوان مثال نحوه اجتناب از مواردی مانند این فیشینگ).


از طرف دیگر ، KuCoin دارای برخی مسائل است.

KuCoin VS Binance: در هر مکان با KuCoin تجارت کنید.

در حالی که برای مدت زمانی معاملات نسبتاً امن در نظر گرفته شده بود ، در سپتامبر 2021, نقض عمده امنیت رخ داده است. تعداد زیادی دارایی رمزنگاری شده (بیت کوین ، رمزهای ERC-20 و غیره) از کیف پول های داغ بورس منتقل شده است – به عبارت دیگر, آنها به سرقت رفته بودند.

در حالی که KuCoin به کاربران خود اطمینان می دهد که تمام سکه های از دست رفته توسط بیمه صرافی جبران می شود, این هنوز است یک عامل اصلی برای در نظر گرفتن. از نظر امنیت ، تا آنجا که این مقایسه KuCoin VS Binance پیش می رود, Binance واقعاً گزینه امن تری است.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

راحتی در استفاده

راحتی در استفاده فاکتور سایت مبادله ارز رمزنگاری شده را می توان به روش های مختلفی اندازه گیری کرد. در اکثر موارد ، شما می خواهید نگاهی به چند جنبه خاص از سیستم عامل – چقدر آسان است به فهرستهای خود بروید, چه مراحل واریز و برداشت سریع و ساده هستند ، و – البته – چقدر آسان است از رابط تجارت واقعی استفاده کنید.

باید اعتراف کرد, Binance ساده ترین بستر برای استفاده نیست – مقایسه هر کاربر KuCoin VS Binance در آنجا همان چیزی را به شما می گوید. در حالی که سیستم عامل دارد برخی از طراحی های مختلف رابط برای کاربران مبتدی و پیشرفته, هنوز هم می تواند بسیار گیج کننده باشد ، به خصوص هنگامی که وارد سیستم تسطیح برند می شوید (سطح حساب – هزینه های مختلف ، مبادلات تجاری و غیره).

از طرف دیگر ، KuCoin در واقع است یکی از ساده ترین مبادلات در خارج وجود دارد! این جایی است که شعار آنها “تبادل مردم” بسیار زیبا ظاهر می شود – رابط های KuCoin وجود دارد ساده جهت یابی, خود سایت است سرراست, و روند معاملات نیز بسیار سریع و آسان است.

در این رابطه, به نظر می رسد KuCoin گزینه آسان تری برای استفاده است!

هزینه ها

بنابراین ، هزینه های دو سیستم عامل صرافی مورد بحث – این در واقع بسیار جالب است!

می بینی, هر دو سیستم عامل در این پیشنهاد مقایسه KuCoin VS Binance برخی از بهترین هزینه ها در صنعت!

Binance دارد مقدار نامحدود تجارت روزانه, با فرض رسیدن به سطح بالای حساب خود. هزینه های برداشت معطل در 3،50٪ (با حداقل مبلغ 10 دلار) ، و هزینه های تجارت برو حداکثر 0،1٪ – عالی است!

KuCoin VS Binance: ادغام آسان API.

گفته شد ، باور کنید یا نکنید ، تا آنجا که به نرخ Binance VS KuCoin مربوط می شود, KuCoin در واقع هزینه های بهتری هم دارد!

با KuCoin ، هزینه های تجارت تا 0/05٪ افزایش می یابد – خیلی کم است! هزینه های برداشت همچنین هستند حدود 0،1٪ – 35 برابر کمتر از Binance!

بنابراین ، به طور خلاصه ، در حالی که هر دو مبادله رمزنگاری مزایای بسیار خوبی را در مورد هزینه ها ارائه می دهند, KuCoin اینجا حرف اول را می زند, بلکه قاطعانه!

تعداد سکه های پشتیبانی شده

همانطور که قبلاً در مقایسه KuCoin VS Binance ذکر شد ، موضوع ارزهای رمزنگاری شده طی دو سال گذشته بسیار محبوب شده است.

این را می توان با مشاهده خود بازار مشاهده کرد – در حال حاضر این بازار وجود دارد حدود 7000 متفاوت است altcoins برای بررسی و سرمایه گذاری در دسترس شماست! این یک شماره دیوانه است!

نکته جالب اینجاست که مردم شروع به بررسی آن کرده اند فناوری و هسته موارد استفاده در پشت برخی از این سکه ها است, و نه تنها به قیمت بیت کوین یا اتریوم.

KuCoin VS Binance: KuCoin در کنار شماست.

با این وجود ، حتی تازه واردان کامل در موضوع رمزنگاری ممکن است بخواهند سرمایه گذاری در برخی از سکه های کاملاً جدید را شروع کنند! برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، لازم است استفاده از مبادله ای که طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و جفت معاملات رمزنگاری را پشتیبانی می کند.

Binance دارد بیش از 150 رمزنگاری مختلف در حالی که KuCoin از آن استفاده می کند ، برای کاربران آن قابل بررسی است بیش از 210. این تعداد زیادی سکه است!

در حالی که KuCoin گزینه های معاملاتی رمزنگاری بیشتری دارد ، اکثر مردم هرگز قصد استفاده از 150 پیشنهاد شده توسط Binance را ندارند! در هر صورت ، تا آنجا که تنوع سکه پیش می رود, هر دو سیستم عامل کاملا مرتب شده است.

تعداد کاربر

عدد نهایی که باید در این مقایسه KuCoin VS Binance بررسی کنیم این است تعداد واقعی کاربران فعال در هر دو سایت.

هر چند بگذارید پیشاپیش به شما بگویم – KuCoin اینجا چیزی برای Binance ندارد.

محدوده تعداد کاربر KuCoin در حدود مارک 1 میلیون. Binance تقریباً 14 برابر کاربر فعال دارد – نزدیک به 14 میلیون!

این برای یک علاقه مند به ارزهای رمزنگاری متوسط ​​به چه معناست؟ خوب ، چند چیز.

اول از همه ، اگر Binance را به عنوان مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده خود انتخاب کنید ، مطمئن باشید که نه تنها قادر به تجارت ارزهای رمزنگاری شده مختلف, بلکه همین تمام معاملات شما موثر خواهد بود, به این معنا که نیازی نیست هفته ها منتظر پردازش پیشنهاد تجاری باشید.

البته ، مسلماً ، این مورد KuCoin هم نیست ، اما وقتی در نزدیکی Binance قرار می گیریم و مقایسه می کنیم ، خوب … بگذارید فقط بگوییم که Binance واقعا محبوب ترین گزینه در اینجا است.

علاوه بر این ، با وجود تعداد زیادی از کاربران ، این امر کاملاً مشهود است Binance واقعاً به مشتریان و امنیت دارایی آنها اهمیت می دهد, و برخی از ویژگی های امنیتی سطح بالا را به کار می برد. فقط یک نکته اضافی را بخاطر بسپارید!

نتیجه گیری

برای خاتمه دادن به این KuCoin در مقابل بینانس مقایسه ، اما یک سوال تنها باقی مانده است – کدام یک از دو سیستم عامل فوق الذکر بهترین گزینه برای شما خواهد بود?

خوب ، تقریباً جای تردید نیست که Binance متناسب با خواسته ها و نیازهای بیشتر افرادی باشد که قصد دارند به این پلتفرم فرصتی بدهند. با KuCoin ، اوضاع کمی دشوارتر است.

Binance پیشنهاد می کند هزینه های شگفت انگیز, است بسیار ایمن, و همچنین به شما اجازه می دهد تجارت و مبادله تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده. تنها مسئله این پلت فرم این است که کمی گیج کننده است – این ممکن است به ویژه در مورد کسانی که قبلا هرگز با مبادله رمزنگاری سر و کار نداشته اند ، وجود داشته باشد.

KuCoin VS Binance: با Binance در هر جایی تجارت کنید.

KuCoin است بسیار ساده برای استفاده, و حتی دارد هزینه های بهتر و دارایی های رمزنگاری متفاوت تر مبادله از Binance. با این اوصاف ، امنیت این پلتفرم به دور از دسترس نیست – هک اخیر این مورد را به خوبی به نمایش گذاشت.

در نهایت ، انتخاب به شما بستگی دارد – خواه نرخ Binance VS KuCoin ، تعداد دارایی یا هر ویژگی دیگر از دو سیستم عامل ذکر شده در این مقاله ، من واقعاً امیدوارم که بتوانید بهترین تصمیم را برای خود بگیرید. موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector