Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه خرید Litecoin: یک راهنمای کامل

آیا می دانید در ژوئن 2015 می توانید Litecoin را فقط با 1.50 دلار خریداری کنید؟ اکنون (19.03.18) در حدود 156 دلار است. خیلی دیوانه ، درسته ؟! این نوع بازده هاست که باعث می شود افرادی مثل شما با خود فکر کنند که چگونه Litecoin را بخرند!

نحوه خرید Litecoin: مقدمه

خرید Litecoin می تواند واقعاً آسان باشد یا واقعاً دشوار – همه اینها به محل زندگی شما و نحوه پرداخت هزینه Litecoin بستگی دارد. مطمئن باشید ، اگر می خواهید نحوه خرید Litecoin را بدانید ، در جای مناسب قرار دارید!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

این راهنما دقیقاً نحوه خرید Litecoin را از چندین سیستم عامل برجسته – از جمله Coinbase و BitPanda – به شما نشان می دهد. این به شما نشان می دهد که چگونه می توانید Litecoin را با استفاده از ارز فیات ، خرید Litecoin با PayPal ، انتقال بانکی یا کارت اعتباری خریداری کنید..

قبل از اینکه به جزئیات خرید Litecoin بپردازیم ، باید بدانید که سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری ناپایدار است. شما باید اطمینان حاصل کنید که فقط از پولی که توانایی پرداخت ضرر را دارید استفاده می کنید – این بدان معنی است که نباید از پس اندازهای مهمی مانند پول بازنشستگی استفاده کنید!

در پایان این راهنما ، شما می دانید که Litecoin را از کجا بخرید و می توانید بفهمید که بهترین مکان برای خرید Litecoin مخصوص شما.

واقعیت سریع: “LTC” به Litecoin اشاره دارد و بیت “Lite” در “Litecoin” نشان دهنده سرعت آن در مقایسه با بیت کوین است.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

نحوه خرید Litecoin: Litecoin را از کجا بخریم

این کاملاً به جایی که می خواهید Litecoin را بخرید و همچنین بستگی دارد روش خرید, هم. این به این دلیل است که “مناطق” مختلف (کشورها و ایالات) قوانین مختلفی دارند و بنابراین برخی از کشورها نمی توانند از مبادلات خاص Litecoin استفاده کنند.

البته مکان تنها عامل در تصمیم گیری برای خرید Litecoin نیست. سه عامل عمده وجود دارد (از جمله مکان / کشور مبدا):

  • روش پرداخت
  • کشور مبدا
  • پرداخت هزینه ها

در ابتدا ، بیایید ببینیم چگونه روش پرداخت شما در تصمیم شما نقش دارد

روش پرداخت

سیستم عامل های کارت اعتباری یا بدهی

خرید Litecoin ساده است اما به دلیل نحوه پرداخت هزینه Litecoin برای برخی از افراد نیز ممکن است مشکل باشد. اگر کارت اعتباری یا نقدی دارید ، Coinbase ، یک سرویس مستقر در ایالات متحده ، به شما امکان می دهد Litecoins را با کارت اعتباری خریداری کنید..


سایر سیستم عامل هایی که کارت های اعتباری را می پذیرند ، شامل این موارد هستند CoinMama – که از 188 کشور قابل دسترسی است. ارائه دهنده دیگر است BitPanda, یک سرویس رمزنگاری مستقر در اتحادیه اروپا.

سیستم عامل های انتقال بانکی

BitPanda و Coinbase دو آسانترین سیستم عامل برای خرید Litecoins از طریق انتقال بانکی هستند.

نقل و انتقالات Coinbase در ایالات متحده می تواند پنج تا هفت روز کاری و در اتحادیه اروپا حدود یک تا سه روز طول بکشد. هزینه متوسط ​​هزینه Coinbase در 1.49٪ برای نقل و انتقالات بانکی.

BitPanda اما به شما امکان می دهد فقط از داخل اتحادیه اروپا نقل و انتقالات بانکی انجام دهید.

بنابراین ، اگر شهروند ایالات متحده هستید و می خواهید Litecoin را با انتقال بانکی خریداری کنید ، پیشنهاد می کنم نگاهی به Coinbase بیندازید!

اعلامیه ایمنی: قبل از اینکه در مورد راه هایی که می توانید Litecoins را به صورت نقدی یا PayPal بخرید صحبت کنیم ، باید در مورد امنیت صحبت کنیم.

هرگز Litecoin خود را در صرافی نگه ندارید (مانند Coinbase ، Binance و غیره). همیشه تمام Litecoin را سریعاً از صرافی خود به یک کیف پول آفلاین بردارید – این می تواند یک کیف پول مبتنی بر سخت افزار باشد (مانند ترزور).

خرید Litecoins با پول نقد

قبلاً راهی مستقیم برای خرید Litecoin به صورت نقدی وجود نداشت – مگر اینکه با شخصی در پایین بار مواجه شوید که Litecoin داشته باشد و سپس او موافقت کرده است که Litecoin خود را به صورت نقدی عوض کند ، اما به نظر نمی رسد خیلی قابل اعتماد باشد …

خودپردازهای بیت کوین در دسترس است ، اما آنها از Litecoin پشتیبانی نمی کنند. مانند بسیاری از راه های دیگر ، شما می توانید بیت کوین را به صورت نقدی خریداری کنید و سپس آن را به صورت الکترونیکی برای Litecoin عوض کنید.

با این حال, CoinFlip یک سیستم خودپرداز چند کریپتو ایجاد کرده است که امکان خرید نقدی Litecoin را فراهم می کند! برای LTC حتی عملکرد بازپرداخت وجود دارد تا بتوانید LTC خود را به صورت نقدی بفروشید.

نحوه خرید litecoin

مشکل این است که آنها فقط در ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند و حتی در آن زمان ، در کل ایالات متحده کمتر از سی وجود دارد.

خرید Litecoins با PayPal

صرافی هایی وجود دارد که پی پال را قبول می کنند. Cryptex24 یکی از این سیستم عامل ها است. می توانید ارز خود را انتخاب کنید ، مبلغ مورد نیاز برای انتقال را وارد کنید و سپس با کلیک بر روی “Exchange Now” پول را منتقل کنید و در طی 0 تا 4 ساعت پس از تأیید معامله ، Litecoin خود را دریافت خواهید کرد.

پی پال مبادلات ارز رمزنگاری شده را از پذیرش پی پال منع می کند. Cyptex24 یک مبادله سنتی نیست ، و روند انتقال یک نمونه عالی از آن است.

خرید Litecoin با رمزنگاری

این یکی از ساده ترین راه های خرید Litecoin است! اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و بیت کوین در کیف پول خود دارید ، می توانید LTC (نماد Litecoin) را با BTC (بیت کوین) مبادله کنید. LTC / BTC یک جفت محبوب است و همچنین LTC / ETH (اتر)!

بینانس یکی از بزرگترین و معتبرترین مبادلات تجاری است. هزینه های آنها در مقایسه با سایر مراکز تجاری بسیار پایین است! این مبادله ای است که من برای کسانی که می خواهند Litecoin را با بیت کوین یا Ethereum بخرند توصیه می کنم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

کشور مبدا

در سیستم عامل های خاص “قفل” های منطقه ای و سرزمینی وجود دارد. دلیل این امر این است که روش های پرداخت براساس مشارکت های محلی کشور به کشور است.

هرچه کشور “توسعه یافته تر” باشد ، مشارکت راحت تر خواهد بود. Coinbase از انگلستان ، ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، سنگاپور ، استرالیا ، امارات متحده عربی و کانادا قابل دسترسی است.

این قوانین براساس مبادلات پیروی از قوانین قانونی برای سرزمینهای محلی و کشورها است. به همین دلیل مشتریان آمریکایی باید اطلاعات متفاوتی را در مقایسه با یک شهروند آلمانی ارائه دهند.

استاندارد جهانی وجود ندارد و بنابراین مبادلات باید از هرگونه قوانین پرداخت الکترونیکی در مناطقی که می خواهند در آن تجارت کنند ، پیروی کنند.

هزینه ها

شما باید از هزینه های مختلف درگیر و نحوه تأثیر آنها بر سرمایه گذاری های Litecoin آگاه باشید.

اول از همه ، هزینه استخراج است. Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ؛ همه آنها را دارند. این قسمت اجتناب ناپذیر است – بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام تبادل استفاده می کنید ، همان قسمت خواهد بود.

سپس ، هزینه مبادله وجود دارد. صرافی ها برای خدمات خود ، به هر معامله در سیستم عامل خود ، پورسانت / هزینه خاص خود را اضافه می کنند.

Litecoin را از کجا بخرید: مقایسه بورس ها

BitPanda و Coinbase ، به همراه CoinMama ، سه نمونه از مبادلات کارگزاران هستند (مکانهایی که می توانید رمزگذاری را با فیات خریداری کنید). اینها همچنین مکانهایی است که اگر قصد دارید به آنها نگاه کنید Litecoin را با کارت اعتباری یا نقدی خریداری کنید, هم! بیایید مزایا و معایب آنها را بررسی کنیم:

BitPanda

مزایای

به دلیل انطباق با قوانین نقل و انتقال پول اتحادیه اروپا ، یکی از برترین مبادلات رمزنگاری کارگزاری در منطقه یورو است..

پذیرش کارت های Skrill ، Debit و Credit ، Bank Giro Payments ، SEPA و سایر سیستم عامل های پرداخت متنوع خرید Litecoin را بسیار آسان می کند!

معایب

فقط در منطقه یورو موجود است.

این یک فرآیند تأیید دقیق دارد که باید قبل از اجازه تجارت و مبادله انجام شود. این یک ساختار هزینه بسیار پیچیده است که تجربه را نیز دشوار می کند.

Coinbase

مزایای

Coinbase هم یک بستر تجاری است و هم کارگزاری. این شهرت از کیفیت بالایی برخوردار است و خدمات کامل ارز را ارائه می دهد. خیلی کاربرپسند است!

روش های پرداختی مورد استفاده Coinbase شامل پرداخت بانکی و پرداخت کارت اعتباری / بدهی است.

معایب

Coinbase برخلاف سایر سیستم عامل هایی که بیش از 100 کشور را پوشش می دهند ، فقط در 33 کشور موجود است. Coinbase در سراسر جهان نیست.

همچنین ، Coinbase فوق العاده سختگیرانه در چک های تأیید است! محدودیت های حساب شما براساس آنچه شما شناسه بررسی می کند انجام می شود.

CoinMama

مزایای

CoinMama از روش پرداخت عالی از جمله Debit و Credit Card ، Western Union و MoneyGram پشتیبانی می کند. این بدان معناست که این پلتفرم برای مخاطبان گسترده تری که به بانکداری سنتی دسترسی ندارند قابل دسترسی است.

این سیستم عامل در سراسر جهان است – از هر کشوری می توانید به آن دسترسی داشته باشید! همچنین ، تأیید اعتبار کمتر از ارائه دهندگان دیگر است.

معایب

هزینه ها از سایر ارائه دهندگان بالاتر است و CoinMama Litecoin را نمی فروشد. با این حال ، بزرگترین مسئله CoinMama این است که انتقال بانکی را قبول نمی کند.

بسیاری از مبادلات به شما امکان خرید Litecoin را نمی دهند ، مانند CoinMama. در عوض ، شما باید رمزنگاری های مختلفی (مانند بیت کوین یا اتر) خریداری کنید و سپس آن را به یک بورس تجاری منتقل کنید که می توانید برای خرید Litecoin از آن استفاده کنید.

اکنون ، مرحله به مرحله مراحل کار را طی می کنیم ، بنابراین ما دقیقاً می دانیم که چگونه Litecoin را در برخی از محبوب ترین سیستم عامل ها خریداری کنیم.

نحوه خرید Litecoin: Coinbase

با استفاده از Coinbase می توانید Litecoin را مستقیماً با ارز فیات خود (USD ، EUR و …) خریداری کنید. بسیار مبتدی پسند است ، بنابراین بیایید وارد آن شویم!

اولین قدم راه اندازی حساب Coinbase است – شما می توانید این کار را در رایانه شخصی خود انجام دهید یا با بارگیری برنامه Coinbase از App Store (iOS) یا Play Store (Android).

دستورالعمل نحوه ثبت نام در Coinbase

می توانید حساب بانکی ، کارت اعتباری و حتی کارت نقدی خود را به حساب Coinbase خود متصل کنید.

دستورالعمل نحوه خرید litecoin در Coinbase

شما باید تأیید کنید که آنها حساب های بانکی یا کارت های شما هستند. پس از اتمام این مراحل ، می توانید Litecoin را بخرید (و بفروشید).

در مرحله بعدی نیاز به خرید Litecoin دارید.

نمودار قیمت Litecoin در برنامه تلفن همراه Coinbase

برنامه خود را در دستگاه Android یا Apple باز کنید. در صفحه اصلی به پایین (به بالا مراجعه کنید) به Litecoin بروید. روی نمودار کلیک کنید شما را به صفحه بعدی می رساند.

به دلیل مجوزهای امنیتی ، دو صفحه بعدی امکان نمایش عکس را ندارند. اما واقعاً ساده است. صفحه بعدی دارای نمودار است و در زیر آن دو دکمه آبی وجود دارد – یکی می گوید خرید دیگری می گوید فروش. روی «خرید» کلیک کنید!

پس از ورود به صفحه خرید ، می توانید قالب پرداخت و کل فیاتی را که می خواهید هزینه کنید اضافه کنید. سپس می توانید Litecoin بخرید.

در Coinbase ، این خیلی ساده است!

نحوه خرید Litecoin: BitPanda

می توانید Litecoin را با BitPanda خریداری کنید. اولین قدم راه اندازی حساب BitPanda است – می توانید یک برنامه را از فروشگاه App Apple و فروشگاه Google Play بارگیری کنید. این یک مکان امن برای خرید Litecoin شما فراهم می کند. برای راه اندازی حساب خود و خرید اولین Litecoin خود این مراحل را دنبال کنید.

شما باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. برای راه اندازی یک حساب اساسی باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

روش تأیید در Coinbase

برای انطباق با قوانین منطقه یورو ، BitPanda همه کاربران را مجبور به ثبت نام می کند. سه مرحله وجود دارد و آنها محدود هستند. راستی آزمایی طلا گرانترین است ، اما این محدودیت حساب را از بین می برد.

برای کار با این مراحل ، به مدارک هویتی و دسترسی به وب کم نیاز دارید.

نحوه خرید Litecoin در برنامه BitPanda

پس از ثبت و تأیید حساب خود ، به حساب تجارت خود دسترسی کامل خواهید داشت. صفحه اصلی (بالا) نقطه شروع شماست.

اکنون ، بیایید Litecoin را در BitPanda خریداری کنیم.

کیف پول BitPanda برای پول فیات و ارز رمزنگاری شده

هنگامی که Litecoin را از میان ارزهای رمزپایه انتخاب کردید و می خواهید چه مبلغی را از معامله کیف پول EUR / LTC خود اضافه کنید ، اکنون می توانید Litecoin خود را خریداری کنید.

زمان معامله بسته به سطح تأیید حساب نیز متفاوت خواهد بود (بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید).

در BitPanda ، خرید Litecoin به همین سادگی است!

نحوه خرید Litecoin: نتیجه گیری

به طور کلی ، نحوه خرید Litecoin به مکان و منبع پرداخت شما بستگی دارد. اگر آنقدر خوش شانس باشید که در ایالات متحده آمریکا ، انگلیس یا منطقه یورو مستقر شوید ، به بسیاری از سیستم عامل ها و مبادلات تجاری مختلف دسترسی خواهید داشت.

اما هرچه از تجربه اصلی بانکداری فاصله داشته باشید ، خرید Litecoin برای شما دشوارتر خواهد بود.

می توانید Litecoin را با پول نقد خریداری کنید ، اما مطمئن ترین راه نیست. می توانید Litecoin را با PayPal خریداری کنید ، اما سریع نیست.

ما سعی کرده ایم با درک بهتر روشهای مختلف خرید مردم از Litecoin ، به این س answerال پاسخ دهیم ، “چگونه می توان Litecoin را خریداری کرد”.

ما سه محبوب ترین ، جهانی و دسترسی آسان به سیستم عامل ها و مبادلات را بررسی کرده ایم. ما Binance ، BitPanda و Coinbase را انتخاب کردیم. پس از خواندن راهنمای “نحوه انجام” ما ، قادر خواهید بود با این سه سیستم عامل حساب تجارت رمزنگاری راه اندازی کنید.

اکنون که راهنما را به پایان رسانده اید ، باید بدانید که چگونه Litecoin بخرید و بهترین روش و مبادله برای شما و نیازهای شما کدام است..

خب چی فکر می کنی؟ مبادله ای که می خواهید استفاده کنید کدام است؟ شما از کدام روش پرداخت استفاده می کنید؟ اگر س furtherال دیگری داشتید ، حتماً به من اطلاع دهید! من با کمال میل کمک خواهم کرد!

یادداشت مهم: هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. به نظر واضح است ، اما باید همیشه به شما یادآوری کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector