پیش بینی قیمت Litecoin – آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

ارز رمزنگاری شده بازار طی سال گذشته فراز و نشیب های مختلفی را تجربه کرده است. در حالی که همه در مورد ارزهای رمزپایه صحبت می کنند ، هنوز س questionsالات زیادی برای پاسخ دادن وجود دارد.

آیا اگر باید روی آن سرمایه گذاری کنید گیج شده اید؟ Litecoin? مطمئن نیستم که قیمت بالا می رود یا پایین می آید?

خوب ، اینجاست خبر خوب: به تمام سوالات شما در این راهنما پاسخ خواهم داد. من اصول Litecoin را پوشش خواهم داد و پیش بینی های مورد علاقه Litecoin را با شما در میان خواهم گذاشت. پیش بینی آینده دقیق Litecoin دشوار است ، اما ما می توانیم به شما در انتخاب بهتر کمک کنیم.

Litecoin هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که دارای سقف بازار است بیش از 9 میلیارد دلار. بنابراین ، دقیقاً چه چیزی باعث محبوبیت Litecoin می شود?

آن کارمند سابق گوگل, چارلی لی, Litecoin را در ایجاد کرد 2011. درست مثل بیت کوین, Litecoin نیز هست یک ارز دیجیتال. بر همین اساس ساخته شده است بلاکچین به عنوان بیت کوین و می توان از آن برای پرداخت استفاده کرد. بزرگترین برتری که Litecoin نسبت به بیت کوین ارائه می دهد ، است سرعت. در واقع ، Litecoin به این دلیل سکه “Lite” نامیده می شود تقریبا چهار برابر سریعتر از بیت کوین.

قبل از اینکه به پیش بینی قیمت Litecoin خود بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا توضیح دهیم تفاوت بین بیت کوین و Litecoin.

پیش بینی قیمت Litecoin: Litecoin VS Bitcoin

Litecoin است بسیار شبیه به بیت کوین. درست مثل بیت کوین ، همینطور است ساخته شده بر روی همان کد. آن را به عنوان به روزرسانی سیستم عاملی که از طریق تلفن هوشمند دریافت می کنید تصور کنید. دقیقاً مانند هدف به روزرسانی برخی از مشکلات مربوط به تلفن هوشمند خود را بهبود ببخشید, Litecoin با هدف برخی از مشکلات Bitcoin را برطرف کنید.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

تفاوت اصلی دیگر این است تعداد کل سکه های موجود. مشابه چگونگی محدودیت عرضه طلای جهان ، عرضه سکه ارزهای رمزپایه نیز همین است. حداکثر فقط 21 میلیون بیت کوین قابل ایجاد است. حداکثر تعداد Litecoins 85 میلیون است.

پیش بینی قیمت Litecoin: Litecoins.

برای پرداخت با استفاده از ارز رمزنگاری شده ، شما ملزم به انجام این کار هستید پرداخت هزینه معامله. این هزینه هنگام ارسال معاملات با استفاده از بیت کوین به جای استفاده از Litecoin ، بسیار بیشتر است. این بدان معناست که تنها نیست سریعتر برای پرداخت با استفاده از Litecoin ، اما همچنین بسیار ارزان تر. این یکی از دلایلی است که احتمال می رود بسیاری از پیش بینی های قیمت Litecoin بیشتر باشد مثبت.

در شرایطی که واحد پول رایج ما, بانک های فدرال می توانند برای افزایش عرضه ارز ، یادداشت های جدید چاپ کنند. در مورد ارز رمزنگاری شده اینگونه نیست ، زیرا هیچ دولتی وجود ندارد که بتواند سکه های بیشتری “چاپ” کند.

آیا شما می دانید که برای استفاده از سکه های جدید باید “استخراج” شود? دوباره ، دقیقاً مثل طلا!

تنها چیزی که باید بدانید این است که استخراج فرآیندی است که در آن انجام می شود مردم برای کشف Litecoin جدید از رایانه استفاده می کنند, بیت کوین, و سکه های دیگر. برای استخراج بیت کوین (یا ارزهای رمزپایه دیگر) ، شما نیاز دارید آ کامپیوتر فوق تخصصی و قدرتمند, برخلاف رایانه های معمولی که در فروشگاه های خرده فروشی پیدا می کنید.


با این حال ، می توانید Litecoin را با یک کامپیوتر معمولی استخراج کنید ، فقط با اضافه کردن چند مورد واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) بنابراین ، اگر تصمیم دارید که تمایل به مالکیت Litecoin دارید اما نمی خواهید آن را از صرافی خریداری کنید ، ممکن است بخواهید در مورد استخراج آن فکر کنید.

پیش بینی قیمت Litecoin: بیت کوین.

دقیقاً به همین دلیل, Litecoin برای افراد بیشتری از بیت کوین قابل دسترسی است. به همین دلیل است که از Litecoin اغلب به عنوان نقره ارز رمزنگاری شده و از بیت کوین به عنوان طلا یاد می شود.

اختلاف بین تکنولوژی این دو سکه تأثیر عمده ای در قیمت آنها دارد. اکنون که دانستید تفاوت فناوری Litecoin با فناوری Bitcoin چیست ، درک پیش بینی قیمت Litecoin برای شما آسان تر خواهد بود.

روند تاریخی قیمت Litecoin

Litecoin یکی از بهترین ارزهای رمزپایه در سال 2018 بوده است. اگر Litecoin را در ابتدای سال 2017 که قیمت آن در آن بود خریداری کردید 4.50 دلار, تو درست می کردی در پایان سال تقریبا 8000٪ سود! این تقریباً 80 برابر سرمایه گذاری شما است.

بنابراین ، اگر شما سرمایه گذاری کرده بودید 500 دلار در ژانویه 2017 ، می توانستید سود کسب کنید تقریبا 45000 دلار زمانی که قیمت Litecoin در دسامبر 2017 به بالاترین قیمت رسید.

میتوانی ببینی روند قیمت تاریخی Litecoin در نمودار زیر. شکی نیست که Litecoin چند سال قبل رشد زیادی را نشان داده است و از نظر درصد رشد ، آن را به یکی از ده ارز رمزپایه برتر تبدیل کرده است.

پیش بینی قیمت Litecoin: نمودار قیمت Litecoin.

نکته مهم دیگری که قبل از ورود به طرح Litecoin باید بدانید این است Litecoin حجم معاملات بالایی دارد. این بدان معنی است که تعداد بیشتری از افراد در بازار ارزهای رمزنگاری شده اقدام به فروش و خرید Litecoin می کنند. Litecoin پس از اتریوم از نظر حجم معاملات چهارم است.

پیش بینی قیمت Litecoin

شکی نیست که بازار ارزهای رمزپایه حرکت می کند بسیار سریع, ساختنش خیلی سخت برای سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که چگونه بهترین گزینه های سرمایه گذاری را انتخاب کنند.

در این شرایط ، بهترین کار این است که تحقیق خود را انجام دهید برای کمک به شما در درک روند فعلی بازار چیست. در واقع ، شما همیشه باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری عمده با یک کارشناس مالی تماس بگیرید.

در زیر لیست شده است پیش بینی های برتر Litecoin, که می توانید به عنوان نقطه شروع تحقیق خود برای کمک به درک بهتر بازار از آن استفاده کنید.

پیش بینی Litecoin با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی

ابتدا اجازه دهید تجزیه و تحلیل فنی را توضیح دهیم تا درک روشنی از اساس این پیش بینی داشته باشید.

تجزیه و تحلیل فنی فقط حقایق روند قیمت های گذشته و حال و روند حجم معاملات را در نظر می گیرد. مواردی از جمله را در نظر نمی گیرد چقدر فناوری پشت ارز رمزنگاری شده خوب است, و غیره.

تحلیل گران فنی داده ها را از طریق توابع ریاضی اجرا کنید تا با پیش بینی قیمت همراه شوید. آنچه برای ما خوب است این است که ما نیازی به نگرانی در مورد قسمت ریاضی نداریم زیرا بسیاری از تحلیلگران هستند که تجزیه و تحلیل را انجام می دهند و آن را در اینترنت به اشتراک می گذارند.

Walletinvestor.com, وب سایتی که تجزیه و تحلیل فنی انجام می دهد ، پیش بینی قیمت Litecoin 1 ساله را برای آن انجام داده است حدود 127 دلار. آنها پیش بینی می کنند که Litecoin ممکن است بهترین سرمایه گذاری در طولانی مدت نباشد.

پیش بینی قیمت Litecoin: تجزیه و تحلیل داده های فنی.

یکی دیگر وب سایت تجزیه و تحلیل فنی معتقد است که اگر Litecoin از مرز 250 دلار عبور کند ، نقطه آغاز افزایش بیشتر قیمت خواهد بود. پیش بینی های Litecoin آنها برای کوتاه مدت تعیین شده است با 300 دلار.

بله ، من می دانم که به چه فكر می كنید – این حد وسیعی برای پیش بینی است ، درست است?

خوب ، آنچه ما می توانیم از این تجزیه و تحلیل دور کنیم این است که قیمت Litecoin مانند سایر ارزهای رمزپایه, ممکن است در سالهای آینده تغییرات زیادی ایجاد کند. ببینید ، کاملا بی فایده نیست!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی قیمت Litecoin بر اساس قیمت بیت کوین

پیش بینی های زیادی وجود دارد که می گوید رشد Litecoin بیشتر از بیت کوین خواهد بود. هیچ کس واقعاً نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما در اینجا چند دلیل خوب وجود دارد که چرا پیش بینی هایی از این دست وجود دارد.

  • Litecoin نسبت به بیت کوین در سال 2018 رشد بهتری داشته است.
  • Litecoin فناوری مورد استفاده بیت کوین را بهبود بخشید (به یاد داشته باشید ، 4 برابر سریعتر است!) ؛
  • در حال حاضر ، Litecoin بهبود خوبی نشان می دهد.

مطابق با oracletime.com, مزایای Litecoin نسبت به بیت کوین بسیاری از سرمایه گذاران جدید را مورد علاقه قرار می دهد. پیش بینی های Litecoin آنها برای پایان سال 2020 1000 دلار بود ، اما پیش بینی هایی نیز وجود داشت حتی می تواند تا 2000 دلار افزایش یابد!

یک طرح دیگر توسط investingpr.com که انتظار می رفت قیمت Litecoin برسد تا 1000 دلار آنها انتظار دارند که بیشتر سرمایه گذاران شروع به سرمایه گذاری در Litecoin کنند زیرا به دنبال گزینه هایی غیر از بیت کوین هستند و خطر خود را کاهش می دهند.

در حالی که این پیش بینی ها واقعاً هیجان انگیز بودند ، اما این اتفاق نیفتاد. در ژانویه 2021 Litecoin حدود 175 دلار ارزش داشت. این مبلغ دور از 1000 دلار است ، با این حال هرگز نمی توانید بدانید که آینده چه چیزی را به ارمغان می آورد.

پیش بینی قیمت Litecoin: نمودارهای بیت کوین.

اینکه چطور بیت کوین اغلب با طلا و Litecoin اغلب با نقره مقایسه می شود … در زندگی واقعی با طلا چه می کنیم؟? ذخیره کنید. به همین ترتیب ، بیت کوین برای استفاده خواهد شد ذخیره ارزش, در حالی که Litecoin برای استفاده خواهد شد معامله.

بله ، درست است که Litecoin مزایایی نسبت به بیت کوین دارد. با این حال ، این نیز درست است که Litecoin ممکن است برخی از مزایای خود را که مربوط به استخراج و هزینه ها است از دست بدهد.

بنابراین ، همانطور که پیش بینی قیمت Litecoin در بالا باعث می شود شما بخواهید سرمایه گذاری کنید ، قبل از تصمیم گیری ابتدا باید نگاهی به عوامل دیگر بیندازید.

پیش بینی Litecoin توسط کارشناسان (مانند جان مک آفی)

ممکن است از خود بپرسید که کیست؟ جان مک آفی? حتی اگر فقط کمی در مورد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه جدی هستید ، وقت آن است که نام خود را تشخیص دهید. جان مک آفی است یک سرمایه گذار بزرگ رمزنگاری و یک مروج بسیار فعال ارزهای رمزپایه. پیش بینی قیمت وی ​​می تواند تأثیر واقعی بر قیمت ارزهای رمزپایه داشته باشد.

بنابراین ، نظرات او در مورد آینده Litecoin چیست?

جان مک آفی معتقد است که Litecoin آنچنان که باید از نظر ارزش بالا نرفته است. او گفت که Litecoin می تواند به همان اندازه افزایش یابد, اگر بیشتر نباشد, از بیت کوین. اگر معتقدیم که پیش بینی جان مک آفی برای بیت کوین صحیح است ، پس چه کسی می گوید که در مورد Litecoin اشتباه می کند.

پیش بینی قیمت Litecoin: مردی که فکر می کند.

جورج تونگ, یک تحلیلگر ارز رمزنگاری شده ، در مورد پیش بینی قیمت Litecoin اظهار نظر کرد. وی گفت که قیمت Litecoin افزایش خواهد یافت در سال 2018 به 1500 دلار می رسد. او تنها نیست ، زیرا بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران معتقدند که قیمت Litecoin در سال 2018 همچنان افزایش خواهد یافت. با این حال ، همانطور که اکنون می بینیم ، قیمت Litecoin تا پایان سال 2018 به طور قابل توجهی کاهش یافته است. خبر خوب این است که در حال حاضر (ژوئن 2021) قیمت Litecoin به آرامی در حال افزایش است.

هر چند چقدر می تواند افزایش یابد؟ خوب من حدس میزنم فقط زمان می تواند بگوید. اما حداقل شما اکنون می دانید که متخصصان در این زمینه چه می کنند.

یکی از دلایلی که بسیاری معتقدند Litecoin امسال عملکرد خوبی خواهد داشت به همین دلیل است بازگشت چارلی لی, بنیانگذار Litecoin. او Litecoin را ترک کرد و تصمیم گرفت که به آن بپیوندد Coinbase, اما اخیراً دوباره به عضوی فعال از تیم Litecoin تبدیل شده است.

چارلی لی گفته است که 2021 سال خوبی برای Litecoin خواهد بود. با این حال ، او از ارائه قیمت پیش بینی شده ارز رمزنگاری شده امتناع ورزیده است.

پیش بینی قیمت Litecoin از دید وال استریت

ارزهای رمزنگاری شده مورد توجه قرار گرفته اند وال استریت تجار و سرمایه گذاران, هم. درست مثل ما ، آنها نمی توانند جلوی علاقه خود به ارزهای رمزپایه را بگیرند.

وال استریت در زمینه سرمایه گذاری در سهام و دارایی های دیگر تجربه زیادی دارد. این بدان معنی است که آنها باید ایده خوبی از آنچه که هست و سرمایه گذاری خوب نیست ، داشته باشند.

کلی ، سر ofBK مدیریت سرمایه (LLC) ، یک تاجر وال استریت است که وظیفه اش ردیابی بازار ارزهای رمزپایه است. BK Capital Management شرکتی است که تمرکز آن سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه است. کلی پیش بینی Litecoin را ارائه داد از 87 تا 107 دلار برای 12 ماه آینده ، بنابراین ممکن است بهترین سرمایه گذاری در حال حاضر نباشد. با این حال ، طبق همان منبع. قیمت Litecoin می تواند تا پایان سال 2024 تا 347.8 دلار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت Litecoin: سرمایه گذاران وال استریت.

کلی به دلیل مزایایی که نسبت به بیت کوین دارد ، در مورد Litecoin مثبت است. او فکر می کند معاملات سریعتر و کارمزد پایین چیزی است که Litecoin را به گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

سعی کنید Litecoin را آیفون X و بیت کوین را آیفون 8 بدانید. تنها تفاوت این است که آیفون X در این مورد ارزان تر است.

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2021

اگر قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در Litecoin را دارید ، بهتر است به پیش بینی قیمت برای سال 2021 نگاهی بیندازید.

Longforecast.com وب سایتی است که در ارائه پیش بینی های مالی طولانی مدت با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی تخصص دارد. Longforecast.com’s پیش بینی Litecoin 2021 در حال انجام است دامنه 86 تا 170 دلار.

Oracletimes.com وب سایت دیگری است که انتظار می رود قیمت Litecoin باشد 1000 دلار در آینده ای قابل پیش بینی.

پیش بینی قیمت Litecoin: Litecoin ، Ethereum و Bitcoin.

این پیش بینی براساس عملکرد Litecoin در سال 2017 است – که بود بهتر از عملکرد 2017 Bitcoin. با این حال ، بر اساس تجزیه و تحلیل فنی یا نظر متخصص نیست. به همین دلیل ممکن است بخواهید بیشتر روی پیش بینی های دیگر تمرکز کنید.

سایر عواملی که می توانند آینده Litecoin را تحت تأثیر قرار دهند

چند عامل دیگر نیز وجود دارد که می تواند آینده Litecoin را تحت تأثیر قرار دهد.

فن آوری

تغییرات ایجاد شده در فناوری Litecoin خود نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. Litecoin اخیراً رویدادی را به نام “چنگال سخت” بگذارید برای شما توضیح دهم که چه چیزی چنگال سخت است.

به زبان ساده, ارز رمزنگاری شده را به دو قسمت تقسیم می کند. یک بخش از تقسیم هنوز نسخه قدیمی تر است – Litecoin ، در این مورد. قسمت دیگر تقسیم منجر می شود تولد یک ارز رمزپایه جدید, که در این حالت است نقدی Litecoin. Litecoin Cash ادعا می کند مزایای خاصی نسبت به Litecoin دارد ، اما ما این بحث را برای زمان دیگری ذخیره خواهیم کرد.

پیش بینی قیمت Litecoin: Litecoin روی صفحه کلید لپ تاپ.

بنابراین ، چه اتفاقی افتاد که این شکاف رخ داد؟ خوب ، باید اتفاق خوبی می افتاد ، اما اتفاقی نیفتاد. در واقع ، Litecoin از زمان هارد فورک عملکرد بسیار خوبی داشته در حالی که Litecoin Cash عملکرد خوبی نداشته است.

Coindesk همچنین گفته خود را در مورد پیش بینی قیمت Litecoin گفته است. در سال 2018 ، آنها معتقد بودند که اگر Litecoin باقی بماند بالای 240 دلار برای یک دوره کوتاه مدت ، پس از آن می تواند به مرز 300 دلار برسید خیلی زود. به گفته آنها ، Litecoin می تواند از اخبار مثبت موسس ، چارلی لی و ارائه ویژگی های جدید آن بهره مند شود. متأسفانه ، آن زمان اتفاق نیفتاد.

آئین نامه

آیا تصور می کنید بدون هیچ داوری یک بازی فوتبال انجام دهید؟ خوب کار نمی کند ، درست است؟ خوب ، بازار ارزهای رمزپایه در حال حاضر به همین ترتیب کار می کنند – هیچ قانونی وجود ندارد!

هر چند این همه به زودی تغییر خواهد کرد. نهادهای نظارتی از سراسر جهان تبدیل شده اند خیلی فعال وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود. هیچ کس نمی داند مقررات چه تاثیری در آینده Litecoin یا ارزهای رمزنگاری شده دیگر خواهد گذاشت.

آنچه ما می دانیم این است که این مقررات می تواند کم کردن سرعت بازار, به طور کلی. این می تواند تأثیر مشابهی در پیش بینی Litecoin داشته باشد. من به شما توصیه می کنم خود را با مقررات جدید ارز رمزنگاری شده به روز کنید زیرا به شما کمک می کند تا سرمایه های خود را ایمن نگه دارید.

بنابراین ، آیا Litecoin ارزش سرمایه گذاری دارد?

همانطور که می فهمید ، وجود دارد بدون پاسخ ساده به این سوال این است خیلی سخت برای پیش بینی قیمت Litecoin در 24 ساعت – و حتی پیش بینی قیمت Litecoin در مدت زمان یک سال سخت تر.

با این حال ، آنچه از پیش بینی های قیمت Litecoin در بالا می بینیم این است Litecoin در حال حرکت به سمت مثبت است. این نقاط قوت فناوری این می تواند به محبوبیت بیشتر آن در دنیای رمزنگاری کمک کند.

من فکر می کنم که تجزیه و تحلیل فنی و مشاوره تخصصی چیزی است که شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری در نظر بگیرید. من هم اعتقاد دارم که آئین نامه می تواند تأثیر زیادی در آینده Litecoin داشته باشد. بنابراین ، مهم است که شما در مورد این مقررات ، به ویژه در کشور خود ، اطلاعات کسب کنید.

زوج بزرگترین سرمایه گذاران و کارشناسان ارز رمزنگاری شده پیش بینی آینده رمزنگاری دشوار است. بنابراین قبل از سرمایه گذاری ، باید این کار را انجام دهید تا آنجا که ممکن است تحقیق کنید و سرمایه گذاری های خود را طوری برنامه ریزی کنید که حتی اگر قیمت ها پایین بیاید ، همچنان در امنیت باشید.

از همه مهمتر ، تمام سرمایه خود را فقط در یک ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری نکنید. حتی اگر یکی از پیش بینی های قیمت Litecoin در بالا را بسیار جذاب بدانید, هرگز سرمایه گذاری بیشتر than شما می توانید از دست بدهید.

* توجه: این مقاله یک نظر شخصی است. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری باید با یک متخصص مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map