Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Litecoin Cloud Mining: راهنمای گام به گام

اصطلاحی که از اواخر سال به طور محسوسی در جوامع رمزنگاری پرتاب شده است استخراج ابر. به نظر می رسد این پدیده دنیای استخراج ارزهای رمزنگاری شده را تسخیر کرده است – به نظر می رسد هر روز تعداد بیشتری از افراد این امر را انجام می دهند فعالیتی را که استخراج ابری است انجام دهید. به همین دلیل ، استخراج برخی از سکه های رمزنگاری خاص به تدریج دشوارتر می شود. به همین دلیل امروز می خواهم در مورد استخراج ابری Litecoin برای شما صحبت کنم.

ما از تعاریف شروع خواهیم کرد – Litecoin چیست و cloud mining چیست. من در مورد شما خواهم گفت Litecoin’s فواید و چرا در وهله اول ارزش استخراج دارد. پس از آن ، ما محبوب ترین مکانهایی را که مردم تمایل به رفتن دارند ، هنگام فکر کردن در مورد استخراج ابری Litecoin ، پوشش خواهیم داد.

با این حال ، قبل از انجام این کار ، باید بدانید که راه های آسان تری برای دریافت Litecoin وجود دارد. نگران نباشید ، یک ارز رمزنگاری شده امن برای انتخاب کنید خرید یا تجارت Litecoin. چند گزینه که باید در نظر بگیرید شامل Coinbase ، Binance و Coinmama است.

حال ، بیایید در مورد Litecoin اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

Litecoin چیست?

Litecoin رمزنگاری غیرمتمرکز است که بلاکچین خود را دارد. غیرمتمرکز بودن به این معنی است که به شخص یا سازمان خاصی تعلق ندارد – هیچ رهبر مرکزی ندارد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Litecoin است متن باز, که بدان معنی است که هر کس و هر کس می تواند در بهزیستی و توسعه سکه کمک کند.

استخراج ابری Litecoin: ارزهای رمزپایه مختلف.

آنچه این رمزنگاری را منحصر به فرد می کند ، خاصیت آن است رابطه با بیت کوین. Litecoin در ابتدا اسپین آف بیت کوین بود ، دارای داده ها و پارامترهای تقریباً یکسان. با این حال ، یک جذابیت وجود دارد – Litecoin حدود چهار برابر سریعتر از بیت کوین است. در طرح بزرگ چیزها ، این بسیار زیاد است قابل توجه.

چهار برابر سریعتر معمولاً برابر با چهار برابر جذابیت است. در مورد Litecoins ، این بدان معنی است که هدف آن داشتن چهار برابر بیشتر از بیت کوین سکه است.

از همان ابتدا ، Litecoin به عنوان نسخه برتر و پیشرفته بیت کوین در نظر گرفته شد.

Cloud Mining چیست?

اکنون که برخی از اطلاعات اساسی در مورد Litecoin را توضیح دادیم ، بیایید به استخراج ابری بپردازیم.


به عبارت ساده تر, استخراج ابر فرآیندی است که در آن شما به کسی پول می دهید تا یک دکل استخراج و خدمات آن را اجاره دهد. معمولاً وجود دارد دو طرف حضور در این فرایند – خریدار و میزبان.

بگذارید بگوییم شما به عنوان یک خریدار به دنبال راه هایی برای سودآوری از ارزهای رمزپایه هستید. سرمایه گذاری در سهام به یک مبلغ سنگین نیاز دارد خدمات استخراج ابری.

استخراج ابری Litecoin: ارزهای رمزپایه چندگانه

میزبان (افرادی که صاحب سرویس استخراج ابری هستند) معمولاً بزرگ و بزرگ هستند. کاملاً نادر است که یک نفر را پیدا کنید که خدمات استخراج ابری را ارائه دهد ، اگرچه غیرممکن نیست.

بیشتر اوقات ، میزبان صاحب تعداد کمی است مزارع. یک مزرعه به سادگی یک است امکاناتی که پر شده است ارز رمزنگاری شده سکوهای معدن. هنگامی که می خواهید با میزبان معامله کنید ، به راحتی دکمه یکی از مزارع را برای مدت زمان توافقی اجاره می کنید..

بیشتر از دکل

دکل معدن تنها چیزی نیست که اجاره می کنید. شما همچنین می توانید اجاره دهید فضا نگه داشتن آن در و مدیریت و نگهداری خدمات.

شما و میزبان در مورد زمان مشخصی برای اجاره توافق می کنید. این ممکن است از سه ماه تا یک عمر باشد (اگرچه مورد اخیر بسیار نادر است). بیشتر میزبان های استخراج ابری پرداخت های ماهانه را ارائه می دهند.

قبض نگهداری و برق از درآمد شما گرفته می شود (این موارد به روش های مختلفی محاسبه می شود ؛ این به هر میزبان بستگی دارد) و بقیه درآمد شما به کیف پول رمزنگاری انتخابی شما منتقل شده است.

استخراج ابر Litecoin: مزرعه استخراج معدن.

استخراج ابر (از جمله استخراج ابری Litecoin) در نظر گرفته می شود به چند دلیل مفید است. اول از همه ، فوق العاده آسان. همه شما باید انجام دهید این است که خرید خدمات آنلاین و صبر کن.

برخی از میزبان های استخراج پیشرفته بالاتر ، مزایای اضافی ارائه می دهند ، یعنی نظارت بر مزرعه بصورت شبانه روزی از طریق پخش جریانی مستقیم در اینترنت ، بنابراین شاید بخواهید آن را بررسی کنید. غیر از این ، کار شما در این مرحله است انجام شده – میزبان از بقیه امور مراقبت می کند.

ابر استخراج نیز است مفید به هر دو میزبان و (بیشتر) از ارزهای رمزنگاری شده خارج (حداقل منابع غیرمتمرکز و منبع باز). میزبان ها سود خوبی کسب می کنند و می توانند به پیشرفت مزارع خود ادامه دهند.

خود ارزهای رمزپایه با ماندن در وضعیتی از این امر سود می برند تقاضای فعال – این موقعیت های آنها را در بازار افزایش می دهد و توجه بیشتری را به آنها جلب می کند.

Litecoin Cloud Mining

بنابراین اکنون که شما یک ایده کلی در مورد Litecoin و روند استخراج ابر دارید … چرا کسی می خواهد با ابر استخراج Litecoin سر و کار داشته باشد؟ به خاطر داشته باشید که هر کدام از گزینه ها را انتخاب کنید ، به یک مورد نیز نیاز خواهید داشت کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد برای محافظت از سکه های خود گفته شد ، اگر برای امنیت خود ارزش قائل هستید ، باید Ledger Nano X و Trezor Model T را بررسی کنید.

استدلال در مورد این مسئله بسیار ساده است – در دسترس بودن و در دسترس بودن Litecoin.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، Litecoin است چهار برابر سریعتر از بیت کوین بیایید از این مثال استفاده کنیم.

بزرگترین مشکل Bitcoin در مورد استخراج ابری این است که استخراج آن بسیار دشوار است – طول می کشد وقت زیاد و انرژی قابل توجه مصرف برای استخراج مقدار قابل توجهی بیت کوین. این به چند دلیل وجود دارد ، اما بزرگترین دلیل آن احتمالاً عرضه و تقاضا است.

Litecoin cloud mining: استخراج Litecoin.

با بیت کوین جریان اصلی محبوبیت و موفقیت, بسیاری از مردم می خواهند در هیاهوی تبلیغاتی شرکت کنند. تعداد زیادی از مردم معادل مقدار قابل توجهی از کارگران معدن است. با این حال ، تعیین محدودیت بازار Bitcoin سرعت بازی را تعیین می کند – و با وجود بسیاری از افراد درگیر ، سرعت هر هفته کم می شود.

درست مثل بعضی دیگر altcoins, وقتی صحبت از Litecoin می شود ، داستان متفاوتی است. میزان عرضه و تقاضای قابل توجهی کمتری برای Litecoin نسبت به بیت کوین وجود دارد. این کار استخراج ابری Litecoin را بسیار آسان و بسیار آسان می کند سود آور تر از سایر ارزهای رمزپایه اصلی.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

مکانهای معدن

سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که ارائه می دهند خدمات استخراج ابری Litecoin. اولین کاری که شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد میزبان ابر استخراج انجام دهید این است که بفهمید آیا می خواهید خدمات رایگان یا پولی. آره, استخراج رایگان ابر یک چیز است ، اما طبیعتاً آن را دارد اشکالاتی.

میزبانانی که استخراج ابری رایگان را ارائه می دهند در مقایسه با سرویس های پولی معمولاً خدمات کمی به مشتری ارائه می دهند. استخراج رایگان ابر می تواند بسیار پیچیده و خطرناک باشد – اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید (یا اگر به اندازه کافی تحقیق نکنید) ، ممکن است کلاهبرداری کنید.

ابر استخراج رایگان نیز روند بسیار کندتری نسبت به نسخه پولی دارد. آی تی ممکن است ماهها طول بکشد در پایان تا زمانی که متوجه مقادیر سود شوید.

با این اوصاف ، بیایید برخی از محبوب ترین سایت ها را برای استخراج ابری Litecoin پوشش دهیم. لیست به ترتیب خاصی جمع نشده است.

اجاره سکوهای معدنی

اجاره سکوهای معدنی یک سرویس استخراج آنلاین ابر در ایالات متحده است. آنها طیف گسترده ای از سکه (alt) را برای استخراج ارائه می دهند, از جمله Litecoin.

Litecoin cloud mining: Mining Rig Rentals.

این سایت از این جهت قابل توجه است که حداقل سفارش ندارد ، بسیار معیار کم برداشت, این سود تا دوازده ساعت از پایان اجاره بها پرداخت می شود و پرداخت ها را خیلی سریع پردازش می کند.

این سایت همچنین استخرهای استخراج متنوعی را برای انتخاب – به صورت رایگان – ارائه می دهد. تنها یک ایراد این است که در بخش طراحی با مشکل روبرو می شود – کیفیت سایت هنوز بعضی چیزها را برای دلخواه باقی می گذارد.

معدن پیدایش

احتمالاً شناخته شده ترین سایت در این لیست, معدن پیدایش یک شرکت استخراج ابر است که در هنگ کنگ مستقر است. آنها بیشتر در دنیای ارزهای رمزپایه محبوب هستند ، بیشتر به دلیل خدمات استخراج و پروژه های نوآورانه و پیشرفته.

Litecoin cloud mining: Genesis Mining.

Genesis Mining ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از برنامه های استخراج, بنابراین می توانید با توجه به تنظیمات خود یکی را انتخاب کنید. آنها همچنین یک گزینه برای شما دارند که می توانید برنامه شخصی و سفارشی خود را بسازید ، که یک ویژگی نیازمندانه منحصر به فرد است که به آن اضافه می شود.

این شرکت دارای چند مزارع عظیم پراکنده در سراسر جهان این بیشتر به دلایل امنیتی انجام می شود ، اما قسمت منفی ابر استخراج Genesis را به وجود می آورد – در مقایسه با سایر میزبانان استخراج ابر ، Genesis Mining به طور قابل توجهی گران است. مشتریان همچنین می گویند که این شرکت می تواند پشتیبانی مشتری خود را افزایش دهد ، زیرا تمایل دارد کند باشد و همه اینها مفید نیست.

هاش فلر

یک شرکت مستقر در استونی, هاش فلر, در طول سال ها شهرت یک شرکت معتبر و معتبر استخراج ابر را کسب کرده است. خدمات مانند استخراج ابر Litecoin و پشتیبانی مشتری کاملاً در دسترس است.

Litecoin Cloud Mining: راهنمای گام به گام

حتی اگر هاش فلر باشد سرد و شفاف با خدمات استخراج ابری Litecoin خود ، هزینه تعمیر و نگهداری را دریافت می کنند. از طرف روشن ، این شرکت قراردادهایی با طول نامحدود را ارائه می دهد – شما می توانید یک قرارداد خریداری کنید و برای بقیه عمر تنظیم کنید!

خوب هاش

نام آشنا دیگر در دنیای ارزهای رمزنگاری شده, خوب هاش سطح بالایی از امنیت و یک سیستم پایدار را برای هر کسی که فکر می کند مشتری بالقوه شود ، ارائه می دهد.

نیش هاش استخراج کنندگان حرفه ای ارزهای رمزنگاری شده, اما بسیاری از مردم فکر می کنند که به دلیل ساختار دشوار ، این سایت استخراج ابر برای استخراج کنندگان مبتدی مناسب نیست. نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که حتی اگر می توانید Litecoin را استخراج کنید ، از این به بعد ، این شرکت فقط پرداخت Bitcoin را ارائه می دهد.

انتخاب میزبان Cloud Mining مناسب

اینها تنها چند مورد از مشهورترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابری Litecoin در آنجا بودند. ده ها مختلف وجود دارد میزبان استخراج ابری (هر دو رایگان و پرداخت شده) که مشتاق ارائه مزارع خود به اختیار شما هستند. با انتخاب های زیاد ، چگونه می توان یک میزبان مناسب برای استخراج ابری Litecoin انتخاب کرد?

اول از همه ، هنگام انتخاب میزبان برای استخراج ابری Litecoin ، امنیت را به عنوان مهمترین اولویت در نظر بگیرید. این وضعیت را تصور کنید: شما یک استخراج کننده ابر را انتخاب می کنید ، هزینه اولیه را پرداخت می کنید و در پایان ماه متوجه می شوید که نه تنها سود شما به سرقت رفته است ، بلکه شخصی به حساب بانکی شما (کارت اعتباری ، پی پال و غیره) وارد شده است. و تمام پس اندازهای شما را دزدید …

همه اینها به این دلیل است که شما تحقیق خود را انجام نداده اید و میزبان بی اعتمادی ، بی تردید. حالا آیا اهمیت امنیت را می بینید?

Litecoin cloud mining: استخراج ابری.

مورد دیگری که باید به خاطر بسپارید نرخ هش از سکوهای میزبان اگر نرخ هش مزرعه واقعا باشد کم, اما قیمت که میزبان اتهام می زند از پشت بام هستند, این نشانه روشنی است که چیزی درست نیست. همیشه در مورد نرخ هش مناسب برای انواع مختلف دکل های موجود در آنجا تحقیق کنید ، یا حداقل در انجمن های آنلاین مشورت کنید.

در آخر ، دریافت کنید احساس عمومی برای شرکت به سایت آنها (و بسیاری از قسمتهای مختلف سایت) مراجعه کنید ، به صفحه About آنها مراجعه کنید ، White Paper را بخوانید ، درباره افراد مشهور دیگری که در آنجا کار می کنند یا از جهاتی با شرکت درگیر هستند تحقیق کنید.

اگر دیدگاه عمومی شرکت یا سایت احساس اعتماد را در شما ایجاد کند ، بیشتر اوقات این یک عامل تعیین کننده خوب است. همیشه اولویت را بر روی میزبانهای شفاف بگذارید ، زیرا این شرکتها معمولاً کمترین میزان پنهان کردن را دارند.

نتیجه

در این مرحله ، شما احتمالاً باید یک داشته باشید درک بهتر از نحوه استخراج ابر Litecoin چگونه کار می کند. در ابتدا ممکن است روی حیله و تزویر باشد ، اما اگر فکر خود را بجا بگذارید ، به زودی متوجه خواهید شد.

یک نکته دیگر که می توانم به شما بگویم این است که شما همیشه باید ابتدا به دنبال آن باشید معدنچیان محلی ابر. ببینید آیا در کشور شما یکی وجود دارد (شاید حتی شهر؟) ، با آنها تماس بگیرید ، حتی ممکن است یک جلسه ترتیب دهید. این مزایای متقابل دارد – شما می توانید از مشاغل محلی پشتیبانی کنید ، در حالی که میزبان ابر استخراج مشتری می کند. علاوه بر این ، معمولاً اطلاعات بیشتر از یک کسب و کار آنلاین در مشاغل محلی در دسترس است.

در مورد استخراج ابری Litecoin ، به خاطر داشته باشید که یک روند کند. مطمئناً خیلی سریعتر از مثلاً بیت کوین است ، اما با این وجود مدتی طول می کشد تا بتوانید درآمد قابل توجهی کسب کنید. البته ، همه چیز به شما بستگی دارد طرح اشتراک – هرچه پول بیشتری پرداخت کنید ، سرعت هش سریعتر دریافت می کنید ، بنابراین سرعت درآمد بالقوه خود را افزایش می دهید.

اگر تصمیم دارید در استخراج ابری Litecoin غرق شوید ، برای شما بهترین آرزوها را دارم! همچنین ، همیشه مطمئن شوید که ارز رمزنگاری شده خود را در انبارهای امن ، مانند کیف پول های سرد نگه دارید (نگاهی به Ledger Nano X و Trezor Model T بیندازید).

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector