نحوه استخراج Litecoin: نحوه عملکرد استخراج Litecoin را بفهمید

بگذار حدس بزنم. شما در مورد ارزهای رمزپایه بسیار مطالعه کرده اید و اکنون به فکر استخراج سکه های شخصی خود هستید?

من مطمئن هستم که شما همه چیز در مورد بیت کوین و میزان محبوبیت آن را می دانید ، اما اکنون افراد بیشتری تصمیم می گیرند Litecoin را به جای آن استخراج کنند!

این یک واقعیت جالب برای شماست. وقتی افراد Bitcoin را استخراج می کنند ، 10 دقیقه طول می کشد تا شبکه هر بلوک را تأیید کند ، اما Litecoin فقط 2.5 بار چهار برابر سریع تر است!

اگر این اولین بار است که استخراج Litecoin را انجام می دهید ، بهترین کار این است که من از همان ابتدا شروع کنم!

این بدان معنی است که من می خواهم دقیقاً به شما بگویم استخراج دقیقاً چیست ، روشهای مختلفی که می توانید انجام دهید و اینکه چرا ممکن است قبل از شروع به تهیه سخت افزار بپردازید!

من دوست دارم راهنماهای خود را به روشی بسیار ساده و قابل فهم بنویسم. این بدان معناست که پس از خواندن راهنمای استخراج Litecoin از ابتدا تا انتها ، تمام اطلاعاتی را که برای رفتن به آن نیاز دارید و به تنهایی انجام می دهید در اختیار خواهید داشت.!

هرچند آنچه باید بدانید این است که وجود دارد راه ساده تر برای به دست آوردن Litecoin. به راحتی می توانید آن را در صرافی های قابل اعتماد ارزهای رمزنگاری شده از جمله Coinbase ، Binance و Coinmama خریداری کنید.

توضیحات استخراج رمزنگاری

در دنیای واقعی ، تقریباً هر سیستم مالی برای تأیید و پردازش یک معامله به یک مرجع مرکزی نیاز دارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید مقداری پول به دوست خود منتقل کنید ، احتمالاً از بانک استفاده می کنید.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

پول از حساب شما خارج می شود و پس از چند روز به حساب دوست شما می رسد. ساده!

با این حال ، برای انجام این کار شما باید از شخص ثالثی که بانک است استفاده کنید! مسئله این است که ، هنگام استفاده از آنها ، باید تمام اعتماد خود را به شخص ثالث بسپارید.

شما باید اطلاعات شخصی زیادی را تهیه کنید و برای مراقبت از پول خود باید به آنها اعتماد کنید.

همانطور که ممکن است از سقوط مالی سال 2008 به یاد بیاورید ، بسیاری از بانک ها ورشکست شدند و مردم پس انداز خود را از دست دادند. خیلی برای اعتماد! در دنیای ارزهای رمزنگاری ، اوضاع متفاوت است. معاملات بلاکچین غیر متمرکز است ، به این معنی که هیچ شخص یا مرجعی تنها کنترل ندارد.


حتماً از خود می پرسید که چگونه تأیید و پردازش معاملات بدون شخص ثالث امکان پذیر است؟ خوب ، این به دلیل چیزی به نام دفتر توزیع شده است که توسط هزاران معدنچی مختلف مدیریت می شود!

به جای اینکه یک شخص یا شرکت (مانند یک بانک) کنترل داشته باشد ، همه آن را کنترل می کنند! برای تبدیل شدن به یک معدنچی ، مردم از قدرت محاسبات اضافی خود برای کمک به حل معماهای ریاضی استفاده می کنند.

دلیل نیاز کامپیوترها این است که آنها به گونه ای طراحی شده اند که هیچ انسانی نمی تواند آنها را حل کند. وقتی معما حل شد ، بلوک معاملات تأیید می شود. بنابراین چرا مردم از رایانه خود برای پردازش / تأیید معامله ای استفاده می کنند که هزینه آن برایشان وقت ، هزینه و برق است?

خوب ، برای تشکر از کمک آنها ، استخراج کنندگان سکه به عنوان پاداش دریافت می کنند. (در مورد Litecoin ، استخراج کنندگان Litecoins دریافت می کنند). این کمک می کند تا بلاکچین به صورت غیرمتمرکز عمل کند!

استخراج می تواند ضمن حمایت از جامعه ارزهای رمزپایه ، راهی عالی برای کسب سود باشد. با این حال ، از آنجا که استخراج معدن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، به این معنی است که رقابت بیشتر است.

این مانند هزاران نفر است که می خواهند همان معما را حل کنند. هر کدام از معدنچیان اول آن را حل کند ، پاداش می گیرد! (این سیستم استخراج به عنوان PoW / Proof-of-Work شناخته می شود ، با این وجود سیستم های استخراج دیگری نیز وجود دارند که روی بلاک چین های دیگر کار می کنند ، مانند بلاک چین NEO که از انواع PoS / Proof-of-Stake استفاده می کند).

اکنون که دانستید استخراج چیست ، بیایید نگاهی به نحوه کار در بلاک چین Litecoin بیندازیم!

استخراج Litecoin چگونه کار می کند?

اکنون که Litecoin واقعا محبوب شده است ، افراد بیشتری وقت خود را صرف استخراج آن می کنند. اکنون گزینه های مختلفی در دسترس شما قرار دارد که به بودجه شما بستگی دارد. برای شروع ، بیایید نگاهی بیندازیم که استخراج انفرادی چیست.

انفرادی معدن

اگر تصمیم دارید همه تجهیزات مورد نیاز را به تنهایی بخرید و هیچ یک از مسئولیت ها را با افراد دیگر تقسیم نکنید ، این کار استخراج انفرادی است.

مزیت اصلی این امر این است که شما نیازی به اشتراک پاداش استخراج با شخص دیگری ندارید ، به این معنی که می توانید درآمد بیشتری کسب کنید! برخلاف استخراج استخر (که در زیر توضیح خواهم داد) ، شما نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید.

با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که شما باید خودتان در تجهیزات استخراج سرمایه گذاری کنید و هزینه تمام برق مورد نیاز را نیز خود بپردازید. این ممکن است واقعاً گران شود و اگر توانایی انجام آن را ندارید ، ممکن است لازم باشد گزینه دیگری را در نظر بگیرید.

تعداد دفعات موفقیت در کسب جایزه استخراج نیز می تواند بسیار ناپایدار باشد ، به این معنی که شما می توانید چند روز یا حتی هفته ها بدون دریافت چیزی بروید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

استخر استخراج

اگر فکر می کنید هزینه های استخراج انفرادی بیش از حد خطرناک است ، لازم است که به یک استخر استخراج بپیوندید.

اینجا جایی است که شما و سایر معدنچیان منابع خود را به اشتراک می گذارید (مانند قدرت محاسبه و برق) که به شما فرصت بیشتری می دهد پاداش بلوک را دریافت کنید زیرا قادر به تولید انرژی بیشتر هستید! این همچنین به این معنی است که درآمد مداوم بیشتری خواهید داشت.

مثل یک قرعه کشی به آن فکر کنید. اگر از هر 100000 بلیط داشته باشید ، احتمالاً هرگز برنده نخواهید شد. اگر این کار را انجام دهید ، پاداش زیادی است ، اما احتمالاً این اتفاق نمی افتد!

اما اگر با 50،000 نفر دیگر به استخر استخراج می شدید ، هر بار که استخر شما برنده می شود ، شما را بر اساس 1 بلیط خود به اشتراک می گذارید. این همان استخراج Litecoin است ، جایی که سهم پاداش شما براساس میزان تأمین انرژی شماست.

با این وجود ، برای عضویت در استخر استخراج ، بعضاً باید هزینه ای پرداخت کنید که ممکن است آزار دهنده باشد! همچنین باید بجای دریافت همه این پاداش ، پاداش خود را با سایر کارگران معادن تقسیم کنید!

صدها استخر استخراج مختلف Litecoin برای انتخاب وجود دارد ، با این حال ، من دو مورد از محبوب ترین گزینه ها را در زیر ذکر کرده ام.

استخر استخراج Litecoin

استخر استخراج Litecoin یکی از استخرهای اصلی است و از سال 2011 فعالیت می کند. یکی از مزایای اصلی استخر استخراج Litecoin این است که آنها هزینه ای دریافت نمی کنند!

آنها از سیستمی به نام پرداخت به ازای هر سهم (PPS) استفاده می كنند ، این بدان معناست كه میزان پاداش Litecoin كه دریافت می كنید براساس میزان برق و برق شما است.

همچنین از مزایای پرداخت های فوری و رایگان بهره مند می شوید. برای امنیت ، احراز هویت دو عاملی در دسترس است.

آنتپول

آنتپول, واقع در چین ، یکی از بزرگترین استخرهای استخراج Litecoin است. آنها همچنین دارای استخرهایی برای ارزهای رمزپایه دیگر مانند بیت کوین و اتریوم هستند.

اگرچه Antpool برای عضویت هیچ هزینه ای دریافت نمی کند ، اما تمام هزینه های معامله را برای هر بلوک استخر استخراج می کند. با این حال ، همه جوایز بلوک به اشتراک گذاشته شده است.

مبلغی که دریافت می کنید به میزان مشارکت شما بستگی دارد و آنها روزانه پرداخت های خود را آزاد می کنند.

ابر استخراج

اگر صدای نیاز به صرف هزینه های زیاد برای تجهیزات گران قیمت را دوست ندارید ، اما هنوز می خواهید استخراج را تجربه کنید ، گزینه سوم وجود دارد!

ابر استخراج جایی است که شما یک دکل استخراج Litecoin می پردازید تا همه کارها را برای شما انجام دهد! تمام آنچه شما نیاز دارید یک کامپیوتر است!

توجه: دکل استخراج در واقع گروهی از رایانه ها است که فقط برای استخراج ارز رمزپایه تنظیم شده اند! هرچه تعداد رایانه های بیشتری در دکل خود داشته باشید ، می توانید استخراج کنید!

این یک گزینه عالی برای مبتدیان است زیرا شما مجبور به خرید سخت افزار گران قیمت نیستید که هزینه زیادی برای شما برق دارد!

البته ، هیچ چیز در زندگی رایگان نیست – شما برای دسترسی به جوایز استخراج ابر نیاز به سرمایه گذاری مشخصی دارید. هرچه بیشتر سرمایه گذاری کنید ، تعداد سکه هایی که می توانید دریافت کنید بیشتر است.

با این حال ، باید بسیار مراقب باشید که از کدام شرکت استخراج ابر استفاده می کنید. بسیاری از کلاهبرداران وجود دارند که پول شما را می گیرند حتی اگر دکل ندارند. قبل از ارسال پول ، تحقیقات زیادی انجام دهید.

یکی از محبوب ترین وب سایت های استخراج ابر Litecoin است هاش فلر. Hashflare مستقر در استونی از سال 2014 خدمات استخراج ابری Litecoin را ارائه می دهد.

در واقع ، اگر توانایی خرید وسایل شخصی خود را ندارید و / یا نمی خواهید ریسک کنید ، این احتمالاً بهترین راه حل برای شما است.

اگر تصمیم گرفتید که می خواهید با استخراج انفرادی کار خود را ادامه دهید ، یا اگر می خواهید به یک استخر استخر بپیوندید ، باید سخت افزار خریداری کنید. بیایید بفهمیم به چه چیزی نیاز دارید!

تجهیزات سخت افزاری Litecoin?

هنگامی که استخراج LTC برای اولین بار آغاز شد ، فقط با استفاده از CPU (واحد پردازش مرکزی) و GPU (واحد پردازش گرافیک) می توان سود خوبی کسب کرد.

این عالی بود ، زیرا این بدان معنی بود که شما می توانید مقادیر بسیار کمی سرمایه گذاری کنید و همچنان درآمد کسب کنید! با این حال ، اکنون می توانید سخت افزار تخصصی استخراج Litecoin به نام ASICs (Application-Specific Integrated Circuit) را خریداری کنید

ASIC ها بسیار قدرتمندتر از CPU ها و GPU ها هستند ، به این معنی که شانس بیشتری برای برنده شدن در پاداش استخراج خواهند داشت.

تصور کنید که وارد یک مسابقه فرمول یک شوید. اگر شما با فورد فیستا رانندگی می کردید اما بقیه با فراری رانندگی می کردند ، فکر می کنید شانس پیروزی دارید؟ شما هیچ شانسی نخواهید داشت!

متأسفانه ، این بدان معنی است که دیگر نمی توان از CPU یا GPU استفاده کرد زیرا ASIC همیشه برنده مسابقه است!

اگر می خواهید Litecoin را استخراج کنید ، واقعاً باید سخت افزار زیر را در نظر بگیرید.

Antminer L3 +: Antminer L3 + قدرتمندترین سخت افزار استخراج Litecoin است که می توانید خریداری کنید. نه تنها سریعترین است بلکه توسط یک سازنده مشهور به نام BitMain نیز ساخته می شود. هیچ سخت افزار استخراج Litecoin دیگر با این رقابت نخواهد کرد.

میزان محاسباتی که یک جعبه سخت افزار می تواند در هر ثانیه انجام دهد به عنوان نرخ پول نقد شناخته می شود. Antminer L3 + دارای سرعت هش 504MH / s است ، که همیشه سریعتر از هر سخت افزار موجود در بازار معمای استخراج را حل می کند..

برای یک گزینه کمی ارزان تر ، محصول قبلی Antminer که همان L3 است (نه L3 +!) هنگام استخراج Litecoin نیز عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت ، با این وجود به اندازه جاروبرقی پر سر و صدا خواهد بود!

فراموش نکنید ، اگر نمی خواهید پول زیادی در سخت افزارهای گران قیمت سرمایه گذاری کنید ، می توانید در عوض معادن خود را کدر کنید!

واضح است که کل فرآیند استخراج Litecoin به تلاش و امور مالی زیادی نیاز دارد, بنابراین خوشحال خواهید شد اگر بدانید که راهی بسیار ساده تر برای به دست آوردن این ارز رمزپایه وجود دارد. به سادگی یک صرافی رمزنگاری امن انتخاب کنید و در کمترین زمان Litecoin را در کیف پول خود داشته باشید. در حال حاضر ، بیشترین سیستم عامل های توصیه شده شامل Coinbase و Binance.

نرم افزار استخراج Litecoin مورد نیاز است?

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، اگر در مورد استخراج Litecoin جدی هستید ، سخت افزار مناسب برای کسب سود مناسب Antminer L3 یا L3 است+.

یکی از نکات جالب در مورد آن این است که تنظیم آن بسیار آسان است. هنگامی که محصول می رسد ، همراه با یک فایل نصب است. سپس می توانید انفرادی استخراج کنید یا به استخر استخراج بپیوندید. در اینجا چند نکته مفید برای شروع آورده شده است.

 1. بازدید از BitMain (تولید کننده Antminer) وب سایت و ایجاد یک حساب کاربری.
 2. در کنترل کننده اصلی سخت افزار ، دکمه را فشار دهید گزارشگر IP دکمه به مدت 5 ثانیه (تا زمانی که بوق آن را بشنوید).

  استخراج litecoin با antminer

 3. سپس آدرس IP شما روی صفحه نمایش داده می شود. آن را وارد وب سایت BitMain کنید.

  تأیید گزارش شده توسط IP

 4. خودشه! اکنون ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آدرس کیف پول Litecoin را که می خواهید سکه های استخراج شده شما به آن ارسال شود وارد کنید!

اگر می خواهید به استخر استخراج بپیوندید ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

 1. در حساب BitMain خود ، روی پیکربندی Miner. سپس بر روی کلیک کنید تنظیمات عمومی.
 2. اکنون باید URL استخر استخراج ، شناسه کارگر و همچنین رمز ورود خود را وارد کنید.

  تنظیمات عمومی AntMiner

وقتی نوبت به نرم افزار استخراج می رسد ، می توانید نگاهی به این گزینه ها بیندازید:

 • ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

اکنون که می دانید چگونه سخت افزار استخراج Litecoin خود را تنظیم کنید ، بیایید برخی از خطرات را بررسی کنیم.

آیا استخراج گزینه خوبی برای شما است?

قبل از اینکه بروید و سخت افزار بخرید ، بسیار مهم است که بررسی کنید آیا قصد دارید درآمد کسب کنید. اگر ضرر کنید ، فایده ای ندارد که پول زیادی را صرف تجهیزات و برق کنید!

برق

به یاد داشته باشید که چگونه من قبلاً به شما گفتم که شما باید از قدرت محاسبه خود استفاده کنید و هرچه بیشتر استفاده کنید ، پاداش Litecoin بیشتری خواهید گرفت؟ خوب ، این به مقدار زیادی برق نیاز دارد!

باور کنید ، هنگامی که استخراج را شروع می کنید ، به زودی متوجه می شوید که قبض انرژی شما چقدر گران می شود!

هزینه برق بسته به محل زندگی شما متفاوت است. به عنوان مثال ، معادن زیادی در چین مستقر هستند زیرا انرژی بسیار ارزان است. با این حال ، در مکان هایی مانند ایالات متحده آمریکا ، برق واقعا گران است.

شما باید در نظر بگیرید که چه مقدار برق اضافی می خواهید استفاده کنید و آیا به اندازه کافی سکه استخراج می کنید تا ارزش آن را داشته باشد.

با مراجعه به این اینجا پیوند دهید, می توانید جزئیات تجهیزات ، هزینه های برق و هزینه های استخراج خود را برای محاسبه میزان درآمد خود (یا از دست دادن) وارد کنید.

استخراج litecoin

دشواری هر بلوک

شاید به یاد داشته باشید که چگونه به شما گفتم استخراج از معادن شبیه حل یک معمای واقعاً دشوار است. در واقع ، این معما بسیار دشوار است که هیچ انسانی نمی تواند آن را حل کند!

خوب ، با گذشت زمان ، دشواری هر پازل دشوارتر می شود. وقتی این اتفاق بیفتد ، دریافت پاداش استخراج برای رایانه شما دشوارتر خواهد شد و سود شما پایین می آید.

فروش مجدد سخت افزار

اگر اتومبیلی خریده اید ، بعد از چند سال ممکن است بخواهید آن را بفروشید تا بتوانید هزینه جدیدی را پرداخت کنید ، درست است؟ مطمئناً کمتر از آنچه در ابتدا پرداخت کرده اید دریافت خواهید کرد ، اما بازهم چیزی دریافت خواهید کرد! به این ارزش فروش مجدد می گویند.

از سخت افزار Litecoin که می خرید فقط برای استخراج ارز رمزپایه استفاده می شود. وقتی دشواری هر پازل بیش از حد دشوار شود ، سخت افزار شما هیچ ارزشی ندارد.

هنگامی که افراد در سال 2011 استخراج Litecoin را شروع کردند ، امکان خرید GPU برای کمک به این کار وجود داشت. با این حال ، از آنجا که GPU ها دیگر به اندازه کافی قدرت ندارند ، دیگر نمی توان از آنها استفاده کرد!

ارزش Litecoin

من می دانم که چقدر عالی خواهد بود اگر شما می توانید Litecoin را با سخت افزار جدید خود استخراج کنید ، اما اگر ارزش سکه ها پایین بیاید چه اتفاقی می افتد?

این نکته مهمی است که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر در حال استخراج هستید و ارزش هر Litecoin 100 دلار است ، اما در روز بعد قیمت به 50 دلار کاهش می یابد ، ممکن است ضرر بزرگی داشته باشید!

فراموش نکنید که ارز رمزنگاری شده چقدر می تواند فرار باشد. قیمت ها می توانند یک شبه به طور گسترده تغییر کنند!

راه های دیگر برای دریافت Litecoin را در نظر بگیرید

اگر به فکر استخراج به عنوان راهی برای به دست آوردن Litecoin بیشتر هستید ، خرید آن آسان تر است. به این ترتیب نیازی به سرمایه گذاری زیاد در تجهیزات گران قیمت نخواهید داشت.

صدها تبادل ارز رمزنگاری شده برای انتخاب وجود دارد ، اگر شما به دنبال آن هستید ساده ترین راه برای دریافت این ارز رمزنگاری شده, شما باید به سراغ Coinbase یا Binance بروید. این فقط شما را چند دقیقه و Litecoin را در کیف پول خود خواهید داشت.

صحبت از کیف پول ها ، مهم نیست که تصمیم به خرید Litecoin یا تهیه آن دارید ، انتخاب آن بسیار مهم است امن ترین گزینه ها. کیف پول سخت افزار راهی برای رفتن هستند ، همه آنها در مورد امنیت هستند ، به خصوص هنگامی که صحبت از Ledger Nano X و Trezor Model T می شود.

خطرات اصلی

نکته اصلی خرید تجهیزات استخراج Litecoin سودآوری است. اگر به جای آن ضرر می کردید ، دلیلی برای انجام این کار وجود نخواهد داشت!

این بدان معنی است که خطرات می تواند بسیار زیاد باشد ، خصوصاً اگر هزینه های زیادی را صرف سخت افزار کرده اید و قبض برق زیادی نیز باید پرداخت کنید!

همیشه ماشین حساب سود را که در بالا ذکر کردیم بررسی کنید. اگر ارزش Litecoin تغییر کرد یا قیمت برق شما بالا رفت ، جزئیات جدید را در ماشین حساب وارد کنید تا مطمئن شوید باز هم می توانید سود کسب کنید.

نتیجه

امیدوارم از راهنمای من در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک استخراج کننده Litecoin لذت برده باشید! اکنون باید واقعاً درک خوبی از کارهایی که برای شروع باید انجام دهید ، داشته باشید.

من می دانم که من اطلاعات زیادی به شما داده ام ، اما بسیار مهم است که ابتدا همه خطرات را در نظر بگیرید. اگر میزان هزینه ای را که برای خرید سخت افزار ASIC هزینه شده است بررسی کرده باشید ، اکنون می دانید که قیمت آن چقدر می تواند باشد!

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به هیچ کاری عجله نکنید. اگر می خواهید قبل از سرمایه گذاری زیاد استخراج را امتحان کنید ، به استخراج ابری بپردازید!

بنابراین ، آیا تصمیم گرفتید ابتدا استخراج ابری را امتحان کنید ، یا اینکه دیوانه شدید و یک Antminer خریداری کردید !؟ من عاشق دانستنم!

اگر در مورد بهترین روش استخراج Litecoin ایده ای دارید که من به آن اشاره نکردم ، فراموش نکنید که به من هم اطلاع دهید!

همچنین فراموش نکنید که گزینه ساده تری برای دریافت Litecoin وجود دارد. که شامل خرید آن در ارز قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده. این قطعاً باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما خواهد شد! اینجاست مبادلات ارز رمزپایه 3:

 • Coinbase
 • بینانس
 • کویناما
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map