Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

خرید فوری Litecoin را با PayPal انجام دهید

خوش برگشتی! بنابراین ، شما آنچه هدف پروژه Litecoin است دوست دارید و اکنون می خواهید Litecoin را با PayPal بخرید ، اما مطمئن نیستید که چگونه؟ خوب ، امروز قصد دارم به شما نشان دهم…

اگرچه اکنون صدها صرافی مختلف رمزنگاری وجود دارد که به شما امکان خرید ، فروش و تجارت Litecoin را می دهد ، اما به سختی هیچ یک از آنها PayPal را قبول نمی کنند!

در نتیجه ، هیچ راهی مستقیم برای خرید Litecoin با PayPal وجود ندارد. ابتدا باید بیت کوین را با استفاده از حساب PayPal خود خریداری کنید و سپس در صرافی Bitcoin را با Litecoin عوض کنید. اما نگران نباشید ، من شما را در مراحل راهنمایی می کنم.

در راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” من قصد دارم در مورد دو سیستم عامل مختلف که PayPal را می پذیرند بحث کنم و نحوه کار هر دو را توضیح دهم. بعد از آن ، من می خواهم یک راهنمای ساده و گام به گام در مورد چگونگی انجام تجارت PayPal به Litecoin خود را از ابتدا تا انتها به شما ارائه دهم.!

پس برای چی منتظری؟ در بخش اول راهنمای من “نحوه خرید Litecoin با PayPal” ، ما با کشف اینکه چرا خرید ارزهای رمزپایه با استفاده از کیف پول الکترونیکی مانند PayPal بسیار دشوار است شروع می کنیم!

چرا خرید Litecoin با PayPal دشوار است

به نظر نمی رسد صرافی های رمزنگاری PayPal را به دلیل خطرات موجود دوست داشته باشند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Litecoin را با پی پال بخرید

یکی از دلایل اصلی این مسئله این است که PayPal چیزی به نام ‘Buyer Protection’ دارد. اگر کسی چیزی را به فروش برساند که با شرح آن مطابقت نداشته باشد ، به خریدار امکان درخواست بازپرداخت را می دهد. در بیشتر موارد ، پی پال به نفع خریدار است. این بدان معناست که فروشنده چاره ای جز استرداد مبلغ پرداختی ندارد.

در مورد خرید Litecoin و سایر ارزهای رمزپایه ، هیچ روش مطمئنی برای اثبات ارسال سکه توسط فروشنده وجود ندارد. این بدان معنی است که خریدار وانمود می کند که هرگز آنها را دریافت نکرده و سپس از PayPal بازپرداخت می کند!

در نتیجه ، بازرگانان برای محافظت از خود در برابر بازپرداخت ، معمولاً هزینه های بیشتری را می گیرند! بنابراین ، مهم است که به یاد داشته باشید گزینه هایی که می خواهم به شما ارائه دهم بسیار گران تر از استفاده از سایر روش های پرداخت هستند!

بنابراین ، اکنون که می دانید چرا ممکن است خرید ارزهای رمزپایه با استفاده از PayPal دشوار باشد ، بخش بعدی این راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” به مکان امکان پذیر این موضوع پرداخته است.

Litecoin را با PayPal از کجا می توانید خریداری کنید?

LocalBitcoins

Litecoin را با پی پال بخرید


اولین گزینه ای که می خواستم با شما در میان بگذارم LocalBitcoins بود. آنها یک تبادل نظیر به نظیر هستند که به شما امکان خرید و فروش مستقیم بیت کوین را با سایر کاربران می دهند. مستقر در فنلاند ، اولین بار در سال 2012 راه اندازی شد و اکنون در بیش از 248 کشور مختلف به مشتریان خدمات ارائه می دهند!

هنگامی که به سیستم عامل دسترسی پیدا می کنید ، لیست طولانی از افرادی را پیدا می کنید که قصد فروش بیت کوین خود را دارند ، با قیمتی که از فروش آن خوشحال هستند و روش پرداخت ترجیحی آنها.

روند کار بسیار ساده است. هنگامی که فروشنده ای را پیدا کردید که خوشحال است PayPal را قبول می کند ، مبلغی را که می خواهید خریداری کنید وارد می کنید و پس از قبول فروشنده ، او آدرس PayPal خود را برای شما ارسال می کند. در این مرحله ، بیت کوین در سیستم عامل قفل شده است و به محض اینکه فروشنده می تواند مبلغ پرداختی شما را ببیند ، آزاد می شود!

همچنین یک سیستم رتبه بندی عالی مانند eBay وجود دارد که در آن خریداران و فروشندگان می توانند پس از اتمام معامله بازخورد بگذارند!

مدت زمان لازم برای خرید بیت کوین با PayPal با استفاده از LocalBitcoins به هیچ وجه طولانی نیست. برای انجام تجارت 10 دقیقه بیشتر طول نمی کشد!

بنابراین ، اکنون شما می دانید LocalBitcoins چیست ، بخش بعدی راهنمای “نحوه خرید Litecoin با PayPal” من قصد دارد هزینه های آنها را بررسی کند!

هزینه ها

هنگام خرید سکه در LocalBitcoins ، این سیستم عامل هیچ هزینه ای را از خریدار دریافت نمی کند. در عوض ، فروشنده نرخی را که می خواهد شارژ کند انتخاب می کند. قیمت ها می توانند بسیار متفاوت باشند ، به این معنی که شما بعضی اوقات می توانید با نرخی بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار پرداخت کنید.

خرید Litecoin با Paypal - داشبورد

همانطور که از تصویر بالا مشاهده خواهید کرد ، قیمت خرید بیت کوین با PayPal از 5،779.87 پوند شروع می شود و تا 6،975.70 پوند می رسد! این تقریباً 20٪ اختلاف است!

گزینه های پرداخت

علاوه بر پذیرش PayPal ، LocalBitcoins اکنون بیش از 20 روش پرداخت مختلف را پشتیبانی می کند. این شامل همه چیز از انتقال بانکی محلی ، SWIFT ، Pingit و حتی پول نقد از طریق پست است!

با این حال ، من توصیه نمی کنم که پول نقد یا ملاقات شخصی را ارسال کنید زیرا توسط سرویس محافظت از LocalBitcoins محافظت نمی شوید!

نکته جالب در مورد LocalBitcoins این است که فرقی نمی کند از کدام کشور خرید می کنید ، زیرا PayPal یک روش پرداخت جهانی است. این بدان معناست که اگر فروشنده ارزان تری پیدا کنید که در کشوری متفاوت از شما واقع شده باشد ، باز هم می توانید از آنها خرید کنید.

بنابراین ، اکنون که از هزینه ها و روش های مختلف پرداخت در صرافی مطلع هستید ، قسمت بعدی راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” من به شما دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه خرید LocalBitcoins را ارائه می دهد.

نحوه خرید بیت کوین با PayPal در LocalBitcoins

 1. اولین کاری که باید انجام دهید بازدید از وب سایت LocalBitcoins است که می توانید با کلیک روی پیوند من این کار را انجام دهید اینجا!
 2. به دنبال سبز باشید ثبت نام رایگان دکمه را کلیک کنید و آن را کلیک کنید! اکنون باید برخی از مشخصات شخصی را وارد کنید. احتمالاً بهتر است از نام واقعی خود استفاده کنید ، زیرا برخی از فروشندگان از شما می خواهند قبل از قبول تجارت ، خود را با آنها تأیید کنید..

  خرید Litecoin با Paypal - ثبت نام کنید

 3. پس از اتمام مراحل افتتاح حساب ، روی کلیک کنید بیت کوین بخرید در بالای صفحه.

  خرید Litecoin با Paypal - Localbitcoins

 4. در کادر اول مقدار بیت کوین مورد نظر برای خرید را وارد کنید. ارز براساس کشوری که در آن قرار دارید تعیین می شود اما در صورت تمایل می توانید این ارز را تغییر دهید. اگر فروشنده ای که PayPal را قبول می کنند پیدا نکردید ، می توانید کشوری را که می خواهید از آن بخرید تغییر دهید. اکنون روی همه پیشنهادات آنلاین جعبه و به دنبال پی پال. سپس بر روی کلیک کنید جستجو کردن.

  خرید Litecoin با Paypal - Localbitcoins

 5. پس از بارگیری نتایج جستجو ، لیستی از فروشندگانی را مشاهده خواهید کرد که از پذیرش PayPal خوشحال هستند. آنها بر اساس قیمتی که می خواهند شارژ کنند ، رتبه بندی می شوند. در سمت چپ صفحه ، نمره بازخورد فروشنده و تعداد معاملات قبلی را که انجام داده اید مشاهده خواهید کرد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید فروشنده ای را انتخاب کنید که دارای بازخورد 100٪ و معاملات خوب (50+) باشد. همچنین باید نگاهی به جعبه محدودیت ها بیندازید ، یعنی همان مقدار بیت کوینی که فروشنده به دنبال تجارت آن است. در مثال من ، فروشنده برتر امتیاز بازخورد 100٪ دارد و آنها بیش از 100 معامله را انجام داده اند. آنها همچنین ارزانترین نرخ ارز را ارائه می دهند ، بنابراین من قصد دارم آنها را انتخاب کنم! هنگامی که فروشنده خود را انتخاب کردید ، بر روی کلیک کنید خرید.

  خرید Litecoin با داشبورد Paypal - Localbitcoins

 6. در این مرحله ، به فروشنده اطلاع داده نشده است که شما می خواهید تجارت کنید. بنابراین ، قبل از ادامه ، از صحت همه جزئیات اطمینان حاصل کنید. مورد دیگری که باید به دنبال آن باشید شرایط فروشندگان در سمت راست صفحه است. هر فروشنده ای شرایط و ضوابط خود را ذکر می کند ، بنابراین فقط مطمئن شوید که از آنها راضی هستید. بعضی اوقات آنها درخواست شناسنامه می کنند یا مانند مثال من می گویند که فقط با خریدار معامله می کنند که بیش از 30 معامله موفق انجام داده باشد اگر شرایط آنها را رعایت نکردید ، تنها کاری که باید انجام دهید بازگشت به صفحه نتیجه جستجو و انتخاب فروشنده دیگری است!

  خرید Litecoin با Paypal - روش پرداخت

 7. اگر می خواهید ادامه دهید ، به پایین پیمایش کنید و روی کلیک کنید ارسال درخواست تجارت.

  خرید Litecoin با Paypal - درخواست تجارت Localbitcoins

 8. سپس با درخواست شما یک اطلاع رسانی فوری به فروشنده ارسال می شود. آنها اطلاعات را بررسی کرده و سپس آدرس PayPal خود را برای شما ارسال می کنند. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با فروشنده صحبت کنید.
 9. به حساب PayPal خود بروید و وجوه را منتقل کنید. فراموش نکنید که شماره مرجعی را که فروشنده ارائه می دهد وارد کنید. به محض ارسال پرداخت ، روی کلیک کنید پرداخت ارسال شد.
 10. اکنون فروشنده اعلانی دریافت می کند که شما پرداخت کرده اید. در این مرحله ، بیت کوین هنوز در سپرده قفل شده است. فروشنده هنوز باید بررسی کند که شما پرداخت را ارسال کرده اید! هنگامی که آنها می توانند پرداخت را ببینند ، Bitcoins را از سپرده رها می کنند.

تبریک می گویم! شما فقط از اولین روش ما برای خرید بیت کوین با استفاده از PayPal استفاده کرده اید. با من همراه باشید ، به زودی در این راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” ، من به شما نشان می دهم که چگونه Bitcoin خود را با Litecoin عوض کنید! با این حال ، ابتدا می خواهم درباره یک گزینه جایگزین بحث کنم … بیایید نگاهی به VirWoX بیندازیم!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

VirWoX

در سال 2007 ایجاد شد ، VirWoX بستری است که به مردم امکان می دهد یک سکه دیجیتال به نام ‘Second Life Lindens’ (SLL) را تجارت کنند. این سکه ارزی است که در بازی ای به نام ‘Second Life’ مورد استفاده قرار می گیرد و به بازیکنان امکان می دهد طیف وسیعی از کالاهای مجازی را خریداری کنند.

این یک ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین یا Litecoin نیست و از آن به جز بازی نمی توان استفاده کرد. شاید از خود بپرسید که چرا من این را به شما می گویم!?

خوب ، پلت فرم VirWoX به مردم امکان تجارت بیت کوین را نیز می دهد! و حدس بزنید چه؟ همچنین پی پال را نیز می پذیرد!

روش کار به شرح زیر است: حساب VirWoX خود را با PayPal تأمین مالی می کنید و سپس ارز فیات خود را با سکه های SSL مبادله می کنید. پس از انجام این کار ، باید سکه های SLL خود را با بیت کوین عوض کنید.

پس از آن ، از شما خواسته می شود که بیت کوین خود را در صرافی ارز رمزنگاری شده پس بگیرید و سپس آنها را با Litecoin معامله کنید!

گزینه های پرداخت

اگرچه پلت فرم VirWoX به طور خاص برای سکه های SLL ساخته شده است ، آنها طیف گسترده ای از روش های پرداخت دیگر را می پذیرند. در بالای PayPal ، آنها کارتهای نقدی و اعتباری (از طریق Skrill) ، Klarna ، Playsafe Card و OK Pay را نیز می پذیرند.!

به دلیل خطر پذیرش PayPal ، تیم VirWoX محدودیت های سپرده گذاری را نصب کرده است. هنگام ورود به سیستم ابتدا باید 2 روز صبر کنید تا بتوانید اولین خرید خود را انجام دهید!

با گذشت این زمان ، شما می توانید از حساب PayPal خود برای واریز 90 یورو استفاده کنید. با گذشت 10 روز دیگر ، این میزان به 120 یورو افزایش می یابد. بعد از 30 روز ، این مبلغ به 200 یورو می رسد. 400 یورو پس از 60 روز و سپس سرانجام ، 1000 یورو در صورت درخواست.

تیم به شما توضیح نمی دهد که برای دریافت 1000 یورو چه کاری باید انجام دهید ، اما فکر می کنم آنها احتمالاً از شما می خواهند با بارگذاری شناسه هویت خود را تأیید کنید..

همچنین ، حساب PayPal شما باید یک حساب تأیید شده باشد ، در غیر این صورت VirWoX به شما اجازه نمی دهد واریز کنید!

بنابراین ، اکنون که از گزینه های پرداخت در VirWox مطلع هستید ، بخش بعدی راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” من هزینه های آنها را بررسی می کند!

هزینه ها

یکی از بزرگترین معایب استفاده از حساب PayPal در VirWox این است که هزینه ها بالا می رود.

خرید Litecoin با Paypal - هزینه هامنبع: یابنده

هنگامی که واریز اولیه خود را انجام می دهید ، باید هزینه معامله 3.4٪ را پرداخت کنید. پس از آن ، سپس باید دو معامله جداگانه انجام دهید. ابتدا این یورو خواهد بود>SLL و سپس SLL>BTC بسته به نرخ ارز دیگری که فروشندگان درخواست می کنند ، می تواند کاملاً افزایش یابد.

و سرانجام ، فراموش نکنید که پس از آن شما باید Bitcoin خود را به صرافی ارز رمزنگاری شده منتقل کنید تا آنها را با Litecoin معامله کنید ، که هزینه اضافی نیز برای شما دارد!

متأسفانه ، مهم نیست که به کدام گزینه مراجعه کنید ، استفاده از PayPal برای خرید ارز دیجیتال همیشه بسیار گرانتر از روش های سنتی است. این به این دلیل است که خطرات بسیار بیشتر است!

بنابراین ، اکنون که شما می دانید چگونه Bitcoin را با PayPal بخرید ، در بخش بعدی راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه Bitcoin خود را با Litecoin معامله کنید!

نحوه مبادله بیت کوین با Litecoin

اگر تاکنون راهنمای من درباره خرید Litecoin با PayPal را دنبال کرده اید ، اکنون باید بدانید که چگونه از حساب PayPal خود برای خرید بیت کوین استفاده کنید. با این حال ، شما برای خرید Litecoin به اینجا آمده اید – نه بیت کوین – بنابراین من اکنون قصد دارم مرحله نهایی معامله را به شما نشان دهم…

من تصمیم گرفته ام از LocalBitcoins در مثال خود استفاده کنم ، زیرا به نظر من کار بسیار ساده تر از استفاده از VirWoX است. هزینه ها نیز ارزان تر هستند و مراحل کمتری نیز در این کار انجام می شود.

همچنین ، صدها صرافی ارز رمزنگاری شده به شما امکان می دهد که بیت کوین را با Litecoin معامله کنید ، با این حال ، من Binance را انتخاب کردم. دلیل این امر این است که هزینه های معاملاتی آنها در صنعت کمترین است ، آنها بیشترین حجم معاملات را دارند و امنیت نیز بالا است.

آدرس سپرده Binance خود را دریافت کنید

 1. از صفحه اصلی Binance توسط دیدن کنید اینجا را کلیک کنید.
 2. شما باید یک حساب باز کنید ، این کار نباید بیشتر از 2 دقیقه طول بکشد. نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارید ، به این معنی که می توانید به صورت ناشناس تجارت کنید!
 3. پس از تنظیم ، بر روی کلیک کنید سپرده ها در بالای صفحه.

  خرید Litecoin با Paypal - وجوه Binance

 4. در کادر کشویی ، جستجو کنید بیت کوین. در اینجا بسیار مراقب باشید زیرا تغییرات زیادی وجود دارد. مطمئن شوید که انتخاب می کنید BTC – بیت کوین, که باید مانند تصویر صفحه زیر باشد.

  خرید Litecoin با Paypal - سپرده Binance

 5. اکنون آدرس منحصر به فرد سپرده Bitcoin خود را برای Binance به شما نشان داده می شود. کلیک کنید آدرس را کپی کنید.

  خرید Litecoin با Paypal - آدرس سپرده BTC

انتقال بیت کوین خود از LocalBitcoins به Binance

اکنون که حساب Binance خود را تنظیم کرده و آدرس سپرده خود را کپی کرده اید ، اکنون باید به حساب LocalBitcoins خود برگردید!

 1. در بالای صفحه ، روی کیف پول.

  خرید Litecoin با Paypal - کیف پول

 2. اکنون باید آدرس سپرده Binance خود را در آدرس وارد کنید دریافت آدرس بیت کوین جعبه شما همچنین باید مقدار بیت کوین را که می خواهید منتقل کنید وارد کنید. LocalBitcoins همچنین به شما امکان می دهد یک توصیف وارد کنید ، که فقط یک مرجع است.

  خرید Litecoin با Paypal - مقدار بیت کوین

 3. در آخر ، روی رنگ آبی کلیک کنید ادامه هید جعبه برای تکمیل انتقال. سکه ها باید در حدود 10 دقیقه در حساب Binance شما نشان داده شوند!

معامله بیت کوین برای Litecoin در Binance

اگر تاکنون دستورالعمل های گام به گام من را دنبال کرده اید ، اکنون باید یک حساب Binance داشته باشید که توسط بیت کوین تأمین می شود. بخش آخر راهنمای من “نحوه خرید Litecoin با PayPal” من در مورد چگونگی تجارت Bitcoin-to-Litecoin در Binance است.!

 1. در بالای صفحه ، موشواره را روی صفحه قرار دهید تبادل, و سپس بر روی کلیک کنید پایه ای.

  خرید Litecoin با Paypal - مبادله Binance

 2. اکنون باید جفت تجاری Bitcoin (BTC) / Litecoin (LTC) را پیدا کنیم. در سمت راست صفحه ، روی کلیک کنید BTC و سپس جستجو کنید LTC در جعبه جستجو.

  خرید Litecoin با Paypal - تغییر Binance

 3. اکنون بر روی جفت شدن LTC / BTC که از نتیجه جستجوی شما ظاهر می شود کلیک کنید.

  خرید Litecoin با Paypal - Binance LTC

 4. شما اکنون در صفحه اصلی معاملات برای هستید LTC / BTC! من می دانم که در ابتدا می تواند واقعا ترسناک به نظر برسد ، اما ساده تر از آن است که شما فکر می کنید!

  خرید Litecoin با داشبورد Paypal - LTC

 5. در زیر نمودارهای معاملاتی به پایین پیمایش کنید و به دنبال بخش خرید LTC جعبه اکنون بر روی کلیک کنید بازار. به شما این امکان را می دهد که Litecoin را با قیمت فعلی بازار خریداری کنید.

  خرید Litecoin با Paypal - Market

 6. اکنون باید مبلغی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید. یا می توانید این را وارد کنید میزان جعبه.
 7. در پایان ، برای تکمیل تجارت Bitcoin به Litecoin ، بر روی کلیک کنید خرید LTC. اگر با استفاده از این روش خرید کرده اید ، تجارت شما باید فوراً انجام شود!

تبریک می گویم ، شما Litecoin خود را با استفاده از PayPal خریداری کرده اید!

خرید Litecoin با PayPal: نتیجه گیری

اگر این راهنمای “خرید Litecoin با PayPal” را از ابتدا تا انتها خوانده باشید ، اکنون می دانید که استفاده از حساب PayPal برای خرید Litecoin چقدر دشوار است … متأسفانه ، اگر شما نیاز به استفاده از PayPal دارید ، تنها راه اینکه می توانید این کار را انجام دهید این است که ابتدا بیت کوین بخرید و سپس آن را با Litecoin عوض کنید.

آیا می دانید در حال حاضر مبادلات ارز رمزنگاری شده زیادی وجود دارد که روش های پرداخت دیگر در دنیای واقعی مانند کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی را قبول می کنند؟ این ممکن است قابل تأمل باشد ، زیرا نه تنها خرید Litecoin از این طریق ارزان تر است ، بلکه بسیار سریعتر نیز خواهد بود.

آنچه آزار دهنده است این است که Coinbase (بزرگترین صرافی کارگزار در جهان) به شما این امکان را می دهد کنار کشیدن بودجه به PayPal است ، اما به شما اجازه نمی دهد واریز کنید. چقدر ناامیدکننده است!

در نهایت ، خبر خوب این است که خرید Litecoin با PayPal انجام می شود ، اما فقط آماده باشید تا مراحل زیادی را طی کنید. اگر این راهنمای گام به گام را مفید دانستید یا حتی اگر می توانید به یک روش حتی بهتر برای خرید Litecoin با Paypal فکر کنید ، به من اطلاع دهید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector