Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای کامل ارز رمزنگاری شده Monero

آیا شما می دانید که مونرو در نظر گرفته می شود محبوب ترین ارز رمزنگاری شده روی حریم خصوصی روی کره زمین? احتمالاً در مورد شما شنیده اید بیت کوین و اتریوم در حال حاضر ، اما به معنای واقعی کلمه هزاران سکه دیگر وجود دارد ، و هر یک از آنها ادعا می کنند که پیشرفت های مختلفی را در بیت کوین ارائه می دهند.

بعضی دارند معاملات ارزان تر, بعضی هستند سریعتر. با این حال ، نقطه فروش (تقریبا) منحصر به فرد Monero این است که است کاملاً ناشناس.

درست است! با تشکر از برخی از بسیار پیشرفته رمزنگاری, فرستنده ، گیرنده ، و مقدار Monero ارسال شده است توسط شخص دیگری مشاهده غیرممکن است.

به همین دلیل ، مونرو در پرهیز از تحریم های بین المللی توسط افرادی مانند کره شمالی ، یا به عنوان وسیله پرداخت در وب تاریک. با این وجود ، دلایل عمده ای نیز برای داشتن یک شکل خصوصی از پول وجود دارد نه غیر مجاز. بعداً چند مورد از اینها را توضیح خواهم داد.

مونرو: یک ارز دیجیتال خصوصی.

امیدوارم که ، این راهنمای “آنچه Monero است” شما را به گونه ای مونرو معرفی کند قابل درک است. متأسفانه ، موضوع موضوعی کاملا گیج کننده است و برای درک کامل تمام ویژگی های Monero ، به آن نیاز دارید درک قوی از رمزنگاری. از آنجا که این مقاله برای مبتدیان است ، ما وقت زیادی را صرف این موارد نمی کنیم زیرا نمی خواهم شما را گیج کنم!

در پایان این راهنما ، شما باید درک روشنی از تاریخ Monero داشته باشید ، ایده ای در مورد چگونگی عملکرد خصوصیات آن ، تفاوت آن با بیت کوین ، ارزش فعلی Monero کیف پول تنظیم کنید به ساده ترین راه ممکن (و نحوه خرید مونرو)، و مزایا و معایب از مونرو. قبل از نتیجه گیری ، من همچنین برخی از ایده ها در مورد آینده Monero را معرفی می کنم تا در مورد آنها فکر کنید.

قبل از همه اینها ، ما باید تمام راه را به قبل از وجود مونرو برگردیم!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره


 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • یکی از رمزنگاری های بیشتر با حفظ حریم خصوصی
 • بسیار مقیاس پذیر
 • نمی توان معاملات را به شما پیوند داد
 • در دنیای رمزنگاری مورد احترام است

منفی ها

 • مقابله با آن (ذخیره سازی و غیره) کمی دشوار است
 • بسیاری از کیف پول ها از Monero پشتیبانی نمی کنند

تاریخچه مونرو

برای ردیابی منشأ Monero ، ما باید یک ارز رمزنگاری شده متفاوت را بررسی کنیم – Bytecoin.

Bytecoin این اولین ارز دیجیتال بود که با استفاده از یک فناوری به نام CryptoNote.

CryptoNote امروز ستون فقرات بسیاری از ارزهای رمزپایه مبتنی بر حریم خصوصی است که وجود دارد. این شامل مونرو است. حریم خصوصی سکه های CryptoNote با گروه بندی کلیدهای عمومی با هم تضمین می شود. با ترکیب چندین کلید در یک معامله ، نمی توان تشخیص داد چه کسی آن را ارسال کرده است!

استفاده از این “امضاهای زنگ” برای امضای معاملات ، ناشناس بودن فناوری CryptoNote را فراهم می کند.

تلاش خوب Bytecoin در بود یک ارز رمزنگاری شده ناشناس. با این حال ، توزیع اولیه آن چند مسئله داشت. وقتی راه اندازی شد ، معلوم شد که 80 درصد سکه هایی که می توانستند استخراج شوند از قبل موجود بودند.

مونرو: تیم اصلی مونرو.

این گروهی را هدایت می کند هفت توسعه دهنده برای بلاک گذاری بلاک چین Bytecoin و واحد پول جدید با نام Bitmonero شناخته می شود. این در نهایت به سادگی کوتاه شد مونرو که هست اسپرانتو برای "سکه".

از هفت توسعه دهنده ای که در ابتدا Monero را ایجاد کردند, پنج نفر از آنها تصمیم گرفتند که هویت خود را مخفی نگه دارند. فقط دو نفر از این توسعه دهندگان Monero درباره آنها شناخته شده اند – ریکاردو اسپاگنی (توسعه دهنده اصلی امروز) و دیوید لاتاپی. ریکاردو اسپاگنی نیز با نام مستعار شناخته می شود "کرکی".

آنچه Monero را متفاوت می کند?

درباره Monero چیزهای زیادی وجود دارد که مشابه بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر است. این یک پروژه منبع باز این کاملاً بدون مجوز است. این ویژگی دوم است به طور بالقوه در حال تغییر جهان است. هیچ مرجعی وجود ندارد که بتواند شما را از استفاده از ارز رمزنگاری شده باز دارد.

راهنمای کامل ارز رمزنگاری شده Monero

این بدان معناست که افرادی که دسترسی به تسهیلات بانکی مدرن ندارند ، می توانند در اقتصاد دیجیتال به روشی که قبلاً هرگز نمی توانستند شرکت کنند. همه آنها نیاز دارند اتصال به اینترنت و دستگاهی برای اتصال به آن. به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر در سراسر جهان هستند که دسترسی به امکانات بانکی ندارند اما دارای تلفن های هوشمند و نقاط محلی Wi-Fi هستند. هند نمونه بارز کشوری است که دارای بسیاری از این موارد است "بانکی نشده" شهروندان.

حریم خصوصی

اصلی ترین چیزی که به Monero ارزش می دهد این است ویژگی های حریم خصوصی آن. هیچ کس نمی تواند شما را به یک معامله ارز رمزنگاری شده Monero مرتبط کند. این باعث می شود ارز دلخواهی برای کسانی که به دلایل مختلف نگران حریم خصوصی هستند ، باشد. همه این دلایل غیرقانونی نخواهد بود ، اگرچه برخی از آنها بدیهی است که غیرقانونی باشند.

تصور کنید که شما یک همجنس باز بودید و در یک خانواده کاملا مذهبی زندگی می کردید. ممکن است ملاقات با افرادی که موقعیت مشابه شما را دارند برای شما دشوار باشد. گرچه مطمئناً غیرقانونی نیست ، اما ننگ همجنسگرایی بودن در برخی گروههای مذهبی می تواند یک جوان را به افسردگی یا حتی بدتر از آن سوق دهد. از ارز مانند مونرو می توان برای پرداخت هزینه های اجتماعی یا "خواستگار" برنامه های کاربردی در چنین شرایطی, حریم خصوصی یک ضرورت است حتی اگر هیچ قانونی نقض نشود.

مواردی نیز وجود دارد که ممکن است یک قانون شکسته شود ، اما این قانون چنان ناعادلانه است که در غیر این صورت یک شهروند مطیع قانون به اصطلاح جرم شناخته می شود. من برای نشان دادن این مسئله از یک مثال ساخته شده اما قابل باور استفاده می کنم. تصور کنید شما و همسرتان فقط یک فرزند با هم داشته اید. هنگامی که کودک شما به دنیا آمد ، آنها صرع شدیدی داشتند.

مونرو: آنچه مونرو دارد که دیگران ندارند.

پس از قرار دادن کودک خود در یک برنامه جهنمی از طب سنتی – قرص های زیادی چندین بار در روز ، گزارش خبری در مورد حشیش دارویی را مشاهده کردید. به خانواده ای که در همان موقعیت زندگی شما در یک خط خیالی بر روی نقشه زندگی می کنند ، به طور قانونی اجازه داده شده است که مقدار زیادی عصاره شاهدانه به فرزند خود بدهد. به نظر می رسید که این امر بلافاصله حملات صرعی در نوزاد را درمان می کند.

محرومیت از دسترسی به چنین دارویی ، براساس مکانی که در آن متولد شده اید ، اشتباه به نظر می رسد. مونرو نیز می تواند در چنین شرایطی به شما کمک کند.

قابل انعطاف پذیری

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم ارز رمزنگاری شده Monero که به حریم خصوصی آن مربوط می شود این است کاملا مسخره است. نگران نباشید ، منظورم را از این بابت توضیح خواهم داد!

ردیابی تراکنش های بیت کوین از یک کاربر به کاربر دیگر امکان پذیر است. بسته به نحوه استفاده کاربر از بیت کوین ، ممکن است نتوانید هویت وی را بگویید ، اما می توانید هر بیت کوین را از آدرس به آدرس دیگر دنبال کنید.

این بدان معناست که کاربر می تواند بفهمد که بیت کوین خاصی در یک جرم دست داشته است یا خیر. این یک کیفیت ایده آل برای پول نیست!

راهنمای کامل ارز رمزنگاری شده Monero

برای اثبات این موضوع به یک مثال نگاه می کنیم. بگویید شما یک کالای کاملا قانونی را در بستری مانند بازار باز فروخته اید و بیت کوین را به عنوان پرداخت دریافت کرده اید. با این حال ، معلوم می شود که بیت کوین دریافتی شما قبلاً در یک معامله دارویی استفاده شده است. برای شما ، ممکن است مسئله ای نباشد. با این حال ، وقتی می خواهید آن را در جای دیگری خرج کنید, شخص دریافت کننده می تواند تصمیم بگیرد که این را نمی خواهد "آلوده" سکه.

با تشکر از ویژگی های پیشرفته حفظ حریم خصوصی Monero ، هیچ کس نمی تواند تشخیص دهد که هر سکه در کدام معاملات انجام شده است. پیوند دادن یک سکه Monero به جرم گذشته کاملاً غیرممکن است. هیچ سابقه معامله ای با هیچ یک از سکه های Monero مرتبط نیست. این بدان معنی است که آنها قابل استعداد هستند!

من غرق افرادی هستم که از من در مورد ارزهای رمزپایه توصیه می کنند. اگر از سر خود استفاده کنید می فهمید که سکه های حریم خصوصی (معاملات ناشناس) بیشترین آینده را دارند. سکه هایی مانند Monero (XMR) ، Verge (XVG) یا Zcash (ZEC) نمی توانند از دست بدهند.

– جان مک آفی (officialmcafee) 13 دسامبر 2017

مقیاس پذیری پویا

یکی دیگر از حوزه هایی که مونرو سعی در بهبود بیت کوین داشت ، از نظر حوزه آن است مقیاس پذیری. به بیان ساده ، مقیاس پذیری فقط به معنای آن است چقدر شبکه می تواند در ارتباط با تقاضا رشد کند. بر اساس تعریف ارزهای رمزپایه مبتنی بر بلاکچین اندازه محدود.

در بیشتر گذشته خود ، بیت کوین محدودیتی در اندازه بلوک 1 مگابایتی داشته است. این بدان معنی است که فقط 1 مگابایت داده معامله می تواند در هر بلوکی که هر 10 دقیقه در شبکه بیت کوین استخراج می شود ، قرار گیرد.

متأسفانه ، وقتی بسیاری از کاربران تلاش می کنند تا همزمان با استفاده از بیت کوین تراکنش انجام دهند ، بلاکچین با داده های معامله پر می شود. آن معاملات که نمی توانند در یک بلوک قرار بگیرند باید منتظر بمانند تا یک معدنچی آنها را وارد کند.

از آنجا که معدنچیان ترجیح می دهند شامل شوند معاملات با بیشترین هزینه متصل شده است, اگر شبکه بسیار شلوغ باشد ، مردم را تشویق می کند تا هزینه ها را افزایش دهند تا معاملات خود را شامل شوند. این همان اتفاقی است که در بهار 2017 برای بلاکچین بیت کوین رخ داد. برخی از معاملات فقط برای تأیید اعتبار نیاز به کارمزد 30 دلار + داشتند!

راهنمای کامل ارز رمزنگاری شده Monero

مونرو متفاوت است. وجود ندارد "از پیش تنظیم شده" محدودیت اندازه بلوک در حالی که این اجازه می دهد تا داده های معاملاتی بیشتری در هر بلوک وجود داشته باشد ، یک نقطه ضعف وجود دارد – هرزنامه ها می توانند بلاکچین معاملات را پر کنند. این می تواند بلوک های بزرگی ایجاد کند.

با این حال ، توسعه دهندگان Monero معرفی کردند یک سیستم مجازات پاداش بلوک. اندازه متوسط ​​100 بلوک آخر گرفته شده است. اگر بلوک جدیدی که ماینرها روی آن کار می کنند از حد متوسط ​​100 بلوک قبلی فراتر رود, پاداش بلوک کاهش می یابد. این باعث دلسرد شدن معاملات هرزنامه نمی شود ، زیرا اگر دیگر برای آنها سودآور نباشد ، ماینرها بلوک هایی را که تحت چنین مجازات بزرگی قرار دارند استخراج نمی کنند.

پاداش بلوکی هرگز به زیر 0.3 XMR نمی رسد ، و Monero را به یک ارز ضد تورم تبدیل می کند: تورم در سال 2022 تقریباً 1٪ خواهد بود و برای همیشه پایین می آید ، اما تورم اسمی در 0.3 XMR در دقیقه خواهد بود. این بدان معنی است که همیشه انگیزه ای برای استخراج کنندگان از استخراج Monero و در نتیجه ایمن نگه داشتن بلاکچین ، با یا بدون بازار کارمزد وجود دارد..

مونرو

مقاومت ASIC

یکی دیگر از موضوعات قابل درک در مورد بیت کوین این است که استخراج شبکه در حال حاضر تنها با استفاده از سودآور است تجهیزات تخصصی معدن. این سیستم ها از اجزای معروف به عنوان استفاده می کنند مدار خاص مجتمع برنامه چیپس. آنها گران هستند و این بدان معنی است که فقط ثروتمندترین ها می توانند عملیات استخراج را تنظیم کنند.

مونرو متفاوت است. از یک الگوریتم هش متناوب به بیت کوین استفاده می کند CryptoNight. CryptoNight با استفاده از بسیاری از ویژگی های پیشرفته ، تولید تراشه های ASIC را برای استخراج Monero بی سود می کند.

جزئیات کمی مختصر برای این مقدمه در مورد ارز Monero است اما آنچه شما واقعاً باید بدانید این است Monero را می توان با استفاده از هر دو سودآوری کرد پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی. این بدان معنی است که ارز توانایی بالقوه بودن را دارد حتی بیشتر غیرمتمرکز از بیت کوین.

چند کلید

Monero از سیستم متفاوتی برای کلیدهایی مانند Bitcoin و Ethereum استفاده می کند. در این ارزها ، فقط یک جفت کلید وجود دارد – یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی. Monero از یک کلید نمایش عمومی ، یک کلید نمایش خصوصی و هر دو کلید هزینه عمومی و خصوصی استفاده می کند.

 • فقط آدرس های عمومی مخفیانه استفاده می شود و فقط کلیدهای نمایش عمومی تولید می شوند..
 • برای بررسی بلاکچین و تأیید دریافت پول ، به یک کلید مشاهده خصوصی نیاز است.
 • برای تأیید امضای یک معامله ، به یک کلید هزینه عمومی احتیاج دارید.
 • از کلیدهای خصوصی هزینه برای ایجاد معاملات خروجی استفاده می شود.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Monero و آن عرضه نهایی است

برخلاف بیت کوین, تعداد ثابتی از نشانه های Monero وجود ندارد که هرگز استخراج شوند. ارز همیشه تورمی کمی دارد. در ابتدا 18.5 میلیون سکه وجود خواهد داشت ، در پی این میزان عرضه تاکنون افزایش خواهد یافت حدود 0.87٪ در سال اول.

این درصد هر ساله پایین می آید. تخمین زده شده است که رسیدن به دو برابر توزیع اولیه 117 سال طول خواهد کشید. برای اینکه این رقم دوباره دو برابر شود ، 234 سال طول می کشد.

Monero و بازار رمز ارزهای گسترده تر

قیمت فعلی برای یک سکه XMR منفرد است 101.25 دلار. این ارز از نظر سرمایه کل بازار ، دوازدهمین محبوبیت است.

در زیر ، نمودار عملکرد سکه Monero را از زمان راه اندازی آن آورده ام. همانطور که می بینید ، مانند اکثر ارزهای رمزپایه ، ارزش حدود ژانویه 2018 افزایش یافت و از آن زمان تاکنون کاملاً عقب افتاده است بالاترین قیمت آن 480 دلار است.

Monero: نمودار قیمت Monero.

نحوه ذخیره Monero

ذخیره سازی Monero قبلاً کاملاً دشوار بود. باید کیف پول را با استفاده از خطوط فرمان اجرا کنید. اگرچه این باعث می شد شما احساس کنید در برخی از پایگاه های داده مخفی دولت هک می کنید ، این دقیقاً کاربرپسند نبود!

خوشبختانه ، اکنون روش بسیار ساده تری برای ذخیره Monero وجود دارد!

ابتدا به www.mymonero.com.

1. روی “کلیک کنیدایجاد حساب“.

نحوه ایجاد حساب کاربری در وب سایت Monero

2. صفحه مربوط به اهمیت ذخیره سازی ایمن اطلاعات ورود به سیستم کلید خصوصی خود را بخوانید و درک کنید.

3. یادداشت کنید کلید ورود خصوصی شما.

4- کلید ورود خصوصی را در کادر زیر کلید تایپ کنید. این برای بررسی این است که شما واقعاً آن را یادداشت کرده اید. آنچه در زیر نشان داده شده یک حساب خالی است. می توانید به طور قطع آن را بررسی کنید اما وقت خود را هدر خواهید داد!

Monero: کلید ورود خصوصی.

خودشه! شما اولین کیف پول Monero خود را ایجاد کرده اید. حالا ، من تصور می کنم شما می خواهید برخی از سکه های XMR را در کیف پول قرار دهید. مراحل انجام این کار را در زیر شرح داده ام:

ذخیره سازی XMR

1. آدرس را در بالای صفحه نمایه حساب یادداشت کنید.

Monero: آدرس کیف پول.

2. رفتن به حساب صرافی که می خواهید برای شما بفرستیم تا بخواهید Monero را از آنجا بفرستید.

3- آدرسی را که اخیراً یادداشت کرده اید در قسمت برداشت از صرافی وارد کنید.

4- برای تکمیل برداشت ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. برخی از مبادلات ممکن است از شما بخواهند که با کلیک روی پیوند در ایمیل ، تأیید کنید که شما برداشت را انجام می دهید.

5. اگر مونرو را از یکی از دوستان خود دریافت می کنید ، به راحتی آدرس را برای آنها بفرستید و آنها باید بدانند که با آن چه کار کنند!

اگر می خواهید Monero را از کیف پول خود ارسال کنید ، من نیز دستورالعمل انجام این کار را ارائه داده ام.

ارسال XMR

1. ابتدا روی “کلیک کنیدارسال“.

مونرو

2. آدرسی را که می خواهید مونرو به آن بفرستید وارد کنید. این مورد را از طریق صرافی ، مخاطب (دوست یا همکار و غیره) یا هر سرویسی که مونرو را به عنوان گزینه پرداخت می پذیرد دریافت خواهید کرد..

3. مبلغی را که می خواهید ارسال کنید در کادر با عنوان “آکوه“.

4- خصوصی بودن معامله را انتخاب کنید. هرچه “اندازه حلقه” بیشتر باشد ، هزینه معامله نیز بالاتر خواهد بود.

5. آمار “ارسال پرداخت“.

این تمام است ، همه چیزهایی است که برای استفاده از کیف پول MyMonero وجود دارد. فکر می کنم موافقت خواهید کرد که این کار بسیار ساده تر از کشتی گرفتن با کیف پول خط فرمان است. با این حال ، شما به دلیل استفاده از MyMonero بسیاری از امتیازات نخبه هکر را نخواهید برد!

اکنون ، با بیان همه این موارد ، باید از این واقعیت آگاه باشید که از اواخر نوامبر 2018 ، شما می توانید Monero را ذخیره کنید (بلکه کیف پول Monero را یکپارچه کنید) یکی از محبوب ترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاریلجر نانو اس. این باعث می شود هر دو ذخیره سازی, و خرید جنبه های مربوط به Monero آسان تر ، سریع تر و بسیار نرم تر است!

مزایا و معایب Monero

انگشت شست طرفداران

یکی از خصوصی ترین ارزهای رمزپایه.

✓ انجام معاملات برای ارتباط با شخص غیرممکن است.

✓ ردیابی معاملات غیرممکن است.

block بلاکچین محدودیتی ندارد. مقیاس پذیری پویا به این معنی است که هزینه ها حتی در صورت استفاده زیاد نیز نباید زیاد باشد.

to ممکن است انتخاب کنید چه کسی می تواند معاملات شما را ببیند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید مالکیت خود را برای مقدار مشخصی از Monero برای اهداف مالیاتی ثابت کنید ، می توانید کلید مشاهده خصوصی خود را با سازمان مالیاتی کشور خود به اشتراک بگذارید. این احتمال را کاهش می دهد که تنظیم کنندگان سعی در ممنوع کردن Monero دارند.

great تیم بزرگی از توسعه دهندگان متعهد روی پروژه کار می کنند.

شست پایین CONS

✗ علیرغم مقاومت در برابر ASIC ، هنوز درجه زیادی از تمرکز استخراج کنندگان در مونرو وجود دارد. تقریباً 43٪ از میزان هش فقط توسط سه استخر کنترل می شود.

wal کیف پول های زیادی برای Monero ساخته نشده است. پشتیبانی از Monero را پیدا نخواهید کرد هر کیف پول سخت افزاری یا راه حل های چند رمزگذاری مانند جکس.

✗ ذخیره Monero به روشی که به درستی ایمن باشد بسیار سخت تر از اکثر ارزهای رمزپایه دیگر است. ممکن است به همین دلیل باشد که توسط جامعه گسترده تر پذیرفته نشده است.

✗ Monero بودن مبتنی بر بیت کوین نیست ، توسعه برنامه هایی که با زنجیره بلوکی آن تعامل دارند دشوارتر است.

مونرو در آینده

در دنیایی که به نظر می رسد دیگر هیچ چیز خصوصیات واقعی را ارائه نمی دهد ، مطمئناً خواستار ارزهایی با محوریت حریم خصوصی مانند Monero شده است. من هم یک مثال قانونی ذکر کردم که در آن پول خصوصی چیز خوبی بود ، و هم یک نمونه غیرقانونی ، اما قابل دفاع از نظر اخلاقی (گرچه هرگز نباید قانون را نقض کنید!).

مونرو این توانایی را دارد که به مردم اجازه دهد تقریباً بلافاصله در سراسر کره خاکی معامله کنند بدون نیاز به اجازه از هیچ مرجعی. در کشورهایی که دولت های ظالمانه دارند ، این می تواند به عنوان ابزاری بسیار قدرتمند در راه آزادی مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که گفته شد ، مجرمان همچنین از ویژگی های حفظ حریم خصوصی Monero قدردانی می کنند. بازارهای Dark Web توسط هر کسی قابل دسترسی است و مجموعه ای واقعاً تکان دهنده از مواد مخدر ، اسلحه و سایر موارد جنایی را به فروش می رساند. مونرو به سرعت در این وب سایت های غیرقانونی جایی به عنوان ارز انتخابی پیدا کرده است.

نه تنها این بلکه مونرو همچنین توسط دولت هایی مانند کره شمالی برای دور زدن تحریم های بین المللی مورد استفاده قرار گرفته است. به هر دوی این دلایل ، این احتمال وجود دارد که مونرو مورد حمله دولتهایی قرار بگیرد که تمایل چندانی به ایده پرداخت هزینه ای کاملاً خصوصی برای استفاده توسط هر کس از پورنوگرافی کودکان و فروشندگان مواد مخدر ، تا سازمانهای تروریستی بین المللی و قاچاقچیان انسان ندارند..

اینکه چقدر چنین سرکوبی علیه Monero موفق باشد ، یک آزمایش جالب از ویژگی های “ضد شکنندگی” ارزهای رمزپایه است.

مونرو ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

مونرو ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه گیری

بنابراین – این راهنمای ما در Monero بود. امیدوارم چیزهای بیشتری در مورد آن یاد گرفته باشید محبوب ترین ارز رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی. سعی کردم موارد فنی را به حداقل برسانم. اگر شما می خواهید در مورد هر یک از ویژگی هایی که Monero را ناشناس می کند بیشتر بدانید ، منابع آنلاین بسیار خوبی وجود دارد. مراقب باشید ، خیلی زود پیچیده می شود!

در این راهنما ، ما موارد زیادی را پوشش داده ایم. بنابراین ، قبل از ورود به سیستم ، بیایید یک مرور کلی داشته باشیم. شما باید یاد گرفته باشید:

 • مونرو چیست?
 • تاریخچه مونرو.
 • آنچه مونرو برای آن مفید است.
 • کمی در مورد چگونگی دستیابی به حریم خصوصی و ناشناس بودن خود.
 • نحوه راه اندازی و استفاده از کیف پول مونرو به آسانترین (گرچه نه ایمن ترین) راه.
 • تفاوت مونرو با بیت کوین چیست.
 • مقدار Monero فعلی و گذشته.
 • مزایا و معایب استفاده از Monero.
 • آینده مونرو.

امیدوارم این راهنمای مونرو را پیدا کرده باشید جالب و آموزشی! مونرو قابلیت تبدیل شدن را دارد ابزاری بسیار قدرتمند برای مقاومت, همچنین یک روش پرداخت مفید برای کالاها و خدمات مختلف.

اگر بخواهید با Monero پرداخت کنید ، ابتدا باید مقداری ارز رمزنگاری شده را در اختیار داشته باشید! اگر به دنبال خرید مونرو هستید ، یکی از بهترین مکان هایی که می توانید این کار را انجام دهید بینانس. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است:

 1. ثبت نام در سایت؛
 2. مراحل تأیید را طی کنید ؛
 3. Monero (XMR) ، روش پرداخت خود را انتخاب کنید و پرداخت را انجام دهید!
 4. تنها کاری که باید انجام شود آن است که سکه های جدید خود را در یک کیف پول امن ذخیره کنید.

با تمام دانش جدیدی که دارید ، نظر شما در مورد مونرو چیست؟ آیا این پروژه آینده ای دارد یا دولت های جهان سعی می کنند آن را کاملا ممنوع کنند؟ دوست دارم نظرات شما را در این مورد بشنوم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector