Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول Monero

مونرو به طور مداوم در حال تبدیل شدن است یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در بازار رمزنگاری کنونی. بیشتر و بیشتر مردم نگاه خود را به سمت این سکه خاص معطوف می کنند ، به همین دلیل ویژگی های حریم خصوصی آن, اهداف سرمایه گذاری, یا یه چیز دیگه. با این حال ، با افزایش این علاقه عمومی ، یافتن آن بسیار مهم است یک کیف پول قابل اعتماد Monero, هم.

با یک نگاهی به بررسیهای آنلاین کاربران ، می توانید چندین مدعی مختلف برای یافتن بهترین کیف پول Monero پیدا کنید. نگاهی خواهیم داشت به انتخاب های برتر در اینجا ، در این لیست.

توجه داشته باشید که ما در مورد هر دو بحث خواهیم کرد برخط کیف پول Monero, و همچنین کسانی که مستقر هستند آفلاین (دستگاه های سردخانه) لیست امروز ما چیزی شبیه به این خواهد بود:

چگونه بهترین کیف پول Monero را برای خود پیدا کنیم?

قبل از ورود به لیست واقعی بهترین کیف پول های Monero در بازار ، لازم است در مورد چند مورد مهم بحث کنید. در بالای این موارد این سوال وجود دارد چرا مردم می خواهند در مونرو سرمایه گذاری کنند, در وهله اول!

خوب ، اولین دلیل اصلی فقط همین است – اهداف سرمایه گذاری. بسیاری از افراد برای اینکه این سکه ها را با خیال راحت ذخیره کنند و سپس به دنبال بهترین کیف پول Monero می گردند آنها را در تاریخ بعدی بفروشید, به قصد سودآوری.

در حالی که بازار ارزهای رمزپایه مکانی واقعاً ناپایدار است ، اما تاریخچه اخیر نشان داده است که قیمت ارزهای رمزپایه فعلی واقعیت را منعکس نمی کنند – این فناوری به طور فزاینده ای بیشتر مورد توجه قرار می گیرد, بنابراین قیمت بیشترین افزایش می یابد عمده سکه های رمزنگاری, هم. مونرو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در این صورت ، دلیل بزرگ دیگر اینکه چرا مردم ممکن است به دنبال بهترین کیف پول برای Monero باشند ، است حریم خصوصی – Monero اغلب در نظر گرفته می شود امن ترین ارز رمزنگاری شده در بازار.

کیف پول Monero: سکه Monero روی لپ تاپ.

موارد فوق به لطف فناوری پشت XMR. هر معامله از طریق عموم مخفی می شود امضای حلقه – این امضاها معاملات Monero را غیرقابل ردیابی می کند. به عبارت دیگر ، به هیچ وجه ارتباط فرستنده و گیرنده با یکدیگر وجود ندارد – مطمئن باشید که پرداخت های شما کاملاً ناشناس خواهد بود.

بنابراین ، همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، مونرو دارای چند ویژگی است که سکه و فناوری پشت آن را برای طیف گسترده ای از افراد جذاب می کند. اگرچه گفته شد … چطور می توانید بهترین کیف پول Monero را برای خود انتخاب کنید?

دو نوع کیف پول – جوانب مثبت و منفی

اگر بخواهید در مورد بهترین کیف پول های Monero تحقیق کنید ، سریع می فهمید که این کیف پول ها وجود دارد دو نوع بزرگ از آنها برای استفاده در دسترس شماست – آنهایی که سرد و گرم هستند.

به طور طبیعی ، هر یک از اینها مزایا و معایب خاص خود را دارند – هر دو نوع در این لیست نیز مشاهده می شوند! با این حال ، همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، آنها هنوز هم کاملاً متفاوت از یکدیگر خواهند بود و بنابراین متناسب با انواع مختلف افراد خواهد بود.

بیایید هر دو کیف پول سرد و گرم را از نزدیک بررسی کنیم و بررسی کنیم که از هر کدام از آنها انتظار می رود.


کیف پول داغ (نرم افزار ، دسکتاپ ، برنامه موبایل و …)

کیف پول گرم هستند که هستند به طور مداوم به اینترنت متصل است. این کیف پول ها شامل می شود نرم افزار و برخط آنهایی, برنامه های تلفن همراه, و غیره.

اکنون ، مزیت اصلی کیف پول داغ مونرو این است که آنها هستند بسیار در دسترس. معنی این این است که شما می توانید سکه های XMR خود را خیلی سریع منتقل کنید, بدون نیاز به انجام برخی از مراحل دشوار راه اندازی.

کیف پول Monero: Binance.

همانطور که می توانید تصور کنید ، این امر به ویژه برای افرادی که به دنبال آن هستند بسیار مهم است تجارت مونرو. یک کیف پول آنلاین Monero به شما امکان می دهد خیلی سریع نسبت به تغییرات بازار واکنش نشان دهید – شما قادر خواهید بود XMR را فوراً بخرید و بفروشید, و سکه های تازه به دست آمده خود را مستقیم به کیف پول خود منتقل کنید.

با این حال ، همانطور که به زودی از لیست بهترین کیف پول های Monero خواهید دید ، برخی از خدمات ذخیره سازی گرم وجود دارد در واقع مستقیماً در مبادلات رمزنگاری خاص ادغام شده است. این طبیعتاً مزایا و معایبی دارد ، اما بسیاری از مردم ترجیح می دهند سکه های خود را در صرافی ها نگه دارند. بعداً بیشتر در این باره.

کیف پول سرد (دستگاه های سخت افزاری ، کیف پول کاغذی و غیره)

برخلاف کیف پول داغ مونرو, آنهایی سرد هستند که هستند از اینترنت قطع شد – این می تواند شامل شود دستگاه های سخت افزاری و حتی کیف پول کاغذی.

اکنون ، مسلماً ، کیف پولهای سرد معمولاً “راهی برای رفتن” دیده می شوند. اگر می خواهید ردیف بالا امنیت, سپس هیچ گزینه بهتری از دستگاههای ذخیره سازی سرد وجود ندارد.

با داشتن کیف پول آفلاین Monero ، دیگر نیازی نیست نگران دسترسی هکرها یا کلاهبرداران به بودجه خود باشید بدون اینکه متوجه شوید. کاملا صادقانه, غیر ممکنه – از آنجا که دستگاه شما هرگز به اینترنت متصل نیست (به جز ممکن است برای زمان ارسال و دریافت سکه های XMR) ، اشخاص ثالث مخرب واقعاً فرصت دسترسی به سکه های شما را نخواهند داشت!

اکنون ، می دانم که به چه فکر می کنید – صید کجاست?!

خوب ، صادقانه, هیچ صید وجود ندارد. با این وجود ، هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید کیف پول سرد Monero ، چند مورد قابل تأمل است.

کیف پول Monero: Ledger Nano X.

برای افراد مبتدی ، معمولاً از کیف پول سرد استفاده می شود ذخیره سازی طولانی مدت. ممکن است مجبور به فروش یا معامله سکه های شما باشد – مجبورید آنها را از کیف پول منتقل کنید بر روی صرافی, و سپس معاملات خود را انجام دهید. این زمان می برد و در یک صنعت بی ثبات مانند رمزنگاری ، هر دقیقه مهم است!

تنها “نقص” دیگر مربوط به کیف پول آفلاین Monero این است دستگاه های سخت افزاری هزینه زیادی دارند. با این حال ، اگر بهترین امنیت را در بازی می خواهید ، مطمئن باشید که گزینه بهتری در این زمینه وجود ندارد!

بنابراین ، با همه گفته ها ، اکنون باید ایده خوبی داشته باشید که انتظار بهترین کیف پول های Monero در بازار چیست! بدون زحمت بیشتر ، بیایید مستقیم به لیست برویم ، و گزینه های برتر موجود را بررسی کنید.

1. Ledger Nano X – بهترین کیف پول Monero در بازار

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

لجر نانو ایکس اغلب در نظر گرفته می شود بهترین کیف پول Monero در بازار. دلایل زیادی هم وجود دارد که چرا چنین است.

برای مبتدیان ، Ledger Nano X مناسب است یک دستگاه پیشرفته. این یکی از مدرن ترین کیف پول های رمزنگاری شده در کل بازار است – از ویژگی های آن برخوردار است یک طراحی محکم, است با دوام, دارای یک صفحه نمایش کاملا بزرگ و دو دکمه ، و می باشد خوش ساخت, به طور کلی.

وقتی نوبت به مونرو می رسد ، لجر از چیزی استفاده می کند که به آن معروف است رابط کاربری گرافیکی Monero – رابط کاربری گرافیکی Monero. معنی این امر این است که سکه مورد بحث توسط دستگاه Ledger Nano X پشتیبانی می شود ، اما وقتی صحبت از واقعی می شود نمایش بصری تعادل و معاملات شما (ارسال ، دریافت XMR و غیره) ، شما باید به GUI اعتماد کنید.

این در واقع شبیه برخی از ارزهای رمزپایه دیگر است – مثال خوبی می تواند باشد میوتا, یا حتی ADA (کاردانو). هر دوی این سکه ها هستند توسط لجر پشتیبانی می شود, اما هر دو آنها نیز دارند خودشان, کیف پول خاص که باید به دستگاه Ledger شما متصل شوند.

هرچند که به بهترین کیف پول Monero مربوط می شود ، مطمئن باشید که همه را دریافت خواهید کرد از ویژگی های امنیتی ردیف بالا از کیف پول Ledger Nano X. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برنامه Monero (بلاکچین) را بر روی دستگاه Ledger Nano X نصب کرده و GUI Monero را پیکربندی کنید – پس از انجام این کار ، می توانید سکه های XMR را ارسال ، دریافت و سهام کنید ، همه از راحتی کیف پول شما!

این همه خوب و شیک است ، اما … آنچه باعث می شود لجر از نظر جمعیت از نظر امنیتی برجسته باشد?

خوب ، مدل Nano X جدیدترین و بهترین مدل ارائه شده توسط لجر به مشتریان خود است. دستگاه مجهز به از پیشرفته ترین امنیت امکانات که کیف پول سخت افزاری می تواند داشته باشد!

هزینه Ledger Nano X 119 دلار برای شما تمام خواهد شد, و حمل و نقل کاملا رایگان است. در حالی که مطمئناً یکی از گران قیمت ترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری موجود در بازار است رهبر صنعت, مطمئن باشید که مطمئناً یکی از بهترین کیف پول های آفلاین Monero است!

هر چند یک احتیاط – مطمئن شوید که شما فقط دستگاه Ledger خود را از آن خریداری کنید وب سایت رسمی شرکت. فروشندگان شخص ثالث ممکن است سعی کنند به شما یک دستگاه معیوب بفروشید, و ممکن است بعداً وجوه خود را بازیابی کنید. چیزی نیست که بخواهید اتفاق بیفتد!

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Trezor Model T – پیشرو در امنیت کیف پول سخت افزار

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Trezor مدل T چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + رابط کاربری صفحه لمسی
 • + راه اندازی آسان
 • + از حدود 1000 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • طراحی حجیم
 • گران قیمت

از سایت دیدن کنید

ترزور یکی از دو ارائه دهنده بزرگ کیف پول ارز رمزنگاری شده در بازار است (با وجود دیگری) دفتر کل). Trezor Model T آخرین محصول این شرکت است – و این یک رقیب حق است که یکی از بهترین کیف پول های Monero در بازار باشد!

Trezor Model T بیش از بخش امنیت. این یک کیف پول بسیار امن که می تواند به عنوان یک رمز سخت افزاری U2F عمل کند!

به عنوان یکی از کیف پول های سخت افزاری پیشرو ، می توانید انتظار آن را داشته باشید Trezor کلیدهای خصوصی شما را کاملاً ایمن و سالم نگه می دارد. کلیدها در کیف پول شخصی که شما دارید ذخیره می شوند و به صورت جداگانه در آنجا نگهداری می شوند – هیچ شخص ثالثی اجازه دسترسی به بودجه Monero شما را نخواهد داشت!

در مورد مونرو ، ترزور کاملاً مشابه رقیب اصلی خود – لجر عمل می کند. یعنی شما قادر خواهید بود سکه های خود را بر روی دستگاه ذخیره کنید, اما مجبور به برای بررسی وجوه خود از GUI Monero استفاده کنید, و انجام معاملات.

اکنون ، لازم به ذکر است که انتقاد اصلی که اغلب متوجه ترزور می شود این واقعیت است که کیف پول بسیار گران است. مدل T برای شما هزینه دارد حدود 170 دلار – در واقع به طور قابل توجهی گران تر از لجر نانو ایکس, رقیب اصلی مدل T!

آیا این محصول ارزش برچسب قیمت را دارد؟ خوب, بستگی دارد. این واقعیت را نمی توان انکار کرد ترزور یکی از رهبران صنعت است, و یکی از بهترین کیف پول های Monero را در کل بازار ارائه می دهد. اگر امنیت همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید, پس Trezor مطمئناً انتخاب مناسبی است – بالاخره این یک دستگاه ذخیره سازی سرد است!

به Trezor Model T مراجعه کنید

…یا بررسی Trezor Model T ما را بخوانید

3. Ledger Nano S – سازش بین امنیت و قیمت

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

دفتر کل نامی است که شما مجبور هستید چندین بار در این لیست از بهترین کیف پول های Monero نام ببرید. به این دلیل که برخلاف رقیبش ترزور, لجر در واقع پیشنهاد می دهد دو کیف پول سخت افزاری مختلف برای اینکه سکه های XMR خود را در آن نگه دارید, با مدل S گزینه قدیمی تر و مقرون به صرفه تر.

عملکرد Ledger Nano S به همان روشی است که نسخه پیشرفته تر آن کار می کند – نانو X. منظور من از این حرف این است که شما مجبور خواهید شد برنامه Monero را روی دستگاه نصب کنید, و همچنین از خدمات GUI XMR استفاده کنید.

بنابراین … اگر هر دو دستگاه عملکرد یکسانی داشته باشند ، تفاوت واقعی آنها چیست?

خوب ، برای مبتدیان ، S کمی بیشتر از یک طراحی فروتنانه برخوردار است. کیف پول است کوچکتر نسبت به نسخه پیشرفته آن ، و بنابراین, قابل توجه نخواهد بود. این مورد توسط کسانی که می خواهند قدردانی کنند حین استفاده از کیف پول محرمانه باقی بمانید مثلاً در مکانهای عمومی.

باید اعتراف کرد, Ledger Nano S کمتر پشتیبانی خواهد کرد altcoins از نانو ایکس. این جنبه قابل توجه برای کسانی است که به دنبال بهترین کیف پول Monero هستند ، اما همچنین قصد دارند سکه های بیشتری را نگهداری و تجارت کنند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، شما می توانید انتظار داشته باشید که Ledger Nano S باشد بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به نسخه پیشرفته کیف پول. یعنی ، اگر این کیف پول خاص را به عنوان گزینه خود برای بهترین کیف پول آفلاین Monero انتخاب کنید ، هزینه آن برای شما خواهد بود حدود 59 دلار, به علاوه حمل و نقل.

اکنون ، مثل همیشه ، مجبور به ذکر آن هستم – لطفا مطمئن شوید که فقط Ledger Nano S را خریداری کنید از وب سایت رسمی شرکت! بهترین روش ها دستور می دهند که کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری هرگز نباید از شخص ثالث خریداری شوند – توجه داشته باشید!

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

4. Binance – راهی برای تجارت فوری Monero

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک بستر تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

حالا ، من می دانم که به چه فکری می کنی – بینانس? واقعاً؟ این یک مبادله است ، نه یک کیف پول!

خوب ، شما اشتباه نمی کنید – با این حال ، این تبادل بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد.

در ابتدای این لیست از بهترین کیف پول های Monero ، ما بحث کردیم دو نوع کیف پول های احتمالی – گرم و سرد. صرافی هایی که به شما امکان می دهند دارایی های رمزنگاری شده خود را پس از پایان معاملات در دسته قبلی قرار دهید.

بدیهی است که نگه داشتن سکه های XMR خود در صرافی نمی تواند جایگزین ایمن تری برای ذخیره آنها باشد آ سطح بالا, کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد. با این حال ، همانطور که احتمالاً تاکنون فهمیده اید ، این هنوز مزایا و مزایای خاص خود را دارد.

بیایید در مورد موارد خاص Binance بحث کنیم?

Binance در دنیای تجارت رمزنگاری به دلیل ارائه کاربران خود شناخته شده است برخی از متنوع ترین جفت های تجاری موجود در آنجا. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود برخی از سکه های کاملاً متناسب را در سیستم عامل معامله کنید – XMR تفاوتی ندارد.

در حالی که Monero ، مسلماً در حال صعود به بالای سکه های بازار بوده است ، یافتن راهی برای دستیابی به برخی از XMR ها به روشی سریع و ساده هنوز هم دشوار است. این ناشی از عامل گمنامی ارز رمزنگاری شده.

خوب ، Binance این مسئله را حل می کند!

از نظر ذخیره سازی واقعی ، می توانید انتظار برخی را داشته باشید سطح بالایی از امنیت از طرف چیزهای Binance. بستر مبادله به همان اندازه که آمده ایمن است و تعداد بی شماری از کاربران در سراسر جهان به آن اعتماد دارند.

اگر شما علاقه مند به استفاده از Binance به عنوان روش اصلی خود برای ذخیره سازی XMR هستید ، می توانید سیستم عامل را بررسی کنید اینجا.

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

5. Kraken – سردخانه ، 2FA

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کراکن چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امن و قابل اعتماد
 • + هزینه های کم
 • + مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مفیدترین خدمات مشتری نیست

از سایت دیدن کنید

کراکن در درجه اول, یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده. با این حال ، ارز می تواند به عنوان یک کیف پول Monero نیز عمل کند!

اگر Kraken را به عنوان روش اصلی خود برای ذخیره سازی XMR انتخاب می کنید, دو جنبه به احتمال زیاد بیش از هر چیز دیگری ظاهر می شود – سردخانه, و احراز هویت دو عاملی.

سردخانه اشاره به این واقعیت است که Kraken اکثریت بودجه کاربران خود را در اختیار دارد, خوبدستگاه های سردخانه! این در واقع یک خبر عالی است!

صادقانه بگویم ، این بدان معنی است که اگر تصمیم دارید سکه های XMR خود را در Kraken نگه دارید و آن را بهترین کیف پول آنلاین Monero برای خواسته ها و نیازهای خود بدانید, اکثریت (اگر نه همه) سکه های شما در دستگاه های سخت افزاری نگهداری می شود. این دستگاه ها معمولاً کمی با کیف پول های سرد استاندارد و کاربر محور شما متفاوت هستند – آنها را به عنوان طاق ها تصور کنید ، نه کیف پول های منفرد.

مهم نیست که چگونه به آن نگاه می کنید ، هنوز هم عالی است که Kraken از یک روش ذخیره سازی رمزنگاری مانند آن استفاده می کند. به شما – کاربر – این امکان را می دهد که از ایمن بودن بودجه خود در کنار سیستم عامل اطمینان داشته باشید. هیچ هکی نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند ، زیرا اکثر قریب به اتفاق سکه های Monero شما به صورت آفلاین قرار دارند!

احراز هویت دو عاملی – 2FA – چیز دیگر است.

در حالی که 2FA اخیراً با استفاده از بیشتر مبادلات سطح بالا, این هنوز هم این واقعیت را از بین نمی برد که ابزاری بسیار کارآمد برای ایمن نگه داشتن دارایی های رمزنگاری شده شماست – در این مورد Monero -. با 2FA ، دریافت می کنید آن لایه امنیتی اضافی – بیشتر شخص ثالث مخرب را منصرف می کند و به شما کمک می کند تا از سالم و سالم بودن سکه های XMR خود مطمئن باشید.

اگر شما علاقه مند به استفاده از خدمات کیف پول Kraken’s Monero هستید ، سیستم عامل تبادل را بررسی کنید اینجا!

از کراکن دیدن کنید

…یا بررسی Kraken ما را بخوانید

6. KuCoin – عالی برای نیازهای تجارت سریع

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی KuCoin چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + معاملات ناشناس
 • + امن است
 • + از انواع ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • حجم معاملات کم

از سایت دیدن کنید

KuCoin مسلماً یکی از گزینه های کمتر شناخته شده برای مداحان برای ذخیره سکه های Monero خود در داخل. با این حال ، سیستم عامل مبادله نوع خاصی از کیف پول XMR را ارائه می دهد – که برای افرادی طراحی شده است که در فعالیتهای تجارت روزانه شرکت کنید, و ممکن است لازم باشد دسترسی سریع و سریع وجوه آنها.

اکنون ، لازم به ذکر است که این امر کاملاً عمدی از نظر KuCoin نیست. با این حال ، در حالی که به دنبال بهترین کیف پول Monero هستید ، ممکن است متوجه شوید که به نظر می رسد KuCoin بیشتر کاربران خود را بر روی کیف پول های داغ نگه می دارد.

این به طور مستقیم با بهترین شیوه های صنعت مخالفت می کند. با این حال ، همچنان که به تجارت سریع Monero مربوط می شود ، گزینه نسبتاً مناسبی را ارائه می دهد.

شایان ذکر است که ، KuCoin پشتیبانی از 2FA دارد, و همچنین برخی گسترده KYC الزامات.

2FA این لایه اطمینان را اضافه می کند که هیچ شخص ثالثی اجازه دسترسی به وجوه مونرو شما را نخواهد داشت. شرط KYC فقط این را بهبود می بخشد!

علاوه بر همه اینها ، KuCoin همچنین دارای یک ویژگی است که به شما امکان می دهد با رمزعبور تعیین شده معامله کنید. برای هر کسی که به دنبال تجارت سکه های XMR است ، این یک خبر خوب است!

اگر می خواهید KuCoin را خودتان امتحان کنید ، می توانید سایت را بررسی کنید اینجا.

از کوکوئین دیدن کنید

…یا بررسی Kucoin ما را بخوانید

7. Bittrex – ویژگی های امنیتی قوی ، ذخیره سازی سرد

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Bittrex چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + بسیار ایمن
 • + هزینه های کم و ثابت
 • + مبادلات سریع
 • + طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و فیات

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برخی از شکایات کاربران در مورد پشتیبانی
 • ممکن است برای یک تازه وارد صنعت تا حدودی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

Bittrex یکی از مبادلات قدیمی و قابل اعتماد در بازار است. همچنین در نظر گرفته می شود یکی از بهترین کیف پول های Monero, حداقل تا آنجا که خدمات مبادله پیش می رود.

موارد فوق به دلیل ویژگی های امنیتی مبادله.

می بینید که Bittrex توانسته است اعتبار موجودیت را برای خود ایجاد کند یک بستر بسیار مطمئن و مطمئن. این اغلب به عنوان بودن در نظر گرفته می شود یکی از امن ترین سیستم عامل ها برای تجارت و نگهداری رمزنگاری ها, فقط به این دلیل که هرگز هک نشده است.

بله ، درست است – جنبه امنیتی Bittrex هرگز نقض نشده است! این در واقع یک معامله بسیار بزرگ است ، با توجه به اینکه بسیاری از صرافی های معروف تر در یک برهه از زمان دارای مشکل امنیتی بوده اند.

Bittrex نیز تا 90٪ از اعتبار کاربر خود را در دستگاه های ذخیره سازی سرد نگه می دارد. معنی این امر این است که اگر Bittrex را به عنوان کیف پول Monero مورد نظر خود انتخاب کنید ، اکثر بودجه شما در کیف پول های آفلاین ذخیره می شود.

برداشت در Bittrex توسط 2FA محافظت می شود, هم. صادقانه بگویم ، هر بار که می خواهید سکه های XMR خود را پس بگیرید ، از شما خواسته می شود که یک کد پین از احراز هویت خود وارد کنید. اکنون این است خارق العاده – این یک لایه محافظتی اضافی برای رمزنگاری XMR شما است و مطمئنا Bittrex را به یکی از بهترین کیف پول های Monero در نوع خود تبدیل کرده است!

اگر می خواهید Bittrex را خودتان امتحان کنید ، می توانید سیستم عامل را بررسی کنید اینجا.

به Bittrex مراجعه کنید

…یا بررسی Bittrex ما را بخوانید

گزینه های جایگزین کیف پول Monero

بنابراین ، بهترین کیف پول های موجود برای Monero در بازار فعلی!

همانطور که می بینید ، ترکیب بسیار خوبی از دستگاه های ذخیره سازی سخت افزار ، و همچنین کیف پول های داغ (آنهایی که به صورت آنلاین و در XMR وجود دارد – در صرافی ها) وجود دارد. به طور طبیعی ، بهترین گزینه واقعی به این بستگی دارد طیف گسترده ای از عوامل, مانند مقدار Monero که می خواهید ذخیره کنید ، اینکه آیا می خواهید hodl باشید یا به صورت فعال تجارت می کنید و غیره.

برخی از بررسی های علاقه مندان به رمزنگاری ، دستگاه های سخت افزاری و فضای ذخیره سازی مبتنی بر مبادله را کنار می گذارند گزینه های جایگزین کیف پول Monero, هم! برخی از این گزینه ها شامل موارد زیر است:

 • هجرت. خروج است یک کیف پول نرم افزاری – به عبارت دیگر ، یک داغ. قابل ذکر است که در واقع یکی از محبوب ترین کیف پول های گرم در بازار است! Exodus کیف پول منحصر به فرد Monero نیست ، زیرا به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید انتخاب گسترده ای از ارزهای رمزپایه را ذخیره کنید درون خودش با این حال ، این یک چیز خوب است – این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود هر دو XMR و چندین رمزنگاری دیگر را روی همان کیف پول ذخیره کنید! این تسهیل دسترسی آسان تر به دارایی های شما را تضمین می کند و به طور کلی راحت تر است.
 • MyMonero. همانطور که به احتمال زیاد از نامش پیداست ، MyMonero یک کیف پول Monero است – به طور انحصاری! کیف پول ایجاد شده و توسط آن مدیریت می شود یکی از اعضای اصلی تیم پشت پروژه مونرو, و ایجاد شده است تا به کاربران اجازه دهد سکه های XMR را درون خود نگه دارند یک محیط امن و آسان برای مدیریت. اغلب به این صورت مشاهده می شود یکی از بهترین کیف پول های Monero, اگر به دنبال آن هستید مطمئناً ارزش بررسی دارد مبتنی بر وب ذخیره سازی Monero.
 • گاردا. Guarda یک کیف پول عمومی رمزنگاری شده است. این بدان معنی است که شما می توانید ذخیره کنید طیف گسترده ای از سکه ها و رمزهای رمزگذاری شده در Guarda – این منحصر به فرد Monero نیست. با این حال ، با نگاهی به بازخورد دارنده Monero که به صورت آنلاین پیدا شده است ، به نظر می رسد که این نام اغلب ظاهر می شود – می توان از Guarda استفاده کرد هم به عنوان کیف پول تحت وب و هم یک نرم افزار, و حتی اجازه می دهد گیر کردن از درون خودش انجام شود. یک گزینه جالب!

مسلماً کیف پولهای Monero بسیار زیاد دیگری در آن وجود دارد. با این حال اکثریت قریب به اتفاق آنها هستند, مبتنی بر وب و نرم افزار. تا آنجا که ذخیره سازی XMR سخت افزاری پیش می رود ، گزینه های قابل اجرا در لیست بالا بحث شده است.

با استفاده از همه این کیف پول های مختلف Monero ، درک بهترین انتخاب برای خود دشوار است. هرچند که قبلاً نیز برای چندین بار از این امر دور مانده است ، برخی از قوانین طلایی وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید و بنابراین گزینه مناسبی را برای خود انتخاب کنید!

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano X و Trezor Model T

اولین قدم ساده است – شما باید در مورد خود بپرسید برنامه های خود را با XMR. اگر از این نکته ساده مطمئن نیستید ، در جستجوی بهترین کیف پول برای Monero فایده ای ندارد!

بعضی از افراد فقط به دنبال هستند به دست آوردن, دیگران هستند علاقه مندان به فناوری که ممکن است به ویژگی های ناشناس بودن سکه و بلاکچین پشت آن علاقه مند باشد. هر دوی این گروه ها خواسته ها و نیازهای متفاوتی دارند!

کیف پول Monero: Exodus.

علاوه بر این ، شما همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مونرو را بلند مدت نگه دارید, یا اگر قصد دارید روز تجارت و فعالانه حدس و گمان. این می تواند تصمیم شما را در مورد کیف پول Monero به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد!

هرچه گفته شد ، در واقع کاملاً ساده است – اگر قصد دارید تعداد بیشتری سکه XMR در دست داشته باشید و برای طولانی مدت “در آن باشید” ، باید نگاه کنید به کیف پول سخت افزاری. اما اگر فقط “آب ها را امتحان می کنید”, یک کیف پول داغ می تواند یک گزینه مناسب باشد.

صحبت از این موارد است ، وقتی صحبت از کیف پول های آنلاین مونرو می شود ، توجه کنید مبادلات ذکر شده در لیست بالا! اگرچه این خدمات ذخیره سازی دقیقاً منحصر به فرد Monero نیستند ، اما می توانند برای کسانی که هنوز در صحنه تازه وارد نیستند و فقط می خواهند از نحوه کار “احساس” کنند عالی باشند..

کیف پول های مبتنی بر مبادله برای معامله گران روز نیز بسیار جذاب هستند. شما می توانید تمام معاملات خود را از داخل کیف پول و در بازاری که هر دقیقه در آن حساب می شود انجام دهید, این می تواند یک مزیت بزرگ باشد!

نتیجه گیری

اکنون ، ما به پایان لیست بهترین کیف پول های Monero در سال رسیده ایم – با تشکر برای خواندن! قبل از اینکه شما را رها کنم ، سریع بیایید پایین نکات اصلی که ما در مقاله بالا در مورد آن بحث کردیم.

به طور کلی وجود دارد دو نوع کیف پول Monero در فروشگاه – سخت افزار, و نرم افزار (یا مبتنی بر وب) هر دو نوع خاص خاص خود را دارند مزایا و کاستی ها.

کیف پول های سخت افزاری ، طبیعتاً هستند, بهترین گزینه شما – آن ها هستند فوق العاده ایمن, و شما را با همه ویژگی های اساسی که انتظار شما از یک کیف پول درجه یک XMR است. رهبران این صنعت هستند دفتر کل و ترزور.

نرم افزار و کیف پول های مبتنی بر وب (یا به سادگی – کیف پول داغ) باید مورد توجه کسانی باشد که هنوز تازه وارد این صنعت شده اند ، یا بازرگانانی که به دنبال مدام سکه های XMR خود را بفروشید و دوباره خریداری کنید, بنابراین قصد کسب سود را دارد.

جدول: گزینه های قیمت گذاری Ledger Nano X و Trezor Model T

تا آنجا که به کیف پول های گرم مربوط می شود ، می توانید با آن کار کنید ابزاری خاص برای نرم افزار یا برنامه, یا از خدمات ذخیره سازی XMR استفاده کنید مبادله به انتخاب شما. هرچند همه صرافی ها از Monero پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که به لیست بالا مراجعه کنید!

مهم نیست که اهداف شما با Monero چیست ، اطمینان حاصل کنید که همیشه بر روی آن تمرکز کنید جنبه امنیتی موضوع! اگر کیف پول شما ایمن نباشد ، هیچ چیز دیگری واقعاً مهم نیست – این می تواند تمام ویژگی های توزیع و توزیع داخلی را در جهان داشته باشد و از مجموعه گسترده ای از رمزنگاری های دیگر پشتیبانی کند ، اما اگر فاقد امنیت باشد ، خطر از دست دادن همه موارد را دارید سکه های Monero خود را به یک تلاش بالقوه هک کنید.

با این حال ، من از شما برای خواندن این لیست بهترین کیف پول Moenro تشکر می کنم ، و امیدوارم که برای شما مفید باشد! حتماً برخی از موارد را بررسی کنید صرافی های دارای بالاترین امتیاز اگر می خواهید سکه های XMR خریداری کنید ، و همچنین در مورد آن اطلاعات کسب کنید برخی دیگر از آلت کوین های موجود در بازار, هم. با آرزوی موفقیت ، و تا دفعه بعد!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector