Monero چیست: Monero را از کجا و چگونه بخریم

هی همه! به راهنمای کامل من خوش آمدید ارز رمزنگاری شده, مونرو! در اینجا ، شما همه چیز را در مورد Monero ، و همچنین از کجا و نحوه خرید Monero یاد خواهید گرفت!

Monero یک ارز رمزپایه است که کاملاً منحصر به فرد و متفاوت است ، خصوصاً در مقایسه با آن بیت کوین. به دلیل منحصر به فرد بودن ، به آرامی اما به طور مداوم محبوبیت پیدا کرده است.

مونرو در آوریل 2014 راه اندازی شد و هم اکنون دارای ارزش بازار در حدود 1،6 میلیارد دلار. این دهم و یازدهم ارز رمزنگاری شده بزرگترین است که بسته به محدودیت بازار آن روز خاص دارد.

مونرو پیشنهاد می دهد حریم خصوصی بیشتر از بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، از جمله بیت کوین یا Litecoin. آیا شما هم در مورد آن چیزی شنیده اید ، اما نمی دانید چه کاری انجام می دهد?

خوب ، من قصد دارم در این راهنما دقیقاً به شما بگویم که چه کاری انجام می دهد و موارد دیگر. من همچنین یک مرحله به مرحله شما را در مورد محل خرید و خرید Monero راهنمایی می کنم.

بنابراین ، در پایان این راهنما ، شما درک روشنی از آن خواهید داشت مونرو چیست, چگونه کار می کند و نحوه خرید مونرو.

بیایید با پس زمینه Monero و آنچه باعث تفاوت آن می شود شروع کنیم!

ریشه های Monero

آیا می دانید پروژه اصلی که منجر به تولد مونرو شد ، Bytecoin نام داشت؟ در سال 2012 ، Bytecoin در ابتدا استفاده کرد پروتکل CryptoNote که مونرو بر روی آن ساخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد CryptoNote بعداً.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Bytecoin از سال 2014 شروع به محبوبیت کرد اما یک مشکل وجود داشت – 80٪ Bytecoins قبلاً استخراج شده بود. به زبان ساده ، سکه کافی از Bytecoin باقی نمانده بود که در دراز مدت دوام بیاورد.

آن زمان بود که برخی از توسعه دهندگان گرد هم آمدند و ارز جدیدی را از Bytecoin ایجاد کردند و نام آن را Monero گذاشتند. Monero در اسپرانتو به معنای “سکه” است – یک زبان کمکی بین المللی ساخته شده.

نحوه خرید Monero: نمودارهای قیمت Monero.

شما می توانید Monero را به عنوان کودک Bytecoin تصور کنید زیرا بیشتر ویژگی های Bytecoin را حفظ کرده است.

امروز مونرو توسط یک گروه 7 نفره, که فقط دو نفر برای نشان دادن هویت خود بیرون آمده اند. 5 نفر از آنها ناشناس ماندن را انتخاب کرده اند.


بنابراین ، این جایی است که Monero از آن می آید و از آن زمان محبوبیت زیادی پیدا کرده است, همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید. در حال حاضر حدود 90 دلار قیمت دارد.

بیایید جلو برویم و با ویژگی های Monero آشنا شویم!

Monero متفاوت است?

مانند بیت کوین ، مونرو نیز هست یک ارز دیجیتال که می تواند برای ارسال یا دریافت پرداخت استفاده شود. همچنین ، مانند بیت کوین ، Monero نیز ساخته شده است فناوری بلاکچین. اما برخلاف بیت کوین ، از الگوریتم CryptoNote استفاده می کند – همین امر آن را بسیار منحصر به فرد کرده است.

در زیر ویژگی های کلیدی Monero وجود دارد که کاملاً متفاوت از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ایجاد شده از بیت کوین است.

حریم خصوصی

در معامله Monero ، هویت فرستنده و گیرنده باقی می ماند 100٪ خصوصی. علاوه بر این ، معاملات Monero نمی توان به یکدیگر پیوند داد و نمی توان در نقطه شروع آنها جستجو کرد.

به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که شما 15 Monero (XMR) را به باب منتقل می کنید. باب در ادامه 12 XMR را به کیت منتقل می کند. سپس کیت 10 XMR را به مایک منتقل می کند. در اینجا باید دو نکته را یادداشت کرد:

 • فقط شما و باب از 15 XMR ای که رد و بدل کرده اید می دانید ، فقط کیت و باب از 12 XMR که رد و بدل کرده اند و غیره اطلاع دارند. هیچ کس دیگری در دنیا نمی تواند بداند مگر اینکه افرادی که در معامله شرکت می کنند تصمیم بگیرند که به آنها بگویند.
 • 10 XMR دریافت شده توسط مایک با هیچ یک از معاملات قبلی قابل پیوند نیست. بنابراین ، این 10 XMR را هرگز نمی توان در شما جستجو کرد.

اکنون ، اگر معاملات بالا را با استفاده از بیت کوین انجام می دادید ، کل دنیا قادر به دیدن موارد زیر است:

 • آدرس عمومی هر فرستنده و گیرنده ؛
 • آدرس کلیه فرستندگان و گیرندگان آن بیت کوین از زمان ایجاد آن.

از آنجا که همه می توانند پول شما را صرف چه کاری کنند, بیت کوین خصوصی محسوب نمی شود. حتی اگر فقط آدرس عمومی را فاش می کند ، بازهم می توان آن آدرس عمومی را به شخصی که از آن استفاده می کند ردیابی کرد.

این یکی از عوامل کلیدی است که باعث محبوبیت مونرو می شود. هیچ کس نمی خواهد همه دنیا از همه معاملاتشان باخبر شوند ، حتی اگر معامله ای هم داشته باشند کاملا قانونی.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

قابل انعطاف پذیری

این ویژگی پیچیده و صدایی Monero نتیجه مستقیم ویژگی حریم خصوصی آن است.

به بیان ساده ، هر دو واحدی که می توانند جایگزین یکدیگر شوند قابل اغماض است. به عنوان مثال ، 1 اونس. طلا از یک درجه خاص برابر است با 1 اونس دیگر. از طلا با همان درجه ، و یک اسکناس 50 دلاری با هر اسکناس 50 دلاری دیگر قابل تعویض است.

درست مثل اسکناس های طلا و دلار, مونرو نیز قابل سر و صدا است. می توان تصور کرد که همه ارزهای رمزپایه باید مسخره باشند ، اما این طور نیست. بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه دیگر که بر اساس بیت کوین ساخته شده اند قابل اغماض نیستند. می توانید دلیلش را حدس بزنید?

Monero چیست: Monero را از کجا و چگونه بخریم

به این دلیل است هر معامله بیت کوین را می توان بازگرداند تا ببینید که در آن همه استفاده شده است. اگر کسی متوجه شود که در تجارت غیرقانونی مورد استفاده قرار گرفته است ، پس می تواند از پذیرش آن خودداری کند. بنابراین ، بیت کوین های آلوده با موارد خوب قابل تعویض نیستند.

با این حال ، ردیابی تاریخ سکه Monero امکان پذیر نیست. بنابراین ، تمام سکه های مونرو برابر هستند – از این رو ، قابل اغراق است.

مقیاس پذیری

مقیاس پذیری بیت کوین در حال حاضر یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در جهان رمزنگاری است ، حتی در میان افرادی که سعی در یادگیری نحوه خرید Monero دارند. این اساساً به مشکلات مربوط به آن اشاره دارد تعداد تراکنش هایی که شبکه بیت کوین می تواند یک باره پردازش کند.

پردازش مجموعه ای از معاملات بیت کوین حدود 10 دقیقه طول می کشد. این منجر به حداکثر اطراف می شود 7 تراکنش در ثانیه پردازش می شود. آیا می دانید شرکت کارت اعتباری ویزا چند معامله را می تواند پردازش کند؟ این 24000 تراکنش در ثانیه است! این کاملاً متفاوت است!

Monero چیست: Monero را از کجا و چگونه بخریم

اکنون می توانید ببینید که چرا ما به ارزهای رمزپایه نیاز داریم مقیاس پذیر. مونرو در مقیاس پذیری کار بهتری نسبت به بیت کوین انجام می دهد. در Monero ، هر بلاک از تراکنش ها پردازش می شود 2 دقیقه. این کامل نیست ، اما بهتر از 10 دقیقه است!

معدن

معدن روند است تأیید معاملات ارز رمزنگاری شده. مثلا, استخراج کنندگان بیت کوین اطمینان حاصل کنید که تمام معاملات بیت کوین که در بلاکچین بیت کوین اتفاق می افتد معتبر هستند.

آنها اساساً همان کاری را می کنند که یک بانک یا یک شرکت کارت اعتباری در صورت انتقال آنلاین انجام می دهد. در ازای انجام این کار, استخراج کنندگان با ارز رمزپایه ای که استخراج می کنند پاداش می گیرند.

ایده استخراج از معادن ساخت سیستم بود غیرمتمرکز. بنابراین ، قرار بود این فعالیتی باشد که می تواند باشد روی رایانه عادی خود انجام دهید, در خانه یا محل کار.

نحوه خرید مونرو: زنی مونرو را با تلفن خریداری می کند.

با گذشت زمان ، استخراج بیت کوین به عنوان یک شغل برای حرفه ای ها در آمده است سخت افزار بسیار تخصصی و گران قیمت. Monero ، با این حال ، هنوز هم می توان با استفاده از خانه خود از خانه استخراج کرد پردازنده یا پردازنده گرافیکی. این یک عامل بسیار مهم است که باعث می شود Monero واقعاً غیرمتمرکز باشد و در بین معدنچیان بسیار محبوب باشد.

مونرو و بیت کوین مانند سیب و پرتقال هستند – اگرچه از بعضی جهات شبیه به هم هستند ، اما از جهات دیگر بسیار متفاوت از یکدیگر هستند.

قبل از پرداختن به نحوه خرید Monero ، اجازه دهید دقیقاً نحوه کار Monero را بیان کنیم.

معاملات Monero چگونه کار می کنند?

فرض کنید ، شما می خواهید 6 XMR (مونرو) را برای باب ارسال کنید تا از او رایانه بخرد. قبل از اینکه بتوانید با خوشحالی صاحب آن رایانه شوید ، این معامله شامل مراحل زیر است.

 • شما می توانید آدرس عمومی باب را از او بخواهید و 6 XMR را برای آن ارسال کنید. به یک آدرس عمومی مانند فکر کنید شماره حساب بانکی شما, که می توانید برای دریافت وجه استفاده کنید.
 • ماینرهای Monero تراکنش شما را در یک بلوک شامل گروهی از معاملات انجام شده در همان بازه زمانی می کنند.
 • این ماینرها معامله شما را تأیید می کنند تا بررسی کنند آیا شما واقعاً مالک 6 XMR مورد نظر برای ارسال به باب هستید. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که شما دو برابر هزینه نمی کنید. هزینه مضاعف زمانی اتفاق می افتد که سکه های Monero یکسان را برای دو یا چند نفر ارسال کنید.
 • برای تأیید معامله شما معمولاً 2 دقیقه طول می کشد. پس از انجام این کار ، بقیه ماینرهای موجود در شبکه در مورد آن مطلع می شوند. آنها نتایج بدست آمده توسط این ماینر را دوبار بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که اشتباهی رخ نداده است.
 • با این کار ، 6 XMR توسط باب با موفقیت دریافت می شود و او خوشحال می شود که کامپیوتر شما را در اختیار شما قرار دهد.

بنابراین ، آیا استفاده از Monero پس از آن ایمن است?

من می گویم ، بله!

شما قبلاً دیدید که مونرو مسئله دو برابر هزینه را حل می کند. علاوه بر این ، فناوری بلاکچین آن تضمین می کند داده هایی که از طریق ارسال تراکنش وارد می کنید قابل ویرایش نیستند.

نحوه خرید مونرو: خرید یا فروش مونرو از طریق تلفن.

حتماً موارد زیادی را شنیده اید که در آن سرورهای بانک هک شده اند که منجر به این شده است خسارات جدی. خوب ، یکی از دلایل محبوبیت فناوری بلاکچین این است که برای جلوگیری از چنین نقض امنیتی فوق العاده مثر است.

پس از آن ، قبل از دانستن نحوه خرید Monero ، ایده خوبی است که ببینید آینده آن چگونه است و مواردی که قبل از خرید باید در نظر داشته باشید.

پتانسیل Monero

اگر چند سال پیش در مونرو سرمایه گذاری نکرده اید ، حق دارید احساس بدی داشته باشید. از رشد کرد 10 دلار در ژانویه 2017 به 494 دلار در ژانویه 2018! اگر در ژانویه 2017 500 دلار سرمایه گذاری می کردید ، فقط در مدت یک سال 24700 دلار می شد!

در حالی که نمی توانید آن را تغییر دهید ، اما می توانید از توانایی آینده Monero برای سرمایه گذاری آگاهانه مطلع شوید.

چند مورد به نفع مونرو وجود دارد و چند چیز که نه. بیایید ببینیم آنها چیستند:

جوانب مثبت Monero

 • حریم خصوصی و ناشناس بودن, چیزی که می تواند بسیار مطلوب باشد.
 • سرعت بالاتر پردازش معاملات؛
 • برای استخراج مطلوب است زیرا سرمایه گذاری اولیه عظیمی مانند بیت کوین یا اتریوم را شامل نمی شود.

منفی های Monero

 • حریم خصوصی ، که بزرگترین نقطه قوت Monero است ، نیز علیه آن کار می کند. مونرو تبدیل شده است یکی از ارزهای رمزپایه مورد علاقه مجرمان که از آن برای تأمین بودجه تجارت غیرقانونی و تروریسم استفاده می کنند.

این امر Monero را به عنوان یک هدف آشکار برای مقامات نظارتی تبدیل کرده است. اگر برخی از مقررات نامطلوب مجبور به اعمال آن شود ، می تواند بر آینده مونرو تأثیر بد بگذارد.

 • جامعه ای به این بزرگی مانند بیت کوین ، اتریوم یا Litecoin ندارد. بنابراین, توسعه فناوری در مورد مونرو ممکن است کندتر باشد. به عنوان مثال ، هنوز هیچ کیف پول سخت افزاری برای Monero در دسترس نیست ، چیزی که در مورد ذخیره ارزهای رمزپایه یک ضرورت است.

با نگاهی به این جوانب مثبت و منفی ، معتقدم که مونرو اینجا است تا بماند. ممکن است این رمزگذار شماره 1 نشود ، اما من واقعاً معتقدم که برای مدت طولانی بخشی از 15 برتر خواهد بود.

اکنون که دانستید Monero چیست و چگونه کار می کند ، زمان آن فرا رسیده است که به س otherالات دیگر مانند «چگونه Monero خریداری کنیم؟» ، «Monero از کجا خریداری کنیم؟» ، «Monero Monote ذخیره کنیم؟» و غیره پاسخ دهید..

نحوه خرید مونرو?

خرید Monero به دلیل کمبود گزینه ها می تواند کمی پیچیده تر از خرید بیت کوین یا Ethereum باشد. در این فرآیند گام به گام در مورد نحوه خرید مونرو ، من شما را از طریق دو روش خرید مونرو بررسی می کنم:

 1. استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر (بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin) ؛
 2. استفاده كردن پول بدون پشتوانه (USD ، EUR ، GBP ، JPY).

اگر در حال حاضر ارزهای رمزپایه دیگری دارید و می خواهید آنها را با Monero عوض کنید ، روند کار ساده است. متاسفانه ، اگر به دنبال خرید مستقیم Monero با استفاده از ارز فیات هستید گزینه های زیادی وجود ندارد.

Monero چیست: Monero را از کجا و چگونه بخریم

برای خرید Monero یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر ، مهمترین قسمت این است که مناسب ترین تبادل را برای نیازهای خود پیدا کنید. صرافی های رمزنگاری اساساً بسترهای وب هستند که به شما امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را می دهند. برخی از سیستم عامل ها به شما امکان می دهند XMR را با سکه های دیگر معامله کنید ، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می دهند Monero را با کارت اعتباری یا نقدی خریداری کنید, یا یک انتقال سیم ساده.

موارد کلیدی که هنگام انتخاب صرافی باید به خاطر داشته باشید عبارتند از:

 • آیا آنها ارز فیات را قبول می کنند یا فقط مبادله ارز رمزپایه را مجاز می دانند?
 • چه مقدار از هزینه معامله را از آنها می گیرند?
 • چقدر امنیت دارند?
 • کدام ارزهای رمزپایه را پشتیبانی می کنند?
 • آیا آنها کارت اعتباری / نقدی را قبول می کنند یا فقط انتقال بانکی را قبول می کنند?

به هر حال ، بیایید ابتدا با استفاده از ارز رمزنگاری شده دیگر بررسی کنیم که Monero را از کجا بخریم.

نحوه خرید Monero با بیت کوین یا Ethereum

مبادلات بسیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد Monero را با استفاده از ارزهای رمزپایه اصلی دیگر مانند بیت کوین یا اتر خریداری کنید. مزیت استفاده از این روش این است که هزینه های چنین مبادلاتی معمولاً کمتر از مبادلاتی است که ارز فیات را قبول می کنند.

اگر هیچ ارز رمزنگاری شده ای ندارید اما هنوز هم می خواهید از این روش استفاده کنید ، ابتدا باید به یک صرافی مانند آن بروید Coinbase, همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است. Coinbase مناسب ترین کاربر برای خرید مبتدیان برای خرید بیت کوین و اتر با فیات است ، بنابراین توصیه می کنم از آنجا شروع کنید.

نحوه خرید Monero: صفحه اول برنامه Coinbase.

مراحل ثبت Coinbase است بسیار ساده و کاربر پسند. شما می توانید هزینه های دریافت شده توسط Coinbase برای کشور خود را بررسی کنید اینجا.

برای راهنمای دقیق خرید رمزنگاری با Coinbase و سیستم عامل های مشابه ، ما را بخوانید "نحوه خرید ارز رمزنگاری شده" راهنما.

پس از دریافت بیت کوین در حساب خود ، می توانید مراحل خرید Monero را شروع کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید بیت کوین را به صرافی پشتیبانی کنید که از Monero پشتیبانی می کند.

مبادلات بسیاری وجود دارد که از Monero پشتیبانی می کنند. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از:

ما قصد داریم روی بینانس در این راهنما – این یکی از سیستم عامل های پرکاربرد است که گردش مالی روزانه آن از حدود 1.89 میلیارد دلار. Binance هزینه معامله را به مبلغ حدود 0.1٪.

مرحله 1: با رفتن در Binance یک حساب کاربری ایجاد کنید اینجا و پر کردن اطلاعات نشان داده شده در زیر.

نحوه خرید Monero: نحوه ثبت نام در Binance.

پس از پر کردن این اطلاعات ، دریافت خواهید کرد یک پیوند تأیید ایمیل. باید آن را تأیید کنید و برای ادامه کار وارد سیستم شوید.

گام 2: وقتی برای اولین بار وارد سیستم می شوید ، گزینه ای برای فعال شدن در اختیار شما قرار می گیرد 2FA (2-احراز هویت عامل) برای حساب شما توصیه می شود برای اطمینان از امنیت وجوه خود این کار را انجام دهید.

همچنین از شما خواسته می شود اسناد تأیید هویت خود را ارائه دهید, مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی. هنگامی که این موارد را ارسال می کنید ، حساب شما طی 12 تا 24 ساعت در هرجایی فعال می شود.

مرحله 3: وقتی وارد سیستم می شوید ، به برگه ای با برچسب بروید …منابع مالیو سپس روی واریز کلیک کنید. یک منوی کشویی برای انتخاب ارز رمزنگاری شده ای که باید واریز کنید وجود دارد. با انتخاب بیت کوین ، به شما نشان داده می شود آدرس سپرده بیت کوین, که باید آن را یادداشت یا کپی کنید (اگر Ethereum را انتخاب کنید ، البته به جای آن آدرس Ethereum نمایش داده می شود).

نحوه خرید Monero: وجوه حساب در Binance.

مرحله 4: شما باید بیت کوین خود را از اینجا ارسال کنید Coinbase به این آدرس سپرده گذاری بیت کوین حدود 10 تا 20 دقیقه طول خواهد کشید.

مرحله 5: اکنون می توانید XMR را با مراجعه بهتبادلهمانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، زبانه را در صفحه اصلی قرار دهید و محل جفت XMR / BTC را تعیین کنید.

نحوه خرید Monero: تبادل ارز رمزنگاری شده در Binance.

پس از اتمام خرید ، شما می توانید سکه های XMR خود را در حساب Binance ببینید. یافتن محل نگهداری ایمن Monero نیز امری است که باید از آن مراقبت کنید. هرچند نگران نباشید – بعداً در این راهنما در مورد آن صحبت خواهم کرد.

اکنون ، بیایید بدانیم که چگونه Monero را با استفاده از ارز فیات خود (USD یا EUR) خریداری کنید!

نحوه خرید Monero با USD یا EUR

یکی از معدود صرافی های مشهور که مونرو را مستقیماً در برابر ارز فیات عرضه می کند ، کراکن است. بنابراین, کراکن بهترین پاسخ به این سوال است که “Monero را با استفاده از دلار آمریکا از کجا بخریم؟”.

Kraken هزینه معامله را دریافت می کند ، اما معمولاً کمتر از 0.36٪ است! خیلی بد نیست ، درسته?

بگذارید تو را از طریق پله ها طی کنم.

مرحله 1: قابل اعتماد و متخصص سیستم عامل Kraken در اینجا و خود را با پر کردن اطلاعات خود ثبت کنید همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است.

نحوه خرید Monero: ایجاد یک حساب کاربری در Kraken.

گام 2: پس از ثبت نام ، فرآیند مشابه فرآیند ثبت نام است بینانس. هنگام ورود به سیستم ، برگه هایی به نامتأیید شویدو ‘امنیت، همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است.

نحوه خرید Monero: تأیید و امنیت در Kraken.

در کراکن ، چندین طبقه راستی آزمایی وجود دارد که هرکدام با افزایش مقادیر سپرده / محدودیت های برداشت ، افزایش می یابند. شما را ملزم می کند ارائه انواع مختلف اثبات هویت (به عنوان مثال گذرنامه ، گواهینامه رانندگی و غیره) در هر سطح ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نحوه خرید Monero: ردیف های تأیید حساب.

در برگه امنیتی ، Kraken گزینه های مختلفی را برای ارائه می دهد فعال کردن 2FA – مورد علاقه شخصی من است Google Authenticator.

مرحله 3: پس از فعال شدن حساب خود ، می توانید وجوه خود را به حساب Kraken خود واریز کنید. کراکن سپرده های فیات را در داخل قبول می کند دلار آمریکا, یورو, JPY, و CAD. آنها فقط وجه را از طریق انتقال بانکی می پذیرند و کارت اعتباری یا پی پال را قبول نمی کنند.

برای سپرده گذاری ، وارد شوید و به آن بروید حساب > منابع مالی > سپرده. نوع سپرده مورد نظر خود را انتخاب کرده و دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.

مرحله 4: هنگامی که بودجه ای در حساب خود دارید ، به آدرس مراجعه کنید "ترتیب جدید" برگه برای ثبت سفارش خرید Monero. وقتی سفارش اجرا شد ، Monero را در حساب خود خواهید گرفت.

نحوه خرید مونرو: ثبت سفارش خرید مونرو.

اکنون که می دانید چگونه Monero را بخرید ، باید بدانید که کجا را خریداری کنید آنها را ذخیره کنید زیرا ذخیره آنها در صرافی مطمئن ترین گزینه نیست. کراکن هرگز هک نشده است ، اما این امکان وجود دارد.

بنابراین ، اگر می خواهید از ایمنی Monero خود بیشتر اطمینان حاصل کنید ، برای ذخیره سکه های XMR (Monero) خود به کیف پول نیاز دارید.

نحوه ذخیره Monero?

اولین اولویت من برای ذخیره هر ارز رمزنگاری شده این است یک کیف پول سخت افزاری, زیرا آنها امن ترین گزینه موجود هستند ، اما متأسفانه, هنوز کیف پول سخت افزاری Monero در دسترس نیست.

با این حال ، این به زودی تغییر می کند. دفتر کل, یکی از کیف پول های سخت افزاری پیشرو ، در حال حاضر روی یکپارچه سازی Monero کار می کند. امیدوارم که انجام آنها خیلی طول نکشد!

تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، می توانید از یک یا دو گزینه دیگر استفاده کنید:

 • MyMonero – این یک کیف پول وب است ، بنابراین شما می توانید به سادگی به وب سایت آنها بروید و یک حساب کاربری برای شروع استفاده ایجاد کنید.
 • مونروجو – این کیف پول موبایلی است که فقط برای گوشی های اندرویدی موجود است. اگر تلفن Android دارید ، می توانید آن را بارگیری و شروع کنید.

بنابراین ، شما می توانید Monero را خریداری و ذخیره کنید. قبل از پایان دادن به این راهنما ، می خواهم به شما بگویم که شما می توانید بدون خرید Monero نیز مالک آن شوید. سردرگم?

آنچه من به آن اشاره می کنم استخراج مونرو است.

استخراج Monero

توسط استخراج Monero, برای تهیه آنها نیازی به خرید سکه های XMR ندارید. با این حال ، البته باید هزینه کنید برای هزینه های برق و یک کارت گرافیک خوب و / یا پردازنده.

تنظیم استخراج Monero کار سختی نیست (بسیار آسان تر از استخراج Bitcoin).

مهمترین کاری که شما باید انجام دهید این است بررسی کنید آیا استخراج Monero برای شما فعالیت سودآوری است یا خیر. همه چیز بستگی دارد هزینه های برق و مکان. شما باید از اعداد و ارقام مطمئن باشید ، در غیر این صورت ممکن است ضرر کنید.

نتیجه گیری

بنابراین ، اکنون می دانید Monero چیست و چگونه کار می کند. شما همچنین در مورد ویژگی های اصلی آن مانند حریم خصوصی و قابلیت انعطاف پذیری – مواردی که آن را منحصر به فرد و محبوب می کند.

با درک خوبی از امنیت و پتانسیل آینده از Monero ، شما همچنین باید بتوانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را بخرید یا نه. اگر هنوز مطمئن نیستید ، نگران نباشید. سرمایه گذاری چیزی نیست که باید با عجله انجام شود. صبور باشید ، تحقیقات زیادی انجام دهید و همیشه قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی صحبت کنید.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری در Monero دارید ، همه چیز آماده است – اکنون می دانید که چگونه Monero را بخرید, از کجا بخرم, جایی که می توانید در هزینه ها پس انداز کنید و چگونه می توانید آن را با پول نقد انجام دهید.

نه تنها این ، بلکه همچنین می دانید که اگر مایل به خرید آن نیستید ، می توانید استخراج Monero را به جای آن شروع کنید.

نظر شما در مورد مونرو چیست؟ آیا آن را یک فرصت مناسب سرمایه گذاری می دانید؟ آیا حریم خصوصی آن چیز خوبی است یا بد؟ آیا به فکر استخراج آن هستید؟ خبرم کن! دوست دارم نظرات شما را بشنوم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map