بررسی کیف پول MyCelium در سراسر

چیدن کیف پول بیت کوین می تواند یک چالش سخت باشد – چنین مواردی وجود دارد بسیاری از کیف پول های مختلف در بازار ممکن است انتخاب یک مورد تقریباً غیرممکن به نظر برسد. امروز ، با این حال ، مایلم با ارائه یک بررسی کیف پول MyCelium ، این فرآیند را برای شما ساده تر کنم.

چرا MyCelium؟ خوب ، این سوالی است که سعی می کنم در این راهنما به آن پاسخ دهم. ما درباره راه اندازی کیف پول و منشأ شرکت پشت آن صحبت خواهیم کرد, MyCelium کیف پول هزینه ها و برخی از بهترین MyCelium را تحت پوشش قرار دهید امکانات و همچنین بدترین معایب آن را کشف کنید.

در انتها ، وقتی همه چیز گفته شود و به صورت سنگی تنظیم شود (یا پیکسل ؛ بستگی به این دارد که این مقاله را از کجا می خوانید) ، ما تصمیم خواهیم گرفت که آیا این کیف پول مدعی شایسته برای بررسی در مورد کیف پول های رمزنگاری است.

طرفداران

 • قابل اعتماد
 • متن باز
 • اتصالات سریع و مایع
 • انواع حساب ها

منفی ها

 • نسخه دسک تاپ وجود ندارد
 • پیمایش دشوار است

آشنایی با MyCelium

MyCelium, به عنوان یک شرکت ، بود در سال 2008 ایجاد شده است. این ایده توسط تیمی متشکل از افراد باهوش فناوری که بیشتر مهندس سخت افزار بودند ، تصور شد. هدف اصلی این شرکت توسعه یک پروژه شبکه مش بود.

پس از انتشار بیت کوین در سال 2009 ، همه چیز تغییر کرد: این شرکت علاقه شدیدی به این شرکت داشت فناوری بلاکچین, و آنها بلافاصله بیت کوین را به عنوان یک مفهوم امیدوار کننده شناختند. با گذشت زمان ، آنها بیشتر و بیشتر در مورد فن آوری جدید یاد گرفتند.

تا به امروز ، MyCelium راه اندازی شده است سه پروژه مرتبط با بیت کوین – این فقط نشان می دهد که آنها چقدر به این ارز رمزپایه اعتقاد دارند.

پروژه های مورد بحث کیف پول MyCelium ، Entropy و Gear هستند.

حالا که کمی درباره این شرکت اطلاعات دارید ، اجازه دهید خود کیف پول را بررسی کنیم.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

بررسی کیف پول MyCelium

بیایید این بررسی کیف پول MyCelium را از ابتدا شروع کنیم و درباره راه اندازی کیف پول صحبت کنیم.

شروع

احتمالاً یکی از بیشترین شرکت ها است پروژه های بلند پروازانه – کیف پول بیت کوین MyCelium – برای ایجاد کیف پول بیت کوین کاربردی و در عین حال آسان استفاده شده است.

بررسی کیف پول MyCelium: صفحه اصلی.

تیم پشت کیف پول مطمئناً در موقعیت عالی قرار داشت – واقعیتی که آنها قبلاً شرکت خود را ساخته و تاسیس کرده بودند یک سال قبل از انتشار بیت کوین به آنها یک مزیت استراتژیک داد. در طول سالها آنها می توانند همراه با سکه رمزنگاری مورد بحث رشد و تکامل یابند – این به MyCelium این مزیت را می دهد که بتواند با روندهای یک محیط رقابتی همیشه در حال پیشرفت همراه باشد..


ویژگی های کیف پول

تبلیغ کیف پول MyCelium به عنوان یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین موجود است – حتی اگر سازندگان نگویند با این کلمات ، لیست ویژگی های موجود کیف پول واقعاً چشمگیر است. بیایید به این بپردازیم بررسی MyCelium و دلیل آن را دریابید.

برای شروع ، شایان ذکر است که کیف پول MyCelium است مخصوص بیت کوین طراحی شده است – کیف پول نمی تواند ارز رمزنگاری شده دیگری را در خود نگه دارد.

علاوه بر این ، کیف پول به صورت a برنامه موبایل برای هردو اندروید و iOS – متأسفانه کاربران دسک تاپ ناامید خواهند شد. از همان ابتدا ، کیف پول بیت کوین MyCelium به گونه ای طراحی شد که هم کاربردی و هم موبایل باشد – در حالی که تلفن ها با این توصیف متناسب هستند ، رایانه های رومیزی داستان متفاوت.

من متوجه شده ام که برخی از بررسی های کیف پول MyCelium که به صورت آنلاین پیدا شده است ، بر این مورد تأکید کافی ندارند ، اما کیف پول نیز وجود دارد سازگار با ترزور و دفتر کل – این بدان معناست که شما می توانید این کیف پول را داشته باشید حتی اگر از یک دستگاه ذخیره سازی آفلاین بیت کوین استفاده می کنید!

بررسی کیف پول MyCelium: ادغام ها.

وقتی صحبت از ویژگی های کیف پول می شود ، سه گروه قابل توجه وجود دارد که باید درباره آنها صحبت کرد – بازار, حساب ها, و ادغام.

بازار در کیف پول بیت کوین MyCelium ادغام شده است. این بدان معناست که وقتی می خواهید معامله ای انجام دهید (خواه خرید یا فروش چیزی باشد) ، این معامله وجود دارد نیازی به انتقال ارزهای بیت کوین یا فیات نیست از کیف پول خود به بازار بروید. این می افزاید امنیت اضافی به کل فرایند.

همچنین کاملاً واضح است که MyCelium بسیار به حریم خصوصی و ناشناس ماندن – این شرکت توجه دارد تمام داده های شما را رمزگذاری می کند از چت و معاملات.

MyCelium تضمین می کند حداکثر احتیاط با بیان اینکه تنها اطلاعاتی که آنها از چت های شما دریافت می کنند مهر زمان و متن رمزگذاری شده است. وقتی نوبت به معاملات می رسد ، MyCelium فقط موارد زیر را می بیند اطلاعات کلی – آدرس بیت کوین ، مکان ، نام مستعار ، تاریخچه تجارت و غیره.

جدول: ویژگی های کیف پول های Electrum و MyCelium

MyCelium برای انتخاب نحوه مدیریت حساب خود از تنوع بسیار جالبی برخوردار است.

حتی اگر این شرکت اظهار داشت که احراز هویت رمز ورود به مدرسه قدیمی از گذشته است ، آنها ارائه می دهند چند راه که می توانید حساب خود را ایمن کنید. با این حال ، سیستم پروتکل باز که در کیف پول وجود دارد ، اطمینان می دهد که وجوه شما همیشه تحت یک لایه احراز هویت امن است.

برخی از انواع حساب هایی که کیف پول بیت کوین MyCelium ارائه می دهد شامل حساب های “فقط تماشا” ، حسابهای آدرس واحد و حساب های سخت افزاری است. باز هم ، مورد آخر بسیار قابل توجه است – این بدان معنی است که شما می توانید کیف پول MyCelium را در یک دستگاه سخت افزاری آفلاین ، مانند دکل استخراج یا ASIC ایجاد کنید!

وقتی نوبت به ادغام می رسد ، MyCelium پنج نام مختلف از این صنعت را ذکر می کند: Cashila ، Coinapult ، Glidera, ترزور, و دفتر کل.

بررسی کیف پول MyCelium: ادغام ها.

اینها واقعاً هستند ادغام های عالی – سه نفر اول معاملات و سپرده ها را انجام می دهند & فرآیند بسیار روان و آسان را پس می گیرد ، در حالی که دو مورد اخیر بزرگترین نام در سخت افزار ذخیره ارزهای رمزنگاری شده هستند.

همانطور که احتمالاً تاکنون جمع شده اید ، کیف پول MyCelium موارد زیادی را ارائه می دهد ویژگی های متفاوت و منحصر به فرد ضمن اینکه با برخی از بزرگترین نامهای این صنعت کار می کند.

MyCelium با ذکر همه این ویژگی های عالی ، راهی برای تهیه نسخه پشتیبان نیز دارد – در سال 2014 این شرکت جایزه “بهترین برنامه موبایل” را از Blockchain.info دریافت کرد. این مطمئناً کاملاً چشمگیر است و به شرکت تا این حد کمک می کند اعتبار و مشروعیت بیشتر.

اشکالات کیف پول

در این بررسی کیف پول MyCelium ، ما قبلاً در مورد تاریخچه شرکت و ویژگی های کیف پول صحبت کرده ایم. بیایید بیشترین موارد قابل توجه را بررسی کنیم اشکال کیف پول MyCelium.

در حالی که می خواهید در مورد کاستی های کیف پول MyCelium اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ممکن است کمی دیواره داشته باشید – منفی های زیادی وجود ندارد که قابل تشخیص است.

یکی از اصلی ترین موضوعات با کیف پولی که قابل ذکر است در بررسی MyCelium یکی از مواردی است که ما قبلاً در مورد آن صحبت کردیم – عدم وجود نسخه دسک تاپ کیف پول.

گرچه این از دیدگاه شرکت کاملاً قابل درک است ، اما از جنبه مصرف کننده اینگونه نیست. برخی از افراد نمی خواهند کیف پول بیت کوین خود را در هر جایی که می خواهند داشته باشند و ترجیح می دهند آن را در جایی امن نگهداری کنند ، دیگران به راحتی از یک دسک تاپ بیشتر برای UI و زیبایی کلی آن قدردانی می کنند.

به هر حال قضیه ممکن است باشد ، MyCelium برخی از مشتریان خود را از دست می دهد.

شکایت دیگری که ممکن است با آن روبرو شوید ، کیف پول است در iOS بهینه نشده است و همچنین در Android است. برخی از کاربران گزارش می کنند که ویژگی های خاصی را از دست داده اند ، زمان پردازش کمتری را مشاهده می کنند و غیره. باید تأکید کرد که کیف پول خود به خوبی کار می کند – فقط کندتر است و به خوبی بهینه نشده است.

جوانب مثبت و منفی کیف پول – خلاصه

اکنون که از ویژگی های مثبت و منفی کیف پول MyCelium استفاده کردیم ، مرحله بعدی در بررسی کیف پول MyCelium انجام یک بازنگری سریع است.

طرفداران مخالف
 • فوق العاده شناخته شده و تثبیت شده
 • طیف گسترده ای از حساب ها را برای ایجاد ارائه می دهد.
 • اتصالات واقعاً سریع و روان هستند.
 • متن باز؛
 • Trezor و Ledger با دو نام بزرگ در صنعت ذخیره سازی سخت افزار رمزنگاری سازگار است.
 • نسخه دسک تاپ ندارد.
 • بهینه سازی در دستگاه های iOS عالی نیست.
 • اگر قبلاً از کیف پول بیت کوین استفاده نکرده باشید ، اداره آن کمی سخت خواهد بود.

هزینه های کیف پول

اگر تا اینجا در بررسی کیف پول MyCelium موفق شدید ، احتمالاً سوالی که اکنون در ذهن شما وجود دارد این است – “چقدر؟” خوب ، بیایید هزینه های کیف پول MyCelium را بررسی کنیم.

خود کیف پول رایگان است. تو می توانی دسترسی به همه توابع ، سفارشی کردن آن و غیره – همه اینها رایگان است.

با این حال ، وجود دارد هزینه های معامله. اینها به اندازه معامله بستگی دارند – ممکن است از 0،25 دلار تا حدود 7 دلار باشد.

به غیر از این ، هیچ هزینه کیف پول MyCelium درگیر خود کیف پول نیست.

MyCelium ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

MyCelium ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نحوه ایجاد کیف پول MyCelium?

بگذارید بگوییم که کیف پول را دوست داشتید – هر آنچه در این بررسی کیف پول MyCelium خوانده اید کاملاً مناسب شماست و اکنون می خواهید در اسرع وقت یکی از موارد شخصی خود را ایجاد کنید. خوب ، بیایید بررسی کنیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

اول از همه ، به خاطر داشته باشید که فقط کافی نیست کیف پول را بارگیری کنید ، نصب کنید آن و همین مقدار زیادی از … وجود دارد مراحل اضافی باید اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما به درستی کار می کند و یکی از این مراحل امنیت است.

بنابراین ، آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که به مقام رسمی مراجعه کنید صفحه کیف پول MyCelium (wallet.mycelium.com) و خود کیف پول را بارگیری کنید (چه در iOS یا Android). پس از اتمام مراحل بارگیری, نصب و باز کنید کیف پول.

حالا به منوی اصلی بروید و دکمه را فشار دهید پشتیبان گیری دکمه. در صفحه نمایش شما ، 12 کلمه ظاهر می شود. نمی توانید عکس صفحه بگیرید ، بنابراین آنها را یادداشت کنید. این کلید پشتیبان کیف پول شما خواهد بود – آن را در جایی امن و دور از چشم نگهداری کنید.

بررسی کیف پول MyCelium: MyCelium UX.

آخرین کاری که باید انجام دهید این است یک کد پین معتبر تنظیم کنید. این کار با رفتن به تنظیمات و انتخاب تنظیم پین انجام می شود.

هنگام انجام معاملات مختلف مبتنی بر بیت کوین از و به کیف پول خود ، پین مورد نیاز خواهد بود ، بنابراین آن را بخاطر بسپارید یا آن را بنویسید.

MyCelium Wallet – حکم نهایی

بنابراین ، این تقریبا پایان بررسی کیف پول MyCelium است! اگر این کار را تاکنون انجام داده اید ، اکنون وقت آن است که تمام اطلاعات ارائه شده در این راهنما را بررسی کرده و در مورد کیف پول MyCelium حکم نهایی را صادر کنید.

احتمالاً قوی ترین ویژگی کیف پول MyCelium است شرکت پشت آن. وقتی تیمی دارید که از همان ابتدای کار سکه روی پروژه های مختلف مرتبط با بیت کوین کار می کند ، درک و طرز فکر کاملاً متفاوتی ایجاد می کنید و تقریبا مقدمه ایجاد چیزی عالی.

تیم واقعا سخت کار کرده است کیف پول MyCelium را ایجاد کنید – این بسیار خوب بهینه شده است (نسخه iOS می تواند از کارهای بیشتری استفاده کند) و کاملاً کاربردی است ، تقریباً مورد اعتماد هر شخصی است که ارتباطی با ارزهای رمزپایه دارد و سابقه ارائه بهترین سرعت معاملات در بازار را دارد..

در کل ، کیف پول MyCelium محصولی عالی و ثمره کار فوق العاده سخت است – و بهترین قسمت آن این است که در دسترس هر کسی است که می خواهد آن را امتحان کند زیرا رایگان است!

نتیجه

وجود دارد بسیاری از کیف پول های مختلف ارزهای رمزنگاری شده در بازار ، درست همانطور که بررسی های مختلف کیف پول مختلف وجود دارد. این بررسی کیف پول MyCelium به پایان رسیده است ، اما چند جمله پایانی وجود دارد که می خواهم قبل از خداحافظی بیان کنم.

در بیشتر کیف پول MyCelium بررسی هایی که به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد (از جمله این مورد) ، کیف پول مورد ستایش قرار می گیرد و کاملا مطلوب نگاه کرد. چرا اینطور است?

آنچه کیف پول MyCelium را منحصر به فرد و جالب کرده است ترکیبی از شهرت آن است & استقرار خوب با جامعه و تیم پشت آن.

جدول: جوانب مثبت و منفی کیف پول MyCelium و Ledger Nano X

بسیاری از کیف پول های آنلاین ادعا می کنند که برتری دارند و عملکردهای مختلف و گزینه های قابل شخصی سازی را برای کاربران خود ارائه می دهند ، اما کیف پول MyCelium یک چیز دارد که آن را از بسیاری از کیف پول های دیگر بهتر می کند – تجربه. طول عمر و علاقه تیم MyCelium در پشت آن باعث می شود که این کیف پول به عنوان یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده در بازار وجود داشته باشد.

خوب ، امیدوارم از این بررسی کیف پول MyCelium لذت برده باشید. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، تعداد کمی از بررسی کیف پول MyCelium به صورت آنلاین وجود دارد ، اما به نظر می رسد بسیاری از آنها به اندازه کافی عمیق نیستند یا برخی از ویژگی های اصلی پشت کیف پول را ذکر می کنند.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map