بررسی MyEtherWallet

کیف پول ارزهای رمزنگاری شده از مهمترین ابزارهایی هستند که می خواهید وارد این صنعت شوید و تجارت رمزنگاری را شروع کنید. هرچند همه کیف پول ها یکسان نیستند ، و گرچه برخی از آنها کلی تر هستند ، اما برخی دیگر در واقع هستند کاملاً رمزنگاری شده مخصوص سکه. امروز ، ما در مورد کاربر صحبت خواهیم کرد MyEtherWallet بررسی ها – این کیف پول در گروه دوم قرار می گیرد.

به حقیقت گفته می شود ، اولین چیزی که احتمالاً باید کشف کنیم این است MyEtherWallet کیف پول واقعی نیست, هر چند – ما به آن خواهیم رسید.

اگر به مواردی مانند این علاقه دارید "MyEtherWallet بی خطر است?" و MyEtherWallet سکه های پشتیبانی شده, با ما همراه باشید – ما می خواهیم همه این موارد را در فصل های پیش رو پوشش دهیم.

TL ؛ دکتر: MyEtherWallet یک رابط است که به شما امکان می دهد سکه ها و نشانه های مربوط به Ethereum و Ethereum خود را در آن ذخیره کنید. اگرچه این یک نرم افزار است ، اما سکه ها در رایانه شخصی شما و نه بصورت آنلاین نگهداری می شوند. استفاده از آن کاملاً رایگان است و فهمیدن آن کاملاً آسان است.

طرفداران

  • بالاترین رتبه "در بین" رابط ها
  • رایگان
  • متن باز
  • رابط کیف پول از نوع نرم افزار
  • پشتیبانی از تمام نشانه های ERC-20

منفی ها

  • کیف پول واقعی رمزنگاری نیست
  • از altcoins غیر Ethereum پشتیبانی نمی کند
  • بدون ارتباط مستقیم با مبادله رمزنگاری

MyEtherWallet نقد و بررسی: PROS

اکنون ، مانند هر کیف پول ارز رمزنگاری شده دیگری که نگاهی به آن می اندازیم ، این بررسی خاص MyEtherWallet بر روی جوانب مثبت و منفی کیف پول مورد نظر.

اگرچه قبل از اینکه به جنبه های مثبت این ابزار بپردازیم ، بیایید ابتدا چیزی واضح و روشن از ابتدای کار دریافت کنیم – همانطور که در قسمت مقدماتی مقاله ذکر شد, MEW یک کیف پول واقعی رمزنگاری نیست – این یک "در بین" رابط.

بررسی MyEtherWallet: برنامه MEW.

ممکن است بپرسید چه تفاوتی دارد؟ خوب ، به زودی به آن خواهیم رسید – هر چند به طور خلاصه, رابط به عنوان واسطه بین عمل می کند مبادله و, گفتن, یک کیف پول سخت افزاری.

بنابراین ، بیایید از موضوع مورد بحث دور نشویم و در مورد مزایای اصلی کیف پول MEW بحث نکنیم.

استفاده آسان ، اطلاعات مفیدی در دسترس است

هنگام انتخاب بهترین کیف پول ارز رمزنگاری شده ، احتمالاً دوست دارید که باشد حداقل تا حدودی آسان برای استفاده – این هم در این بررسی MyEtherWallet درست است و هم با هر کیف پول ارز رمزنگاری شده دیگری وجود دارد.

چرا سهولت استفاده بسیار مهم است؟ خوب ، برای مبتدیان ، این احتمال وجود دارد که شما به این کار بپردازید اغلب از این ابزار استفاده کنید. این امر به ویژه اگر یک معامله گر فعال رمزنگاری باشید که به طور مداوم با بازار در تعامل است ، صادق است اتر ارز اصلی شما برای تجارت است.

می بینید ، اگر قرار است از چیزی به طور مرتب استفاده کنید ، احتمالاً می خواهید استفاده از آن آسان و قابل توضیح باشد ، درست است؟ خوب ، در حالی که این در بیشتر موارد وجود دارد کیف پول های رمزنگاری درجه یک در آنجا ، برخی … از این لحاظ کمتر از حد مطلوب هستند.

بررسی MyEtherWallet: کیف پول اصلی Ethereum.


اگرچه در مورد کیف پول MEW نگران نباشید در واقع مسئله ای نیست. بررسی های چند کاربره MyEtherWallet ادعا می کنند که استفاده از ابزار مورد نظر در واقع بسیار ساده است! این یک نرم افزار مبتنی بر آنلاین, و گرچه به نظر می رسد در ابتدا ترسناک باشد (از آنجا که بیشتر کیف پول ها به فرم برنامه تلفن همراه عرضه می شوند) ، اما در واقع بسیار ساده است!

علاوه بر این ، همچنین موارد آموزش تصویری مختلفی در دسترس کاربر است که در صورت وجود گیج کننده ، می تواند آنها را بررسی کند. قطعاً یک گزینه عالی در این زمینه است!

پشتیبانی از Ethereum و تمام نشانه های آن

همانطور که از نامش به احتمال زیاد پیداست, کیف پول MEW به اتریوم. با این حال ، این بدان معناست که از ارزهای مرتبط با Ethereum نیز پشتیبانی می کند – یعنی, اتریوم کلاسیک و نشانه های ERC-20.

این در واقع یک معامله بسیار بزرگ است. احتمالاً برای گفتن آن نیازی به هیچ بررسی MyEtherWallet کاربر ندارید Ethereum دومین رمز ارز رایج در بازار فعلی است, بلافاصله بعد بیت کوین. طبیعتاً تعداد زیادی از مردم هر روز از آن استفاده و تجارت می کنند.

بررسی MyEtherWallet

نشانه بخش نیز کاملا قابل توجه است. همانطور که ممکن است بدانید یا ندانید ، Ethereum بلاکچین بخشی از فناوری نسبتاً پیشرفته است – به دلیل ماهیت آن قراردادهای هوشمند, بسیاری از نوآوری های فناوری وجود دارد که از بلاکچین Ethereum استفاده می کنند و “اختراعات” خود را بر روی آن بنا می کنند.

به طور طبیعی ، در نتیجه ، این بدان معنی است که توکن های ERC-20 بسیار مختلفی وجود دارد "شناور در اطراف". این واقعیت که همه آنها را می توان در کیف پول MEW ذخیره کرد ، قطعاً خبر خوبی برای هر کس و هر کسی است که از این فناوری استفاده می کند!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

MyEtherWallet Review: CONS

اکنون که ما به دو مورد اشاره کردیم مزایای اصلی که اکثر بررسی های MyEtherWallet کاربر در مورد آن صحبت می کنند ، لازم به تأکید است که برخی از ویژگی های کمتر از ایده آل این محصول نیز وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

در میان آنها ، این واقعیت که کیف پول واقعی نیست باید در بالا ذکر شود. در حالی که در واقع یک نیست "باهم" به خودی خود (از آنجا که این یکی از ویژگیهای اساسی نرم افزار مورد نظر است) ، هنوز هم چیزی است که باید هنگام جستجو به خاطر داشته باشید یک کیف پول رمزنگاری شده.

به زبان خلاصه ، MyEtherWallet هنگامی که می خواهید ETH خود را (یا هر واحد پول مبتنی بر ETH دیگر) قبل از انتقال به کیف پول سخت افزاری ذخیره کنید ، باید مورد استفاده قرار گیرد. اگر این مسئله برای شما مهم نیست – عالی است!

از Altcoins پشتیبانی نمی کند

اگر هرگز نام این اصطلاح را نشنیده اید ، "آلت کوین" هر سکه ارز رمزنگاری شده است این بیت کوین نیست.

یا حداقل این مورد برای طولانی ترین زمان وجود داشت. هرچند از اواخر به نظر می رسد که مردم از altcoins به عنوان سکه های رمزنگاری نشده یاد می کنند بیت کوین, اتریوم, یا موج دار شدن (Litecoin همچنین اغلب به این ترکیب ریخته می شود).

به هر حال که باشد ، احساسات همان است – MEW از هیچ altcoin پشتیبانی نمی کند. در حقیقت, حتی از بیت کوین پشتیبانی نمی کند – در حالی که این نام احتمالاً یک عنوان مرده است ، MyEtherWallet فقط از Ethereum و تمام سکه ها و نشانه های مرتبط با آن پشتیبانی می کند.

به بیان ساده ، صادقانه بگویم ، MEW است یک کیف پول اختصاصی.

بررسی MyEtherWallet

با مطالعه از طریق مرورهای کاربر MyEtherWallet ، به نظر نمی رسد که این مسئله برای اکثر موارد مهم باشد. با این حال ، بیشتر به این دلیل است که کاربران این کیف پول می دانستند که مستقیماً از چه چیزهایی استفاده می کنند – بیشتر افرادی که از MEW استفاده می کنند این کار را انجام می دهند زیرا فقط Ether را دارند یا فقط قصد استفاده از Ether را دارند.

طبیعتاً ، مهم نیست که چطور به آن نگاه کنید ، این واقعیت که این کیف پول خاص سکه رمزنگاری شده فقط از تعداد بسیار محدودی ارز پشتیبانی می کند مطمئنا ایده آل نیست. حتی اگر ما راجع به آن صحبت کنیم ، استفاده از آن را به یک ابزار بسیار زیبا تبدیل می کند دومین محبوب ترین رمز ارز در جهان است.

برخی از نکات ایمنی

من در اکثر مقالاتی که می نویسم بر این مسئله تأکید می کنم و یک بار دیگر اینجا خواهم گفت – جنبه “امنیتهنگام انتخاب بهترین کیف پول ارز رمزنگاری شده ، باید در بالای لیست اولویت های شما باشد.

با خواندن برخی از بررسی های MyEtherWallet کاربر ، به نظر می رسد که این کیف پول خاص در این زمینه نگرانی هایی دارد.

اکنون ، وحشت نکنید – این بدان معنا نیست که MEW باید فوراً به عنوان یک گزینه ناامن کنار گذاشته شود. در مقایسه با برخی دیگر از کیف پول های موجود ، در واقع مشکلات امنیتی MEW وجود دارد کاملاً قابل کنترل است.

بررسی MyEtherWallet: کیف پول MEW.

می بینید که برخی از کاربران گزارش کرده اند که این موارد وجود داشته است حملات و تلاش برای سرقت اطلاعات و اتر آنها در حالی که آنها از MEW استفاده می کردند. گرچه این موارد کاملاً جدی است ، لازم به ذکر است که در واقع منطقه ای است که ویژگی فوق الذکر MEW به عنوان کیف پول واقعی نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد.

اجازه بدهید توضیح دهم.

کیف پول های رمزنگاری شده قرار است باشد ایمن ترین ابزارها در نوع خود, فقط به این دلیل که آنها محلی هستند که شما همه ارزهای رمزپایه خود را در آن نگهداری می کنید. همه اینها واضح است ، درست است?

همانطور که بررسی MyEtherWallet کاربر در مورد ویژگی های کیف پول مانند MEW صحبت می کند ، و در حالی که این اصطلاح به نام ابزار نیز هست, هنوز کیف پول واقعی نیست. در عوض ، شما از MEW به عنوان یک استفاده می کنید "واسطه" در حالی که رمزهای ETH ، ETC یا ETH خود را به یک کیف پول سردخانه منتقل می کنید.

به عبارتی بسیار ساده و تا حدودی دقیق ، باید از MEW استفاده شود موقت, کیف پول یکبار مصرف. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، ابزاری مانند این همان امنیت را ندارد ، مثلاً, یک کیف پول کامل.

بنابراین ، آیا نگرانی های امنیتی MEW را به دلیل ذخیره سازی موقتی برای اتر ، به گزینه ای غیرقابل تحمل تبدیل می کند? نه, نه واقعا – حداقل از زمان نوشتن این مرور MyEtherWallet.

بررسی MyEtherWallet

می بینید که شکایات امنیتی کاملاً در این فاصله است و شکایاتی که وجود دارند لزوماً کاملاً مضر نیستند. در بسیاری از موارد ، تا زمانی که کاربر تلاش می کند با احتیاط باقی بماند ، چه زمانی و چگونه وجوه رمزنگاری خود را منتقل می کند ، از مشکلات جلوگیری می شود.

اگرچه همه این موارد گفته شده ، هنوز هم چیزی است که باید به خاطر بسپارید!

MyEtherWallet را در کنار یکدیگر مقایسه کنید

آیا می دانید?

MyEtherWallet را در کنار یکدیگر مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

MyEtherWallet در مقایسه با کیف پول سخت افزار (ذخیره سازی آفلاین)

کیف پول سخت افزار استفاده از دستگاه ها (مانند USB) برای خصوصی خود را ذخیره کنید کلید. می توانید دستگاه را در هر کجا که می خواهید نگه دارید ، فقط مطمئن شوید که دستگاه نگه داشته شده است امن است. برای انجام معامله می توانید کیف پول سخت افزاری را به اینترنت وصل کنید و سپس آنها را دوباره آفلاین کنید.

دو محبوب ترین کیف پول سخت افزاری عبارتند از: لجر نانو اس و TREZOR.

جدول: Trezor مدل T و Ledger Nano X

راستش را بخواهید MyEtherWallet با هر دو کیف پول سخت افزاری به خوبی کار می کند. من توصیه می کنم که از MyEtherWallet همراه با هر یک از موارد استفاده کنید.

این چیزی است که توسط بررسیهای MyEtherWallet کاربر نیز ذکر شده است – به طور کلی MEW, با بسیاری از کیف پول های سخت افزاری تعامل خوبی دارد. این خوب است ، زیرا نه تنها کاربر را تشویق به استفاده از سردخانه (تنها امن ترین روش ذخیره رمزنگاری شما) می کند ، بلکه کمک های مالی نیز انتخاب مناسبی است..

قیمت گذاری و دسترسی

از نظر قیمت گذاری, لازم به ذکر است که MyEtherWallet است ثبت نام و استفاده از آن کاملاً رایگان است. پس از پرداخت به کسی ، از شما هزینه کسر می شود هزینه کمی.

هزینه های واقعی بسته به چند عامل اساسی متفاوت است ، اما ، اگر از چندین کاربر MyEtherWallet بررسی کنید ، این چیزی نیست که باید نگران آن باشید – هزینه ها بسیار کم هستند ، مهم نیست..

MEW است یک نرم افزار, و برای استفاده موجود است از طریق مرورگر یا, به تازگی, یک برنامه, هم. به نظر می رسد که اکثر کاربران از نظر جنبه کاربردی بودن کیف پول ، هیچ گونه احساس قابل توجه و قابل توجهی ندارند.

راه اندازی MyEtherWallet – 5 مرحله

بیایید مراحل مورد نیاز برای راه اندازی کیف پول خود را در MyEtherWallet.com دنبال کنیم.

مرحله 1

قابل اعتماد و متخصص https://www.myetherwallet.com و از واقعی بودن سایتی که در آن هستید اطمینان حاصل کنید. این مورد مهم است که بررسی شود ، زیرا حوادثی رخ داده است که هکرها برای سرقت کلیدهای خصوصی کاربر ، وب سایت های مشابهی ایجاد کرده اند.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت را علامت گذاری کنید یک بار مطمئن شوید که این معامله واقعی است. با این کار اطمینان حاصل می کنید که در آینده سایت MEW اشتباه را باز نمی کنید. برای این کار باید روی ستاره در نوار آدرس وب سایت خود کلیک کنید.

MyEtherWallet Review: نشانه گذاری سایت.

گام 2

گزینه ‘ایجاد کیف پول جدیددر صفحه اصلی کیف پول MEW. یا می توانید روی گزینه منو کلیک کنید “کیف پول جدید”برای رفتن به این صفحه.

هنگامی که در این صفحه قرار گرفتید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که رمز عبوری را وارد کنید که به خاطر بسپارید. سپس به سادگی بر روی “ایجاد کیف پول جدید” دکمه.

MyEtherWallet Review: ایجاد یک MEW شخصی.

مرحله 3

هنگامی که روی “ایجاد کیف پول جدید”را فشار دهید ، MyEtherWallet.com ایجاد خواهد کرد یک کلید خصوصی محافظت شده با رمز عبور – همچنین به نام “فروشگاه اصلی”پرونده با فرمت UTC / JSON.

بنابراین می توانید از فایل KeyStore برای دسترسی به کیف پول خود استفاده کنید بسیار مهم است که آن را ایمن نگه دارید. آن را در مکانی در رایانه خود ذخیره کنید که به خاطر بسپارید.

با کلیک بر روی “بارگیری پرونده KeyStore (UTC / JSON)همانطور که در زیر نشان داده شده است. پس از بارگیری ، روی دکمه “من می فهمم. ادامه هید.”.

MyEtherWallet Review: بارگیری Keystore.

مرحله 4

پس از انجام این کار ، در صفحه بعدی کلید خصوصی MEW جدید خود را به شما می دهند. از این کلید خصوصی می توان برای دسترسی به کیف پول شما نیز استفاده کرد.

به همین دلیل ، باید آن را بیش از حد ایمن نگه دارید. یاد آوردن, هر کسی با کلید خصوصی شما می تواند کیف پول شما را باز کند و سکه های شما را بدزدد.

من توصیه می کنم که کلید خصوصی خود را بر روی یک کاغذ چاپ کنید. این شامل جزئیات کلید خصوصی شما و همچنین بارکدی است که می تواند برای دسترسی به کیف پول MEW شما استفاده شود.

بعد از اینکه با خیال راحت کلید خصوصی خود را ذخیره کردید ، می توانید با کلیک روی دکمه “آدرس عمومی کیف پول خود را بررسی کنید”آدرس خود را ذخیره کنید‘.

MyEtherWallet Review: ذخیره کلید خصوصی خود.

مرحله 5

سرانجام ، بعد از کلیک روی “آدرس خود را ذخیره کنید”را فشار دهید ، می توانید آدرس کیف پول عمومی خود را مشاهده کنید. سپس از شما سال خواهد شد: “چگونه می خواهید به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید؟”

همانطور که از تصویر زیر مشاهده می کنید ، MyEtherWallet.com روش های مختلفی برای دسترسی به کیف پول خود را در اختیار شما قرار می دهد. خوب است یکی را انتخاب کنید که مناسب ترجیحات شما باشد.

در این مثال ، با استفاده از پرونده Keystore به کیف پول دسترسی پیدا خواهیم کرد.

پس از انتخاب گزینهKeystore / پرونده JSONسپس از شما خواسته می شود “پرونده کیف پول را انتخاب کنید”. وقتی روی دکمه “انتخاب پرونده کیف پول” کلیک می کنید ، پنجره ای باز می شود که به شما امکان می دهد فایل KeyStore را از مکانی که در رایانه ذخیره کرده اید انتخاب کنید.

MyEtherWallet Review: انتخاب کیف پول خود.

از آنجا که فایل KeyStore چیزی نیست جز یک رمز عبور که از کلید خصوصی محافظت می کند ، از شما همان رمز عبوری که در مرحله 2 برای باز کردن قفل پرونده KeyStore استفاده کردید ، از شما خواسته می شود. تصویر زیر را ببینید.

MyEtherWallet Review: باز کردن قفل کیف پول شما.

پس از انجام تمام مراحل بالا ، به کیف پول خود اجازه دسترسی می دهید.

و راه اندازی خود آسان است کیف پول MEW!

نتیجه گیری

و در اینجا شما آن را دارید ، کاملا MyEtherWallet مرور. اکنون می توانید دلیل MyEtherWallet را ببینید یکی از محبوب ترین کیف پول های Ethereum موجود. این است فوق العاده آسان برای استفاده و به شما اجازه می دهد ذخیره Ethereum ، Ethereum Classic و همچنین نشانه های ERC-20 که برای سرمایه گذاری ICO مهم است.

در مقایسه با کیف پول های دیگر باید درک صحیحی از جوانب مثبت و منفی MyEtherWallet داشته باشید. همچنین ، برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید از کدام کیف پول استفاده کنید.

اگر تصمیم دارید از MEW استفاده کنید ، می توانید سریع کیف پول MEW خود را با استفاده از مراحل گام به گام در این راهنما ایجاد کنید..

جدول: MyEtherWalet و Ledger Nano X

مهم نیست از کدام کیف پول استفاده می کنید, شما همیشه باید کلید خصوصی خود را نگه دارید بی خطر. اگر کلید خصوصی شما به سرقت رفته یا گم شود ، خطر از دست دادن تمام رمزنگاری را دارید!

بنابراین ، آیا MyEtherWallet بی خطر است؟ این کیف پول و سایر کیف پول ها به همان اندازه که می خواهید ایمن باشند. MEW امنیت خوبی را ارائه می دهد ، و گرچه در گذشته موارد جزئی در این زمینه وجود داشته است ، اما به نظر می رسد از اواخر این ، هیچ نگرانی قابل توجهی وجود ندارد. یاد آوردن – در پایان روز, مسئولیت ایمنی کلید خصوصی شماست.

با این اوصاف ، من فکر می کنم MyEtherWallet یکی از بهترین کیف پول های Ethereum موجود است. نظر شما چیست؟ آیا کیف پول MEW خود را ایجاد خواهید کرد?

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map