Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت NEM: آیا NEM سرمایه خوبی است؟

سلام! ممنون که جلوی ما را گرفتید این مقاله آماده شده است تا تمام اطلاعاتی را که باید در مورد پیش بینی قیمت NEM بدانید به شما ارائه دهد.

در مقاله یاد خواهید گرفت: NEM چیست ، کمی در مورد NEM به عنوان یک سرمایه گذاری تاکنون ، برخی پیش بینی های کوتاه مدت قیمت ، برخی پیش بینی های بلند مدت قیمت و نظر خودم در مورد خوب بودن NEM.

امیدوارم که در پایان مقاله ، شما همه چیز را در مورد بیست و سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با کلاهک بازار و همچنین نحوه درمان پیش بینی های مختلف قیمت که در هنگام تحقیق درباره ارزهای دیجیتال با آن روبرو خواهید شد.

ما امروز چیزهای زیادی برای پوشش دادن داریم. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

NEM چیست?

NEM یک ارز رمزنگاری شده و سیستم عامل رمزنگاری است که در مارس 2015 در مالزی راه اندازی شد. در ابتدا قرار بود که این یک چنگال ارز رمزنگاری شده دیگر NXT باشد. با این حال ، تیم پس از تأمل فكر در مورد آن ، تصمیم گرفت كه به جای آن كد پایگاه خود را ایجاد كند. این بدان معنی است که NEM کاملاً منحصر به فرد است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

توضیح اینکه سکه NEM چیستمنبع: متوسط

NEM مخفف جنبش اقتصاد جدید است. مانند Ethereum ، Waves و NEO ، NEM هم ارز رمزپایه ای است و هم بستری برای ساخت برنامه های کاربردی در بالای آن. این برنامه با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا ساخته شده است و در حال حاضر به زبان ++ C نیز در حال توسعه است. این نسخه در برخی از نسخه های 2018 با عنوان “منجنیق” منتشر خواهد شد.

مانند بسیاری از پروژه های ارز رمزنگاری شده ، NEM نیز پروژه ای با اهداف نسبتاً بزرگ است. این فقط یک وسیله پرداخت نیست ، در واقع ، ویژگی های آن به عنوان یک ارز احتمالاً در لیست اولویت های تیم NEM کم است.

تیم NEM و همچنین تأثیرات آن در امور مالی جهانی معتقد است که می تواند در زمینه های دیگر انقلابی ایجاد کند: سرمایه گذاری جمعی ، وام ها ، سوابق قانونی ، سوابق بهداشتی ، داده های بازی ، حق امتیاز ، قراردادهای هوشمند ، زنجیره های تأمین ، حسابداری ، سوابق مالکیت و اجازه راه اندازی ICO ها را می دهد.

پیش بینی قیمت NEM در مقایسه با ارزهای رمزپایه دیگرمنبع: coinmarketcap

آیا NEM تاکنون سرمایه گذاری خوبی داشته است?

بنابراین ، این چیزی است که NEM در مورد آن است. اکنون ، می توانم به تمرکز این مقاله برسم – آیا NEM سرمایه خوبی است?

NEM برای مدت طولانی غول خواب بود و از روزی که در سال 2015 راه اندازی شد ، زیر 1 درجه معامله شد ، درست تا مارس 2017. در بیشتر این دوره ، یک سکه NEM کمتر از یک پنجم درصد قیمت داشت. در بهار سال 2017 ، بسیاری از پروژه های رمزنگاری موفقیت آمیز بودند و رشد چشمگیری در بازارهای خود تجربه کردند ، NEM نیز همین کار را انجام داد.


در طول دوره حماسی گاو نر در همه رمزنگاری ها در پایان سال 2017 و ابتدای سال 2018 ، NEM حتی از مرز 2 دلار هم بالاتر رفت. البته اگر توانستید آن را در دوره غول خواب خود بخرید و درست در بالا بفروشید ، البته NEM سرمایه گذاری باورنکردنی بود.

فرض کنید من آنقدر خوش شانس بودم که در ژانویه سال 2016 100 دلار سکه NEM خریداری کردم. سرمایه گذاری من حدود 588،235 سکه NEM برای من خریداری کرده بود. اگر من خوش شانس ترین فرد تاکنون بودم و دقیقاً اوج صعود NEM را می نامیدم ، ارزش هر سکه 2.04 دلار می فروختم. من می توانستم مبلغی در حدود 12000000 دلار را نقد کنم. برای یک سرمایه گذاری 100 دلاری بد نیست ، هان?

البته این می توانست به روش دیگری نیز عمل کند. اگر من در اوج نقطه (2.04 دلار) از 1،200،000 دلار برای سرمایه گذاری در NEM استفاده کردم. خوب ، ماههای بعدی تا این لحظه بسیار وحشتناک بود که شاهد کاهش پول من بود. اگر من امروز تمام سکه های NEM خود را با 31 سی بفروشم ، فقط می توانم حدود 182352 دلار پول نقد کنم.

با این اوصاف ، به معنای کاملاً اساسی ، می توانید استدلال کنید که NEM سرمایه گذاری خوبی بوده است. حتی اگر از نقطه اوج خود پایین باشد ، اما بسیار بالاتر از قیمتی است که با آن ارائه شده است.

پیش بینی قیمت NEM 2021

حال ، بیایید به چند پیش بینی قیمت NEM نگاهی بیندازیم. من اطلاعات را از چندین منبع مختلف جمع آوری کرده ام. با این حال ، بسیاری از آنها چیزی بیش از یک عدد ، چند نمودار و کلمات “پیش بینی قیمت NEM” در بسیاری از اوقات.

اولین منبع ما از یک وب سایت به نام “سرمایه گذار کیف پول” این یک نمونه کلاسیک از یک وب سایت است که به هیچ وجه دلیل بر محتوای آن نمی دهد ، بنابراین دانستن اینکه آنها چگونه به این تخمین رسیده اند دشوار است. سرمایه گذار کیف پول دقیقاً از روزی که صفحه بازدید شده یک “پیش بینی یک ساله” ارائه می دهد.

به زحمت نمی تواند توضیح دهد که NEM چیست ، یا از جدول زمانی آن برای توسعه استفاده می کند تا قیمت های آن را توجیه کند. گرچه نمودارهای زیادی دارد اما به هیچ وجه توضیح داده نمی شوند.

“پیش بینی یک ساله” که ارائه می دهد این است که NEM احتمالاً در اواخر سال 2021 سقوط خواهد کرد.

منبع: walletinvestor

منبع بعدی که من برای یافتن پیش بینی سکه قیمت NEM استفاده کردم “تجارت جانوران” باز هم ، بدون هیچ دلیل منطقی ، اعداد داده شده برای قیمت سکه NEM در پایان سال 2021 بین 0.25 تا 0.36 دلار خواهد بود, و به طور متوسط 0.29 دلار. کاملا شگفت انگیز ، با توجه به اینکه پایین بودن آن به راحتی می تواند 0.00 دلار باشد و تقریباً محدودیتی در میزان پتانسیل صعودی وجود ندارد.

سرانجام ، در پیش بینی های کوتاه مدت قیمت NEM ، می توان به وب سایتی با عنوان “پیش بینی طولانی” باز هم ، با استدلال كاملاً صفر ، پیش بینی قیمت های NEM تقریباً همان است كه در دو منبع قبلی ارائه شده است.

من نمی خواهم شما بر اساس آنچه یک وب سایت قیمت خود را در آینده پیش بینی کرده است ، در یک پروژه سرمایه گذاری کنید. اگر استدلال معتبری در پشت این پیش بینی های قیمت NEM وجود داشت ، من در مورد آنها مثبت تر صحبت می کردم.

پیش بینی قیمت NEM بلند مدت

حال ، بیایید به سراغ پیش بینی های طولانی مدت قیمت NEM برویم. مانند پایان پیش بینی های سال 2021 ، به نظر می رسد که این موارد براساس خیلی کم است. با این حال ، یک زن و شوهر به نوعی توجیه شده اند. با این حال هنوز از این مفسران به عنوان متخصص یاد نمی کنم. ثابت شده است که یافتن پیش بینی از منابع معتبر کاملاً دشوار است.

اول ، من به “سرمایه گذار کیف پول” از نو. مانند تماس 2021 ، پیش بینی قیمت NEM آنها برای مدت زمان 5 سال بسیار صعودی است 0.3 دلار. همچنین ، به نظر می رسد مانند پیش بینی آنها در سال 2021 بر اساس هیچ چیز نباشد.

بعد ، من دوباره دوستان خود را در “تجارت جانوران” این بار پیش بینی قیمت NEM آنها بین 0.32 تا 0.47 دلار تا پایان سال 2024 است. فکر می کنم احتمالاً می توانید سطح تحلیلی را که آنها با این ارقام ارسال کرده اند حدس بزنید. درست است! کاملا هیچ!

سرانجام ، قبل از بررسی پیش بینی قیمت NEM با کمی ماده بیشتر ، می توانیم “پیش بینی طولانی” از نو. این بار ، آنها صعودی شده اند! کاملاً خوشبینانه به اندازه دو مورد دیگر نیست اما آنها معتقدند که قیمت هر قطعه سکه NEM بین 0.11 تا 0.14 دلار خواهد بود تا پایان سال 2024.

پیش بینی Blockchain.wtf

وب سایت بعدی پیش بینی قیمت سکه NEM که به شما نشان می دهم واقعاً با آن استدلال می کنید. ممکن است این بزرگترین تجزیه و تحلیل نباشد ، اما از صفحه ای به نام “Blockchain.wtf” ناشی می شود. این نویسنده به وضوح تلاش کرده است تا “متخصص” در این مورد پیدا کند.

او تصمیم گرفته است از شخصی به نام Adam Web نقل قول کند که برای وب سایت Smartereum می نویسد. این نویسنده به وضوح اخبار زیادی راجع به ارز رمزنگاری شده نوشته است و این به او نوعی اختیار داده است تا پیش بینی قیمت سکه NEM را ارائه دهد. آدام وب معتقد است که پنج سال دیگر یک NEM ارزش “وجود” دارد 1.65 دلار” متشکرم ، آدام!

توجه داشته باشید: من نیز اخبار زیادی در وب سایت های ارز رمزنگاری شده نوشته ام اما به هیچ وجه مغرور نیستم تا بتوانم برچسب قیمت خود را در دارایی حدس و گمان زیاد بگذارم که با چالش های نظارتی قابل توجهی روبرو است و همچنین بسیاری از رقبا.

یک نویسنده متفاوت در Smartereum همچنین از پیش بینی قیمت NEM در سطح 1.65 دلار پشتیبانی می کند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پالواش سایم

اکنون ، نزدیکترین چیز به یک متخصص در این مورد که می توانم پیدا کنم ، Palwasha Saaim است. وی پیش بینی قیمت سکه NEM را به وب سایتی به نام “محرمانه سود” من تحقیقی کردم و فهمیدم که Saaim در واقع از برخی اعتبارات در دنیای مالی برخوردار است.

مقاله محرمانه سود در مورد پیش بینی قیمت NEM

طبق حساب وی در LinkedIn ، Saaim یک تحلیلگر سرمایه گذاری است که برای شرکت رسانه ای لومباردی نیز می نویسد. امیدوار کننده به نظر می رسد ، درست است?

Saaim مقاله کاملاً مناسبی در مورد پیش بینی قیمت NEM نوشته است. او در مورد هک مبادله رمزنگاری صحبت می کند که در آن بیش از 500 میلیون NEM دزدیده شده است که دارای اثر رو به پایین بر قیمت است. Saaim همچنین از پاسخ دولت ژاپن به هک و پیدا کردن برخی از سکه های از دست رفته به عنوان یک مثبت بالقوه که می تواند حرکت به سمت بالا قیمت را ذکر کند ، یاد می کند.

او درباره رقابتی صحبت می کند که NEM از جمله افرادی مانند Ethereum نیز با آن روبرو است. سرانجام ، او یک تماس محتاطانه انجام می دهد که اگر NEM بتواند در سیستم عامل مبادله Binance قرار بگیرد و ممکن است طبق برنامه ریزی شده صرافی خود را راه اندازی کند ، ممکن است قیمت به سمت خوشحال کننده بازگردد 1 دلار. سرانجام ، چیزی شبیه یک نظر سنجیده شده!

بدون پیش بینی قیمت McAfee NEM?!

به طرز عجیبی ، John McAfee معروف در لیست پیش بینی قیمت NEM قرار نداشت. جان معمولاً در مورد بسیاری از پروژه ها در فضای ارزهای رمزپایه حرفی برای گفتن دارد.

این معمولاً به دنبال یک پیشنهاد اولیه کاملاً موفق سکه ، که در آن تیم پشتیبان پروژه مورد نظر مبلغ دیوانه واری از پول نقد را جمع آوری کرده اند. هرچند او به دلیل توییت های خود هزینه زیادی را دریافت می کند ، بنابراین من حدس می زنم تیم پشتیبان NEM نمی خواستند هزینه 100000 دلار برای پمپ قیمت سریع را پرداخت کنند!

آیا NEM سرمایه گذاری خوبی است?

بعد از تمام سخنان بد تجزیه و تحلیل که در مورد ارز رمزنگاری شده انجام شده است ، شما احتمالاً انتظار دارید جواب من به سوال “آیا NEM سرمایه خوبی است” یک “نه” قوی باشد. با این حال ، این مورد نیست.

مانند همه سرمایه گذاری های ارز رمزنگاری شده ، اولین چیزی که باید درک کنید این است که NEM یک سرمایه گذاری بسیار ریسک پذیر ، پاداش بسیار بالا است. این به این معنی است که شما می توانید با قرار دادن چند صد دلار برای NEM ، زودتر بازنشسته شوید. با این حال ، این یک فرصت بزرگ نیست.

قبل از اینکه درمورد آنچه که به NEM پتانسیل صعودی تقریباً نامحدودی که در اختیار دارد صحبت کنم ، اخطار دیگری در راه است. اگر می خواهید در هر ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید ، فقط باید سرمایه ای سرمایه گذاری کنید که در صورت از بین رفتن تاثیری در کیفیت زندگی شما نداشته باشد. شما باید با پذیرش اینکه پول شما ممکن است فردا ناپدید شود سرمایه گذاری کنید.

تمام آنچه گفته شد ، NEM دارای بسیاری از نکات مثبت است. اگر به آنچه در نظر دارد برسد برسد ، می تواند به راحتی از دارایی رمزپایه رقیب خود Ethereum پیشی بگیرد. اگر همان محدوده بازار Ethereum را بدست آورد (که هنوز هم به آن چیزی که در نظر داشت نرسیده باشد) رسیده است ، ارزش هر NEM حدود 7.55 دلار خواهد بود. این می تواند سرمایه گذاری فوق العاده خوبی داشته باشد.

اگر NEM بتواند تعداد صنایعی را که قبلاً ذکر کردم به هم بزند ، به طور بالقوه محدودیت بازار ممکن است هزار میلیارد دلار باشد. این باعث می شود که هر سکه NEM بسیار ارزشمندتر از امروز باشد و کل سقف بازار چندین برابر کل فضای ارزهای رمزپایه امروز باشد..

نتیجه

بنابراین ، همین این راهنمای من برای پیش بینی قیمت NEM است. ببخشید اگر دقیقاً همان چیزی نبود که انتظار داشتید. مطمئناً ، من می توانستم تعداد زیادی از هوا را بیرون بکشم و آنها را برای شما تغذیه کنم اما چه فایده ای در آن دارد؟ شما چیزی از آن یاد نمی گیرید و این مقاله را آماده می کنید تا پس انداز زندگی خود را در دارایی قرار دهید که می تواند شما را خراب کند. من این را نمی خواهم.

طبق معمول در مقاله های پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، ما در مورد سرمایه گذاری های بسیار ریسک بالا ، پاداش بسیار بالا صحبت می کنیم. به همین دلیل ، بهتر است ، با شما صادق باشم.

با چنین سرمایه گذاری هایی ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند اشتباه پیش رود. این شامل:

  • مقررات – آیا می توان NEM را به عنوان امنیت غیرقانونی طبقه بندی کرد و قیمت آن نزدیک به صفر است?
  • فنی – آیا تیم می تواند آنچه را که هدف خود قرار داده است تحویل دهد بدون اینکه فن آوری بهتری در این بین راه اندازی شود?
  • رقابت – آیا یک پلتفرم رمزنگاری دیگر بازاری را خواهد گرفت که NEM برای آن تلاش می کند?

همانطور که در مقاله فوق ذکر شد ، پیش بینی قیمت چنین دارایی مشکل ساز است. شما باید مواظب افرادی باشید که ادعا می کنند دقیقاً می دانند ارز رمزنگاری شده به چه قیمتی برسد. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما نباید در NEM سرمایه گذاری کنید.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید ، بیش از توانایی خود را برای از دست دادن خطر نکنید و مطمئن باشید که اگر پروژه به دلایلی از کار بیفتد و سرمایه شما صفر شود ، زندگی شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

با تمام این اوصاف ، فکر می کنید شانس NEM برای تبدیل شدن به ستون فقرات اقتصاد و جامعه آینده چیست؟ آیا NEM سرمایه گذاری خوبی است؟ ما دوست داریم افکار شما را بدانیم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector