Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner
Related Posts

سکه NEO

این روزها ، تعداد زیادی از پروژه های مختلف مبتنی بر رمزنگاری به ظاهر غیر قابل شمارش وجود دارد. به حقیقت گفته شود ، افتراق تفاوتهایی که دارند دشوار است پتانسیل عظیم از آنهایی که به سادگی ، خوب … به همان اندازه جذاب نیستند. در این مقاله ، اما ، ما می خواهیم در مورد صحبت کنیم سکه NEO – یک پروژه رمزنگاری شده که می تواند مورد توجه قرار گیرد در حال حاضر در میان جالب ترین آنها وجود دارد.

در نگاه اول ، NEO ممکن است فقط یک چیز دیگر به نظر برسد ارز رمزنگاری شده که توسط یک سیستم بلاکچین مبتنی بر قرارداد هوشمند. با این حال ، به نظر می رسد ظاهر می تواند فریبنده باشد – هنگامی که شروع به جستجو در اعماق سطح زیر می کنید و با فناوری پشت NEO آشنا می شوید, ممکن است شما به اندازه من از سکه هیجان زده شوید.

اگرچه ما به آن خواهیم رسید پیش از هر چیز ، من می خواهم پیشاپیش به شما بگویم که ، اگر شما قبلاً می دانید NEO چیست و به این بررسی آمده اید تا نظرات مثبت خود را بیش از پیش اعمال کنید ، قبل از خرید سکه ، مطمئن شوید که یک سطح بالا, کیف پول امن برای نگه داشتن آن. در حالی که Ledger Live هنوز از NEO پشتیبانی نمی کند ، شما هنوز هم می توانید سکه ها را در آن دستگاه ذخیره کنید.

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • پشتیبانی قوی جامعه
 • فناوری قرارداد هوشمند
 • نوسان متوسط ​​قیمت
 • انطباق نظارتی
 • به روز رسانی و توسعه مداوم

منفی ها

 • هنوز از قیمت ATH آن فاصله دارد
 • توسط بسیاری از مبادلات ارائه نمی شود

سکه NEO چیست: مبانی

حال ، قبل از اینکه به برخی پیش بینی های قیمت و اصطلاحات خاص صنعت بپردازیم ، بگذارید ابتدا مقدمات بررسی را فراهم کنیم ، و بحث کنیم سکه NEO چیست از نقطه نظر بسیار اساسی. یک مکان عالی برای شروع بررسی این است نقطه شروع پروژه.

هنگامی که برای اولین بار به وجود آمد ، NEO در واقع “NEO” نامیده نمی شد. در واقع به عنوان “AntShares” تاسیس این شرکت کاملاً به سال 2014 ، چین برمی گردد – AntShares توسط اریک ژان و دا هونگفی تشکیل شد.


این شرکت در سال 2017 به NEO تغییر نام داد و از آن زمان تاکنون نام خود را حفظ کرده است. همانطور که احتمالاً قبلاً جمع شده اید ، سکه NEO به نام این شرکت نامگذاری شده است (به جای داشتن نامی متفاوت ، مانند مورد اتریوم و اتر).

سکه NEO: یک شبکه باز برای اقتصاد هوشمند.

اکنون ، از دیدگاه بسیار اساسی ، NEO ارائه می دهد قابلیت های بلاکچین خیلی متفاوت از Ethereum نیست. این پروژه بر روی قراردادهای هوشمند, و اجرای آنها در بلاکچین – ساده ، درست است?

خوب, نه کاملا. NEO با Ethereum کاملاً متفاوت است و هست مخاطبان کاملاً متفاوتی از علاقه مندان به رمزنگاری را هدف قرار داده است. در واقع ، تا آنجا که می توانید بگویید NEO است یکی از منحصر به فردترین ارزهای رمزپایه موجود در بازار فعلی, با توجه به پیشینه آن.

اگرچه برای درک کامل NEO و بررسی آینده NEO ، ما باید سریعاً از طریق قرارداد هوشمند قرارداد کار کنیم تا هر دو در یک صفحه قرار بگیریم..

قراردادهای هوشمند: بلیط طلای آینده مبتنی بر بلاکچین?

در حالی که من اعتراف می کنم عنوان کمی پر زرق و برق است ، من را تحمل کنید – اگر شما در حال حاضر نیستید ، شاید بتوانم شما را از طرفداران فناوری قرارداد هوشمند در بندهای پیش رو کنم!

همانطور که قبلاً برای چندین بار فرار کرده است, سکه NEO از فناوری قرارداد هوشمند استفاده می کند. با این وجود ، این فناوری ابتدا بوسیله آن ایجاد و رایج شد (به عبارت ساده تر) اتریوم – دومین ارز رمزنگاری شده در جهان ، بلافاصله بعد از آن بیت کوین.

من می توانم در مورد چگونگی شگفت انگیز بودن ETH کاملاً متفاوت عمل کنم ، اما نگران نباشید – نخواهم کرد. در عوض ، می خواهم به شما بگویم که چگونه قراردادهای هوشمند در بلاکچین Ethereum کار می کنند. همین ایده پشت سکه NEO قرار دارد ، بنابراین با دقت بخوانید!

سکه NEO: برنامه EcoBoost.

این مثال ساده را در زیر در نظر بگیرید:

Tod می خواهد خانه ای را به Stacy بفروشد – Stacy’s در بازار برای خرید خانه است. در برخی شرایط تاریخ ، هر دو طرف باید از خدمات کارگزاران شخص ثالث ، بانک ها ، بنگاه های املاک و غیره استفاده کنند – در حالی که برخی از این موارد اجتناب ناپذیر هستند ، به نظر می رسد دیگران به راحتی پول شما را می گیرند و بس..

با این وجود ، با قراردادهای هوشمند ، Tod و Stacy می توانند مبلغ هنگفتی پس انداز کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که هیچ بازی ناخوشایندی در کار نیست.

می بینید ، اشیایی مانند املاک و مستغلات می توانند باشند توکن دار – به عبارت دیگر ، آنها می توانند در زنجیره بلوک به عنوان مجموعه ای خاص معرفی شوند نشانه های ERC-20 (یا دیگران – ERC-20 به سادگی به مدل رمز اتریوم اشاره دارد). بنابراین ، معامله – فروش خانه Stacy در خانه – می تواند در یک قرارداد هوشمند نوشته شود.

قرارداد چیزی شبیه به این است: چه زمانی استیسی مبلغی X برای تود می فرستد, فقط در آن صورت آیا تاد حقوق استیسی را به خانه می فرستد. Tod از قبل یک قرارداد هوشمند ایجاد کرده است و حقوق مالکیت در بلاکچین ذخیره شده است – آنها منتقل می شوند فقط در صورت تحقق شرایط تعیین شده ، و در هیچ سناریوی دیگری.

برای افزودن به این ، قراردادهای هوشمند هستند برگشت ناپذیر و غیر قابل نفوذ است – پس از تنظیم ، تنظیم می شوند.

سکه NEO: ویژگی های پلت فرم NEO.

اکنون ، احتمالاً می توانید امکانات گسترده قراردادهای هوشمند را در زندگی روزمره مردم عادی ، طبقه کارگر و نهادهای بزرگ تجاری نیز تصور کنید. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، سکه NEO متفاوت است – و هر کسی که به دنبال یادگیری NEO است باید این را در ذهن داشته باشد!

ممکن است بپرسید NEO چه تفاوتی دارد؟ خوب ، عملکرد قرارداد هوشمند آن با یک پیچ و تاب همراه است – انطباق نظارتی.

NEO و هویت دیجیتال (داستان Onchain)

در مثال قرارداد هوشمند Ethereum که در بالا بحث شد ، یک تمایز واضح باید ایجاد شود – قراردادهای هوشمند ایجاد شده در ETH وجود دارد به هیچ وجه بودن بررسی یا پیکربندی شده تا با قوانین سازگار باشد. در حالی که این مطابق با است طبیعت غیرمتمرکز از رمزنگاری ، همچنین بسیاری از مسائل مربوط به اهداف نظارتی را ایجاد می کند.

ارز رمزنگاری شده NEO در این زمینه برعکس است – ویژگی “هویت دیجیتال” اطمینان حاصل می کند که این مورد است.

هویت دیجیتال NEO به روشی کاملاً ساده کار می کند – هرکسی که در بلاکچین NEO مشارکت کند ، دارای این ویژگی است نوع خاصی از هویت دیجیتالی است که تأیید می شود. به دنبال آن ، می توانید از هر طرف دیگری که در بلاکچین معامله می کنید و با آن تعامل دارید انتظار داشته باشید کاربر تأیید شده NEO, و نه برخی از حزب های ناشناس که ممکن است نیت های سوicious بالقوه داشته باشند.

Onchain چیست و چه ارتباطی با هر یک از اینها دارد?

سکه NEO: کیف پول NEO.

Onchain یک شرکت چینی است که نگران آن است نزدیک شدن فناوری بلاکچین برای مشاغل بزرگ و موسسات مالی مختلف. یکی از مهمترین نگرانیهای Onchain حل هر دو مسئله نظارتی فناوری بلاکچین است – وقتی یک مسئله را در نظر بگیرید که چین هرگز نسبت به آن مطلوب نبود رمزنگاری[1], به طور کلی.

همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، سکه NEO و Onchain را تشکیل می دهند یک جفت شگفت انگیز – NEO این فناوری و فضا را برای کاربران فراهم می کند تا بیایند و خرید ، فروش و تجارت دارایی های خود را در یک محیط نیمه متمرکز ، در عین حال امن و منظم انجام دهند ، در حالی که Onchain تمرکز خود را بر این قرار داده است که این فناوری فوق را چشم انداز جذابی برای مشاغل بزرگ قرار دهد..

بنابراین ، هنگامی که چرخ ها شروع به چرخیدن می کنند و دندان ها در جای خود قرار می گیرند ، شما خودتان یک خلاقانه, مبتنی بر فناوری بلاکچین, هنوز هم اقتصاد هوشمند سازگار با مقررات و تا حدی متمرکز است. اگر فکر می کردید سکه NEO چیست ، این بهترین جوابی است که می توانم به شما بدهم!

سکه NEO: بازار چه می گوید?

اکنون که ما در مورد جنبه های اصلی NEO بحث کردیم ، و شما کمی بهتر درک می کنید که رمز ارز NEO چیست ، اجازه دهید ما به قسمت دوم بررسی برویم و نگاهی به آن بیندازیم چند نمودار قیمت تاریخی, در چند سال گذشته رمزگذار چگونه کار کرده است, و چه انتظاری از آینده سکه NEO داریم.

نگاه كردن مسکوک, به نظر می رسد که NEO تا حد زیادی یک اجرای کاملاً استاندارد داشته است رمزنگاری های معروف تر مربوط می شوند. افرادی که فکر می کنند NEO است ، یک سرمایه گذاری خوب ابتدا باید به بالاترین حد خود نگاه کنند (ATH) سکه ای که در اوایل سال 2018 به دست آن رسید – در آن زمان ، هزینه سکه تمام شد بیش از 161 دلار.

سکه NEO: نمودار قیمت NEO.

اکنون ، برای افراد ناآگاه ، ممکن است عجیب به نظر برسد – ارز رمزپایه ای که قبلاً 161 دلار قیمت داشت اکنون هزینه دارد حدود 20 دلار. این علامت بدی است!

با این حال بگذارید به شما بگویم – نه, در واقع کاملاً طبیعی است.

اگر هر زمان را در دنیای رمزنگاری گذرانده اید ، احتمالاً نام آن را شنیده اید سقوط معروف رمزنگاری 2017/2018. بیشتر قیمت سکه ها به ATH خود رسیده و کاملاً سقوط کردند.

در آن زمان ، موارد زیادی وجود داشت دستکاری در بازار در جریان. این را با برخی از برجسته ها ترکیب کنید مبتنی بر DeFi کلاهبرداری (در آن زمان DeFi بسیار جدید بود و به نظر می رسید که هر پروژه می تواند میلیون ها دلار آمریکا با سرمایه خود جمع کند ICO ها, بدون تعریق) ، و شما نتایج بسیار ناراحت کننده ای دارید.

سکه NEO: جامعه جهانی NEO.

با این حال ، وقتی با برخی دیگر از سکه های تقریباً مشابه مقایسه می شود, NEO در واقع خیلی خوب عمل می کند! این شرکت توانسته است قیمت قابل توجهی را که اخیراً در حال افزایش است نیز حفظ کند.

اکنون ، یک قانون طلایی در دنیای رمزنگاری این است یک پروژه فقط به اندازه جامعه پشت سر آن ارزش دارد. ثابت شده است که بارها و بارها درست است و سکه NEO نیز از این قاعده مستثنی نیست – بخش بزرگی از موفقیت که این پروژه توانسته است حفظ و نگهداری کند به این دلیل است که هنوز جامعه ای فعال و پر رونق دارد. یک نگاه واحد تغییر فرعی آنها ثابت خواهد کرد که این درست است.

به دنبال آن ، همچنین لازم به ذکر است که تیم (شرکت) پشت رمزنگاری NEO نیز سستی ندارد. وجود دارد به روز رسانی مداوم و به موقع در سیستم عامل ، همه چیز از نظر کسب و کار و دیدگاه های فناوری در حال رشد است ، و NEO به نظر می رسد فقط در حال حرکت به جلو است!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

آیا NEO یک سرمایه گذاری خوب است?

همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، موضوع پیرامون آینده سکه NEO و فرصت های سرمایه گذاری آن بسیار محبوب است ، به ویژه با رونق نیمه اخیر صنعت ارزهای رمزنگاری شده, به طور کلی.

بنابراین … آیا NEO سرمایه گذاری خوبی است؟ یا باید از سکه اجتناب کنید و مناظر خود را به برخی دیگر از رمزنگاری های موجود در بازار معطوف کنید?

خوب ، بیایید سعی کنیم به این سالات پاسخ دهیم. اول از همه چیز اول – باید نگاهی بیندازیم جنبه اصلی هنگام تجزیه و تحلیل پتانسیل پروژه رمزنگاری.

بسیاری از مردم تصور می کنند که فهمیدن اینکه آیا رمزنگاری یک سرمایه گذاری خوب است یا نه ، به سادگی موردی است به نمودارهای قیمت آن نگاه کنید, و بررسی اینکه ATH آن چیست. دیگران به نگاهی به نمودار قیمت و تصمیم گیری متوسل می شوند بر اساس این واقعیت که قیمت سکه در آن برهه از زمان افزایش یا خراب می شود ، به طور جدی برگزار می شود.

سکه NEO: پلت فرم dApp.

هر دوی این روش ها به دلیل نداشتن واژه بهتر پوچ هستند.

خیر ، اگر می خواهید سکه NEO و تمام پتانسیل آن را واقعاً تجزیه و تحلیل کنید ، باید نگاهی به یک نشانگر واحد بیندازید – سقف بازار آن است.

در زمان نوشتن این بررسی ، محدودیت بازار NEO است حدود 1،56 میلیارد دلار. این حضور پررنگی در بازار است! اکنون ، برخی از افراد ممکن است اصرار ورزند که شما این محدودیت بازار را با بیت کوین مقایسه کنید و دریابید که NEO از این طریق سرمایه گذاری خوبی است.

اون کارو نکن. این یک روش بسیار اشتباه است.

برای مبتدیان, بیت کوین ارز رمزپایه شماره 1 در بازار است – همیشه و برای همیشه همینطور خواهد بود. مقایسه کلاهبرداری بازار NEO با BTC هیچ فایده ای ندارد ، زیرا به احتمال زیاد هرگز حتی نزدیک نخواهد شد.

در عوض ، باید ارز رمزنگاری شده ای پیدا کنید خیلی بزرگتر از سکه NEO, هنوز پیشنهاد می کند نوع مشابهی از فناوری. حالا آن سکه چه می تواند باشد..?

بله ، من فقط شما را اذیت می کنم – البته, این است اتریوم.

سکه NEO: اطلاعات بازار اتریوم.

نگاهی به مسکوک یک بار دیگر ، خواهید دید که ETH دارای محدودیت بازار است حدود 125 میلیارد دلار. همین اطراف است 82 برابر بزرگتر از کلاه بازار NEO.

حال ، آیا منطقی است که فکر کنیم NEO روزی به سقف بازار Ethereum می رسد؟ خوب ، گرچه ممکن است ، بسیار غیر محتمل. با این حال ، حتی اگر پروژه رمزنگاری بتواند به نیمی از محدودیت بازار ETH برسد ، می تواند قیمت فعلی خود را افزایش دهد حدود 40 بار (بله ، این یک تخمین بسیار خشن است).

اگر چنین چیزی اتفاق می افتاد ، 40 برابر 20 دلار در آن زمان برابر است حدود 800 دلار برای هر سکه NEO.

واضح است که ، یک فرض بسیار خوش بینانه, و حتی اگر NEO موفق به رسیدن به این نقطه شود ، زمان خیلی طولانی تری از الان خواهد بود. با این حال ، عامل دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

همانطور که در فصل قبل از آن فرار کردم, NEO جامعه بسیار قدرتمندی دارد, و شرکت پشت سکه NEO قرار دارد به طور مداوم سیستم عامل را بهبود می بخشد, هم. این یک عامل مهم برای هر کسی است که می پرسد NEO سرمایه گذاری خوبی است – بدون پتانسیل آینده ، یک پروژه رمزنگاری محکوم به فراموش شدن است ، زودتر از آن.

با این حال ، همه آنچه گفته شد ، آینده سکه NEO چگونه است؟ خوب ، سکه توانسته است حفظ قیمت مناسب, یک جامعه قوی و یک شرکت با فن آوری در پشت خود دارد, و یک مشکل خاص را حل می کند. به نظر می رسد همه این عوامل نشان می دهد که NEO قطعاً ارزش توجه را دارد.

ذخیره سکه های NEO شما

حالا که همه نکات اصلی سکه NEO را مورد بحث قرار دادیم ، بیایید نوبت خود را بگیریم و چیزی را ذکر کنیم که ارتباط مستقیمی با ارز رمزپایه مورد نظر یا فناوری پشت آن ندارد.

بیایید به خاطر بحث ، تصور کنید که شما تصمیم گرفته اید که سکه NEO سرمایه خوبی است و می خواهید آن را خریداری کنید. اولویت شما در حال حاضر باید یافتن باشد قابل اعتماد, کیف پول ارزهای رمزپایه پیشرفته.

من به شما دو گزینه عالی برای مکانی که می توانید سکه های NEO خود را ذخیره کنید ، می دهم – یک سخت افزار پیشرو در صنعت (سرد) کیف پول, و یک آنلاین (داغ) کیف پول.

لجر نانو ایکس

بدون یک تردید, لجر یکی از رهبران اصلی بازار کیف پول ارزهای رمزپایه است.

لجر گزینه های مختلف کیف پول را به کاربران ارائه می دهد که جدیدترین و قابل توجه ترین آنها است لجر نانو ایکس. X با صفحه نمایش بزرگتری نسبت به مدل S قدیمی تر ارائه می شود ، از قرارگیری دکمه های بصری بیشتری برخوردار است و به طور کلی دستگاه بزرگتری است.

با این حال ، لازم به ذکر است که Ledger Nano X پشتیبانی می کند بیش از 1000 ارز رمزپایه و رمز ارزهای مختلف, از جمله NEO.

سکه NEO: Ledger Nano X.

اکنون ، انصافاً ، Ledger Live (برنامه ای که برای ردیابی رمزهای رمزگذاری شده شما روی دستگاه استفاده می شود) هنوز از NEO پشتیبانی نمی کند. با این حال ، شما می توانید دستگاه Ledger خود را به یک کیف پول داغ خاص متصل کنید و سپس همچنان از درجه امنیتی Ledger برخوردار باشید..

قیمت Ledger Nano X برای شما 119 یورو است و می توانید آن را پیدا کنید اینجا.

بینانس

بینانس یکی از محبوب ترین ها است سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده در این سیاره – همچنین یک کیف پول عالی است که می توانید سکه های NEO خود را نیز در آن نگه دارید!

زیبایی Binance در اینجا این است که ارائه می دهد دسترسی آسان به سکه های رمزنگاری شده شما اگر تصمیم دارید در برخی از فعالیت های تجاری روزانه شرکت کنید ، یا حتی مایلید به رمزنگاری های خود در حین حرکت دسترسی پیدا کنید.

یکی از اصلی ترین شکایاتی که مردم از آن دارند کیف پول سخت افزاری این است که اگر تصمیم به تجارت یا مبادله آنها دارید ، زمان زیادی طول می کشد تا سکه های خود را از کیف پول به صرافی منتقل کنید. Binance این مسئله را به کلی لغو کرده و امکانات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد ویژگی های امنیتی درجه یک در عین حال که یک بالاترین قیمت است.

اگر می خواهید از Binance دیدن کنید ، می توانید آن را پیدا کنید اینجا.

تجارت NEO از کجا انجام می شود?

پس از داشتن کیف پولتان مرتب شده است ، شما احتمالاً می خواهید بررسی کنید خریداری کردن, فروش, یا تجارت سکه های NEO, درست؟ خوب ، به چند روش می توانید این کار را انجام دهید – که گفت ، بهترین شرط استفاده شما از خدمات است یک ارز قابل اعتماد ارز رمزنگاری شده.

بیایید چند مورد از بهترین گزینه ها را ذکر کنیم?

بینانس

نامی که احتمالاً تاکنون برای شما آشنا است, بینانس واقعاً بهترین مکان برای خرید است, فروش, یا به سادگی تجارت آنلاین NEO را انجام دهید. وقتی فهمیدید سکه NEO چیست ، خوب است مستقیماً به Binance بروید!

تبادل مورد نظر به کاربران ارائه می دهد برخی از ویژگی های پیشرفته شگفت انگیز, تعداد بی نظیری از جفت های مختلف معاملات ارزهای رمزنگاری شده, امنیت سطح بالا, هزینه های مناسب, و غیره.

سکه NEO: جفت ارز Binance.

Binance به عنوان یک رهبر صنعت در نظر گرفته می شود ، و دلیل خوبی برای آن وجود دارد! اگر علاقه مند هستید ، سیستم عامل را بررسی کنید اینجا.

Bitfinex

در حالی که یافتن چندین مبادله رمزنگاری که هم به شما امکان تجارت NEO را بدهند و هم از نظر امنیتی قابل اعتماد باشند ، ممکن است کار دشواری باشد, Bitfinex قطعاً یکی از گزینه های بهتر است.

تا آنجا که به NEO مربوط می شود ، Bitfinex در واقع یکی از مبادلات برتر است ، معاملات NEO از نظر حجم انجام می شود! هر روز مقادیر زیادی NEO از مبادله عبور می کند.

مبادله است قابل اعتماد, نام خوبی در صنعت دارد, و هزینه های نسبتاً مناسبی را برای کاربران خود ارائه می دهد. می توانید از آن دیدن کنید اینجا.

NEO را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

NEO را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه گیری

اکنون ، پس از آن – ما به پایان بررسی سکه NEO خود رسیده ایم. بیایید در چند جمله خلاصه کنیم ،?

سکه NEO بخشی از پلت فرم رمزنگاری مبتنی بر بلاک چین NEO. این پروژه مربوط می شود قراردادهای هوشمند, و هدف آن ارائه روشی منطبق بر مقررات برای صدور قرارداد هوشمند هم برای افراد عادی ، روزمره و هم برای شرکت ها و موسسات مالی با مشخصات بالا است. این واقعا یک پروژه منحصر به فرد با ایده های بسیار منحصر به فرد است.

این نیز دود و آینه نیست – با حداکثر محدودیت بازار 1.5 میلیارد دلار, NEO تیم قدرتمندی پشت سر خود دارد, و حتی یک جامعه قوی تر. خود شرکت اظهار داشت که این یک “پروژه جامعه محور” است صفحه اصلی آنها.

آیا این باعث می شود NEO سرمایه خوبی باشد؟ خوب ، قطعاً این چیزی است که هر فرد باید پس از مشورت با مشاور مالی خود ، خودش تصمیم بگیرد. با این وجود ، هنوز هم لازم به ذکر است که ، با نگاه کردن به همه چیز, NEO اینجاست تا بماند.

سرانجام ، آینده سکه NEO چیست؟ به راستی ، فقط زمان می تواند مشخص کند! اگر به ارز رمزنگاری شده یا پروژه پشت آن علاقه دارید و دوست دارید در حالی که دارنده افتخار برخی از سکه های NEO هستید ، این آینده را ببینید ، مطمئن شوید که آنها را در مبادله رمزنگاری مطمئن و ایمن!

همچنین ، اگر به امنیت سکه های خود اهمیت می دهید ، فکر خوبی است که روی آنها سرمایه گذاری کنید یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری, هم. لجر نانو ایکس مطمئناً در این زمینه رهبر است.

همه اینها گفته شد ، با تشکر از خواندن ، و موفق باشید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

منابع علمی

1. شن ونهاو: ‘چین: تنظیم ارز رمزنگاری شده در چین’

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector