پیش بینی قیمت NEO 2021: انتظار چه چیزی است؟

بیش از 4000 ارز رمزپایه وجود دارد که امروز وجود دارد و این تعداد همیشه در حال رشد است. کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده در حدود 988 میلیارد دلار است که بیش از 70 درصد آن تحت سلطه 10 برتر ارزهای رمزنگاری شده.

یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در میان 10 ارز برتر ، سکه NEO است. NEO که اغلب به آن “Ethereum چینی” گفته می شود ، یکی از مهمترین داستانهای موفقیت در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است.

اگر به سرمایه گذاری در NEO فکر می کنید ، اما مطمئن نیستید که آینده آن چیست ، پس به جای مناسب رسیده اید.

من برخی از برترین پیش بینی های قیمت NEO 2021 را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. اگرچه پیش بینی آینده هر ارز رمزنگاری شده دشوار است ، اما این ممکن است به شما کمک کند تا تصمیم آگاهانه تری بگیرید.

من همچنین اصول NEO و روند تاریخی قیمت آن را توضیح خواهم داد تا شما درک خوبی از توانایی این رمز ارز داشته باشید.

بنابراین ، در پایان این راهنما ، خواهید فهمید که مردم درباره NEO چه می گویند و قیمت هایی را که پیش بینی می کنند.

قبل از شروع کار ، توجه به این نکته مهم است که شما همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، با یک مشاور مالی مشورت کنید.

به هر حال ، بیایید با یادگیری بیشتر در مورد NEO شروع کنیم!

NEO چیست?

پیش بینی قیمت NEO دا HongfeiNEO ، که در ابتدا “AntShares” نامیده می شد ، توسط Da Hongfei در سال 2014 تاسیس شد. در واقع ، در ژوئن 2017 بود که NEO از AntShares به NEO تغییر نام داد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

NEO اولین سکه دیجیتال چین بود و رقیب مستقیم Ethereum است. مانند Ethereum ، سکه NEO فراتر از یک ارز دیجیتال است و این فاکتور تأثیر بسزایی در پیش بینی قیمت NEO دارد.

NEO اساساً یک بستر مبتنی بر بلاکچین است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کنند. قراردادهای هوشمند مهمترین چیز بعدی است و می تواند در بسیاری از موقعیت های واقعی زندگی و مشاغل اعمال شود.

Ethereum خالق اصلی این قراردادهای هوشمند بود و به همین دلیل است که NEO اغلب به عنوان “Ethereum چینی” نامیده می شود.

توجه داشته باشید: قراردادهای هوشمند قراردادهایی هستند که برای اجرای خود در صورت تحقق شرایط خاص – از پیش تعیین شده – به سختی رمزگذاری می شوند. بنابراین ، نیازی به درگیر شدن شخص ثالثی نیست.


تا آنجا که به بیت کوین مربوط می شود ، NEO بسیار متفاوت از آن است. دلیل این امر این است که تنها هدف بیت کوین استفاده از آن به عنوان یک ارز دیجیتال است ، با این هدف که جایگزینی برای ارز فیات مانند USD ، CAD ، GBP و غیره شود..

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، NEO علاوه بر اینکه یک ارز دیجیتال است ، موارد استفاده بیشتری نیز دارد.

برخی از ویژگی های اصلی NEO عبارتند از:

  • برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه دیگر ، سکه NEO قابل تقسیم نیست. بنابراین نمی توانید مانند 0.5 NEO یا 0.11 NEO انتقال دهید. NEO را می توان مشابه سهام هر شرکتی دانست که قابل تقسیم نیست.
  • ارز رمزنگاری شده دیگری وجود دارد که می تواند توسط جامعه NEO استفاده شود – GAS. با نگه داشتن سکه NEO در کیف پول خود ، GAS کسب می کنید که می تواند برای انجام معاملات در بلاکچین NEO مورد استفاده قرار گیرد..

از آنجا که GAS تا 0.00000001 قابل تقسیم است ، می توان از نشانه های GAS برای پرداخت هزینه های تراکنش تولید شده توسط برنامه های موجود در شبکه استفاده کرد. درست مانند نحوه استفاده از اتر در شبکه Ethereum ، GAS نیز در شبکه NEO استفاده می شود.

  • در حالی که Ethereum به برنامه نویسان اجازه می دهد تا فقط به یک زبان کدگذاری کنند – Solidity ، Neo به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند را با استفاده از C ++ ، C # ، Go ، Java و سایر زبان های برنامه نویسی رایج کد کنند.

با در نظر گرفتن اصول اولیه NEO ، اجازه دهید ادامه دهیم تا ببینیم عملکرد آن تاکنون چگونه بوده است.

تاریخچه سرمایه گذاری NEO

اگر در ژوئیه 2017 در NEO سرمایه گذاری کرده بودید ، زمانی که قیمت آن حدود 6 دلار بود ، سرمایه گذاری 100 دلاری شما در ژانویه 2018 به حدود 2700 دلار رشد می کرد. ارائه بازده سرمایه گذاری 2600٪!

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، NEO شروع به محبوبیت یافت تقریباً در همان زمان تغییر نام از “AntShares” به NEO در ژوئن 2017.

نمودار پیش بینی بازار پیش بینی قیمت NEOدرپوش بازار NEO | منبع: coinmarketcap

آیا از خود می پرسید که دلیل افزایش تاریخی قیمت NEO چیست؟ خوب ، در اینجا برخی از دلایل اصلی وجود دارد:

  • NEO اولین پلتفرم منبع باز بلاکچین است که در چین توسعه یافته و در کتابهای خوب دولت چین است. این امر NEO را به محبوب ترین سکه در چین تبدیل کرده است که یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای رمزپایه است.
  • Ethereum بسیار محبوب شد زیرا قول داد با ارائه بستری که امکان توسعه برنامه های غیرمتمرکز را فراهم می کند ، چیزی بیش از بیت کوین ارائه دهد.

NEO همان کار Ethereum را انجام می دهد اما به روشی بهتر. این همان چیزی است که NEO را در بین سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و کاربران به محبوبیت خود تبدیل می کند.

گرچه این عوامل خاص مربوط به NEO هستند ، روندهای کلی زیادی در بازار وجود دارد که می تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد. بنابراین ، رسیدن به پیش بینی دقیق سکه NEO دقیقاً حتی برای سرمایه گذاران باتجربه نیز کار بسیار دشواری است.

با این حال ، من اکنون می خواهم بهترین پیش بینی قیمت NEO را برای سال 2021 با شما به اشتراک بگذارم. همانطور که مشاهده می کنید ، NEO در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است ، بنابراین بیایید ببینیم که پیش بینی قیمت NEO چگونه است.

پیش بینی قیمت سکه NEO 2021

بیایید جلوتر برویم و ببینیم 2021 چه چیزی می تواند برای NEO ذخیره کند:

پیش بینی قیمت NEO 2021: تجزیه و تحلیل فنی

قبل از پرداختن به پیش بینی واقعی ، بگذارید ابتدا منظور از تجزیه و تحلیل فنی را توضیح دهم. این یک روش برای پیش بینی قیمت های آینده بر اساس روند قیمت های تاریخی و روند حجم معاملات است.

Walletinvestor.com, وب سایتی که تجزیه و تحلیل فنی انجام می دهد ، پیش بینی قیمت NEO 29.5 دلار در یک سال را انجام داده است. مسیر رشد مورد انتظار NEO را می توانید در نمودار زیر مشاهده کنید. طبق این پیش بینی ، اگر امروز 100 دلار سرمایه گذاری کنید ، در یک سال تقریباً یکسان خواهد بود.

پیش بینی NEO ، پیش بینی های طولانی مدت قیمت برای سال 2021 & 2022 | منبع: walletinvestor

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی قیمت NEO 2021: بر اساس روند فناوری و بازار

مطابق با smartereum.com, پیش بینی قیمت NEO برای سال 2019 در انتظار بود 355 دلار. آنها پیش بینی خود را بر اساس عوامل مثبتی مانند:

  • افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی به NEO
  • مزایای فنی ارائه شده توسط پلت فرم NEO نسبت به Ethereum
  • تمرکز NEO روی دیجیتالی کردن دارایی ها است نه فقط دیجیتالی کردن ارز

این پیش بینی بر اساس برخی از مزایای واقعی ارائه شده توسط NEO بود ، اما بسیار خوش بینانه بود. NEO در مدت زمان کوتاهی به چنین رشد عظیمی نرسید.

بنابراین بهتر است علاوه بر این پیش بینی ، پیش بینی های دیگری را نیز در نظر بگیرید.

پیش بینی قیمت NEO 2021: کارشناسان

بسیاری از کارشناسان معتقدند که NEO آینده روشنی دارد. مارک کاگنی ، بنیانگذار موسسه مالی اجتماعی (SoFi) ، چنین عقیده دارد NEO امکان جایگزینی بیت کوین را دارد به دلیل استفاده ابتکاری آن از فناوری بلاکچین.

برایان ایوانز ، که یک سرمایه گذار معروف فرشته و یک مبلغ بلاکچین است ، همچنین در حمایت از NEO شرکت کرده است.

پیش بینی قیمت NEO برایان ایوانز ، مشاور و amp؛ Blockchain Evangelist

حرکت بزرگ NEO ایجاد یک اقتصاد کاملاً هوشمند است. این دارایی های دیجیتال ، قراردادهای هوشمند و یک هویت دیجیتالی را در خود گنجانده است که می تواند برای کاربردهای واقعی استفاده شود و در اقتصاد واقعی ادغام شود. چین می تواند (و ممکن است) کاندیدای اولین کاربرد و ادغام در دنیای واقعی باشد.

آنجل تاجر ، مشاور & Blockchain Evangelist ، برایان ایوانز

اینها پیش بینی های زیادی برای قیمت سکه NEO نیست ، اما نشان می دهد که کارشناسان به آینده NEO اعتقاد دارند.

بنابراین ، این پیش بینی قیمت سکه NEO برای سال 2021 نشان می دهد که می تواند سال خوبی برای NEO باشد. همانطور که می بینید ، عوامل مختلفی وجود دارد که به نفع سکه NEO کار می کنند.

همچنین باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، در مورد چشم انداز بلند مدت NEO ایده بگیرید. بیایید نگاهی به پیش بینی قیمت NEO 2021 بیندازیم?

پیش بینی قیمت NEO 2021

قیمت ارزهای رمزپایه حتی در کوتاه مدت بسیار غیرقابل پیش بینی است ، بنابراین پیش بینی قیمت آن در طولانی مدت حتی دشوارتر است.

با این حال ، من اکنون پیش بینی های برتر قیمت NEO را برای سال 2021 به اشتراک می گذارم.

پیش بینی قیمت NEO 2021: تجزیه و تحلیل فنی

بنابراین ، اکنون که دانستید تحلیل تکنیکال چیست ، بیایید نگاهی به پیش بینی بلند مدت قیمت NEO توسط Longforecast.com بیندازیم. این وب سایت دیگری است که پیش بینی های کوتاه مدت تا بلند مدت قیمت ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد.

مطابق با longforecast.com, قیمت NEO طی ماه مه 2021 در محدوده 18.86-24.14 دلار خواهد بود و تا دسامبر 2021 تا 23.98-30.69 دلار افزایش خواهد یافت.

پیش بینی قیمت NEO 2021: بر اساس گرایش های فناوری و بازار

Cryptoupdates.net پیش بینی کرد که NEO می تواند 900 دلار یا بیشتر را تا 2019 لمس کند ، با این حال از آنجا که قیمت برای چند سال تقریباً ثابت مانده بود ، پیش بینی برای سال 2021 چندان روشن نیست – ممکن است در پایان سال به حدود 30 دلار برسد. آنها پیش بینی خود را بر این واقعیت بنا نهاده اند كه قادر به تسخیر چین و بیشتر بازارهای آسیا خواهند بود.

در حالی که به نظر می رسد پیش بینی در سمت بالاتری باشد ، همه ما دیده ایم که ارزهای رمزنگاری شده در گذشته چگونه کار کرده اند.

منصفانه خواهد بود اگر بگوییم آینده بلند مدت نیز برای سکه NEO امیدوار کننده به نظر می رسد. بنابراین ، آیا NEO سرمایه خوبی است?

آیا NEO یک سرمایه گذاری خوب است?

همانطور که دیدیم NEO در گذشته بازدهی بالایی از سرمایه گذاری داشته است. همراه با عملکرد قبلی ، یک عامل حیاتی که ارز رمزنگاری شده را به سمت موفقیت سوق می دهد ، از اصول اساسی برخوردار است و NEO دارای مقدار زیادی است.

ما باید عملکرد NEO را بر روی عواملی مانند فناوری ، تیم ، پذیرش بازار و غیره اندازه گیری کنیم. جنبه های بسیاری از NEO وجود دارد که ممکن است آن را حتی بیشتر موفق کند.

بیایید نگاهی به آنها بیندازیم:

حمایت از دولت چین

چین در برابر ارزهای رمزپایه و عرضه اولیه سکه (ICO) بوده است. اظهارات آنها در مورد برنامه ممنوعیت استخراج ارزهای رمزپایه منجر به سقوط قیمت های بازار شد.

با این حال ، Neo یکی از ارزهای رمزپایه خودشان است و آنها رفتار مطلوبی با آن داشته اند. نه تنها این ، بلکه توسط بسیاری از مشاغل بزرگ کشور مانند Alibaba و Microsoft China نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به گستردگی بازار چین و تأثیری که چین بر اقتصاد کلی دارد ، این عامل می تواند تقویت عمده ای برای NEO ایجاد کند..

مزیت فنی

NEO یک مزیت آشکار نسبت به Ethereum دارد – سهولت در کدگذاری بر روی سیستم عامل آن. توسعه دهندگان Ethereum برای رمزگذاری در قراردادهای هوشمند نیاز به یادگیری Solidid دارند.

از طرف دیگر ، NEO از زبان های برنامه نویسی رایج مانند جاوا ، پایتون ، C ++ و غیره پشتیبانی می کند ، و این یک گزینه بسیار جذاب برای توسعه دهندگان است.

پیش بینی قیمت NEO NEO از Python C ++ Java پشتیبانی می کند

این می تواند یک تغییر دهنده بازی برای NEO باشد زیرا باعث می شود پلت فرم برای طیف گسترده ای از توسعه دهندگان قابل دسترسی باشد.

اقتصاد هوشمند

بیت کوین با هدف دیجیتالی کردن ارز با استفاده از فناوری بلاکچین متولد شد. Ethereum با ایجاد قراردادهای هوشمند که می تواند انواع توافقات را دیجیتالی کند ، به نسل بعدی زنجیره بلوکی تبدیل شد.

NEO همه این کارها و کارهای دیگر را انجام می دهد. NEO مفهوم اقتصاد هوشمند را ارائه می دهد که در آن هر دارایی واقعی (مانند یک خانه) می تواند دیجیتالی شود.

بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر خانه خود را اجاره کنید ، می توانید با مستاجر خود قرارداد هوشمندی ببندید. شما می توانید شرایطی را وارد کنید که در آن کلید دیجیتالی خانه فقط هنگام دریافت اجاره با مستاجر مشترک شود.

این ایده اقتصاد هوشمند واقعاً می تواند آینده باشد و NEO در حال حاضر این ایده را هدایت می کند.

پیش بینی قیمت NEO اقتصاد هوشمند

پیشنهادات اولیه سکه (ICO)

من مطمئن هستم که همه شما در مورد موفقیت فوق العاده ICO در سال گذشته شنیده اید. بیشتر ICO هایی که سال گذشته راه اندازی شده بودند از طریق شبکه Ethereum راه اندازی شدند که باعث محبوبیت Ethereum شد.

با این حال ، بسیاری از ICO ها برای استفاده از NEO در سال 2018 به صف شده اند. بنابراین ، آیا می توان NEO را از موفقیت این ICO ها بهره مند کرد?

به نظر می رسد NEO یک سکه قوی است و می تواند تا حد زیادی پیشرفت کند ، و اینها همه عوامل مهمی است که می تواند NEO را در مسیر موفقیت هدایت کند.

با این حال ، مواردی نیز وجود دارد که باید مراقب آنها نیز باشید.

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه شما باید قبل از سرمایه گذاری در NEO مراقب باشید.

قوانین و مقررات دولتی

حتی اگر NEO در حال حاضر از حمایت دولت چین برخوردار است ، ما مطمئن نیستیم که این موضع در آینده تغییر خواهد کرد یا خیر. چین کشوری رمزپایه دوست نبوده است و این می تواند به طور مستقیم بر موفقیت NEO تأثیر بگذارد.

این بزرگترین ذی نفع از حمایت دولت چین بوده است ، بنابراین اگر آنها تصمیم بگیرند دوباره ضد ارز رمزنگاری شوند ، بیشترین لطمه را خواهد دید.

بنابراین ، باید مراقب اخبار مربوط به جنبش های دولت چین باشید.

افزایش رقابت

NEO می تواند از طریق بسیاری از ارزهای رمزپایه که در حال توسعه بسترهای مشابه برای قراردادهای هوشمند هستند ، رقابت جدی داشته باشد.

در واقع ، سکه Cardano (ADA) که به عنوان یک پلتفرم بلاکچین نسل بعدی نیز در نظر گرفته می شود ، دارای سرمایه بازار بزرگتری نسبت به NEO است. داروی Cardano حدود 8.1 میلیارد دلار است در حالی که NEO دارای حدود 5.45 میلیارد دلار است.

پیش بینی قیمت NEO کاردانو & amp؛ درپوش بازار سکه NEO

منبع: coinmarketcap

سکه های دیگری مانند EOS.io نیز وجود دارند که رقبای سرسخت NEO نیز هستند.

برای محافظت از سرمایه گذاری خود در NEO ، باید این دو عامل را پیگیری کنید.

با در نظر گرفتن همه عوامل ، من فکر می کنم NEO می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

کلمات نهایی

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، پیش بینی آینده هر ارز رمزنگاری شده هرگز ساده نیست. عناصر زیادی وجود دارند که تعیین می کنند قیمت افزایش یابد یا سقوط کند.

در این راهنما ، سعی کردم بینشی درباره مهمترین عوامل مرتبط با NEO برای شما فراهم کنم. اکنون باید بدانید که یکی از مهمترین عواملی که موفقیت NEO را تعیین می کند حمایت دولت چین است. علاوه بر این ، NEO مزایای تکنولوژیکی بسیاری را نسبت به Ethereum فراهم می کند.

شما همچنین می دانید که بهترین پیش بینی قیمت سکه NEO در سال 2021 چگونه است. می گویم که برای NEO کاملاً مثبت به نظر می رسد.

با توجه به همه اینها ، مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری با یک مشاور مالی صحبت کنید. از همه مهمتر ، هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. بازار ارزهای رمزنگاری شده هر لحظه ممکن است خراب شود.

بنابراین ، پس از خواندن این راهنما ، نظرات شما در مورد سکه NEO چیست؟ آیا قصد سرمایه گذاری دارید؟ خیلی دوست داریم نظرتان را بدانیم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map