بهترین کیف پول NEO

ارز رمزنگاری شده NEO در ماههای اخیر ، مسلماً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. به درستی – این یک پروژه رمزنگاری منحصر به فرد و قابل توجه, با برخی اهداف و برنامه های بسیار خاص برای رسیدن به آنها. اگر علاقه مند هستید سرمایه گذاری در NEO, هر چند ، شما نیاز دارید از قبل بهترین کیف پول NEO!

مثل بسیاری دیگر از سکه ها و رمزهای رمزگذاری شده, NEO چند گزینه مختلف کیف پول برای انتخاب و انتخاب دارد. با این حال ، در همان زمان ، بر خلاف بسیاری از پروژه های رمزنگاری مشابه دیگر ، NEO خود را در یک وضعیت کاملاً عجیب و غریب یافت – اگر نگاهی به لیست زیر بیندازید ، منظور من چیست.

صحبت کردن در مورد بهترین کیف پول های NEO به این صورت است:

NEO چیست?

قبل از این که به جزئیات نیتریت-گریت بهترین کیف پول های NEO بپردازیم ، مواردی وجود دارد که پیش از این قابل ذکر است. یکی از اصلی ترین این موارد این است یک تعریف کوتاه و نقطه به نقطه فقط سکه NEO در واقع چیست, و در درجه اول چرا باید به آن علاقه مند باشید.

اگر تجربه قبلی با ارزهای رمزپایه را دارید ، می توانید NEO را به همین شکل در نظر بگیرید پیچ و تاب منحصر به فرد به اتریوم بلاکچین و اهداف کلی. تعریف کلی پروژه در ابتدا کاملاً ساده به نظر می رسد – اینگونه است آ غیرمتمرکز ارز رمزنگاری شده که مرکز آن است قرارداد هوشمند ایجاد و اجرا. NEO هر دو است یک جامعه محور, و همچنین یک پروژه سازنده پسند.

اکنون ، چه چیزی NEO را منحصر به فرد می کند و چرا در وهله اول بسیاری از مردم می خواهند روی سکه سرمایه گذاری کنند و بهترین کیف پول NEO را پیدا کنند?

بهترین کیف پول NEO: یک پروژه جامعه محور.

خوب ، برخلاف Ethereum ، NEO است مقررات سازگار است. به هر فردی که با NEO معامله کند و از آن استفاده کند اعطا می شود شناسه دیجیتال, و بنابراین ، ارز رمزنگاری شده تبدیل می شود یک پروژه مناسب مقررات.

ممکن است بگویید – آیا این امر به طور مستقیم کل ایده عدم تمرکز را نفی نمی کند؟ خوب, نه, نه دقیقا.

ببینید ، از آنجا که NEO از مقررات سازگار است ، این ارز رمزنگاری شده را ایجاد می کند برای کسب و کارها و برخی موسسات مالی خاص بسیار جذاب است. به دنبال آن ، رمزنگاری می شود به طور گسترده تر ادغام شده است, بنابراین تعداد کل قراردادهای هوشمند ساخته شده بر روی بلاکچین موردنظر افزایش می یابد.

افراد مختلفی که به دنبال بهترین کیف پول NEO هستند این را به شما می گویند آنها شدیداً به این پروژه اعتقاد دارند, و آن را به عنوان مشاهده کنید آینده امور مالی غیرمتمرکز. این نکته دیگری را مطرح می کند که باید آن را پوشش دهیم – دلایلی که ممکن است افراد بخواهند در NEO سرمایه گذاری کنند.

چرا مردم در NEO سرمایه گذاری می کنند?

به عنوان یک قانون کلی ، باید بدانید که این موارد وجود دارد دو دلیل بزرگ چرا مردم در NEO سرمایه گذاری می کنند و بهترین کیف پول های NEO را جستجو می کنند – سود مالی شخصی, و عمومی اعتقاد به پروژه.

بیش از احتمال زیاد ، شما خودتان در هر یک از این دو گروه قرار می گیرید.


گروه اول بسیار قابل توضیح است و احتمالاً نمایانگر بزرگترین بخشی از افرادی است که NEO را خریداری می کنند. با وجود ارزهای رمزپایه ابزاری بسیار محبوب برای سرمایه گذاری در این عصر (بیشتر به دلیل ساده بودن شروع سرمایه گذاری در رمزنگاری ، برخی از پوشش های اصلی ، فرهنگ DeFi و غیره است) ، بسیاری از افراد امیدوارند با سرمایه گذاری در برخی از رمزنگاری های منتخب سود کسب کنند.

واقعیت این است که بی ثبات ترین بازار جهان است احتمالاً کاری هم با آن دارد.

بهترین کیف پول NEO: سکه NEO در مقابل نمودار.

NEO در اینجا مستثنی نیست. این دارد تمام عناصر مورد نیاز برای موفقیت – یک تیم قوی پشت پروژه ، یک چشم انداز روشن ، یک راه حل منحصر به فرد برای ایجاد قرارداد هوشمند ، و حتی برخی از جریان های اصلی پشتیبانی تجاری. مطمئناً ارز رمزنگاری شده خود را در رادارهای بسیاری قرار داده است!

دلیل دوم اینکه چرا مردم به دنبال بهترین کیف پول های NEO هستند و قصد سرمایه گذاری در این رمزنگاری را دارند ، کمی بیشتر است ، اما درست مانند (1 اگر نه بیشتر) معتبر است به عنوان کیف پول اول – مایل به حمایت از پروژه.

ارز رمزنگاری شده فقط به اندازه آن است جامعه پشت آن است. اگر فاقد پشتیبانی باشد و مردم از استفاده از آن امتناع ورزند, پروژه شکست خواهد خورد – به همین سادگی.

مطمئناً افراد زیادی در خارج وجود دارند که می خواهند NEO موفق باشد. بخش عمده ای از این موفقیت است جنبه قابلیت استفاده از خود رمز! بنابراین ، اگر قصد دارید از NEO برای این اهداف استفاده کنید – به انجمن خوش آمدید!

بهترین انواع کیف پول NEO

بنابراین – بگذارید صحبت کنیم کیف پول, آیا باید?

لیست بهترین کیف پول های NEO شامل ما خواهد بود چند نوع کیف پول مختلف. احتمالاً بحث خوبی در مورد آن ایده خوبی خواهد بود انواع اصلی فقط برای اطمینان از اینکه هر دو در اینجا در یک صفحه هستیم می توانید انتظار داشته باشید که با آن روبرو شوید.

به عنوان یک قاعده کلی ، وجود دارد دو نوع عمده کیف پول ارزهای رمزنگاری شده در بازار – آنهایی که سرد و گرم هستند. طبیعتاً انواع فرعی کوچکتری نیز وجود دارد ، اما در پایان روز ، همه اینها به این دو بازمی گردد.

کیف پول داغ

کیف پول گرم نرم افزار ، برنامه ها ، فضای ذخیره سازی مبتنی بر مبادله و غیره هستند. صادقانه بگویم ، هر شکلی از برنامه که اتصال ثابت به اینترنت را حفظ می کند و به شما این امکان را می دهد که سکه های رمزنگاری خود را روی آن ذخیره کنید ، می تواند یک کیف پول گرم باشد.

اکنون ، کل موضوع “اتصال ثابت اینترنت” در اینجا قابل توجه است – هر دو را دارد برخی از مزایا و معایب مشخص.

سودمندانه, کیف پول چطوره فوق العاده راحت. آنها به شما امکان دسترسی سریع و آسان به وجوه خود را می دهند و معاملات را انجام می دهند – چیزی که برای اکثر افرادی که به دنبال بهترین کیف پول NEO هستند بسیار مهم است.

کیف پول گرم نیز معمولاً است استفاده کاملاً رایگان, مگر اینکه به برخی از برنامه های برتر یا نرم افزار قابل بارگیری نگاه کنید. به طور طبیعی ، این یک عامل اصلی است که باید در نظر گرفته شود – این نوع کیف پول را می سازد بسیار نزدیک تر و محبوب تر.

بهترین کیف پول NEO: کیف پول NEO.

تا آنجا که معایب وجود دارد ، یک مورد اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود – امنیت.

مطمئناً ، من نمی خواهم بگویم که همه کیف پول های گرم ایمن نیستند – اینطور نیست. با این حال ، هنگامی که با مقایسه می شود کیف پول سرد, ذخیره سازی رمزنگاری گرم است هیچ کجا به همان اندازه موثر نیست, از نظر امنیتی.

هرچند نکته قابل ذکر این است که کیف پولهای گرم بیشتر مورد ترجیح قرار می گیرند معامله گران ارزهای رمزنگاری شده – افرادی که دائما دارایی های خود را در بازار می گردند ، به این قصد کسب سود در حالی که انجام این کار این به فاکتور راحتی برمی گردد.

علاوه بر این ، کیف پول داغ ممکن است برای فردی که به دنبال بهترین کیف پول NEO است ، شگفت انگیز باشد هودل تعداد کمی سکه. با توجه به اینکه ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری دارای برچسب قیمت است ، در نهایت ، به خواسته ها و نیازهای فرد بستگی دارد.

کیف پول سرد

کیف پول سرد دستگاه های ذخیره سازی رمزنگاری فیزیکی هستند. به خاطر ماندن در موضوع ، ذکر می کنم مواردی از این قبیل کیف پول کاغذی وجود دارد ، اما در این لیست از بهترین کیف پول های NEO ، ما بر روی آن تمرکز خواهیم کرد دستگاه های سخت افزاری.

بنابراین ، کیف پول سرد چیزی است که شما می توانید آن را به رایانه متصل کنید ، وجوه را به / از آن منتقل کنید مبادله, و سپس آن را از برق بکشید. به عبارت دیگر, کیف پول سرد اتصال ثابت به اینترنت را حفظ نمی کند – اتصال بسیار کوتاه است و با مجموعه ای گسترده از ویژگی های امنیتی امن است.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano X و Nano S

همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، این واقعیت ساده باعث ایجاد کیف پول سرد می شود امن ترین گزینه برای ذخیره ارزهای رمزپایه – NEO گنجانده شده است.

بدون اتصال ثابت به اینترنت ، و کلیدهای خصوصی شما در کیف پول ذخیره شده است و نه در برخی از سرورهای آن طرف جهان, یک هکر مخرب نمی تواند به دارایی های شما برسد. تنها راهی که کسی می تواند سکه های NEO شما را که روی یک کیف پول سخت افزاری قرار دارد ‘بدزدد’ به معنای واقعی کلمه سرقت خود کیف پول است.

بهترین کیف پول NEO: اکوسیستم NEO.

مسلم است که ، در اکثر موارد ، شما کیف پول سرد خود را به هرجایی که می خواهید با خود حمل نکنید ، احتمالاً تصور می کنید که احتمال وقوع آن بسیار ناچیز است.

چه در مورد کمبودها از کیف پول سرد؟ خوب ، راستش را بخواهید ، هر کسی که به دنبال بهترین کیف پول NEO باشد ، از شنیدن آن خوشحال خواهد شد هیچ نقص جدی برای این نوع کیف پول ها وجود ندارد!

تنها چیزی که در اینجا قابل تأمل است این است کیف پول سرد ممکن است کمی گران باشد, بستگی به محصول انتخابی شما دارد. با این حال ، اگر برای امنیت سکه های NEO خود ارزش قائل هستید ، به هیچ وجه نباید این مسئله را در نظر بگیرید!

با تمام آنچه گفته شد ، اجازه دهید ما به لیست بهترین کیف پول های NEO سال برویم!

1. Ledger Nano X – رهبر کیف پول ارزهای رمزنگاری شده

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

منظورم این است که آیا می توان بحث کرد بهترین کیف پول ارزهای رمزنگاری شده – مهم نیست که این ارز رمزنگاری شده – بدون ذکر نام دفتر کل?

در واقع – اگر به دنبال بهترین کیف پول برای NEO هستید ، اکثریت قریب به اتفاق علاقه مندان به رمزنگاری به شما می گویند که Ledger راهی است که باید دنبال کنید. یعنی جدیدترین و بهترین شرکت – لجر نانو ایکس.

نانو ایکس کاملا صریح است, یک کیف پول رمزنگاری شگفت انگیز. این کلیه ویژگیهای اصلی را که انتظار دارید از آنها خارج شود به کاربران ارائه می دهد یک دستگاه سردخانه در کلاس جهانی, و سپس برخی.

برای مبتدیان ، Nano X را می توان بهترین کیف پول NEO دانست به همین دلیل چقدر امنیت دارد. کیف پول دارد قبلا هک نشده است, و از تمام ویژگی های امنیتی سطح بالای صنعت استفاده می کند. خواه باشد کد پین سفارشی یا نصب تراشه دوتایی, مطمئن باشید که سکه های NEO شما در لجر ایمن خواهند بود.

بهترین کیف پول NEO: Ledger Nano X.

این دستگاه همچنین ویژگی هایی را دارد که به عنوان شناخته می شوند لجر زنده – آ رابط کاربر برای کمک به شما در مدیریت و ارسال / دریافت دارایی های رمزنگاری مختلفی که ممکن است متعلق به شما باشد. اکنون ، لازم به ذکر است که Ledger Live هنوز از NEO پشتیبانی نمی کند – درعوض ، برای امنیت بیشتر باید از کیف پول رسمی NEO استفاده کنید و Ledger خود را به آن متصل کنید.

در این صورت ، اگر شما مالک (یا برنامه مالکیت) هرکدام هستید سایر ارزهای رمزنگاری شده که توسط Ledger Live پشتیبانی می شود ، خوشحال خواهید شد که UI مورد بحث را بشنوید یکی از زیبا ترین و نرم ترین رابط های کاربری موجود در بازار کیف پول رمزنگاری.

در آخر ، توجه به آن نیز مهم است Nano X یک دستگاه سخت افزاری بسیار خوش ساخت است. این ویژگی ها آ طراحی با دوام, دارد قابلیت دو دکمه, و از طریق بلوتوث کار می کند, همچنین یک کابل USB-C. مسلماً کیف پول نیز مانند یک محصول با کیفیت در لمس احساس می شود!

یک کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X برای شما هزینه دارد حدود 119 دلار, با ارسال رایگان به بیشتر مناطق گنجانده شده است. در حالیکه قیمت مسلماً زیاد است اما باید توجه داشته باشید که در حال خرید هستید یکی از بهترین کیف پول های NEO موجود در بازار – قطعاً ارزش هزینه را دارد!

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Ledger Nano S – برای علاقه مندان و تازه واردان صنعت NEO ، به طور یکسان

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

Ledger Nano S یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری است – به عبارت دیگر ، یک کیف پول سرد. این یکی از دو دستگاه ذخیره سازی NEO (و سایر رمزنگاری ها) است که دفتر کل پیشنهادات – Nano S مدل قدیمی است.

با این وجود قدیمی بودن به این معنی نیست که ارزش بررسی و یکی از بهترین کیف پول های NEO موجود را ندارد. برعکس – احتمالاً متوجه خواهید شد Nano S یک ویژگی بسیار محبوب در بسیاری از کاربران ساخته شده است “بهترین کیف پول برای NEO” لیست ها.

من یکی فکر می کنم Ledger Nano S است یک کیف پول شگفت انگیز ارز رمزنگاری شده هم برای هودلرهای پیشکسوت NEO و هم برای تازه واردان صنعت ، به طور یکسان! بگذارید حرفم را ثابت کنم.

Nano S دارنده های NEO را ارائه می دهد ویژگی های امنیتی سطح بالا – لجر در صنعت به دلیل ارائه برخی از بهترین ویژگی های امنیتی به مشتریانش معروف است! این بیشتر توسط به روز رسانی سیستم عامل ثابت کیف پول دریافت می کند – از بروزرسانی های امنیتی گرفته تا بهبودهای Ledger Live و اضافات دارایی جدید.

بهترین کیف پول NEO: Ledger Nano S.

این هم چیز دیگر است – در حالی که لجر زنده (رابط کاربری کیف پول های Ledger) در حال حاضر از NEO پشتیبانی نمی کند, احتمال بسیار خوبی در آینده وجود دارد. همه اینها به علاقه و اشتیاق توسعه دهندگان و بقیه افراد جامعه NEO بستگی دارد!

مدل Nano S نیز به دلیل واقع بودن می تواند یکی از بهترین کیف پول های NEO محسوب شود چقدر محرمانه است. بر خلاف طراحی حجیم تر نانو ایکس, نسخه قدیمی کیف پول سخت افزاری شبیه است یک فلش استیک USB. این بدان معنی است که شما می توانید از Nano S با نگرانی کمی و بدون نگرانی شخص ثالثی که قصد سوicious نیت داشته باشد استفاده کنید و بلافاصله آن را از نظر واقعی خود تشخیص دهید.

خریداری شده از وب سایت رسمی شرکت, Ledger Nano S برای شما هزینه دارد حدود 59 دلار + هزینه حمل و نقل. این یک قیمت کاملاً شگفت انگیز برای محصولی با چنین کیفیت بالا است!

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

3. Binance – یک کیف پول NEO مبتنی بر مبادله

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک سیستم تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

اگر هر زمان را در دنیای رمزنگاری گذرانده اید ، احتمالاً کاملاً با آن آشنا هستید بینانس. این نامی است که مرتباً ظاهر می شود هر زمان کسی به خرید یا تجارت رمزنگاری اشاره کند.

می بینید ، Binance است یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شدهدر میان محبوب ترین ها, در آن!

با این حال ، ما در مورد بهترین NEO صحبت می کنیم کیف پول اینجا … بنابراین ، Binance چه ارتباطی با موضوعی مانند آن دارد?

خوب ، می بینید ، در حالی که Binance چنین چیزی دارد یک کیف پول جداگانه مبتنی بر موبایل از خود (کیف پول اعتماد) ، ما در واقع حتی در این لیست به آن مراجعه نمی کنیم. در عوض ، تمرکز ما مستقیماً بر روی است خود پلت فرم معاملات Binance.

Binance ، در حقیقت ، می تواند مانند یک عمل کند یک کیف پول مبادله ای. این یک نوع کیف پول گرم است که به شما امکان می دهد سکه های رمزنگاری شده خود را روی آن ذخیره کنید ، اما در درجه اول مبادله ارز رمزنگاری شده است.

بهترین کیف پول NEO: Binance.

حالا ، چرا کسی این کار را می کند ، شما ممکن است س inquال کنید؟ ساده – راحتی.

نگه داشتن سکه های NEO در Binance بسیار مهم است بسیار راحت. به شما اجازه می دهد در حین حرکت به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید, و همچنین در هر مقطع زمانی معامله کنید. این فوق العاده است برای تاجران روز, و افراد دیگری که به طور مداوم به دنبال کسب سود با سکه های NEO خود هستند.

تا آنجا که مبادلات انجام می شود, Binance واقعا یکی از بهترین کیف پول های NEO است! این پلتفرم به همان اندازه محبوب و تأثیرگذار است که ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از ویژگی های امنیتی به مشتریان خود ، و همچنین به طور گسترده ای توسط تجار متخصص قدردانی می شود به دلیل قابلیت های آن و لیست گسترده ای از ویژگی ها.

آیا Binance بهترین کیف پول برای NEO به نظر می رسد؟ اگر چنین است ، حتماً سیستم عامل را بررسی کنید اینجا.

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

4. Cex.io – برنامه شگفت انگیز و تعداد زیادی جفت معاملاتی

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی CEX.io چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فهمیدن آن آسان است
 • + جفت های مختلف تجاری
 • + پشتیبانی عالی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است فاقد گزینه های سکه باشد

از سایت دیدن کنید

Cex.io در درجه اول یک سیستم عامل تجارت رمزنگاری. با این حال ، کاربران خود را ارائه می دهد قابلیت ذخیره سازی سکه, بیش از حد – همانند سایر کیف پول های مبادله ای موجود در این لیست.

حالا ، پس – چه چیزی Cex.io را خاص می کند?

خوب ، برای مبتدیان ، این سیستم عامل را می توان یکی از بهترین کیف پول های NEO در نظر گرفت برنامه ای که پشتیبانی می کند. مطمئناً یکی از برترین برنامه های تبادل رمزنگاری موجود در آن است!

برنامه Cex.io در همه دستگاه های Android و iOS موجود است استفاده از آن بسیار ساده است, و راحت برای همه و انواع معامله گران. به شما امکان می دهد برخی از ارزهای رمزپایه اصلی را مستقیماً از صفحه اصلی خریداری کنید پول بدون پشتوانه (کارتهای اعتباری / نقدی ، انتقال وجهی و غیره).

بهترین کیف پول NEO: Cex.io

علاوه بر این ، نکته شگفت انگیز در مورد این برنامه خاص این است که آن را دارد یک بخش مشخص شده که هدف آن معامله گران خبره است. این بدان معنی است که کل برنامه است بسیار کاربر پسند, اما یک برگه جداگانه وجود دارد که اجازه می دهد بازرگانان رمزنگاری سطح پیشرفته برای استفاده از برخی از ویژگی های عالی برای کمک به آنها در کلیه نیازهای تجاری و مبادله آنها.

سرانجام ، Cex.io یکی از بهترین گزینه های بهترین کیف پول های NEO است که به شما امکان می دهد پول خود را پرداخت کنید روشی بسیار ساده. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است برخی را رد کنید KYC مراحل, و سپس بهترین گزینه برداشت فیات را برای خود انتخاب کنید (PayPal ، کارتهای اعتباری / بدهی و غیره).

به طور خلاصه ، Cex.io قطعاً کاربران خود را ارائه می دهد یک کیف پول مبادله ای شگفت انگیز – همچنین ممکن است بهترین کیف پول برای NEO نیز باشد! اگر می خواهید Cex.io را خودتان امتحان کنید ، می توانید به سیستم عامل دسترسی پیدا کنید اینجا.

از CEX دیدن کنید

…یا بررسی CEX ما را بخوانید

5. KuCoin – یک بستر قابل اطمینان با هزینه های معاملاتی کوچک

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی KuCoin چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + معاملات ناشناس
 • + امن است
 • + از انواع ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • حجم معاملات کم

از سایت دیدن کنید

باید اعتراف کرد, KuCoin احتمالاً یکی از نامهای کمتر شناخته شده در این لیست بهترین کیف پول NEO است. اول از همه ، به این دلیل است در درجه اول کیف پول نیست (این یک ارز رمزنگاری شده است) ، و ثانیا ، فقط به این دلیل که به عنوان مثال محبوب نیست, بینانس.

با این حال ، KuCoin هنوز چیزهای زیادی برای ارائه به بیشتر فروشندگان NEO دارد.

ارز-کیف پول برای هر کسی که بخواهد قابل اعتماد است سکه های NEO آنها را سالم و سالم نگه دارید. این سیستم عامل نداشته است هر مسئله قابل توجه از زمان آغاز آن ، که در واقع یک اتفاق بسیار نادر است – حتی برخی از نام های بزرگتر در صحنه تجارت رمزنگاری دقیقاً سوابق بی عیب و نقصی ندارند.

علاوه بر این ، KuCoin به شما امکان می دهد نه تنها سکه های NEO خود را روی سیستم عامل نگه دارید ، بلکه همچنین می توانید آن را نگه دارید آنها را معامله کنید و حتی بیشتر خریداری کنید, همانجا ، خود بورس. این بسیار جذاب است ، زیرا KuCoin را در لیست مبادلات انجام می دهد به طور کامل از NEO پشتیبانی کنید – همانطور که به نظر می رسد این پروژه رمزنگاری مفید باشد ، لیست آن هنوز هم طولانی نیست.

بهترین کیف پول NEO: KuCoin.

در آخر ، لازم به ذکر است که KuCoin نیز دارد برخی از هزینه های بسیار عالی برای ارائه به هر کسی که مایل به فروش سکه های NEO خود در این سیستم عامل است. صادقانه بگویم ، شما هزینه های تجارت در حال نوسان هستند در حدود مارک 0.1٪ – واقعاً کم است! به این روش فکر کنید – اگر 1000 دلار سکه NEO بخرید ، فقط 1 دلار از مبادله از شما مالیات می گیرد!

در مجموع ، KuCoin قطعاً یکی از گزینه های جالب توجه بهترین کیف پول NEO سال است و قطعاً ارزش دارد که توسط مبتدیان و متخصصان NEO بررسی شود ، به طور یکسان! اگر علاقه خود را جلب کرده اید ، می توانید سایت را بررسی کنید اینجا.

از کوکوئین دیدن کنید

…یا بررسی Kucoin ما را بخوانید

6. BitMart – کیف پول تبادل عالی برای مبتدیان NEO

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی تبادل BitMart چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + هزینه های بازرگانی و برداشت کم
 • + مبتدی پسند
 • + خرید رمزنگاری با اعتبار & کارت های نقدی ، پی پال ، انتقال بانکی
 • + امن ، بسیاری از ویژگی های اضافی
 • + انتخاب گسترده ای از ارزهای رمزپایه

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نه اینکه بسیاری از بررسیهای کاربران بصورت آنلاین پیدا شود

از سایت دیدن کنید

بیت مارت, همانطور که به احتمال زیاد از نامش پیداست ، هست تبادل رمزنگاری. با این حال ، این ویژگی از توانایی برخوردار است سکه های NEO خود را ذخیره کنید, هم!

به زبان ساده ، شما هم می توانید سکه های خود را از طریق خود سیستم عامل خریداری کنید, یا آنها را از صرافی یا کیف پول دیگری به BitMart منتقل کنید.

اگر تصمیم دارید NEO را در BitMart خریداری کنید و آن را در آنجا نگه دارید ، روند کار به همان سادگی انجام می شود – بعد از شما ثبت نام در سایت و همه بررسی های تأیید مورد نیاز را انجام دهید, شما به سادگی هر تعداد سکه NEO که می خواهید خریداری کنید و آنها به طور خودکار به کیف پول BitMart NEO شما می روند.

مبادله در نظر گرفته می شود بی خطر – در گذشته هیچ مورد قابل توجهی در رابطه با امنیت نداشته است. علاوه بر این ، کاربران در واقع ادعا می کنند که درواقع دروازه خوبی برای ورود افراد مبتدی و تازه وارد به NEO به دنیای رمزنگاری عمل می کند.!

بهترین کیف پول NEO: BitMart.

می بینی, استفاده از BitMart بسیار ساده است. این کاملاً توضیحی برای خود است ، مهم نیست کاری که می خواهید در سیستم عامل انجام دهید – خواه باشد تجارت رمزنگاری, نوعی تحقیق در بازار, یا حتی استفاده از آن به عنوان بهترین کیف پول NEO برای خودت.

در عوض ، لازم به ذکر است که حتی اگر معامله گران مبتدی BitMart را بسیار جذاب بدانند ، این پلتفرم دارای ویژگی های فراوان برای علاقه مندان به رمزنگاری خبره, هم! صادقانه بگویم ، هر کسی و هر کس باید بتواند آنچه را که در BitMart به دنبال آن است پیدا کند.

ذخیره سازی امن NEO ، در دسترس بودن جفت معاملاتی fiat-crypto ، هزینه های کم – BitMart قطعاً چیزهای مختلفی را برای ارائه به هودلر متوسط ​​NEO (و معامله گر!) ارائه داده است. اگر می خواهید BitMart را خودتان امتحان کنید ، می توانید از صفحه اصلی آنها شروع کنید, و آن را از آنجا ببرید.

از BitMart دیدن کنید

…یا بررسی BitMart ما را بخوانید

7. Bittrex – یک کیف پول مبادله ای بسیار امن و قابل اطمینان

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Bittrex چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + بسیار ایمن
 • + هزینه های کم و ثابت
 • + مبادلات سریع
 • + طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و فیات

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برخی از شکایات کاربران در مورد پشتیبانی
 • ممکن است برای یک تازه وارد صنعت تا حدودی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

Bittrex یکی از آن سیستم عامل هایی است که می توانم ساعتها ادامه دهم. در طول سالها ، من رشد کردم از خدمات قدردانی می کنیم از این ارز ویژه رمزنگاری شده ، و همچنین امنیت آنها را رعایت کنید (و دیگر) ویژگی ها در عمل. با این حال بیایید آن را از بالا برداریم و بحث کنیم که چرا Bittrex ممکن است بهترین کیف پول NEO برای شما باشد.

برای مبتدیان, Bittrex به شما امکان می دهد NEO را مستقیماً از صرافی خود خریداری کنید – مشکلی نیست پیدا خواهید کرد چندین جفت تجاری مختلف – خواه USDT باشد یا BTC, دستیابی به سکه های NEO در سیستم عامل باید یک فرایند بسیار ساده و ساده باشد.

این یک جنبه بسیار مهم به ذکر ، بیش از حد – سادگی نام بازی با Bittrex است. اگرچه ممکن است صرافی از برخی ویژگی های رابط فانتزی یا طراحی فوق العاده زیبا و آینده نگرانه برخوردار نباشد ، اما منکر این نیستیم که همه فرایندهای موجود در سیستم عامل بسیار خود توضیحی و خوب … ساده است!

بهترین کیف پول NEO: Bittrex.

اکنون ، لازم به ذکر است که من به شما توصیه می کنم از نسخه برنامه تلفن همراه Bittrex استفاده کنید – در مقایسه با نسخه وب سایت تبادل, برنامه بسیار برتر است, هم در طراحی چیدمان آن و هم به طور کلی سهولت استفاده.

بسیاری از مردم این را نمی دانند ، اما Bittrex در واقع یک تبادل قدیمی است – مدتی است که در اطراف هستم, هیچ رسوایی عمده ای در رابطه با امنیت نداشته است, به هر حال این تا حدی به این دلیل است که Bittrex اکثر بودجه کاربر خود را نگه می دارد (از جمله NEO) در دستگاه های سردخانه.

به عبارت دیگر ، مبادله فرصتی را برای شما فراهم می کند دارایی های رمزنگاری شده خود را در دستگاه های سردخانه ذخیره کنید… بدون نیاز به خرید کیف پول سرد جداگانه! اکنون ، به طور طبیعی ، همه چیز به همین سادگی نیست ، و شما بدون شک همیشه با کیف پول سرد خود بهتر کار خواهید کرد, اما احساس عمومی هنوز پابرجاست.

اگر Bittrex به نظر شما بهترین کیف پول NEO است ، می توانید سایت را بررسی کنید اینجا.

به Bittrex مراجعه کنید

…یا بررسی Bittrex ما را بخوانید

چگونه بهترین کیف پول NEO را برای خود انتخاب کنیم?

با لیست بهترین انتخاب های بهترین کیف پول های NEO پیش روی شماست ، اما یک سوال تنها باقی مانده است – چطور باید فقط یک کیف پول یک نفره انتخاب کنید؟?

خوب ، واقعیت امر این است که شما مجبور نیستید! به من گوش کن.

در حالت ایده آل ، شما می خواهید استفاده کنید دو کیف پول جداگانه NEO – یک سرد ، و یک گرم. کیف پول سرد (به طور معمول – یک دستگاه سخت افزاری) مانند آن عمل می کند واحد ذخیره سازی اصلی NEO شما, در حالی که از کیف پول داغ (مانند کیف پول مبتنی بر مبادله) استفاده می شود تمام نیازهای تجارت و مبادله شما.

با ترکیبی مانند آن ، شما قادر خواهید بود به طور کامل در تمام فعالیت های مربوط به رمزنگاری شرکت کنید. اکثر افرادی که داشتن دو کیف پول را انتخاب می کنند سعی می کنند تعادل خود را در میزان نگهداری سکه های NEO در یکی از آنها حفظ کنند – برخی می گویند ذخیره سازی حدود 20٪ از سکه های شما روی کیف پول داغ ایده آل است ، در حالی که دیگران حتی ترجیح می دهند تقسیم شوند آن 50/50.

جدول: ویژگی های امنیتی Ledger Nano X و Trezor Model T

من می گویم – همه این اعداد یا مزخرف است. این یک موضوع کاملاً وابسته به پرونده.

می بینید ، برخی از افراد قصد دارند ذهنیت “گزیدن برای زندگی” را بپذیرند. در چنین شرایطی ، ممکن است بخواهید حفظ کنید 95٪ از سکه های خود را در یک کیف پول سرد قرار دهید, و 5٪ اضافی برای تجارت اضطراری داشته باشید.

تاجران روز برعکس خواهد بود – آنها ممکن است بهترین کیف پول NEO را که به آنها اجازه می دهد بخواهند سکه های خود را در حین تجارت تجارت کنید, در هر زمان مشخص در شرایطی از این دست ، درصد را به نوعی تغییر می دهند.

اگرچه این همه فقط غذایی برای فکر است ، اما ایده کلی آن هنوز هم بسیار ساده است – بهترین شرط شما این است که همزمان از خدمات کیف پول سرد و گرم استفاده کنید!

نتیجه گیری

این لیست بهترین کیف پول های NEO در بازار فعلی است!

همه کیف پول های (و کیف پول های مبادله ای) ذکر شده در لیست بالا همراه است مزایا و معایب خودشان, اما همه آنها هنوز یک چیز مشترک دارند – مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، می توانید انتظار داشته باشید کیفیت عالی, امکانات, و البته – امنیت. عالی!

با این اوصاف ، من از شما برای خواندن این لیست از برخی از کیف پول های NEO با رتبه برتر تشکر می کنم ، و امیدوارم که برای شما مفید باشد! به یاد داشته باشید – بهترین شرط شما این است که از خدمات کیف پول سرد و گرم استفاده کنید, ترکیب شده! این اطمینان می دهد که شما “بهترین هر دو جهان” را دریافت خواهید کرد – امنیت سطح بالا ، و همچنین توانایی تجارت سکه های خود را در حین حرکت.

به یاد داشته باشید که باید این را نیز بررسی کنید لیست ما از بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده, و همچنین برخی از بهترین کیف پول های رمزنگاری, به طور کلی. به سلامتی ، با موفقیت در سفر NEO خود ، و تا دفعه بعد موفق باشید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map