سکه NEO را از کجا و چگونه بخریم

در تابستان سال 2017 ، سکه Antshares نام تجاری خود را به عنوان NEO تغییر نام داد. از آن روز ، NEO از ژانویه 18 ‘از 10.51 دلار به بالاترین قیمت 196.85 دلار رسیده است. موجی که در سرتاسر جهان رمزنگاری ایجاد شد ، NEO را با عنوان “The Ethereum of China” به ارمغان آورد.

بنابراین ، این باید یک معامله بسیار بزرگ باشد ، درست است?

پس از خواندن این مقاله ، شما در مورد اینکه NEO چیست ، چگونه سکه NEO خریداری کنید ، سکه NEO را از کجا بخرید و اینکه آیا NEO سرمایه گذاری خوبی است یا نه یاد خواهید گرفت. قبل از اینکه به نحوه خرید NEO بپردازیم ، من کمی در مورد داستان و تاریخچه NEO برای شما صحبت می کنم.

(اگر از قبل با NEO آشنا هستید و از دانش خود اطمینان دارید ، در صورت تمایل از قسمت “نحوه خرید NEO” عبور کنید!)

بیایید شروع کنیم!

خط پایین رمزنگاری NEO

NEO اغلب به عنوان Ethereum چین شناخته می شود. این اولین بلاک چین منبع باز چینی است. این بدان معنی است که کد اصلی به صورت آزاد در دسترس قرار گرفته و ممکن است توزیع و اصلاح شود.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سه عامل اصلی بلاکچین NEO وجود دارد:

 • دارایی های دیجیتال
 • قراردادهای هوشمند
 • هویت دیجیتال

چشم انداز NEO به نفع ایده پیوند هویت دیجیتالی شما با هویت واقعی شما است. این قسمت مهمی از اکوسیستم NEO است. NEO از فرم های جدید پروتکل های شناسایی دیجیتال برای ارتقا enhance نحوه وجود هویت الکترونیکی استفاده خواهد کرد.

بخش مهم دیگری که باید در مورد NEO درک شود تفاوت بین رمز NEO و رمز GAS است.

NEO Token در مقابل NEO GAS

وقتی درباره نحوه خرید سکه NEO تحقیق می کنید ، احتمالاً با دو نشانه مختلف روبرو خواهید شد: رمز NEO و رمز GAS. این طرح یک گام ابتکاری به دور از مدلی است که اکثر سکه های دیگر از آن استفاده می کنند.

رمز NEO رمز حاکمیت است – برای رأی دادن و اداره بلاکچین استفاده می شود. GAS رمز سودمندی است که برای پرداخت هزینه های معامله استفاده می شود. GAS همچنین برای استقرار و اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

توجه: قراردادهای هوشمند دارای ارزش قابل برنامه ریزی هستند و برای ایجاد برنامه هایی که بر روی بلاکچین اجرا می شوند استفاده می شود. در این حالت ، آن بلاکچین بلاکچین NEO است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قراردادهای هوشمند در یک قالب ساده ، به بخش My مراجعه کنید قرارداد هوشمند چیست راهنما.


برای استخراج NEO ، شما عملاً GAS را با رمز NEO استخراج می کنید. هر رمز GAS که در زنجیره بلوک مصرف می شود ، به طور متناسب بین تمام دارندگان NEO توزیع می شود. بنابراین ، اگر NEO را در اختیار داشته باشید ، به طور خودکار ماهانه GAS دریافت می کنید. این می تواند به عنوان سود سهام (سهمی از سود) تصور شود که به طور خودکار در کیف پول دیجیتال شما ظاهر می شود.

سود سهام GAS تنها یک نمونه از بسیاری از ابزارهای اقتصادی است که اقتصاد هوشمند NEO را تشکیل می دهد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

اقتصادهای هوشمند

مفهوم اقتصاد هوشمند قطعه اصلی چشم انداز NEO است. این بدان معنی است که NEO می خواهد اقتصادی واقعی در بلاکچین داشته باشد.

عملکردهای اقتصاد هوشمند به هزاران طرف اجازه می دهد تا بدون نیاز به اعتماد به یکدیگر با یکدیگر قرارداد ببندند. دلیل آن این است که عملکردهای تجاری به جای اعتماد به هر یک از طرفین قرارداد و / یا مرجع مرکزی ، با کد رایانه اعمال می شود.

بنیانگذار NEO تصور می کند که دارای برنامه های اقتصادی است که با قراردادهای هوشمند در بلاک چین NEO اجرا می شود. قراردادهای هوشمند همان قوانینی است که اکوسیستم NEO از آنها حمایت می کند.

بسیاری از فعالیت های اقتصادی واقعی در بلاک چین NEO وجود دارد که می تواند جایگزین سیستم های اقتصادی در دنیای امروز شود ، مانند کیف پول NEO. فعالیت های اقتصادی مبتنی بر بلاکچین مانند اکوسیستم NEO معاملات را سریعتر و ارزان تر از راه حل های بانکی در دنیای واقعی انجام می دهد.

وقتی درباره نحوه خرید سکه NEO تحقیق می کنید ، متوجه خواهید شد که NEO یک پروژه کاملاً مبتنی بر جامعه است. صدها توسعه دهنده در سراسر جهان مستقر هستند. با این حال ، تعداد بسیار کمی از توسعه دهندگان اصلی وجود دارد. تعداد توسعه دهندگان یک نشانه سالم است ، زیرا برخی از پروژه ها فعالیت توسعه کمی دارند یا هیچ فعالیتی ندارند! این مسئله NEO نیست.

آیا سرمایه گذاری خوبی است?

در ژانویه سال 2017 ، سکه 0.13 سنت دلار آمریکا بود. در همان روز ، یک سال بعد ، سکه در سال 2018 به بالاترین رقم 196.85 دلار افزایش یافت. در ماه های بعد ، قیمت سرد شد و در اوایل آوریل به پایین ترین سطح 12 ماهه رسید ، یعنی کمی کمتر از 45.00 دلار. گرچه در هفته های گذشته قیمت به طور مداوم در حال افزایش است.

از کمترین قیمت به بالاترین ، NEO نزدیک به تجربه بازگشت 700،000٪ سرمایه گذاری بود. اگر نرخ بازگشت سرمایه قبلی شاخصی است که برای شما مهم است ، بنابراین این رقم باید به شما توجه کند!

شاید همین حالا خودتان آماده خرید سکه NEO باشید. در زیر چند دستورالعمل گام به گام در مورد نحوه خرید NEO ارائه داده ایم. می توانید از اطلاعات برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب صرافی استفاده کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که شما باید همیشه قبل از هرگونه سرمایه گذاری با یک کارشناس مالی مشورت کنید.

نحوه خرید سکه NEO

ایرادی نداره چگونه می خواهید سکه های NEO خود را خریداری کنید, اول ، شما به اتر (ETH) نیاز دارید. ما این را با استفاده از Coinbase دریافت خواهیم کرد. بنابراین ، شما باید یک راه اندازی کنید Coinbase اگر قبلاً آن را ندارید ، حساب کنید.

برای خرید Ethereum در Coinbase:

 1. با استفاده از نام کاربری ، گذرواژه و تلفن همراه خود وارد Coinbase شوید (تأیید پیامک).
 2. پس از ورود به حساب Coinbase خود ، به بخش خرید / فروش بروید.
 3. هنگامی که خرید / فروش در Coinbase را انتخاب کردید ، باید Ethereum را در مرحله بعدی انتخاب کنید. در جعبه USD ، معادل USD Ethereum را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید (میزان مربوطه Ethereum را در جعبه ETH در سمت راست مشاهده خواهید کرد).
 4. پس از تایپ مقدار Ethereum که می خواهید خریداری کنید ، کادر “Buy Ethereum Instant” را انتخاب کنید. (از شما خواسته می شود با یک پیام متنی تأیید کنید تا دستگاه تلفن همراه شما آماده باشد)

نحوه تبدیل از Ethereum به NEO

Coinbase فقط به شما امکان خرید BTC ، ETH ، LTC و BTH را می دهد. بنابراین ، اکنون شما باید ETH خود را به صرافی دیگری ارسال کنید تا بتوانید سکه NEO را خریداری کنید. من از Binance استفاده می کنم ، بنابراین من به شما نحوه استفاده از Binance برای خرید سکه NEO را با ETH خریداری شده در Coinbase به شما نشان می دهم.

 1. به حسابها در Coinbase بروید و دکمه ارسال را در زیر کیف پول ETH انتخاب کنید.

  کیف پول ETH

 2. پس از کلیک بر روی Send ، یک پنجره بازشو ظاهر می شود پنجره بازشو شامل جعبه های ورودی است که باید آدرس خود را وارد کنید. آن پنجره را در یک برگه باز نگه دارید و برای باز کردن برگه دیگری آماده شوید.
 3. اکنون ، شما باید به Binance بروید. در صفحه اصلی ، Funds را انتخاب کنید ، سپس سپرده ها را انتخاب کنید. (شما به یک حساب Binance نیاز دارید ، بنابراین اگر یک حساب ندارید ، آن را تنظیم کنید و به این مرحله برگردید).

  نحوه واریز سکه NEO در Binance

 4. در صفحه سپرده ها ، با تایپ کردن در “ETH” در کادر Ethereum را جستجو کنید. سپس ، “کپی آدرس” را در سمت راست صفحه انتخاب کنید.

  آدرس سپرده ETH

 5. پس از انتخاب آدرس ، به برگه Coinbase دیگر برگردید. آدرس سپرده ETH را از Binance در جعبه گیرنده در فهرست Coinbase جایگذاری کنید. اگر آدرس ETH معتبری داشته باشید ، یک نماد اعتبار سنجی سبز در کنار کادر Recipient ظاهر می شود. مبلغ USD (یا ETH) را که می خواهید به حساب Binance خود ارسال کنید وارد کنید. توجه داشته باشید که هزینه شبکه بر میزان کل تأثیر می گذارد. وقتی راضی بودید ، روی کادر آبی که روی آن «ادامه» کلیک کنید کلیک کنید.
 6. پس از ادامه ، پنجره بازشو دیگری را مشاهده می کنید که معامله شما را تأیید می کند. باید تلفن همراه خود را آماده کنید. کد تأیید دو مرحله ای ارائه شده توسط برنامه احراز هویت خود را وارد کنید. پس از وارد کردن کد ، تأیید را انتخاب کنید.
 7. پس از تأیید معامله ، جعبه پاپ آپ دیگری ظاهر می شود. این جعبه پاپ آپ به شما امکان می دهد وضعیت معامله خود را در Etherscan مشاهده کنید.
 8. اکنون می توانید به برگه Binance خود بازگردید و Funds را انتخاب کنید ، سپس History را از فهرست گشودنی انتخاب کنید. با این کار می توانید سابقه سپرده گذاری را مشاهده کنید ، که روش دیگری برای بررسی زمان کامل شدن معامله شما است.

  تاریخ معاملات Binance

 9. برای انجام معامله با قیمت بازار ، مطمئن شوید سکه ای را که می خواهید معامله کنید انتخاب کرده اید (به عنوان مثال NEO / ETH). همچنین باید مطمئن شوید که کادر Market را به عنوان پیکان نشانگر سمت چپ انتخاب کرده اید. پیکان سمت راست نشان می دهد که NEO می خواهید چه مقدار بفروشید. جعبه کنار آن جایی است که می توانید مقدار NEO را برای خرید وارد کنید.

(خرید سکه NEO با استفاده از گزینه Market به این معنی است که شما NEO را با هر قیمت فعلی که در بازار عرضه می شود می خرید یا می فروشید. گزینه limit گزینه های خرید و فروش خاص تری به شما می دهد ، اما برای مبتدیان کمی پیچیده تر است).

اکنون برخی از مبادلات پیشرو را که می توانید NEO را از طریق آنها خریداری کنید مقایسه می کنم. هزینه های معامله ، امنیت و اطلاعات بیشتری را که باید درباره هر مبادله بدانید ، تجزیه می کنم.

ما برای شروع کار صحبت در مورد Binance را ادامه خواهیم داد.

مبادلات NEO: Binance

Binance مبادله خوبی است زیرا استفاده از آن آسان است. این یکی از اولین صرافی هایی بود که من شروع به استفاده از معاملات ارز رمزنگاری کردم. با استفاده از آن درسهای زیادی آموختم. سکه های موجود در بورس شهرت نسبتاً خوبی دارند. Binance 1٪ کارمزد معاملاتی دارد. اگر BNB (Binance Coin) دارید ، می توانید از آن برای کاهش 50٪ هزینه های معاملاتی استفاده کنید ، به طوری که فقط 0.5٪ از شما کسر می شود یا اینکه Binance 1٪ هزینه تجارت دارد. اگر BNB (Binance Coin) دارید ، می توانید با استفاده از آن هزینه های معاملات را 50٪ کاهش دهید ، بنابراین فقط 0.05٪ از شما کسر می شود. بد نیست ، اوه?

برخی از بزرگترین معایب Binance بیشتر اوایل وجود داشته و دیگر مشکلی ندارند. این شامل عدم ارتباط به زبان انگلیسی و عدم تعامل با جامعه بود. با این حال ، با گذشت زمان ، Binance به تبادل بسیار شفاف تری تبدیل شده است.

روزانه بیش از 2 میلیارد دلار در Binance معامله می شود! از این 2 میلیارد دلار ، حدود 29 میلیون دلار برای تجارت NEO استفاده می شود.

NEO Exchanges: Upbit

این مبادلات تقریباً همان حجم معاملات NEO با Binance را دارد که روزانه حدود 29 میلیون دلار معامله می کند. در جایی که مردم سکه NEO را در کره جنوبی خریداری می کنند ، Upbit غالب است. روزانه بیش از 1.8 میلیارد دلار در صرافی معامله می شود. هزینه معامله KRW 25٪ برای کلیه سفارشات و همچنین هزینه برداشت 0.01-1000 KRW وجود دارد که بسته به مبلغ برداشت شده متفاوت است.

با این حال ، Upbit برخی از سوالات را در ذهن سرمایه گذاران به جا گذاشته است زیرا آنها تنها مبادله عمده در کره هستند که از خودتنظیمی حمایت نمی کنند. توصیه خودتنظیمی از طرف دولت کره جنوبی ارائه شده است ، بنابراین کمی شگفت آور بود که Upbit در آن شرکت نکرد.

با این حال ، Upbit هیچگونه تعهدی برای شرکت ندارد ، بنابراین به اندازه آنچه برخی اخبار اعلام کرده اند مقابله ای نیست. بدیهی است که این تاثیری بر تعداد افرادی که برای خرید سکه NEO از صرافی Upbit انتخاب کرده اند ، نداشته است.

مبادلات NEO: Bitfinex

مدتی است که این پلتفرم تجاری مستقر در هنگ کنگ بزرگترین پلتفرم مبادله بیت کوین است. سکه در حال حاضر تقریباً 30٪ از معاملات بیت کوین را شامل می شود. در حال حاضر روزانه بیش از 17 میلیون دلار NEO در صرافی خرید و فروش می شود.

ساختار حق الزحمه Bitfinex براساس ردیفی با معاملات بالاتر تعیین شده است که نرخ کارمزد مطلوب تری دارند. ستون زیر ساختار هزینه در Bitfinex را نشان می دهد:دستور اعدام در 30 روز گذشته

مبادلات NEO: CoinEgg

در زمان انتشار این مقاله ، CoinEgg کمی کمتر از حجم معاملات 60 میلیون دلاری در روز داشت. NEO دومین سکه با بالاترین معامله در این سیستم عامل بود که بیش از 11 میلیون معامله در روز داشت. CoinEgg در تمام معاملات کارمزد 0.10٪ دارد. همانطور که مشاهده می کنید ، برخی از صرافی ها هزینه معاملات مسطح را دریافت می کنند در حالی که برخی دیگر از کارمزدهای تجاری طبقه بندی می کنند.

مرکز مبادله در انگلستان است. یکی از مهمترین معایب این صرافی این است که فقط در برابر BTC معامله می شود. همچنین هیچ نوع ادغام ارز فیات را ارائه نمی دهد.

مبادلات NEO: OKEx

اولین چیزی که باید در مورد OKEx بدانید این است که در ماه اکتبر سال 2017 مورد هک بیت کوین 3 میلیون دلاری قرار گرفت. این هکر از یک آدرس IP آلمان وارد شد و برای فروش تمام بیت کوین از جفت های تجاری BTC-ETH معامله کرد. ظرف یک ساعت این اتفاق در چین رخ داد و پلیس آنجا به دلیل چشم انداز این کشور از بیت کوین در آن زمان ، از ادامه پرونده خودداری کرد.

با این وجود ، علی رغم انحصار ارز و هک ، مبادله از نظر حجم در 5 صرافی برتر NEO قرار دارد ، بنابراین احساس کردم که باید در لیست موجود باشد.

کمتر از 8 میلیون دلار حجم تجارت روزانه وجود دارد. کمتر از 5٪ از کل حجم معاملات روزانه NEO را تشکیل می دهد. ساختار حق الزحمه در OKEx با ساختاری مشابه Bitfinex با مدل Maker / Taker Fee کار می کند (سازنده = -0.1، ، گیرنده = 0.1)).

نتیجه

اکنون می دانید NEO چیست ، چگونه می توانید ETH را بدست آورید و از کدام مبادلات می توانید سکه NEO را خریداری کنید.

NEO قطعاً بازدهی عمده در سرمایه گذاری را برای پذیرندگان اولیه سکه نشان داده است. همانطور که قبلا ذکر شد ، از پایین ترین به بالاترین قیمت بیش از 700،000٪ افزایش یافته است. (چیزهای دیوانه!)

ممکن است قیمت به این دلیل تضمین شود که NEO می تواند 10 هزار تراکنش در ثانیه را انجام دهد ، اما یکی از بزرگترین موانع جلوگیری از NEO مقررات چین است – موضع آنها در مورد ارز رمزپایه ناپایدار است.

اگرچه مقررات در چین ثبات بیشتری پیدا می کند ، اما من معتقدم سکه بیشتر از آنچه در گذشته بود ، بلند می شود.

بنابراین ، آیا شما سکه NEO را خریداری خواهید کرد؟ اگر چنین است ، از کدام صرافی استفاده می کنید؟ آیا گام به گام مرا در Coinbase و Binance دنبال کردید یا با گزینه دیگری پیش رفتید؟ خبرم کن!

یادداشت مهم: لطفاً قبل از خرید سکه NEO یا سرمایه گذاری دیگر با یک کارشناس مالی مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map