راهنمای سکه و پیش بینی OMG

اگر به این راهنما رسیدید ، احتمالاً به فکر آن هستید سرمایه گذاری روی سکه OMG. با این حال ، قبل از انجام این کار ، بسیار مهم است که در مورد این سکه و همچنین مبادلات ارز رمزنگاری شده که می توانید آن را خریداری کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خوب ، شما در جای مناسب هستید زیرا من می خواهم همه چیزهایی را که باید در مورد آنها بدانید به شما بگویم سرمایه گذاری در سکه OMG.

در این راهنما ، من به شما می گویم OMG چیست ، چقدر ارزش دارد و چه چیزی می تواند بر ارزش آن تأثیر بگذارد. من آنچه را که برای OMG در سال 2021 و سالهای آینده در دسترس است بررسی می کنم.

توجه: همیشه یک بستر معتبر مبادله رمزنگاری (به عنوان مثال Coinbase) انتخاب کنید و یک کیف پول امن (مانند Ledger Nano S و Trezor) برای دارایی های خود تهیه کنید.

قبل از اینکه به فکر قیمت سکه OMG باشید ، باید درک خوبی از OMG داشته باشید. بنابراین ، بیایید شروع کنیم.

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت نقد و بررسی Gemini Exchange آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • پروژه پلاسما
 • پتانسیل
 • پروژه به طور فعال پشتیبانی می شود

منفی ها

 • مسئله مقیاس گذاری
 • سرمایه گذاری بلند مدت

سکه OMG چیست?


سکه OMG یک eWallet با برچسب سفید است. بود ساخته شده در اتریوم بلاکچین توسط یک شرکت خدمات مالی تایلندی به نام Omise. نام کامل آن OmiseGo است.

توجه داشته باشید: محصولی با برچسب سفید محصولی است که می تواند توسط مارک های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. به آن مثل یک تی شرت سفید ساده فکر کنید که می تواند نام شرکت های مختلف را روی آن چاپ کند. eWallet نرم افزاری است که اطلاعات لازم برای دسترسی به پول دیجیتال را در خود جای داده است.

OmiseGo به کاربران اجازه می دهد تا انتقال سکه ها از یک بلاکچین به بلاکچین دیگر بدون استفاده از مبادله سنتی. همچنین اجازه می دهد تا وجوه بین بلاکچین و ارائه دهندگان پرداخت سنتی مانند ویزا و سریع.

راهنمای سکه OMG & amp؛ پیش بینی ها

پلت فرم OmiseGo برای استفاده در مشاغل در دنیای واقعی طراحی شده است, به سرعت و به آسانی. این اولین اجرای Plasma است که یک راه حل مبتنی بر Ethereum برای مسئله مقیاس پذیری است.

توجه داشته باشید: مقیاس پذیری عبارت است از اینکه یک پلت فرم به راحتی می تواند برای پردازش مقدار زیادی از ترافیک کاربر سازگار شود.

قبل از اینکه به پیش بینی قیمت سکه OmiseGo بپردازم ، باید به طور کلی درباره آن بیشتر توضیح دهم.

یک یادداشت سریع در مورد پیش بینی قیمت

فقط برای اطمینان از اینکه همه چیز را به وضوح می فهمید ، چند جنبه وجود دارد که می خواهم به آنها توجه کنید.

آنچه می خواهید بخوانید این است مشاوره مالی نیست. این راهنما برای کمک به شما در درک مطلب ایجاد شده است چگونه متخصصان رمزنگاری پیش بینی می کنند در مورد قیمت سکه هایی مانند OmiseGo. به همین دلیل ، همیشه باید قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی واجد شرایط مشورت کنید!

حتی کارشناسان همیشه درست نیستند. تقریبا اینجوریه که حدس زدن غیرممکن است در سه سال دیگر قیمت سکه OMG چقدر خواهد بود. هرکسی که ادعا می کند می تواند به طور قطعی از قیمت ارز رمزنگاری شده آینده اطلاع داشته باشد ، دروغگو است! و می توانید به آنها بگویید که من این حرف را زدم!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

درس شماره 1 سرمایه گذاری OmiseGo: نظرات دیگران را دنبال نکنید ، خود تصمیم بگیرید!

همیشه بهتر است پیش بینی قیمت خود را انجام دهید. برای انجام این کار ، به اطلاعات بیشتری نیاز خواهید داشت. بیایید با اطلاعاتی که برای تهیه آن نیاز دارید شروع کنیم پیش بینی کوتاه مدت در مورد قیمت سکه OmiseGo. بنابراین ، اکنون ارزش OmiseGo چیست و چگونه به آنجا رسیده است?

آنچه OmiseGo قبل از جولای 2017 تا ژوئن 2018 ارزش داشت

سکه OMG: پیش بینی قیمت سکه omg.

سکه OMG از طریق OmiseGo برای خرید در دسترس قرار گرفت ICO. ICO یک پیشنهاد اولیه سکه است. این راهی برای ارزهای رمزپایه جدید است که می توانند بودجه مورد نیاز خود را برای تولید محصول خود جمع کنند. توسط OmiseGo ICO اداره می شد بیت کوین سوئیس در سال 2017 و 25 میلیون دلار آمریکا جمع آوری کرد (دلار آمریکا). از زمان OmiseGo ICO ، قیمت سکه OMG به طور پیوسته افزایش یافته است.

قیمت افتتاحیه سکه OMG حدوداً بود 0.5 دلار در اواسط ژوئیه 2017. در اواسط سپتامبر 2017 ، قیمت آن تقریباً افزایش یافته بود 12 دلار آمریکا. در دسامبر 2017 ، قیمت ارزهای رمزپایه در کل بازار افزایش یافت. OMG نیز چنین کرد! تا 19 دسامبر قیمت OMG افزایش یافت 21.51 دلار آمریکا.

قیمت OmiseGo مجدداً افزایش یافت ، زمانی که بنیانگذار Ethereum و راک استار همه کاره را ارائه داد, ویتالیک بوترین, توییت کرد که این یکی از ارزهای رمزپایه مورد علاقه او بود. به اوج جدیدی از رسید 26.14 USD در 8 ژانویه 2018.

درس سرمایه گذاری OmiseGo شماره 2: به سخنان ویتالیک گوش دهید!

از آن زمان ، ارزهای رمزپایه به یک بازار خرس تبدیل شده اند. این بدان معنی است که قیمت, به طور کلی بوده است پایین رفتن در نیمه اول سال 2018. با این حال ، به نظر می رسد که بازار خرس ممکن است به زودی پایان یابد. اکثر کارشناسان اطمینان دارند که قیمت رمزنگاری مجدداً افزایش می یابد.

بیایید نگاهی به آنچه کارشناسان فکر می کنند قیمت ارز رمزنگاری شده OMG برای سال 2021 چیست ، بیاندازیم…

پیش بینی های قیمت OmiseGo 2021

ارزش OmiseGo در سال 2021 چیست?

اولین جایی که اکثر کارشناسان می خواهند پیش بینی قیمت سکه را انجام دهند ، صفحه اصلی سکه است. بنابراین ، بیایید به صفحه اصلی ارز رمزنگاری شده OMG برویم و نگاهی بیندازیم.

صفحه اصلی OmiseGo

وب سایت OmiseGo شامل اطلاعات زیادی در مورد آنچه این پلتفرم در آینده انجام خواهد داد ، اما در مورد آنچه که اکنون انجام می دهد ، اطلاعات زیادی ندارد. به عنوان مثال ، در صفحه اصلی آمده است که می توانید با استفاده از سیستم عامل برنامه های مالی بسازید, اما هیچ شرکتی را که این کار را انجام می دهند لیست نمی کند.

راهنمای سکه OMG & amp؛ پیش بینی ها

آنچه صفحه اصلی OmiseGo نشان می دهد این است که این سیستم عامل دارای یک بسیاری از پتانسیل ها. یک لیست طولانی از سرمایه گذاران و شرکای OmiseGo وجود دارد ، مانند Ascend Capital و مشارکت های Golden Gate. این نشان می دهد که سازمان های مالی در دنیای واقعی به این سیستم عامل اعتماد دارند.

همچنین از OmiseGo.network که سکه OMG بسیار مورد توجه مثبت رسانه های جریان اصلی قرار گرفته است. این سایت حاوی پیوندهایی به مقالات بلومبرگ و بین المللی تجارت تایمز است.

صفحه اصلی OmiseGo خیلی دقیق نیست ، بنابراین توصیه می کنم از CoinMarketCap دیدن کنید تا ایده بهتری درباره قیمت OmiseGo برای بقیه سال داشته باشید..

CoinMarketCap

بیایید نگاهی به برخی از اطلاعات مهم سوابق CoinMarketCap (CMC) درباره سکه OMG و معنی آن برای قیمت رمزنگاری OMG بیاندازیم:

 • داده های تاریخی: CMC قیمت سکه OMG را در طول زمان نمودار می کند. اطلاعات آن نشان می دهد که قیمت از زمان ICO Omise ثابت بوده است. بعید به نظر می رسد که قیمت سکه OMG به طور ناگهانی بالا یا پایین برود. با این حال ، سکه بسیار جدید است ، بنابراین هر چیزی ممکن است!
 • در دسترس بودن بازار: CMC تمام صرافی هایی را پیشنهاد می دهد که برای تجارت رمزنگاری OMG تجارت می کنند. سکه OMG برای تجارت در بیش از 25 صرافی مختلف ارائه می شود. این نشان می دهد که گروه بزرگی از سرمایه گذاران مایل به خرید سکه OmiseGo هستند و سیستم عامل های تجاری به آن اعتماد دارند.

 • کمبود: کل محدودیت عرضه سکه OMG است 140،245،398. مقدار کل OmiseGo موجود در بازار اکنون 102،042،552 OMG است. این بدان معناست که اکنون بیش از دو سوم عرضه در بازار وجود دارد. وقتی کل عرضه در بازار باشد ، سکه OMG کمیاب می شود. این بدان معناست که خرید آن سخت تر خواهد بود و ممکن است قیمت افزایش یابد.

 • سرپوش بازار: ارزش کل سکه های OMG موجود در بازار 734،921،326 دلار آمریکا است.

بنابراین ، همه اینها در مورد قیمت سکه OMG در سال 2021 به ما چه می گوید?

پیش بینی های 2021

فکر کردن پیش بینی کرد که ارزش سکه OMG در سال 2021 150-200 دلار باشد. این ارزیابی بسیار بالا به نظر می رسد و نشان می دهد که بازار خرس به طور کلی در چند ماه گذشته چه تاثیری بزرگ بر قیمت رمزنگاری داشته است.

بیتاسیست پیش بینی کرده بود که سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده OMG می تواند تا پایان سال 2021 حدود 10 میلیارد دلار باشد. این قیمت هر سکه OMG را هر کدام حدود 100 دلار تعیین می کند. این یک ارزیابی عالی دیگر است اما میزان اطمینان و هیجان در مورد این سیستم عامل را نشان می دهد.

به روزرسانی 2021: هیچ یک از پیش بینی ها درست نبود. درپوش بازار OMG اکنون 734،921،326 دلار آمریکا است و در حال حاضر نیز می باشد به ارزش 5.24 دلار آمریکا (می توانید سکه های OMG را از Coinbase خریداری کنید). با این حال ، ذکر این نکته مهم است که به نظر می رسد از آوریل 2021 قیمت در حال افزایش است.

راهنمای سکه OMG & amp؛ پیش بینی ها

OmiseGo دارای یک بسیاری از پتانسیل ها. با این حال ، هیچ کس واقعاً نمی داند که تا پایان سال 2021 به پتانسیل خود می رسد یا خیر. در جریان تغییرات CMC و صفحه اصلی OmiseGo باشید و بیشتر از اکثر مردم درمورد محل قیمت اطلاعات خواهید داشت..

درس سرمایه گذاری OmiseGo شماره 3: تکالیف خود را انجام دهید!

در مرحله بعدی ، می خواهم در مورد آنچه می تواند قیمت سکه OmiseGo در سالهای آینده تأثیر بگذارد صحبت کنم. OmiseGo در آینده چه ارزشی خواهد داشت?

پیش بینی قیمت OmiseGo: 2021 و بعد از آن

یکی از راه های پیش بینی طولانی مدت قیمت OMG ، نگاه به رقبا است. اینها سیستم عامل هایی هستند که خدمات مشابه OMG را ارائه می دهند. اگر سیستم عامل های زیر موفق شوند ، قیمت OMG ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

هرچند گفتنی وجود ندارد – از برخی جهات ، سرمایه گذاران ممکن است موفقیت یک رقیب را یک چیز خوب ببینند ، زیرا این امر پتانسیل مورد استفاده مشترک را تأیید می کند.

رقابت

 • درخواست: REQ یا Request Network یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز است و سقف آن در بازار کمتر از 100 میلیون دلار است. برای نگرانی در مورد رمزنگاری OMG در حال حاضر خیلی کوچک است اما ممکن است ظرف چند سال انجام شود.

  به روزرسانی 2021: محدودیت بازار REQ اکنون فقط 32،537،153 دلار آمریکا است.

 • موج دار شدن: این سیستم عامل است غول شدن در دنیای رمزنگاری مانند OmiseGo ، خدمات پرداخت را برای موسسات مالی ارائه می دهد. با این حال ، ریپل یک شبکه بسته است و به دلیل تمرکز بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفته است. این دو سیستم عامل در یک منطقه کار می کنند اما به روش های مختلفی کار می کنند.
 • گاو: Ox به کاربران این امکان را می دهد تا مبادلات غیرمتمرکز خود را در بلاک چین Ethereum ایجاد کنند. تجارت فقط برای نشانه های ERC-20. این بدان معنی است که بازار کوچکتری نسبت به پلتفرمی مانند OmiseGo خواهد داشت.
 • ستاره ای: رقیب اصلی OmiseGo احتمالاً Stellar است. هر دو سیستم عامل خدمات پرداخت منبع باز را در مقیاس وسیع ارائه می دهند. سقف Stellar بیش از 5 میلیارد دلار است و هفتمین ارز رمزنگاری شده در جهان است.

  به روزرسانی 2021: سقف بازار ستاره اکنون 2،031،325،384 دلار است.

  OmiseGo سکه باید رقابت کردن در طی چند سال آینده با همه این سیستم عامل ها این بازار بسیار سختی است و اگر قیمت آن ادامه یابد OmiseGo به همه کاربرانی که می تواند پیدا کند نیاز خواهد داشت.

درس سرمایه گذاری OmiseGo شماره 4: در مورد بازار تحقیق کنید!

بسترهای خدمات پرداخت که در سال 2021 و پس از آن موفق شوند ، کسانی خواهند بود که با کسب و کارهای واقعی ارتباط نزدیک برقرار می کنند. بیایید بررسی کنیم چه چیزی شراکت ارز رمزنگاری شده OMG برنامه ریزی کرده و اینکه چگونه می توانند ارزش آن را تحت تأثیر قرار دهند

شراکت

OmiseGo یک پلت فرم کاملاً متصل است. از شرکت مادر خود ، Omise ، که یک ارائه دهنده خدمات مالی مستقر است ، سود می برد. برخی از مشارکت های اصلی OmiseGo عبارتند از:

 • مک دونالد تایلند: OmiseGo بصورت آزمایشی خدمات پرداخت به McDonald’s Thailand را ارائه می دهد. رستوران های زنجیره ای جهانی دارای 240 شاخه در تایلند. این می تواند منجر به ارائه خدمات OmiseGo به هزاران مکان دیگر مک دونالد در سراسر جهان شود.

  کار با شرکتی به این اندازه می تواند تأثیر بسیار مثبتی در قیمت سکه OmiseGo طی چند سال آینده داشته باشد.

 • بانک ها و دولت های تایلندی / ژاپنی: هر دو دولت امیدوارند که در آینده نزدیک کشورهای خود را بدون پول نقد کنند. OmiseGo در حال مذاکره با وزارت دارایی تایلند و همچنین بانک مرکزی تایلند بوده است. OmiseGo همچنین سرمایه گذاری های کلانی را از دو بانک بزرگ ژاپن ، بانک Ayudhya و SMBC دریافت کرده است.

اگر این مشارکت ها به پتانسیل خود برسند ، OmiseGo فقط یک ارز رمزپایه مهم نخواهد بود ، این یک نهاد مهم جهانی خواهد بود.

بعد ، من می خواهم در مورد فنی صحبت کنم تحولاتی که OmiseGo روی آن کار می کند و اینکه چگونه ممکن است بر قیمت آن تأثیر بگذارند. برای انجام این کار ، باید نقشه راه OmiseGo را بررسی کنیم.

نقشه راه رمزنگاری OMG

سکه OMG: نقشه راه OMG Crypto.

نقشه راه رمزنگاری لیستی از اهداف فنی است که ارز رمزنگاری شده امیدوار است در یک بازه زمانی مشخص به آن دست یابد. بیایید به نوآوری های اصلی سکه OMG بپردازیم:

 • پلاسما: همه بلاکچین ها با یک مشکل روبرو هستند – مقیاس پذیری. OmiseGo امیدوار است که با استفاده از پلاسما بتواند میلیون ها معامله کاربر را با سرعت بسیار بالا پردازش کند.

  توجه داشته باشید: Plasma یک بروزرسانی آینده برای Ethereum است که لایه دوم را به بلاکچین Ethereum معرفی می کند. امید است برنامه هایی که از آن استفاده می کنند بتوانند با سرعت معاملات ارائه دهندگان خدمات مانند VISA و SWIFT رقابت کنند.

  طبق نقشه راه OmiseGo ، OMG ظرف سه ماه آینده از پلاسما استفاده خواهد کرد. این یک موفقیت بزرگ برای این پلتفرم خواهد بود و می تواند قیمت آن را بسیار بالا ببرد!

 • اثبات سهام: PoS یک روش سریع و کارآمد برای پردازش معاملات در بلاکچین است. کاربرانی که سکه OMG (استکر) دارند بابت پشتیبانی از شبکه پرداخت می کنند. OmiseGo امیدوار است تا ابتدای سال 2021 یک ارز رمزپایه کاملاً PoS باشد.
 • DEX: OmiseGo در حال توسعه مبادله کاملا غیرمتمرکز خود با استفاده از فناوری Plasma است. در نقشه راه OmiseGo آمده است که این پروژه باید سال آینده اجرا شود.

همانطور که مشاهده می کنید ، تیم OmiseGo مشغول کار بوده است! سرمایه گذاران باید نقشه راه OmiseGo را به دقت مطالعه کنند. این تغییرات می تواند سکه OMG را بسیار مناسب کند با ارزشتر.

درس سرمایه گذاری OmiseGo شماره 5: محصول خود را بشناسید!

اکنون شما می دانید که در مورد پیش بینی قیمت سکه OMG باید بدانید. بیایید یک مرور سریع داشته باشیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا ارز رمزنگاری شده OMG یک سرمایه گذاری خوب است یا نه …

آیا OmiseGo یک سرمایه گذاری خوب است?

ارزش OmiseGo در ماه ها و سال های آینده چه ارزشی خواهد داشت؟ اگر ارزش آن بیشتر از ارزش فعلی آن باشد ، سرمایه گذاری خوبی است!

بیایید ببینیم برخی از کارشناسان چه نظری دارند.

 • CoinLiker پیش بینی می کند ، طی یک سال ، قیمت سکه OMG حدود 29 دلار باشد. پنج سال دیگر سایت فکر می کند ارزش یک سکه OMG نزدیک به 92 دلار خواهد بود.
 • TradingBeasts فکر می کند که ارزش هر سکه OMG تا دسامبر 2021 حدود 4 دلار خواهد بود. آنها همچنین پیش بینی می کنند که ارزش هر سکه OMG تا ژوئن 2021 حدود 51 دلار باشد.

  به روزرسانی 2021: سکه OMG اکنون 5.24 دلار آمریکا ارزش دارد ، بنابراین این پیش بینی کاملاً نزدیک بود.

 • WalletInvestor تخمین می زند که قیمت OmiseGo تا سال آینده دو برابر شود و ارزش هر سکه تا سال 2023 حدود 60 دلار باشد.

این ارزیابی ها سه چیز را نشان می دهد:

 1. اعتماد به نفس زیادی در فناوری استفاده از سکه OMG و تیم توسعه دهنده آن وجود دارد. این ارتباطات مهمی را با مشاغل در دنیای واقعی و در حال توسعه برخی است فناوری جدید جالب همچنین.
 2. انتظار می رود طی شش ماه آینده قیمت ارزهای رمزپایه در سراسر بازار افزایش یابد.
 3. کارشناسان رمزنگاری هرگز پیش بینی نمی کنند که قیمت ارزهای رمزپایه کاهش یابد! (Sssh! این یک راز است!)

نمی دانم قیمت سکه OMG بالا می رود یا پایین. تنها چیزی که من می دانم این است که این یک پروژه هیجان انگیز است که بسیاری از مردم می خواهند بخشی از آن باشند. این شما هستید که تصمیم می گیرید پروژه ای باشد که می خواهید در آن عضو شوید.

افکار نهایی

بازار ارزهای رمزنگاری شده واقعا شلوغ است. طی چند سال آینده ، بازندگان بیشتر از برندگان خواهند بود. سکه هایی که موفق شوند ، ترکیبی کامل از جامعه ، فناوری و ارزش دنیای واقعی خواهند داشت.

OmiseGo نزدیک به داشتن هر سه است. خیلی ها پشتوانه آن هستند سازمانهای قدرتمند, این دارد بسیاری از دوستان در انجمن رمزنگاری و فناوری آن به اندازه سایر رقبا قدرتمند است. هیچ یک از اینها باعث نمی شود OmiseGo یک برنده تضمین شده باشد ، بنابراین همیشه این واقعیت را در نظر بگیرید که آینده قابل پیش بینی نیست.

شما هرگز نباید در ارزهای رمزنگاری شده مطمئن باشید که درآمد کسب خواهید کرد. پول فقط یک جایزه است. برای پشتیبانی از فناوری آینده باید روی ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید. افراد زیادی نمی توانند بگویند که چنین کاری انجام داده اند!

همچنین ، مهم نیست که ارز رمزنگاری شده شما ایمن باشد. کیف پول های سرد مانند Ledger Nano S و Trezor امن ترین گزینه ها محسوب می شوند.

در اینجا یک چند مرحله آسان برای دریافت و ذخیره سکه های OMG است:

1. یک کیف پول رمزنگاری قابل اعتماد خریداری کنید (Ledger Nano S and Trezor را بررسی کنید).

2. در Coinbase ثبت نام کنید.

3. سکه های OMG را خریداری کنید.

4- سکه های OMG خود را برای حفظ امنیت دارایی های خود به لجر یا ترزور ارسال کنید.

سکه به صورت سکه ای OMG را با سایرین مقایسه کنید

آیا می دانید?

سکه به صورت سکه ای OMG را با سایرین مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

درس شماره 6 سرمایه گذاری OmiseGo: لبخند بزنید! شما عضوی از خانواده رمزنگاری هستید!

بنابراین ، پیش بینی قیمت OmiseGo شما چیست؟ آیا شما سرمایه گذاری خواهید کرد؟ اگر نه ، چرا که نه؟ خبرم کن! دوست دارم نظر شما را بشنوم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map