Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول استیم

آیا اخیراً سرمایه گذاری Steem انجام داده اید و می خواهید بدانید که سکه های خود را در کدام کیف پول ذخیره کنید؟ یا شاید به فکر خرید برخی از آنها هستید اما می خواهید مطمئن شوید کیف پول کافی برای ذخیره سکه های شما در آن وجود دارد?

وضعیت شما هر چه باشد ، من آن را پوشش داده ام!

در راهنمای کامل من ، من می خواهم بهترین کیف پول Steem موجود را بررسی کنم ، و همچنین به شما یک مختصری از آنچه پلت فرم Steemit است را بررسی می کنم – درک اینکه برای چه سرمایه گذاری می کنید بسیار مهم است!

همچنین ، اگر هنوز سکه ندارید ، من همچنین قصد دارم نحوه خرید سکه Steem را به شما بگویم! پس برای چی منتظری؟ بیایید شروع کنیم تا بفهمیم Steemit در واقع چیست!

(اگر از قبل با دانش Steemit خود اطمینان دارید ، در صورت تمایل از بخش “اهمیت کیف پول Steem” یا “Wallet Steem Different” عبور کنید)

Steemit چیست?

Steemit در سال 2016 توسط Daniel Larimer و ند Scott ساخته شد. این یک بستر رسانه اجتماعی است که شباهت زیادی به Reddit دارد ، جایی که افراد می توانند برای مشاهده هرکسی پست یا مقاله بنویسند. با این حال ، تفاوت های اساسی وجود دارد که پلت فرم Steemit را منحصر به فرد می کند.

اولاً ، این یک پروژه غیرمتمرکز است ، به این معنی که هیچ شخص یا مرجعی تنها کنترل سیستم را ندارد. این امر به دلیل فناوری بلاکچینی که در آن اجرا می شود امکان پذیر است ، و این تفاوت آن را با رقبایی مانند Reddit یا حتی فیس بوک بسیار متفاوت می کند ، جایی که صاحبان وب سایت می توانند محتوا را سانسور یا حذف کنند.

بستر Steemit همچنین منحصر به فرد است زیرا اگر افراد پست های خود را دوست داشته باشند ، نویسندگان می توانند حقوق دریافت کنند. یک سیستم رأی گیری وجود دارد که شبیه کلیک کردن روی “پسندیدن” در فیس بوک است. هرچه بیشتر دوست داشته باشید ، نویسنده بیشتر می تواند کسب کند! با این حال ، نویسندگان با پول در دنیای واقعی مانند دلار آمریکا یا یورو حقوق دریافت نمی کنند ، بلکه در واقع با رمزنگاری بومی Steemit دریافت می کنند – Steem.

سکه Steem به همان روش سایر ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین کار می کند ، جایی که کاربران می توانند سکه ، کیف پول به کیف پول را ارسال ، دریافت یا نگهداری کنند. حتی بلاک چین خود را نیز به جای استفاده از مواردی مانند Ethereum یا NEO دارد!

از زمان عرضه این سکه در سال 2016 ، سکه Steem عملکرد بسیار خوبی داشته است و در اواخر سال 2017 به بالاترین رقم 1.7 میلیارد دلار رسیده است.!

بنابراین اکنون که می دانید پلتفرم Steemit چیست ، بیایید بفهمیم چرا مهم است که سکه های Steem خود را در کیف پول ذخیره کنید!

اهمیت کیف پول Steem

هنگام خرید سکه های Steem (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر) از صرافی ارز رمزنگاری شده (به عنوان مثال Poloniex) ، وجوه شما در چیزی به نام “کیف پول وب شخص ثالث” نگهداری می شود. این بدان معنی است که شما هیچ کنترلی بر وجوه خود ندارید. اگر مبادلات شخص ثالث سرورهای آنها را هک می کرد (مانند Poloniex در سال 2014 این کار را کرد) پس می توانید تمام سکه هایتان را به سرقت ببرید. این یکی از دلایل اصلی این است که شما باید کیف پول Steem خود را تهیه کنید.

وقتی کیف پول Steem را روی دسک تاپ یا دستگاه همراه خود بارگیری می کنید ، تنها شخصی هستید که کنترل کلیدهای خصوصی خود را دارید. کلید خصوصی مانند رمز عبور بانکی آنلاین است. اگر کسی به آنها دسترسی داشته باشد ، بنابراین آنها می توانند سکه های شما را کاملاً کنترل کنند.


داشتن کیف پول Steem اختصاصی نیز به شما امکان می دهد سکه های خود را ارسال و دریافت کنید. آدرس کیف پول خود را دریافت خواهید کرد که مانند شماره حساب بانکی است و به شما امکان تعامل با بلاکچین را می دهد.

هر معامله ای که با استفاده از کیف پول سکه Steem انجام می دهید شفاف است ، زیرا برای دیدن همه در زنجیره بلوک باقی مانده است. باز هم ، اگر وجوه خود را با یک صرافی آنلاین ارز رمزنگاری شده نگه دارید ، باید هر وقت خواستید برداشت کنید برای آنها درخواست ارسال کنید.

بنابراین اکنون که از اهمیت دستیابی به کیف پول Steem خود مطلع شدید ، می خواهم کیف پول موجود را بررسی کنم!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

کیف پول Steem مختلف

اگرچه سکه Steem اولین بار در سال 2016 به بازار عرضه شد ، اما مقدار کیف پول های موجود واقعاً ناچیز است. این بدان معنی است که گزینه زیادی وجود ندارد. با این حال ، من چند کیف پول Steem موجود را مرور خواهم کرد و سپس در مورد آنچه می توانند و نمی توانند انجام دهند بحث خواهم کرد.

سیستم عامل Steem

گزینه بارز برای ذخیره سکه های Steem شما ، پلت فرم واقعی Steem است. در واقع ، اگر نویسنده هستید و خوش شانس هستید که مقداری پول از Steemit بدست آورید ، به هر حال سکه های شما در ابتدا در کیف پول پلتفرم Steemit قرار می گیرد. به یاد دارید که چگونه به شما گفتم سیستم عامل Steemit غیرمتمرکز است؟ خوب ، این بدان معناست که هیچ سرور مرکزی برای حمله هکرها وجود ندارد ، و این یک انتخاب امن برای ذخیره سکه های Steem شما است.

هنگامی که در سیستم عامل Steemit یک حساب کاربری ایجاد می کنید ، به طور خودکار به کیف پول شخصی خود دسترسی پیدا می کنید. می توانید وجوه خود را از کیف پول دیگری واریز کنید (مانند صرافی ارزهای رمزنگاری شده) ، سکه های Steem خود را به کیف پول دیگری ارسال کنید یا به راحتی نگهداری آنها را در آنجا بگذارید. با این حال ، کارهای زیادی نیز وجود دارد که می توانید انجام دهید.

این کیف پول به شما امکان می دهد تا براساس قیمت فعلی بازار ، ارزش سکه های خود را به دلار آمریکا بدانید. همچنین یک ویژگی پس انداز وجود دارد که یک لایه امنیتی بیشتر به شما می افزاید زیرا برای حذف سکه های خود باید 3.5 روز صبر کنید. این بدان معنی است که اگر در موارد نادر کسی موفق به دسترسی به کیف پول شما شود ، وقت زیادی برای متوقف کردن معامله خواهید داشت.

مهمترین چیز این است که پلت فرم Steemit هرگز کلیدهای خصوصی شما را در هیچ سرور مرکزی ذخیره نمی کند ، به این معنی که بودجه شما همیشه ایمن است. با این وجود ، هنگام ورود به حساب Steemit خود ، امکان مشاهده کلیدهای خصوصی شما وجود دارد ، به این معنی که اگر کسی به رمز ورود شما دسترسی داشته باشد ، می تواند کلیدهای شما را مشاهده کند.

یک نقص امنیتی اضافی در پلتفرم Steemit این است که هیچ یک از احراز هویت دو عاملی یا ویژگی Google Authenticator وجود ندارد. این جایی است که برای ورود به سیستم ، شما به کدی نیاز دارید که فقط از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است. به دلیل غیرمتمرکز بودن فاقد این ویژگی ها است – هیچ مرجع مرکزی برای تأیید اعتبار دو عاملی وجود ندارد.

از طرف دیگر ، استفاده از کیف پول Steemit که در حساب Steemit شما ارائه می شود بسیار راحت است ، ارسال و دریافت سریع سکه را روی دسک تاپ و دستگاه تلفن همراه خود بسیار آسان می کنید (بدون برنامه – مرورگر وب).

کیف پول استیم

Esteem یک برنامه کیف پول موبایل است که به شما امکان می دهد سکه های Steem خود را ارسال ، دریافت یا ذخیره کنید. هم به صورت رایگان در Google Play و فروشگاه Apple در دسترس است. توسعه دهندگان همچنین به دنبال انتشار نسخه دسکتاپ به زودی هستند.

این کیف پول توسط شخص ثالث ایجاد شده است که می خواست یک بستر کاربر پسند ایجاد کند تا مردم نه تنها سکه های Steem خود را ذخیره کنند بلکه به مطالبی مانند وبلاگ ها و پست ها نیز دسترسی پیدا کنند. این بدان معنی است که استفاده از آن بسیار ساده است ، که برای مبتدیان بسیار مناسب است.

آرم کیف پول eSteem

کیف پول Esteem به حساب پلت فرم Steemit شما پیوند داده شده است ، به این معنی که نمی توانید از آن برای ایجاد آدرس کیف پول جدید استفاده کنید. در عوض ، شما باید از کلیدهای خصوصی و رمز ورود خود از حساب Steemit خود استفاده کنید.

از نظر امنیت ، تا زمانی که تلفن همراه شما به سرقت نرود یا توسط شخص دیگری دسترسی پیدا کند ، این یک روش بسیار ایمن برای ذخیره سکه های شما است.

کیف پول CLI

کیف پول CLI کیف پول رسمی سکه Steem است که می توان آن را از طریق رایانه رومیزی بارگیری کرد. در واقع ، این در واقع امن ترین راه برای ذخیره سکه های Steem است زیرا شما باید مشتری blockchain را بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد مستقیماً به سوکت وب Steemit متصل شوید..

با این حال ، گرچه از امن ترین کیف پول است اما استفاده از کیف پول CLI Steem بسیار دشوار است. در حقیقت ، مگر اینکه درک اساسی از برنامه نویسی Command Line داشته باشید ، من به شما توصیه می کنم گزینه دیگری را انتخاب کنید.

برنامه نویسی کیف پول CLI

درست مانند کیف پول Esteem ، امکان ایجاد یا تولید کلیدهای خصوصی وجود ندارد ، بنابراین باید آنها را از بستر Steemit وارد کنید. اگر برنامه نویسی خط فرمان را می فهمید ، پس در اینجا یک لینک است توضیح آنچه برای راه اندازی کیف پول CLI Steem خود باید انجام دهید.

کشتی

این مخزن یک کیف پول Steem است که می توان آن را از طریق رایانه رومیزی خود بارگیری کرد. ارائه دهنده کیف پول وب سایت رسمی ندارد ، بنابراین برای بارگیری آن باید به Github مراجعه کنید (که می توانید با کلیک روی پیوند من اینجا انجام دهید). کیف پول Lite-client نامیده می شود زیرا شما نیازی به بارگیری کامل بلاکچین بر روی رایانه خود ندارید.

برنامه واگذاری کشتی

جالب اینجاست که کلیدهای خصوصی شما در واقع در داخل کیف پول ذخیره می شوند و این باعث می شود که آن واقعاً ایمن باشد. هنگامی که از کیف پول Vessel سکه می فرستید ، کلیدهای خصوصی شما نیز هرگز از طریق بلاکچین پخش نمی شوند.

یکی از ویژگی های بسیار مفید این کیف پول خاص Steem این است که شما می توانید تمام حساب های Steemit خود را به صورت جداگانه در یک مکان وارد کنید. در غیر این صورت ، هنگام استفاده از کیف پول های دیگر ، باید یک ورود جداگانه برای هر یک ایجاد کنید!

از نظر کاربرپسند بودن ، کیف پول Vessel Steem برای مبتدیان نیز مناسب است. می توانید آدرس کیف پول را برای مبادلات شخص ثالث نیز ذخیره کنید ، بنابراین اگر می خواهید وجه را به خارج منتقل کنید ، این یک فرآیند بسیار ساده است.

کیف پول کاغذی

گزینه نهایی از بررسی کیف پول Steem من استفاده از کیف پول کاغذی است. کیف پول کاغذی ابتدایی ترین نوع کیف پول است ، با این حال ، در واقع یکی از ایمن ترین کیف پول است! نحوه کار به این صورت است که شما به راحتی کلیدهای خصوصی خود را بر روی یک صفحه کاغذ چاپ می کنید ، رمز عبور خود را بر روی آن می نویسید و از آن ایمن می مانند!

از آنجا که کلیدهای خصوصی شما روی یک صفحه کاغذ است ، هرگز به اینترنت متصل نیستند و در نتیجه در برابر هک مقاوم هستند! اگر می خواهید گام به گام در مورد نحوه تهیه کیف پول کاغذی Steem راهنمایی کنید, روی لینک من اینجا کلیک کنید!

همچنین لازم به ذکر است که یک کیف پول واقعا خوب به نام Freewallet قبلا با سکه Steem سازگار بود ، با این حال ، در آوریل 2018 شرکت تصمیم گرفت آن را از لیست خارج کند. توسعه دهندگان در Freewallet ادعا کردند که شبکه Steem مشکلات زیادی را تجربه کرده است ، به همین دلیل آنها دیگر از آن پشتیبانی نمی کنند.

خوب حالا که کیف پول های مختلف Steem موجود را می دانید ، صدای کدام یک را بیشتر دوست دارید؟ اگر قبلاً تصمیم گرفته اید از کدام یک استفاده کنید ، اما اکنون می خواهید بدانید که چگونه Steem را بخرید ، بخش زیر را بخوانید!

نحوه خرید Steem

ساده ترین راه برای به دست آوردن سکه های Steem خرید آنها از صرافی های رمزنگاری شخص ثالث است. محبوب ترین مکان برای خرید آن از Binance است که بزرگترین مبادله در جهان با حجم معاملات روزانه است. هیچ مبادله ای در ازای دریافت ارزهای فیات واقعی نمی تواند آن را بفروشد ، بنابراین نمی توانید از کارت اعتباری / اعتباری یا حساب بانکی استفاده کنید..

این بدان معناست که شما باید یک ارز رمزنگاری شده بزرگ مانند بیت کوین یا اتریوم را واریز کرده و سپس آن را با Steem معامله کنید. پس از پایان تجارت ، باید سکه های خود را به کیف پول Steem انتخابی خود پس بگیرید.

به غیر از Binance ، می توانید آن را از صرافی های رمزنگاری زیر نیز خریداری کنید:

  • بیتمب
  • Bittrex
  • GOPAX
  • HitBTC
  • هووبی
  • OpenLedger
  • DEX
  • پولونیکس
  • RuDEX
  • اوبیت

همچنین تهیه برخی از سکه های Steem به صورت رایگان امکان پذیر است. آیا می دانید چگونه؟ مقالات ، وبلاگ ها یا پست های جالب را در بستر Steemit بنویسید!

به یاد دارید که چگونه قبلاً به شما گفتم که مطالب با رأی بالا یا رأی کم است؟ خوب اگر مقاله شما واقعاً پرطرفدار است و آرا up بالایی کسب می کند ، سکه های Steem رایگان دریافت می کنید!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه

امیدوارم از راهنمای کیف پول سکه Steem من لذت برده باشید! اگر آن را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید درک خوبی از پلتفرم Steemit داشته باشید ، چرا تهیه کیف پول ارز رمزپایه مهم است و نحوه خرید Steem نیز چیست؟!

جدول: سکه های رمزنگاری شده Ledger Nano X و Trezor Model T

من همچنین لیست کاملی از کیف پول Steem موجود در بازار را برای شما آورده ام. تصمیم گرفتید از کدام یک استفاده کنید؟ من شخصاً از کیف پول آنلاین پلتفرم Steemit استفاده می کنم زیرا مخلوط کاملی از راحتی و امنیت است. با این حال ، من فکر می کنم کمی ناامید کننده است که هنوز فقط چند کیف پول در دسترس است.

از تجربیات خود در استفاده از کیف پول Steem که ذکر کرده ام مطلع شوید. امیدوارم همه ما بتوانیم به یکدیگر کمک کنیم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector