Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول موج دار

بنابراین – شما فقط در مورد چگونگی شگفت انگیز بودن Ripple ، بسیاری از مزایای فوق العاده آن و چگونگی خرید آن دقیقاً به عنوان خوانده شده است. خوب … عالی است ، اما کمی سرعت خود را کم کنید و فکر کنید. مطمئناً ، Ripple عالی است و همه ، اما اگر ندارید بهترین کیف پول Ripple در بازار ، پس می خواهید Ripple خود را در کجا ذخیره کنید?

خوب ، بگذارید به شما بگویم – امروز روز خوش شانس شما است! در این آموزش ، من می خواهم همه چیز را در مورد بهترین کیف پول های Ripple موجود به شما بگویم. ما در مورد موج دار شدن به طور کلی (چرا به همان خوبی که هست) و سپس به راهنمای کیف پول بروید. کیف پول گرم ، کیف پول سرد (مانند Ledger و Trezor) – ما همه آن را پوشش خواهیم داد.

Ripple (XRP)

اول چیزهای اول – بیایید چیزی را درست کنیم. چون شما برای یک ریپل اینجا آمده اید کیف پول, من تصور می کنم ارز رمزنگاری شده همان چیزی است که شما در ذهن دارید. خوب ، من نمی دانم که آیا شما این را می دانید ، اما موج دار شدن نام شرکتی است که سکه را ایجاد کرده است ، نه خود سکه. ارز رمزنگاری شده واقعی نامیده می شود XRP. با این حال ، هرچه زمان می گذشت ، مردم فقط عادت داشتند سکه رمزنگاری شده را Ripple صدا کنند. و این همه خوب است – برای جلوگیری از سردرگمی ، سکه را با عنوان “Ripple” نیز یاد می کنم (مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد).

بنابراین ، ریپل چیست؟ خوب ، به زبان ساده ، Ripple (XRP) است ارز رمزنگاری شده متمرکز ایجاد شده به عنوان وسیله ای برای انتقال سریع تر پول.

بهترین کیف پول موج دار: صفحه اصلی Ripple.

توجه داشته باشید که کلمه کلیدی در آن توضیحات است متمرکز. این یکی از اصلی ترین ویژگی های منحصر به فردی است که سکه XRP دارد.

بیشتر ارزهای رمزپایه ای که در حال حاضر در بازار وجود دارند (به ویژه جریان اصلی تر ، معروف ترین) غیرمتمرکز. این بدان معنی است که کد آنهاست برای همه قابل دسترسی است – اگر می خواهید در برخی از فعالیت های توسعه پیرامون ارز رمزنگاری شده و بلاکچین آن شرکت کنید ، در این کار آزاد خواهید بود.

از سوی دیگر, متمرکز سکه هایی مانند Ripple این ویژگی را ندارند. یک سکه متمرکز متعلق به یک نهاد واحد است (اعم از توسعه دهنده ، یک تیم یا یک شرکت) و وقتی صحبت از پشتیبانی سکه می شود ، هیچ کس دیگری نمی تواند آن را مطرح کند.

این کاملا موضوع بحث برانگیز در جامعه ارزهای رمزنگاری شده. از یک طرف ، این بدان معناست که رمزنگاری هایی مانند Ripple (یعنی متمرکز) از پایداری بالاتری برخوردار هستند و در هنگام خرابی شبکه ، نوسان قیمت و غیره احتمال ایجاد شگفتی های غیرمنتظره و ناخواسته کمتر است. اگر یک سرمایه گذار بالقوه فقط به فکر کسب سود باشد ، این به یک ویژگی عالی تبدیل می شود.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano S و Trezor One

اما از طرف تلنگری ، جامعه رمز ارزهای سخت که کمتر به فکر سود هستند و بیشتر به مفهوم رمزنگاری خودش از ریپل متنفر است.

ریپل به عنوان تلاشی برای نفوذ در جامعه توسط بازیکنان بزرگتر ، متمرکز و متحد دولت تلقی می شود. این واقعیت که ریپل توسط بسیاری از بانک های سراسر جهان مورد علاقه و پذیرش قرار گرفته است (بیشتر آنها در شرق آسیا مستقر هستند) به عنوان یک نه منفی بزرگ تلقی می شود ، نه چیزی مثبت.

می بینی ، اهداف اصلی ارزهای رمزنگاری شده (همانطور که توسط نامه سفید بیت کوین پیشنهاد شده است) حول محور حریم خصوصی ، تمرکززدایی و آزادی معاملات بود. سکه های متمرکز مانند Ripple یک گام به عقب از این اهداف تلقی می شوند.


بهترین کیف پول موج دار

Ripple (XRP) یک است موضوع عظیم بحث در محافل مختلف افرادی که به ارزهای رمزپایه و شبکه های پشتیبانی کننده آنها علاقه مند هستند. با این حال ، یکی از ویژگی های Ripple وجود دارد که علت اصلی جذابیت Ripple قلمداد می شود. و این ویژگی است سرعت.

سریعتر از..?

نیازی به گفتن نیست که بیت کوین از همه ارزهای رمزنگاری شده موجود در حال حاضر وفادارترین افراد را به خود اختصاص داده است. اما حتی متعهدترین هواداران نیز اعتراف می کنند که مشکلاتی در مورد سکه وجود دارد که هنوز حل نشده است.

احتمالاً بزرگترین این مشکلات در نظر گرفته شده است سرعت. با حجم عظیمی از مردم استخراج بیت کوین هر روز ، شبکه ارز رمزنگاری شده هر روز بیشتر و بیشتر می شود. این ، به نوبه خود ، منجر می شود نرخ معاملات کندتر – برای شروع معاملات سریع چیزی نیستند که بیت کوین به آن مشهور بود.

زیاد altcoins سعی کنید با معرفی شبکه هایی که تراکنش ها را با سرعت دو یا سه برابر بیت کوین انجام می دهند ، این مشکل را حل کنید. احتمالاً قبلاً حدس زده اید ، اما یکی از معروف ترین این altcoins Ripple (XRP) است.

ریپل قصد دارد انقلابی در سرعت ایجاد کنید که در آن معامله ای بین دو طرف انجام می شود. این کار را با استفاده از فرمول های ارز رمزنگاری شده و ترکیب آنها با شبکه منحصر به فرد خود انجام می دهد. حالا این را بگیرید و مرکزیت را به معادله اضافه کنید – آنچه به دست می آورید دلیل این است که بسیاری از بانک ها Ripple را در سیستم های خود دوست دارند و می پذیرند.

بهترین کیف پول موج دار

اکنون که هر دو در یک صفحه هستیم ، می توانیم به آموزش “بهترین کیف پول Ripple” برویم. راهی که می خواهم در این مورد طی کنم این است که در مورد آن به شما می گویم بهترین کیف پول برای Ripple (یا گزینه های بیشتر از یک گزینه!) در هر دو بخش کیف پول رمزنگاری گرم و سرد.

کیف پول داغ

اگر خیلی با این اصطلاح آشنا نیستید ، کیف پول داغ ارز رمزنگاری شده کیف پول است به طور مداوم به اینترنت متصل است (بصورت آنلاین ، نرم افزاری و …) به طور طبیعی ، این نوع کیف پول مزایا و معایب خود را دارد ، اما بگذارید این مورد را برای یک آموزش دیگر بگذاریم. کافی است بدانید که این نوع کیف پول سکه ای Ripple محبوب ترین است – بیشتر به دلیل اینکه تقریباً رایگان است.

حالا ممکن است فکر کنید – منظور او چیست – تقریبا..?

جدول: ویژگی های اصلی کیف پول Coinbase و کیف پول Binance

می بینید که کیف پول های رمزنگاری داغ هستند معمولاً کاملاً رایگان است (حداقل وقتی صحبت از کیف پولهای خودشان باشد). با این حال ، Ripple این استثنا است. هر کیف پول XRP که ایجاد می کنید ، برای فعال کردن آدرس باید 20 XRP بپردازید. توجه داشته باشید که این مورد هم در کیف پول های گرم و هم در کیف های سرد وجود دارد. به همین دلیل احتمالاً می خواهید فقط یک کیف پول سکه ریپل تک و اصلی داشته باشید – در غیر این صورت ممکن است کاملاً هزینه بر باشد.

حالا که این کار را از دست ما خارج شد ، بیایید ادامه دهیم و در مورد آن صحبت کنیم کیف پول گرم برای Ripple. من در مورد چند مورد از محبوب ترین گزینه هایی که هنگام فکر کردن در مورد کیف پول های داغ برای سکه های XRP خود دارید ، به شما می گویم.

پرداخت های اضافی

یک بستر بسیار معروف معاملاتی ارز رمزنگاری شده, پرداخت های اضافی به کاربران خود توانایی ذخیره انواع ارزهای رمزنگاری شده روی کیف پول آنلاین خود را ارائه می دهند. ریپل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بهترین کیف پول موج دار: صفحه اصلی Coinpayments.

پرداخت های اضافی شارژ a مسطح 0،5٪ هزینه برای معاملاتی که از کیف پول خود انجام می دهید. این بدان معناست که هر زمان با استفاده از Ripple چیزی را خریداری یا فروختید ، 0،5٪ از مبلغ Ripple در معامله از شما کسر می شود. که در نظر گرفته می شود یکی از بهترین معاملات در بازار معاملات رمزنگاری کنونی. طبیعتاً سپرده گذاری و برداشت کاملاً رایگان است.

ویژگی عالی دیگری که Coinpayments ارائه می دهد این است که کیف پول آنها است چند سکه ای. این بدان معنی است که شما می توانید ارزهای رمزپایه دیگری را در آنجا ذخیره کنید – نه تنها ریپل. اگر بخواهید دارایی خود را متنوع کنید یا به سادگی از Ripple پشتیبان تهیه کنید ، این می تواند عالی باشد. با این حال آنها کیف پول دسک تاپ Ripple ندارند.

اگر می خواهید بهترین کیف پول Ripple را پیدا کنید ، دریغ نکنید که Coinpayments را انجام دهید – این شرکت دارای شهرت قابل اعتماد و هنگامی که صحبت از سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزپایه و کیف پول های داغ می شود یکی از برترین سگ ها به حساب می آید.

نان تست

احتمالاً نتوانسته اید راهنمای “بهترین کیف پول Ripple” را بیابید کیف پول نان تست بعنوان مدخلی در مقطعی از راهنما. و به دلیل خوبی.

Toast کیف پول انحصاری طراحی شده است مخصوص Ripple. استفاده از آن بسیار آسان است ، منبع باز است و در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است سیار (اندروید و iOS), برخط و “کیف پول دسک تاپ Ripple” نسخه (ویندوز ، مک ، لینوکس).

یکی از بهترین ویژگی هایی که کیف پول Toast دارد (علاوه بر اینکه به طور خاص به عنوان کیف پول XRP طراحی شده است) این است که بر امنیت تأکید دارد به عنوان اولویت شماره یک Toast دارای یک ویژگی پشتیبان گیری ، گزینه بازیابی است و به کاربران اجازه می دهد تا موارد خاص را تنظیم کنند, رمزهای پین رمزنگاری برای یک لایه ایمنی اضافه شده.

Toast بودن یک کیف پول انحصاری XRP به شما این امکان را می دهد تا به راحتی عنوان “بهترین کیف پول برای Ripple” را رقابت کند. باید آن را به عنوان یک گزینه نگه دارید و حتماً آن را امتحان کنید!

کیف پول سرد

همانطور که احتمالاً قبلاً حدس زده اید ، کیف پول های ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده سردی هستند نیازی به اتصال به اینترنت ندارید کار کردن یا به سادگی کار کردن. این باعث می شود آنها رقیب بزرگی برای موقعیت “بهترین کیف پول Ripple” باشند.

بهترین کیف پول موج دار

کیف پول های سرد از محبوبیت به اندازه کیف های گرم دور نیستند. و این نیز یک موضوع منحصر به فرد ریپل نیست – این روند در کل دنیای ارزهای رمزپایه دیده می شود. با این حال ، تصور نکنید که این به معنای بد بودن یا نقص آنها است. مشکل محبوبیت آنها در استدلال بسیار ساده تری نهفته است.

کیف پول های سرد معمولاً هستند بسیار گران قیمت. یک کیف پول سرد مناسب می تواند به هر جایی برود از 70 دلار تا 150 دلار. وقتی این مورد را با کیف پولهای گرم مقایسه می کنید (که معمولاً کاملاً رایگان هستند) ، مشخص می شود که چرا مردم اغلب دومی را انتخاب می کنند.

با این حال ، کیف پول سرد به عنوان یک مشاهده می شود گزینه امن تر و قابل اعتماد تر. در حالی که یکی را در اختیار دارید ، لازم نیست نگران هک شدن ، کلاهبرداری یا خرابی سیستم باشید. توصیه شده ترین کیف پول های سرد در حال حاضر Ledger و Trezor است. اگر مقادیر زیادی سکه ذخیره می کنید ، قطعاً باید آنها را در نظر بگیرید.

گفته می شود ، وقتی صحبت از موضوع “بهترین کیف پول Ripple” می شود ، موردی وجود دارد که رقابت را با یک لانگ شات شکست می دهد.

لجر نانو اس

بااینکه دفتر کل فقط اخیراً Ripple (XRP) را به عنوان گزینه ای برای ذخیره سکه اجرا کرده است ، به طور خودکار در بالای لیست “بهترین کیف پول Ripple – نسخه سرد” قرار گرفت.

Ledger Nano S که قبلاً در دیگر جوامع ارزهای رمزپایه بسیار مشهور بوده است ، یک دستگاه ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری است که ارزش خود را بارها و بارها ثابت کرده است. دلیل اصلی موفقیت این کیف پول سرد آن است امنیت.

اول از همه ، این یک کیف پول سرد است. این به طور خودکار فراهم می کند امنیت و اطمینان بیشتر وقتی با همتایان گرم خود مقایسه شود.

علاوه بر این ، لجر پیشنهاد می دهد احراز هویت 2 عاملی, یک پین شخصی و یک گزینه بازیابی. دلیل اصلی اینکه به طور مداوم از امنیت آن استفاده می شود ، این است که دستگاه خود سکه های ریپل شما را برای هر حرف ذخیره نمی کند. بلکه پس انداز شما را پیگیری می کند در واقعی است بلاکچین و آنها را با کلیک یک دکمه نمایش می دهد.

بهترین کیف پول Ripple

این گزینه عالی دیگری است که لجر ارائه می دهد. آن دارد یک صفحه نمایش کوچک و داخلی که می توانید برای دیدن هم پس انداز خود و هم معاملات انجام شده از طریق استفاده از Ripple استفاده کنید.

اگر به دنبال آن هستید بهترین کیف پول Ripple, و با صرف مقداری پول برای تهیه کیف پول سرد ، از آنها دور نمی شوید دفتر کل در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه موجود در بازار دیده می شود. حتماً آن را بررسی کنید!

چرا خودکار نیست?

اگر نمی خواهید کل هزینه کنید اما هنوز به کیف پول سرد علاقه دارید ، یک گزینه برای شما نیز وجود دارد – ایجاد کیف پول کاغذی موج دار.

اگرچه این یک کمتر شناخته شده و روش ذخیره سازی Ripple که اغلب از آن استفاده نمی شود ، یک گزینه عالی و ایمن است. کیف پول کاغذی Ripple هنوز یک “کیف پول سرد” است – در نوع آن فقط متفاوت است. درست مثل اینکه لجر یک کیف پول سرد سخت افزاری است ، این کیف پول کاغذی نیز سرد است.

اکنون ، تنها موضوعاتی که ممکن است با کیف پول کاغذی Ripple روبرو شوید این واقعیت است که در پایان روز ، هنوز کاغذ است. شما باید از آن در برابر خیس شدن ، سوختن ، کثیف شدن و غیره محافظت کنید. با این حال ، اگر مکان امن برای ذخیره آن دارید ، این موارد نباید مسئله ساز شوند.

غیر از “مشکلات” فوق الذکر, کیف پول های کاغذی مانند سخت افزارها کار می کنند وقتی صحبت از امنیت می شود. پنهان کردن آنها نیز بسیار آسان است – یک یادداشت کوچک بسیار محرمانه تر از یک دستگاه سخت افزاری است.

با یک نگاه آنلاین روشهای مختلف ایجاد کیف پول کاغذی Ripple به شما نشان داده خواهد شد. این یک روند کوتاه و آسان است – شما نباید هرگز با هر مشکلی روبرو شوید. بنابراین ، اگر بهترین کیف پول برای Ripple همان چیزی است که به دنبال آن هستید ، کیف پول های کاغذی را به عنوان یک احتمال در نظر بگیرید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه گیری

بسیاری از افراد آنلاین به دنبال بهترین کیف پول Ripple هستند. پاسخ دادن تنها و محکم به این س whatال که “بهترین کیف پول ریپل موجود چیست؟” اغلب دشوار است. دلایل بسیاری برای آن هست.

همه آماده نیستند برای ذخیره ریپل خود در کیف پول سرد هزینه کنند ، با این وجود گزینه هایی مانند Ledger Nano S و Trezor کاملاً ارزش آن را دارند. مطمئناً ، کیف پول های کاغذی در اینجا به یک گزینه عالی تبدیل می شوند ، اما برخی از مردم این واقعیت را دوست ندارند کدهای آسیب پذیر بر روی یک جسم فیزیکی نمایش داده می شوند.

جدول: اطلاعات قیمت گذاری Ledger Nano S و Trezor One

کیف پول داغ بسیار قابل دسترسی تر هستند ، اما ایمنی آن بسیار کم است. حتی در مورد قابلیت دسترسی و اتصال به اینترنت ، کیف پول های دسک تاپ Ripple نیز یک موضوع مشکل است. در پایان روز ، همه چیز ترجیحی می شود.

ما به پایان “بهترین کیف پول Ripple”آموزش. امیدوارم اطلاعاتی که من ارائه داده ام برای شما مفید بوده و شما دانش جدید خود را در یافتن بهترین کیف پول ممکن برای خود بکار ببرید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector