بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده

شکی نیست که وجود دارد بسیار متفاوت مبادلات ارز رمزنگاری شده برای انتخاب در بازار رمزنگاری امروز. این شامل هر دو است متمرکز و غیرمتمرکز مبادلات ، ارز رمزنگاری شده دلالان, و غیره – همه آنها در همه دنیا مناسب نخواهند بود. امروز ، ما در حال بررسی خواهیم بود بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده.

چرا مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده حتی مهم است؟ خوب ، با ارائه خدمات در بازار ایالات متحده ، می توانید مطمئن باشید که در حالی که از این مبادلات استفاده می کنید ، با مشکلات قانونی یا سایر مشکلات “رسمی” روبرو نخواهید شد.

اکنون برخی از شرکت های موجود در این لیست قرار دارند مبادلات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده نیستند – یکی از آنها حتی از کاربران ایالات متحده پشتیبانی نمی کند, به طور کلی (با من برهنه – همه چیز کمی منطقی خواهد بود)! هنوز ، به همین دلیل یا دلیل دیگر ، اگر در ایالات متحده مستقر هستید ، به همه 8 مبادلات ذکر شده در زیر توجه کنید:

بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده: معیارها

قبل از اینکه به لیست بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده برویم ، بگذارید اولویت های خود را مستقیماً مشخص کنیم و بفهمیم که اصطلاحات “بهترین” چیست؟.

داشتن بهترین ارز رمزنگاری شده برای ایالات متحده آمریکا اکثریت قریب به اتفاق همان ویژگی های aبهترینبا هر قسمت دیگر از جهان مبادله کنید, بیش از حد – به همین دلیل خواهید دید که اکثر مبادلات موجود در این لیست انجام می شود مارک های بسیار معروف همچنین ممکن است بتوانید در برخی از لیست های دیگر قرار بگیرید.

با این حال ، این واقعیت که آنها عالی هستند را تغییر نمی دهد.

اول از همه ، طبیعتاً بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده باید باشد فوق العاده ایمن. در این موقعیت, مبادلات غیرمتمرکز بهترین شرط شما هستند – آنها اغلب گزینه های ایمن تری برای آنها محسوب می شوند متمرکز یکی ، حتی اگر به اندازه مورد اخیر محبوب نباشد (اگرچه موارد استثنایی نیز وجود دارد).

به طور کلی ، هر چند, یک تبادل رمزنگاری امن قرار است حمایت کند 2FA, ایجاد کد پین سفارشی, و حتی ممکن است رمزنگاریها را به صورت آفلاین ذخیره کنید, به دور از هکرهای بالقوه و تلاش برای هک کردن آنها. طبیعتاً ، چنین مبادله ای نباید سابقه نقض امنیت (قابل توجه) داشته باشد.

بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده

ثانیا ، چه مبادلات رمزنگاری مستقر در آمریکا و چه مبادلات خارجی ، آنها باید این کار را انجام دهند طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری مختلف را ارائه می دهد برای شما خرید ، تجارت ، فروش و مبادله است. در این سن و سال, مداحی فقط بیت کوین چیزی است که تقریباً از آن اجتناب می شود – سرمایه گذاران رمزنگاری هدف آن را دارند نمونه کارها را در سکه های رمزنگاری متنوع کنید, و در نتیجه به صرافی ای نیاز دارید که از چندین سکه پشتیبانی کند.

بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده قرار است باشد بصری و استفاده از آن ساده است. با فرض اینکه قصد تجارت ارزهای رمزپایه را برای بیش از یک یا دو روز دارید ، احتمالاً از مبادله ای که نیازی به عبور از موانع متعدد و غیر ضروری دشوار برای ورود به سیستم نیست ، استقبال می کنید ، درست است?

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, هزینه ها – یک ارز رمزنگاری شده در سطح اول در ایالات متحده آمریکا باید داشته باشد هزینه های عالی, به این معنا که باید از نظر رقابتی پایین باشند. مسلماً ، گرچه این ممکن است اصلی ترین موضوعی باشد که شخص می تواند هنگام جستجوی بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده بر روی آن تمرکز کند, من از شما می خواهم بقیه ویژگی های مورد بحث را فراموش نکنید, یا!

با تمام این گفته ها ، بیایید مستقیم به لیست برویم!

1. Coinmama – بالاترین امتیاز تبادل Crypto

رتبه 1 از 8 مبادله رمزنگاری

بررسی Coinmama چیزهایی که ما دوست داریم:


 • + سطح بالایی از امنیت
 • + پشتیبانی مشتری مفید
 • + بستر کاربر پسند
 • + در 188 کشور و بیشتر ایالات ایالات متحده موجود است
 • + کارت های اعتباری / بدهی را می پذیرد

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • به هیچ وجه نمی توانید از طریق تلفن با پشتیبانی تماس بگیرید
 • مقدار محدود ارزهای رمزپایه

از سایت دیدن کنید

کویناما هست یک خدمات کارگزاری پیشرو که به شما امکان می دهد بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه معروف را با خود خریداری کنید کارت اعتباری. دلایل متعددی وجود دارد که Coinmama شایسته است یکی از بهترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری ایالات متحده نامیده شود.

اول از همه, استفاده از Coinmama بسیار آسان است. برخلاف بسیاری از سیستم عامل های تبادل رمزنگاری که دارای رابط بسیار گیج کننده ای هستند و تشخیص آن بسیار دشوار است (به خصوص برای تازه واردان) ، Coinmama موفق می شود هر فرآیند را بسیار ساده کند.

علاوه بر این ، از آن زمان Coinmama با ثبت شده است FinCEN, این شرکت چندین عمل انجام می دهد اقدامات ضد پولشویی و اقدامات دیگر به منظور اطمینان از امنیت کاربران. همچنین ، در صورت بروز مشکل در هنگام استفاده از Coinmama ، می توانید با شماره تماس بگیرید پشتیبانی مشتری شرکت یا از آن دیدن کنید مرکز کمک و به راحتی راه حلی پیدا کنید.

تنها مسئله این است که Coinmama دارد هزینه های نسبتا بالا – 5.9٪ با این وجود ، به ندرت می توانید هنگام خرید ارزهای رمزپایه با استفاده از کارت اعتباری از این مشکل جلوگیری کنید.

از Coinmama دیدن کنید

…یا بررسی Coinmama ما را بخوانید

2. Coinbase – یک سیستم عامل پیشرو در مبادله ارزهای رمزپایه

رتبه های 2 در 8 تبادل رمزنگاری

Coinbase Review چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + ارزهای فیات – پذیرفته شده است
 • + استفاده ساده
 • + فقط قابل اعتمادترین ارزهای رمزپایه را می پذیرد
 • + بسیار ایمن

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • در همه کشورها در دسترس نیست
 • برخی از سکه های کمتر شناخته شده پشتیبانی نمی شوند

از سایت دیدن کنید

Coinbase یکی از مستقر در آمریکا مبادلات رمزنگاری این لیست. به طور تصادفی یا نه ، به طور گسترده ای نیز پذیرفته شده است بهترین بستر مبادله ارز رمزنگاری شده, به طور کلی!

بسیاری از جنبه های مختلف وجود دارد که Coinbase را به عنوان یکی از برترین سیستم عامل های رمزنگاری انتخاب واضحی می کند. اول از همه ، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، این پلتفرم ارائه می دهد امنیت سطح بالا – این در جامعه به دلیل داشتن برخی از ویژگی های امنیتی دارایی های رمزنگاری پیشرفته شناخته شده است.

خود این مارک تجاری از کاربران می خواهد که از رمزنگاری های خود به بهترین شکل ممکن محافظت کنند – راهنماهای کامل در مورد “کمک” بخش که مشاوره های مختلفی در مورد موضوع ارائه می دهند!

Coinbase نیز هست استفاده شگفت آور آسان است. سیستم عامل بسیار ساده است – ممکن است متوجه شوید که این سیستم عامل است فوق العاده شهودی, حتی وقتی برای اولین بار از آن استفاده می کنید اگرچه مطمئناً یک ویژگی عالی برای بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده است ، اما به طور کلی بسیار عالی است!

به نظر می رسد کاربران Coinbase فقط دارند دو شکایت مهم در برابر سیستم عامل – آن است کمبود سکه, و هزینه ها. به طور طبیعی ، هر دو این مباحث برای یک تبادل خوب ضروری است ، اما همه چیز به همان اندازه که ممکن است در نگاه اول به نظر برسد ، بد نیستند – اجازه دهید من توضیح دهم.

سکه متنوع, در واقع Coinabse فاقد پشتیبانی از برخی از ارزهای رمزپایه شناخته شده خارج از کشور است (به عنوان مثال. مونرو) با این اوصاف ، شما خواهید دید که همه رمزنگاری های اصلی (اتریوم, بیت کوین, Litecoin, و غیره) هنوز هم هستند کاملاً پشتیبانی می شود در سایت.

وقتی نوبت به کارمزد می رسد ، این محدوده خواهد بود از 1،49٪ تا 3،99٪. گرچه این در واقع بالاتر از حد متوسط ​​است ، اما باید این واقعیت را در نظر داشت که به طور کلی Coinbase همچنان یکی از امن ترین مبادلات رمزنگاری است. قطعاً ارزش بررسی دارد!

از Coinbase دیدن کنید

…یا بررسی Coinbase ما را بخوانید

3. Binance – تبادل رمزنگاری درجه یک با یک داستان

رتبه های 3 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک بستر تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

بینانس مطمئناً یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده است – تمام ویژگی های اصلی را که انتظار دارید از یک ارز رمز ارز ردیف بالایی انتظار داشته باشید ، به کاربران ارائه می دهد و جهانی ستایش شده است برای مداوم بودن از “موج رمزنگاری”.

اگرچه این را گفتم, Binance سابقه زیادی در ایالات متحده دارد. اجازه بدهید توضیح دهم.

Binance یکی از مبادلات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده نیست – بلکه در اصل در آن قرار دارد توکیو, ژاپن. در برهه ای از زمان ، Binance در آمریکا صریحاً “ممنوع” شد – افرادی که گذرنامه آمریکایی دارند دیگر نمی توانند از صرافی استفاده کنند (همه چیز کمی پیچیده تر از آن بود ، اما شما این ایده را می گیرید).

تنها راه دسترسی یک کاربر آمریکایی به Binance این بود از طریق VPN. از سال 2019 ، اکنون نسخه آمریکایی این پلتفرم وجود دارد – Binance.us.

شما ممکن است تأمل کنید – چرا کسی تمام تلاش خود را برای دسترسی به یک بستر تبادل رمزنگاری انجام می دهد در حالی که چندین مورد دیگر وجود دارد که همه این محدودیت ها را ندارد?

خوب ، پاسخ ساده است – این خیلی خوب است.

Binance بسیار امن است – می توانید از سکه های خود محافظت کنید احراز هویت دو عاملی, و پلت فرم شهرت وجود دارد بسیار ایمن.

همچنین, هزینه های Binance تقریبا بی نظیر است – در حالی که آنها با توجه به برخی از عوامل متفاوت هستند ، آنها “از بالا” در 0،1٪. این عالی است!

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

4. Kraken – تعداد بالای دارایی های رمزنگاری پشتیبانی شده

رتبه های 4 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی کراکن چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امن و قابل اعتماد
 • + هزینه های کم
 • + مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مفیدترین خدمات مشتری نیست

از سایت دیدن کنید

کراکن یکی از مبادلات ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده آمریکا در این لیست است – دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو واقع شده است. شما می پرسید این مبادله چه چیزی برای ارائه آن به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده ارائه می دهد?

ساده – هزینه های کم و پشتیبانی از دارایی رمزنگاری چندگانه.

کراکن از نظر دارایی رمزنگاری می کند بیش از 150 مختلف ارزهای رمزنگاری شده و رمزهای رمزگذاری شده. این رقم نسبتاً کم در طرح اصلی موارد است ، اما معمولاً برای بیشتر معامله گران رمزنگاری ، چه مبتدیان و چه پیشرفته ، بیش از اندازه کافی است. این به این دلیل است که کراکن از همه رمزنگاریهای اصلی موجود پشتیبانی می کند!

همانطور که در بالا ذکر شد ، هزینه های Kraken نیز می باشد خیلی کم. آنها محدوده دارند از 0٪ تا 0،26٪, بستگی به اندازه معامله ، مکانها و غیره دارد ، اما در واقع به طرز شگفت انگیزی پایین است ، و قطعاً کراکن را در لیست “بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده” قرار می دهد!

برای اضافه کردن به همه اینها, استفاده از Kraken نیز بسیار ساده است, و نیازی به داشتن دانش گسترده در زمینه تجارت ارزهای رمزپایه برای ورود به آن نیست. مطمئناً یکی از مبادلات بهتر در بازار ایالات متحده است!

از کراکن دیدن کنید

…یا بررسی Kraken ما را بخوانید

5. Cex.io – تنوع روش پرداخت و امنیت خوب

رتبه های 5 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی CEX.io چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فهمیدن آن آسان است
 • + جفت های مختلف تجاری
 • + پشتیبانی عالی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است فاقد گزینه های سکه باشد

از سایت دیدن کنید

Cex.io در انگلستان واقع شده است (مستقر). با وجود این ، Cex هنوز هم اغلب به عنوان یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری ایالات متحده شناخته می شود – بسیار مناسب بازار ایالات متحده است!

Cex.io برای کسانی که واقعاً به این موارد اهمیت می دهند عالی خواهد بود امنیت دارایی های رمزنگاری شده آنها – سیستم عامل ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی, با 2FA یکی از موارد اجباری است.

Cex نیز برای شما ایمیل ارسال می کند هر زمان که به حساب خود دسترسی پیدا کردید – ایمیل ها به عنوان یک لایه امنیتی اضافی عمل می کنند ، زیرا آنها شما را در مورد هرگونه فعالیت مربوط به حساب شما مطلع می کنند. صادقانه بگویم ، اگر ایمیل خود را محافظت کنید ، همیشه از حساب Cex خود مطلع خواهید شد.

این پلتفرم به کاربران خود نیز ارائه می دهد روش های مختلف پرداخت – این عالی است ، زیرا دامنه کاربران بالقوه ای را که ممکن است علاقه مند به دسترسی به Cex با هدف خرید برخی از ارزهای رمزپایه باشند ، به طور قابل توجهی گسترش می دهد.

علاوه بر همه اینها ، Cex نیز دارد حجم بالای تجارت. این فقط اثبات دیگری است که این پلت فرم زنده و خوب است و بسیاری از مردم از آن برای نیازهای تجارت رمزنگاری خود استفاده می کنند.

هزینه ها در محدوده Cex.io از 0٪ تا 0،25٪. این بسیار خوب است ، و سیستم عامل را در بالای لیست مبادله رمزنگاری ایالات متحده قرار می دهد ، حداقل در مورد موضوع واقعی هزینه ها!

از CEX دیدن کنید

…یا بررسی CEX ما را بخوانید

6. Changelly – برخی از بهترین دارایی های رمزنگاری موجود در بازار

رتبه های 6 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی Changelly چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + هزینه مبادله ارز رمزنگاری تخت 0،5٪
 • + بدون سابقه نقض امنیت
 • + ابزارک و API را ارائه می دهد
 • + پشتیبانی 24 ساعته از مشتری بصورت زنده

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • می تواند کند باشد
 • کارمزد بسیار بالا هنگام تغییر ارزهای مسطح

از سایت دیدن کنید

باید اعتراف کرد, تغییر ممکن است فقط یکی از آن مبادلات رمزنگاری باشد که شاید بیشتر از آن شنیده باشید. دلیل آن این است که ، بر خلاف بسیاری از سیستم عامل های دیگر در این لیست “بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده” ، Changelly در واقع است بسیار معمول در کیف پول ارز رمزنگاری شده, به عنوان پیش فرض تجارت در کیف پول.

Changelly به کاربران خود قول می دهد برخی از بهترین ها (رقابتی ترین) قیمت رمزنگاری در کل بازار. طبیعتاً ، این یک معامله بزرگ است! اگر مهمترین نگرانی شما خرید ارزهای رمزپایه با کمترین قیمت ممکن است ، این نکته قابل توجه است!

با این حال ، یکی از بهترین ویژگی های Changelly این واقعیت است این یک مبادله غیر حضانت است. این بدان معنی است که سیستم عامل ارز رمزنگاری شده شما را نگه نمی دارد – در حالی که این به این معنی است که شما یک حزب مهمانی هستید که مسئولیت ایمنی آن را بر عهده دارید ، اما همچنین تمام قدرت را به دست شما می دهد ، که با فلسفه عمومی ارزهای رمزپایه مطابقت دارد (عدم تمرکز).

هزینه های Changelly ساده است – این هزینه است هزینه مسطح 0،25٪ برای همه معاملات شما مطمئناً بسیار مناسب است!

به Changelly سر بزنید

…یا بررسی Changelly ما را بخوانید

7. Bitstamp – سطح بالایی از اعتماد در جامعه

رتبه های 7 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی Bitstamp چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + پشتیبانی مشتری مفید
 • + پرداخت فیات پذیرفته می شود
 • + قابل اعتماد

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برای مبتدیان بهترین نیست
 • ممکن است فاقد گزینه های ارز رمزنگاری شده باشد

از سایت دیدن کنید

مهر بیت ممکن است یکی از مبادلات رمزنگاری کمتر شناخته شده در این لیست باشد ، به ویژه در ایالات متحده. هنوز هم این پلتفرم کاملاً ارزش توجه دارد ، زیرا بحث برانگیز یکی از موارد ضروری بوده است بیشتر برای اعتبارش کار کن!

می بینید ، با توجه به استدلال Bitstamp به عنوان بهترین مبادله رمزنگاری برای ایالات متحده آمریکا ، لازم به ذکر است که چند وقت پیش نام تجاری دارای برخی مشکلات امنیتی بود. اگرچه این مورد در مبادلات رمزنگاری رایج است ، Bitstamp بسیار سخت مورد حمله قرار گرفت – در اینجا فاکتور بازخرید این است که هیچ دارایی کاربر به خطر نیفتد.

از آن به بعد, Bitstamp تقریباً تمام جنبه های تجارت آنها را بهبود داده است – امنیت ، پشتیبانی مشتری ، ارتباطات و غیره. شهرت بزرگی که اکنون این پلتفرم دارد مطمئناً بدست آمده است!

محدوده هزینه Bitstamp از 0،05٪ تا 5٪. هزینه های واقعی به عوامل مختلفی بستگی دارد!

اگرچه یکی از صرافی های ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده نیست ، Bitstamp هنوز ارزش بررسی دارد!

از Bitstamp دیدن کنید

…یا بررسی Bitstamp ما را بخوانید

8. Bittrex – دارایی های رمزنگاری به صورت آفلاین نگهداری می شوند

رتبه های 8 در 8 تبادل رمزنگاری

بررسی Bittrex چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + بسیار ایمن
 • + هزینه های کم و ثابت
 • + مبادلات سریع
 • + طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و فیات

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برخی از شکایات کاربران در مورد پشتیبانی
 • ممکن است برای یک تازه وارد صنعت تا حدودی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

اکنون, Bittrex یکی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است که اصطلاح “امنیت” را به سطح کاملاً جدیدی منتقل می کند.

این سیستم عامل اغلب به عنوان یکی از امن ترین گزینه ها برای معامله گران ارزهای رمزپایه در نظر گرفته می شود. جدا از همه ویژگی های امنیتی معمول مبادلات رمزنگاری (هر چیزی از 2FA تا بررسی های تأیید) ، Bittrex ارائه می دهد یک راه حل ذخیره سازی رمزنگاری بسیار منحصر به فرد – نزدیک به 90٪ از کل دارایی های رمزنگاری مستقر در بورس بصورت آفلاین ذخیره می شوند ، در کیف پول سرد.

این عالی اخبار – از آنجا که رمزنگاری ها به صورت آفلاین قرار دارند ، عملاً برای هیچ کس قابل دسترسی نیستند هکرها که ممکن است بخواهد امنیت سیستم عامل را نقض کند!

Bittrex همچنین به کاربران این توانایی را می دهد حدود 200 ارز رمزنگاری شده مختلف تجارت کنید, و دارد هزینه ثابت 0.25٪. این یکی از مبادلات ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده آمریکا نیست (Bittrex مستقر در لیختن اشتاین است) ، اما مطمئناً مناسب بازار ایالات متحده خواهد بود!

به Bittrex مراجعه کنید

…یا بررسی Bittrex ما را بخوانید

نتیجه گیری

بنابراین ، این لیست بهترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا است! مسلماً همه سیستم عامل ها در ایالات متحده مستقر نبوده اند ، اما همه آنها قرار است مستقر شوند مفید برای هر شهروند آمریکایی ، مطمئنا!

به یاد داشته باشید – بهترین ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده برای شما بستگی دارد خود شما, خواسته ها و نیازهای شخصی. که گفت ، هر یک از مبادلات ذکر شده در لیست بالا باید کافی باشد!

از شما برای خواندن ، تجارت موفق ، و دفعه بعد شما را می بینیم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map