Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین چیست؟ بیایید صحبت کنیم!

بنابراین ، شما تصمیم به خرید دارید بیت کوین. عالی است اما … آنها را از کجا ذخیره خواهید کرد?

می دانید کیف پول چیست ، مگر نه؟ بله درست است! مکانی که پول نقد خود را به سختی بدست می آورید.

خوب ، این نحوه کار بیت کوین است … به نوعی. اما به جای آن, شما Bitcoins خود را در کیف پول بیت کوین ذخیره می کنید. کیف پول های بیت کوین هستند دیجیتال و برای ذخیره ، ارسال و دریافت ارز رمزپایه مورد نیاز برای شما لازم است.

ایمن نگه داشتن بیت کوین شما امری ضروری است بسیار, خیلی مهم. به همین دلیل است که من اینجا هستم تا به شما کمک کنم از آنها محافظت کنید – دقیقاً مانند یک نوزاد تازه متولد شده (نوعی).

در پایان این راهنما ، خواهید دانست بهترین چیست کیف پول بیت کوین برای شما, و چگونه می توان آن را ایمن نگه داشت. اما ابتدا ، اجازه دهید در مورد صحبت کنیم چرا امنیت بسیار مهم است در دنیای پول نقد دیجیتال!

بهترین کیف پول بیت کوین: چرا امنیت بسیار مهم است?

دنیا پر از آدمهای خوب و بد است. به همین ترتیب ، اینترنت نیز پر از افراد خوب و بد است. به این افراد بد در اینترنت گفته می شود هکرها – و آنها دائما منتظر فرصت هایی برای سرقت اطلاعات شما هستند.

هکرهای زیادی وجود دارد که دنبال یک چیز هستند – بیت کوین! از این گذشته Bitcoin ارزش زیادی دارد. از این رو, این وظیفه شماست که از کیف پول بیت کوین خود محافظت کنید.

درست مثل چگونگی بانکداری اینترنتی به شما امکان می دهد با استفاده از نام کاربری و گذرواژه به حساب خود دسترسی پیدا کنید ، برای دسترسی به کیف پول بیت کوین خود به شما تعلق می گیرد یک کلید عمومی (نام کاربری) و یک کلید خصوصی (کلمه عبور). برای هک کیف پول بیت کوین شما ، هکرها باید به کلید خصوصی شما دسترسی پیدا کنند. شما باید مطمئن شوید که بهترین کیف پول بیت کوین مورد نظر شما ایمن است.

بهترین کیف پول بیت کوین

در ژوئن 2011 ، هکرها به کلیدهای خصوصی دسترسی پیدا کردند کوه Gox’s (صرافی ارز رمزنگاری شده) و سرقت کرد 2609 بیت کوین. حمله دوم به کوه Gox در سال 2014 اتفاق افتاد. این بار هکرها سرقت کردند حدود 350 میلیون دلار بیت کوین.

بله ، درست خواندید – 350 میلیون دلار! اشتباه این بود که کوه Gox Bitcoin خود را در یک کیف پول آنلاین ذخیره کردند – این دسترسی به هکرها را آسان می کند. اگر آنها بیت کوین خود را در آن ذخیره کرده بودند یک کیف پول آفلاین, این هک ها ممکن نبود.

هرچند این تنها موارد سرقت بیت کوین نیست – اغلب اتفاق می افتد. این به دلیل این هست که مردم رمز عبور را نگه نمی دارند (کلید خصوصی) به کیف پول بیت کوین خود به اندازه کافی ایمن است. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از این اشتباهات درس بگیرید و از بروز آن برای شما جلوگیری کنید.

بنابراین ، بهترین کیف پول بیت کوین برای شما چیست؟ چه تفاوت هایی دارند؟ چگونه بیت کوین خود را به صورت آفلاین ذخیره می کنید?


بیایید اکنون به آن بپردازیم

ذخیره آنلاین بیت کوین در مقابل آفلاین

وجود دارد دو راه ذخیره پول سنتی. شما می توانید انتخاب کنید آن را در حساب بانکی خود ذخیره کنید, یا می توانید آن را نقد کنید و آن را در یک مکان امن ذخیره کنید. پولی که در حساب بانکی شما است ، این است به اینترنت متصل است و می تواند هک شود / سرقت شود.

با این حال ، پول نقدی که در کیف پول خود دارید هیچ ارتباطی با اینترنت ندارد. بنابراین ، هک کردن آن برای کسی غیرممکن است.

بهترین کیف پول بیت کوین: یک لپ تاپ که مقداری سکه رمزنگاری روی آن پراکنده است.

به همین ترتیب می توان بیت کوین را ذخیره کرد آنلاین و آفلاین. کیف پول آفلاین پیشنهاد می شود امنیت بسیار بالاتر در مقایسه با کیف پول آنلاین. این به دلیل این هست که کیف پول آفلاین به اینترنت متصل نیست و هکرهای آنلاین نمی توانند چیزی را که در آنجا نیست سرقت کنند.

ما می توانیم بیت کوین را بصورت آنلاین در ذخیره کنیم دو راه:

 • وب کیف پول: به کیف پول های وب سایت از هرجایی و در هر دستگاهی دسترسی دارید ، به شرطی که اتصال اینترنتی داشته باشد.
 • کیف پول های نرم افزاری: نرم افزار را بر روی رایانه خود بارگیری کنید که به شما امکان می دهد بیت کوین خود را مدیریت کنید. این موارد از امنیت بیشتری نسبت به کیف پول های وب برخوردار هستند.

کیف پول های آفلاین نیز وارد می شوند دو شکل:

 • کیف پول سخت افزار: این دقیقاً مانند درایو شست (USB) است که می توانید Bitcoins خود را در آن ذخیره کرده و Bitcoins خود را آفلاین نگه دارید. شما باید کیف پول سخت افزاری (USB) را در مکانی امن که هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کند ، ذخیره کنید.
 • کیف پول های کاغذی: این به شما امکان می دهد اطلاعات کیف پول خود را کاملاً از اینترنت در یک کاغذ ذخیره کنید. به این ترتیب هکرها نمی توانند به اطلاعات کیف پول شما دسترسی پیدا کنند و بنابراین نمی توانند به Bitcoins شما دسترسی پیدا کنند.

بیایید به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید بهترین کیف پول بیت کوین چیست – نگاهی خواهیم انداخت به مزایا و معایب همه آنها.

ذخیره آنلاین (کیف پول وب ، کیف پول نرم افزاری)

مزایای:

آسان برای استفاده

کیف پول های وب مانند وب سایت هایی مانند فیس بوک – مرورگر وب خود را باز می کنید ، به وب سایت می روید و سپس با نام کاربری و رمز ورود خود وارد سیستم می شوید. آسان!

کیف پول نرم افزار مانند است مایکروسافت کلمه – برنامه را از روی دسک تاپ خود باز کرده و سپس وارد سیستم می شوید. اگرچه ممکن است مجبور شوید رمز ورود خود را وارد کنید.

بهترین کیف پول بیت کوین

هر دو گزینه وجود دارد دسترسی آسان و استفاده از آن. آنها پیچیده نیستند و برای مبتدیان مناسب هستند!

دسترسی سریع به بیت کوین

از آنجا که ورود به سیستم کیف پول های آنلاین آسان است و یک سیستم عامل کاربر پسند ارائه می دهد ، شما برای ارسال و مشاهده بیت کوین های خود دسترسی سریع دارید.

توجه: بسیاری از کیف پول های وب به شما امکان خرید Bitcoins را نیز از آنها می دهند (مانند Coinbase).

استفاده رایگان

کیف پول وب و کیف پول نرم افزاری هر دو هستند استفاده رایگان, این گامی به سمت بهترین کیف پول بیت کوین است.

معایب:

خطر امنیتی

کیف پول های آنلاین هستند همیشه به اینترنت متصل است, بنابراین آنها همیشه مستعد حملات هستند.

کیف پول های وب از امنیت کمی برخوردار هستند زیرا همه حساب ها در یک سرور مرکزی ذخیره می شوند. این بدان معنی است که هکرها می توانند به حساب شما وارد شوند و از هر رایانه ای ، اگر رمز ورود شما را داشته باشند ، به سکه های شما دسترسی پیدا کنند.

بهترین کیف پول بیت کوین

کیف پول های نرم افزاری ارائه می شود سطح بالاتری از امنیت از کیف پول وب زیرا اطلاعات شما در رایانه شخصی شما بارگیری می شود. بنابراین ، بیت کوین های شما در یک مکان ذخیره می شوند – آنها آنلاین هستند ، اما در اینترنت قابل دسترسی نیستند.

ذخیره آفلاین (کیف پول سخت افزار ، کیف پول کاغذی)

مزایای:

امنیت بالا

کیف پول آفلاین است به اینترنت متصل نیست. بنابراین دسترسی به آن برای هکرها غیرممکن است. تنها راهی که کسی می تواند به Bitcoins شما دسترسی پیدا کند این است که کیف پول سخت افزاری شما را در دست بگیرد و بتواند قفل آن را باز کند. آن ها هستند فوق العاده ایمن.

تأیید دو برابر

کیف پول های سخت افزاری بیت کوین ارائه می شوند امنیت و حفاظت بیشتر. برای مشاهده یا ارسال وجه ، باید یک رمزعبور / کد را در یک دستگاه فیزیکی تایپ کنید. بنابراین ، بیت کوین تنها درصورتی قابل دسترسی است که فرستنده به دستگاه فیزیکی دسترسی داشته باشد.

معایب:

دسترسی سریع ندارد

نمی توانید بلافاصله خوردن غذای منجمد را شروع کنید ، باید ابتدا آن را یخ زدایی کنید. به همین ترتیب ، کیف پول های آفلاین در حالت یخ زده قرار دارند ، قفل قفل آنها مدتی طول می کشد!

آسیب های جسمی

مثالی اینجا: اگر کیف پول کاغذی بیت کوین خود را در جیب خود نگه دارید و فراموش کنید قبل از شستشو آن را جدا کنید, مطالب از بین خواهد رفت. از آنجا که هیچ نسخه آنلاین از جزئیات کیف پول شما وجود ندارد ، هرگز نمی توانید آن را بازیابی کنید. که به معنای یک چیز است – تمام بیت کوین های شما برای همیشه از بین رفته اند.

بهترین کیف پول بیت کوین

در صورت آتش سوزی ، جاری شدن سیل و غیره ، برای کیف پول سخت افزاری یک اتفاق مشابه ممکن است رخ دهد ، بنابراین برای شما مهم است که چندین نسخه از اطلاعات کیف پول خود را در مکان های مختلف ایمن نگه دارید. هرچند فقط آنها را در جایی قرار ندهید – فقط در مکانهایی که فقط شما می دانید کجا هستند.

راه اندازی دشوار است

راه اندازی کیف پول سردخانه شما کمی وقت بگذار.

قیمت

کیف پول سخت افزار به طور متوسط ​​با قیمت حدود 70 دلار. بنابراین ، اگر فقط مقدار کمی ذخیره می کنید ، ممکن است بخواهید به گزینه های دیگر نگاه کنید.

اگر این به سوال شما در مورد “بهترین کیف پول بیت کوین چیست” پاسخ نداده است ، نگاهی عمیق تر می اندازیم ،?

جدیدترین کوپن Ledger Wallet:

استفاده از کیف پول وب – بهترین ایده نیست

استفاده از کیف پول وب مانند است از کسی بخواهید که پول شما را برای شما مدیریت کند. شما کنترل محدودی دارید ، اما به عنوان یک مزیت ، دیگر لازم نیست نگران مدیریت آن باشید.

این کیف پول ها هستند آسان برای استفاده. می توانید دقیقاً مانند حساب کاربری ایمیل خود وارد آنها شوید. شما می توانید از هر کجا و هر زمان به آنها دسترسی داشته باشید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک رایانه یا موبایل با دسترسی به اینترنت است.

جدول: ویژگی های امنیتی Ledger Nano X و Trezor Model T

در انتخاب کیف پول وب باید محتاط باشید ، زیرا برخی ممکن است بهترین گزینه های کیف پول بیت کوین شما نباشد. اگر از وب سایتی استفاده می کنید که دارای امنیت محدود, در این صورت بیت کوین شما در معرض خطر خواهد بود. ساده است! همیشه کیف پول انتخاب کنید شهرت خوبی دارد. من دو کیف پول وب را توصیه می کنم Blockchain.com و Coinbase.

Blockchain.com

Blockchain.com ادعا می کند که داشته باشد بیش از 23 میلیون کیف پول فعال. از سکه هایی مانند پشتیبانی می کند اتر و بیت کوین کش و “کمتر از سه دقیقه” راه اندازی می شود.

راه اندازی و ارسال / دریافت بیت کوین به همین سادگی است!

در مرورگر خود به Blockchain.com بروید و روی “کیف پول رایگان دریافت کنید”دکمه” در سمت راست بالای صفحه.

بهترین کیف پول بیت کوین: ایجاد کیف پول در Blockchain.com.

پس از پر کردن فرم ، روی “ادامه هید”، و کیف پول شما آماده خواهد شد.

بهترین کیف پول بیت کوین: بانک نمایه Blockchain.com.

در سمت چپ ، گزینه هایی دارید که به شما امکان می دهد خرید و مبادله بیت کوین. در سمت راست ، می توانید ببینید تاریخچه قیمت بیت کوین.

تصور کنید می خواهید برای دوست خود مقداری پول بفرستید … چه چیزی نیاز دارید؟ آیا شما از آنها جزئیات حساب بانکی خود را می خواهید ، نه شما?

خوب ، وقتی می خواهید اینگونه کار می کند ارسال بیت کوین به جای شماره حساب ، از آدرس کیف پول عمومی استفاده می کنیم. با کلیک روی دکمه درخواست می توانید آدرس کیف پول خود را مشاهده کنید.

توجه: مهم است که بین آدرس عمومی و کلید خصوصی اشتباه نگیرید. طول آدرس عمومی (یا نام کاربری) شما معمولاً 34 نویسه است ، اما کلید خصوصی (یا گذرواژه) شما 64 نویسه است.

بهترین کیف پول بیت کوین: درخواست بیت کوین روی کیف پول.

در تصویر بالا, "15B1yuveuA9Ri3RteDXuxqgjNJYXmQ2KUV" آدرس کیف پول عمومی شما خواهد بود. اگر بخواهید مقداری بیت کوین برای شما ارسال کند ، این آدرسی است که به دوست خود می دهید.

برای ارسال بیت کوین برای دوست خود ، لازم است کلیک کنید بر روی "ارسال" دکمه در داشبورد خود و سپس آدرس کیف پول عمومی آنها را در “به” رشته. این روندی مشابه نحوه ارسال پول به یک حساب بانکی دیگر است.

بهترین کیف پول بیت کوین: ارسال بیت کوین روی کیف پول.

Coinbase

بهترین کیف پول بیت کوین: کیف پول Bitcoin Coinbase.

Coinbase دیگری است کیف پول مبتنی بر وب. این فقط خدمات کیف پول بیت کوین را ارائه نمی دهد ، بلکه خدمات کیف پول Bitcoin Cash ، Ether و Litecoin را نیز ارائه می دهد. روند ارسال و دریافت سکه مشابه است Blockchain.com.

کیف پول آنلاین برای معاملات کارمزد بگیرید, اگر چه. بنابراین ، اگر می خواهید معاملات زیادی انجام دهید ، هزینه های زیادی را برای شما در هزینه های معامله هزینه خواهید کرد.

کیف پول های آنلاین به شما امکان کنترل کامل کلیدهای خصوصی شما را نمی دهند. درعوض ، با استفاده از نام کاربری و روش رمز عبور عادی به آنها دسترسی پیدا می شود. این بدان معنی است که آنها کلیدهای خصوصی کیف پول شما را در اختیار دارند ، بنابراین اگر هک شوند, کلیدهای خصوصی خود را نیز انجام دهید. و هنگامی که یک هکر به کلیدهای خصوصی شما دسترسی دارد ، آنها به بودجه شما دسترسی دارند.

به هر حال ، اجازه دهید به سراغ نسخه ایمن کیف پول های آنلاین برویم – کیف پول نرم افزار.

کیف پول های نرم افزاری – گزینه بهتر

با کیف پول نرم افزاری ، آنها در مقایسه با کیف پول های وب ، امکان کنترل بیشتر بر روی کیف پول خود را داشته باشید. با استفاده از یک نرم افزار که روی رایانه خود بارگیری می کنید ، به کیف پول خود دسترسی پیدا می کنید. آیا می تواند بهترین کیف پول بیت کوین شما باشد?

کیف پول های نرم افزاری از رایانه های مختلف قابل دسترسی نیست, اگر چه. دسترسی به آنها فقط از طریق رایانه ای امکان پذیر است. اگر می خواهید از کیف پول نرم افزاری استفاده کنید ، پس توصیه می کنم کامپیوتر خود را با نرم افزارهای حفاظتی به روز نگه دارید. ویروس هایی وجود دارند که به راحتی می توانند هکرها را به منابع مالی شما دسترسی دهند!

جدول: ویژگی های اصلی کیف پول Coinbase و Exodus

مهم است که از کیف پول نرم افزار خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید! در غیر این صورت ، آسیب فیزیکی به کامپیوتر شما می تواند باعث شود سکه های خود را برای همیشه از دست دهید.

در اینجا دو مورد از محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری آورده شده است: هجرت و الکتروم.

هجرت

بهترین کیف پول بیت کوین: کیف پول بیت کوین Exodus.

هجرت از چندین ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و مبادله ای یکپارچه دارد که به شما کمک می کند سکه های مختلف را با یکدیگر مبادله کنید.

از زمان راه اندازی تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته و دارد در ویندوز موجود است, مک, و سیستم عامل های لینوکس. این به شما کنترل موردنیاز بر دارایی های رمزنگاری شده شما و بدون نیاز به دانش فنی برای راه اندازی. ناگفته نماند که دارد خوب, طرح کاربر پسند, آن را برای مبتدیان عالی می کند!

استفاده از آن بسیار ساده است و ذخیره ، ارسال و دریافت بیت کوین را آسان می کند! همچنین می توانید گزینه های بازیابی را تنظیم کنید ، به این معنی که اگر کامپیوتر کار شما قطع شود کیف پول شما ایمن است.

کیف پول بیت کوین الکتروم

کیف پول بیت کوین Electrum همچنین یکی از محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری است و از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده است سطح خوبی از امنیت و طیف وسیعی از ویژگی ها.

این است یک کیف پول نرم افزاری غیرمتمرکز, که بدان معنی است که هیچ وقت خرابی وجود ندارد (و همچنین امنیت بیشتری را ایجاد می کند). کلیدهای خصوصی شما نیز رمزگذاری شده اند و این باعث می شود هکرها نتوانند به سرقت بروند و پول شما را سرقت کنند! حتی می توانید کلید خصوصی خود را صادر کنید تا بتوانید به کیف پول خود در سایر مشتریان Bitcoin دسترسی پیدا کنید.

به طور کلی ، اگر به دنبال کیف پول نرم افزاری رایگان و ایمن هستید ، Electrum گزینه بسیار خوبی است!

ذخیره آفلاین پاسخ است

سرانجام ، روسای محافظت از ارزهای رمزنگاری شده – کیف پول ذخیره سازی آفلاین.

اگر می خواهید از شر هکرهای آنلاین در امان بمانید ، بهترین کیف پول بیت کوین شماست یک کیف پول سخت افزاری بیت کوین یا یک کیف پول کاغذی بیت کوین. آنها از بدافزارهای مخرب یا ویروس هایی که کلیدهای خصوصی شما را می دزدند جلوگیری می کنند. آنها همچنین از شما در برابر وب سایتهای تند و زننده محافظت می کنند که سعی می کنند کلیدهای خصوصی شما را بدزدند (در اصطلاح دیگر نامیده نمی شود) سایت های “فیشینگ”).

تنها عیب استفاده از این نوع ذخیره سازی آفلاین این است آنها شما را از سرقت فیزیکی محافظت نمی کنند. بنابراین بسیار مهم است که سخت افزار یا کیف پول کاغذی خود را در مکانی امن نگه دارید.

لجر نانو اس

بهترین کیف پول بیت کوین: صفحه نخست Ledger Nano S.

کیف پول Ledger Nano S دستگاهی است که مانند یک درایو USB معمولی به نظر می رسد. تنها تفاوت این است – شما باید از آن محافظت کنید زیرا زندگی شما به آن بستگی دارد!

راه اندازی آن خیلی دشوار نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را به رایانه متصل کنید ، از طریق تنظیمات امنیتی بروید ، سکه های خود را به آن منتقل کرده و رونق بگیرید! سکه های شما اکنون سالم و سالم هستند.

USB دارای یک صفحه نمایش است – این صفحه به شما کمک می کند تراکنش ها را مجاز کرده و به داشبورد Ledger Nano S خود وارد شوید. این یک ویژگی اضافه شده عالی است که احتمالاً بهترین کیف پول بیت کوین شما را از امنیت بیشتری برخوردار می کند!

متأسفانه ، این سطح از امنیت با برچسب قیمتی برابر است حدود 70 دلار. اما اگر نمونه کارهای بزرگی از سکه داشته باشید ، ارزش آن را دارد که پرداخت کنید!

ترزور

بهترین کیف پول بیت کوین: کیف پول بیت کوین Trezor.

ترزور اولین کیف پول سخت افزاری بیت کوین بود که ایجاد شد و شناخته شده است یکی از ایمن ترین روش ها برای ذخیره بیت کوین شما!

مانند Ledger Nano S است و طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد. تنظیم اولیه خیلی دشوار نیست و به شما امکان می دهد در صورت سرقت فیزیکی از کیف پول خود پشتیبان تهیه کنید!

باز هم ، این سطح از امنیت با یک قیمت همراه است … و یک بار دیگر ، این محدوده قیمت است حدود مارک 70 دلار.

کیف پول کاغذی بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین: WalletGenerator Bitcoin Wallet.

من به شما توصیه می کنم از مولد کیف پول زیر استفاده کنید – WalletGenerator.net. این مولد کیف پول یک کیف پول جدید با کلید عمومی (نام کاربری) و کلید خصوصی (رمز عبور) ایجاد می کند, که سپس می توانید آن را بر روی یک کاغذ چاپ کنید.

کلیدهای تولید شده طولانی هستند ، بنابراین تایپ دستی آنها دشوار است. به همین دلیل مولد کیف پول نیز چاپ می کند یک کد QR (پسندیدن بارکد) ، که دسترسی به شما را آسان تر می کند.

این است غیرممکن برای هکرهای آنلاین رمز عبور (یا کلید خصوصی) شما را بدزدند به صورت آنلاین وجود ندارد. با این حال ، این از سرقت فیزیکی جلوگیری نمی کند.

بنابراین ، بهترین کیف پول بیت کوین برای شما چیست?

اگر به تازگی کار خود را با بیت کوین آغاز کرده اید ، توصیه می کنم کار خود را با یک کیف پول آنلاین شروع کنید Blockchain.info یا Coinbase. تو می توانی اولین خرید بیت کوین خود را انجام دهید با استفاده از اینها کیف پول, هم.

با این حال ، اگر شما در حال خرید هستید بیش از 100 دلار سکه, من توصیه می کنم سکه های خود را مستقیماً به یک کیف پول نرم افزاری منتقل کنید.

اگر واقعاً نگران امنیت بیت کوین خود هستید یا مقدار زیادی سرمایه گذاری کرده اید ، توصیه می کنم به یک کیف پول ذخیره سازی آفلاین بروید ، من معتقدم که این بهترین کیف پول بیت کوین برای شما خواهد بود.

چیز دیگری که من پیشنهاد می کنم این است که شما چندین کیف پول داشته باشید. به این ترتیب به خودتان امنیت بیشتری می دهید. من فقط در صورت ذخیره سازی این را توصیه می کنم بیشتر از 3000 دلار سکه رمزنگاری شده. من می دانم که پیگیری همه آنها ممکن است دشوار باشد ، اما بهتر است از اینکه متاسفم در امان باشم!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه گیری

امنیت شما به عهده شما است. با تمام کیف پول ها ، باید مراقب باشید. اگر با بی دقتی کلید خصوصی خود را افشا کنید ، ممکن است در معرض خطر از دست دادن کل سرمایه خود باشید! فقط نکات زیر را در انتخاب بهترین کیف پول بیت کوین بخاطر بسپارید:

کیف پول آنلاین:

 • استفاده آسان ، به ویژه برای مبتدیان
 • سطح پایین امنیت
 • می توانید از آنها بیت کوین بخرید

کیف پول های نرم افزاری:

 • اگر رایانه شما عاری از ویروس است ، از سطح امنیتی خوبی برخوردار شوید
 • استفاده آسان و دسترسی به آن
 • اغلب می تواند متفاوت ارائه دهد کیف پول ارز رمزنگاری شده, هم

کیف پول سخت افزاری / کیف پول کاغذی:

 • بالاترین سطح امنیت
 • Bitcoins شما را بصورت آفلاین ذخیره می کند تا هکرها نتوانند وارد آن شوند
 • باید مطمئن شوید که دستگاه فیزیکی یا کاغذ را ایمن نگه داشته اید

و این همه ، مردم! بنابراین ، اکنون باید درک بهتری داشته باشید که مناسب ترین کیف پول برای نیازهای شما مناسب است. خواه باشد Coinbase یا دفتر کل, برای شما آرزوی بهترین موفقیت در رشد نمونه کارهای رمزنگاری خود را دارم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector