Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین کیف پول سرد موجود

اگر حداقل یک روز را در تالارهای گفتگوی آنلاین ارزهای رمزنگاری شده مختلف سپری کرده باشید ، احتمالاً درباره این موارد شنیده اید جنگ بی پایان بین کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد. بحث در حال انجام که بهتر است – انبار گرم یا سرد – به نظر می رسد بحثی است که هرگز پایان نخواهد یافت.

در این راهنما ، می خواهم در مورد شما بگویم کیف پول سرد (لجر نانو اس, ترزور, و دیگران) – چرا آنها نسبت به موارد گرم ، مزایا و معایب آنها ، محدوده قیمت برتر هستند و لیستی از بهترین کیف پولهای سردخانه موجود را به شما ارائه می دهند.

ما بیش از تعاریف, کیف پول های سرد را با کیف های گرم مقایسه و مقایسه کنید ، هر دو آنها را لیست کنید فواید و اشکالاتی, و ببینید آیا می توانیم یک برنده مشخص پیدا کنیم.

یادگیری اصطلاحات از قبل

اصطلاحات “کیف پول گرم” و “کیف پول سرد” برای تمایز کیف پول ارزهای رمزنگاری شده استفاده می شود. اشتباه نکنید ، زیرا درجه حرارت این دو اصطلاح را متفاوت نمی کند.

کیف پول گرم کیف پول ارزهای دیجیتال ، در حالی که کیف پول سرد دستگاه های فیزیکی هستند که رمزنگاری ها را در داخل خود ذخیره می کنند. انواع دیگری از کیف پول وجود دارد ، اما گرم و سرد معروف ترین آن است.

بهترین کیف پول سرد موجود

کیف پول داغ محبوب ترین این دو قلمداد می شود. دلایل زیادی وجود دارد که چنین است و ما در این راهنما آنها را مرور خواهیم کرد. علاوه بر این ، سعی خواهم کرد این نکته را اثبات کنم که کیف پول سرد نسبت به گرم گرم برتری دارد.

کیف پول داغ

کیف پول های ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده دیجیتال از زمان تأسیس بیت کوین وجود داشته است. آنها به دو صورت وجود دارند – برخط و دسکتاپ کیف پول کیف پول های موبایل نیز دیجیتال در نظر گرفته می شوند ، اما به دلیل تحرک ، احتمالاً می توانند در زمره کیف پول های هیبریدی قرار بگیرند.

دو مزیت عظیم کیف پول های دیجیتال از آن آنهاست توانایی نگه داشتن ارزهای رمزنگاری شده و آن آنها آزاد هستند.

ابتدا ، بیایید قسمت “نگه داشتن همه ارزهای رمزپایه” را پوشش دهیم. در بحث “کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد” ، این نکته اغلب توسط طرفداران کیف پول دیجیتال مطرح می شود.

وقتی ارز رمزنگاری شده ایجاد می شود و ICO در حال انجام است ، تا زمانی که مکانی برای ذخیره آن نداشته باشید ، عملکردی ندارد. سازندگان رمزنگاری معمولاً افرادی هستند که کیف پول را نیز برای آن تولید و ایجاد می کنند.

کیف پول سرد: کیف پول بیت کوین.

مختلف بهتر شناخته شده و بیشتر جریان اصلی ارزهای رمزنگاری شده (پسندیدن بیت کوین, اتریوم یا XRP) طیف گسترده ای از کیف پول های دیجیتال در دسترس دارند که هرکدام از آنها ویژگی های مختلف و شخصی سازی های شخصی را برای انتخاب ارائه می دهند. جدیدتر یا رمزنگاری های کمتر شناخته شده معمولاً یک کیف پول مشخص با عملکردهای اصلی خرید ، فروش و تجارت داشته باشید.


این یک نکته کلیدی در بحث “کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد” است – بسیاری از افراد متفاوت هستند یا می خواهند آن را نگه دارند, کمتر جریان اصلی سکه های رمزنگاری, اما آنها نمی تواند این کار را انجام دهد در حالی که به عنوان مثال ، a کیف پول سرد.

عامل عظیم دیگر این است که کیف پول گرم به طور کلی رایگان است. به راحتی می توانید موردی را پیدا کنید که متناسب با خواسته ها و نیازهای شما باشد ، ثبت نام کنید و فقط از آن استفاده کنید – رایگان. این اوقات فراغت نیست که دوستداران کیف پول سرد می توانند درباره آن لاف بزنند – دستگاه ها هزینه زیادی دارند ، که به نوبه خود محبوبیت آنها را کاهش می دهد و به طور قابل توجهی استفاده می شود. دشوار است که بگوییم در صورت رایگان بودن کیف پول سرد و گرم ، آمار چه خواهد بود ، اما این امکان پذیر نیست.

کیف پول سرد

همانطور که قبلاً اشاره کردم, کیف پول سرد هستند دستگاههایی که به طور خاص طراحی شده اند که تعیین شده اند ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده. کیف پول های سردخانه ، درست مثل کیف های گرم ، موافقان و مخالفان خود را دارند ، بنابراین اجازه دهید از آنها استفاده کنیم.

یکی از بزرگترین فواید کیف پول سرد این است که شما می توانید رمزهای خود را در کنار خود داشته باشید – هر کجا بروید شما هرگز نمی توانید دستگاه را از جیب خود بیرون بیاورید – این کیف پول ها معمولاً هستند کم اهمیت و فشرده – جمع و جور, که هر دو را قادر می سازد آسایش و صلاحیت در حالی که آنها را منتقل می کنید یا به راحتی حمل می کنید.

بهترین کیف پول سرد موجود

کیف پول های سرد اما چند اشکال قابل توجه وقتی با همتایان گرمشان مقایسه می شود.

اول از همه ، سردخانه ارز رمزنگاری شده گران است. یک برچسب قیمت معمول برای کیف پول سرد است حدود 100 دلار است – بسته به مقدار سکه های رمزنگاری شده ، این می تواند ارزان قیمت یا بسیار گران باشد.

یکی دیگر از بزرگ اشکال این است که کیف پول های سرد بسیار انواع محدود ارزهای رمزپایه آنها می توانند ذخیره کنند. صادقانه بگویم ، بیشتر کیف پول های سردخانه موجود فقط می توانند سکه های رمزنگاری اصلی مانند بیت کوین ، اتریوم ، داش و غیره را در بازار ذخیره کنند..

این دلیل ، علاوه بر اینکه بسیار گران هستند ، تمایل دارد که میزان مصرف کیف پول سرد را تا حدودی کاهش دهد.

چرا کیف پول سرد نسبت به داغ برتر است

اگر کل آموزش را تا این مرحله خوانده باشید ، احتمالاً فکر می کنید – “چگونه کیف پول های سرد می توانند برتر باشند؟ آنها از گرمترها بدترند! “. خوب ، یک دلیل ساده وجود دارد که سردخانه ارز رمزپایه را راهی پیش می برد:

امنیت.

کیف پول سرد است اصلی امنیت وقتی نوبت به ذخیره سازی ارزهای رمزپایه می رسد.

من عمداً این قسمت را از مرور کلی کیف پول سرد و گرم دور نگه داشته ام. من این کار را انجام داده ام زیرا واقعاً بسیار مهم است که لیاقت بخشی از آن را دارد.

کیف پول داغ آسیب پذیرترین کیف پول در جهان است. همه ی کیف پول دیجیتال کلیدها و کدهای امنیتی خود را در سرورهای آنلاین آنها ذخیره کنید ، که بسیار فوق العاده هستند آسیب پذیر به حملات هکرها, تلاش برای کلاهبرداری و سایر اقدامات بیمار مبتنی بر قصد. مطمئنا ، بیشتر کیف پول گرم با مشخصات بالا ارائه سایت ها و شرکت ها اقدامات امنیتی عمده ای را در نظر گرفته اند ، اما تمام آنچه لازم است کوچکترین روزنه برای پس انداز شما برای همیشه از بین رفته است.

بهترین کیف پول سرد موجود

وقتی صحبت از ذخیره سازی رمزنگاری دیجیتال می شود ، تنها یک گزینه قابل تأمل وجود دارد – بیمه. سایتهایی مانند coinbase.com به طور خودکار به شما اعطا می کنند 100٪ بیمه اگر تصمیم دارید به ارزهای رمزپایه خود اعتماد کنید ، گزینه بسیار نادر و اطمینان بخشی است.

کیف پول سرد, با این حال ، شهرت به بودن دارند نفوذناپذیر. این واقعیت که کدهای شما جای دیگری در آن دستگاه کوچک نیست مطمئناً احساس آرامش زیادی را ایجاد می کند. علاوه بر این ، برخی از این دستگاه ها تأکید بر امنیت به حدی که حتی اگر آنها را به رایانه ای متصل کنید که دارای ویروس است (a keylogger, لیچر یا هر نوع دیگری از بد افزار) ، دستگاه شما ایمن و ایمن خواهد ماند.

وقتی به کیف پول های ذخیره سازی رمزنگاری مناسب فکر می کنید ، امنیت باید اولویت اول شما باشد. چه کسی به این فکر می کند که اگر تنها چند روز بعد دستتان را شکسته و خالی نگه دارید ، بهترین کیف پول رایگان را دریافت کنید؟ بهترین سردخانه کیف پول بیشترین است مطمئناً امن ترین ها هستند, هم.

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano X و Trezor Model T

به این شکل فکر کنید: تصور کنید 5000 دلار دارید. دو گزینه در پیش روی شماست – پول خود را در یک حساب بانکی قرار دهید که فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد اما بسیار مستعد ورود به سیستم است (و قبلاً چندین بار سابقه آن را داشته است) یا اینکه یک حساب بانکی را انتخاب کنید که باید پرداخت کنید ، بگذارید بگوییم ، 100 دلار اما شما می توانید مطمئن باشید که بقیه وجوه شما سالم و سالم است. می توانید رانش من را بگیرید?

این دلیل اصلی این است که من می گویم کیف پول سرد نسبت به گرم گرم برتر است – شما احساس امنیت می کنید و اطمینان دارید که ارز رمزنگاری شده شما در حالی که در کیف پول سردخانه است ، ایمن است ، که نمی توان در مورد گرم آن گفت.

اکنون که این موضوع را توضیح دادیم ، بگذارید در مورد بهترین دستگاه های ذخیره سازی سرد ارزهای رمزپایه موجود برای شما صحبت کنم.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

بهترین دستگاه های ذخیره سازی سرد

بگذارید فقط با گفتن این لیست که ترتیب خاصی ندارد ، مقدمه این کار را بگذارم.

Trezor [دریافت پیشنهاد با مدت زمان محدود]

چه کسی مدعی بهتر برای شروع این لیست است ترزور?

کیف پول سرد: ترزور.

دوباره در سال 2013 منتشر شد, ترزور اولین کیف پول سرد رمزنگاری است که تاکنون ساخته شده است. از نظر رایج ، این امن ترین روش ممکن برای ذخیره ارز رمزنگاری شده شما است.

Trezor کاملا کوچک و جمع و جور, ساختنش حمل آسان. این شرکت به طور مداوم سخت افزار خود را به روز می کند تا بالاترین سطح امنیت ممکن را حفظ کند.

Trezor خرده فروشی در حدود قیمت 99 دلار. همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، این یک نسبت قیمت و کیفیت عالی است.

Ledger Nano S [مشاهده بهترین معامله]

از نظر بسیاری به عنوان اصلی ترین رقیب Trezor شناخته می شود لجر نانو اس یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال ذخیره سازی رمزنگاری بازی خود است.

کیف پول سرد: Ledger Nano S.

یکی از تمجیدهای اصلی که لجر دریافت می کند این است که بسیار زیاد است از نظر عملکردی مشابه Trezor است, هنوز بطور قابل توجهی ارزان تر.

Ledger Nano S در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد حدود 80 دلار. اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را فریب دهد – این یک اسم عظیم در صنعت تولید کیف پول سرد است.

KeepKey [باز کردن بهترین پیشنهاد]

KeepKey دارای شهرت بیشترین است مد روز از چهار کیف پول سردخانه کمی سنگین تر از دو مدل قبلی است ، که می تواند یک چیز خوب یا بد باشد – شما قاضی باشید.

KeepKey نیز است نفر دوم به جوانترین از این چهار, به این معنی که از نظر تجربه پیشرفت زیادی دارد. با این حال ، بدون دلیل در این لیست وجود ندارد – با این وجود بسیار جوان ، هنوز هم توانسته است نامی را در محافل علاقه مند به کیف پول سرد ایجاد کند.

KeepKey خرده فروشی در حدود 129 دلار. این گرانترین از این چهار مورد است ، اما همچنین برخی از توابع و ویژگیهای اضافی را که Trezor و Ledger ندارند ارائه می دهد..

CoolWallet S

CoolWallet S یک کیف پول ارز رمزپایه جدید است و در حال ظهور است که از اواخر دور همه چیز را دور زده است. این اولین کیف پول رمزنگاری همراه است – این بدان معنی است که حتی اگر ارز رمزنگاری شده شما را بصورت آفلاین ذخیره کند, همه چیز از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است برنامه که همراه آن است.

بهترین کیف پول سرد موجود

CoolWallet S 99 دلار خرده فروشی. اگر تصمیم بگیرید که همزمان دو تا بخرید ، هزینه آن 159 دلار است. همه مواردی که در نظر گرفته شده ، قیمت بسیار خوبی است!

حتی اگر CoolWallet S هنوز جوان است (جوانترین دستگاه) ، در حال حاضر بسیار قابل اعتماد و کاربرپسند بودن آن را اثبات کرده است..

انتخاب کیف پول سرد

اکنون که شما از نحوه رفتار کیف پول های مختلف و مزایا و معایب آنها درک کرده اید ، ایده خوبی است که معیارها را تعریف کنید از انتخاب کیف پول مناسب برای خودتان.

من نمی خواهم تکراری شوم ، اما بگذارید این موضوع را یک بار دیگر تأکید کنم – امنیت باید مال شما باشد بالاترین اولویت هنگام انتخاب کیف پول ذخیره سازی رمزنگاری. هیچ چیز مهمتر از ایمن نگه داشتن رمزنگاری شما نیست و کیف پول خوب می تواند این مسئله را بدون هیچ مشکلی تضمین کند.

جدول: گزینه های قیمت گذاری Ledger Nano X و Trezor Model T

در مرحله دوم ، شما می خواهید مطمئن شوید که کیف پول خود را استفاده از آن بسیار سخت نیست. بعضی از کیف پول ها منحنی یادگیری تندی دارند – همه گزینه ها و تنظیمات رابط کاربر می تواند حتی بزرگترین متخصصان رمزنگاری را از بین ببرد. کیف پول های زیادی وجود دارد که دارند کاربر پسند, قابل دسترسی و قابل درک رابط ها – وقت خود را بگذارید و یکی از مواردی را که بیشتر به شما مناسب است انتخاب کنید.

مورد دیگری که باید در نظر گرفت این است راحتی. اگر بیشتر احتکار کننده ای هستید که دوست دارد داشته باشد تا حد ممکن ارز رمزنگاری شده (شاید بعداً آن را به فروش برسانید) ، بنابراین نیازی به کیف پول ندارید که دسترسی به آن فوق العاده آسان باشد. اگر شما قصد انجام بسیاری از معاملات را دارید ، دسترسی به کیف پول شما کاملاً آسان است.

بهترین کیف پول سرد موجود

سرانجام ، اگر ما در مورد آن صحبت می کنیم کیف پول سرد, اندازه و فشردگی احتمالاً کیف پول نیز می تواند در انتخاب شما نقشی داشته باشد. شاید شما فردی هستید که دوست دارید وزن وسایل خود را احساس کنید ، بنابراین داشتن کیف پول سنگین تر به جای یک موافق است؟ یا شاید شما چیزی واقعاً کوچک و سبک می خواهید ، بنابراین حین حمل آن حتی متوجه آن نمی شوید؟ این قسمت صادقانه کاملاً ترجیحی است – همه چیز به شخص مورد نظر بستگی دارد.

همچنین فراموش نکنید که می توانید پس انداز خود را تقسیم کنید – بگذارید بگوییم ، شما می توانید بخش عمده ای از بیت کوین خود را در یک ذخیره کنید کیف پول سرد و سپس فقط آن را در جایی قفل کنید ، اما در همان زمان نگه دارید سهم کوچک از آن در یک کیف پول دیجیتال برای دسترسی آسان تر و استفاده راحت. از آزمایش نترسید – فقط هنگام انجام این کار محتاط باشید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

نتیجه

ما با ارائه دیدگاه های مختلف و صحبت در مورد بحث “کیف پول گرم در مقابل کیف پول سرد” را پوشش داده ایم جوانب مثبت و منفی هر دو طرف, در مورد بهترین کیف پول های سردخانه صحبت کرد و ویژگی های اصلی را جستجو کرد تا هنگام جستجوی کیف پول مناسب ارز رمزنگاری شده به آنها توجه کنید. حتماً اطلاعاتی را که به دست آورده اید در اینجا به خوبی استفاده کنید – کیف پولی انتخاب کنید که سالهای زیادی برای شما مفید باشد!

اگر تصمیم به خرید کیف پول سرد دارید, دریغ نکنید تا تحقیقات بیشتری انجام دهید پیش از این در اینترنت – ما فقط چهار مورد از اصلی ترین دستگاه های ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزار را در این راهنما جستجو کردیم ، اما تعداد بیشتری از آنها در بازار وجود دارد! شاید با موردی روبرو شوید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد.

اگر می خواهید فوراً تصمیم بگیرید ، من تصمیم می گیرم توصیه می کنید یکی از این دو را بررسی کنید – لجر نانو ایکس و ترزور مدل T.

اینجاست جذاب ترین معامله برای لجر که نمی توانید از دست بدهید:

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector