Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نقد و بررسی کیف پول الکتروم

سلام ، و به این خوش آمدید الکتروم بررسی کیف پول! این سند مفید برای کمک به شما در درک همه مواردی که باید درباره آنها بدانید ایجاد شده است یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین بیت کوین کیف پول در اطراف.

بنابراین ، اگر متوجه شدید که سوالاتی مانند "آیا الکتروم ایمن است؟ یا ، آیا الکتروم قانونی است?", شما جای درست آمده اید. من قبل از پایان کار به آنها و بسیاری از سوالات دیگر پاسخ خواهم داد.

در این بررسی ، من به بررسی انواع مختلف کیف پول و آنها خواهم پرداخت مزایا و معایب. سپس ، من به سمت خود الکتروم حرکت می کنم. من نگاه خواهم کرد کیف پول چیست ، نکات مثبت و منفی از Electrum ، و یک نمای کلی امنیتی. در آخر ، من برای راه اندازی کیف پول Electrum برای اولین بار ، و همچنین ارسال و دریافت Bitcoin با استفاده از Electrum.

با پایان این بررسی کیف پول الکتروم ، شما باید دقیقاً بدانید که الکتروم چیست است برای چه خوب است نیست خوب است ، به طور کلی Electrum چقدر ایمن است ، و به طور کلی نحوه استفاده از Electrum.

طبق معمول ، چیزهای زیادی برای گذراندن وجود دارد. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

طرفداران

 • یکی از قدیمی ترین کیف پول های بیت کوین
 • استفاده از آن بسیار آسان است
 • مبتنی بر نرم افزار
 • هیچ اطلاعاتی در سرور ذخیره نمی شود
 • متن باز
 • از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند

منفی ها

 • دارای مسائل امنیتی بوده است
 • فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند

کیف پول رمزنگاری چیست?

قبل از اینکه ما به ما الکتروم بررسی کیف پول ، من ابتدا باید توضیح دهم چه یک کیف پول ارز رمزنگاری شده است.

کیف پول ارز رمزنگاری نامی است که به نرم افزاری گفته می شود یک جفت کاملا تصادفی از ایجاد می کند رمزنگاری کلیدها. از این کلیدها برای ارسال و ارسال و دریافت بیت کوین (و سایر ارزهای رمزنگاری شده) از یک نفر به یکی دیگر.

بررسی کیف پول الکتروم: کیف پول بیت کوین.

عبارت "کیف پول" کمی گمراه کننده است. برخلاف کیف پول واقعی شما, در واقع هیچ چیزی در کیف پول ارز رمزنگاری شده ذخیره نمی شود. این نرم افزار به سادگی برای برقراری ارتباط با بلاکچین ارز رمزنگاری شده ای که کیف پول برای آن طراحی شده است عمل می کند.

انواع مختلفی از کیف پول ارزهای رمزپایه وجود دارد. برخی فقط یک دارایی دیجیتال دارند. در همین حال ، تعداد زیادی فروشگاه دیگر. برخی از آنها از امنیت بالایی برخوردارند و برخی دیگر از این امنیت برخوردار نیستند. قبل از اینکه به درستی این بررسی کیف پول Electrum را شروع کنم ، بیایید چند نوع کیف پول موجود را بررسی کنیم.

کیف پول سرد

امن ترین کیف پول های رمزنگاری موجود به عنوان شناخته می شوند کیف پول سرد. آنها برای عالی هستند ذخیره سازی طولانی مدت ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد دو نوع اصلی کیف پول سرد: کیف پول کاغذی و کیف پول سخت افزاری:

کیف پول کاغذی

کیف پول های کاغذی اگر آنها را به درستی تنظیم کنید ، حداکثر سطح امنیت را فراهم کنید. با این وجود ، انجام این کار به روشی کاملاً ایمن آسان نیست. آن ها هستند رایگان اما ، به دلیل مشکل در تنظیم آنها ، آنها برای کاربران جدید ارزهای رمزپایه توصیه نمی شوند.


کیف پول های کاغذی به شما این امکان را می دهد کلیدهای کیف پول ارز رمزنگاری شده خود را چاپ کرده و به صورت آفلاین ذخیره کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تکه کاغذ را ایمن نگه دارید. اگر کسی به کلیدهای کیف پول شما دسترسی داشته باشد ، می تواند به کیف پول شما دسترسی پیدا کند.

کیف پول سخت افزار

کیف پول سخت افزار اگر کیف پول بسیار مطمئن برای آن می خواهید بسیار عالی هستند ذخیره سازی طولانی مدت از ارزهای رمزنگاری شده و مطمئن نیستید که چگونه کیف پول کاغذی را به درستی تنظیم کنید. نمونه هایی از کیف پول های سخت افزاری شامل این موارد است لجر نانو اس و ترزور دستگاه ها.

نقد و بررسی کیف پول الکتروم

آنها تعادل خوبی بین یکدیگر ایجاد می کنند امنیت و راحتی. با این حال, آنها آزاد نیستند. شما باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید از آن محافظت کنید ارزش یک کیف پول سخت افزاری را دارد یا خیر.

کیف پول داغ

کیف پول داغ ایمنی بسیار کمتری نسبت به کیف پولهای سرد دارند. با این حال ، آنها هنوز هم هدف مفیدی دارند. کیف پول گرم مناسب برای هزینه روزانه ارزهای رمزپایه.

باید بیشتر به فکر کیف پول داغ باشید مانند کیف پول واقعی شما. این احمقانه است اگر در شهر راه بروید و تمام پول خود را در کیف پول در جیب عقب خود قرار دهید. این دقیقاً ذخیره امن وجه نقد شما نیست – هر چند احتمالاً شما برای بررسی این موضوع نیازی به بازبینی کیف پول Electrum نداشتید!

جدول: جوانب مثبت و منفی کیف پول Binance و Electrum

که گفته شد ، خیلی راحت تر داشتن مقداری پول در کیف پول واقعی خود برای زمان نیاز به خرید چیزی. کیف پول داغ رمزنگاری شده یکسان است!

دو نوع کیف پول گرم وجود دارد: کیف پول آنلاین و کیف پول نرم افزار.

کیف پول آنلاین

کیف پول آنلاین به طور کلی برای ذخیره ارزهای رمزپایه مضر هستند. گفته می شود ، این کیف پول ها معمولاً در صرافی ها یا سایر خدمات آنلاین که از ارزهای رمزپایه استفاده می کنند ، یافت می شوند. می توانید برای استفاده از سرویس مرتبط با آن ، پول خود را به یک کیف پول داغ واریز کنید. کاملاً نباید سعی کنید ارز رمزنگاری شده را برای مدت زمان طولانی روی کیف پول داغ ذخیره کنید.

این آخرین نکته این است خیلی مهم – کیف پول های داغ معمولاً تحت کنترل شما نیستند. یکی از مهمترین درسهایی که می توان در همه مباحث ارز رمزنگاری آموخت این است که اگر شخص دیگری می تواند کلید خصوصی شما را ببیند ، رمزنگاری شما را نیز کنترل می کند.

بررسی کیف پول الکتروم: صرافی ارز رمزنگاری شده Bittrex.

به عنوان مثال ، اگر رمزنگاری روی آن ذخیره شده بود صرافی Bittrex و فردا Bittrex ناپدید شد ، آیا شما هنوز هم می توانید به رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید؟ احتمالا نه…

با هر کیف پول دیگری ، مهم نیست که چه اتفاقی برای یک شرکت خاص می افتد ، اگر از کلیدهای خود به درستی پشتیبان تهیه کنید ، سکه های خود را کنترل خواهید کرد. کیف پول های آنلاین می توانند هک شوند یا فقط یک شبه ناپدید شوند. بنابراین ، از آنها برای ذخیره سازی استفاده نکنید!

کیف پول نرم افزار

سرانجام ، ما به موضوع اصلی این بررسی کیف پول Electrum رسیده ایم! کیف پول بیت کوین Electrum است یک کیف پول نرم افزاری. مانند کیف پول های سخت افزاری ، کیف پول های نرم افزاری نیز به کاربران ارائه می دهند تعادل امنیت و راحتی.

آنها به اندازه کیف پول های سخت افزاری ایمن نیستند ، اما ایمن هستند راحت تر برای استفاده. این باعث می شود مناسب برای هزینه های روزانه, اما ایده آل نیست برای ذخیره پول زیاد برای مدت طولانی از زمان.

بررسی کیف پول الکتروم: صفحه اصلی الکتروم.

کیف پول های نرم افزاری روی سیستم رایانه ای یا تلفن همراه اجرا می شوند. آنها به شما امکان ارسال و دریافت ارزهای رمزپایه را به سرعت و به راحتی می دهند. با این حال ، آنها در برابر آسیب پذیر هستند بد افزار و keylogger ها.

توجه: بدافزار به معنای نرم افزار مخرب است. بدافزار معمولاً به طور تصادفی بارگیری می شود و به طور نامحسوس روی رایانه یا تلفن شما اجرا می شود. انواع مختلف بدافزارها می توانند امنیت کیف پول نرم افزار شما را کاهش دهند.

بررسی کیف پول الکتروم: کیف پول بیت کوین الکتروم چیست؟?

کیف پول الکتروم است یک ساده, سهولت استفاده از کیف پول بیت کوین. این در نوامبر 2011 منتشر شد یکی از قدیمی ترین کیف پول های بیت کوین موجود. همچنین یکی از مورد اعتمادترین ها.

کیف پول بیت کوین Electrum فقط بیت کوین را ذخیره می کند. از هیچ ارز رمزنگاری شده دیگری پشتیبانی نمی کند. این شامل هر یک از چنگال های Bitcoin (مانند بیت کوین کش) با این حال ، کاربران ارز رمزنگاری شده نرم افزار Electrum را برای ارائه پشتیبانی از چنگالهای مختلف BTC چنگال زده اند.

نقد و بررسی کیف پول الکتروم

یک نمونه از این موارد پول نقد الکترونیکی. این کیف پول هیچ ارتباطی با کیف پول اصلی Electrum ندارد اما بیشتر از همان کدگذاری استفاده می کند. این تغییر یافته است که به کاربران امکان می دهد با بیت کوین کش (BCH) بلاکچین.

توجه: یک چنگال در ارز رمزنگاری شده ، شکاف در شبکه است. این موارد زمانی رخ می دهد که گروهی بخواهد تغییری در قوانین شبکه ایجاد کند. هارد فورک منجر به نسخه جدید ارز رمزنگاری شده اصلی می شود. بیت کوین کش یک چنگال از بیت کوین است و موفق ترین نمونه هارد فورک است.

در حالی که هیچ اطلاعات روشنی در مورد تعداد کاربران کیف پول الکتروم وجود ندارد, برخی منابع تخمین می زنند که از سال 2018 است, 10٪ از کل معاملات بیت کوین از Electrum استفاده می کنند.

الکتروم ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

الکتروم ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

کیف پول الکتروم چقدر خوب است?

همانطور که در بالا توضیح دادم, الکتروم یک کیف پول نرم افزاری است. این بدان معناست که امنیت بیشتری نسبت به کیف پول آنلاین و کمتر از کیف پول کاغذی خوش ساخت یا کیف پول سخت افزاری ارائه می دهد.

اگرچه امن ترین راه حل ذخیره ارز رمزنگاری شده نیست ، کیف پول Electrum به کاربران ارائه می دهد یک راه حل بسیار کاربرپسند برای ارسال و دریافت پرداخت Bitcoin به طور منظم. اگر دوست دارید از رمز ارز برای پرداخت های آنلاین استفاده کنید ، Electrum برای آماده نگه داشتن مقدار کمی برای استفاده مناسب است.

مزایا و معایب

بیایید سریع پوشش دهیم برخی از مزایا و معایب اصلی که اغلب در بررسی کیف پول کاربر الکتروم ذکر شده است ، آیا ما?

مزایای

 • ایده آل برای کسانی که می خواهند از Bitcoin برای پرداخت منظم استفاده کنید.
 • محافظت از رمز عبور ورود به کیف پول Electrum را برای هکرها دشوارتر می کند.
 • فوراً روشن – کاربران نیازی به بارگیری کامل ندارند بلاکچین. کیف پول Electrum اطلاعات بلاکچین را از یک سرور دریافت می کند. این بدان معناست که هیچ تأخیری وجود ندارد و همیشه به روز است.
 • کلیدهای خصوصی هستند هرگز با سرور به اشتراک گذاشته شده است. این بدان معناست که شما نیازی به اعتماد به خود سرور ندارید!
 • هیچ اطلاعات کاربری با. ذخیره نمی شود سرور. کاربران کلیدهای شخصی خود و بنابراین Bitcoin خود را کنترل می کنند.
 • متن باز نرم افزار. هر کسی می تواند کد را از نظر اشکالات ، اشکالات یا نقض امنیت بررسی کند.
 • برای بارگیری کاملاً رایگان.
 • الکتروم تعداد کارمزدها را محاسبه می کند شما باید با یک معامله همراه کنید. این یک نوار لغزنده مفیدی دارد که به کاربران اجازه می دهد میزان فوری بودن معامله را انتخاب کنند. آنها می توانند انتخاب کنند که پردازش توسط شبکه چند بلوک (چه مدت) طول خواهد کشید.
 • از الکترومغناطیس می توان به عنوان استفاده کرد یک کیف پول چند امضایی. این امر امنیت کیف پول را کاملاً افزایش می دهد.
 • کاربران می توانند استفاده کنند احراز هویت دو عاملی با کیف پول Electrum. این امر همچنین امنیت بیشتری به کیف پول اضافه می کند.

معایب

 • اگرچه از بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافی برخوردار است, الکتروم هنوز یک کیف پول داغ است. این بدان معنی است که تمام مواردی که روی کیف پول گرم تأثیر می گذارند ، روی آن اعمال می شوند. این امکان برای هکرها وجود دارد که می توانند به کیف پول های Electrum منفرد دسترسی پیدا کنند.
 • این فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند. این در صورتی خوب است که فقط بخواهید از بیت کوین با آن استفاده کنید. با این حال ، وقتی هارد فورک در بلاکچین بیت کوین اتفاق می افتد ، برای ادعای سکه ایجاد شده توسط چنگال باید از کیف پول دیگری استفاده کنید (وقتی که بیت کوین کش در آگوست 2017 از زنجیره اصلی جدا شد ، مجبور شدم این کار را با کیف پول الکتروم خودم انجام دهم) ).
 • وجود داشت نقض امنیتی اخیر (زیر را ببینید). مدت زیادی طول کشید تا تیم الکتروم آن را برطرف کنید. این مسئله نگران کننده است.

بررسی اجمالی امنیت

کیف پول Electrum دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافه شده برای حفظ امنیت بیت کوین شما. این باعث می شود یکی از امن ترین کیف پول های نرم افزاری اطراف. گفته شد ، به اندازه کیف پولی که بندرت به یک اتصال اینترنتی فعال نزدیک شود ایمن نیست (بخوانید: کیف پول سرد).

ویژگی های امنیتی کیف پول الکتروماتیک

 • پرونده کیف پول رمزگذاری شده که حاوی کلیدهای خصوصی شما است با رمز عبور محافظت می شود.
 • کیف پول الکتروم استفاده می کند یک عبارت دانه به عنوان یک اقدام پشتیبان. اگر کلید خصوصی خود را گم کنید یا دستگاهی که Electrum روی آن نصب شده از بین رفته یا به سرقت رفته است ، از شما محافظت می کند.
 • Electrum هیچ اسکریپتی را بارگیری نمی کند. این بدان معنی است که حتی اگر یک سرور هک شود ، Bitcoins خود را از دست نخواهید داد.
 • از آنجا که کد سرور منبع باز است, هر کسی می تواند یک سرور را اجرا کند. این غیرمتمرکز مدل از کاربران محافظت می کند زیرا یک نقطه خرابی وجود ندارد.
 • زبان برنامه نویسی Electrum که به زبان Python نوشته شده است. این یک زبان قدیمی و شناخته شده است ، بنابراین کد می تواند توسط بسیاری از اعضای انجمن بررسی شود.

با وجود بسیاری از ویژگی های امنیتی کیف پول الکتروم ، در گذشته موارد امنیتی در مورد آن وجود داشته است. در نوامبر 2017 ، یک مسئله امنیتی برای تیم الکتروم شناخته شد.

مطابق با مصطفی البسام, تحقیقات تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کالج لندن ، این مسئله از فوریه 2016 (نسخه 2.6 Electrum) بر نرم افزار تأثیر گذاشته است. وی توضیح می دهد که چگونه اشکال موجود در این نرم افزار Bitcoins کاربران را در معرض خطر قرار می دهد:

“[این اشکال] به هر وب سایت مخربی اجازه می دهد تا کیف پول Electrum شما را کنترل کند ، از جمله اینکه اگر کیف پول با رمز عبور رمزگذاری نشده باشد تمام Bitcoin شما را سرقت می کند … حتی اگر کیف پول رمز عبور داشته باشد ، یک هکر همچنان می تواند Bitcoins را از کیف پول به آدرس آنها. “

این تیم تا اوایل ژانویه 2018 طول کشید تا این مسئله را برطرف کند. آنها ادعا کردند که تا آن زمان از میزان جدی بودن آن آگاهی نداشته اند. این آسیب پذیری از آن زمان بوده است درست شد. مشخص نیست که در صورت وجود چه تعداد کاربر بیت کوین را از دست داده اند.

نحوه راه اندازی کیف پول Electrum?

راه اندازی کیف پول الکتروم خودتان است بسیار آسان. مراحل زیر را برای کاربران ویندوز شرح داده ام:

1. بازدید electrum.org و کلیک کنید “دانلود”در بالای صفحه.

2. روی “کلیک کنیدWindows Installer“این پرونده های لازم را در رایانه شما بارگیری می کند.

بررسی کیف پول الکتروم: مقایسه سیستم عامل ها.

3. بارگیری را باز کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید همانند مراحل نصب.

بررسی کیف پول الکتروم: نصب نرم افزار الکتروم.

4. پس از نصب ، Electrum را باز کنید.

5. اکنون از شما سال می شود که آیا می خواهید کیف پول جدیدی ایجاد کنید یا کیف پول موجود را بازیابی کنید. من فرض می کنم شما می خواهید یکی جدید ایجاد کنید. روی گزینه “یک کیف پول جدید ایجاد کنید“،” Standard Wallet“و سپس” “را کلیک کنیدبعد“.

بررسی کیف پول الکتروم: مراحل نصب نرم افزار الکتروم.

6. سپس با شما ارائه می شود شما عبارت بذر را بازیابی کنید. این خیلی مهم شما این را یادداشت کنید و با جان خود محافظت کنید! در صورت نیاز به بازیابی کیف پول Electrum بدون کلید خصوصی ، از این مورد استفاده خواهد شد. فقط یک فایل در کامپیوتر خود ایجاد نکنید که حاوی دانه باشد, عبارت دانه را بنویسید و در جایی ذخیره کنید بی خطر.

بررسی کیف پول الکتروم: نصب نرم افزار الکتروم ، پیام های هشدار دهنده.

7. سپس از شما خواسته می شود که دوباره عبارت دانه خود را وارد کنید. این کار برای اطمینان از درست نوشتن آن است. عبارات بذر یکی از مهمترین قسمتهای کیف پول Electrum شما است – امنیت آنها را کاهش ندهید.

8- در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود رمز عبور ارائه دهید. آن را به یکی و محکم تبدیل کنید که هرگز در جای دیگری استفاده نکرده اید. این یک گام امنیتی مهم دیگر است. فقط به یک رمز عبور ساده اعتماد نکنید – اگر به راحتی به خاطر بسپارید ، هک کردن آن آسان است! وقتی گذرواژه خود را ساختید و آن را تأیید کردید ، روی «بعد“.

بررسی کیف پول الکتروم: انتخاب رمز عبور.

9. سپس از شما خواسته می شود که به کدام سرور می خواهید متصل شوید. اگر این اولین کیف پول الکتروم است ، توصیه می کنم روی “ارتباط خودکار“.

10. در آخر ، روی “بعد” کیف پول Electrum شما اکنون آماده استفاده است. من به شما گفتم این آسان است!

نحوه استفاده از کیف پول الکتروماتیک?

بعد ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه ارسال و دریافت معامله با الکتروم. به این ترتیب ، پس از اتمام خواندن این بررسی کیف پول Electrum ، می توانید بلافاصله از یکی از ساده ترین کیف پول های Bitcoin استفاده کنید.

دریافت بیت کوین با کیف پول الکتروم

اولین کاری که احتمالاً می خواهید با کیف پول جدید Electrum خود انجام دهید این است مقداری بیت کوین دریافت کنید. به هر حال ، تا زمانی که مقداری برای ارسال نداشته باشید ، نمی توانید از آن بیت کوین ارسال کنید!

دریافت بیت کوین با الکتروم بسیار ساده است. مراحل زیر را شرح داده ام:

1. روی “دريافت كردن”در پنجره اصلی Electrum کلیک کنید.

بررسی کیف پول الکتروم: دریافت بیت کوین.

2. در کنار “دریافت آدرس”برچسب ، شما یک رشته از کاراکترها را خواهید دید (در زیر جعبه قرمز بالا). کلیک کنید بر روی “نماد را کپی کنید”(دو قطعه کاغذ روی زمینه آبی). با این کار کلید عمومی (دریافت کننده) در کلیپ بورد شما کپی می شود.

3- کلید عمومی را به محلی که بیت کوین می فرستید بچسبانید. اگر آن را از صرافی می فرستید ، کلید عمومی را در قسمت آدرس ارسال در گزینه های برداشت در صرافی جای گذاری کنید. وقتی کلیک کردید "ارسال", ممکن است مدتی طول بکشد تا وارد کیف پول Electrum خود شوید.

4. اگر بیت کوین را از دستگاه همراه ارسال می کنید ، می توانید استفاده کنید کد QR بجای. این زیر جعبه بزرگ بنفش در بالا است.

آنچه در آن وجود دارد همین است! اکنون باید مقداری بیت کوین در کیف پول الکتروم خود داشته باشید تا هزینه کنید!

ارسال بیت کوین با کیف پول الکتروماتیک

اکنون که مقداری بیت کوین دارید ، می خواهید بدانید که چگونه آن را نیز خرج کنید. انجام این کار نیز بسیار آسان است – این مورد بعدی است که در این بررسی کیف پول Electrum به شما نشان خواهم داد.

1. روی “ارسال”تب در بالای اصلی کیف پول الکتروماتیک صفحه نمایش.

2. آدرسی را که می خواهید بیت کوین به آن بفرستید کپی کنید. این ممکن است برای یک فروشگاه آنلاین ، یک دوست ، یا یک صرافی باشد.

بررسی کیف پول الکتروم: دستورالعمل های استفاده از کیف پول الکتروم.

3. آدرس را در جعبه ای که می گوید:پرداخت به” همیشه آدرس را دوبار بررسی کنید تا از درست بودن آن مطمئن شوید. با بررسی 3 رقم اول و آخر می توانید این کار را انجام دهید.

4- مقدار بیت کوین مورد نظر برای ارسال را در کادر با عنوان “میزان“.

5- با استفاده از لغزنده هزینه را تنظیم کنید. هرچه کارمزد کمتر باشد ، معامله شما طولانی تر می شود. اگر معامله فوری است ، می توانید کشویی را به سمت راست منتهی کنید. این هزینه بیشتری خواهد داشت اما به سرعت معامله را تسریع می کند.

6. تمام اطلاعات صحیح را دوباره بررسی کنید. پس از اینکه خوشحال شدید ، ضربه بزنید "ارسال".

این تمام ، شما اولین معامله خود را با استفاده از کیف پول Electrum انجام داده اید. این اصلاً سخت نبود ،?

جدیدترین کوپن Ledger Wallet:

نتیجه

بنابراین ، این ، شما به پایان من رسیده اید کیف پول الکتروماتیک مرور. امیدوارم مفید بوده باشد. با هم ، تقریباً همه مواردی را که باید در مورد یکی از محبوب ترین و ماندگارترین کیف پول های نرم افزاری برای بیت کوین بدانید بررسی کرده ایم..

پس از مطالعه این بررسی کیف پول الکتروم ، اکنون باید بدانید:

 • تفاوت بین انواع مختلف کیف پول.
 • مزایا و معایب از هر یک از آنها.
 • دقیقا چه کیف پول الکتروم است.
 • برنامه های کاربردی که الکتروم برای آن مفید است.
 • موارد استفاده کنید که کیف پول ایمن تری برای آن مفید است.
 • پاسخ به سوال – “آیا الکتروم امن است؟”
 • نقض امنیت تأسف بار سال 2017 که الکتروم توانست آن را برطرف کند.
 • چگونه نصب یک کیف پول الکتروم.
 • چگونه استفاده کنید کیف پول Electrum برای ارسال و دریافت بیت کوین.

بنابراین ، با تمام دانش جدیدی که از این بررسی کیف پول Electrum پیدا کرده اید ، نظر شما چیست؟ آیا در آینده از Electrum برای ذخیره Bitcoins خود استفاده خواهید کرد?

جدول: ویژگی های امنیتی Trezor Model T و Electrum

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector