Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی گیت هاب

وجود دارد چندین کیف پول رمزنگاری شده امروز در بازار ، برای اینکه بفهمید کدام یک از بهترین ها برای نیازهای شماست ، باید درباره هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در این گیت هاب بررسی ، من نگاهی به پیشینه شرکت, کیف پول امکانات و نحوه استفاده از آن. من همچنین قصد دارم مواردی مانند هزینه ها ، پشتیبانی مشتری و سکه های پشتیبانی شده را پوشش دهم.

پس از آن ، نگاهی به ویژگی های امنیتی GateHub خواهم انداخت و به س theال پاسخ خواهم داد "GateHub بی خطر است?". سرانجام ، من یک واقعاً ساده را برای شما فراهم می کنم راهنمای گام به گام در مورد چگونگی تنظیم و نحوه استفاده از آن!

بعد از این بررسی GateHub ، شما تمام اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کیف پول مناسب شماست ، خواهید داشت!

پس برای چی منتظری؟ بیایید دریابیم که آیا GateHub به اندازه سایر کیف پول های رمزنگاری توصیه شده مانند Ledger ، Coinbase و Trezor خوب است.

طرفداران

 • کاربر پسند
 • درگاه پرداخت داخلی
 • نسبتاً ایمن

منفی ها

 • مسئله امنیتی در گذشته
 • فاقد امنیت – کیف پول گرم

کیف پول GateHub چیست?

پلت فرم GateHub بود در سال 2014 ایجاد شده است توسط یک شرکت انگلستان هنگامی که برای اولین بار راه اندازی شد ، ساخته شد به طور خاص برای موج دار شدن (XRP) ارز رمزنگاری شده ، اکنون از سکه های دیگر نیز پشتیبانی می کند. GateHub دارد دو عملکرد اصلی همانطور که نه تنها به مردم اجازه می دهد فروشگاه سکه های آنها ، اما اجازه می دهد تا مردم به تجارت آنها نیز!

بررسی Gatehub: صفحه اصلی.

کیف پول به شما این امکان را می دهد ارزهای رمزپایه را ارسال و دریافت کنید, و همچنین آنها را ذخیره کنید. همچنین می توان با وارد کردن سکه به کاربر دیگر GateHub ، سکه ارسال کرد نام کاربری, که باعث می شود آن در مقایسه با بسیاری از کیف پول های دیگر کاملاً رو به جلو باشد. کیف پول است به صورت آنلاین قابل دسترسی است از طریق یک مرورگر وب ، که از طریق یک دستگاه دسک تاپ ، Android یا iOS در دسترس است.

بنابراین ، اکنون که می دانید پلت فرم GateHub چیست ، در بخش بعدی بررسی GateHub من بررسی می شود که کیف پول چقدر خوب است!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

کیف پول GateHub چقدر خوب است?

بررسی GateHub من نشان داد که کیف پول است کاربر پسند و وب سایت بسیار است استفاده ساده. این امر آن را برای مبتدیان مناسب می کند. یکی از بهترین ویژگی ها این است که نه تنها از چندین ارز رمزپایه پشتیبانی می کند بلکه از پول های واقعی نیز پشتیبانی می کند! بله ، درست است – پشتیبانی می کند ارز فیات, مانند USD و غیره.

کیف پول GateHub در ابتدا برای پشتیبانی از Ripple (XRP) ساخته شده بود ، اما اکنون این کیف پول ساخته شده است در کل از 8 سکه مختلف پشتیبانی می کند, که در زیر لیست کرده ام.

بررسی گیت هاب: ارزهای رمزپایه

کیف پول GateHub همچنین دارای یک کیف پول است درگاه پرداخت داخلی که به شما امکان می دهد پول در دنیای واقعی را واریز کنید! قبل از انجام این کار ، باید از طریق a تایید روند ، که شما را مجبور می کند اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و سپس نسخه هایی از اطلاعات خود را بارگذاری کنید شناسه و اثبات آدرس.


به شما هشدار داده می شود که تأیید حساب شما ممکن است چند روز طول بکشد ، بنابراین اگر شما نیاز به خرید سریع سکه دارید ، باید در عوض واریز ارز رمزنگاری شده را انجام دهید. اگر از انجام این کار راضی هستید ، می توانید حساب خود را با استفاده از یک حساب بانکی تأمین کنید ، که می تواند باشد از طریق SEPA یا سریع.

در زمان نوشتن مقاله ، درگاه پرداخت پشتیبانی می کند USD ، EUR ، CNY و JPY. به طور کلی ، در دسترس بودن ارزهای رمزنگاری شده و پول فیات و همچنین استفاده از پلتفرم بسیار ساده ، GateHub را به یک گزینه عالی برای مبتدیان تبدیل کرده است..

بررسی Gatehub: تجارت

بنابراین اکنون که می دانید کیف پول GateHub چه کاری می تواند انجام دهد ، بخش بعدی بررسی GateHub من پشتیبانی مشتری آنها را بررسی می کند.

GateHub ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

GateHub ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

پشتیبانی مشتری

اکثر ارائه دهندگان کیف پول پشتیبانی مشتری ندارند ، از آنجا که GateHub نیز پشتیبانی می کند مبادله, روش های مختلفی برای تماس با آنها وجود دارد. ساده ترین راه برای تماس با پشتیبانی مشتری ارسال ایمیل است. با این حال ، طبق بررسی های آنلاین ، تیم پشتیبانی بسیار کند عمل می کند.

تیم GateHub نیز در انواع مختلف هستند سیستم عامل های رسانه های اجتماعی, مانند Facebook ، Google+ ، Twitter و LinkedIn. اگرچه این پلتفرم دارای یک تیم پشتیبانی است ، اما لازم به یادآوری است که اگر کلید تأیید اعتبار و رمز ورود خود را گم کنید یا بودجه خود را هک کنید. هیچ کاری نمی تواند GateHub انجام دهد.

اکنون که در مورد پشتیبانی مشتری موجود در GateHub اطلاعات دارید ، بخش بعدی بررسی GateHub من هزینه های GateHub را بررسی می کند!

هزینه های GateHub

اولین چیزی که باید هنگام استفاده از GateHub در نظر بگیرید این است که اگر به دنبال ذخیره سازی هستید موج دار شدن (XRP) ، شما نیاز به نگه داشتن یک حداقل 20 XRP. به هیچ وجه نمی توانید از این سکه ها استفاده کنید ، زیرا این کار صرفاً برای فعال کردن کیف پول شما است. به عنوان مثال ، اگر 50 XRP را به کیف پول GateHub خود منتقل کنید ، فقط می توانید از 30 XRP استفاده کنید. این سیستم برای همه کیف پول های ریپل یکسان است ، بنابراین به هیچ وجه نمی توانید از آن اجتناب کنید!

بررسی گیت هاب: هزینه ها.

به غیر از این ، هیچ هزینه ای برای ارسال و دریافت وجه GateHub وجود ندارد ، به غیر از هزینه معامله بلاکچین. پلت فرم آنها را می سازد پول از هزینه های تجارت ، سپرده و برداشت. می توانید تمام اطلاعات بالا را پیدا کنید.

بنابراین اکنون که از هزینه های GateHub مطلع هستید ، قسمت بعدی بررسی GateHub من امنیت کیف پول را بررسی می کند!

بررسی اجمالی امنیت: آیا GateHub بی خطر است?

برای کمک به محافظت از کیف پول GateHub ، سیستم عامل برخی از موارد را نصب کرده است ویژگی های امنیتی. در مرحله اول ، به شما توصیه می شود که راه اندازی کنید احراز هویت دو فاکتور, که شما را مجبور می کند کدی را وارد کنید که هر بار که بخواهید وارد سیستم شوید برای تلفن شما ارسال می شود.

علاوه بر این ، اگر می خواهید از یک سیستم وارد شوید آدرس IP جدید یا دستگاه ، شما ملزم خواهید شد آدرس ایمیل خود را دوباره تأیید کنید. این پلت فرم همچنین تمام داده های خود را رمزگذاری می کند ، که از اطلاعات شخصی شما بیشتر محافظت می کند.

GateHub هرگز نمی تواند به کلیدهای خصوصی شما دسترسی پیدا کند زیرا آنها در یک سرور جداگانه در سیستم عامل اصلی ذخیره می شوند. اگرچه این یک سطح امنیتی اضافی نیز به شما می افزاید ، اما همچنین به این معنی است که اگر آنها را از دست دهید ، هرگز قادر به بازیابی وجوه خود نخواهید بود.

بررسی گیت هاب: تجزیه و تحلیل

با این حال, در سال 2017 وجود دارد مشکل امنیتی که منجر به سرقت سکه های مردم شد. سرورهای متمرکز GateHub هک شدند ، که به مجرمان اجازه می داد از کنار آنها بریزند بیش از 5 میلیون دلار با ارز رمزنگاری شده. به گفته کاربران مختلف ، گیت هاب گفت آنها وجوه سرقت شده را پس نمی دهند.

بیانیه رسمی GateHub در مورد هک رخ داده به شرح زیر است:

"هیچ وجهی از کیف پول های کاربر سرقت نشده است. گیت هاب کشف کرد که یک مجرم از نقص خدمات پردازش سپرده کمکی بهره برداری کرده است و کلیه معاملات به طور کامل مورد احترام قرار گرفته اند. درست است ادعاهایی مبنی بر از بین رفتن وجوه وجود دارد اما این امر از هک حساب شخصی بوده است."

این بسیار نگران کننده است و باید یادآوری شود که مهم نیست از کدام کیف پول ارز رمزنگاری استفاده می کنید ، بودجه شما هرگز 100٪ ایمن نیست. اگرچه ، کیف پول های سخت افزاری Ledger و Trezor بسیار قابل اعتماد شناخته شده اند. بنابراین اکنون که پاسخ “آیا GateHub ایمن است؟” را می دانید ، بخش بعدی بررسی GateHub من نحوه شروع کار را بررسی می کند!

بررسی گیت هاب

نحوه راه اندازی کیف پول GateHub

اگر تصمیم گرفته اید که صدای GateHub را دوست دارید ، اکنون قصد دارم به شما بدهم دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی شروع کار!

1. اولین کاری که باید انجام دهید بازدید از وب سایت رسمی GateHub است.

2. سپس از شما سال می شود که می خواهید وارد سیستم شوید یا نه. در عوض ، بر روی گزینه کلیک کنید ثبت نام

بررسی گیت هاب

3. اکنون باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور قوی انتخاب کنید. همچنین باید بر روی کلیک کنید من یک ربات نیستم جعبه ، و همچنین شرایط و ضوابط جعبه!

بررسی گیت هاب

4- سپس کلید بازیابی کیف پول به شما نشان داده می شود. این مهم است زیرا اگر گذرواژه خود را فراموش کنید ، به این نیاز خواهید داشت. شما هم می توانید آن را بنویسید (توصیه می شود) ، یا می توانید دانلود آن را به عنوان یک فایل متنی در دستگاه خود قرار دهید.

بررسی گیت هاب

5. پس از ذخیره کلید بازیابی ، باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. این کار را می توانید با کلیک کردن روی حساب را فعال کنید دکمه ای در ایمیل ارسال شده برای شما.

بررسی گیت هاب

6. پس از ورود به سیستم ، به شما گفته می شود که باید اطلاعات بیشتری ارائه دهید. مگر اینکه یک شرکت باشید ، بر روی کلیک کنید شخصی دکمه!

بررسی گیت هاب

7. ابتدا باید خود را وارد کنید شماره موبایل. مطمئن شوید که این درست است زیرا باید آن را تأیید کنید!

بررسی گیت هاب

8. هنگامی که شما دریافت می کنید کد پیامکی, آن را وارد جعبه کنید.

بررسی گیت هاب

9. اگر شماره خود را با موفقیت تأیید کردید ، بر روی کلیک کنید ادامه هید.

بررسی گیت هاب

10. بعد ، باید a را وارد کنید نام کاربری عمومی. این شباهت زیادی به نام کاربری توییتر دارد ، اما برای دریافت وجه استفاده می شود. این کار انتقال سکه را در بستر GateHub آسان تر می کند ، زیرا نیازی به وارد کردن آدرس کیف پول طولانی ندارید!

بررسی گیت هاب

11. اکنون از شما خواسته می شود a را بارگذاری کنید عکس! اگر نمی خواهید ، می توانید بر روی کلیک کنید رد شوید ، بعداً این کار را می کنم.

بررسی گیت هاب

اکنون کیف پول شما تنظیم شده است! آفرین! مورد بعدی که باید انجام دهید راه اندازی احراز هویت دو عاملی است. این یک لایه امنیتی اضافی به حساب شما اضافه می کند ، زیرا هر بار که وارد سیستم می شوید ، باید کدی را که به تلفن شما ارسال می شود تأیید کنید! گرچه مجبور به این کار نیستید ، اما من آن را اکیداً توصیه می کنم!

1. بر روی کلیک کنید احراز هویت 2 عاملی را فعال کنید.

بررسی گیت هاب

2. شما باید Google Authenticator را در تلفن همراه خود بارگیری کنید که هم در ioS و هم در Android موجود است.

3. اکنون شما باید Google Authenticator خود را به حساب GateHub خود پیوند دهید. با ورود به کلید احراز هویت یا با اسکن کد QR.

بررسی گیت هاب

4. اکنون که احراز هویت دو فاکتور را تنظیم کرده اید ، حساب کاربری شما انجام می شود امن تر!

بنابراین اکنون که می دانید چگونه کیف پول خود را تنظیم کنید ، قسمت بعدی مرور GateHub من نحوه استفاده از آن را به شما نشان می دهد!

نحوه استفاده از کیف پول GateHub

اجازه دهید راهنمای گام به گام نحوه استفاده از کیف پول GateHub را به شما ارائه دهم.

1. در سمت چپ ، روی کلیک کنید کیف پول.

بررسی گیت هاب

2. اکنون به شما نمایش داده می شود موجودی کیف پول, که به صورت پیش فرض در Ripple (XRP) است. همانطور که مشاهده خواهید کرد ، تا زمانی که حداقل 20 XRP را واریز نکنید ، کیف پول شما غیرفعال است. این 20 XRP نمی تواند هزینه ، انتقال یا برداشت شود ، به این معنی که کیف پول رایگان است. متأسفانه ، این برای همه کیف پول های Ripple (XRP) یکسان است.

3. به حساب خود را تأمین کنید, به پایین پیمایش کنید و به دنبال آدرس کیف پول خود باشید. اگر XRP را قبلاً در اختیار دارید ، این ساده ترین راه ممکن است به سادگی انتقال دهید سکه ها مستقیم به GateHub بروید. به سادگی آدرس کیف پول GateHub را در قسمت گیرنده کیف پول فعلی خود وارد کنید ، معامله را ارسال کنید و وجوه باید در کمتر از یک دقیقه به حساب GateHub شما وارد شود!

بررسی گیت هاب

4. اگر در حال حاضر XRP در اختیار ندارید ، می توانید با استفاده از پول دنیای واقعی سپرده گذاری کنید! متناوباً ، می توانید با استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر نیز سپرده گذاری کنید. برای انجام این کار ، بر روی کلیک کنید واریز / دریافت.

بررسی گیت هاب

5. اگر در حال حاضر حساب بانکی اروپا دارید ، بر روی کلیک کنید بانک اتحادیه اروپا, به دنبال یک Gateway متصل کنید. فقط به یاد داشته باشید ، اگر می خواهید از پول های دنیای واقعی استفاده کنید ، ابتدا باید هویت خود را تأیید کنید. نگران نباشید ، بررسی GateHub من نحوه انجام این کار را در زیر نشان می دهد!

6. در مرحله اول شما نیاز دارید مشخصات خود را وارد کنید. این شامل نام کامل قانونی ، تاریخ تولد ، آدرس خانه و جنسیت شما است.

بررسی گیت هاب

7. حالا شما باید مقداری تهیه کنید مستندات. برای شناسنامه خود می توانید از گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی ملی استفاده کنید. شماره سریال را در کادر وارد کنید و سپس تصویر را بارگذاری کنید.

بررسی گیت هاب

8. پس از این ، شما نیز نیاز خواهید داشت مدرکی از آدرس را بارگذاری کنید. این می تواند یک قبض تسهیلات ، صورت حساب بانکی ، اظهارنامه مالیاتی یا گواهی اقامت باشد.

بررسی گیت هاب

9. یک بار شما بر روی ارسال کلیک کنید, تیم GateHub اسناد شما را بررسی می کند و پس از داشتن آنها ، شما می توانید با استفاده از حساب بانکی خود وجهی را واریز کنید! زمانی که برای انجام این کار به تیم اختصاص می یابد به میزان مشغله آنها بستگی دارد ، بنابراین آماده باشید تا چند روز صبر کنید.

بررسی گیت هاب

بنابراین اکنون که می دانید چگونه کیف پول GateHub خود را تنظیم کنید و نحوه تأیید حساب خود را انجام دهید ، بخش بعدی بررسی GateHub من نحوه ارسال وجه به کیف پول دیگر را توضیح می دهد!

نحوه ارسال / دریافت

 • ابتدا بر روی کلیک کنید کیف پول در سمت چپ.
 • پس از آن ، بر روی کلیک کنید ارسال پرداخت, به دنبال آنی.
 • اکنون باید GateHub خود را وارد کنید کلمه عبور.
 • ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید که می خواهید همراه با مبلغ ارسال کنید.
 • حالا وارد کنید آدرس کیف پول که می خواهید بودجه را برای آن بفرستید.
 • برای انجام معامله ، اطمینان حاصل کنید که از مبلغی که منتقل می کنید راضی هستید و سپس بر روی آن کلیک کنید تایید.

و این تمام شما اولین موفقیت خود را در GateHub انجام داده اید!

بررسی GateHub: نتیجه گیری

و این پایان بررسی GateHub من است!

به طور کلی ، من فکر می کنم GateHub یک است کیف پول خوب برای مبتدیان. این نه تنها از چندین سکه پشتیبانی می کند ، بلکه می توانید ارزهای فیات را نیز ذخیره کنید! علاوه بر این ، این واقعیت را دوست دارم که شما می توانید برای خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه از GateHub استفاده کنید!

فقط موضوع من با کیف پول GateHub هستم که بود در سال 2017 هک شده است و به هیچ یک از افراد آسیب دیده استرداد نکرد. حتی اگر هیچ هکی رخ نداده باشد ، باید یادآوری شود که وجوه شما هرگز 100٪ مطمئن نیستند. از این نظر ، شاید ارزش داشته باشد که یک کیف پول کاغذی یا یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger و Trezor در نظر بگیرید.

امیدوارم که این بررسی GateHub مفید واقع شده باشد و شما قبلاً در مورد مناسب بودن شما تصمیم گرفته اید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector