بررسی رایگان کیف پول

یافته یک کیف پول ارز رمزنگاری مناسب برای خودتان این روزها می تواند کمی دردسر ساز شود. اغلب اوقات ، انتخاب ها بی پایان هستند – انتخاب اشتباه ممکن است به معنی پایان سرمایه رمزنگاری شما باشد ، و این چیزی نیست که شما احتمالاً می خواهید اتفاق بیفتد. خوب ، اگر می خواهید به برخی از کاربران نگاهی بیندازید آزادگان بررسی ها ، ممکن است دریابید که این کیف پول خاص می تواند متناسب با خواسته ها و نیازهای شما باشد.

مسلماً ، این در واقع چیزی نیست که بتوانید بدانید تا زمانی که خود از کیف پول استفاده کنید ، درست است؟ خوب ، تا حدی – در حالی که خودتان آن را امتحان می کنید ممکن است ایده بهتری در مورد ویژگی های اصلی پلت فرم به شما ارائه دهد ، اما شما واقعاً نمی دانید که آیا Freewallet بی خطر است تا اتفاق بدی بیفتد.

البته ، مگر اینکه ، برای بازخورد به برخی از بررسیهای Freewallet کاربر مراجعه کنید – این دقیقاً همان چیزی است که در راهنمای زیر پیدا خواهید کرد!

TL ؛ دکتر: مطمئناً کیف پول آزاد یکی از کیف پول های جالب توجه در بازار است. این یک کیف پول مبتنی بر برنامه و دسک تاپ است ، اگرچه می تواند به عنوان ذخیره آنلاین نیز استفاده شود. Changelly برای مبادله آسان در آن ادغام شده و از بیش از 100 ارز رمزپایه و توکن پشتیبانی می کند. هنوز هم به نظر می رسد برخی از کاربران از جنبه امنیتی کیف پول مطمئن نیستند.

طرفداران

  • پشتیبانی از بیش از 100 ارز رمزنگاری شده
  • اقدامات امنیتی مناسب (2FA ، کد پین سفارشی)
  • تجارت رمزنگاری فیات را مجاز می کند
  • بصری ، استفاده ساده

منفی ها

  • پشتیبانی مشتری مشکوک
  • کیف پول متولی – نگرانی های امنیتی

بررسی رایگان کیف پول: PROS

برای کسانی که قبلاً در مورد نام تجاری چیزی نشنیده اند ، بگذارید بگویم – شما زمان مناسب را برای شروع بررسی نظرات کاربر Freewallet انتخاب کرده اید. دلیل آن ساده است – مدتی پیش ، جستجوی “Freewallet” در فروشگاه Play نتایج مختلفی را به همراه خواهد داشت – یکی از جنبه های منفی مورد ادعا در بررسی های کاربران نیز!

هر چند از زمان نوشتن این بررسی Freewallet, فقط یک نسخه وجود دارد که در صفحه تلفن همراه ظاهر می شود – خوب ، حداقل این موردی است که من محصول مورد نظر را جستجو کردم. با این اوصاف ، با مراجعه به فروشگاه Play از طریق دسک تاپ ، همچنان می توانید کیف پول های مختلف مارک مورد نظر را مشاهده کنید.

می بینید ، خود برند است – آزادگان – برای برخی از سکه های مختلفی که پشتیبانی می کند ، کیف پول مستقل ایجاد کرده است. یعنی شما مجبورید برای هر سکه رمزنگاری که در دست دارید یک برنامه جداگانه بارگیری کنید – ایده آل نیست!

بررسی رایگان کیف پول

در یک زمان خاص ، شرکت متولد استونی تصمیم گرفت که این واقعاً روش بهینه برای ادامه کار نیست و واقعی, محل ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده تمام عیار و با عنوانfreewallet.

یکی از ایده ها و اهداف بزرگتر این محصول به سمت بازار کیف پول ارزهای رمزپایه مبتنی بر موبایل بود – این شرکت قصد داشت ایجاد یک ساده برای استفاده, در ارتباط بودن و کیف پول موبایل مناسب. از هم اکنون ، در نسخه آنلاین نیز موجود است!

گرچه من از خودم جلوتر هستم – بگذارید از همان ابتدا همه چیز را شروع کنیم ، و نگاهی به بررسی های کاربر Freewallet بیندازیم سکه های واقعی که کیف پول پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف

یکی از بزرگترین س questionsالاتی که کاربران بالقوه هنگام مشاهده برخی کیف پول های رمزنگاری دارند ، مربوط به آن است تعداد ارزهای رمزپایه ای که کیف پول پشتیبانی می کند. با خواندن مرورهای کاربر Freewallet ، این چیزی است که کاملاً واضح است.

حال ، اگر این اولین کیف پول رمزنگاری شما است که می خواهید از آن استفاده کنید یا به طور کلی با موضوع رمزنگاری کاملاً تازه کار هستید ، به طور کلی ، ممکن است از خود بپرسید – چرا در کره زمین کسی به تعداد سکه ها اهمیت می دهد کیف پول پشتیبانی می کند؟ آیا فقط یک ارز رمزنگاری شده ندارید و تمام?


جدول: سکه های پشتیبانی شده از کیف پول Binance و Freewallet

خوب, نه – خیلی اوقات ، در واقع اینطور نیست.

می بینید که با گذشت زمان ، تعداد ارزهای رمزپایه ای که در آنجا هستند کاملاً چشمگیر افزایش می یابد. یعنی هر روز ممکن است یک سکه رمزنگاری جدید در گوشه و کنار ظاهر شود. به طور طبیعی ، هر یک از این سکه ها می توانند معنی داشته باشند فرصت های جدید سرمایه گذاری.

بررسی freewallet: ویژگی های freewallet.

در بسیاری از موارد ، آنها این کار را می کنند – به همین دلیل است که این روزها مردم تمایل دارند مقادیر قابل توجهی سکه رمزنگاری مختلف را همزمان نگه دارند. منطقی است که آنها بخواهند همه آنها را در یک کیف پول نگه دارید, بیش از حد (البته این همیشه ایده خوبی نیست).

اینجا جایی است که کاربر بررسی های Freewallet را وارد می کند. اگر نگاهی به برخی از بررسی های قدیمی بیندازید ، متوجه می شوید که مدتی پیش ، فقط چند سکه وجود داشت که Freewallet پشتیبانی می کرد و شما مجبور بودید نسخه دیگری از برنامه کیف پول را بارگیری کنید. برای ذخیره هر یک از سکه ها در.

همانطور که می توانید تصور کنید ، این کاملاً دردسر ساز است.

اکنون ، همه چیز وجود دارد خیلی بهینه تر – شما می توانید ذخیره کنید حداکثر 100 ارز رمزنگاری شده مختلف و ارزهای ERC-20 در یک برنامه Freewallet تنها. این کاملا پیشرفت است!

همانطور که می توانید تصور کنید ، این خبر خوبی برای چندین ارز است HODLers – بسیاری از بررسی های مثبت Freewallet نیز این موضوع را بیشتر اثبات می کند.

ویژگی های داخلی مبادله (Changelly)

اگر یک چیز وجود دارد که ما به عنوان انسان ، از نظر برنامه ها و برنامه های رایانه ای بسیار ارزشمند هستیم ، باید آن باشد راحتی.

خوب ، حداقل این یکی از روش های قرار دادن آن است – به عبارت دیگر ، مردم هر وقت بتوانند آن را دوست دارند انجام چندین عمل در یک برنامه واحد, بدون نیاز به رفتن به مکان دیگری در اینترنت (یا نصب برخی از نرم افزارهای اضافی) برای انجام این کار.

به طور کلی ، وقتی صحبت از بررسی های Freewallet و ارزهای رمزپایه می شود ، یکی از بزرگترین راحتی ها باید امکان خرید مستقیم سکه های رمزنگاری شده از داخل کیف پول که آنها را در آن نگهداری می کنید.

بررسی رایگان کیف پول

مطمئناً ، Freewallet نیز چنین عملکردی دارد.

خواهید فهمید که در Freewallet وجود دارد تبادل یکپارچه که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را به دلخواه خریداری و معامله کنید. مبادله مورد نظر است تغییر – یکی از محبوب ترین و معتبرترین مبادلات رمزنگاری در صنعت!

در حالی که این ، مطمئناً چیز جدیدی در مورد کیف پول های رمزنگاری نیست (بیشتر آنها کیف پول های بالاتر امروزه مبادلات یکپارچه ای دارند) ، هنوز هم عالی است که بدانید چنین اختیاری در Freewallet وجود دارد. علاوه بر این ، این واقعیت که مارک از خدمات صرافی قابل اعتماد استفاده می کند ، حتی بهتر است!

ویژگی های امنیتی مناسب

همانطور که انتظار دارید, امنیت مهمترین ویژگی در مورد کیف پول ارز رمزنگاری است – چه در حال خواندن بررسی های Freewallet باشید و چه موارد دیگر ، می توانید مطمئن باشید که هنگام ذخیره سازی وجوه رمزنگاری در کیف پول ، جنبه امنیتی بسیار مهم خواهد بود.

برای کسانی که فکر می کنند Freewallet بی خطر است ، به خاطر داشته باشید که جنبه هایی از این محصول وجود دارد که آن را کمی انتخاب خطرناک می کند – البته در زمان مناسب به آن خواهیم رسید. ابتدا ، بیایید مواردی را که Freewallet اعمال کرده و برای تضمین رفاه سکه های شما وجود دارد ، ذکر کنیم.

به نظر می رسد Freewallet تمام سکه های رمزنگاری شده شما را در داخل خود نگه می دارد محل نگهداری سرد – خوبه. اصطلاح “سردخانه” اساساً به مکانی گفته می شود که به اینترنت متصل نیست – در کیف دستی ، به کیف پول های آنلاین و مبتنی بر نرم افزار / برنامه “کیف پول گرم” گفته می شود.

بررسی freewallet: ویژگی های امنیتی freewallet.

اما صبر کنید … رایگان کیف پول یک کیف پول مبتنی بر برنامه است ، درست است؟ آیا این گزینه “ذخیره سازی گرم” نیست?

آره, دارد.

بنابراین … پس چگونه سکه ها در سردخانه نگهداری می شوند?

ساده – در حالی که تمام ارز شما در مکان های سردخانه نگهداری می شود ، Freewallet به سادگی تعادل موجود در برنامه را به نمایش می گذارد. به عبارت دیگر ، بررسی های Freewallet کاربر به شما می گوید ، در حالی که سکه های شما ایمن نگه داشته می شوند ، برنامه به راحتی تعادل موجود در کیف پول را به نمایش می گذارد.

Freewallet همچنین استفاده می کند احراز هویت دو عاملی – این خبر خوبی است گرچه این چیزی است که باید هنگام استفاده از هر نوع مکان ذخیره سازی رمزنگاری “عادی” تلقی شود ، اما متأسفانه هنوز اینطور نیست – کیف پولهای زیادی وجود دارد که از 2FA استفاده نمی کنند.

صادقانه بگویم ، اگر فکر می کنید Freewallet بی خطر است ، می توانید مطمئن باشید – در حالی که کیف پول سابقه شناخته شده ای در مورد “هک شده”، همچنین از 2FA استفاده می کند ، که امنیت آن را حتی بیشتر تضمین می کند.

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

بررسی رایگان کیف پول: CONS

اکنون که ما در مورد برخی از برجسته ترین ویژگی ها (و مزایای) Freewallet بحث کردیم و برخی از بررسی های کاربر Freewallet را بررسی کردیم ، در مورد برخی از جنبه های کمتر مثبت کیف پول مورد بحث نیز بحث کنیم.

«کیف پول داغ» ، کیف پول حضوری – کلیدهای خصوصی شما متعلق به شما نیستند

نگرانی اصلی ابراز شده در بیشتر بررسی های Freewallet مربوط به این موضوع است جنبه امنیتی کارها. یعنی این واقعیت که Freewallet یک ارائه دهنده خدمات حضانت است.

در حوزه ارزهای رمزپایه ، اصطلاح “حضانت” در واقع دیده می شود یک نور کاملاً منفی. دلیل آن نیز بسیار ساده است – اگر کیف پول “نگهداری” باشد ، به این معنی است تمام کلیدهای خصوصی پیدا شده متعلق به شما نیست – در عوض ، آنها توسط شرکت در پشت کیف پول نگهداری می شوند.

بررسی رایگان کیف پول

بگذارید این را بگویم – پس انداز رمزنگاری شده شما در دسترس ارائه دهندگان کیف پول است و شما باید اعتماد کنید که آنها با صداقت و عزت عمل می کنند.

خیلی اطمینان بخش نیست ، درست است؟ خوب ، اکنون می توانید ببینید که این مسئله از کجا ناشی می شود.

درست است که ، با خواندن مرورهای کاربر Freewallet ، متوجه خواهید شد که هیچ شکایتی در رابطه با “چیزی که در واقع با دارایی های رمزنگاری کسی اتفاق می افتد” وجود ندارد. هنوز هم ، همه و همه علاقه مندان به رمزنگاری به شما خواهند گفت که این هنوز هم چیزی است باید مواظب باشید – کیف پول حضانت باید از طریق و از طریق بررسی شود.

پشتیبانی مشتری مشکوک

اکنون ، در مورد بررسی های منفی تر کاربر Freewallet ، این نکته بسیار جالبی است.

پشتیبانی مشتری Freewallet است فعال – انکار نمی شود مشاهده خواهید کرد که نمایندگان آنها به ظاهر به هر انتقاد یا حتی برخی از نظرات کلیتر در اینترنت پاسخ می دهند. فعال بودن ، همیشه به این معنی نیست که شما هستید مفید بودن.

می بینید ، تعداد کمی از شکایات کاربران وجود دارد که در مورد پشتیبانی مشتری صحبت می کنند بی ادب, یا حتی تسلیم کننده, در زمان. حتی در فضاهای عمومی بصورت آنلاین (به عنوان مثال Trustpilot) ممکن است بتوانید با برخی از تعاملات پشتیبانی کاربر و مشتری روبرو شوید که are خوب ، کمتر از خوشایند است.

بررسی رایگان کیف پول

به طور کلی ، پشتیبانی از مشتری در بحث کیف پول ارزهای رمزپایه بسیار بحث برانگیز است. به نظر می رسد اما چند کیف پول وجود دارد که در واقع پشتیبانی مشتری مناسب و معقول دارند – دیگران یا اصلاً آن را ندارند یا خوب … از قابلیت پشتیبانی برخوردار نیستند.

در هر صورت ، شایان ذکر است که ، وقتی صحبت از مسائل فنی واقعی یا س questionsالات خاصی است که ممکن است کاربران در مورد کیف پول مورد نظر داشته باشند (یعنی آیا Freewallet بی خطر است و برای اطمینان از امنیت وجوه شما چه کاری انجام می دهد؟) ، در واقع پشتیبانی مشتری انجام می دهد, مفید به نظر می رسد.

جدول: اطلاعات شرکت Ledger Nano X و Freewallet

مطمئناً این یک چیز خوب است ، مواظب باشید! مهم نیست که این یک بررسی رایگان یا منفی مشتری است Freewallet – اگر در کیف پول خود با یک مشکل فنی روبرو هستید ، باید بتوانید پاسخ ها و کمک های لازم را دریافت کنید.

مقایسه رایگان مجلسی آزاد در کنار هم با دیگران

آیا می دانید?

مقایسه رایگان مجلسی آزاد در کنار هم با دیگران

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

قیمت

قبل از اینکه به بخش “چگونه” این بررسی Freewallet برویم ، سریع صحبت کنیم قیمت گذاری و هزینه های freewallet – همانطور که به زودی خود خواهید دید ، در واقع یک موضوع ساده برای باز کردن نیست.

همانطور که از نام محصول پیداست ، در واقع Freewallet است, رایگان بارگیری و استفاده کنید. برای نگه داشتن وجوه رمزگذاری خود در کیف پول نیازی به پرداخت هزینه نیست – این خوب است!

مشکلات وقتی شروع می شود که نگاهی بیندازید هزینه هایی که هنگام انجام معاملات از داخل کیف پول دریافت می شود.

بررسی freewallet: هزینه های freewallet.

می بینید که مانند هر کیف پول دیگری که مبادله ای در آن تعبیه شده باشد ، این کیف پول نیز وجود دارد هزینه های خاص خاصی که هنگام انجام معامله اعمال می شود. این هزینه ها درست نشد, به این معنا که متناسب با میزان ارز رمزنگاری شده ای که شما خرج می کنید ، آنها بالاتر خواهند رفت.

با این حال ، طبق برخی از بررسی های کاربر Freewallet ، مسئله اینجاست که این شرکت در واقع معاملات زیادی از هزینه های Freewallet بسیار بالا را دریافت می کند. خود این شرکت اظهار داشت که مدل هزینه آنها “رقابتی” است و هنوز هم این یک بحث در بین کاربران است.

نحوه استفاده از مجانی رایگان?

ما پوشش داده ایم جوانب مثبت و منفی Freewallet, به این معنی که شما باید ایده خوبی در مورد پیچیدگی های کیف پول و نظراتی که کاربران در مورد آن دارند ، داشته باشید. خدمات و عملکرد.

حال ، اگر بررسی Freewallet را خوانده اید و تصمیم گرفته اید که کیف پول ارزش یک شلیک را دارد ، خوب است که بفهمید نحوه استفاده از آن, قبل از اینکه ابتدا به مرحله نصب بپردازید.

نحوه نصب و راه اندازی Freewallet?

به منظور سادگی و وضوح ، من به شما نحوه ایجاد را نشان می دهم نسخه دسک تاپ Freewallet. در ایجاد کیف پول مبتنی بر موبایل نیز همین اصول وجود دارد ، بنابراین باید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید!

مرحله 1: بازدید کنید وب سایت رسمی Freewallet, و برای ایجاد یک حساب جدید پیمایش کنید.

گام 2: آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که این یک گذرواژه جدید است که قبلاً در مکان دیگری استفاده نکرده اید!

بررسی رایگان کیف پول

مرحله 3: به شما فرصت ایجاد می شود یک عرف, کد پین 4 رقمی. این یک لایه امنیتی اضافی است.

بررسی رایگان کیف پول

مرحله 4: تمام شد – شما در صفحه اصلی Freewallet هستید!

بررسی رایگان کیف پول: صفحه اول Freewallet.

همانطور که خودتان می بینید ، روند ایجاد سایت Freewallet است بسیار ساده – تمام آنچه که لازم است 4 قدم کوچک است و شما تنظیم شده اید!

چگونه می توان سکه های رمزنگاری را به FreeWallet انتقال داد?

اگر می خواهید وجوه موجود خود را به کیف پول مورد نظر منتقل کنید ، بررسی های کاربر Freewallet به شما می گوید که این فرایند نیز کاملاً توضیحی است. مراحل انجام این کار به شرح زیر است:

مرحله 1: از جانب صفحه اصلی Freewallet, حرکت به “دريافت كردن” بخش.

گام 2: ارز رمزنگاری شده را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید. در مورد من ، من انتخاب می کنم اتریوم.

بررسی های رایگان کیف پول: سکه رمزنگاری را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید.

مرحله 3: با انتخاب ارز رمزنگاری شده که می خواهید دریافت کنید ، به شما ارائه می شود آدرس کیف پول رمزنگاری سفارشی, و بتوانید وجوه رمزنگاری شده خود را به کیف پول مورد نظر منتقل کنید. همچنین می توانید این کار را انجام دهید شناسه کاربر, و حتی می تواند دیگری را نیز منتقل کند ارزهای مرتبط با اتریوم (خواندن: نشانه ها)، هم!

بررسی های رایگان کیف پول: روش های مختلف دریافت رمزنگاری.

باز هم – ساده و سرراست!

نحوه خرید ارزهای رمزنگاری شده در فری ولت?

در آخر ، بیایید نگاهی به روند خرید ارز رمزنگاری شده در Freewallet بیندازیم.

مرحله 1: از جانب صفحه اول کیف پول, حرکت به “خرید با کارت” بخش.

بررسی های freewallet: خرید سکه های رمزنگاری شده با کارت.

گام 2: سکه رمزنگاری را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. باز هم ، به خاطر این مثال Ethereum را انتخاب کردم.

بررسی های رایگان کیف پول: انتخاب سکه ای که می خواهید خریداری کنید.

مرحله 3: اکنون می توانید به ترتیب ETH یا USD را که می خواهید دریافت یا هزینه کنید وارد کنید. آنچه در اینجا واقعاً راحت است این است که شما این فرصت را دارید که ببینید هزینه معامله شما نیز چقدر است!

بررسی رایگان کیف پول

مرحله 4: پس از انجام این کار ، شما خواهید بود به یک وب سایت شریک به Freewallet هدایت شده استساده. نگران نباشید ، زیرا این یک “واسطه” بسیار قابل اعتماد بین سیستم عامل های تبادل رمزنگاری و گیرنده های رمزنگاری است.

بررسی های رایگان کیف پول: وارد کردن جزئیات پرداخت.

احتمالاً باید هویت خود را تأیید کنید ، اما پس از انجام این کار ، معامله شما کامل خواهد شد. تمام شد – شما اکنون ارز رمزنگاری شده دارید!

نتیجه گیری

با تمام این گفته ها و خارج از راه ، فقط یک سوال باقی مانده است – است آزادگان ارزش بررسی ، و آزمایش کردن را دارد?

خوب ، گرچه تماس سختی است ، من می گویم که آرهاما مواظب باش.

می بینی, محصول خود عالی است – استفاده ساده ، از کل ارزها پشتیبانی می کند و غیره. هر کاربر بررسی freewallet می تواند همان را به شما بگوید (به استثنای برخی از هزینه های freewallet بالاتر از حد متوسط).

گرچه Freewallet ایمن است؟ خوب ، این سال است – اگرچه برخی از ویژگی های امنیتی پیشرفته را به کار می گیرد ، این واقعیت است که این یک محصول حضانت است هنوز هم ممکن است برخی از مردم را دور بیندازد با این حال باز هم ، کیف پول عالی است!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map