Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner
Related Posts

مرور کیف پول اج

میدونی چیه ارزهای رمزنگاری شده و استفاده روزافزون از تلفن های همراه اشتراک داشتن؟ درست است – منحصراً مبتنی بر موبایل کیف پول های رمزنگاری شده. فرقی نمی کند برخی را بخوانید کیف پول لبه بررسی ها یا بازخورد کیف پول همراه دیگر ، روند جریان ها غیر قابل انکار است.

آن گرایش ها چیست؟ خوب ، در حالی که مبحث ارزهای رمزپایه هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، بدیهی است که مردم به دلایل مختلف ، بیشتر و بیشتر از تلفن های خود استفاده می کنند – خواه مرور شبکه های اجتماعی ، تماشای فیلم یا حتی پرداخت مالیات و ساخت سایر اقدامات مالی.

با این وجود ، وجود دارد هجوم کیف پول های رمزنگاری همراه کاملاً محسوس است, هم. انتخاب یک مورد مناسب برای خود می تواند انتخاب دشواری باشد! خوب ، اگر در حال جستجو هستید ، این نقد و بررسی کیف پول Edge را بخوانید و بررسی کنید – شاید کیف پول مناسب شما باشد.

TL ؛ دکتر: استفاده از کیف پول Edge کاملاً ساده است و برای کسانی که غالباً رمزنگاری می کنند گزینه ای عالی است. این از چندین altcoin مختلف و حتی برخی از نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند و همچنین دارای اقدامات امنیتی مناسبی است.

طرفداران

  • از چندین ارز رمزپایه و دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند
  • استفاده آسان و پیمایش از طریق آن
  • اقدامات امنیتی مناسب
  • مبادلات داخلی

منفی ها

  • کیف پول اختصاصی موبایل
  • به اندازه برخی دیگر از گزینه های سردخانه ایمن نیست

مرور کیف پول اج: PROS

چیزی که ممکن است بسیاری از افراد هنگام جستجوی برخی از آنها گیج شوند کیف پول لبه بررسی این واقعیت است که نام “Airbitz” اغلب در جستجوهای مرتبط نشان داده می شود.

خوب ، این فقط به این دلیل است این چیزی است که کیف پول نامیده می شود, در یک زمان مشخص هر چند در آن زمان, این یک محصول کاملا متفاوت بود, و – همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید – پیچیدگی های مختلفی وجود داشته است ، هم از منظر محصول و هم از نظر شرکت پشت آن.

مرور کیف پول اج

کافی است بگوییم Airbitz بود یک کیف پول بیت کوین, وقتی هنوز “یک چیز” بود – به همین دلیل افراد زیادی هستند که “کیف پول Edge Bitcoin” را جستجو می کنند. نسخه بهبود یافته و تغییر نام یافته محصول ، گرچه اکنون ارائه می شود پشتیبانی از چندین ارز رمزنگاری شده – دیگر یک نیست بیت کوین-یک نوع منحصر به فرد از یک معامله.

با این حال ، شروع کار با یادداشت مثبت ، بیایید به فیل فوق الذکر در اتاق بپردازیم – این واقعیت که Edge اکنون از یک سری ارزهای رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از چندین ارز رمزنگاری شده

یکی از ویژگیهای ارجاع شده بیشتر یک کیف پول ارز رمزنگاری مناسب باید از آن باشد قابلیت پشتیبانی از چندین مختلف altcoins. این احساسی است که در مورد بررسی کیف پول کاربر Edge نیز صادق است.

اگر با اصطلاحات رمزنگاری خیلی آشنا نیستید ، اجازه دهید برای شما توضیح دهم – اساساً “altcoin” است هر ارز رمزنگاری شده ای که بیت کوین نباشد. در حالی که این تعریف در طول سالها تغییراتی داشته و بسیاری از رمزنگاریها وجود دارد که هیچ ارتباطی با بیت کوین ندارند (به این معنی که آنها “چنگال” BTC نیستند) ، اما احساس عمومی هنوز همان است.

من قبلاً در ابتدای بررسی کیف پول Edge بر این موضوع تأکید کرده ام ، اما با افزایش محبوبیت ارزهای رمزپایه در سراسر جهان ، مردم شروع به در انواع بیشتری از سکه ها سرمایه گذاری کنید, هم. با این وجود ، دردسر مجبور شدن به وجود می آید کیف پول پیدا کنید که تمام آن سکه ها را پشتیبانی کند.

مرور کیف پول اج


برخی افراد ترجیح می دهند ارزهای رمزنگاری شده مختلف را در کیف پول های مختلف ذخیره کنند – حقیقت را باید گفت ، ممکن است از این طریق ایمن تر باشد! هنوز هم اگر ارزش دارید راحتی, یا یک تاجر فعال هستند, برای دسترسی راحت تر و ساده تر احتمالاً یک کیف پول واحد می خواهید (& سریعتر!) تجارت.

خوب ، با وجود همه این موارد ، بررسی کیف پول کاربر Edge این موضوع را به شما می گوید آرهکیف پول Edge از چندین ارز رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند. این احتمالاً برای هر کسی که به دنبال برخی از بررسی های کیف پول Edge ‘Bitcoin’ است ، یک تعجب آور است!

جدول: ارزهای رمزپایه ای که توسط Coinbase Wallet and Edge پشتیبانی می شوند

از زمان نوشتن این مقاله, کیف پول Edge از بیش از 30 ارز رمزپایه مختلف و دارایی های آنها پشتیبانی می کند, شامل بیت کوین, بیت کوین کش, اتریوم, Litecoin, موج دار شدن, و حتی مونرو!

به طور طبیعی ، این یک مزیت بزرگ برای هر کاربر Edge است! این راحتی بسیار قابل توجه است ، و لیست گسترده ای از سکه های پشتیبانی شده مطمئناً باعث جذب کاربران بیشتری به کیف پول می شود!

مبادلات داخلی (جمع!)

بله ، شما درست خوانده اید – چندین بررسی کیف پول Edge به شما می گوید که در واقع وجود دارد چند صرافی داخلی مختلف که می توانید برای خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه در کیف پول اج استفاده کنید.

خیلی خوب است!

صرافی های مورد بحث شامل برخی از نام های شناخته شده صنعت ، مانند ShapeShift و تغییر, در میان برخی دیگر. همچنین ، کیف پول Edge استفاده می کند ساده به عنوان “واسطه” آنها – این به جنبه امنیتی کل آزمایش سخت می افزاید (بعداً اطلاعات بیشتر در مورد آن).

در حالی که چنین قابلیت مبادله داخلی از مدتی قبل وجود داشته است و امروزه برای اکثر دارندگان رمزنگاری به سختی تعجب آور است ، اما در هنگام خرید یا فروش رمزنگاری ، وجود چندین مبادله مختلف برای انتخاب بسیار جالب است..

بررسی کیف پول لبه: مبادلات پشتیبانی شده.

اگرچه به عنوان یک ایده کلی ، کل معاملات “مبادله داخلی” از این جهت عالی است که به شما امکان می دهد تمام فرایندهای فوق را از راحتی کیف پول خود انجام دهید ، بدون اینکه نیازی به انتقال وجوه رمزنگاری خود به برخی موارد خاص باشید. مبادله کنید ، معاملات را انجام دهید و سپس آنها را برگردانید.

هر چند به خاطر داشته باشید که برخی صرافی ها ممکن است هزینه های بهتری نسبت به بقیه ارائه دهند – این چیزی است که شما همیشه باید آن را در نظر بگیرید ، زیرا ممکن است ارزش واقعی دردسر را داشته باشد که در واقع برداشت دستی و انتقال رمزنگاری خود.

ساده و مستقیم برای استفاده

این در واقع نکته ای است که من اغلب می خواهم به آن اشاره کنم ، هر زمان که من در مورد کیف پول های رمزنگاری مبتنی بر تلفن همراه صحبت می کنم – این بررسی کیف پول Edge از این قاعده مستثنی نیست. می بینید که در دنیای رمزنگاری ، تا به امروز ، ننگی در مورد ذخیره سازی مبتنی بر تلفن همراه وجود دارد – یکی از اصلی ترین دلایل این مسئله این است که صرفاً به این دلیل که استفاده از آن بسیار دشوار است, یا به سادگی غیرشهودی است.

کیف پول دوست دارد حاشیه، غیرمتمرکز, با این حال ، هدف از بین بردن این کلیشه است.

من واقعاً به جزئیات نحوه استفاده از کیف پول نمی پردازم ، زیرا این چیزی است که بعداً در این بررسی کیف پول Edge به آن پرداخته خواهد شد. با گفتن این حرف ، یک واقعیت می توانم به شما بگویم که برنامه به خودی خود بسیار شهودی و ساده است.

مرور کیف پول اج

ویژگی ها و عملکردها در برخی از مناطق بسیار راحت در اطراف برنامه قرار گرفته اند و طراحی کیف پول نیز به گونه ای است ساده انگارانه, همچنین – شما نباید خود را در تلاش برای گشتن در کیف پول و از دست دادن حس چگونگی انجام این کار گیر بیاورید.

مسلماً ، اگرچه تعداد زیادی از بررسی های کیف پول Edge کاربر به شما این موضوع را نمی گوید ، اما تعداد زیادی کیف پول مختلف موبایل وجود دارد که سعی دارند این ایده را که “فضای ذخیره سازی تلفن همراه” دست و پاگیر “و” گیج کننده “است حذف کنند. اگرچه ارزش هیچ مقایسه ای را ندارد ، اما به گفتن این کافی است Edge مطمئناً در این زمینه کار خوبی انجام می دهد.

ویژگی های امنیتی مناسب (2FA)

همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، جنبهامنیتوقتی صحبت در مورد ذخیره ارز رمزنگاری می شود ، همیشه یک موضوع بحث برانگیز است.

حتی مهم نیست که به چه کیف پولی نگاه می کنید – سخت افزار, نرم افزار ، موبایل یا موارد دیگر. واقعیت این است که ، در پایان روز ، مردم هنگام حفظ امنیت سطح بالای دارایی های رمزنگاری شده خود بسیار حساس هستند.

و آنها باید باشند! اگر می خواهید خود را ذخیره کنید پول بدون پشتوانه در یک بانک ، شما احتمالاً می خواهید آن بانک حداکثر میزان امنیت را ارائه دهد ، درست است؟ خوب ، همین مورد با کیف پول های رمزنگاری شده نیز وجود دارد.

در حالی که کیف پول های موبایل همیشه وقتی سوال می شود “بهترین” انتخاب (نقل قول ، بدون نقل قول) نیستند امنیت رمزنگاری, آنها در حقیقت شایسته هستند. علاوه بر این ، بررسی کیف پول کاربر Edge به این نکته اشاره می کند که کیف پول رمزنگاری مورد نظر در واقع دارای طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی مختلف است!

بررسی کیف پول اج: آسان برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه شده است.

برای مبتدیان, تمام کلیدهای خصوصی شما در دستگاه خود ذخیره می شوند, و نه در سرورهای شرکت. این بدان معنی است که شما به تنهایی دسترسی به آنها دارید – این نه تنها فلسفه اصلی موجود در ارزهای رمزپایه را حفظ می کند (عدم تمرکز) ، اما همچنین باعث می شود که امنیت دارایی های شما کاملاً در دست خود شماست.

Edge همچنین از 2FA پشتیبانی می کند – احراز هویت دو عاملی. با این حال ، اگرچه چیزی که امروزه باید طبیعی باشد ، احتمالاً متعجب خواهید شد که چند کیف پول از این اندازه گیری امنیتی استفاده نمی کند.

خیلی هم معامله بزرگی است! 2FA یکی از م mostثرترین روش هایی است که می تواند از دارایی های مخفی خود محافظت کند – مبادلاتی مانند CEX.io مثال خوبی برای درست اجرا شدن 2FA هستند.

هر اتفاقی که ممکن است بیفتد ، قطعاً یک پیروزی در کنار اج است!

آخرین کوپن Ledger Wallet پیدا شده است:

مرور کیف پول اج: CONS

بنابراین ، اکنون که به برخی از تحسین برانگیزترین بررسی های کیف پول کاربر Edge پرداخته ایم ، هنوز هم باید مواردی را ذکر کنیم که ممکن است چندان مثبت نباشند ، اما هنوز هم هستند حیاتی برای هر کسی که در تلاش است کیف پول را بیرون بیاورد ، بداند.

کیف پول اختصاصی موبایل – پشتیبانی از دسک تاپ وجود ندارد

یکی از بزرگترین نقاط قوت کیف پول همچنین قابل بحث است که بزرگترین نقطه ضعف آن است.

همانطور که احتمالاً در تمام این بررسی کیف پول Edge “Bitcoin” فهمیده اید, Edge کاملا کیف پول موبایلی است – بدون دستگاه سخت افزاری ، پشتیبانی از دسک تاپ ، هیچکدام از اینها.

برای برخی از دارندگان رمزنگاری, این عالی است – یعنی افرادی که از این موضوع بیشتر هیجان زده می شوند کسانی هستند که به طور فعال ارزهای رمزنگاری شده خود را معامله کنید, یا داشته باشید اما مقدار کمی از آنها را نگه دارید.

بررسی کیف پول لبه: ویژگی های کیف پول Edge.

برای اکثر مردم ، این احتمالاً ایده آل نیست. می بینید که داشتن تنها دسترسی به تلفن همراه به این معنی است شما به یک دستگاه متصل هستید – برای مرور آسان تر (سریعتر) و عملکردهای خاص ، نمی توانید واقعاً به دسک تاپ خود بروید.

همچنین لازم به ذکر است که ، تا آنجا که به کیف پول ارزهای رمزپایه مربوط می شود ، ذخیره سازی مبتنی بر تلفن همراه نیز به عنوان امن ترین گزینه موجود مشاهده نمی شود. مطمئناً ، اگر برای مدت کوتاهی به کیف پول احتیاج دارید ، یا حداقل مقدار ارز رمزنگاری شده دارید و فقط مشغول بازی هستید ، “هیچ بزرگ نیست”.

اگر ، اگر شما در مورد رمزنگاری جدی هستید ، باید به دنبال سرمایه گذاری در برخی گزینه های ایمن تر باشید – یعنی, یک کیف پول سخت افزاری پیشرفته.

تنوع ارز رمزنگاری شده برای برخی از کاربران کافی نیست

اکنون ، در ابتدای این بررسی کیف پول Edge ، من به شما گفته ام که کیف پول مورد نظر پشتیبانی می کند چندین ارز رمزنگاری شده مختلف.

درست است. هرچند که گفته شد ، به نظر می رسد تعداد هنوز برای برخی از کاربران آن بسیار کم است.

می بینید ، حتی اگر Edge چنین کرده است بیش از 30 دارایی رمزنگاری مختلف از آن پشتیبانی می کند ، مردم ممکن است تعداد بسیار بیشتری سکه رمزنگاری در اختیار داشته باشند. از زمان نوشتن این مقاله ، موارد وجود دارد بیش از 5000 ارز رمزنگاری شده مختلف در جهان – با این حساب, Edge قادر است فقط 0.6٪ از کل ارزهای رمزپایه موجود را در خود نگه دارد!

جدول: اطلاعات شرکت کیف پول و اج الکتروم

طبیعتاً ، همانطور که می توانید تصور کنید ، این مسئله برای کسانی که واقعاً دارایی های رمزنگاری شده ای را نگهداری می کنند که کیف پول از آنها پشتیبانی نمی کند ، مسئله مهمی خواهد بود. با خواندن تمام بررسی های کیف پول کاربر Edge که به صورت آنلاین در دسترس است ، به نظر می رسد که این گروه از اقلیت هستند.

هنوز هم ، مطمئناً این چیزی است که باید به خاطر بسپارید و سعی کنید کیف پول اج را بیرون بیاورید!

لبه ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

لبه ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

قیمت

قیمت گذاری احتمالاً ساده ترین قسمت این بررسی کیف پول Edge است.

کیف پول ارز رمزنگاری شده موبایل Edge برای بارگیری کاملا رایگان است, نصب, راه اندازی و استفاده کنید. این بسیار خوب است – این بدان معنی است که هر کسی می تواند آن را امتحان کند ، در هر زمان مشخص.

از نظر هزینه معامله ای ، اوضاع کمی متفاوت است. کیف پول خودش را می گیرد برش 1٪ از معامله – این عادلانه است علاوه بر این ،, خود مبادله نیز هزینه تعیین شده ای را می گیرد – گرچه به عوامل مختلفی بستگی دارد ، اما در بیشتر بررسی های کیف پول کاربر Edge ذکر شده است که باید باشد حدود 4٪ -6٪.

نحوه استفاده از کیف پول رمز ارز Edge?

بنابراین ، بنابراین – به عنوان نکته نهایی در این بررسی کیف پول اج ، اجازه دهید بحث کنیم استفاده واقعی از کیف پول مورد نظر. صادقانه بگویم ، این باید ایده خوبی در مورد اینکه آیا گزینه مناسب ذخیره سازی رمزنگاری برای شما است ، باشد.

نحوه نصب و راه اندازی Edge Wallet?

اولین چیزها اول – نصب و راه اندازی مراحل.

مرحله 1: برنامه را از فروشگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید. من از یک دستگاه Android استفاده می کنم ، بنابراین مثال من شامل آن است فروشگاه Google Play.

بررسی کیف پول لبه: برنامه کیف پول Edge در فروشگاه Play.

گام 2: پس از نصب و روشن کردن آن ، به شما امکان ایجاد حساب کاربری داده می شود. برای ادامه دکمه را فشار دهید.

مرور کیف پول لبه: صفحه ایجاد حساب.

مرحله 3: اینجا, حاشیه، غیرمتمرکز توضیح می دهد که چگونه شما صاحب رسمی نام کاربری و کلیدهای خصوصی خود خواهید بود, و چگونه مسئولیت کامل شما است که آنها را به خاطر بسپارید. یادداشت برداری کنید!

مرور کیف پول لبه: اطلاعات قبل از ادامه ایجاد حساب.

مرحله 4: یک نام کاربری به انتخاب خود ایجاد کنید و ادامه دهید.

مرور کیف پول لبه: ایجاد نام کاربری.

مرحله 5: یک گذرواژه ایجاد کنید و آن را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام این اطلاعات را یادداشت کنید و فقط از یک رمز عبور جدید و هرگز استفاده نشده استفاده کنید!

بررسی کیف پول لبه: ایجاد رمز عبور.

مرحله 6: سرانجام ، از شما خواسته می شود که یک کد پین سفارشی ایجاد کنید. این یک لایه امنیتی اضافی است – و البته یک لایه خوشامدگویی!

مرور کیف پول لبه: ایجاد کد PIN.

مرحله 7: چند تأیید اضافی به شما داده می شود – همه موارد را مرور کنید و ادامه دهید.

بررسی کیف پول لبه: توافق نامه ها و اطلاعات عمومی.

مرحله 8: تمام شد – اکنون شما یک حساب کیف پول Edge دارید!

بررسی کیف پول لبه: صفحه اول برنامه کیف پول Edge.

اگرچه روند ایجاد این کیف پول بیشتر از بیشتر برنامه های کیف پول همراه بیشتر طول کشیده است ، اما هنوز هم دردسر ساز بودن آن بسیار زیاد است.

نحوه انتقال وجوه به کیف پول اج?

اکنون که یک حساب کاربری دارید ، بیایید نگاهی بیندازیم فرآیند انتقال دارایی رمزنگاری واقعی.

مرحله 1: از صفحه اصلی برنامه کیف پول Edge ، به کیف پول خود بروید – این کار را می توانید با ایجاد کیف پول جدید ، سفارشی یا استفاده از کیف پول موجود که برای شما ایجاد شده است. برای این مثال ، من از کیف پول Ethereum استفاده می کنم.

گام 2: در اینجا ، متوجه دو دکمه خواهید شد – “درخواست“و”ارسال” اولی را فشار دهید.

بررسی کیف پول لبه: درخواست اتر از کیف پول Ethereum شما.

مرحله 3: در صفحه ظاهر شده ، آدرس کیف پول تولید شده خود را مشاهده خواهید کرد ، و یک کد QR. تمام کاری که اکنون باید انجام دهید کپی کردن آن آدرس ، وارد کردن مقدار ETH دریافتی و ارسال آدرس به فرستنده است – همین.!

بررسی کیف پول لبه: کیف پول Ethereum شما.

انتقال (و دریافت) دارایی های رمزنگاری شده با کیف پول Edge در واقع کاملاً ساده است. روند انتقال نیز نباید طولانی شود!

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده با کیف پول اج?

در آخر ، بیایید نگاهی بیندازیم فرآیند خرید رمزنگاری در کیف پول مورد نظر.

مرحله 1: در صفحه اصلی برنامه ، “خرید”دکمه” در انتهای پایین صفحه.

گام 2: از شما خواسته می شود کشور محل اقامت خود را انتخاب کنید. با انجام این کار ، چند گزینه مختلف در مورد چگونگی پرداخت هزینه سکه های رمزنگاری شده جدید به شما ارائه می شود. به عنوان مثال می توان به انتقال بانکی ، کارت های اعتباری و نقدی و پرداخت های نقدی اشاره کرد.

بررسی کیف پول لبه: گزینه های خرید ارز رمزنگاری شده.

مرحله 3: همچنین انتخاب روش پرداخت به طور خودکار برای واسطه ای تصمیم می گیرد که در معامله شما شرکت کند. در مورد من ، آن مرد میانه با انتخاب خرید ETH از طریق کارت اعتباری / بدهی ساده. پس از چند تأیید ، از شما خواسته می شود که کیف پول مقصد را انتخاب کنید و مقدار سکه های رمزنگاری را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید..

بررسی کیف پول لبه: انتخاب مقدار اتر برای خرید.

مرحله 4: با بررسی مجدد همه موارد ، سپس به Simplex هدایت می شوید ، جایی که باید تمام جزئیات پرداخت خود را وارد کنید. پس از تسویه حساب و پرداخت شما ، کار شما تمام شد – تنها چیزی که باقی مانده این است که منتظر رسیدن سکه های رمزنگاری جدید به کیف پول خود باشید!

بررسی کیف پول لبه: پرداخت.

سریع ، ساده و سرراست!

نتیجه گیری

حالا ، پس – است کیف پول Edge ارزش امتحان کردن?

همه موارد در نظر گرفته شده و با در نظر گرفتن همه بررسی های کیف پول کاربر Edge ، این را می گویم آرهکیف پول Edge ارزش بررسی دارد, مخصوصاً اگر قصد بازدید دارید مبادلات رمزنگاری و نه اغلب ، و تجارت سکه به صورت روزانه.

در حالی که کیف پول در واقع طیف گسترده ای از سکه هایی را که از آنها پشتیبانی می کند ، ندارد ، اما هر کسی که به گزینه های سکه ناشناخته و معروف نگاه نمی کند ، نباید این مسئله را پیدا کند. کیف پول Edge است استفاده ساده, قبول می کند پرداخت فیات, و دارد برخی اقدامات امنیتی مناسب, هم.

قطعاً یک انتخاب مناسب و معقول است!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector