Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

تمام آنچه در مورد سکه کلیدی باید بدانید

با ظهور فن آوری مدرن ، حفظ آن به تدریج دشوارتر می شود خودت, حریم خصوصی شخصی سکه کلید مثال خوبی برای آن است. افراد جداگانه تلاش می کنند تا اطلاعات خصوصی خود را هر روز دست نخورده نگه دارند – میزان کار را تصور کنید بزرگ, شرکت های معروف و مشهور جهان برای ایمن نگه داشتن داده های خود مجبور به قرار دادن هستند!

در این موقعیت, ارزهای رمزنگاری شده و افرادی که پشت سر آنها ایستاده اند ، اغلب محافظ اصلی حریم خصوصی می شوند. شرکتهای خاصی به هدف جدی ایجاد فناوری حفظ داده اختصاص داده شده اند. در این راهنما ، ما در مورد یکی از این شرکت ها صحبت خواهیم کرد – SelfKey, و سکه کلید پشت آن.

ما قصد داریم به پوشش منشأ SelfKey و تعاریف کلی پیرامون شرکت و کل اکوسیستم. من قصد دارم در مورد هدف اصلی سکه Key ، آنچه که مخفف آن است ، و ویژگی هایی که آن را منحصر به فرد می کند – و بهترین مکان ها برای خرید سکه Key, هم.

ما همچنین در مورد Key ICO صحبت خواهیم کرد و یک بررسی کامل SelfKey ICO انجام خواهیم داد.

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • با حفظ حریم خصوصی و حفظ هویت ایجاد شده است
 • ICO موفق است
 • دارای کیف پول تعیین شده است

منفی ها

 • خرید آن کمی دشوار است
 • از نظر استفاده محدود است

SelfKey و Key Coin چیست؟?

SelfKey به عنوان یک اکوسیستم طراحی شده است که برای حفظ هویت دیجیتالی کاربر و حریم خصوصی طراحی شده است. بر اساس است فناوری بلاکچین – این ستون فقرات کل پروژه و موفقیت آن است.


شرکتی که SelfKey (و سکه Key) به آن تعلق دارد ، گفته می شود بنیاد SelfKey. این بنیاد بهمراه برخی از سهامداران و سرمایه گذاران ، اکوسیستم را زنده و زنده نگه می دارد.

این شرکت متشکل از افراد مشابه است که همگی از یک هدف مشترک برخوردارند حریم خصوصی دیجیتال را در هنگام حفظ هویت به حداکثر اولویت تبدیل کنید, برای شرکتها باشد یا برای کاربران شخصی.

سکه اصلی: ثبت نام خدمات مالی آسان شد.

بنیادهای SelfKey نیز مورد توجه قرار می گیرند معاملات – شرکت می خواهد آنها را بسازد کاملاً غیرمتمرکز, امن است و خصوصی. آنها حفظ هویت دیجیتال را اینگونه می دانند یک حق اساسی بشری – این به تیم کمک می کند تا اهداف خود را متمرکز کرده و به راحتی بیان کند.

سکه SelfKey (یا معمولاً “سکه کلیدی” نامیده می شود) است یک نشانه در اکوسیستم برای مدیریت وقایع درون آن و اطمینان از آن استفاده می شود رویه های معاملات سیال. می توانید گذرنامه دوم بخرید ، هزینه معاملات بانکی را پرداخت کنید و حتی با سکه Key به شرکت ها یا محل های اقامت خود برسید – همه اینها در حالی است که شناسه خود را مخفی نگه می دارید.

چرا از SelfKey استفاده کنید?

دلایل بسیار متنوعی وجود دارد که می تواند در استفاده از Selfkey و رمز آن تأثیر بگذارد. هر چند همه آنها از یک منطق واحد پیروی می کنند.

همه می خواهند هویت آنها امن و خصوصی باشد. خواه در تلاش برای مهاجرت و یا خرید مقداری نان و کره در سوپرمارکت محلی هستید – هیچ کس نمی خواهد نام و اطلاعات خصوصی دیگر را در اطراف گچ بری کند.

SelfKey این امکان را به کاربران خود می دهد که نه تنها در اکوسیستمی که ایجاد کرده اند خصوصی باقی بمانند ، بلکه همچنین باشند انجام معاملات و ارائه خدمات – همه در حالی که در مورد امنیت و گمنامی آرامش خاطر دارند.

SelfKey دارد ذخیره سازی اطلاعات خصوصی در حالی که سیستم های مشابه از آنها استفاده می کنند انبارهای عمومی. این بدان معنی است که هیچ راهی برای فاش شدن اطلاعات و سو being استفاده از اشخاص ثالث وجود ندارد ، این ممکن است در هنگام نقض داده ها با برخی از شرکت ها یا سیستم های دیگر رخ دهد.

تمام آنچه شما باید بدانید سکه اصلی است

نکته جالب دیگر در مورد SelfKey این است که اجازه می دهد شخصی بسیار روان و شخصی باشد KYC روند.

KYC“مخفف”مشتری خود را بشناسید” این فرایندی است که در آن دامنه های عمومی ، به عنوان مثال ، بانک ها ، هویت و آدرس مشتریان و مشتریان خود را تأیید می کنند. این فرآیند اگر به روش سنتی انجام شود کاملاً خسته کننده می شود ، اما SelfKey در اینجا وارد عمل می شود.

با کمک SelfKey می توانید یک شناسه جداگانه از ارائه دهندگان تأیید شده خریداری کنید و سپس آن را در اختیار موسسه مورد نظر خود قرار دهید. این شناسه ها معمولاً قابل استفاده مجدد هستند ، بنابراین نیازی نیست که هر بار برای تهیه شناسه جدید در مکان های مختلف استرس داشته باشید.

این نوع فرآیند عالی است زیرا SelfKey به شما امکان می دهد مقدار داده هایی را که به موسسه ارائه می دهید به حداقل برسانید. می توانید مطمئن باشید که اطلاعات خصوصی شما (یا به سادگی اطلاعاتی که می خواهید دست نخورده نگه دارید) فاش نمی شود.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سکه اصلی چیست?

سکه Key (یا کلید رمز) ارز مورد استفاده برای انجام معاملات در اکوسیستم SelfKey است. داشتن یک ارز رمزگذاری نشده و غیرمتمرکز به شما امکان می دهد اطمینان داشته باشید که تمام فرایندهایی که در بازار سیستم عامل انجام می دهید امن و خصوصی باقی می مانند.

ICO کلیدی

عرضه اولیه سکه (ICO) برای سکه Key در 14 ژانویه 2018 اتفاق افتاد. یک پیش فروش ، یک پیش فروش عمومی و یک فروش عمومی وجود داشت. اجازه دهید یک بررسی سریع SelfKey ICO انجام دهیم.

در طول ICO اولیه ، هر دو BTC و ETH برای خرید سکه های کلیدی به عنوان ارز پذیرفته شدند (به جز فروش عمومی که فقط ETH پذیرفته شد). با توجه به اینکه رمز بر اساس است همان پارامترهای فنی (ERC-20) به عنوان اتریوم, این روند ساده و ساده را انجام می دهد.

میزان کل توکن های Key بود 6 میلیارد, قیمت اولیه هر رمز – 0155 دلار.

ICO خود را یک موفقیت می داند. سطح اعتیاد به مواد مخدره برای Key ICO به طرز شگفت انگیزی بالا بود – به نظر می رسید ایده یک سیستم عامل غیرمتمرکز ساخته شده با هدف جدی حفظ حریم خصوصی و امنیت.

هنوز هم انجام یک بررسی هدفمند SelfKey ICO تا حدودی دشوار است زیرا مدت زمان بسیار کمی از آن گذشته است. اگرچه با توجه به نگاه مردم ، مردم واقعاً در ماموریت SelfKey قدم برمی داشتند و به آن اعتقاد داشتند.

تمام آنچه شما باید بدانید سکه اصلی است

با نگاهی به نمودار قیمت بالا ، می توان دریافت که سکه کلید در طول عمر کوتاه خود فراز و نشیب هایی داشته است. در زمان نوشتن این مقاله ، رمز در حال حاضر در ارزش گذاری شده است 0،001974 دلار – این یک افت قابل توجه از قیمت اولیه 0155 دلار است.

این افت قیمت ارزهای رمزنگاری خیلی نادر نیست – بازار رمزنگاری در چند سال گذشته سهم نسبتاً خوبی از نوسانات را دیده است. وجود دارد هزاران دلیل مختلف به همین دلیل این اتفاق می افتد – این می تواند هر چیزی باشد ، از دست دادن علاقه به رویدادهای جهانی.

حرف من این است که سقوط ارزشی که سکه Key تجربه کرده نوعی اولتیماتوم نیست – ممکن است قیمت در منطقه فعلی ارزش نوسان داشته باشد ، یا ممکن است روزی به ماه برسد.

نحوه خرید توکن های کلیدی?

اگر پس از خواندن بررسی SelfKey ICO ، تصمیم به خرید برخی از سکه های اصلی گرفته اید ، به شما هشدار داده می شود – این روند ممکن است کمی پیچیده تر از حد انتظار شما باشد.

در این زمینه ، سکه Key بسیار شبیه به سکه Key است موج دار شدن (XRP) از آنجا که Ripple غیرمتمرکز نیست (به این معنی است که متعلق به یک شرکت خصوصی است) ، نمی توانید XRP را به راحتی خریداری کنید ارزهای فیات مانند دلار آمریکا ، یورو و غیره.

همین مشکل با سکه Key به وجود می آید. با اينكه مالکیت خصوصی ندارد, رمز Key به یک اکوسیستم محصور تعلق دارد – این امکان دستیابی به آن با ارزهای استاندارد را از بین می برد.

تمام آنچه شما باید بدانید سکه اصلی است

اگر می خواهید سکه های Key را بخرید ، قبل از هر چیز باید ارز رمزنگاری شده دیگری را خریداری کنید – بیت کوین و اتریوم (به ویژه مورد اخیر) دو موردی هستند که بیشتر آنها را مشاهده می کنید.

بازارهای اینترنتی زیادی وجود دارد (و منظورم خیلی زیاد است) که خرید ، فروش یا تجارت ارزهای رمزپایه مختلف را با ارزهای فیات ارائه می دهند ، اما بسیاری از مردم استفاده از بینانس. این یکی از معروف ترین و معتبرترین سایت های معاملات رمزنگاری است و ارائه می دهد نرخ ارز مناسب و خدمات خوب مشتری.

بعد از اینکه مقدار رمزنگاری مورد نظر خود را به دست آوردید ، اکنون می توانید به سایت های مبادله ارز رمزپایه بروید که سکه Key را به عنوان گزینه احتمالی توکن های خریدار ذکر می کنند. مبلغی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید و به سادگی تجارت را انجام دهید – هنگام دریافت سکه های Key ، بیت کوین یا Ethereum (یا هر ارز رمزنگاری شده مناسب دیگر) ارائه می دهید. و این تمام!

کیف پول SelfKey

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و خرید تمام سکه های کلیدی که توانایی خرید آن را دارید ، به خاطر داشته باشید که این رمز به یک کیف پول دیجیتالی خاص نیاز دارد!

کیف پول SelfKey نامیده می شود کیف پول هویت. این یک حافظه دیجیتال مخصوص طراحی شده است که به شما امکان می دهد نه تنها سکه های Key خود را ایمن و سالم نگه دارید ، بلکه همچنین می توانید از آن محافظت کنید انجام معاملات مختلف در بازار SelfKey.

کیف پول Identity را می توانید در اینجا پیدا کنید وب سایت رسمی SelfKey. همچنین می توانید سایر ارزهای رمزپایه مبتنی بر ERC-20 را در کیف پول (به عنوان مثال Ethereum) ذخیره کنید ، که باعث می شود یک انتخاب مناسب و متنوع برای نوبت به ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده دیجیتال می رسد.

این کیف پول هم در ویندوز و هم در iOS موجود است و هم اکنون در نسخه BETA است.

البته توجه داشته باشید که می توانید Key Coins خود را در برخی از محبوب ترین ها ذخیره کنید کیف پول سخت افزاری – برای مثال, لجر نانو اس و ترزور.

خلاصه

بیایید یک خلاصه سریع از SelfKey و سکه Key را بیابیم.

SelfKey یک اکوسیستم است که برای ایجاد شده است حفظ حریم خصوصی افراد و شرکتها در مورد شناسنامه آنها. شرکت پشتیبان SelfKey (بنیادهای SelfKey) مشتاق ساختن یک اکوسیستم است که در آن افراد و سازمان ها ضمن انجام معاملات و تعاملات در این بین می توانند احساس امنیت و امنیت کنند..

SelfKey دارای یک بازار است که بستر اصلی انجام معاملات فوق الذکر است. در بازار می توانید ارائه دهندگان خدمات مختلفی را پیدا کنید که تخصص و محصولات خود را با پرداخت هزینه ارائه می دهند. این خدمات و محصولات شامل (اما محدود نمی شوند) اقامت یا خریدهای تجاری, شناسه دوم ارائه می دهد, و غیره.

تمام آنچه شما باید بدانید سکه اصلی است

ارز مورد استفاده در معاملات بازار نامیده می شود سکه های کلیدی. این سکه ها به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند ، و ایمنی و اعتماد را در اکوسیستم اطمینان می دهند.

ICO توکن Key در اواسط ژانویه سال جاری اتفاق افتاد. همه چیز در نظر گرفته شد, می توانید آن را یک موفقیت بنامید.

اگر می خواهید خودتان سکه های Key را خریداری و استفاده کنید ، مجبورید این کار را با استفاده از انواع اصلی دیگر ارزهای رمزپایه (به عنوان مثال بیت کوین ، اتریوم و غیره) انجام دهید. به طور گسترده ای تصور می شود که یکی از بهترین مکان ها برای انجام این کار باید باشد بینانس. قبل از این کار ، فراموش نکنید که کیف پول Identity خود را ایجاد کنید – کیف پول داغ برای ذخیره سکه های Key و سایر ارزهای رمزنگاری شده ERC-20.

با دلیل اصیل حفظ حریم خصوصی در ذهن است, SelfKey به توسعه خود ادامه می دهد و سازندگان به طور مداوم از آن مراقبت می کنند. داشتن یک کاربرد قابل استفاده واقعی, احتمالاً به راحتی می توان گفت که پلت فرم و رمز به زودی به جایی نمی رسند.

مقایسه سکه های کلیدی ساید بای ساید با سایرین

آیا می دانید?

مقایسه سکه های کلیدی ساید بای ساید با سایرین

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه گیری

ما SelfKey را از جنبه های مختلف پوشش داده ایم – من در مورد اهداف شرکت و استدلال در مورد ایجاد SelfKey به شما گفته ام ، یک مرور کوتاه SelfKey ICO انجام دادم ، در مورد کیف پول و بازار Identity صحبت کردم.

مردم اغلب در مورد طول عمر یک ارز رمزنگاری شده دیگر گمانه زنی می کنند. نوسانات قیمت ، بررسی های منفی و رویدادهای جهانی اغلب افراد را در یکی از دو اردوگاه قرار می دهد – یا آنها این فکر را می کنند ارزهای رمزپایه آینده هستند و اینکه آنها باید در برابر هر مشکلی که در راهشان است مقاومت کنند ، یا این را می گویند رمزنگاری ها کلاهبرداری هستند و حبابی که قبلاً “مدتها پیش ترکیده است”.

برخی از ارزهای رمزپایه بیش از بقیه مستعد حدس و گمان هستند (کی تاکنون کسی راجع به آن صحبت کرده اید) VeChain?) ، اما یک قانون طلایی وجود دارد که جوامع رمزنگاری در سراسر جهان به آن اعتقاد دارند:

تا زمانی که ارز رمزنگاری شده مفید باشد ، زنده خواهد ماند.

هرچه زمان می گذرد ، ارزهای رمزنگاری شده بیشتری می بینیم که با اهدافی ایجاد می شوند که مورد توجه افراد عادی بسیار زیاد است – امنیت ، ناشناس بودن ، در دسترس بودن ، معاملات سریع و غیره.

SelfKey کاملاً در این زمینه قرار می گیرد. ایمن و مطمئن نگه داشتن هویت شما (چه رسد به خصوصی) در دنیای مدرن ، روز به روز سخت تر می شود. اگر می خواهید معاملات یا مراودات سطح بالاتری (بانک ها ، بیمارستان ها ، خریدهای اقامتگاه و غیره) را انجام دهید ، بلافاصله مشمول طیف گسترده ای از قرار گرفتن در معرض.

اینجاست که کل مفهوم سکه های SelfKey و SelfKey وارد عمل می شود. پروژه هایی از این قبیل به شما امکان می دهند سطح بالایی از حریم خصوصی خود را حفظ کنید کاملاً کاربردی و عملیاتی در جامعه.

همیشه به یاد داشته باشید اگر فکر می کنید روی SelfKey سرمایه گذاری کنید یا در معاملات آن شرکت کنید ، یک تن تحقیق کنید. اطلاعات عمومی مردم درباره پروژه و خود شرکت را بخوانید – فقط به یک نظر کورکورانه اعتماد نکنید. همچنین ، حتماً تحقیق کنید بهترین صرافی ها برای خرید ارزهای رمزپایه از, به طور کلی!

روند خرید Key Coin معمولاً باید به این شکل باشد:

 1. شما در یکی از صرافی های ارز رمزنگاری شده ثبت نام می کنید که به شما امکان تجارت یا خرید برخی از سکه های Key را می دهد – بینانس معمولاً انتخاب آشکار خواهد بود.
 2. پس از ثبت نام ، ممکن است مجبور شوید هویت خود را تأیید کنید – با برخی از مبادلات ، این اجباری است مستقیم از شروع.
 3. پس از حل و فصل ، شما باید Key Coin را پیدا کنید و گزینه خرید آن را انتخاب کنید.
 4. بعد از اینکه پرداخت را با روش مورد نظر خود انجام دادید ، باید Key Coins خود را به یک کیف پول منتقل کنید – زیرا شما می توانید کیف پول SelfKey را به همراه دفتر کل یا ترزور, خوب است یکی از آن کیف پول های سخت افزاری خاص را انتخاب کنید.

امیدوارم این راهنما برای شما مفید واقع شده باشد و اکنون شما اطلاعات بیشتری در مورد SelfKey ، سکه Key و همه چیز در این زمینه داشته باشید. دریغ نکنید که خودتان پروژه را بررسی کنید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector