Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سکه نانو – و بررسی عمیق

بگذارید این را بپذیریم – در این روز و سن ، همه افراد و سگهایشان در مورد آنها چیزی شنیده اند بیت کوین. ارز رمزپایه درهای موفقیت اصلی را کاملاً شکسته و اکنون محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته دارد. با این حال ، همه از کاستی های سکه – که احتمالاً با آن وجود ندارند – آگاهی ندارند سکه نانو.

چند مشکل بزرگ بیت کوین وجود دارد که مردم مرتباً به آنها مراجعه می کنند و درباره آنها صحبت می کنند – و برای هر چنین مشکلی ، این مشکلات وجود دارد یک altcoin برای حل آن در این آموزش ، ما در مورد یکی از چنین altcoin ها صحبت خواهیم کرد – سکه نانو. در اواخر بررسی ، خواهید دید که چرا در موفقیت کریپتوکارنسی سادگی بهترین روش است.

من همه چیز را در مورد آن به شما می گویم – سکه نانو (سکه XRB سابق) چیست ، چگونه به وجود آمده است ، برای چه چیزی استفاده می شود و غیره. من هم خواهم داد پیش بینی قیمت XRB و به شما بگویم بهترین مکان ها برای خرید و XRB را ذخیره کنید.

پس برای چی منتظری؟ بیایید به داخل آموزش بپردازیم!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • معاملات رایگان است
 • بسیار مقیاس پذیر
 • مشابه بیت کوین کار می کند
 • تیم توسعه دهنده خوبی

منفی ها

 • به اندازه برخی دیگر از سکه های موجود در بازار محبوب نیست
 • مشکلات خرید سکه های NANO با ارزهای فیات

سکه های نانو چیست؟?


عبارت “نانو“خود به طور رسمی از آنچه معروف بود”RaiBlocks” در ابتدای سال 2018 ، مقامات شرکت تصمیم گرفتند پروژه ارز رمزنگاری شده خود (و خود ارز) را نانو نامگذاری کنند – این آغاز جدیدی برای سکه است.

به عنوان یک پروژه و ارز رمزنگاری شده به خودی خود ، نانو کاملاً قابل توضیح است – چنین است سکه ای که هدف آن جایگزینی ارزهای فیات و وارد کردن رمز ارز به زندگی روزمره مردم است. اهداف و اهداف سکه تقریباً مشابه اهداف بیت کوین.

برخلاف بیت کوین ، با این حال ، نانو قصد دارد وظایف خود را انجام دهد (عمدتا – معاملات) بلاکچین به روشی بسیار سریعتر و انعطاف پذیرتر.

سکه نانو: ویژگی های سکه نانو.

سکه نانو از ترکیبی از استفاده می کند اثبات سهام و اثبات کار الگوریتم ها به این مخلوط “اثبات سهام واگذار شده” گفته می شود. روش کار این است که ، وقتی مشکلی در معامله در سیستم سکه نانو وجود دارد (بیایید بگوییم ، دو معامله با هم برخورد می کنند – یکی از آنها قانونی است و دیگری تلاش برای سرقت یا نفوذ) ، “نمایندگان وجود دارد “که برای رأی دادن به معامله قانونی و رد معامله تقلب در آنجا هستند.

نماینده شدن, شما باید مقداری XRB در کیف پول خود داشته باشید – این افراد را به مشارکت در رشد و پیشرفت جامعه نانو ترغیب می کند.

تاریخچه نانو

Nano (RaiBlocks سابق) در سال 2015 توسط شخصی به نام Colin LaMahieu (مهندس نرم افزار با سالها تجربه قبلی در زمینه نرم افزارهای رایانه ای) راه اندازی شد. با نام RaiBlocks راه اندازی شد ، اما پس از چند سال ، تیم تصمیم به تغییر نام تجاری گرفت. چرا اینطور است?

دلیل آن بسیار ساده است. نام اولیه به سادگی با مخاطبان اصلی که این شرکت سعی در جلب نظر آنها داشت ، مطابقت نداشت. شایان ذکر است که آنها اشتباه نکردند – پس از اعلام تغییر نام ، معاملات آنها بسیار افزایش یافت.

همین دلیل هم این است که شما ممکن است اغلب با سکه نانو که به عنوان “سکه XRB” شناخته می شود روبرو شوید. این برچسبی است که از زمان RaiBlocks باقی مانده است ، و هر دو Nano و XRB هنگام مراجعه به خود سکه صحیح هستند.

سکه نانو: سکه های NANO را از کجا بخریم.

از زمان آغاز به کار تبدیل شدن به سکه نانو ، این یک هدف جدی را در ذهن داشت – ساختن نظیر به نظیر معاملات ارزهای رمزپایه مقیاس پذیرتر هستند. احتمالاً هیچ رازی نیست که نه تنها بیت کوین (گرچه این سکه خصوصاً) ، بلکه بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر نسخه بلاکچین قدیمی تر مقیاس پذیری به عنوان بزرگترین مشکل از همه این امر منجر به هزینه های هنگفت معامله ، سرعت بسیار پایین معاملات و غیره می شود.

بسیاری از altcoins های مختلف سعی کرده اند نسخه های خود را از بلاکچین ایجاد کنند که به بهبود مقیاس پذیری مورد نظر کمک کند و رمز ارز Nano یکی از آنهاست. حال ممکن است این س naturalال طبیعی که ممکن است برای شما ایجاد شود باشد – چه چیز ویژه ای در مورد سکه نانو وجود دارد؟ پاسخ من به آن یک چیز ساده خواهد بود – شبکه بلوک.

شبکه بلوک نانو

به خودی خود یک اصطلاح دشوار ، شبکه بلوکی است مخلوطی از دو سیستم – بلاکچین سنتی و آنچه “نمودار چرخشی کارگردانی” نامیده می شود ، یا DAG به طور خلاصه.

DAG نوعی ساختاردهی داده است. به عنوان مثال ، هنگامی که شما با یک ارز رمزنگاری شده سنتی معامله ای انجام می دهید (خرید ، فروش یا معامله به سادگی) ، معامله شما در یک “بلوک” با فضا و اندازه از پیش تعریف شده گروه بندی می شود – این بلوک ها بلاکچین را تشکیل می دهند. با این حال ، با ساختار DAG, شما می توانید معاملات جداگانه و چگونگی ارتباط آنها را در تصویر بزرگتر از خود بلاکچین ببینید.

سکه نانو: یک پروژه منبع باز.

خوبی DAG این است که بسیار مقیاس پذیر است – دقیقاً همان چیزی که بلاکچین سنتی فاقد آن است. نکته منفی این است که به خصوص ایمن نیست – با این وجود ، اینجاست که امنیت بدنام بلاکچین وارد می شود.

هدف سکه نانو اتحاد بهترین های این دو جهان است – مقیاس پذیری DAG و امنیت بلاکچین.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

چگونه کار می کند?

اصل کار پشت سکه نانو کاملاً ساده است.

برای ساده سازی بیش از حد ، نانو به سادگی داده های معامله ورودی و خروجی را در تعیین شده ذخیره می کند, بلوک های جداگانه در خود شما, زنجیره بلوکی شخصی. به این ترتیب ، تعادل کیف پول شما همیشه به روز و ایمن نگه داشته می شود ، در عین حال که زنجیره بلوک به راحتی کار می کند.

مفهوم و ایده کلی رمزنگاری ارز نانو ، هدف محرک این فرآیند است. این شرکت تنها یک تمرکز واحد دارد – مقیاس پذیری. آنها خیلی نگران امنیت نیستند – اینجاست که خود بلاکچین وارد بازار می شود.

در عوض ، این تیم در ارائه سریعترین معاملات ممکن در زمینه ارز رمزنگاری شده متمرکز است. به نوبه خود ، “هزینه”موضوع مطرح می شود – در هنگام استفاده از سکه نانو در معاملات شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود. بله ، شما درست خوانده اید – 0 هزینه.

قیمت

برای تحلیل نوسانات قیمت و شکل ممکن پیش بینی قیمت XRB, بیایید نگاهی به نمودار زیر بیندازیم.

از زمان نوشتن این آموزش ، قیمت فعلی سکه نانو است 1131 دلار. همانطور که از نمودار مشاهده می کنید ، یک مورد قابل توجه (یا احتمالاً باید بگویم) وجود داشته است – بسیار قابل توجه است) نوسان قیمت که قیمت سکه نانو را تحت تأثیر قرار داده و در ژانویه 2018 اتفاق افتاده است. اگر با ارزهای رمزپایه آشنا هستید و مدت مدیدی است که آنها را دنبال می کنید ، شاید بدانید که سکه XRB خود کاری با آن نداشت.

در اواخر سال (2017-2018) ، بازار ارزهای رمزنگاری شده عجیب ترین دوره زندگی خود را تجربه کرد – قیمت ارزهای رمزنگاری شده متورم و سپس ناگهان سقوط کرد – برخی کاملاً ، دیگران – نه چندان.

سکه نانو - و بررسی عمیق

دلایل زیادی در پشت این سقوط وجود داشت (ذکر لیست همه آنها در اینجا طولانی است) ، اما فقط به ذکر برخی از اصلی ترین آنها: برخی از دولت ها ارزهای رمزپایه را به طور کلی ممنوع کردند ، کارشناسان مالی در مورد عذاب جهان رمزنگاری پیش بینی کردند ، مردم شروع به فروش وحشت (باید بگویم – ریختن) سکه های آنها و غیره.

همانطور که می بینید ، این ارتباط کمی با خود سکه نانو داشت. و نشان داده می شود – از سپتامبر 2018 ، قیمت سکه نانو آغاز شد تثبیت کننده و در حال حاضر وضعیت کاملا خوبی دارد ، حتی علائمی از رشد را نشان می دهد.

در مورد پیش بینی قیمت XRB… بسیاری از کارشناسان می گویند اگر این شرکت به پیشرفت فن آوری خود ادامه دهد و بر روی هدف “بی ارزش ، سریع و مقیاس پذیر” تمرکز کند ، قیمت سکه نانو ممکن است به آهستگی افزایش یابد.

توجه: من یک کارشناس مالی یا مشاور ارز رمزنگاری نیستم. قبل از مشورت با یک متخصص مالی قانونی ، هرگز پول خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری نکنید.

خرید XRB

اگر خواندن این آموزش سکه نانو تا این لحظه علاقه شما به سکه نانو را بیش از پیش برانگیخته است و از قبل به فکر خرید XRB هستید ، در اینجا بخوانید!

به منظور تصفیه ، این قسمت بعدی را در تقسیم بندی می کنم دو مرحله.

مرحله 1: کیف پول

اولین چیزی که باید قبل از اقدام به خرید و خرید سکه نانو کشف کنید این است کیف پول مناسب برای استفاده.

به طور طبیعی ، ممکن است انتخاب کیف پول مناسب برای ارز رمزنگاری شده شما دشوار باشد. با این حال ، شما فقط باید بر روی یک چیز تمرکز کنید – امنیت. اگر کیف پول ایمن نباشد ، هیچ چیز دیگری مهم نیست.

بیشتر ارزهای رمزپایه موجود در آن موجود است خودشان, کیف پول تعیین شده. سکه نانو نیز از این قاعده مستثنی نیست – کیف پول نانو در صورتی که ارز رمزنگاری شده نانو تنها ارز مورد علاقه شما باشد ، گزینه مناسبی است. این بی خطر, متن باز, و می توانید از آن در هر کجای دنیا استفاده کنید.

متناوباً ، استفاده از گزینه حتی بهتر نیز می تواند باشد یک کیف پول سخت افزاری – برای مثال, لجر نانو اس. با استفاده از لجر می توانید اطمینان داشته باشید که تمام سکه های نانو شما کاملا ایمن و سالم خواهند بود.

مرحله 2: خرید ETH و خرید نانو

خوب ، نه لزوماً ETH … اما این بهترین راه برای ادامه کار است.

می بینی, خرید سکه نانو با آن امکان پذیر نیست ارزهای فیات. شبکه به سادگی از آن گزینه پشتیبانی نمی کند. در عوض ، آنچه شما باید انجام دهید این است که پیدا کنید یک بستر معتبر مبادله ارز رمزنگاری شده و چند ارز رمزنگاری شده دیگر (ترجیحاً) خریداری کنید اتریوم) با ارزهای فیات و سپس از آن برای خرید نانو استفاده کنید.

سکه نانو: مبادلات محلی خرید نانو.

گزینه خوبی خواهد بود بینانس. اگر هیچ Ethereum در دست ندارید ، می توانید آن را در آنجا بخرید و سپس با استفاده از آن ارز رمزنگاری Nano را مستقیم وارد کیف پول خود کنید. Binance بارها و بارها مشروعیت خود را به عنوان بستر تبادل رمزنگاری ثابت کرده است – آنها نیز چنین کرده اند هزینه های کم و سرعت سریع معامله.

متناوباً ، از اواخر وقت می توانید سکه های نانو را از طریق خریداری کنید ساده. این پلتفرم به شما امکان می دهد با کارت اعتباری یا نقدی پرداخت کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام معاملات شما انجام می شود امن و سریع.

اگر شما Ethereum دارید ، این کار کار را کمی آسان می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از همان مبادله رمزنگاری برای خرید سکه های نانو استفاده کنید و بس – اکنون تنها چیزی که باقی مانده است این است که صبر کنید تا در کیف پول شما ظاهر شود!

کلمات نهایی

من سعی کردم در این آموزش سکه نانو موضوعات گسترده ای را پوشش دهم. بگذارید فقط برای بهتر شدن اطلاعات ، اجازه دهید یک خلاصه سریع آنچه قبلاً در مورد سکه پرداخته ایم.

سکه نانو ، به عنوان یک سیستم عامل ارز رمزنگاری شده ، دارای است اهداف بسیار خاص و مستقیم به نقطه. در نهایت ، هدف آن این است که تجارت رمزنگاری نظیر به نظیر را سریع و روان انجام دهد. این با نسخه های قدیمی بلاکچین قابل دستیابی نیست ، اما سکه نانو راه حل ارائه می دهد. به نظر می رسد ادغام بلاکچین و سیستم های DAG راهی عالی برای حل این مشکلات است – فقط زمان نشان می دهد که آیا در عمل کار می کند.

لازم به ذکر است که تیم در طول سالها پیشرفت چشمگیری داشته است – به نظر می رسد قیمت سکه این موضوع را به خوبی منعکس می کند.

وقتی صحبت از قیمت واقعی سکه, با این حال ، مشاهده روند جالبی خواهد بود. به طور طبیعی ، کارشناسان هر دو طرف هستند که چیزهای بسیار متفاوت را پیشگویی کنید – هرچند این در مورد ارزهای رمزپایه درست است. نکته اصلی که باید به فکر داشته باشید در مورد قیمت سکه نانو این است که همه چیز در آن نهفته است پژوهش.

افرادی که به سرمایه گذاری در سکه نانو (و به طور کلی ارزهای رمزپایه) فکر می کنند باید تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام دهند. و منظور من فقط خواندن آخرین اخبار یا تماشای نمودارهای قیمت چند هفته گذشته نیست. شما باید به اصل موضوع بپردازید – یک راه خوب برای ادامه این کار گوش دادن به متخصصان رمزنگاری و سایر علاقه مندان به هم است.

نانو ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

نانو ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه گیری

اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، ارزهای رمزپایه ای مانند نانو این را ثابت می کنند فناوری رمزنگاری به طور مداوم در حال پیشرفت و حرکت به جلو است. حتی پس از سقوط بدنام بازار در پایان سال 2017 – آغاز سال 2018 مردم را از خود دور نکرد – برعکس ، به نظر می رسد افراد بیشتری به دنیای رمزنگاری علاقه مند می شوند.

با این کار ، هر روز چالش های جدیدی بوجود می آید – سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده و تیم های پشت سر آنها باید به طور مداوم به پیشرفت و توسعه ادامه دهند.

یکی از بهترین ویژگی هایی که سکه نانو ارائه می دهد همین است ساده. منظور من از نظر فنی به هیچ وجه نیست – به اندازه سایر ارزهای رمزپایه موجود پیچیده است. نه ، منظور من این است که اهداف و وظایف بسیار روشنی در ذهن دارد, راه های مستقیم برای دستیابی به آنها, و یک رهبر و تیم خوب برای پشتیبان گیری از آن. با چنین ترکیبی ، سکه در آینده می تواند به اوج های جالب برسد.

در این آموزش ، ما فقط به طور خلاصه به موضوع نانو پرداخته ایم. من در مورد قیمت سکه نانو صحبت کردم و پیشنهاد دادم XRB را از کجا بخریم, اما سکه بیش از آنچه در این راهنمای کوتاه پوشش داده شده وجود دارد.

درمورد سالات اینکه نانو را از کجا بخرید و سپس آن را در کجا ذخیره کنید ، اجازه دهید یک خلاصه سریع به شما بدهم:

 1. شما می توانید در بورسی مانند ثبت نام کنید بینانس, و در صورت لزوم هویت خود را تأیید کنید.
 2. اگر صرافی مستقیماً سکه های نانو را می فروشد (که ممکن است چنین نباشد) ، می توانید مشخصات خود را وارد کرده و در آنجا خریداری کنید.
 3. اگر تبادل رمزنگاری انجام می شود نه سکه های نانو را مستقیماً بفروشید ، شاید لازم باشد Ethereum (یا هر رمزنگاری دیگری) خریداری کنید و با آن نانو بخرید.
 4. همچنین می توانید سکه های نانو را از طریق خریداری کنید ساده. در اینجا ، حتی در صورت پرداخت با کارت اعتباری یا بدهی ، حتی ممکن است بتوانید آن را مستقیماً انجام دهید.

همچنین به یاد داشته باشید که شما باید سکه های نانو خود را همیشه در داخل نگه دارید تعیین شده, کیف پول امن – از تمام کیف پول های موجود, لجر نانو اس یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector