Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بیت کوین چیست و بیت کوین چگونه کار می کند؟

سوالاتی که حداقل یک بار در سال 2017 ذهن همه را به خود مشغول کرده بود: بیت کوین چیست و بیت کوین چگونه کار می کند؟?

بیت کوین از دو کلمه تشکیل شده است ،بیت‘ & ،سکه‘ اگر اطلاعات داخل رایانه را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید ، 1 و 0 پیدا خواهید کرد. به اینها بیت گفته می شود. شما قبلاً در مورد سکه ها اطلاعات دارید.

…و بیت کوین چیست?

بیت کوین فقط جمع بیت کوین است. آنها سکه های ذخیره شده در رایانه ها هستند. آنها فیزیکی نیستند و فقط در دنیای دیجیتال وجود دارند! به همین دلیل است که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه اغلب ارزهای دیجیتال نامیده می شوند.

در ابتدا کاملا گیج کننده به نظر می رسد ، اما من در این راهنما آن را درست می کنم به ساده ترین شکل ممکن – برای تازه واردین به Bitcoin خوش آمدید! در پایان راهنما ، حتی مبتدیان کاملاً درک خواهند کرد که بیت کوین چیست ، چگونه بیت کوین بدست آورید و چگونه از بیت کوین استفاده کنید.

همچنین ، بررسی برخی از آنها را نیز در نظر بگیرید قابل اعتماد مبادلات رمزنگاری (به عنوان مثال Coinbase یا Binance) ، اگر قصد خرید یا فروش بیت کوین را دارید! علاوه بر این ، مهم است که بیت کوین خود را در آن نگه دارید کیف پول امن, بنابراین گزینه های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor را در نظر بگیرید.

همچنین ، شما باید بدانید که ساده ترین راه برای با اعتبار خود بیت کوین بخرید کارت از طریق Simplex است – پردازش پرداخت بدون تقلب. انتخاب باشماست.

بیا شروع کنیم!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره


 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • شفافیت
 • غیر متمرکز
 • با پشتیبانی انجمن
 • هیچ تأییدی برای کاربران جدید وجود ندارد

منفی ها

 • هزینه های مختلف
 • در مقایسه با ارزهای رمزپایه دیگر به این سرعت نیست

بیت کوین چگونه کار می کند؟ چرا بیت کوین اختراع شد؟?

بیایید با اصول شروع کنیم…

وجود دارد سه انواع مردم در این جهان: تولید کننده, مصرف کننده, و واسطه. اگر می خواهید کتابی در آمازون بفروشید ، باید هزینه زیادی بپردازید 40-50٪ هزینه. این تقریباً در هر صنعتی یکسان است! واسطه همیشه قسمت عمده ای از پول تهیه کننده را می گیرد.

برای درک اینکه بیت کوین چیست ، مهم است که بدانید چرا ایجاد شده است. بیت کوین به اختراع شد یک نوع واسطه را برداریدبانک ها. اگر شما نیاز به انتقال 5000 دلار از کشور خود به دوست خود در انگلستان دارید ، پول باید از طریق یک بانک در کشور شما هزینه شود. آنها برای پردازش هزینه می گیرند. هنگامی که پول به بانک در انگلیس رسید ، بانک دوست شما نیز هزینه ای را دریافت می کند.

بیت کوین چگونه کار می کند: انبوهی از رمزنگاریها.

این فقط هزینه ها نیستند ، بلکه داده هایی که آنها ذخیره می کنند. بانک ها داده های خصوصی زیادی را درباره مشتریان خود ذخیره می کنند. در طول 10 سال گذشته بسیاری از بانک ها هک شده اند ، یعنی بسیار خطرناک برای افرادی که از آن بانک ها استفاده می کنند به همین دلیل درک آن مهم است بیت کوین چگونه کار می کند.

برخلاف بیت کوین, بانک ها می توانند حساب های افراد را مسدود یا مسدود کنند هر وقت خواستند آنها بیش از حد بر افرادی که از بانک استفاده می کنند کنترل دارند و از قدرت خود سو ab استفاده کرده اند. بانک ها نقش زیادی در بحران مالی سال 2008, هم. بیت کوین در سال 2009 ، درست پس از آن بحران آغاز به کار کرد. بسیاری از مردم معتقدند که این بحران یکی از دلایل ایجاد بیت کوین بوده است.

چه کسی بیت کوین را ایجاد کرد؟ خالق بیت کوین ناشناخته است. نام استفاده شده بود ساتوشی ناکاموتو, اما این یک اسم جعلی بود و هیچ کس نمی داند که خالق واقعی کیست.

راه حل ساختن سیستمی بود که هیچ اقتدار واحدی ندارد (مثل بانک). به یک مرجع واحد نباید قدرت کنترل افراد را داد. بانک ها و دولت ها ارزها را کنترل می کردند ، بنابراین باید ارز جدیدی ایجاد می شد.

بیت کوین راه حل است: هیچ اقتدار واحدی ندارد. این بدان معناست که هیچ بانکی ، هیچ پی پال ، هیچ دولتی وجود ندارد که بتواند به بانک بگوید حساب شما را مسدود کند. عالی است ، درست است؟ اکنون س onال ذهن همه باید این باشد که “بیت کوین چگونه کار می کند؟”.

بیت کوین چگونه کار می کند?

خالق بیت کوین ساخته شده است سه مفهوم اصلی برای بیت کوین که در درک اصول بیت کوین ضروری است:

بیایید هر مفهوم را کمی نزدیکتر بررسی کنیم.

شبکه های غیرمتمرکز

وقتی به مرورگر اینترنت خود می روید و «www.google.com» ، رایانه خود را تایپ می کنید مکالمه را شروع می کند با رایانه های Google. سپس ، هر دو رایانه شروع به صحبت با یکدیگر می کنند و مرورگر شما تصاویر ، دکمه ها و غیره را نشان می دهد. اگر به دلایلی سرورهای Google از کار افتاده باشند ، دیگر نمی توانید این تصاویر و دکمه ها را ببینید. دلیل این است که داده ها در یک شبکه متمرکز ذخیره می شوند – این در یک مکان است.

بیت کوین چگونه کار می کند: برنامه های متمرکز و غیرمتمرکز.

برای درک نحوه کار بیت کوین ، لازم است که بفهمید چه چیزی است یک شبکه غیرمتمرکز. در یک شبکه غیرمتمرکز ، داده ها وجود دارد هر کجا. اگر Google از یک شبکه غیرمتمرکز استفاده کند ، شما همچنان می توانید داده ها را ببینید ، زیرا همه جا هستند و فقط در یک مکان نیستند. این بدان معناست که Google هرگز آفلاین نخواهد شد!

رمزنگاری

در جنگ جهانی دوم, رمزنگاری بسیار مورد استفاده قرار گرفت این پیام های رادیویی را به کدی تبدیل می کند که هیچ کس نمی تواند آنها را بخواند. برای خواندن آن ، باید به پیام اصلی برگردید. برای انجام این کار ، شما نیاز داشتید یک کلید. از طریق فرمول های ریاضی امکان پذیر بود!

بیت کوین از رمزنگاری به همین روش استفاده می کند. بیت کوین به جای تبدیل پیام های رادیویی ، از رمزنگاری برای تبدیل استفاده می کند داده های معامله. به همین دلیل Bitcoin نامیده می شود یک ارز رمزنگاری شده. دانستن این مسئله شما را یک قدم به درک چگونگی عملکرد بیت کوین نزدیک می کند.

بیت کوین این کار را با استفاده از انجام می دهد زنجیره بلوک. خالق Bitcoin فناوری blockchain را اختراع کرد!

عرضه و تقاضا

هفته گذشته ، وقتی جان از نانوایی بازدید کرد ، فقط یک کیک باقی مانده بود. چهار نفر دیگر نیز آن را می خواستند. به طور معمول قیمت این کیک فقط 2 دلار است. اما از آنجا که 4 نفر دیگر کیک را می خواستند ، او مجبور شد 10 دلار برای آن بپردازد.

این مفهوم اصلی است عرضه و تقاضا: وقتی چیزی هست محدود, ارزش بیشتری دارد هرچه افراد بیشتری آن را بخواهند ، قیمت آن نیز بیشتر می شود. این همان اتومبیل های قدیمی نادر است.

بیت کوین چگونه کار می کند: تأمین & amp؛ تقاضا

بیت کوین از همین مفهوم استفاده می کند. عرضه بیت کوین محدود است. بیت کوین در تولید می شود نرخ ثابت, که با گذشت زمان کاهش می یابد – هر چهار سال به نصف می رسد. بیت کوین 21 میلیون سکه دارد. با وجود 21 میلیون بیت کوین ، دیگر سکه ایجاد نمی شود. در حال حاضر چند بیت کوین وجود دارد؟ خوب ، در حال حاضر (27.07.20) ، وجود دارد 18.5 میلیون بیت کوین ایجاد کرد. ما هنوز یک راه طولانی و طولانی داریم که باید به 21 میلیون برسد!

بنابراین ، این بخشی از “Bitcoin چگونه کار می کند؟” پاسخ می دهد ، اما به همه آن پاسخ نمی دهد. برای یادگیری واقعی نحوه کار بیت کوین ، باید به سراغ چگونگی عملکرد بیت کوین برویم معاملات بیت کوین کار

معاملات چگونه اتفاق می افتد?

حال ، بگذارید ببینیم این مفاهیم چگونه با هم کار می کنند. برای ثبت معاملات ، باید آنها را وارد کنیم یک پایگاه داده (مانند یک صفحه اکسل).

این حالت معمولاً در یک مکان در یک شبکه متمرکز ذخیره می شود. اما چون بیت کوین استفاده می کند یک شبکه غیرمتمرکز, پایگاه داده بیت کوین به اشتراک گذاشته شده است. این پایگاه داده مشترک به عنوان شناخته می شود یک دفتر توزیع شده و با استفاده از بلاکچین قابل دسترسی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری بلاکچین و درک بهتر بیت کوین از دید بلاکچین ، مقاله من را بخوانید "Blockchain توضیح داده شده است" راهنما.

برای ارسال بیت کوین برای کسی ، شما باید پیام دیجیتالی را امضا کنید که می گوید: “من 50 بیت کوین برای پیتر ارسال می کنم”. سپس پیام برای همه رایانه های موجود در شبکه پخش می شود. آنها پیام شما را در پایگاه داده / دفتر ذخیره می کنند.

آیا کسی می تواند هویت من را جعل کند?

وقتی کیف پول بیت کوین (برای ذخیره بیت کوین خود) ایجاد می کنید ، دریافت می کنید یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی. کلیدهای عمومی و کلیدهای خصوصی مجموعه ای از اعداد و حروف بلند هستند. آنها مانند نام کاربری و رمز عبور شما هستند. هر دو هستند خیلی مهم برای درک واقعی نحوه کار بیت کوین.

مردم به شما احتیاج دارند کلید عمومی اگر آنها می خواهند برای شما پول بفرستند. از آنجا که این فقط مجموعه ای از اعداد و ارقام است ، هیچ کس نیازی به دانستن نام یا آدرس ایمیل شما و غیره ندارد. این باعث می شود کاربران بیت کوین ناشناس باشند!

بیت کوین چگونه کار می کند: کلید خصوصی کیف پول Blockchain.

در مورد شما کلید خصوصی, هرگز نباید اجازه دهید کسی آن را ببیند. در بلاکچین ، کلید خصوصی شما وجود دارد هویت شما. برای دسترسی به بیت کوین خود از کلید خصوصی خود استفاده می کنید. اگر کسی آن را ببیند ، می تواند تمام Bitcoin شما را بدزدد – بنابراین بسیار مراقب باشید!

بنابراین بله ، از نظر فنی ، هویت شما قابل جعل است. اگر شخصی کلید خصوصی شما را بدست آورد ، می تواند از آن برای ارسال بیت کوین از کیف پول شما به کیف پول خود استفاده کند. به همین دلیل است که شما باید کلید خصوصی خود را بسیار بسیار ایمن نگه دارید.

هویت واقعی شما (نام ، آدرس و غیره) قابل جعل نیست ، زیرا نیازی به استفاده از آن برای ارسال یا دریافت بیت کوین ندارید.

آیا کسی می تواند دو بار بیت کوین هزینه کند?

معاملات بیت کوین با هم گروه شده و در بلوک ذخیره می شوند. این بلوک ها به صورت سری به یکدیگر متصل می شوند. به همین دلیل به آن بلاکچین می گویند.

هر معامله در این بلوک دارد یک کلید عمومی روی آن نوشته شده است. اگر بیت کوین شما باشد ، کلید خصوصی شما خواهد بود که روی آن نوشته شده است. از آنجا که هر بلوک قبل از بلوک به بلوک متصل است ، هیچ بیت کوین را نمی توان دو بار هزینه کرد.

بیت کوین چگونه کار می کند: مردی که بیت کوین در دست دارد.

بیایید درک کنیم که بیت کوین چگونه کار می کند؟ چند نمونه از زندگی واقعی. اگر کسی سعی کند همان بیت کوین را دو بار ارسال کند ، این همان اتفاقی است که می افتد:

 1. دیوید برای جان یک بیت کوین می فرستد.
 2. معامله در یک بلوک از blockchain ذخیره می شود.
 3. روز بعد ، دیوید سعی می کند همان بیت کوین را برای شخص دیگری ارسال کند.
 4. معامله بیت کوین به بلوک فعلی بلاکچین می رود.
 5. رایانه هایی که بلاکچین را اجرا می کنند آخرین بلوکی را که بیت کوین در آن استفاده شده است بررسی می کنند.
 6. در آخرین بلوکی که از بیت کوین استفاده شده است ، معامله می گوید که بیت کوین به کلید عمومی جان ارسال شده است.

از آنجا که کلید عمومی جان نیست که در حال ارسال بیت کوین به بلاک فعلی است ، رایانه های دارای زنجیره بلوک اجازه استفاده از بیت کوین را نمی دهند.

چه می شود اگر کسی سعی کند بلوک ها را دستکاری کند?

اگر کسی بخواهد داده های معامله را در یکی از بلوک ها تغییر دهد ، فقط آنها را در نسخه خود تغییر می دهد ، دقیقاً مانند سند Microsoft Word که در رایانه شما ذخیره شده است.

این یکی از عناصر اصلی نحوه کار بیت کوین است. برای اینکه این تغییر بر روی پایگاه داده مشترک قرار گیرد تا در نسخه همه باشد ، آنها باید آن را کنترل کنند 51٪ از رایانه های موجود در شبکه.

اگر شخصی 51 درصد از رایانه های موجود در شبکه را کنترل کند چه می شود?

این از نظر فنی امکان پذیر است اما وجود دارد نزدیک غیر ممکن بدست آوردن. حتی اگر کسی 51٪ از رایانه های موجود در شبکه را هک کند (همچنین به عنوان گره شناخته می شود) ، یک لایه امنیتی دیگری وجود دارد که مانع آنها می شود.

برای افزودن بلوک های جدید به زنجیره بلوک ، باید این موارد وجود داشته باشد استخراج شده. این فرآیند استخراج نامیده می شود زیرا گره هایی که این کار را انجام می دهند با بیت کوین پاداش می گیرند – مانند استخراج کنندگان طلا با طلا پاداش می گیرند.

در استخراج ، گره ها باید تراکنش های بیت کوین را پردازش کرده و واقعی بودن آنها را تأیید کنند. برای انجام این کار ، آنها باید یک مسئله ریاضی را حل کنند. وقتی مشکل حل شد ، بلوک تراکنش ها تأیید می شود و یک بلاک جدید ایجاد می شود. هر بلوک یک مشکل جدید و یک راه حل جدید برای یافتن معدنچیان دارد.

بیت کوین چگونه کار می کند: یک هکر که روی لپ تاپ کار می کند.

اولین گره برای حل این مشکل بیت کوین جدید دریافت می کند. استخراج از برق زیادی استفاده می کند ، بنابراین معدنکاران باید پاداش دریافت کنند!

برخی توضیحات بیشتر در مورد چگونگی انجام کار بیت کوین در زندگی واقعی: در اینجا اگر 51 درصد گره ها توسط یک هکر کنترل شود و بخواهد یک بلوک را تغییر دهد ، چه اتفاقی می افتد:

 1. هکر داده های موجود در بلاک را تغییر می دهد تا بیت کوین برای کلید عمومی وی ارسال شود.
 2. از آنجا که داده های موجود در بلاک تغییر کرده است ، یک مشکل ریاضی جدید وجود دارد و هکر باید آن را حل کند.
 3. برق مورد نیاز هکر برای حل این مشکل بیشتر از آنچه بیت کوین موجود در این بلوک ارزش دارد است.
 4. هکر می تواند مشکل را ادامه داده و حل کند ، اما در این راه ضرر خواهد کرد.

همانطور که می بینید ، اتمام حمله به بلاکچین توسط هکرها تقریباً بی معنی است. به همین دلیل بسیار امن است.

مزایا و معایب بیت کوین چیست؟?

پس از مطالعه این راهنما ، از قبل باید بدانید که بیشترین مزایای بیت کوین چیست. با این حال ، من زیاد در مورد معایب, من دارم?

هنوز برخی مزایا وجود دارد که من در مورد آنها صحبت نکرده ام ، بنابراین ، بیایید با مزایا شروع کنیم و سپس به معایب آن می پردازم. سپس ، شما کاملاً می دانید و در مورد این س –ال متخصص خواهید بود – بیت کوین چگونه کار می کند؟?

مزایای بیت کوین

payments پرداخت های بین المللی بسیار سریعتر از بانک ها است.

✓ هزینه کم است

✓ Blockchain – تقریباً غیرممکن است که هک شود.

✓ غیر متمرکز – نمی تواند در یک نقطه خاموش شود.

✓ شفاف – لازم نیست به کسی اعتماد کنید.

✓ ناشناس – نیازی به استفاده از نام خود ندارید.

✓ با پشتیبانی انجمن – هزینه ها به جای رفتن به یک نقطه واحد (به عنوان مثال یک بانک یا PayPal) تقسیم می شوند.

✓ بدون تأیید برای کاربران جدید – هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

تأیید صحت برای کاربران جدید: چرا اینقدر مهم است?

یکی دیگر از عناصر اصلی نحوه کار بیت کوین این است که هرکسی در هر جای دنیا می تواند برای یکدیگر پول ارسال کند. هیچ KYC وجود ندارد (مشتری خود را بشناسیدروند) – برای باز کردن کیف پول بیت کوین نیازی به استفاده از شناسه ندارید.

Bitcoin چگونه کار می کند: دسترسی به بانک تلفن همراه.

در هنگام استفاده از حساب ، باید از شناسه خود استفاده کنید. به خاطر همین, صدها میلیون نفر در سراسر جهان حساب بانکی ندارند. آنها نمی توانند پول ارسال یا دریافت کنند. با این حال ، سرانجام ، با بیت کوین ، آنها می توانند!

پرداخت های بین المللی: یک مزیت بزرگ

اگر می خواهید یک پرداخت بین المللی ارسال کنید ، به طور معمول 3 روز با بانک شما طول می کشد و هزینه ای در حدود 10-15 دلار یا بیشتر برای شما دارد. در هر کشور متفاوت است ، اما هنوز هم است گران و زمان زیادی می برد.

اگر آن را با استفاده از بیت کوین ارسال کنید ، فقط حدود 10 دقیقه طول می کشد. بعضی اوقات بیشتر (تا یک ساعت یا بیشتر) طول می کشد ، اما با این وجود خیلی سریعتر از 3 روز بیش از 3 روز بانکها طول می کشد. هزینه بیت کوین غالباً تغییر می کند و توسعه دهندگان سعی می کنند آن را تا حد ممکن پایین نگه دارند. در حال حاضر (27.07.20) ، تقریباً 3 دلار است.

ارزان است زیرا وجود دارد هیچ واسطه ای (بانک ها ، پی پال ، و غیره) برای پرداخت! این همان چیزی است که بیت کوین در مورد آن است.

حال ، بیایید نگاهی بیندازیم کمبود چگونه بیت کوین کار می کند.

معایب بیت کوین

✗ معدن از مقدار زیادی برق استفاده می کند.

✗ به سرعت سایر ارزهای رمزپایه نیست.

✗ هزینه ها بسیار تغییر می کند.

✗ ناشناس – برای جرم استفاده می شود.

to استفاده از آن دشوار است – کلیدهای خصوصی ، کلیدهای عمومی و غیره.

هزینه ها و سرعت: بیت کوین تقریباً 10 ساله است

بیت کوین از سال 2009 شروع شد ، به یاد دارید؟ خوب ، این تقریبا 10 سال پیش است! از آن زمان ، بسیاری از ارزهای رمزپایه جدید ساخته شده اند که بسیار سریعتر از بیت کوین هستند. همچنین, هزینه های بیت کوین گاهی تا 28 دلار نیز افزایش یافته است!

هزینه ها زیاد شد زیرا محبوبیت بیت کوین بیش از حد بود که شبکه بیت کوین با آن کنار بیاید – افراد زیادی از آن استفاده می کردند. این همان چیزی است که توسعه دهندگان بیت کوین سعی در بهبود آن دارند و تاکنون به نظر می رسد که در حال کار است. همانطور که قبلاً گفتم ، هزینه های بیت کوین به 1 دلار کاهش می یابد!

استفاده از بیت کوین بسیار آسان نیست

نکته منفی نحوه کار بیت کوین نیاز آن است کلیدهای خصوصی, کلیدهای عمومی, باز کردن و استفاده از کیف پول, و غیره. برای افرادی که به استفاده از رایانه اطمینان ندارند بسیار آسان نیست. وقتی می خواهید پرداختی را برای شخصی ارسال کنید ، باید مجموعه ای طولانی از اعداد و حروف (کلید عمومی آنها) را در رایانه خود تایپ کنید.

این مانند زمانی است که مرورگرهای اینترنت برای اولین بار شروع به کار می کنند – شما باید یک عدد طولانی را در نوار آدرس تایپ کنید. بعداً آدرسهای (www.) که امروزه استفاده می کنیم جایگزین آن شد. استفاده از بیت کوین باید آسان شود تا همه افراد در جهان بتوانند از آن استفاده کنند ، دقیقاً مانند مرور اینترنت.

برق و محیط زیست

همانطور که پیشتر گفتم, هزینه های برق برای استخراج زیاد است. پاداش استخراج کنندگان با بیت کوین است ، بنابراین هنوز هم سود می برند. با این حال ، برق مورد استفاده معدنچیان است برای محیط زیست بسیار بد است (اکنون شما برخی از نکات منفی این سوال را در مورد نحوه کار بیت کوین می دانید).

ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند NEO و Lisk از سیستم استخراج متفاوتی استفاده می کنند که مصرف برق بسیار کمتری دارد. این سیستم نامیده می شود امتیازات (اثبات سهام).

بیت کوین چگونه کار می کند: ستون های برقی.

به یاد داشته باشید که در سیستم Bitcoin ، استخراج کننده ای که ابتدا بلوک را تأیید می کند کسی است که با Bitcoin جایزه می گیرد؟ آن سیستم نامیده می شود PoW (اثبات کار) این مثل یک مسابقه است ، اینطور نیست?

اثبات کار

همه کارگران استخراج همزمان در یک بلوک کار می کنند و سعی در برنده شدن در مسابقه دارند. این بدان معناست که همه استخراج کنندگان از برق در هر بلوکی که ایجاد می شود استفاده می کنند.

اثبات سهام

در PoS ، فقط یک ماینر می تواند بلوک را استخراج کند. وقتی بلاک بعدی ایجاد می شود ، ماینر دیگری برای استخراج آن انتخاب می شود. به این ترتیب ، این فقط یک استخراج کننده است که از برق در هر بلوک استفاده می کند. برای محیط زیست بسیار ارزان تر و بهتر است!

سوابق کیفری Bitcoin

یکی از تاریک ترین جنبه های عملکرد بیت کوین این است که شما مجبور نیستید از هویت خود استفاده کنید ، به همین دلیل بیت کوین برای بسیاری از اخبار منتشر شده است توسط مجرمان استفاده می شود. ممکن است چیزی به نام شنیده باشید جاده ابریشم. اینجا بازاری بود وب تاریک – بخشی ناشناس از اینترنت که باید با استفاده از یک مرورگر ویژه باز شود.

در جاده ابریشم می توانید مقدار زیادی خرید کنید چیزهای غیرقانونی, و بیت کوین ارزی که استفاده می شود. جاده ابریشم از سال 2011 آغاز شد اما آغاز شد در سال 2013 توسط FBI تعطیل شد.

این بود خیلی بد برای بیت کوین ، و برخی دولت ها به همین دلیل سعی کرده اند ارز رمزنگاری شده را ممنوع کنند. این بزرگترین نمونه از چگونگی سو be استفاده از بیت کوین است ، گرچه جرم و جنایت در همه ارزها اتفاق می افتد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

چگونه بیت کوین بخرم?

شما می دانید بیت کوین چگونه کار می کند ، چه چیزی است ، برای چه چیزی خوب است و برای چه چیزی بد است. تنها چیزی که می ماند این است که بدانید چگونه آن را بخرید. بنابراین ، چگونه بیت کوین خریداری می کنید?

وجود دارد سه گزینه اصلی.

صرافی های کارگزار

این است ساده ترین اما به طور معمول باید از هویت خود استفاده کنید. این به معنای استفاده از نام ، آدرس و گذرنامه / گواهینامه رانندگی است. هزینه مبادلات کارگزار به طور معمول بین هزینه دارد 1-5٪, اما این بستگی به مکان شما به نحوه پرداخت شما دارد.

خوبی این است که شما می توانید با استفاده از انتقال بانکی ، کارت اعتباری / اعتباری و حتی PayPal پرداخت کنید. من توصیه می کنم بینانس زیرا استفاده از آن آسان و بسیار قابل اعتماد است. بیت کوین چگونه کار می کند: مردی که با تلفن صحبت می کند.

استفاده از صرافی کارگزار تقریباً مانند زمانی است که برای تبدیل ارز محلی خود به ارز خارجی به یک آژانس مسافرتی مراجعه می کنید (مثلاً دلار آمریکا برای JPY).

مبادلات P2P (نظیر به نظیر)

اینها مانند صرافی های دلال هستند ، اما از واسطه استفاده نمی کنند – هیچ کارگزار وجود ندارد. به عنوان مثال ، جان می تواند برای امی پول بفرستد ، و امی برای جان مقداری بیت کوین ارسال می کند. هیچ کارگزار وجود ندارد ، بنابراین آنها هیچ هزینه ای نمی پردازند!

امی همیشه باید به جان بیت کوین بپردازد زیرا P2P مبادلات استفاده از خدمات سپرده. هنگامی که جان از امی بیت کوین می خواهد ، بیت کوین به صندوق عقب فرستاده می شود. وقتی جان پول خود را به امی می پردازد ، سپرده گذاران پول خود را برای جان می فرستد. جان و ایمی هیچ کنترلی بر نگهبانی ندارند ، بنابراین همیشه منصفانه است. تجارت منصفانه یکی از موارد ضروری در درک چگونگی عملکرد بیت کوین است.

برخی از فروشندگان در صرافی های P2P از شما شناسنامه می خواهند اما برخی از فروشندگان درخواست نمی کنند. بنابراین ، می توان از صرافی های P2P برای خرید ناشناس Bitcoin استفاده کرد. حتی می توانید به صورت نقدی (پول کاغذی) پرداخت کنید!

همچنین می توانید با حواله بانکی پرداخت کنید! من توصیه می کنم از LocalBitcoins.

خودپردازهای بیت کوین

این حداقل روش معمول خرید بیت کوین است. دستگاه های خودپرداز بیت کوین در جهان زیاد نیستند ، بنابراین شما مجبور به استفاده از آن خواهید شد این نقشه تا ببينيد يكي نزديك شما هست يا نه. در صورت وجود ، می توانید به سراغ آن بروید و بیت کوین خود را با استفاده از پول نقد خریداری کنید ، اما هزینه های آن گران است – 5-10.

بیت کوین چگونه کار می کند: خودپرداز بیت کوین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودپردازهای بیت کوین, مبادلات P2P و صرافی های کارگزار, ما را بخوانید راهنمای نحوه خرید رمزنگاری. در آن راهنما ، من راهنمایی کامل در مورد راه اندازی کیف پول ، تأیید هویت و خرید بیت کوین با هر روش پرداخت را به شما ارائه می دهم.

بیت کوین ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

بیت کوین ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه

اختراع بیت کوین تنها آغاز کار است. برخی از افراد از بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر به جای بانک استفاده می کنند ، اما هنوز به طور کامل جای بانک ها را نگرفته است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید بیت کوین جای بانک ها را بگیرد؟ یا اینکه ابتدا لازم است بهبود یابد?

با پاسخ به سوالات بالا می توانید آنچه را که در این راهنما آموخته اید آزمایش کنید. همچنین می توانید به این س toال پاسخ دهید که “بیت کوین چگونه کار می کند؟” فقط در سه جمله. آن را امتحان کنید – به شما کمک می کند آنچه را یاد گرفته اید به خاطر بسپارید. پاسخ خود را در نظرات ارسال کنید!

سرانجام ، به یاد داشته باشید – استفاده کنید فقط معتبرترین صرافی ها هنگام خرید یا فروش بیت کوین!

بیایید روند کار را طی کنیم نحوه خرید بیت کوین یک بار دیگر:

1. کیف پول قابل اعتماد ارز رمزنگاری را تهیه کنید دارایی های خود را ایمن نگه دارید (Ledger Nano S و Trezor از توصیه شده ترین کیف پول های سخت افزاری هستند).

2. در Coinbase ثبت نام کنید.

3. خرید بیت کوین به دلار آمریکا یا هر ارز موجود دیگر.

4- آدرس کیف پول بیت کوین خود را کپی کنید.

5. کیف پول خود را برای بیت کوین ارسال کنید.

یا

انتخاب کنید و حتی راه ساده تر و از طریق سیمپلکس – با پردازش پرداخت بدون تقلب ، بیت کوین را با کارت اعتباری خود خریداری کنید.

همین ، حالا شما صاحب بیت کوین هستید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector