Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

هارد فورک الماس بیت کوین

در طول سال ها, ارزهای رمزپایه جدید متعدد از شبکه بیت کوین تشکیل شده اند. فرآیندی که در آن شکل می گیرند a نامیده می شود چنگال سخت.

احتمالاً معروف ترین هارد فورک بیت کوین است بیت کوین کش (BCH) اما بسیاری دیگر آن را در بازار دنبال کرده اند. Bitcoin Platinum ، Bitcoin Atom ، Super Bitcoin و حتی Bitcoin GOD وجود دارد!

در این راهنما ، من می خواهم همه چیز را درباره یک چنگال سخت به نام Bitcoin Diamond (BCD) من در مورد اینکه چه کسی آن را ایجاد کرده و چرا صحبت خواهم کرد. من همچنین به شما نشان خواهم داد چگونه آن آثار و چه چیزی آن را متفاوت از بیت کوین و سایر سکه های سخت فورک بیت کوین می کند سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده, مانند Binance ، جایی که می توانید آن را بخرید و ایمن است کیف پول های رمزنگاری شده, مانند Ledger Nano S ، جایی که می توانید آن را ذخیره کنید.

بیایید با اصول شروع کنیم.

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • معاملات سریع
 • آسان برای استخراج
 • معاملات با قیمت پایین

منفی ها

 • فاقد ویژگی های حریم خصوصی است
 • قابل اعتمادترین نیست

Bitcoin Diamond: چیست؟ حard Fاورک?

هر ارز رمزنگاری شده خاص خود را دارد مجموعه قوانین خاص خود را. این موارد عبارتند از: نحوه ثبت اطلاعات ، هزینه های معامله ای که کاربران پرداخت می کنند و پاداش هایی که می توانند بگیرند. این قوانین آن نامیده می شود پروتکل.


گاهی اوقات تغییراتی در پروتکل ایجاد می شود. ارزهای رمزنگاری شده دارند هیچ رهبر مرکزی یا مدیریت بنابراین تغییرات در پروتکل توسط انجمن ارز رمزنگاری شده انجام می شود. اینها هستند کاربرانی که از شبکه پشتیبانی می کنند و انجام وظایف مهم بر روی آن.

هارد فورک الماس بیت کوین

تغییرات پروتکل ارز رمزنگاری شده را فورک می نامند. سعی کنید به آنها مثل ارتقا software نرم افزار فکر کنید. برخی از سیستم های موجود در شبکه از تغییرات پشتیبانی و ارتقا می یابند. دیگران نمی کنند. وجود دارد دو نوع چنگال متفاوت؛

 • چنگال های نرم: اینها شامل تغییرات جزئی در شبکه می شود. آنها را تغییرات سازگار با عقب می نامند. این بدان معنی است که شبکه حتی در سیستم هایی که به روز رسانی نشده اند همچنان به عملکرد عادی خود ادامه می دهد.
 • چنگال های سخت: این تغییرات عمده ای است که بر نحوه پردازش معاملات جدید توسط شبکه تأثیر می گذارد. سیستم هایی که ارتقا می یابند به یک ارز رمزپایه جدید تبدیل می شوند. مواردی که با پروتکل قدیمی کار نمی کنند.

  این بدان معنی است که اکنون وجود دارد دو ارز رمزنگاری شده متفاوت. من برای شفاف سازی امور از یک مثال استفاده خواهم کرد. تصور کنید ده ماشین در جاده ای رانندگی می کنند. یک ماشین تصمیم می گیرد که به راست بپیچد. چهار ماشین دیگر فکر می کنند که این ایده خوبی است ، بنابراین آنها نیز به سمت راست می چرخند.

  پنج اتومبیل باقیمانده فکر می کنند چرخش به راست یک ایده بد است ، بنابراین آنها مستقیم ادامه می دهند. به جای اینکه یک گروه از ماشین ها در یک مسیر حرکت کنند ، اکنون شما دو گروه دارید که در جهات جداگانه ای حرکت می کنند!

بنابراین ، اکنون می دانید که چنگال سخت چیست ، بیایید چنگال Bitcoin Diamond را از نزدیک بررسی کنیم.

بasics از Bitcoin Diamond Fork

در سال 2017 ، دو ماینر بیت کوین تماس گرفتند تیم اوی و تیم 007 تصمیم گرفت پروتکل شبکه ای را که فراخوانی می شود تغییر دهد هسته بیت کوین. آنها از نحوه کار بیت کوین ناراضی بودند و فکر می کردند می توانند آن را بهبود بخشند. اوی و 007 پروتکل بهبود یافته خود را Bitcoin Diamond نامگذاری کردند.

توجه داشته باشید: معدنچیان کاربران بیت کوین هستند که کارهای خاصی را انجام می دهند که به پردازش معاملات بیت کوین کمک می کند. آنها در جامعه بیت کوین نقشی حیاتی دارند.

هارد فورک الماس بیت کوین

پیشرفت های اصلی Evey و 007 می خواستند از پروتکل بیت کوین استفاده کنند:

 • زمان معاملات سریعتر: اکثر ارزهای رمزپایه در تلاشند تا مدت زمان انجام معاملات را کاهش دهند. شبکه بیت کوین فقط می تواند پردازش کند حدود 2-7 معامله در هر ثانیه (Tx / s). خدمات پردازش پرداخت مانند مسترکارت و ویزا می تواند هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش کند. تیم BCD احساس کردند که زمان آن رسیده است که بیت کوین جبران کند!
 • هزینه های معاملاتی پایین تر: هر تراکنش در شبکه بیت کوین کسر می شود. کارمزد معاملات در سالهای اخیر بسیار بالا رفته اند قرار است ارزهای رمزنگاری شده به کاربران کمک کند تا از پرداخت هزینه های بالای انتقال بانکی جلوگیری کنند ، بنابراین Evey و 007 احساس کردند که هزینه های Bitcoin باید کاهش یابد ، نه اینکه افزایش یابد!
 • کاربران جدید بیشتری را تشویق کنید: بیت کوین بسیار گران شده است. امروز ارزش یک بیت کوین بیش از ارزش آن است 11000 دلار آمریکا. این امر خرید یک بیت کوین را برای کاربران جدید بسیار سخت می کند. سازندگان BCD احساس می کنند که بیت کوین باید برای همه مناسب باشد ، نه فقط برای کسانی که توانایی خرید آن را دارند.

تیم اوی و تیم 007 تغییراتی را در پروتکل بیت کوین نوشتند که امیدوارند بتوانند به این اهداف برسند. چنگال الماس Bitcoin در 24 نوامبر 2017 اتفاق افتاد. این چنگال کل جامعه بیت کوین را تحت تأثیر قرار داد. من در بخش بعدی به شما خواهم گفت حال ، بیایید نگاهی سریع به عملکرد سکه Bitcoin Diamond در بازار تاکنون داشته باشیم …

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

آمار بازار سکه الماس

هارد فورک الماس بیت کوین

به دنبال چنگال الماس بیت کوین ، سکه الماس به سبک وارد بازار شد! یک هفته بعد از چنگال ، سکه الماس ارزش داشت 71/61 دلار آمریکا. تا 25 نوامبر ، قیمت به بالاتر رفته بود 91.47 دلار آمریکا!

متأسفانه ، این دوام نیاورد و قیمت ها نبود شروع به پایین رفتن کرد در سراسر بازار در طول ژانویه 2018. قیمت سکه الماس از آن زمان تاکنون غیر چشمگیر کاهش یافته است 2.44 دلار آمریکا.

به روزرسانی 2021: در حال حاضر ، قیمت BCD فقط 0.83 دلار آمریکا است ، اما به نظر نمی رسد دیگر افت کند.

حتی اگر قیمت آن پایین است ، ارزش کل BCD موجود در بازار هنوز کاملاً تمام شده است 150 میلیون دلار آمریکا. بازار است خیلی شلوغ شدن با سکه های چنگال بیت کوین و تنها آنهایی که بهترین پروتکل ها را دارند موفق می شوند.

چگونه می توان از BCD استفاده کرد?

سکه بیت کوین الماس می تواند بسیاری از کاربران بیت کوین را با خود جلب کند زمان معاملات سریعتر, هزینه های پایین تر و دسترسی آسان تر به کاربران جدید بیت کوین یک سکه بسیار محبوب است اما استفاده از آن بسیار دشوار است! بسیاری از منتقدان بیت کوین استدلال می کنند که سکه یک دلار نخواهد بود جایگزینی معتبر برای پول عادی تا زمانی که کاربران بتوانند خریدهای کوچک انجام دهند. سریع و آسان.

شبکه ای که این ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین مورد توجه مشاغل کوچک قرار گرفته در کالاهایی با قیمت پایین ، مانند قهوه یا فست فود است. با این حال ، به نظر من ، قیمت Bitcoin Diamond خواهد بود باید ثبات بیشتری داشته باشد قبل از اینکه مشتری های بزرگ مانند Starbucks یا McDonalds را جذب کند.

به روزرسانی 2021: حتی اگر قیمت BCD کاهش یافته باشد ، به نظر می رسد در حال حاضر بسیار پایدار است.

بنابراین, چه کسی می تواند از BCD استفاده کند?

 • دارندگان بیت کوین: هارد فورک در شبکه بیت کوین دارندگان بیت کوین را در موقعیت منحصر به فردی قرار می دهد. هر مقدار بیت کوین که در دست داشته باشند ، همان مقدار ارز جدید را به صورت رایگان دریافت می کنند! چنگال الماس بیت کوین میزان عرضه کل سکه را افزایش داد. به ازای هر کاربر بیت کوین ، ده BCD به صورت رایگان دریافت می کنند. معامله خوب ، درست است?
 • دارندگان غیر بیت کوین: اگر صاحب بیت کوین هستید ، در حال حاضر صاحب یک سکه الماس هستید. بقیه جامعه رمزنگاری باید هزینه آن را بپردازند! چندین صرافی ارز رمزنگاری شده وجود دارد که BCD را برای تجارت در صفحه اصلی BCD ذکر کرده اند. مشهورترین آنها Binance ، Bittrex و HitBTC است.

چه آن را بخرید و چه آنقدر خوش شانس هستید که آن را به رایگان دریافت کنید ، به مکانی برای نگهداری BCD خود نیاز خواهید داشت. برای این ، شما به یک کیف پول بیت کوین الماس.

Bitcoin Diamond: کیف پول BCD Pay.

توجه: کیف پول یک برنامه نرم افزاری یا درایو سخت افزاری است که کدهای دسترسی مهم ارز رمزنگاری شده شما را ذخیره می کند. برای ذخیره کدهای دسترسی خود می توانید از کیف پول کاغذی نیز استفاده کنید.

کیف پول الماس بیت کوین

یافتن کیف پول هایی که از سکه های جدید پشتیبانی می کنند دشوار است. در حال حاضر هشت سایت وجود دارد که کیف پول Bitcoin Diamond را ارائه می دهند. آنها در صفحه اصلی سکه ذکر شده اند. هر کدام کیف پول نرم افزاری هستند که از طریق تلفن همراه ، وب و فضای ذخیره سازی دسک تاپ ارائه می شوند.

صفحه اصلی BCD همچنین شامل پیوندهای بارگیری برای دو کیف پول چند پلتفرمی به نام QT و الکتروم هر دو می توانند به عنوان کیف پول Bitcoin Diamond استفاده شوند. من همیشه توصیه می کنم از ترکیبی از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده کنید.

Bitcoin Diamond: مبادلات BCD.

نکته: هنگامی که شروع به استفاده از ارزهای رمزپایه جدید می کنید ، استفاده از صرافی ها و کیف پول هایی که به آنها اعتماد دارید بسیار مهم است ، بنابراین تکالیف خود را انجام دهید! اگر به دنبال یک مبادله قابل اعتماد هستید ، باید Binance را بررسی کنید ، و اگر می خواهید یک کیف پول سخت افزاری ایمن برای نگهداری رمزنگاری خود داشته باشید ، Ledger Nano S یکی از گزینه های پیشنهادی است.

اکنون می دانید چه کسی می تواند از BCD استفاده کند ، بیایید در مورد نحوه کار معاملات BCD اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

چطور تیمعاملات دبلیواورک?

از برخی جهات ، معاملات Bitcoin Diamond بسیار زیاد است مشابه معاملات عادی بیت کوین. این دو کد زیادی از پروتکل Bitcoin Core مشترک دارند.

من ابتدا در مورد شباهت ها صحبت خواهم کرد.

BTC / BCD تیمعامله سشباهت ها

بیت کوین و BCD شبکه هایی هستند که کاربران می توانند در آن ها فعالیت کنند فروشگاه و منتقل کردن اطلاعات همه این اطلاعات در پایگاه داده های عظیمی بنام زنجیره بلوک ذخیره می شوند. بلاکچین بسیار طولانی است لیست تمام معاملات که تا به حال در شبکه ساخته شده است. بلاکچین ها هستند در هزاران کامپیوتر ذخیره می شود گره نامیده می شود.

معاملات جدید به گروههایی موسوم به بلوک وارد می شوند و توسط گره ها بررسی می شوند تا قبل از افزودن به بلاکچین از معتبر بودن آنها مطمئن شوند. معدنچیان در پردازش معاملات هم در شبکه بیت کوین و هم در شبکه Bitcoin Diamond نقش مهمی دارند. هر سیستم عامل طول می کشد حدود 10 دقیقه برای پردازش یک بلوک از اطلاعات معامله.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نقش ماینرها در بلاکچین ، به راهنمای توضیح داده شده Blockchain مراجعه کنید!

هر دو شبکه همچنین در حال برنامه ریزی برای استفاده از شبکه رعد و برق برای سرعت بخشیدن به زمان معاملات. Evey و 007 اعلام کرده اند که BCD استفاده از شبکه رعد و برق را آغاز می کند 31 جولای 2018.

توجه داشته باشید: شبکه رعد و برق به شما امکان می دهد شبکه های کوچکی تشکیل دهد که در آن معاملات در زمان واقعی و دور از بلاکچین اصلی انجام شود. سپس این معاملات بررسی و به طور کلی به بلاکچین اصلی اضافه می شود. این فشار زیادی را از شبکه اصلی می گیرد.

تفاوت معاملات BTC / BCD

یاد آوردن, اهداف BCD سریعتر ، ارزانتر و دسترسی آسانتر از بیت کوین است. نحوه کار:

 • اندازه بلوک بزرگتر: بلوک های استاندارد بیت کوین 1 مگابایت اطلاعات تراکنش را در خود نگه می دارند. بلوک های Bitcoin Diamond 8 مگابایت دارند. این بدان معنی است که در حالی که هر دو سیستم عامل زمان بلوک یکسان دارند (10 دقیقه) ، شبکه BCD در حال پردازش هشت برابر اطلاعات بیشتر است.
 • عرضه کل بالاتر: کل عرضه بیت کوین 21 میلیون سکه است. کل منبع BCD است 189 میلیون. تیم BCD امیدوار است که با عرضه بیشتر قیمت هر سکه در سطحی نگهداری شود که همه کاربران از پس آن برآیند.
 • استخراج آسان تر: ماینرها برای کارهایی که در بلاکچین انجام می دهند پاداش می گیرند. این کارها به قدرت کامپیوتر زیادی احتیاج دارند. ماینرهای موجود در شبکه بیت کوین از تجهیزات قدرتمندی به نام معدنچیان ASIC برای تکمیل وظایف خود.

  استخراج ASIC اغلب در انبارهای بزرگ با صدها ماشین انجام می شود. بلند ، گران است و می تواند بسیار گرم شود. این بدان معناست که بیشتر اعضای جامعه بیت کوین نمی توانند بیت کوین را استخراج کنند. تیم اوی و تیم 007 فکر می کنند این غیرمنصفانه است. استخراج BCD انجام آن برای تقریباً همه کاربران به اندازه کافی آسان است. استخراج BCD را می توان با استفاده از a انجام داد پردازنده گرافیکی. اگر اهل بازی باشید ، این را به عنوان کارت گرافیک می دانید!

اکنون می توانید به این س answerال پاسخ دهید ، “BCD چه پیشنهادی دارد که بیت کوین ارائه نمی دهد؟” ، من می خواهم در مورد مسائل امنیتی صحبت کنم.

آیا BCD است سطبیعت?

بلاکچین راهی بسیار ایمن برای دستیابی به آن است فروشگاه و انتقال اطلاعات. شرکت های بزرگی مانند ویزا ، گوگل و فیس بوک اطلاعات ما را در تعداد محدودی از سرورهای مرکزی ذخیره می کنند.

در صورت حمله به این سرورها ، می توان اطلاعات ما را به خطر انداخت. بلاکچین ها اطلاعات ما را در سراسر کشور پخش می کنند هزاران رایانه مختلف. این حمله به بلاکچین را بسیار دشوار می کند!

یکی از اصلی ترین ویژگی های ایمنی فناوری بلاکچین رمزگذاری است. اطلاعات شخصی خصوصی است پنهان با استفاده از کد رایانه. برخی از منتقدان بیت کوین فکر می کنند که اطلاعات کافی کاربر رمزگذاری نشده است.

هارد فورک الماس بیت کوین

به عنوان مثال ، همه معاملات و آنها مقادیر دیده می شود توسط هر کسی که از شبکه بیت کوین استفاده می کند. این می تواند هویت واقعی کاربران را برای دولت ها و سازمان های دیگر بسیار آسان کند.

تیم پشتیبانی Bitcoin Diamond می خواست اطلاعات بیشتر کاربران را رمزگذاری کند. با این حال ، آنها اخیراً تصمیم گرفته اند که ویژگی های حریم خصوصی بیشتری را به BCD اضافه نکنند.

آنها این را احساس می کنند دولت ها به زودی تصویب قوانینی را آغاز می کند که ارزهای رمزپایه را از مخفی کردن اطلاعات کاربر متوقف می کند. در بیانیه منتشر شده در متوسط, این تیم ژاپن و روسیه را به عنوان نمونه هایی از این روند ذکر کرد.

تیم همچنین فکر می کند کسب و کار نمی خواهد از سکه هایی که سطح بالایی از حریم خصوصی کاربر را ارائه می دهند پشتیبانی کند. در 20 آوریل 2018 ، آنها گفت که آنها “فهمیدند که مبادله های بیشتر ممکن است ارزهای رمزپایه ناشناس را در آینده حذف کند".

چنین اخباری ممکن است بسیاری از طرفداران رمزنگاری را که به حریم خصوصی افراد اهمیت می دهند ناامید کند. هر چند نباید بر امنیت کلی بلاکچین تأثیر بگذارد.

خطرات واقعی سکه Bitcoin Diamond است کلاهبرداران که انتشار ارزهای رمزپایه جدید هارد فورک را هدف قرار می دهند. این کلاهبرداران چه کسانی هستند و BCD درمورد آنها چه می کند?

چگونه می توان از آن سو استفاده کرد?

سکه های سخت فورک جدید اغلب در سردرگمی پس از راه اندازی سو استفاده می شوند. هر زمان که سکه های جدیدی از شبکه بیت کوین درآمد ، دارندگان بیت کوین توسط کلاهبرداران هدف قرار می گیرند.

پس از هارد فورک در نوامبر 2018 ، دارندگان بیت کوین که نمی دانستند چگونه ادعا کنند BCD رایگان خود دارند فریب واریز وجوه را به یک کیف پول سکه Bitcoin Diamond جعلی تبدیل کنید. آنها به جای دریافت سکه الماس رایگان ، سپرده بیت کوین خود را از دست دادند!

اگر بیت کوین در دست دارید ، باید در هنگام وقوع فورک فورک ها بسیار مراقب سکه های خود باشید. همیشه از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کنید. وقتی صحبت از توصیه شده ترین کیف پول های سخت افزاری, شما قطعاً باید سراغ Ledger Nano S و Trezor بروید.

مهم: فریب پیشنهادهای شما را نخورید "هدیه دادن" پول از کیف پول هایی استفاده کنید که فقط به آنها اعتماد کنید. سکه های جدید می توانند عدم اطمینان زیادی ایجاد کنند ، بنابراین برای بررسی گزینه های خود وقت بگذارید.

قبل از رفتن ، بیایید خلاصه ای از مزایا و معایب Bitcoin Diamond داشته باشیم.

Bitcoin Diamond: موافقان و مخالفان

بیایید با جنبه های مثبت شروع کنیم.

طرفداران

 • سریعتر از بیت کوین است. بیت کوین الماس در همان زمان بلوک های بسیار بزرگتری را نسبت به بیت کوین پردازش می کند. بلوک های بزرگتر یعنی معاملات بیشتر و میانگین زمان معامله سریعتر.
 • استخراج معادن فراگیر. Bitcoin Diamond آن را می سازد استخراج BCD آسان است با رایانه های کم قدرت تر. استخراج GPU به کاربران بیشتری امکان می دهد در پشتیبانی از شبکه مشارکت داشته باشند و این تنها می تواند به معنای یک چیز خوب باشد.
 • حجم بالای معاملات با قیمت پایین. بیت کوین برترین ارز رمزنگاری شده در جهان است اما استفاده از آن هنوز هم دشوار است. سرعت معاملات بالای سکه الماس و قیمت پایین می تواند آن را برای خرید و فروش محصولات کوچک و ارزان مانند قهوه یا بلیط اتوبوس عالی کند.

بعد ، بیایید نگاهی به چند منفی بیندازیم.

منفی ها

 • ویژگی های حریم خصوصی: Bitcoin Diamond سطح حریم خصوصی کاربران را افزایش نداده است. این کار باعث ناراحتی کاربرانی می شود که فکر می کنند تراکنش های بیت کوین بسیار آسان است.
 • شبکه رعد و برق: تیم BCD قول داده است که فناوری شبکه رعد و برق را ارائه دهد اما هنوز آن را راه اندازی نکرده است. آنها نتوانستند ویژگی های حفظ حریم خصوصی را بهبود بخشند بنابراین ممکن است در راه اندازی شبکه رعد و برق نیز موفق نشوند.
 • اعتماد: سکه های چنگال نیاز به جلب اعتماد جامعه رمزنگاری ها دارند. هیچ کس نمی داند تیم اوی و تیم 007 چه کسانی هستند. بسیاری از کاربران تصور نمی کنند که این قانونی است و حتی برخی آن را متهم می کنند که هنگام راه اندازی کلاهبرداری است.

اکنون باید درک درستی از اینکه Bitcoin Diamond چیست و چگونه کار می کند ، داشته باشید ، بنابراین بیایید به نتیجه گیری بپردازیم.

Bitcoin Diamond Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Bitcoin Diamond Side by Side را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه

هارد فورک بخشی از یک روند مداوم برای ساخت ارز رمزنگاری شده عالی است. Bitcoin Diamond دارد برخی تغییرات مهم ایجاد کرده است به نرم افزار Nakamoto.

یک سکه الماس ارز رمزپایه کاملی نیست اما Bitcoin یا Bitcoin Cash نیز نیست. با این حال ، هر راه حل جدید ما را به جهانی نزدیک می کند که انتقال اطلاعات مهم سریع ، آسان و رایگان است!

به نظر می رسد سکه های بیت کوین الماس امکانات زیادی را ارائه می دهند ، با این حال ، به نظر برخی از افراد ، آن را چندان قابل اعتماد نمی دانند. برای انتخاب هر یک از سکه ها انتخاب یک ارز رمزپایه معتبر مانند Binance یا Coinbase و کیف پول امن ، به عنوان مثال Ledger Nano S و Trezor بسیار مهم است..

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید بدون دردسر زیادی Bitcoin Diamond را دریافت کنید:

1. یک کیف پول امن رمزنگاری (Ledger Nano S and Trezor) تهیه کنید.

2. در Binance ثبت نام کنید.

3. Bitcoin Diamonds را در Binance خریداری کنید.

4. Bitcoin Diamonds خود را به کیف پول Ledger Nano S ارسال کنید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector