Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بهترین برنامه رمزنگاری

با بازار ارزهای رمزنگاری شده هرچه بیشتر رونق داشته باشند ، هر روز افراد بیشتری به دنبال بهترین روش های ممکن برای چگونگی مطابقت با روند بازار “در حال حرکت” هستند. از این رو ، امروز ، ما بررسی خواهیم کرد 7 برنامه برتر رمزنگاری, و چرا باید استفاده از آنها را در نظر بگیرید!

یعنی 7 برنامه ای که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد برنامه های مبادله رمزنگاری. اگر مقاله ما را در بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده, بیشتر این نام ها برای شما آشنا هستند! “بهترین مبادله” بودن لزوماً به معنای داشتن معامله نیست بهترین برنامه, هر چند – به همین دلیل لیست ها ممکن است متفاوت باشند.

سرانجام ، هنگامی که بهترین برنامه های تبادل رمزنگاری تلفن همراه را از بین بردیم ، من همچنین در مورد آن به شما می گویم چند برنامه مفید دیگر که می توانید برای کشف دنیای رمزنگاری استفاده کنید. برنامه های تبادل که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد عبارتند از:

Contents

بهترین برنامه رمزنگاری: اهمیت توانایی دسترسی به دارایی های شما “در حال حرکت”

قبل از اینکه پیش برویم و به لیست بهترین برنامه های رمزنگاری موجود در لیست برویم ، اجازه دهید ابتدا بحث کنیم اهمیت یافتن چنین برنامه هایی, و استفاده از آنها در حد كامل ، خصوصاً امروزه.

بنابراین – احتمالاً برای شما پنهان نیست که با گذشت زمان ، تمام جهان آرام آرام به سمت خود می روند استفاده بیشتر از تلفن همراه از اینترنت. مهم نیست که چه کاری لازم است انجام دهید – ارزهای رمزپایه را معامله کنید یا اخبار را بخوانید – این احتمال وجود دارد که این کار را با تلفن خود انجام دهید ، بیشتر از رایانه.

تلفن ها هستند به راحتی قابل دسترسی است, می توانید خیلی سریعتر پیمایش کرده و بین زبانه ها جابجا شوید و آنها به شما امکان می دهند هر آنچه را که لازم است انجام دهید در حال حرکت. این نکته نهایی ، تا آنجا که به بهترین برنامه های مبادله ارز رمزپایه مربوط می شود ، مهمترین نکته است.

می بینید ، اگر مدتی را در دنیای رمزنگاری گذرانده اید ، احتمالاً نیازی نیست که به شما بگویم که چگونه غیر قابل پیش بینی میتونه باشه. نوسانات قیمت 20-30 are است بسیار معمول, و حتی تجار چشم طبیعتاً ، همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، این نوسانات نیز مدت زمان طولانی را نمی گیرند – معمولاً اتفاق می افتند در طول روز, اگر ساعتها نباشد!

اگر شما رمزنگاری طولانی مدت هستید هودلر, پس این ممکن است برای شما مسئله ای نباشد. با این حال ، اگر شما هستید یک تاجر فعال, مطمئناً خواهد شد – احتمالاً می توانید ببینید که کجا با این کار می روم ، درست است?

به طور خلاصه ، اگر می خواهید همگام با بازار باشید و بتوانید بر اساس آن به نوسانات قیمت فوق الذکر واکنش نشان دهید ، مطمئناً می خواهید از خدمات بهترین برنامه های رمزنگاری موجود استفاده کنید.

مهم نیست که در یک جلسه ، در هواپیما ، برای پیاده روی ، یا حتی حمام می روید – اگر از یکی از بهترین برنامه های مبادله ارز رمزنگاری موبایل استفاده می کنید ، می توانید مطمئن باشید که ، هر زمان اتفاقی در بازار افتاد ، نیازی نیست که خود را در موقعیتی قرار دهید که به دسترسی به رایانه یا لپ تاپ خود نیاز دارید – یک دستگاه تلفن همراه به خوبی انجام خواهد شد.

در بالای پارامتر سرعت ، جنبه راحتی نیز وجود دارد.

بهترین برنامه رمزنگاری: قدرتمندترین برنامه جهان.

می بینید که یافتن و استفاده از بهترین برنامه برای خرید ارز رمزنگاری شده به سادگی است فوق العاده راحت. تمام اقدامات شما با چند کلیک انجام می شود – مهم نیست که می خواهید خرید کنید ، بفروشید ، تجارت کنید یا کار دیگری انجام دهید. از آنجا که هر دقیقه است حیاتی هنگام تجارت رمزنگاری ، این یک جنبه بسیار خوشآمد است.


بنابراین ، به طور خلاصه ، می توان گفت که وقتی این سال و فراتر از آن است ، می توان گفت, برنامه های رمزنگاری باید در رادار شما باشند. با این وجود ، اجازه دهید هیچ وقت را از دست ندهیم و به 7 برنامه برتر بهترین رمزنگاری موجود در بازار فعلی برویم.

1. Coinbase – یک برنامه تبادل رمزنگاری کاملاً گرد

رتبه های 1 از 7 مبادله رمزنگاری

Coinbase Review چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + ارزهای فیات – پذیرفته شده است
 • + استفاده ساده
 • + فقط قابل اعتمادترین ارزهای رمزپایه را می پذیرد
 • + بسیار ایمن

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • در همه کشورها در دسترس نیست
 • برخی از سکه های کمتر شناخته شده پشتیبانی نمی شوند

از سایت دیدن کنید

آه, Coinbase – یکی از رهبران همیشه در فضای تجارت رمزنگاری! فرقی نمی کند که این هفته به انجمن رمزنگاری پیوسته باشید ، یا از سال 2017 و بعد از آن از علاقه مندان رمزنگاری هستید – احتمال اینکه Coinbase اولین پلتفرم مبادله ای باشد که در مورد آن شنیده اید بسیار خوب است..

ممکن است بپرسید چه چیزی Coinbase را بسیار عالی می کند؟ خوب, چند چیز مختلف.

با توجه به بهترین برنامه های رمزنگاری موجود در بازار ، Coinbase قصد دارد کاربران خود را ارائه دهد برخی از ویژگی های سطح بالای استفاده. این یک برنامه فوق العاده ساده برای استفاده است ، با تمام ویژگی ها و ابزارهای اساسی نمایش داده شده و با فقط یک کلیک یک دکمه آماده استفاده است.

نکته شگفت انگیز دیگر در مورد Coinbase این است که این امکان را به شما می دهد خرید ارزهای رمزپایه با پول بدون پشتوانه. سپرده های فیات (اعم از یورو ، دلار آمریکا یا غیره) هستند ساخت آن بسیار سریع و ساده است, و پس از سقوط آنها ، می توانید با استفاده از این پول سکه های رمزنگاری موجود در سیستم عامل را خریداری کنید.

بهترین برنامه رمزنگاری: Coinbase.

شایان ذکر است ، برنامه Coinbase – همان نسخه دسکتاپ کارگزاری – واقعاً از این همه سکه پشتیبانی نمی کند. افرادی که به دنبال خرید هستند بیت کوین یا اتریوم در بهترین برنامه های رمزنگاری ناامید نخواهید شد ، اما اگر در بازار هستید برخی از سکه های بسیار طاقچه, ممکن است از شانس بیفتید.

با این حال ، این تنها مشکل بزرگتری است که مردم با Coinbase دارند. تا جایی که بهترین برنامه های ارز رمزپایه وجود دارد, کارگزاری واقعا درجه یک است – قابلیت استفاده عالی ، رابط کاربری روان ، استفاده بسیار ساده & مبتدی پسند یک انتخاب عالی ، مهم نیست که شما کی هستید!

اگر Coinbase به نظر می رسد بهترین گزینه برنامه رمزنگاری شما باشد ، سیستم عامل را بررسی کنید اینجا – شما می توانید برنامه را بدون هیچ مشکلی ، چه در سیستم عامل iOS و چه سیستم های Android بارگیری کنید.

از Coinbase دیدن کنید

…یا بررسی Coinbase ما را بخوانید

2. Binance – مجموعه ای عظیم از جفت های معاملاتی رمزنگاری

رتبه های 2 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Binance چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + یک سیستم تبادل رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف برای تجارت موجود است
 • + احراز هویت دو عاملی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است برای علاقه مندان به رمزنگاری مبتدی کمی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

بینانس غیر قابل انکار است, یکی از بزرگترین نامها در دنیای تجارت رمزنگاری. مهم نیست که به طور کلی به دنبال بهترین برنامه مبادله رمزنگاری موبایل یا بهترین بستر مبادله ارز رمزنگاری هستید – Binance موظف است در هر لیست که نگاه می کنید ظاهر شود.

بنابراین ، آنچه باعث مبادله رمزنگاری شده است – و برنامه پشت آن – بسیار جذاب است?

خوب ، تا آنجا که به خود صرافی مربوط می شود ، Binance با ارائه توانایی کاربر خود ، نام خود را به دست آورد خرید و تجارت (تبادل) انواع بسیار زیادی از سکه های رمزنگاری مختلف, از طریق چندین جفت تجاری رمزنگاری مختلف. تعداد جفت های تجاری که این پلتفرم ارائه می دهد واقعاً بی نظیر است.

وقتی صحبت از برنامه واقعی می شود, شما هیچ یک از این گزینه ها را از دست نمی دهید – شما می توانید بدون نگرانی تجارت و مبادله همه رمزنگاری هایی را که Binance از طریق تلفن همراه ارائه می دهد ، انجام دهید.

بهترین برنامه رمزنگاری: Binance.

همانطور که گفته شد ، برنامه خود مطابق با دیدگاه Binance در مورد معامله گرانش طراحی شده است. می بینید که Binance در صنعت به این دلیل شناخته شده است که دقیقاً ساده ترین پلتفرم برای استفاده نیست – دارای بسیاری از ویژگی ها و ابزارک های مختلف است و حتی گاهی اوقات به نظر می رسد شما یک تاجر خبره هستید.

در حالی که برنامه ارائه می دهد کمی نسخه ساده مبادله, هنوز هم می توانید طیف گسترده ای از ویژگی ها را انتظار داشته باشید ، مخصوصاً وقتی صحبت از آن می شود روند تجارت واقعی خود.

بنابراین – اگر می خواهید قابلیت های سطح بالا, خصوصیات پیشرفته, و قابلیت اطمینان غیرقابل رقابت, Binance راهی است که باید طی کرد! اگر علاقه مند هستید ، سیستم عامل را پیدا خواهید کرد اینجا.

از Binance دیدن کنید

…یا بررسی Binance ما را بخوانید

3. Kraken – رابط کاربری سرگرم کننده برای استفاده

رتبه 3 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی کراکن چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امن و قابل اعتماد
 • + هزینه های کم
 • + مقدار خوبی از ارزهای فیات پذیرفته شده است

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • مفیدترین خدمات مشتری نیست

از سایت دیدن کنید

کراکن نامی است که معمولاً در محافل ارزهای رمزپایه ظاهر می شود و لیست های تبادل بالا سراسر دنیا. اگر حتی رمزنگاری هایی را خریداری یا معامله کرده اید ، احتمالاً درباره این سیستم عامل خاص نیز چیزی شنیده اید.

بنابراین ، چه چیزی باعث خاص بودن کراکن می شود?

خوب ، برای مبتدیان ، هر کسی که به دنبال بهترین برنامه رمزنگاری سال است ، از یادگیری آن خوشحال خواهد شد نرم افزار تجارت رمزنگاری Kraken از ساده ترین کاربردها است. این پلت فرم به روشی متناسب و متناسب ارائه می شود تازه واردان کامل به صنعت – هیچ اصطلاحات گیج کننده یا ویژگی های صادرات گرا در دید ساده وجود ندارد.

با این حال ، سوerstand تفاهم نکنید – بسیاری از بازرگانان متخصص هستند که کراکن را ترجیح می دهند و روزانه از آن برای همه نیازهای تجاری و مبادله خود استفاده می کنند. شما هنوز هم می توانید از همه ویژگی های اصلی و اصلی مورد نیاز خود استفاده کنید – آنها فقط در صفحه اصلی برنامه نیستند ، به طوری که تازه واردان را ترساند.

بهترین برنامه رمزنگاری: Kraken.

کراکن به دلیل معروف بودن نیز شناخته می شود ویژگی های امنیتی برتر, هم. هنگام صحبت در مورد امن ترین و مطمئن ترین سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزپایه در بازار ، اغلب به صرافی مراجعه می شود. در حالی که این مستقیماً به عملکرد برنامه سیستم عامل مربوط نمی شود, امنیت مطمئناً یکی از ویژگیهای اصلی است که شما باید در بهترین برنامه مبادله ارز رمزنگاری به دنبال آن باشید.

و امنیت چیزی است که کراکن بدست آورده است – مشکلی نیست.

اگر می خواهید Kraken را امتحان کنید ، مطمئن شوید که اینجا را چک می کنید وب سایت آنها, و آخرین نسخه برنامه خود را برای سیستم عامل Android یا iOS بارگیری کنید.

از کراکن دیدن کنید

…یا بررسی Kraken ما را بخوانید

4. Cex.io – طراحی برنامه بسیار ساده

رتبه های 4 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی CEX.io چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فهمیدن آن آسان است
 • + جفت های مختلف تجاری
 • + پشتیبانی عالی

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • ممکن است فاقد گزینه های سکه باشد

از سایت دیدن کنید

تازه واردان صنعت رمزنگاری در بهترین برنامه برای خرید ارز رمزپایه به دنبال چه چیزی هستند?

هزینه های شگفت انگیز? بله ، مطمئناً ، این یک چیز است. انواع جفت معاملات رمزنگاری? بله ، قطعا.

با این حال ، احتمالاً متداولترین عامل تعیین کننده در مورد استفاده یا عدم استفاده از یک برنامه خاص بر دیگری است سادگی.

سادگی است خیلی مهم, مهم نیست که شما یک تاجر مبتدی هستید ، یا یک متخصص ارز رمزنگاری شده. یک برنامه با کاربرد ساده به شما امکان می دهد معاملات انجام دهید به سرعت و به طور موثر, که ممکن است گاهی اوقات همان حاشیه تعیین کننده سود شما باشد یا در یک فرصت عالی ضرر کنید.

خوب ، بگذارید به شما بگویم – اگر سادگی همان چیزی است که شما می خواهید, سپس Cex.io شما را پوشانده است, وقت بزرگ.

تا جایی که بهترین برنامه های رمزنگاری وجود دارد ، Cex.io کاربران خود را ارائه می دهد طرح فوق العاده ساده برنامه, با ویژگی های روشن و بدیهی است که می توانید کشف کنید. در صفحه اصلی ، همیشه یک طرح چهار دکمه خواهید داشت که به شما امکان می دهد مقدار مشخصی رمزنگاری دلخواه خود را فوراً خریداری کنید..

بهترین برنامه رمزنگاری: Cex.io

به دنبال آن ، پنجره تبادل است فوق العاده تمیز, ساده انگارانه, و روشن. در حالی که بخش کیف پول شما در برنامه ممکن است مخالف آن باشد (این موجودی دارایی هایی را نشان می دهد که شما حتی متعلق به خود نیستید ، که می تواند صفحه شما را بسیار شلوغ کند) ، هنوز هم کاملاً قابل کنترل است.

با استفاده از Cex.io بسیار ساده ، در واقع این مورد وجود دارد جداگانه, برگه اختصاصی که دقیقاً با در نظر داشتن معامله گران حرفه ای طراحی شده است. این به این معنی است که ، اگر طرفدار تجارت رمزنگاری هستید ، در حالی که از Cex.io استفاده می کنید ، هیچ یک از ویژگی های پیشرفته و مهم را از دست نخواهید داد. قطعاً نشانه یکی از بهترین برنامه های رمزنگاری موجود است!

اگر می خواهید Cex.io را امتحان کنید ، می توانید از سایت دیدن کنید اینجا, و برنامه را در همه سیستم عامل های اصلی تلفن همراه بارگیری کنید.

از CEX دیدن کنید

…یا بررسی CEX ما را بخوانید

5. eToro – طیف وسیعی از ویژگی های مختلف

رتبه های 5 در 7 مبادله رمزنگاری

eToro بررسی چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + سرویس تجارت کپی موجود است
 • + انواع ارزهای رمزنگاری شده برای انتخاب

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برداشت می تواند کند باشد
 • روند تأیید آهسته
 • ودیعه بار اول

از سایت دیدن کنید

مهم نیست که شما به دنبال بهترین برنامه رمزنگاری در بازار هستید یا در مورد دستور العمل های آشپزی تحقیق کرده اید ، مطمئناً نام آن را شنیده اید eToro. این شرکت از یک تبلیغ تبلیغاتی بی امان در تمام کانال های رسانه های اجتماعی که می توان تصور کرد ، استفاده می کند. با این حال ، به نظر می رسد که کار می کند – تعداد کاربران آن روز به روز بطور مداوم افزایش می یابد!

هرچند که گفته شد ، کمپین های بازاریابی فوق الذکر فقط بر اساس وعده های پوچ و سیگار کشیدن نیستند & آینه. eToro چیزهای زیادی را به جدول تجارت رمزنگاری وارد می کند.

مهمترین جنبه نسخه eToro از بهترین برنامه مبادله ارز رمزپایه این واقعیت است که این مارک لیست مناسبی از برخی از آنها را به کاربران خود ارائه می دهد. ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد برای استفاده از سیستم عامل ویژگی هایی از جمله کپی تجاری و معامله گر خاص زیر برخی از محبوب ترین ها هستند ، اما لیست بسیار طولانی تر از آن است.

بهترین برنامه رمزنگاری: eToro.

علاوه بر این ، اگر به دنبال یافتن مکانی برای یافتن بهترین برنامه رمز ارز هستید اطلاعات و دانش خود را در مورد بازار به اشتراک بگذارید, eToro گزینه ای دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. صادقانه بگویم ، شما می توانید با کاربران دیگر چت کنید ، به اشتراک بگذارید و مشاوره سرمایه گذاری و تجاری دریافت کنید ، و به طور کلی اشتیاق خود را برای رمزنگاری به اشتراک بگذارید!

علاقه مند؟ اطمینان حاصل کنید که eToro را بررسی کنید اینجا, و امروز تجارت رمزنگاری را شروع کنید!

از eToro دیدن کنید

…یا بررسی eToro ما را بخوانید

6. جوزا – بسترهای نرم افزاری بسیار امن تبادل رمزنگاری

رتبه های 6 در 7 مبادله رمزنگاری

بررسی تبادل جوزا چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت قوی
 • + حساب های دلار آمریکا تضمین می شود
 • + آسان برای استفاده

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • انتخاب محدود ارزهای رمزپایه
 • به اطلاعات شخصی زیادی نیاز دارد
 • بعضی اوقات می تواند آفلاین شود

از سایت دیدن کنید

باید اعتراف کرد, جوزا ممکن است به اندازه برخی دیگر از نام هایی که در این لیست از بهترین برنامه های رمزنگاری موجود در این لیست مشاهده خواهید کرد ، شناخته شده نباشد. با این حال ، این واقعیت که پلت فرم هر دو را دارد ، تغییر نمی کند یک برنامه شگفت انگیز, و همچنین برخی از بهترین ویژگی های امنیتی رمزنگاری موجود در بازار.

بیایید ابتدا قسمت برنامه را حل کنیم ، این کار را می کنیم?

با ثبت نام در سیستم عامل و بررسی برنامه Gemini برای اولین بار ، ممکن است بلافاصله به فکر یک برنامه محبوب دیگر برای مبادلات آنلاین / مالی عمومی باشید – Revolut. این فقط به این دلیل است که به نظر می رسد جوزا استخدام می کند نوع مشابه UI در برنامه آنها همانطور که Revolut انجام می دهد.

این ، به نوبه خود ، نتیجه بسیار مشابهی نیز به دست می آورد – برنامه بسیار سرگرم کننده و بصری برای استفاده است.

اگر در جستجوی بهترین برنامه مبادله ارزهای رمزپایه هستید ، مطمئناً وجود خواهد داشت عوامل زیادی در نظر گرفتن. با این حال ، این واقعیت که جوزا از همان آغاز کار ساده و شگفت آور شگفت انگیز را ارائه می دهد بسیار جالب است!

بهترین برنامه رمزنگاری: جوزا.

وقتی صحبت از مبادله واقعی می شود ، یک چیز مسلم است – این احتمالاً یکی از ایمن ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری در بازار است. برای مبتدیان, همه وجوه سرمایه گذار ایالات متحده بیمه هستند – اگر قرار بود اتفاقی برای سیستم عامل بیفتد (یعنی نقض امنیت) ، می توانید نسبت به دارایی های رمزنگاری خود نسبتاً ایمن باشید!

علاوه بر این ، وجود دارد گسترده KYC روند در ثبت نام در Gemini دخیل است و بیشتر بودجه کاربر در آن ذخیره می شود دستگاه های سردخانه. گرچه سردخانه شگفت انگیز است ، اما مسلماً همه در مورد قسمت گسترده KYC بسیار هیجان زده نخواهند شد.

همه اینها به کنار ، اگر متوجه شدید جوزا علاقه شما را برانگیخته است ، حتماً این کار را انجام دهید خودتان سیستم عامل را بررسی کنید!

به دیدار جوزا بروید

…یا بررسی جوزا را بخوانید

7. Bittrex – جفت های تجاری متعدد ساده ، امن و ارائه می دهد

رتبه 7 از 7 مبادله رمزنگاری

بررسی Bittrex چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + بسیار ایمن
 • + هزینه های کم و ثابت
 • + مبادلات سریع
 • + طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه و فیات

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • برخی از شکایات کاربران در مورد پشتیبانی
 • ممکن است برای یک تازه وارد صنعت تا حدودی دشوار باشد

از سایت دیدن کنید

Bittrex مبادله رمزنگاری خیلی محبوبی نیست ، و این شرمساری بزرگی است! در حالی که این بستر معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده تحت سایه مبادلاتی مانند این قرار دارد Coinbase و بینانس, Bittrex واقعاً چیزهای زیادی برای آوردن به جدول دارد.

پلت فرم است بسیار امن و قابل اعتماد – بیشتر رمزنگاری کاربران خود را در داخل نگه می دارد دستگاه های سردخانه, و دارای سابقه ای کاملاً تمیز تا آنجا که مربوط به هک و هشدار احتمالی باشد.

علاوه بر این ، Bittrex مطمئناً یکی از بهترین برنامه های رمزنگاری موجود در بازار را دارد. استفاده از این برنامه به طرز حیرت انگیزی ساده است و انجام پروسه هایی مانند بودجه حساب شما با پول فیات فقط چند دقیقه طول می کشد ، شروع می شود به پایان.

بهترین برنامه رمزنگاری: Bittrex.

واریز و برداشت نیز اگر از طریق برنامه انجام شود بسیار ساده است – بسیار ساده تر از این است که بخواهید آنها را از طریق نسخه دسکتاپ تبادل انجام دهید ، مواظب باشید! علاوه بر همه اینها ، Bittrex به کاربران خود نیز پیشنهاد می دهد هزینه های رقابتی, و انواع سهام های مختلف برای سرمایه گذاری, هم.

اگر به آنچه Bittrex ارائه می دهد علاقه مند هستید ، مطمئن شوید که صرافی را بررسی کنید!

به Bittrex مراجعه کنید

…یا بررسی Bittrex ما را بخوانید

چگونه بهترین برنامه رمزنگاری را برای خود انتخاب کنیم?

بنابراین ، پس – اینها هستند 7 برنامه رمزنگاری برتر که می توانید در زندگی روزمره خود ، برای همه نیازهای تجارت و مبادله ارز رمزنگاری شده خود استفاده کنید. حالا ، قبل از اینکه به برخی از انتخاب های محترم و ذکر برنامه های جایگزین برویم ، بیایید سریع در مورد یک موضوع دیگر بحث کنیم که به نظر می رسد هر زمان بحث در مورد برنامه های سطح بالای تبادل.

چطور باید بهترین برنامه را برای خرید ارز رمزپایه انتخاب کنید?

سؤال خوبی بود. پاسخ نیز دشوار نیست.

احتمالاً می توانید تصور کنید که اکثر افرادی که به دنبال بهترین برنامه رمزنگاری هستند ، قرار است داشته باشند خواسته ها و نیازهای مختلف. به عنوان مثال ، برخی از افراد ممکن است به دنبال یک برنامه تلفن همراه باشند که بتواند مکمل برنامه آنها باشد تجربه تجارت دسک تاپ, در حالی که دیگران می توانند به طور کلی معامله گر مبتنی بر تلفن همراه باشند.

بعلاوه ، ترجیحات شما نیز احتمالاً بسیار قابل اعتماد خواهد بود موقعیت جغرافیایی شما, وضعیت شغلی, نگرش نسبت به تجارت رمزنگاری, به طور کلی ، و غیره تنها چیزهایی که می توان به طور واقعی جهانی دید امنیت و سادگی – دشوار است تصور کنید کسی از میزان امنیت مبادله شکایت دارد.

با در نظر داشتن همه این موارد ، و لیست بهترین برنامه های تبادل رمزنگاری موبایلی که پیش روی شماست ، اکنون باید وقت بگذارید و در مورد بهترین برنامه اقدام خود فکر کنید. تمام نکات مثبت و منفی هر یک از برنامه های فوق را در نظر بگیرید ، همه چیز را یادداشت کنید و – مهمتر از همه – وقت خود را صرف کنید!

همیشه به یاد داشته باشید که اگر بهترین برنامه رمزنگاری انتخابی شماست الزامات تأیید KYC (که اکثر آنها این کار را می کنند) ، شما مجبور خواهید شد شناسنامه و حتی اسناد تأیید اقامت خود را ارائه دهید. شما نمی خواهید این کار را با هر سیستم عامل تصادفی انجام دهید – در تصمیم گیری عجله نکنید!

با این اوصاف ، باید اذعان کرد که همه مبادلات رمزنگاری ذکر شده در این مقاله می توان در نظر گرفت که نسخه های آنها از بهترین برنامه ارز رمزنگاری شده است – همه آنها با مزایا و ویژگی های تعیین شده خود ارائه می شوند و هر کدام دارای مزایای منحصر به فرد خود را دارند, هم. هر یک از آنها باید یک انتخاب عالی باشد!

برنامه های رمز ارز دیگری که باید در ذهن داشته باشید

اکنون که ما بهترین برنامه های تبادل رمزنگاری موبایل را کشف ، بحث و بررسی کرده و ارائه داده ایم ، بیایید این لیست را با چند انتخاب شریف.

برنامه های ذکر شده در زیر ارتباط مستقیمی با تجارت ارزهای رمزپایه ندارند (به این معنا که هدف اصلی آنها تهیه یا خرید رمزنگاری نیست) ، اما هنوز هم برای هر کس که در تلاش برای رمزنگاری خود قاطع است و می خواهد رمزنگاری کند ، یک ضرورت است. سرمایه گذاری جدی.

1. Ledger Live – ابزاری شگفت انگیز برای ردیابی دارایی های رمزنگاری شده شما

لجر زنده نرم افزار / برنامه ای است که همراه شما است لجر نانو ایکس دستگاه این در چند قالب مختلف موجود است ، که به طور طبیعی شامل نسخه های iOS / Android برنامه نیز می باشد.

بنابراین ، آنچه در مورد Ledger Live بسیار خاص است?

خوب ، این برنامه به شما امکان می دهد دارایی های رمزنگاری شده خود را که در کیف پول سخت افزاری Ledger خود نگهداری می کنید با سهولت کامل ردیابی کنید. تمام دارایی های پشتیبانی شده از Ledger Live که در کیف پول واقع شده اند ، می توانند از طریق برنامه مدیریت شوند – شما می توانید موجودی خود را بررسی کنید ، فروش خرید کنید و رمزنگاری ها را معامله کنید ، همه با چند کلیک یک دکمه.

بهترین برنامه رمزنگاری: Ledger Live.

احتمالاً یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این برنامه ، وجود آن است بسیار ساده و لذت بخش برای استفاده. بارگذاری رابط کاملاً توضیحی است و شما در یافتن همه موارد از موجودی های شخصی خود ، تا برگه تنظیمات پیشرفته ، مشکلی نخواهید داشت..

اگر می خواهید یکی از بهترین برنامه های ردیابی نمونه کارها رمزنگاری موجود در بازار, حتماً لجر را چک کنید. این شرکت به تولید و فروش برخی از محصولات معروف است بهترین کیف پول سخت افزاری سخت افزاری مطلق در کل بازار – قطعاً قابل تأمل است!

2. کیف پول اعتماد – یکی از کیف پول های داغ بهتر

حالا ، بیایید فقط یک چیز واضح ، مستقیماً از ابتدا دریافت کنیم – اگر به امن ترین و مطمئن ترین کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار علاقه مند هستید ، باید نگاه خود را به سمت آنهایی سخت افزاری. به اصطلاح “سردخانه“در مورد ایمن نگه داشتن دارایی های شما ، دستگاه ها بهترین شرط بندی شما خواهند بود.

همانطور که قبلاً در این لیست بهترین برنامه های رمزنگاری قبلاً ذکر شده است ، تا آنجا که به کیف پول های سخت افزاری مربوط می شود ، بهترین شرط بندی شما خواهد بود لجر نانو ایکس.

با این وجود ، اگر بهترین مورد بعدی را می خواهید ، احتمالاً “کیف پول داغ” را انتخاب می کنید – یکی از موارد موجود فرم نرم افزار, یا برخط. در این مقاله ، من می خواهم در مورد شما صحبت کنم کیف پول اعتماد.

کیف پول Trust یک است بینانس محصول – بله ، همان Binance که قبلاً در لیست دیده بودید. در حالی که این شرکت در درجه اول یک مبادله است ، همچنین یک محصول کیف پول اختصاصی نیز دارد.

بنابراین ، چه چیز ویژه ای در مورد کیف پول Trust وجود دارد?

بهترین برنامه رمزنگاری: کیف پول Trust.

خوب ، برای مبتدیان ، همانطور که از نامش پیداست ، این اتفاق خواهد افتاد یکی از بهترین برنامه های رمزنگاری در مورد ایمن نگه داشتن رمزنگاری های شما است. کیف پول اقدامات امنیتی قابل اعتمادی را ارائه می دهد و باید سکه های رمزنگاری شده شما را ایمن و سالم نگه دارد.

علاوه بر این ، شما همچنین قادر خواهید بود تجارت و مبادله رمزنگاری مستقیماً از کیف پول. این فوق العاده راحت است ، به خصوص با توجه به اینکه برنامه روی دستگاه تلفن همراه شما نصب می شود و در هر زمان مشخص قابل دسترسی است.

بنابراین ، به طور خلاصه ، اگر می خواهید یک کیف پول رمزپایه قابل اعتماد و قابل حمل داشته باشید که به شما اجازه دهد در عرض چند دقیقه رمزنگاری کنید, کیف پول اعتماد ممکن است انتخاب درستی برای شما باشد. با این حال ، بهترین برنامه های رمزنگاری به کنار ، با این وجود وضعیت بهتری خواهید داشت آ ذخیره سازی سخت افزار دستگاه, در دراز مدت.

… و بسیاری ، بسیاری دیگر

اگرچه من اعتراف می کنم که عنوان ممکن است کمی مبهم باشد ، اما نکته همچنان قوی است – وجود دارد زیاد, زیاد برنامه های رمزنگاری مختلف در آنجا می توانید پیدا کنید ، بررسی کنید و درمورد ارزش استفاده از آنها تصمیم بگیرید.

احتمالاً بیشتر این برنامه ها وجود دارند کیف پول ارز رمزنگاری شده. همانطور که قبلاً در این لیست از بهترین برنامه های رمزنگاری ذکر شد ، اگر می خواهید در مورد دارایی های رمزنگاری خود کاملاً آرام باشید ، بهترین شرط خرید شماست یک کیف پول ارز رمزنگاری شده سخت افزاری.

همانطور که گفته شد ، هنوز کیف پول های عالی بسیاری وجود دارد. این که آیا برخی از برنامه های کلی تر مانند جکس, یا حتی پسوندهای مرورگر تلفن همراه خاص رمزنگاری مانند یورویی, تنها کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه چیزی می خواهید و آن را امتحان کنید!

بهترین برنامه رمزنگاری: Jaxx Liberty.

برنامه های دیگر ممکن است عمومی باشند اخبار رمزنگاری شده, ابزار تجزیه و تحلیل بازار, اطلاعات سکه, و پروژه های آنالیز عمیق, و غیره باز هم – برای یافتن بهترین برنامه رمزنگاری در این گروه ، ابتدا باید وقت بگذارید تا کشف کنید برای کمک به شما در تجارت و مبادله موفقیت آمیز ، به چه ابزاری نیاز دارید, و سپس برخی از آنها را امتحان کنید ، ببینید چه چیزی بیشتر به شما مناسب است.

تنها توصیه من ساده است – اگر در حال آزمایش برنامه های رمزنگاری هستید ، همیشه باشید خیلی با دقت با اطلاعاتی که به آنها ارائه می دهید. هرگز شناسه شخصی خود را با برخی از برنامه های سایه به اشتراک نگذارید ، و هرگز, همیشه کلید خصوصی کیف پول خود را به اشتراک بگذارید!

نتیجه گیری

اکنون ، ما به پایان لیست بهترین برنامه های رمزنگاری رسیده ایم. در آن ، ما بحث کرده ایم 7 بهترین برنامه مبادله ارز رمزنگاری شده, و برخی از برنامه های اضافی را ذکر کرده است که می توانید برای کمک به شما در تجارت موفق تجارت استفاده کنید!

تبادل برنامه, شما می توانید مطمئن باشید که همه برنامه های ذکر شده در لیست بالا ، از لحاظ برنامه ، درجه یک هستند سطح امنیت, پیشرفت های فنی, قابلیت استفاده, و سایر ویژگی های کلی تر. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، می توانید با هر یک از آنها انتظار کیفیت یکسان و عمومی را داشته باشید.

یک نقطه شروع خوب می تواند بررسی شود Coinbase یا بینانس – برنامه های ارائه شده توسط این مبادلات مشهورترین برنامه در بین علاقه مندان به رمزنگاری است. با این حال ، اگر متوجه شدید که هیچ یک از دو برنامه تبادل ذکر شده در بالا با خواسته ها و نیازهای شما مطابقت ندارد ، یک لیست کامل برای کاوش وجود دارد ، هنوز!

سرانجام ، همچنین وقت بگذارید تا درباره برخی از برنامه های مفید دیگر برای همه نیازهای رمزنگاری خود تحقیق کنید. این که آیا بهترین برنامه رمزنگاری است که شما را در چه زمانی پینگ می کند BTC قیمت مشخصی می زند ، یا یک آلت کوین تحلیلگر بازار که بالقوه ترین آلت کوین های سال را نشان می دهد ، همه و هر کسی باید بتواند چیزی را پیدا کند که قطعاً قادر به استفاده از آن باشد!

فراموش نکنید که لجر نانو ایکس, خیلی هم – تصادفی نیست که یکی از بهترین هاست کیف پول ارز رمزنگاری شده در بازار یک برنامه شگفت انگیز برای ردیابی همه دارایی های شما نیز دارد!

خوب ، این همه برای امروز است! با تشکر از شما برای خواندن لیست بهترین برنامه های ارز رمزنگاری شده ، و امیدوارم که به شما در انتخاب درست کمک کند. تا دفعه بعد ، و تجارت خوشحال!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector