نشانه توجه اساسی: راهنمای کامل

چه می شود اگر به شما بگویم تقریباً راهی وجود دارد هرگونه کلاهبرداری و کلاهبرداری دیجیتال را از بین ببرید? بعلاوه – این چیزی از آینده یا سرزمین “هرگز” نیست. نه ، من در مورد چیزی صحبت می کنم که توسط افرادی مانند من و شما به راحتی قابل دسترسی و اجرا است. من در مورد نشانه توجه اساسی.

برخی پس از شنیدن ویژگی های این رمز ، بلافاصله آن را به عنوان نوعی کلاهبرداری یا نیرنگ یادداشت می کنند. هرچند نمی توانید آنها را سرزنش کنید.

عدم حضور شخص ثالث در ارتباط سه جانبه بین کاربران ، تبلیغ کنندگان و ناشران چیزی شبیه یک خیال به نظر می رسند. اما مطمئن باشید – بعد از خواندن این راهنما ، می بینید که این فقط امکان پذیر نیست – از قبل وجود دارد! و صادقانه بگویم ، فرض در پشت آن بسیار ساده است!

توجه داشته باشید: BAT را می توان در Binance خریداری کرد – یکی از قابل اعتمادترین سیستم عامل های ارز مبادله ای. همچنین ، ذخیره سکه های خود را در کیف پول های رمزنگاری قابل اعتماد ، مانند Ledger یا Trezor بسیار مهم است.

در این راهنما ، من همه چیز را در مورد خفاش – چه چیزی است ، چگونه ایجاد شده است ، برای چه چیزی استفاده می شود ، و غیره بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به داخل برویم!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • انواع کاربردها
 • نوک زدن را مجاز می کند
 • به طور مداوم تعداد کاربران افزایش می یابد
 • غیر متمرکز

منفی ها

 • محبوب ترین نیست
 • مسائل فرزندخواندگی

نشانه توجه اساسی چیست?


خفاش مخفف “نشانه توجه اصلی” است. BAT (اول از همه) یک است رمز سودمندی و یک برنامه تبادل آگهی در مرورگر وب Brave یکپارچه شده است. این غیرمتمرکز, متن باز و بر اساس اتریوم بلاکچین. این ویژگی ها آن را منحصر به فرد می کند. اهداف فعلی تیمی که با BAT کار می کند گسترش آن به سایر مرورگرهای وب محبوب و اصلی است.

تاریخچه خفاش

BAT توسط شخص خاصی ایجاد شده است برندان ایش و سپس توسط Brave Software توسعه یافته است. گفته شد ، لازم به ذکر است که این دو پروژه کارهای جداگانه ای هستند.

کل مفهوم توکن این است که هدف آن است از بین بردن (یا بهتر بگوییم فرار کنید) هر تقلبی یا واسطه های مرتبط با روش های سنتی تبلیغات دیجیتال.

نشانه توجه اساسی: راهنمای کامل

ایجاد کننده از نشانه توجه اساسی دید واضحی داشت به مشتریان کمک کنید, تبلیغ کنندگان و کاربران. وی بر هدف جلوگیری از هرگونه ناراحتی هنگام استفاده از وب تأکید کرد. سرانجام ، او تصمیم گرفت تا یک اکوسیستم را ایجاد کند که هدف آن دقیقاً تحقق آن است.

پس از مدتی از ایجاد و توزیع رمزهای BAT ، برخی از آنها گذشت عناصر خاص از BAT در یک مرورگر وب خاص ادغام شده اند – مرورگر شجاع, برای اینکه دقیق باشیم. توسعه دهندگان این عناصر را متناسب با برنامه Brave Payment طراحی کرده اند. تا آن زمان ، از بیت کوین به عنوان ارز اصلی معاملات استفاده می کرد.

حتی اگر از نشانه های BAT بیشتر استفاده می شود و با مرورگر وب Brave مرتبط است ، به این محدود نمی شود. BAT را می توان در مرورگرهای وب دیگر نیز پیاده سازی کرد.

‘BAT’ چگونه کار می کند?

کاربران ، ناشران و تبلیغ کنندگان معمولاً با در نظر داشتن تفکر تنها نشانه های توجه اساسی به مرورگر وب Brave می آیند. این مرورگر وب به یک تبدیل می شود اکوسیستم جدا شده از یک نوع.

ناشران محتوایی را که ایجاد می کنند بیرون می کشند. سپس تبلیغ کنندگان به ناشران می آیند و مقدار مشخصی BAT را به آنها پیشنهاد می دهند. آنها درمورد این مقدار تصمیم بگیرید با توجه به توجه کاربر اندازه گیری شده.

سپس کاربران ، به نوبه خود ، برخی از BAT ها را برای شرکت دریافت می کنند. آنها اکنون دو گزینه دارند: هر یک از آنها می توانند اهدا کردن این نشانه های BAT به ناشر یا استفاده کنید آنها را روی سکو قرار دهید.

نشانه توجه اساسی: راهنمای کامل

ایده اصلی در اینجا بسیار ساده است: رمزها تمام داده های کاربر را نگه می دارند امن و خصوصی, در حالی که همزمان تبلیغات اختصاصی تر و شخصی تری ارائه می دهید. و این فقط از طرف کاربر چیزهاست!

ناشران از این مزایا بهره مند می شوند نشانه های توجه اساسی زیرا آنها میزان قابل توجهی از کلاهبرداری را تجربه می کنند در حالی که توانایی پاداش خود را در این روند به حداکثر می رسانند تبلیغ کنندگان به نوبه خود علاوه بر گزارش ، گزارش های بسیار بهتر و دقیق تری نیز دریافت می کنند افزایش عملکرد.

BAT ICO

BAT ICO (پیشنهاد اولیه سکه) دوباره اتفاق افتاد 31 مه 2017. این پیشنهاد بود ERC-20 نشانه.

آیا موفقیت بود?

در کمتر از 30 ثانیه ، نشانه بالا رفت حدود 35 میلیون دلار.

بنابراین بله ، من فکر می کنم گفتن اینکه BAT ICO در واقع یک کار بی خطر بود ، بی خطر است موفقیت بزرگ در زمان اعدام.

علاوه بر این مبلغ ، پروژه توکن BAT (همراه با توسعه دهندگان آن) 7 میلیون دلار به عنوان نوعی سرمایه گذاری از شرکت های مختلف سرمایه گذاری خطر پذیر دریافت کرد.

مقدار کامل از عرضه برای ERC-20 نشانه بود 1.5 میلیارد نشانه های BAT. در نهایت یک سوم این مبلغ به تیم توسعه دهنده بازمی گردد. این منطقی است زیرا آنها تیم توسعه دهنده رمز هستند.

این تیم از مبلغ بازمانده برای توسعه بیشتر سیستم عامل توجه اساسی استفاده می کند. علاوه بر این ، هدف افزایش و ایجاد انگیزه در رشد مداوم کاربر است.

رشد کاربر BAT

پس از پایان ICO ، گام بزرگ بعدی مقابله با مشکل رشد کاربر بود.

تیم پشت رمز BAT پروژه بخشید (خوب ، شاید “توزیع شده” اصطلاح بهتری برای استفاده در اینجا باشد) 300 هزار نشانه در پایان سال 2017. این نشانه ها عمدتا به کاربران تازه ثبت نام شده اعطا می شود. پس از آن ، این شرکت برنامه های پیشنهادی ، برنامه های ارجاع و غیره را ترتیب داد.

با نگاه به گذشته ، این حرکات تجاری موفقیت بزرگی به دست آورد. استخر جدید کاربر به سرعت گسترش یافت و اکنون کاربران حتی بدون هیچ نوع انگیزه مالی می آیند – آنها این کار را به دلیل علاقه و هیجان صرف برای نشانه توجه اساسی انجام می دهند.

کیف پول BAT

کیف پول BAT کاملاً مشخص هستند – به آنها کیف پولهای شجاع گفته می شود و در مرورگر وب Brave میزبانی می شوند. اهداف اصلی این کیف پول ها این است که نشانه های BAT خود را نگه دارید و انجام معاملات مختلف دیگر.

برای ایجاد این نوع کیف پول ، قبل از هر چیز باید این کار را انجام دهید, مرورگر وب شجاع خود را باز کنید و به پنجره تنظیمات بروید. روش دیگر برای این کار تایپ کردن در مورد: تنظیمات در نوار آدرس است.

نشانه توجه اساسی: راهنمای کامل

پس از آن ، باید پرداخت ها را “ON” تغییر دهید. این کار با انتخاب گزینه Brave Payments در پانل سمت چپ قابل انجام است. ممکن است چند دقیقه طول بکشد ، اما این تمام شد – شما به طور رسمی کیف پول Brave خود را دارید!

اگر قبلاً نوعی ارز رمزنگاری شده در اختیار دارید ، می توانید آن را به راحتی (اکنون موجود) خود اضافه کنید Basic کیف پول توجه. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نوع ارزی را که می خواهید انتخاب کنید اضافه کردن, کپی �� آدرس آن و آغازکردن معامله ممکن است چند دقیقه اضافی بگذرد و سپس – voila! – اکنون بودجه ای در کیف پول شجاع خود دارید.

نشانه های BAT مبتنی بر شبکه Ethereum هستند. این بدان معنی است که ETH معاملات تمایل دارند که کاملاً سریعتر باشند ، به خصوص وقتی با سایر ارزهای رمزپایه مقایسه می شوند.

همچنین می توانید این نشانه ها را به کیف پول های رمزنگاری شده دیگر, با یک شرط – این کیف پول ها باید از تراکنش های مبتنی بر Ethereum پشتیبانی کنند. با این وجود ، این کیف پول ها در کنار کیف پول شجاع قرار می گیرند ، در مقایسه قرار می گیرند.

توسعه دهندگان این کیف پول ها را به طور خاص برای نشانه های توجه اساسی طراحی کرده اند ، که باعث می شود کل سختی * بسیار سریعتر و آسان تر.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

BAT: قیمت و موقعیت بازار

از زمان نوشتن این راهنما ، رمز BAT به راحتی در نشسته است رتبه 45 در بازار, طبق coindesk.com.

نشانه توجه اساسی: راهنمای کامل

قیمت فعلی رمز BAT 0،42 دلار است. از نمودار بالا می توان دریافت که از ابتدای امسال رمز به سرعت در حال افزایش است. بدیهی است که قیمت توکن به طور مداوم در حال افزایش و افت است. با این حال ، در حال حاضر بیشترین تجربه را دارد رشد سریع.

چرا خفاش?

همانطور که در فصل های قبلی ذکر کردم ، رمز BAT دارای یک طیف گسترده ای از کاربردها, که آن را برای انواع مختلف کاربران بسیار جذاب می کند. اکنون می خواهم چند مثال ساده برای شما بیان کنم که چرا گروه خاصی از افراد ممکن است بخواهند از رمزهای BAT استفاده کنند.

 • تبلیغ کنندگان: تبلیغ کنندگان تشویق می شوند تا نشانه های توجه اساسی را در لیست تبلیغات خود ادغام کنند. با انجام این کار ، به آنها اعطا می شود توانایی منحصر به فرد برای دریافت داده های بسیار خاص و سایر تجزیه و تحلیل های مختلف رمز BAT از ابزارهای مختلف (به عنوان مثال سیستم های اندازه گیری توجه ، الگوریتم های مبتنی بر یادگیری ماشین و غیره) برای استخراج هرچه بیشتر داده های واضح و مشخص استفاده می کند. این فرصت بی نظیری را به تبلیغ دهندگان می دهد دریافت داده های عینی در مورد نحوه تبلیغات خاص آنها. این ، به نوبه خود ، به آنها اجازه می دهد تا کارهای بیشتری ایجاد کنند شخصی سازی شده, تبلیغات کاربر پسند در آینده.
 • کاربران: هنگام استفاده از مرورگر وب Brave و تعامل با رمزهای BAT ، کاربران در نوع “دادن به دریافت” سناریو شرکت می کنند. هنگامی که یک کاربر تبلیغات را مشاهده می کند ، مقدار مشخصی از نشانه های BAT را به عنوان جبران وقت خود دریافت می کند. سپس او به نوبه خود می تواند کاری را که می خواهد با این نشانه ها انجام دهد انتخاب کند. برخی از کاربران ممکن است انتخاب کنند این نشانه ها را خرج کنید (به عنوان نوعی پرداخت) در مورد طیف گسترده ای از خدمات. دیگران ممکن است آنها را مستقیماً به ناشر “اهدا” کنند.
 • ناشر: ناشر است جبران شده توسط هر دو تبلیغ کنندگان و کاربران. این انگیزه بزرگی برای گسترش بیشتر بسترهای انتشار برای انواع تبلیغات ایجاد می کند. ناشران همچنین از کاربران بازخورد می گیرند و به آنها امکان می دهد تبلیغات را با دست انتخاب کنید (و حتی تبلیغ کنندگان) که می خواهند نمایش داده و با آنها کار کنند. برخی از موارد دیگر ناشران مشهور که با آنها کار می کنند و می پذیرند نشانه های توجه اساسی واشنگتن پست ، ویمئو ، معاون.

همچنین ، لازم به ذکر است که گرفتن سکه های BAT در Binance بسیار ساده است. فقط مطمئن شوید که آنها را در یک کیف پول رمزنگاری ایمن مانند Ledger Nano S و Trezor نگهداری می کنید.

امنیت و راهنمایی

زیبایی در چنین سیستم سه طرفه ای در وجود دارد سادگی از اقدامات فوق الذکر نشانه های BAT تمام داده های جمع آوری شده را به صورت محلی ذخیره می کند. اشخاص ثالث قادر به درگیر شدن خود در این فرایندها نیستند (نه در معامله و نه در تجزیه و تحلیل داده ها). خوب این به چه معنا است?

آ نوع BAT از یک اکوسیستم تقریباً امکان کلاهبرداری یا کلاهبرداری را از بین می برد. این یک عامل عظیم در هنگام برخورد با بازارهای آنلاین است.

کاربران ، تبلیغ کنندگان و ناشران در هنگام سو ill قصد ، در امنیت هستند. هیچ کس قادر نخواهد بود کلاهبرداری و سرقت وجوه و دارایی آنها.

یکی دیگر از مزایای شگفت انگیز توکن های توجه عمومی ، این است که نوک زدن را اجازه می دهد. این گزینه به طور مشابه با سایت های مانند کار می کند پاترون – شما به سادگی می توانید نوک خود را محتواسازان مورد علاقه (YouTube ، وبلاگ نویسان ، پخش کننده های Twitch و غیره) در هر زمان خاص.

آی تی درگیر کردن شخص ثالث را حذف می کند (در این حالت ، سایتی مانند Patreon خواهد بود). با انجام این کار ، نوک BAT میزان نکته دریافتی توسط سازنده محتوا را به حداکثر می رساند. افراد به صورت نشانه های ذکر شده نکته می آورند – به این ترتیب ، روند توسعه و تکامل رمز BAT حتی سریعتر می شود.

BAT: خلاصه

برندان ایش نشانه توجه اساسی را ایجاد کرد با هدف تحسین برانگیز به حداقل رساندن و از بین بردن مقادیر قابل توجهی از کلاهبرداری آنلاین ، کلاهبرداری و سو ill قصد. این مشکلات مربوط به جوامع بازاریابی دیجیتال بود – و هنوز هم وجود دارد. سازنده و توسعه دهندگان BAT را به عنوان یکی از راه حل های ممکن ارائه داده اند.

با این حال ، جای تأکید است که به عنوان یک راه حل ، BAT راه طولانی را طی کرده است. این کار با یک مفهوم جالب ، توسعه سرب ، پیوستن نیروها با تیم در Brave Software آغاز شد.

با گذشت زمان ، روند منجر به اولیه BAT ICO, ادغام در مرورگر وب شجاع ، ایجاد کیف پول BAT. از همه مهمتر ، منجر به افزایش دائماً تعداد کاربران می شود.

رمز توجه اساسی: ویژگی های BAT.

تحرک همه جانبه ارز رمزنگاری شده BAT به آن اجازه می دهد تا به طور مداوم توسعه و توسعه یابد. تیم BAT (با خالق BAT به عنوان نیروی محرکه پروژه) سخت در تلاش هستند تا میزان استفاده از رمز را به حداکثر برسانند. آنها قصد دارند آن را در موقعیت بازار بالا ببرند و به طور گسترده تر در دسترس قرار دهند.

با یک مدل تجاری عالی پرداخت به گشت و گذار با توجه به نقش ویترین فروشگاه ، توجه اساسی در حال حاضر موقعیت خود را به عنوان یک مکان شگفت انگیز تضمین کرده است ابزار برای بازاریابی و تعامل دیجیتال. جالب خواهد بود که ببینیم آینده در انتظار آن است.

نشانه اصلی توجه را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

نشانه اصلی توجه را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

BAT: نتیجه گیری

با گذشت زمان ، ابزارهایی مانند BAT بیشتر مورد نیاز قرار می گیرند. هر چیزی که ارائه دهد بهبود و ارتقا security امنیت برای رفاه بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است.

در این روزگار ، بسیار دشوار است که به میزان اهمیت چنین سیستمی توجه کنید. مردم هر روز از کلاهبرداران و هکرها رنج می برند. ابزاری مانند رمز BAT برای حوزه تجارت ارز دیجیتال و خرید آنلاین یک مسیحای واقعی است.

در اینجا مراحلی که باید برای دریافت رمزهای BAT دنبال کنید:

 1. یک کیف پول قابل اعتماد BAT تهیه کنید (لجر نانو اس یا ترزور).
 2. یک حساب کاربری تنظیم کنید.
 3. آدرس BAT خود را پیدا کنید.
 4. ثبت نام کنید تا بینانس.
 5. نشانه های BAT را با ارزهای فیات خریداری کنید.
 6. بخشی یا تمام دارایی خود را به کیف پول Ledger Nano S یا Trezor منتقل کنید.

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map