بهترین کیف پول رمزنگاری سخت افزار

کیف پول ارزهای رمزنگاری شده موضوعی هستند که ممکن است تا آخر زمان درباره آنها بحث شود. این که آیا شما به دنبال بحث هستید بهترین کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار, یا به سادگی بحث کنید انواع و ویژگی های آنها, شما می توانید مطمئن باشید که نظرات مختلفی وجود دارد که در اطراف وجود دارد. امروز ، با این حال ، ما می خواهیم بحث کنیم بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری!

کیف پول های سخت افزاری یک نوع خاص و خاص برای ذخیره سازی رمزنگاری است که می توانید با استفاده از آن سکه های خود را ایمن نگه دارید. وقتی می گویم تو رفتگی در دیوار ، منظور من “غیر محبوب” یا بدون استفاده نیست – برعکس ، کیف پول های سخت افزاری در میان محبوب ترین گزینه های ذخیره سازی ارزهای رمزپایه موجود در بازار!

در عوض ، منظور من این است که در واقع انتخاب گسترده ای از آنها برای انتخاب وجود ندارد. گفته شد ، نگران نباشید – ما در مورد بهترین های این لیست صحبت خواهیم کرد! این شامل محصولات زیر است:

ویژگی های بهترین کیف پول رمزنگاری سخت افزار

اکنون ، قبل از اینکه وارد لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزار در سال شویم ، در ابتدا چند مورد وجود دارد که باید بررسی کنیم. یکی از اصلی ترین این موارد باید باشد ویژگی هایی که باید مانند آن در کیف پول جستجو کنید.

مهم نیست که از چه کیف پولی استفاده می کنید (یا قبلاً از آن استفاده می کنید) ، به احتمال زیاد برخی از ویژگی ها و مزایا را دارد که باعث می شود در میان مردم متمایز شود. کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری از این نظر تفاوتی ندارند.

بیایید بحث خود را از اینجا شروع کنیم برجسته ترین ویژگی شما باید در جستجوی بهترین کیف پول رمزنگاری آفلاین باشید – امنیت.

امنیت “نام بازی” است

خواه شما باشید یک متولد پیشکسوت رمزنگاری یا یک تازه وارد به صحنه ، یک چیز برای همه علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری ضروری است – امنیت دارایی های آنها.

بدون هیچ تردیدی وجود دارد, مهمترین چیزی که باید بررسی شود هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده از کیف پول برای نگهداری دارایی های رمزنگاری خود ، کدام یک صرافی ها و سایر سیستم عامل های معاملاتی قابل اعتماد و قابل اعتماد ، و حتی کدام سکه ها ارزش بررسی دارند, هم.

جدول: ویژگی های امنیتی Ledger Nano X و Trezor Model T

هر زمان که در مورد کیف پولهای رمزنگاری سخت افزاری با همتایان خود بحث می کنم ، من همیشه دوست دارم یکی از اینها را مثال بزنم که مربوط به امنیت است. به من اجازه دهید در اینجا نیز برای شما توضیح دهم:

تصور کنید برخی را در دست دارید بیت کوین. در برخی مواقع ، تصمیم می گیرید که زمان ارتقا به بهترین کیف پول Bitcoin سخت افزاری است که می توانید پیدا کنید. با جستجوی اینترنت ، به کیف پول شگفت انگیزی روبرو می شوید – دارای یک طراحی زیبا ، طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف و یک رابط کاربری عالی و تعاملی است. بدون اینکه واقعاً زیاد به آن نگاه کنید ، کیف پول را خریداری می کنید.

کیف پول رمزنگاری سخت افزاری: Ledger Nano S به رایانه متصل است.


متأسفانه ، این کیف پول سخت افزاری خاص فاقد زمینه امنیتی ، زمان زیادی است. بعد از مدتی نقض می شود و تمام BTC شما به سرقت می رود.

بنابراین ، مثال مثال فوق من چه فایده ای دارد؟ ساده – مهم نیست که ویژگی های کیف پول خاص شگفت انگیز باشد ، اگر فاقد امنیت باشد, از ابتدا ارزش توجه شما را ندارد.

هنگام انتخاب بهترین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری برای خود ، همیشه به آن توجه کنید اقدامات امنیتی که به کار می گیرد به منظور حفظ امنیت و سلامت دارایی های خود. احراز هویت دو عاملی, کد پین, به روزرسانی میان افزار, و انبوهی از ویژگی های دیگر تنها برخی از موارد اصلی است که شما باید به دنبال آنها باشید!

تحولات در حال انجام & به روز رسانی ها

هنگامی که جنبه امنیت را فهمیدید و لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری آفلاین را محدود کردید ، قدم بعدی این است که پشتیبانی و بروزرسانی میان افزار که محصول دریافت می کند.

خوب ، صادقانه بگویم ، باید بگویم – در وهله اول ، آن را دریافت می کند یا نمی کند.

می بینی, به روزرسانی های مداوم سیستم عامل کیف پول سخت افزاری برای اینکه کیف پول بتواند ویژگی های امنیتی خود را حفظ کند بسیار مهم هستند. هکرها, کلاهبرداران, و سایر اشخاص ثالث مخرب در خواب نمی مانند – هر روز روشهای جدیدی برای شکستن کیف پولهای رمزنگاری وجود دارد!

به همین دلیل است که شرکت پشت کیف پول رمزنگاری سخت افزاری خاصی باید جلوتر باشد و در فواصل منظم به روزرسانی های امنیتی جدید را صادر کند.

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Trezor One روی صفحه کلید.

با این حال ، امنیت تنها بخشی از معادله است.

به روزرسانی میان افزار مطمئناً کیف پول شما را در بخش امنیتی به روز می کند ، اما زمینه های دیگری نیز وجود دارد که آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. مثلا, پشتیبانی جدید سکه ممکن است به رابط کاربری کیف پول (یا حتی خود کیف پول) اضافه شود, اشکالات مختلف رفع شده است, و UI نرم و صاف می شود, به طور کلی.

مهم نیست که چگونه به آن نگاه می کنید ، یک چیز واضح است – بهترین کیف پول سخت افزاری رمزنگاری باید دارای به روزرسانی های مداوم با آن باشد ، دوره.

ویژگی های قابلیت استفاده (دستگاه فیزیکی) & رابط کاربری)

قابلیت استفاده یکی از ویژگیهای کم ارزش دستگاههای ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده است.

به آن فکر کنید – احتمالاً خواهید بود از کیف پول خود به طور مکرر استفاده کنید, اعم از انتقال وجوه ، خرید یا فروش سکه های رمزنگاری ، یا صرفاً بررسی دارایی های شما ، به طور کلی. با توجه به اینکه چنین است ، شما احتمالاً می خواهید دستگاه موجود باشد ساده و ساده برای استفاده, حداقل تا آنجا که ممکن است!

این همچنین گسترش می یابد رابط کاربر گرافیکی از دستگاه خاص ، بیش از حد. این نرم افزار یا برنامه ای است که برای دسترسی و مدیریت وجوه خود استفاده خواهید کرد – مهم است که به روز باشد و استفاده از آن ساده باشد!

کیف پول رمزنگاری سخت افزاری: Ledger Nano S و برخی از سکه های رمزنگاری شده.

همانطور که در لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری در زیر مشاهده خواهید کرد ، اکثر کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری سطح بالا دارای UI های بسیار خوبی هستند که هم مدرن هستند و هم ساده & ساده برای استفاده ، بیش از حد.

گفته می شود ، وقتی صحبت از جنبه فیزیکی طراحی آنها می شود ، همه کیف پول ها به ظاهر “آن را میخکوب نکرده اند”. هرچند که وقت آن فرا خواهد رسید.

ویژگی های اضافی

سرانجام ، یک کیف پول رمزنگاری سخت افزاری عالی باید داشته باشد ویژگی های اضافی را به کاربران خود ارائه دهد.

هیچ قاعده خاصی درباره این ویژگی ها وجود ندارد ، مواظب باشید. این می تواند چیزی از اجازه دادن به شما باشد برخی دارایی های خاص را از راحتی کیف پول خود به دست آورید, تا رسیدن به تنظیمات پیشرفته که به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر محافظت از دارایی خود داشته باشید.

این ویژگی های اضافی به چند دلیل مهم هستند. اول از همه ، آنها فراهم می کنند راحتی – اگر بتوانید از جنبه یک کیف پول رمزنگاری سخت افزاری ، همه جنبه های رمزنگاری خود را مدیریت کنید ، کار را بسیار راحت تر می کند!

کیف پول رمزنگاری سخت افزاری: Trezor One در نزدیکی انبوهی از بیت کوین.

بعلاوه ، بعنوان پسوندی که در بالا به آن اشاره شد ، ویژگیهای اضافی نیز این را تضمین می کنند نیازی به بیرون رفتن و خرید جداگانه ندارید, کیف پول اضافی. منظور من این است که اگر همه چیز را در یک دستگاه خاص دارید ، دیگر نیازی به این کار نیست!

در مجموع ، اینها برخی از ویژگیهای اصلی است که شما باید هنگام انتخاب بهترین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری برای خود مورد بررسی قرار دهید. اکنون ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، اجازه دهید به لیست خود برویم و در مورد همه کیف پول های دارای رتبه برتر در صنعت بحث کنیم!

1. Ledger Nano X – طراحی فیزیکی شگفت انگیز & UI ، ویژگی های امنیتی سطح بالا

رتبه های 1 از 5 مبادله رمزنگاری

بررسی لجر نانو ایکس چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + از طریق دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • + بسیار ایمن
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 ارز رمزپایه
 • + طراحی راحت

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

لجر نانو ایکس است ، بدون حتی یک تردید, یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده در بازار. مهم نیست که به کجا آنلاین نگاه کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که این احساس عمومی همه جانبه است – دارندگان رمزنگاری آنچه را که Nano X ارائه می دهد واقعا دوست دارند و از آن قدردانی می کنند.

می پرسید چه اتفاقی می افتد؟ خوب ، بیایید آن را از بالا ببریم ، و در لیست “ویژگی و مزیت” Ledger Nano X تلاش کنیم.

برای مبتدیان ، به طور طبیعی ، شما می توانید انتظار داشته باشید بالاترین سطح امنیت از دستگاه مورد نظر دارای است نصب تراشه دوتایی در طراحی داخلی آن ، و تمام دارایی های رمزنگاری شده شما را تحت یک کد PIN سفارشی قفل می کند. هر بار که اقدام قابل توجهی انجام می دهید ، باید آن کد PIN را در دستگاه خود وارد کنید.

Nano X نه تنها در داخل ، بلکه در خارج نیز ایمن است. این به راحتی می تواند بهترین کیف پول سخت افزاری برای altcoins و Bitcoin باشد چقدر خوش ساخت است! Nano X هنوز هم تا حدودی بزرگ است بسیار محکم, با یک قسمت داخلی fob-flippable دستگاه با قابلیت دو دکمه. شما واقعاً باید دستگاه را در دستان خود نگه دارید تا احساس کنید که چقدر خوش ساخت است!

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Ledger Nano X.

علاوه بر همه اینها ، با خرید Ledger Nano X ، به همچنین دسترسی خواهید داشت رابط کاربری Ledger Live. همانطور که از نامش پیداست ، این است نسخه Ledger از رابط کاربری کیف پول رمزنگاری سخت افزاری – یک برنامه دسک تاپ و دستگاه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد در هر زمان مشخص به دارایی های رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید و آنها را مدیریت کنید.

چرا آن را ذکر می کنم؟ خوب ، فقط به خاطر فقط رابط کاربری چقدر زیبا و مدرن است! شما می توانید انتظار داشته باشید پاسخگویی کامل و قدری ویژگی های شگفت انگیز قابلیت استفاده – عالی!

به روزرسانی مدیوم سیستم عامل, قابلیت بلوتوث, یک پورت USB-C جهانی, عبارت بازیابی 24 کلمه ایfeatures ویژگی های بسیاری وجود دارد که Ledger Nano X را به یک انتخاب شگفت انگیز تبدیل می کند و مطمئناً یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری موجود در بازار امروز است.!

هزینه Nano X برای شما تمام خواهد شد حدود 119 دلار, در صورت خرید از وب سایت رسمی شرکت (مواظب باشید تنها مکانی که باید از آن خرید کنید). مطمئناً این یکی از کیف پول های سخت افزاری گران قیمت است که وجود دارد ، اما کیفیت آن مناسب است قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد!

از لجر نانو ایکس دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Nano X ما را بخوانید

2. Trezor Model T – یکی از ایمن ترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده

رتبه های 2 در 5 مبادله رمزنگاری

بررسی Trezor مدل T چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + رابط کاربری صفحه لمسی
 • + راه اندازی آسان
 • + از حدود 1000 دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • طراحی حجیم
 • گران قیمت

از سایت دیدن کنید

هرکسی که حتی یک روز را صرف تحقیق در کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری کرده باشد ، این را می داند امنیت مهمترین ویژگی برای انتخاب گزینه مناسب برای خود است – این چیزی است که من در این مقاله نیز بر آن تأکید کرده ام!

چرا الان آن را مطرح می کنم؟ خوب ، به همین دلیل Trezor Model T یکی از بهترین نمونه های کیف پول دارای سطح امنیتی بالا است.

ترزور یکی از دو مارک اصلی کیف پول سخت افزاری رمزنگاری در بازار است که یکی دیگر از آنها است دفتر کل. در حالی که هر دو شرکت با کیف پول رمزنگاری معامله می کنند ، مسلماً محصولات آنها تفاوتهای چشمگیری دارند ، چه باشد ظاهر فیزیکی, عملکرد, یا برخی از انتخاب های خاص طراحی.

Trezor Model T ، با این حال ، مشهور است بیشتر برای چقدر امنیت دارد. کیف پول کار می کند به روز رسانی سیستم عامل ثابت به منظور اطمینان از اینکه دارایی های شما کاملاً از هرگونه تلاش بالقوه هک شدن در امان هستند. علاوه بر این ، می تواند مانند هم عمل کند رمز جهانی احراز هویت عامل دوم – به لطف صفحه نمایشگر آن ، در واقع یکی از گزینه های راحت تر در بازار خواهد بود!

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Trezor Model T

صحبت از این است که مدل T به کاربران خود ارائه می دهد یک صفحه نمایش لمسی – این مطمئناً یک ویژگی منحصر به فرد در مورد کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری است! هیچ کدام از بهترین ارائه دهندگان کیف پول سخت افزاری مهم دیگر این نوع کیف پول را ارائه نمی دهند – قطعاً یک نوع است!

اکنون ، انتخاب طرح فیزیکی کیف پول. قابل بحث است. می بینید ، تا آنجا که زیبایی شناسی بصری نگران هستند, این یک چیز ترجیحی است – من در این مورد چیزی برای گفتن ندارم. با این حال ، کیف پول است بسیار چشم نواز – این حجیم است و در واقع به هیچ وسیله دیگری شبیه نیست که در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

گرچه زیبا و بی نظیر به نظر می رسد خوب است ، اما در واقع می تواند چنین باشد مانع. مگر اینکه بخواهید به همه اطرافیان خود بگویید که صاحب رمزنگاری هستید ، احتمالاً می خواهید کیف پول شما باشد تا حد ممکن با احتیاط!

اکنون ، با فرض اینکه شما قصد انتقال رمزنگاری و کلیه فعالیت های خرید / فروش خود را از راحتی یک مکان محرمانه و امن (به عنوان مثال خانه) دارید ، پس این موضوعی نیست که نگرانش باشید!

خرید کیف پول از وب سایت رسمی شرکت, Trezor Model T برای شما هزینه دارد حدود 160 دلار. مسلماً این ممکن است گرانترین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری موجود در بازار باشد. که گفت ، مطمئناً دارد یک شهرت باشکوه از بودن یک گزینه ذخیره سازی رمزنگاری بسیار امن و قابل اعتماد!

به Trezor Model T مراجعه کنید

…یا بررسی Trezor Model T ما را بخوانید

3. Ledger Nano S – کیف پول سخت افزاری ایده آل برای مبتدیان

رتبه های 3 در 5 مبادله رمزنگاری

بررسی کیف پول لجر چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + فوق العاده ایمن
 • + محافظت در برابر صدمات جسمی
 • + پشتیبانی از بیش از 1500 سکه و رمز

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • نسبتاً گران

از سایت دیدن کنید

Ledger Nano S یکی از دو کیف پول رمزنگاری سخت افزاری است که توسط شرکت مورد نظر ارائه و به فروش می رسد. Nano S نسخه قدیمی نسخه معروف است لجر نانو ایکس. با این حال ، تا به امروز ، Nano S اغلب به عنوان بهترین کیف پول سخت افزاری در نظر گرفته شده است altcoins, و همچنین بیت کوین نیز!

در حالی که برخی از افراد بدبین تر به شما می گویند که Nano X نسخه قدیمی کیف پول را منسوخ کرده است ، من می توانم قاطعانه بگویم – قطعاً اینطور نیست! در حقیقت ، همانند سایر دستگاه های موجود در این لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری آفلاین ، Ledger Nano S از مزایای بسیار خاصی برخوردار است و مطمئناً بیش از سایرین برای برخی از علاقه مندان به رمزنگاری مناسب خواهد بود..

به نظر می رسد که احساس عمومی آنلاین (اتفاقاً من کاملاً با آن موافقم) همین است Nano S بهترین کیف پول برای هر تازه وارد در صنعت است, به خصوص کسانی که به دنبال بهترین سخت افزار کیف پول بیت کوین هستند.

مسلم است که چند دلیل وجود دارد که این مسئله وجود دارد ، بگذارید آن را از بالا ببریم ، خوب است?

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Ledger Nano S.

برای مبتدیان, Ledger Nano S از چند سکه مختلف پشتیبانی می کند. خوب ، این پشتیبانی از انتخاب گسترده ای از رمزنگاری ها, اما فضای دستگاه بسیار محدود است – شما قادر خواهید بود چند بلاک چین اصلی رمزنگاری را نصب کنید ، اما ممکن است نصب جایگزین سایر آلت کوین ها روی کیف پول سخت باشد..

اگر یک علاقه مند به رمزنگاری مبتدی باشید و فقط به دنبال آن باشید ، این یک مسئله ممکن است مسئله ای نباشد. بهترین کیف پول بیت کوین سخت افزاری. شما می توانید تمام سکه های اصلی موجود در بازار را خریداری ، ذخیره و مدیریت کنید – کاملاً کافی است!

Ledger Nano S نیز مجهز است تمام ویژگی های امنیتی ضروری که از یک کیف پول رمزپایه سخت افزاری سطح بالا انتظار می رود. همچنین به طور مداوم به روزرسانی های میان افزار را دریافت می کند – این به روزرسانی ها از به روز بودن و امنیتی بودن کیف امنیتی کیف پول اطمینان حاصل می کنند.

علاوه بر همه اینها ، Ledger Nano S به شما امکان می دهد که داشته باشید دسترسی کامل به رابط کاربری Ledger Live – شما قادر خواهید بود دارایی های رمزنگاری خود را بدون هیچ مشکلی مدیریت کنید! عالی!

بهترین قسمت؟ Ledger Nano S فقط هزینه شما را خواهد داشت حدود 59 دلار – این ، به نوبه خود ، باعث می شود یک گزینه کاملاً شگفت انگیز برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی صرف کنند ، اما هنوز به دنبال گزینه کیف پول رمزنگاری سخت افزاری با بالاترین درجه هستند. واقعاً وسیله ای شگفت انگیز!

از کیف پول Ledger Wallet دیدن کنید

…یا بررسی Ledger Wallet ما را بخوانید

4. Trezor One – نسبت عالی نسبت به کیفیت و قیمت عالی

رتبه های 4 در 5 مبادله رمزنگاری

نقد و بررسی کیف پول Trezor چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + امنیت درجه یک
 • + کیف پول رمزنگاری بسیار شناخته شده
 • + تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار می دهد
 • + به روزرسانی مدیوم سیستم عامل

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • گران قیمت
 • قبلاً تحت دسترسی غیرمجاز بوده است

از سایت دیدن کنید

Trezor One نسخه قدیمی تر از Trezor Model T. هر دو کیف پول توسط این شرکت ارائه و عرضه می شود ترزور – یکی از پیشگامان تولید کننده کیف پول رمزنگاری سخت افزاری در کره زمین.

Trezor One همچنین محصول شاخص این شرکت است – این کیف پول خاص است که Trezor را برای بسیاری از ارزهای رمزپایه در رادار قرار می دهد مداحان و علاقه مندان.

بنابراین ، پس – چه چیزی Trezor One را بسیار خاص می کند؟ خوب ، این به سادگی است یک کیف پول سخت افزاری کاملاً ساخته شده سخت افزاری!

به طور واقعی ترزور ، دستگاه مورد نظر مطمئناً یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده در مورد امنیت. دستگاه دارایی های شما را حفظ می کند کاملاً ایمن از انواع تهدیدها – شما می توانید انتظار داشته باشید محافظت از keylogger, تولید پین تصادفی, به روزرسانی های دوره ای سیستم عامل, و اقدامات امنیتی پیشرفته دیگر که رمز و رازهای شما را سالم و سالم نگه می دارد.

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Trezor One.

برخلاف نسخه جدید کیف پول ، Trezor One در واقع موجود است بسیار کوچکتر, و همچنین نازک تر. این را می توان به عنوان مشاهده کرد یک سود بزرگ برای کسانی که قصد دارند دستگاه را به اطراف حمل کنند – اگرچه این توصیه نمی شود ، در وهله اول ، اگر این یک ضرورت برای شما است ، داشتن دستگاه کوچکتر و چشم نواز بسیار بهتر از حجیم و جالب توجه است یکی!

لازم به ذکر است که Trezor One نیز هست بسیار مقرون به صرفه تر از جانشین آن خرید کیف پول رمزنگاری سخت افزاری از وب سایت رسمی Trezor, برای شما هزینه خواهد داشت حدود 59 دلار. این یک معامله کاملاً شگفت انگیز برای یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین سخت افزاری موجود در بازار است!

از ترزور دیدن کنید

…یا بررسی Trezor ما را بخوانید

5. KeepKey – گزینه ارزان قیمت کیف پول سخت افزاری

رتبه های 5 در 5 مبادله رمزنگاری

بررسی KeepKey چیزهایی که ما دوست داریم:

 • + کیف پول سخت افزاری امن
 • + آسان برای استفاده
 • + قیمت جذاب

چیزهایی که ما دوست نداریم:

 • فقط از 40 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند
 • حمل کردن می تواند سنگین باشد

از سایت دیدن کنید

KeepKey مسلماً یکی از کیف پولهای رمزپایه سخت افزاری کمتر شناخته شده در بازار است. خوب ، نه ، بگذارید این جمله را دوباره بیان کنم – این یکی از موارد است کمتر شناخته شده کیف پول های سخت افزاری پیشرفته در فروشگاه.

با نگاهی به لیست های کیف پول سرد کاربر که در اینترنت وجود دارد ، به سرعت متوجه می شوید اکثریت قریب به اتفاق آنها تحت سلطه هستند دفتر کل و ترزور, و چیز دیگری نیست. در حالی که این عادلانه است تا حدی که این دو شرکت واقعاً بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزپایه را در کل صنعت ساخته اند, KeepKey گزینه دیگری است که مطمئناً ارزش عکس گرفتن را دارد.

این کیف پول متمرکز بر ارائه خدمات به کاربران خود است ویژگی های امنیتی مطلوب, در عین حال بودن استفاده به ساده ترین و ساده ترین شکل ممکن. مطابق با استانداردهای صنعت ، ویژگی های KeepKey است آ مولد پین تصادفی – این چیزی است که به شما کمک می کند از خود و دارایی های رمزنگاری خود در برابر keylogger ها و تلاش های مشابه هک محافظت کنید.

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: KeepKey.

خود کیف پول است استفاده ساده, و مهم نیست که شما تازه کار خود را با رمزنگاری آغاز می کنید ، یا هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آورد. با این اوصاف ، یک قسمت از KeepKey وجود دارد که کمی ساده است … عجیب و غریب.

که می شود طراحی خارجی کیف پول. بسیار بزرگ است – بسیار بیشتر از سایر دستگاه های ذکر شده در این لیست کیف پول رمزنگاری سخت افزاری.

مسلماً KeepKey دارای چنین طرح واضحی نیست ، مثلاً, Trezor Model T – این چیز خوبی است با این حال ، کیف پول یک شکل مستطیل دارد و در نتیجه بیشتر می شود عنصر حجیم بصری. قطعاً یک ضربه است!

از نظر قیمت گذاری, با این حال ، KeepKey در واقع یکی از آنهاست مقرون به صرفه ترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری! این دستگاه برای شما هزینه دارد حدود 49 دلار, بسته به زمان خرید آن دارد. این قطعاً یک نسبت کیفیت عالی نسبت به قیمت عالی است!

از KeepKey دیدن کنید

…یا بررسی KeepKey ما را بخوانید

یک گزینه جالب کیف پول سرد

حالا ، بگذارید تا جایی که ممکن است در این مورد صریح باشم – فصل پیش رو است بیشتر در اینجا برای اهداف آموزشی است, و من نمی کند به شما توصیه می کند از نوع کیف پول رمزنگاری شده در زیر استفاده کنید. با دیدن این که لیستی از بهترین کیف پول های رمزنگاری آفلاین است ، اگرچه ذکر نام کیف پول های کاغذی غیرمنتظره است.

بله ، شما درست خوانده اید – کیف پول های کاغذی.

برخی از کیف پول های کاغذی در عین حال که راهی فوق العاده برای ذخیره رمزنگاری هستند ، به عنوان امن ترین گزینه ممکن برای ذخیره دارایی ها در درازمدت در نظر گرفته می شوند. روش کلی کارکرد آن در واقع بسیار ساده است – تمام آنچه شما نیاز دارید این است یک آدرس کیف پول و یک کلید خصوصی. آنها را تولید می کنید و سپس آنها را روی یک کاغذ یادداشت می کنید.

خودشه.

کیف پول رمزنگاری سخت افزاری: کیف پول کاغذی بیت کوین.

اکنون ، بدیهی است ، این مسئله بسیاری از مسائل را به وجود می آورد ، و پیچیدگی های پیچیده ای در کل این آزمایش وجود دارد. شایان ذکر است که برای ایجاد کیف پول مانند این ، احتمالاً باید کاملاً در دنیای رمزنگاری تبحر داشته باشید.

با این حال ، حتی به سادگی ارزش آن را ندارد, و کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری هنوز هم گزینه بسیار بهتری هستند.

به این روش فکر کنید – یک تکه کاغذ ماده ای بسیار شکننده است! این مستعد پوشیدن, آتش & آسیب به آب, یا به سادگی گم شدن در میان سایر کاغذهایی که ممکن است داشته باشید.

با این وجود بهترین کیف پول سخت افزاری پیشرفته برای altcoins و بیت کوین صدق نمی کند.

با یک دستگاه سخت افزاری ، دیگر نیازی نخواهید داشت هرگونه دانش فنی به منظور راه اندازی آن ، شما قادر خواهید بود دارایی های ارز رمزنگاری شده خود را به روشی ساده و سریع خریداری ، فروش و نگهداری کنید. گرچه هیچ یک از آنها با کیف پول کاغذی در دسترس نخواهد بود – فرآیند ها بسیار پیچیده تر از حد لازم هستند.

به طور خلاصه ، کیف پول های کاغذی وجود دارند ، اما بیشتر آنها هدف گروه بسیار خوبی از علاقه مندان به رمزنگاری هستند. اکثریت قریب به اتفاق مردم همیشه بهترین کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری شده را ترجیح می دهند – و البته دلیل خوبی نیز ندارد.

کیف پول داغ – یک گزینه جایگزین یا اضافی?

برای خاتمه دادن به لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری موجود در بازار فعلی ، می خواهم درباره شما توضیح دهم یک کیف پول اضافی که می توانید در کنار کیف پول سخت افزاری مورد نظر خود استفاده کنید.

بله ، شما درست خوانده اید – an اضافی کیف پول. جایگزین نیست.

ببینید ، ذخیره سازی رمزنگاری سخت افزاری تحت چتر مدت قرار می گیرد کیف پول سرد. اینها همه کیف پول هایی هستند که هستند به اینترنت متصل نیست, حداقل اکثریت قریب به اتفاق اوقات – نمونه ای از این موارد کیف پول های کاغذی فوق الذکر است.

جدول: جوانب مثبت و منفی کیف پول Coinbase و Binance

در طرف دیگر طیف ، شما خود را دارید کیف پول گرم. اینها هستند گزینه های ذخیره سازی رمزنگاری مبتنی بر آنلاین – کیف پول های افزونه وب ، برنامه های دسک تاپ یا تلفن همراه یا حتی کیف پول های مبتنی بر تبادل نیز.

اکنون ، احساس عمومی در میان بسیاری از طرفداران رمزنگاری آنلاین این است که شما باید انتخاب و انتخاب کنید بهترین کیف پول برای خودتان, و از آن استفاده کنید – معنی, فقط آی تی. از آنجا که کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری همیشه از نظر امنیتی جایگزین بهتری هستند ، به نظر می رسد بدون فکر ، درست نیست?

کیف پول رمزنگاری سخت افزار: Coinbase.

خوب ، من می گویم – همه چیز کمی پیچیده تر از آن است!

اگر به دنبال لباس مجلسی و هیچ چیز دیگری هستید ، مطمئنا – یک کیف پول سرد (بلکه – بهترین سخت افزار کیف پول بیت کوین) راهی است که باید طی شود. با این حال ، اگر کسی هستید که در هر میزان تجارت ارز رمزنگاری شده مشارکت دارید ، استفاده از خدمات کیف پول سرد و گرم ممکن است یک گزینه هوشمندانه تر!

در حالت ایده آل ، شما می خواهید بیشتر دارایی های رمزنگاری خود را در یک کیف پول رمزنگاری سخت افزاری نگه دارید و بقیه را – در صرافی یا نوع دیگری از کیف پول گرم. Coinbase, بینانس, و کراکن تا آنجا که مبادلات انجام می شود ، از محبوب ترین گزینه ها هستند.

با انتخاب یک کیف پول مبادله ای ، قادر خواهید بود به سرعت در برابر نوسانات بازار واکنش نشان دهند, بنابراین شانس شما را افزایش می دهد تجارت سودآور. در این صورت ، مطمئن شوید که فقط انتخاب می کنید سطح بالا, مبادلات قابل اعتماد ارزهای رمزنگاری شده, اگر تصمیم دارید مسیر ارز-کیف پول را دنبال کنید.

سرانجام ، یک بار دیگر ، توجه داشته باشید که کیف پول داغ هرگز نباید جایگزین کیف پول رمزنگاری سخت افزاری شود. امنیتی که از یک دستگاه سخت افزاری دریافت خواهید کرد بی نظیر است – بهترین دستگاه سردخانه را برای خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که دارایی های شما سالم و سالم هستند ، 24/7!

نتیجه گیری

اکنون که به پایان لیست بهترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری موجود در بازار فعلی رسیده ایم ، می خواهم از شما بخاطر خواندن و چسباندن آن تا انتها متشکرم – از آن قدردانی می کنم!

من همچنین امیدوارم که این لیست برای شما مفید بوده باشد و شما نه تنها موفق به پیدا کردن آن شده باشید بهترین کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده برای خودتان ، بلکه دانش بیشتری پیدا کرد به طور کلی در مورد موضوع کیف پول های رمزنگاری شده!

به خاطر داشته باشید که ، مهم نیست که کدام یک از کیف پول های سخت افزاری را از لیست بالا انتخاب کنید ، و در حالی که همه آنها موافقان و مخالفان خود را دارند ، یک چیز همه آنها را متحد می کند – کیفیت.

خواه باشد دفتر کل, ترزور, یا KeepKey, تمام کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری مورد بحث در این مقاله به کاربران خود ارائه می دهند ویژگی های امنیتی سطح بالا و عملکرد عمومی. هر چیز دیگری فقط یک مزیت اضافی است!

جدول: ویژگی های اصلی Ledger Nano X و Trezor Model T

علاوه بر همه اینها ، توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید از خدمات کیف پول داغ دلخواه خود استفاده کنید, همچنین ، در کنار بهترین کیف پول رمزنگاری آفلاین! این چیزی است که به خصوص برای افرادی که دوست دارند بیشتر تجارت کنند بسیار جالب است ، زیرا به شما امکان می دهد در وقت خود صرفه جویی کنید ، در عین حال روش بسیار راحت تری برای ذخیره رمز.

سرانجام ، اگر به تجارت ارزهای رمزپایه خود علاقه دارید ، مطمئن شوید که فقط از آنها استفاده می کنید بهترین مبادلات موجود در بازار! خواه باشد بینانس, Coinbase, یا هر یک از آنها ، قبل از انجام تحقیقات تکمیلی خود اطمینان حاصل کنید!

با این اوصاف ، آرزوی بهترین موفقیت را برای شما در همه فعالیت های رمزنگاری آینده دارم! تا دفعه بعد!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map