بیت کوین کش چیست؟

از آنجا که بیت کوین (BTC) محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، مدت زمانی که برای پردازش یک معامله طول می کشد کندتر و کندتر. همچنین هزینه هر معامله را نیز ساخته است گران تر برای فرستنده.

برای بهبود سیستم فعلی بیت کوین, بیت کوین کش (BCH) ایجاد شد! و به نظر می رسد که آنها تاکنون کار بسیار خوبی انجام می دهند – اگرچه فقط در آگوست 2017 منتشر شد ، Bitcoin Cash در حال حاضر تبدیل به یک عنوان شده است 5 ارز رمزنگاری شده برتر! این کاملاً واضح است در حالی که به نحوه معاملات آن نگاه می کنید در برخی از مبادلات رایج, هم.

اما آیا هنوز از خود می پرسید “Bitcoin Cash چیست؟” ، نگران نباشید – همه در این مقاله مشخص خواهد شد!

این راهنما هر آنچه را که باید در مورد س toال Bitcoin Cash ، دلیل ایجاد آن و آنچه در واقع انجام می دهد بدانید..

بعد از اینکه اصول را فهمیدید ، در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید خرید بیت کوین کش. از آنجا که مجبورید رمزنگاری خود را در جایی ذخیره کنید ، باید خود را تهیه کنید یک کیف پول امن, هم! همچنین ، برای کسانی که واقعاً ماجراجو هستند ، ما نیز به شما نشان خواهیم داد چگونه آن را استخراج کنید!

بنابراین ، منتظر چه هستید ، بیایید برویم و بررسی کنیم Bitcoin Cash چیست و چگونه شروع شده است!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من در زیر صرافی های رمزنگاری دارای بهترین امتیاز را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بینداز.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت نقد و بررسی Gemini Exchange آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید


طرفداران

 • زمان معاملات سریع
 • هزینه های معاملاتی کم
 • مقیاس پذیری بهتر از بیت کوین

منفی ها

 • از فلسفه اولیه بیت کوین دور می شود
 • اعتماد کم در بین جوامع ارزهای رمزپایه

بیت کوین کش چیست: چگونه شروع شد?

همه چیز با توافق و اختلاف نظر در مورد آغاز شد چگونه می توان فناوری Bitcoin را بهبود بخشید. می بینید که یکی از مشکلات بیت کوین این است که افراد بیشتری از آن استفاده می کنند, پردازش یک معامله شبکه ها بیشتر و بیشتر طول می کشد. این همچنین به معنای گران شدن کارمزد معاملات است!

بیت کوین کش چیست: مقایسه بیت کوین و بیت کوین کش.بیت کوین در مقابل بیت کوین کش | منبع: vastava

علاقه مندان به بیت کوین فهمیدند که این مسئله به ویژه در حال حاضر در حال تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ است ارز رمزنگاری شده بسیار محبوب شد. برای کمک به یافتن راه حل ، توسعه دهندگان پیشنهاد دادند دو ایده متفاوت.

ایده 1: قالب هر بلوک را تغییر دهید

در اینجا مثالی از دنیای واقعی برای شما آورده شده است: به نوشتن هر معامله با بیت کوین در یک ورق خالی فکر کنید. اول ، شما نیاز دارید آدرس کیف پول فرستنده و گیرنده را بنویسید. سپس ، باید امضاهای انفرادی را برای هر معامله بنویسید.

به آن فکر کنید ، این فضای زیادی را در ورق کاغذ شما اشغال می کند!

بنابراین ، یک گروه از توسعه دهندگان پیشنهاد کردند که یک ورق کاغذ را به دو قسمت جدا کنید. در یک برگ کاغذ آدرس فرستنده و گیرنده وجود دارد ، در حالی که برگ دیگر حاوی امضاها است.

اساساً ، چون فضای بیشتری روی کاغذ وجود دارد ، می توان معاملات بیشتری را پردازش کرد!

ایده 2: افزایش اندازه بلوک

گروه دیگری از توسعه دهندگان چنین تصوری داشتند ایده ی بدی بود. چرا؟ خوب ، اگرچه تغییر قالب هر بلوک از نظر فنی باعث افزایش سرعت معامله بیت کوین می شود ، اما این فقط یک راه حل موقت است. بنابراین ، وقتی شبکه بیت کوین محبوبیت بیشتری پیدا کند ، به یک نسخه دیگر نیاز دارد.

آنها فکر کردند که بهترین راه حل مسئله سرعت Bitcoin این است حداکثر اندازه بلوک را افزایش دهید.

Bitcoin Cash چیست: اندازه بلوک بیت کوین طی 7 سال گذشته.منبع: bitinformant

با استفاده از همان مثال واقعی در بالا: اکنون تصور کنید که برگ اصلی کاغذ 10 میلی متر بود. این اندازه بلوک است (با بیت کوین ، این مقدار به 1 مگابایت می رسد). پیشنهاد شد که با افزایش اندازه بلوک ، می توان معاملات بیشتری را پردازش کرد.

بنابراین ، آنها فکر کردند که ورق کاغذ را 2 برابر یا طول 20 میلی متر (در مورد بیت کوین 2 مگابایت) افزایش دهند! آنچه که این ایده همچنین مجاز است حداکثر اندازه بلوک باشد 8 برابر افزایش یافته است, اگر این در آینده لازم بود.

بحث اصلی این بود که برای تبدیل شدن بیت کوین به یک سیستم پرداخت روزمره ، به اندازه بلوک بزرگتری نیاز دارد. در غیر این صورت ، بیشتر شبیه طلا خواهد بود تا پول!

کدام ایده محبوب ترین بود?

هر کسی که در مورد Bitcoin Cash تعجب می کند باید توجه داشته باشد که در مورد Bitcoin, هیچ کس نمی تواند در سیستم تغییراتی ایجاد کند مگر اینکه اکثر مردم موافق باشند. بنابراین ، برای تصمیم گیری در مورد گزینه انتخابی ، به رأی گیری رسید! آیا می توانید حدس بزنید کدام ایده برنده شد؟ ایده 1!

ایده 1 دریافت شد 97٪ آرا! با این حال ، برای ایجاد این تغییر در بلاکچین بیت کوین ، سیستم باید یک نرم چنگال را انجام دهد.

البته گروه توسعه دهندگانی که راه حل ایده 2 را ترجیح دادند از تصمیم نهایی راضی نبودند. بنابراین ، آنها تصمیم گرفتند که یک هارد فورک را ایجاد کنند که Bitcoin Cash را ایجاد کرد!

توجه داشته باشید: وقتی من در مورد چنگال صحبت می کنم ، به این معنی است که تغییراتی در طراحی بلاکچین ایجاد می شود. وقتی یک نرم چنگال اتفاق می افتد ، به این معنی است که قوانین خاصی تغییر می کند ، اما بلوک های جدید هنوز توسط نرم افزار اصلی شناخته می شوند. با این حال ، در یک چنگال سخت ، بلوک های جدید با یک بلاکچین جداگانه کار می کنند – دقیقاً مانند Bitcoin Cash!

خوب ، حالا که از داستان پشت چنگال Bitcoin Cash مطلع شدید ، بیایید پاسخ “Bitcoin Cash چیست؟” را پیدا کنیم.

Bitcoin Cash چه کاری انجام می دهد?

بیت کوین کش به طور رسمی در آگوست 2017 منتشر شد. فناوری آن بسیار شبیه بیت کوین است و همین مقدار سکه نیز وجود دارد – 21 میلیون.

هر کسی که Bitcoin را در روزی که Bitcoin Cash ایجاد شده نگه داشته است ، به طور خودکار Bitcoin Cash رایگان دریافت می کند! افراد خوشبختی که Bitcoin را در دست داشتند ، Bitcoin Cash را با جیره 1: 1 دریافت کردند. بله درست است! اگر در زمان تشکیل بیت کوین کش 1 بیت کوین در دست داشتید ، بلافاصله 1 بیت کوین کش دریافت می کردید.

بیت کوین کش چیست: بیت کوین با چند دلار.

یکی از پاسخهای رایج به سوال "بیت کوین کش چیست?" این است که هدف اصلی Bitcoin Cash این است که باشد به عنوان یک سیستم پرداخت استفاده می شود. این بدان معنی است که ، درست مانند مشتری اصلی بیت کوین ، مردم می توانند ارسال و دریافت وجوه. با این حال ، فناوری Bitcoin Cash این امکان را فراهم می کند زمان معاملات بسیار سریعتر, و هزینه معاملات پایین تر!

بسیاری از مردم تصور می کردند کسانی که Bitcoin Cash رایگان خود را دریافت می کنند ، هرچه زودتر آن را می فروشند ، اما این مورد صدق نکرده است. از آنجا که در آگوست 2017 منتشر شد, Bitcoin Cash عملکرد بسیار خوبی داشته است. در حال حاضر 5 ارز رمزپایه برتر است و همچنین در لیست قرار دارد Coinbase.

لیست شدن در Coinbase یک معامله بزرگ است ، زیرا آنها محبوب ترین و شناخته شده ترین صرافی ها در جهان هستند! Coinbase فقط 4 ارز رمزپایه مختلف را لیست می کند, بنابراین این واقعیت که آنها Bitcoin Cash را ذکر کرده اند ، اعتبار و آگاهی پیرامون پروژه را بهبود می بخشد.

Bitcoin Cash چیست: یک برنامه Bitcoin Cash.

از آنجا که ارز رمزنگاری شده هنوز در روزهای ابتدایی خود قرار دارد ، هنوز تعداد زیادی از بازرگانان آن را قبول نمی کنند ، خصوصاً در مقایسه با بیت کوین. با این حال ، با محبوبیت بیشتر Bitcoin Cash ، بازرگانان جدید شروع به پذیرفتن آن به عنوان روش پرداخت می کنند.

یک وب سایت جالب وجود دارد به نام AcceptBitcoinCash که لیست تمام بازرگانان مختلفی است که به شما امکان می دهند از Bitcoin Cash استفاده کنید. آنها شامل مواردی مانند محل اقامت, موسیقی, کازینوها, عطر, تناسب اندام محصولات, لباس ها و خیلی بیشتر! حدس بزن چی شده؟ اگر در آفریقای جنوبی زندگی می کنید ، حتی می توانید هزینه مشاوره حقوقی را با Bitcoin Cash پرداخت کنید!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

چگونه Bitcoin Cash بخرم?

اگرچه دیگر نیازی به پرسیدن “Bitcoin Cash چیست” نیست ، اما ممکن است به کمک نیاز داشته باشید خرید برخی!

ساده ترین راه برای این کار را با صرافی کارگزار انجام دهید. مشهورترین آنها این است Coinbase, همانطور که برای مبتدیان عالی است. شما می توانید Bitcoin Cash را با استفاده از خود خریداری کنید ارز فیات از طریق کارت اعتباری / بدهی یا با حساب بانکی خود.

برای اینکه کارها برای شما آسان تر شود ، ما می خواهیم راهنمای گام به گام خرید Bitcoin Cash با Coinbase را به شما ارائه دهیم! اول ، شما نیاز دارید حساب Coinbase را باز کنید.

افتتاح حساب با Coinbase

 1. بازدید صفحه اصلی Coinbase, و کلیک کنید ثبت نام.
 2. در این مرحله ، شما فقط نیاز خواهید داشت اسمت را وارد کن, آدرس ایمیل, و یک رمز عبور امن ایجاد کنید.
 3. پس از آن شما نیاز خواهید داشت شماره تلفن همراه خود را تأیید کنید. بنابراین ، کدی که برای تلفن شما به وب سایت Coinbase ارسال می شود را وارد کنید.

اکنون باید بتوانید وارد حساب Coinbase خود شوید! حالا شما نیاز دارید هویت خود را تأیید کنید.

هویت خود را تأیید کنید

1. ابتدا بر روی کلیک کنید خرید فروش در بالای صفحه.Bitcoin Cash چیست: نحوه خرید یا فروش در Coinbase.

2. Coinbase اکنون به شما می گوید که برای تکمیل راه اندازی حساب خود باید یک روش پرداخت اضافه کنید. کلیک کنید روش پرداخت را اضافه کنید.Bitcoin Cash چیست: انتخاب روش پرداخت در Coinbase.

3. به شما داده می شود دو گزینه. یا می توانید کارت اعتباری / بدهی یا حساب بانکی اضافه کنید. سریعترین راه خرید Bitcoin Cash کارت اعتباری / بدهی است. بنابراین ، آن گزینه را انتخاب خواهیم کرد.Bitcoin Cash چیست: افزودن حساب بانکی یا کارت اعتباری در Coinbase.

4. پس از آن شما نیاز خواهید داشت شناسه خود را بارگذاری کنید. این شرط در بیشتر مبادلات زمانی است که می خواهید از کارت اعتباری / بدهی استفاده کنید. کلیک کنید شناسه بارگذاری.

5. Coinbase سه گزینه به شما می دهد. تو می توانی گذرنامه خود را بارگذاری کنید, گواهینامه رانندگی, یا شناسنامه صادر شده توسط دولت. روی موردی که می خواهید بارگذاری کنید کلیک کنید.Bitcoin Cash چیست: انتخاب نوع شناسه.

6. اکنون ، شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید شناسه خود را بارگذاری کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از وب کم ، تلفن همراه خود انجام دهید یا به سادگی فایل را از رایانه خود بارگذاری کنید. روشی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

Bitcoin Cash چیست: انتخاب کنید تصویر را در Coinbase بارگذاری کنید.

7. اگر شناسه خود را به درستی بارگذاری کرده اید ، پیام زیر را مشاهده خواهید کرد. در صورت بروز خطا ، این احتمالاً به این دلیل است که کیفیت تصویر در حد استاندارد بالایی نبود. دوباره تا زمان تأیید امتحان کنید.

Bitcoin Cash چیست: موفقیت در تأیید حساب.

تبریک می گویم! شما اکنون می دانید Bitcoin Cash چیست و هویت شما اکنون تأیید شده است. با این حال ، قبل از اینکه بخواهید Bitcoin Cash را خریداری کنید ، لازم است جزئیات پرداخت خود را اضافه کنید.

جزئیات پرداخت خود را به Coinbase اضافه کنید

1. در اینجا باید آدرس صورتحساب خود را وارد کنید. باید با آدرس کارت اعتباری / نقدی شما مطابقت داشته باشد ، در غیر این صورت با خطا مواجه خواهید شد!

Bitcoin Cash چیست: جزئیات پرداخت در حساب.

2. اکنون از شما خواسته می شود که اطلاعات کارت اعتباری / بدهی خود را وارد کنید. نگران نباش, Coinbase از امنیت بالایی برخوردار است, بنابراین اطلاعات شما ایمن است پس از انجام این کار ، بر روی کلیک کنید افزودن کارت.Bitcoin Cash چیست: افزودن کارت اعتباری در Coinbase.

تبریک می گویم! شما هویت خود را تأیید نکرده اید ، و همچنین کارت اعتباری / نقدی خود را اضافه کرده اید. اکنون می توانید بیت کوین کش را خریداری کنید!

چگونه می توان بیت کوین کش را در Coinbase خریداری کرد

1. ابتدا بر روی کلیک کنید خرید فروش در بالای صفحه. سپس بر روی کلیک کنید بیت کوین کش.Bitcoin Cash چیست: انتخاب خرید بیت کوین پول نقد در Coinbase.

2. همانطور که در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد ، باید مقدار Bitcoin Cash مورد نظر برای خرید را وارد کنید. در مثال ما می خواهیم خرید کنیم بیت کوین کش به ارزش 100 یورو, این همان چیزی است که ما وارد جعبه کرده ایم. مشاهده خواهید کرد که جعبه BCH به روز می شود. در زمان تجارت ، در حال دریافت هستیم 0.12377315 Bitcoin Cash در ازای 100 یورو. با این حال ، این بسته به قیمت بازار در زمان خرید تغییر می کند.

توجه داشته باشید: آیا تعجب می کنید “BCH چیست”؟ BCH کد ارزی بیت کوین کش است. درست مثل پول در دنیای واقعی ، جایی که USD دلار آمریکا است و GBP پوند انگلیس عالی است ، هر ارز رمزنگاری شده کد خاص خود را دارد.

Bitcoin Cash چیست: محدودیت هفتگی حساب Coinbase.

3. هنگامی که شما بر روی کلیک کنید بلافاصله Bitcoin Cash بخرید, Coinbase از شما می خواهد جزئیات پرداخت خود را تأیید کنید. کلیک تایید.

و این تمام ، به همین راحتی! شما به تازگی اولین خرید بیت کوین کش خود را انجام داده اید.

BCH را می توان از طریق خریداری کرد ساده – شما این کار را می کنید با کارت اعتباری یا نقدی خود, که تضمین می کند روند انجام می شود سریع و روان, بدون هیچ گونه گرفتگی امنیتی در طول راه.

همچنین خرید بیت کوین کش از صرافی رمزنگاری برای رمزنگاری امکان پذیر است. اینجا جایی است که شما با استفاده از ارز رمزنگاری شده دیگری (مانند بیت کوین) سپرده گذاری می کنید و آن را با بیت کوین کش عوض می کنید. در اکثر صرافی های بزرگ بیت کوین کش را ذکر می کنند زیرا یکی از محبوب ترین سکه های بازار است.

اگر راهنمای ما را در این مورد دنبال کرده اید ، اکنون می توانید به راحتی پاسخ دهید “Bitcoin Cash چیست” ، و اکنون می دانید که چگونه آن را بخرید! بعد ، من توضیح می دهم استخراج Bitcoin Cash.

Bitcoin Cash چگونه استخراج می شود?

Bitcoin Cash مانند اکثر ارزهای رمزپایه است غیرمتمرکز. این بدان معناست که هیچ شخص یا مرجعی واحد کنترل شبکه را ندارد.

توجه داشته باشید: اگر یک شبکه توسط شخصی کنترل شود ، این بدان معناست که آن یک شبکه متمرکز است. به یاهو فکر کن تمام اطلاعات آنها در یک سرور متمرکز ذخیره می شود. هنگامی که سرورهای آنها در سال 2015 هک شد ، هکرها به بیش از 500 میلیون حساب دسترسی پیدا کردند! این کار در یک شبکه غیرمتمرکز مانند Bitcoin Cash امکان پذیر نیست.

با این حال ، برای یک سیستم غیرمتمرکز برای کار کردن ، این نیاز دارد گره ها (رایانه ها) به معاملات را تأیید کنید.

بنابراین ، معاملات چگونه تأیید می شوند؟ افرادی که به معدنچی معروف هستند از قدرت محاسبات برای استفاده استفاده می کنند معادلات ریاضی را در بلاکچین حل کنید. هنگامی که یک گره در شبکه معادله ریاضی را حل کرد ، یک بلوک تراکنش را تأیید می کند. سپس برای تأیید معامله پاداش دریافت می کند.

این پاداش ، در مورد استخراج Bitcoin Cash ، می باشد یک سکه بیت کوین کش.

بیت کوین کش چیست؟

گرچه در روز جاری ، کسب درآمد از معدن سخت تر و دشوارتر می شود. رقابت به قدری زیاد است که فقط کسانی که می توانند مقدار زیادی قدرت محاسباتی تولید کنند جایزه می گیرند. برای تولید قدرت محاسباتی کافی به تبدیل به یک معدنچی موفق, شما باید مقدار زیادی پول سرمایه گذاری کنید (و من در مورد 10 هزار دلار صحبت می کنم)!

با این حال ، گزینه های دیگری برای همه شما مبتدیان وجود دارد! چیزی به نام “استخر استخراج” وجود دارد. اینجا جایی است که به شبکه سایر استخراج کنندگان می پیوندید. با هم ، شما قدرت محاسباتی خود را برای حل معادلات ریاضی برای بدست آوردن پاداش Bitcoin Cash ترکیب می کنید. اگر استخر استخراج شما با موفقیت معامله Bitcoin Cash را تأیید می کند, پاداش به طور مساوی بین استخر استخراج شما تقسیم می شود!

باحال ، متعجب?

خوب ، عضویت در استخر استخراج ساده است – با مراجعه به یکی از این سایت ها می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید:

اگر نرم افزار و سخت افزار مناسبی برای استخراج آن دارید ، استخراج Bitcoin Cash راهی عالی برای کسب Bitcoin Cash است. با این وجود ، در غیر این صورت ، سرمایه گذاری در سکه Bitcoin Cash می تواند گزینه بهتری برای شما باشد!

(هر چند این توصیه مالی نیست … من فقط می گویم!)

Bitcoin Cash را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

Bitcoin Cash را ساید بای ساید با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه

اگر این راهنما را از ابتدا تا انتها بخوانید ، دیگر نباید از خود بپرسید “Bitcoin Cash چیست؟”. بجای, شما باید درک درستی از دلیل ایجاد و نحوه عملکرد آن داشته باشید!

نه تنها این ، بلکه من به شما نشان داده ام چگونه اولین سرمایه گذاری Bitcoin Cash خود را انجام دهید (یعنی اگر بخواهید). چند روش دیگر برای خرید بیت کوین کش وجود دارد غیر از این Coinbase, اما برای مبتدیان ، احساس می کنم Coinbase بهترین انتخاب است!

روند خرید باید کمی شبیه به این باشد:

 • شما در ایجاد یک حساب کاربری Coinbase؛
 • روند را طی کنید هویت خود را تأیید کنید و تنظیم کلیه اقدامات امنیتی
 • انتخاب کنید روش پرداخت مناسب, و رمزنگاری که می خواهید خریداری کنید.
 • خرید را انجام دهید – همین! اکنون تنها چیزی که باقی مانده است این است که سکه های خود را به یک کیف پول امن منتقل کنید – دفتر کل و ترزور معمولاً از کیف پول سرد استفاده می شود که می توانید به آنها نگاه کنید.

گزینه دیگری برای خرید بیت کوین کش از این طریق با استفاده از خدمات ساده. Simplex یک شرکت فین تک است که به شما امکان می دهد با خیال راحت ارزهای رمزپایه را خریداری کنید با کارت اعتباری یا نقدی خود – سریع ، ساده و ایمن است!

همچنین باید درک درستی از آن داشته باشید اهمیت استخراج, و چگونه می توانید یک معدنچی نیز شوید. به یاد داشته باشید ، استخراج Bitcoin Cash همیشه سودآور نیست و قبل از شروع کار به کمی سرمایه گذاری نیاز دارد.

بنابراین ، نظر شما درباره راهنمای “Bitcoin Cash چیست” چیست؟ آیا فکر می کنید سازندگان تصمیم درستی برای ایجاد Bitcoin Cash گرفته اند؟ یا آیا بیت کوین خوب قدیمی را ترجیح می دهید?

دوست دارم افکار شما را بشنوم. بنابراین ، خجالتی نباشید ، نظر دهید!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map