نحوه دریافت بیت کوین: ساده ترین راه ها برای دریافت آنلاین و آفلاین بیت کوین

همه در مورد بیت کوین صحبت می کنند. شما اطلاعات کمی در مورد آن دارید ، اما به اندازه کافی برای درک اینکه این ارز رمزنگاری در فکر ما درباره پول تغییر می کند ، اکنون می خواهید بدانید که چگونه بیت کوین دریافت کنید.

من درست میگم من فکر کردم

ارزش هر بیت کوین بیش از است 7000 دلار آمریکا و برخی از مردم فکر می کنند ارزش آنها بیش از یک دلار است 60،000 دلار آمریکا تا پایان سال 2021. این پول زیادی است ، بنابراین بیایید بفهمیم که چگونه بیت کوین دریافت کنیم!

چند روش مختلف در مورد چگونگی دریافت بیت کوین وجود دارد. می توانید بیت کوین را از صرافی آنلاین بیت کوین خریداری کنید و با کارت اعتباری پرداخت کنید. یا می توانید شخصاً با یک فروشنده آشنا شوید و بیت کوین را با پول نقد خریداری کنید. حتی می توانید Bitcoin خود را از طریق فرایندی به نام استخراج ایجاد کنید!

در این راهنما ، من به شما می آموزم که بیت کوین چیست ، چگونه کار می کند و از کجا می توان آن را پیدا کرد. من همچنین روش صحیح برای ذخیره تمام اطلاعاتی را که برای دسترسی بی خطر به بیت کوین جدید خود نیاز دارید ، به شما یاد می دهم.

اولین چیزهایی که همه مبتدیان باید بدانند این است: بیت کوین چیست و بیت کوین چگونه کار می کند؟ بنابراین ، بیایید شروع کنیم …

ریشه های بیت کوین

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

نحوه دریافت ارز دیجیتال بیت کوین ارز دیجیتال: این پول است که فقط به صورت دیجیتالی وجود دارد. چگونه Bitcoin Peer را به Peer منتقل کنیم نظیر به نظیر: از شخصی به شخص دیگر ارسال می شود. هیچ بانکی یا پی پال وجود ندارد – به اینها واسطه یا اشخاص ثالث گفته می شود. بیت کوین هیچ واسطه یا شخص ثالثی ندارد. چگونه می توان بیت کوین را عمومی کرد

عمومی: تمام معاملات بیت کوین در یک دفتر عمومی به نام بلاکچین ثبت می شود. تمام کاربرانی که به اینترنت دسترسی دارند می توانند بلاکچین بیت کوین و تمام معاملات بیت کوین را که تاکنون انجام شده است مشاهده کنند.

نحوه رمزگذاری بیت کوین

رمزگذاری شده: اطلاعات معامله با استفاده از رمزنگاری رمزگذاری می شود. این به این معنی است که از کدهای ویژه برای مخفی کردن اطلاعات حساب کاربران استفاده می شود. رمزنگاری به معنای پنهان است بنابراین بیت کوین پول پنهانی است!

چگونه می توان بیت کوین را غیرمتمرکز کرد غیر متمرکز: بیت کوین هیچ مرکزی ندارد. توسط کاربران و الگوریتم های رایانه ای آن کنترل می شود. هیچ فردی ، گروهی یا دولتی در مورد نحوه کار آن تصمیم نمی گیرد. نحوه توزیع بیت کوین توزیع شده: این بدان معنی است که بلاکچین بیت کوین در هزاران کامپیوتر (یا گره) در سراسر جهان ذخیره می شود. این کار هک کردن را بسیار دشوار می کند. چگونه بیت کوین غیرقابل تغییر شود غیرقابل تغییر: این بدان معناست که وقتی معامله ای به بلاکچین بیت کوین اضافه شود ، نمی تواند تغییر کند یا حذف شود. همیشه!

بنابراین ، اکنون اگر کسی از شما بپرسد ، “بیت کوین چیست؟” می توانید به آنها بگویید که این یک ارز دیجیتال غیر متمرکز نظیر به نظیر است که از یک دفتر عمومی به نام بلاکچین برای ثبت تمام معاملات خود استفاده می کند. این همان بیت کوین است ، اما بیت کوین چگونه کار می کند?

پاسخ به این سوال بخش بسیار مهمی از بیت کوین است. همچنین اولین مورد در لیست ما است که چگونه بیت کوین دریافت می کنیم. این کار استخراج نامیده می شود – بنابراین ، بیایید حفاری کنیم?

بیت کوین چگونه کار می کند?


بیایید یک مثال بزنیم تا این موضوع را کمی سرگرم کننده تر کنیم…

دیون 10 دلار آمریکا (دلار) به وارویک بدهکار است. دیون هیچ پولی در حساب خود ندارد اما سعی می کند به هر حال 10 دلار به حساب وارویک ارسال کند. کارمندان در بانک بررسی می کنند که آیا دیون 10 دلار در حساب خود دارد یا خیر. آنها وقتی متوجه می شوند دیون هیچ پولی برای ارسال ندارد ، از وقوع معامله جلوگیری می کنند.

این راستی آزمایی می نامند. این یکی از مهمترین مشاغل یک بانک است. بیت کوین همچنین باید تراکنش های بلاکچین خود را تأیید کند. این باعث می شود که تمام تراکنش هایی که به بلاکچین اضافه می شوند ، واقعی و معتبر باشند. بیت کوین کاربران خاصی به نام ماینر دارد که معاملات را تأیید می کنند. این روش با استفاده از مثال Dionne و Warwick کار می کند:

 1. دیون 10 BTC دارد که می خواهد برای وارویک ارسال کند
 2. ماینرها این اطلاعات را رمزگذاری کرده و به سایر اطلاعات معاملات اضافه می کنند. آنها این کار را ادامه می دهند تا زمانی که اطلاعات کافی برای تشکیل یک بلوک بدست آورند.
 3. به بلوک جدید باید یک شماره کد داده شود که آن را به بقیه بلاکچین متصل کند. تمام معدنچیان واقعاً سخت تلاش می کنند تا حدس بزنند این تعداد چیست. مثل قرعه کشی است!
 4. وقتی تعداد برنده ها پیدا شد ، سایر ماینرها اطلاعات موجود در بلاک جدید را با اطلاعات موجود در بلاکچین بررسی می کنند. در صورت معتبر بودن اطلاعات ، بلوک جدید می تواند به بلاکچین اضافه شود.
 5. وارویک 10 BTC از دیون دریافت می کند.

بیت کوین به کارگران معدن پرداخت نمی کند که این کار را انجام دهند مانند اینکه یک بانک به کارمندان خود حقوق می دهد. در عوض ، استخراج کننده ای که شماره کد بلوک جدید را حدس می زند ، برنده بیت کوین جدید می شود. پاداش 12.5 BTC به ماینر برنده هر بلوک جدید از معاملات که تأیید شده و به بلاکچین اضافه می شود ، تعلق می گیرد..

همانطور که مشاهده کردید ، استخراج کننده بیت کوین یک روش عالی برای دستیابی به بیت کوین است!

استخراج بیت کوین

چگونه می توان از طریق استخراج بیت کوین دریافت کرد

استخراج کنندگان بیت کوین برای انجام کارهایی در تأیید معاملات و افزودن بلوک های جدید به بلاکچین به رایانه های بسیار قدرتمندی نیاز دارند. ماشین های قدرتمندتر نسبت به رایانه های خانگی مانند لپ تاپ ها و رایانه های شخصی شانس بیشتری برای حدس زدن شماره کد برنده دارند.

بیشتر استخراج کنندگان بیت کوین از تجهیزات خاصی به نام ASIC استفاده می کنند که برای انجام یک کار طراحی شده اند ، استخراج بیت کوین. استخراج کنندگان ASIC ارزان نیستند! بیایید نگاهی به برخی از قیمت ها بیندازیم:

 • Bitmain Antminer V9: 15 دلار آمریکا
 • Halong Mining DragonMint: 2،226.92 دلار آمریکا
 • Bitmain Antminer S9: 5999 دلار آمریکا

پاداش هر بلوک استخراج شده 12.5 BTC است. که حدود صد هزار دلار آمریکا ارزش دارد! با این حال ، استخراج کنندگان ASIC گران ، پر سر و صدا و بسیار گرم می شوند! و حتی با استفاده از Antminer S9 ، احتمال حدس زدن شماره کد توسط خود شما بسیار کم است. به همین دلیل است که بیشتر کارگران استخراج به استخرهای استخراج می پیوندند. بنابراین ، استخرهای استخراج Bitcoins چیست?

استخرهای استخراج

استخرهای استخراج گروهی از استخراج کنندگان بیت کوین هستند که از قدرت محاسباتی ترکیبی خود برای استخراج بیت کوین استفاده می کنند. ماینرها پس از استخراج بلوک های جدید ، پاداش خود را تقسیم می کنند. حتی نیازی به خرید تجهیزات استخراج ندارید. می توانید از استخر در سایت هایی مانند استخراج انرژی استخراج کنید هاش فلر. این بدان معنی است که شما سهمی از پاداش را دریافت می کنید بدون هیچ زحمت زیادی!

به هر طریقی که نحوه بدست آوردن بیت کوین را انتخاب کنید ، به مکانی برای ذخیره اطلاعات مورد نیاز برای دسترسی به بیت کوین خود نیاز خواهید داشت. به این ذخیره سازی کیف پول بیت کوین گفته می شود. کیف پول بسیار مهم است ، بنابراین بگذارید بیشتر به شما بگویم

کیف پول بیت کوین

کیف پول بیت کوین شامل دو نوع اطلاعات است. آنها کلید خصوصی و کلید عمومی هستند. فکر کنید کیف پول بیت کوین مانند آدرس ایمیل شماست.

وقتی کسی می خواهد برای شما ایمیل ارسال کند ، از آدرس ایمیل شما استفاده می کند ، درست است؟ خوب ، وقتی کسی بخواهد برای شما بیت کوین ارسال کند ، از کلید عمومی شما استفاده می کند. می توانید کلیدهای عمومی خود را با هرکسی به اشتراک بگذارید.

اگر می خواهید ایمیل های خود را بخوانید یا ایمیل جدیدی ارسال کنید ، برای باز کردن حساب خود از گذرواژه خود استفاده می کنید. کلیدهای خصوصی شما برای بیت کوین شما مانند رمز عبور است. این بدان معنی است که فقط شما باید کلیدهای خصوصی خود را ببینید! انواع مختلف کیف پول بیت کوین وجود دارد. کیف پول های بیت کوین می توانند:

نحوه دریافت کیف پول موبایل بیت کوین سیار

برای دسترسی به بیت کوین خود می توانید از تلفن همراه استفاده کنید. کپی و ایربیتز هر دو کیف پول بیت کوین تلفن همراه را برای تلفن های iOS و Android ارائه می دهند. استفاده از کیف پول موبایل بیت کوین دلیل بسیار خوبی برای از دست ندادن تلفن خود به شما ارائه می دهد!

نحوه دریافت کیف پول رومیزی بیت کوین دسکتاپ این کیف پول نرم افزاری است که مستقیماً روی لپ تاپ یا رایانه شخصی خود نصب می کنید. الکتروم یک کیف پول رومیزی رایج است که برای سیستم های Mac ، Linux و Windows موجود است. کیف پول های رومیزی دیگری که باید به آنها فکر کنید ، هستند هجرت و اسلحه خانه. کیف پول های رومیزی فقط به اندازه رایانه ای که روی آن نصب شده ایمن هستند.

نحوه دریافت کیف پول آنلاین بیت کوین برخط این نوع کیف پول معمولاً توسط صرافی های بیت کوین ارائه می شود (و من در یک لحظه در مورد آن صحبت خواهم کرد!). کیف پول آنلاین می تواند هنگام خرید و معامله بیت کوین مفید باشد. هرچند هرگز نباید بیت کوین خود را در کیف پول آنلاین بگذارید.

نحوه دریافت کیف پول سخت افزاری بیت کوین سخت افزار می توانید کلیدهای خود را روی کیف پول سخت افزاری قابل جابجایی ذخیره کنید. اینها مانند کارتهای USB برای بیت کوین هستند. ممکن است گران باشند اما بسیار ایمن نیز هستند. مارک های برتر شامل لجر نانو اس که می توانید برای آن بخرید 80 دلار یا دلار ترزور کیف پول که حدود 100 دلار است.

نحوه دریافت کیف پول کاغذی بیت کوین کاغذ یکی از ایمن ترین روش های ذخیره بیت کوین خود داشتن کیف پول کاغذی است. اینها چاپ کلید عمومی و کلید خصوصی شما هستند. می توانید کیف پول کاغذی به صورت رایگان تهیه کنید اینجا. نکته خوب کیف پول های کاغذی این است که بسیار ایمن هستند. نکته بد این است که آنها از کاغذ ساخته شده اند! آنها را خیس نکنید و اجازه ندهید سگ عمه شما با آنها بازی کند!

هر نوع کیف پول مزایا و معایبی دارد. به همین دلیل مهم است که بیش از یک مورد داشته باشید. کیف پول هایی که به اینترنت متصل هستند ، ذخیره سازی گرم نامیده می شوند. کیف پول هایی که آفلاین هستند ، سردخانه نامیده می شوند. بهترین راه برای نگهداری کلیدهای عمومی و خصوصی مخلوط کیف پول سرد و گرم است. و هر کیف پول که استفاده می کنید ، آنها را از آن سگ دور نگه دارید!

حال بیایید به روش های دیگری نگاه کنیم که چگونه بیت کوین را در کیف پول خود قرار دهید …

نحوه دریافت بیت کوین: خرید آنلاین بیت کوین

ساده ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین خرید برخی است. محبوب ترین روش خرید بیت کوین صرافی بیت کوین است. بنابراین ، مبادلات بیت کوین چیست?

سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده

صرافی های بیت کوین بازارهای آنلاین هستند که در آن می توانید بیت کوین بخرید یا بفروشید. صرافی های مختلف بیت کوین خدمات مختلفی را ارائه می دهند. بیشتر کاربران به ثبت نام با اطلاعات شخصی احتیاج دارند. صرافی های بیت کوین همچنین هزینه خدمات خود را دریافت می کنند. در اینجا چند مورد از محبوب ترین مبادلات برای امتحان شما وجود دارد:

 • Coinbase یک معامله کارگزار آنلاین است که به این معنی است که بیت کوین را برای شما با قیمت تعیین شده خریداری می کند. Coinbase یک پلت فرم بسیار محبوب برای کاربرانی است که برای اولین بار بیت کوین می خرند. این یک روش سریع و آسان برای دستیابی به بیت کوین است. این همچنین دارای ویژگی های امنیتی عالی است که کیف پول آنلاین خود را نیز در بر می گیرد. کاربران می توانند بیت کوین را با ارزهای فیات و سایر ارزهای رمزپایه مانند Litecoin یا Ether خریداری کنند. توجه داشته باشید: ارزهای فیات واحد پول رسمی کشورها هستند. دولت های ملی از آنها پشتیبانی می کنند. به عنوان نمونه ارزهای فیات می توان به ین ژاپن (JPY) ، دلار کانادا (CAD) و زلوتی لهستان (PLN) اشاره کرد..
 • Bitfinex یک بستر تجارت آنلاین است که در آن خریداران و فروشندگان می توانند بیت کوین را با قیمت های مختلف معامله کنند. کاربران می توانند بیت کوین را با ارزهای فیات و سایر ارزهای رمزپایه خریداری و بفروشند. Bitfinex ویژگی های تجاری پیشرفته تری با سکه های مختلف ارائه شده برای تجارت مانند Ripple ، EOS ، Dash و Monero به کاربران ارائه می دهد. این می تواند مبادله را برای استفاده معامله گران جدید دشوارتر کند.
 • Bittrex یکی دیگر از مراکز خرید و فروش آنلاین است که مجموعه گسترده ای از ارزهای رمزپایه را برای تجارت ارائه می دهد. با این حال ، تجارت ارز فیات را ارائه نمی دهد. این بدان معناست که چگونگی دریافت بیت کوین راهی عالی نیست مگر اینکه در حال حاضر ارزهای رمزپایه دیگری داشته باشید. تازه کارها تا زمانی که تجربه تجارت بیشتری نداشته باشند باید از صرافی هایی مانند Bittrex خودداری کنند.

اگر به این فکر می کنید که چگونه بیت کوین را بصورت آنلاین دریافت کنید ، Coinbase بهترین مکان برای شماست. این سایت ایده آل برای تازه واردین رمزنگاری برای خرید سریع ، ایمن و ارزان بیت کوین است.

شاید شما بخواهید از خانه بیرون بروید و بیت کوین را با پول نقد خریداری کنید؟ سپس شما باید بدانید که چگونه بیت کوین را در منطقه محلی خود بدست آورید!

خرید بیت کوین … در دنیای واقعی!

چگونه می توان بیت کوین را در دنیای واقعی دریافت کرد

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

LocalBitcoins

اگر می خواهید بدانید که چگونه بیت کوین در منطقه محلی خود بدست آورید بهترین مکان برای بازدید است LocalBitcoins.com. این وب سایت به شما کمک می کند افرادی را در زادگاه خود پیدا کنید که بخواهند بیت کوین بفروشند.

LocalBitcoins یک تبادل نظیر به نظیر است و تاجران مایل به فروش بیت کوین در بیش از 15000 شهرها در 248 کشورهای مختلف. LocalBitcoins راهی عالی برای دیدار همزمان با جامعه رمزنگاری و خرید بیت کوین است! ممکن است قیمتی که برای Bitcoin peer-to-peer پرداخت می کنید بالاتر از آن باشد که در مبادلات رمزنگاری پرداخت خواهید کرد.

نکته برتر: همیشه هنگام خرید Bitcoins peer-to-peer مراقبت کنید. اگر شخصاً با فروشنده ای ملاقات کردید ، دوست خود را بردارید و این کار را همیشه در مکان عمومی انجام دهید!

خودپرداز بیت کوین

اگر می خواهید به پیاده روی بروید اما دوست ندارید به انجمن رمزنگاری بپیوندید ، گزینه دیگری برای شما وجود دارد – خودپردازهای بیت کوین. هر چند خودپردازهای Bitcoins چیست?

خوب ، دستگاه های خودپرداز بیت کوین مانند دستگاه های نقدی عادی هستند ، اما شما بجای برداشت پول نقد ، بیت کوین را به کیف پول ارسال می کنید. رادار خودپرداز سکه به شما کمک می کند دستگاه نقدی بیت کوین را در جایی نزدیک خود پیدا کنید. این سایت خودپردازهای بیت کوین را به طور کامل فهرست می کند 70 کشورها پس نگاهی بیندازید.

تمام آنچه شما نیاز دارید کارت بانکی ، کیف پول بیت کوین و نقشه است! با این حال ، باید به یاد داشته باشید که دستگاه های خودپرداز بیت کوین یک روش کاملا گران قیمت برای خرید بیت کوین است.

اکنون شما می دانید که چگونه با استخراج ، صرافی های آنلاین ، پول نقد و حتی خودپرداز بیت کوین بدست آورید. در مرحله بعدی ، می خواهم در مورد چند روش دیگر نحوه بدست آوردن بیت کوین به شما بگویم …

کسب بیت کوین

یک راه عالی برای بدست آوردن بیت کوین کسب درآمد آن است. برای مردم آسان تر است که Bitcoin را به عنوان پرداختی برای کارهایی که انجام می دهند بپذیرند. بنابراین ، اگر مشاغلی را اداره می کنید یا خود اشتغالی دارید ، به راحتی از مشتریان خود بخواهید که به شما بیت کوین پرداخت کنند. برای کسب و کارهایی که می خواهند در بیت کوین پرداخت شوند ، کمک زیادی در دسترس است. یک سرویس که بسیار توصیه می شود این است BitPay.

چگونه Bitcoin BitPay دریافت کنیم

روش دیگری که همه می توانند برای به دست آوردن بیت کوین از آن استفاده کنند شیر آب بیت کوین است. شیرهای بیت کوین چیست؟ شیرهای بیت کوین وب سایت ها یا اپلیکیشن هایی هستند که با اتمام یک captcha یا کار با بیت کوین به کاربران پاداش می دهند. این کار می تواند به راحتی تماشای تبلیغات باشد ، اما همچنین می تواند به اندازه تماشای تبلیغات خسته کننده باشد!

به طور مختصر و AirDrips به کاربران اجازه دهید با پر کردن نظرسنجی ها و انجام بازی ها ، بیت کوین کسب کنند. برخی از منتقدان فکر می کنند شیرهای آب بیت کوین کلاهبرداری است بنابراین مراقب باشید. ممکن است ساعتها مشغول انجام وظایف باشید و چیزی به شما پرداخت نشود!

افکار نهایی

اکنون می دانید که چگونه بیت کوین بدست آورید. در مرحله بعدی ، تنها کاری که شما باید در مرحله بعدی انجام دهید این است که تصمیم بگیرید کدام راه برای شما بهترین است. خدمتی را انتخاب کنید که با استفاده از آن احساس راحتی می کنید.

برخی از تازه کارهای رمزنگاری مهارت های فنی خوبی دارند. آنها ممکن است بخواهند استخراج Bitcoin را امتحان کنند. دیگران ممکن است در بیرون رفتن و دوست یابی عالی باشند. برای آنها ، مبادلات نظیر به نظیر ممکن است بهترین مکان برای دریافت بیت کوین باشد.

برای بیشتر تازه واردهای رمزنگاری ، صرافی های آنلاین بیت کوین بهترین مکان برای دریافت بیت کوین خواهد بود. سایت هایی مانند Coinbase و Bitfinex ارزان ، استفاده آسان و ایمن هستند.

اکنون می دانید که چگونه ماجراجویی بیت کوین خود را شروع کنید. چگونه بیت کوین دریافت خواهید کرد؟ هر راهی را که انتخاب کردید ، ایمن بمانید و به من بگویید که چگونه کار می کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map