Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

اگر یک نگاه واحد بیندازیم جهان رمزنگاری امروز ، ما به سرعت متوجه خواهیم شد که استخراج ابری در محافل استخراج ارزهای رمزنگاری شده یک موضوع بسیار داغ است. به تدریج بیشتر و بیشتر مردم مایل به دانستن چیزهای مختلف در مورد هستند استخراج ابر – چگونه کار می کند ، چه کسانی ارائه دهنده خدمات هستند ، چه هزینه هایی دارند و غیره. به طور طبیعی ، بسیاری از مردم به سمت استخراج رایگان ابر گرایش پیدا می کنند ، زیرا به نظر می رسد جذاب ترین گزینه در آنجا باشد.

در این آموزش ، ما می خواهیم در مورد همه موارد مربوط به استخراج ابری صحبت کنیم. ما هر دو مورد را پوشش خواهیم داد تعاریف اساسی و موارد عمیق تر در این راه ، من چند نمونه از بهترین ارائه دهندگان استخراج معادن ابری در آنجا را به شما ارائه می دهم ، چه بصورت پولی و چه رایگان.

از زمان بحث کدامیک بهتر است – استخراج ابر پولی یا رایگان – به نظر می رسد یک مسئله مداوم باشد ، من همچنین در مورد برخی از موارد مثبت و منفی که هر دو گزینه دارند صحبت می کنم.

به هر حال ، حتی استخراج ابری رایگان نیز یک گزینه است ، شما همچنین می توانید در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده و با انتخاب صرافی های قابل اعتماد ارز رمزپایه مانند Coinbase ، Binance و Coinmama ، بلافاصله معامله را شروع کنید..

حال ، بیایید در مورد استخراج ابر بیشتر بدانیم.

Cloud Mining چیست?

برای ایجاد یک نوع مکالمه و درک دایره ای کامل ، بیایید آن را از بالا گرفته و ابر استخراج را تعریف کنیم.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

استخراج ابر معمولاً به صورت ریموت تعریف می شود استخراج ارز رمزنگاری شده سرویس. این سرویس توسط میزبان (افرادی که خدمات استخراج ابری را در اختیار دارند و می فروشند) که دارند مزارع (مجموعه عظیمی از سکوهای معدن ، که معمولاً در تأسیسات بزرگ و مشخص برگزار می شوند).

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

میزبانها معمولاً شرکتهای بزرگی هستند که متخصص در استخراج ابر. این شرکت ها مقادیر زیادی سخت افزار دکل استخراج (GPU ، مادربرد ، پردازنده و غیره) را خریداری می کنند و صدها دکل درست می کنند. به طور طبیعی ، آنها در واقع شده اند به ترتیب ساختمانهایی در اندازه – گاراژهای عظیم ، انبارها و غیره نوع ساختمان مهم نیست – تنها شرایط قبض برق ارزان و خنک کننده و تهویه مطبوع مناسب است.

به دلایلی از استخراج ابر محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

اول از همه ، بسیار در دسترس. معمولاً افراد معمولاً فضای کافی یا منابع لازم برای یک عملیات استخراج موفق را ندارند. با این حال ، با کمک ابر استخراج ، تقریباً همه می توانند “داشته باشند” تعیین شده سکوهای معدن که به مرور درآمد ایجاد می کنند.

دلیل محبوب دیگر این است هزینه (یا فقدان یکی). مطمئناً ، می توانید به کسی بابت خدمات میزبانی خود پرداخت کنید. با این حال ، استخراج رایگان ابر نیز امری مهم است – با استفاده از این گزینه ، هرگونه هزینه احتمالی را حذف می کنید. بسیاری از مردم هزاران دلار برای خرید سکوها و نگهداری آنها ندارند. در چنین حالاتی ، استخراج رایگان ابر به گزینه ای بسیار وسوسه انگیز تبدیل می شود.


Cloud Mining vs Free Cloud Mining

از آنجا که به نظر می رسد بیت کوین محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در زمینه استخراج ابری است ، این سکه ای است که من از این مرحله به بعد استفاده خواهم کرد و به آن اشاره خواهم کرد.

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

بحث در مورد آن یکی از دو تا (استخراج ابری رایگان و پولی) بهتر و ارزشمندتر است ، یک موضوع مداوم در انجمن رمزنگاری است. در حالی که استدلال هایی وجود دارد مبنی بر اینکه هرچه بیشتر بازی کنید – هرچه درآمد بیشتری کسب کنید ، ماینرهای ابری رایگان بر عدم پرداخت اولیه به عنوان عامل اصلی تأکید دارند. بیایید نگاهی دقیق به این دو نوع گزینه استخراج ابر بیت کوین بیندازیم.

هرچند آنچه باید بدانید این است که گزینه های پولی بهتر از گزینه های رایگان هستند. همین مورد در کیف پول های رمزنگاری نیز صدق می کند. بهتر است هزینه یک کیف پول سخت افزاری امن و قابل اعتماد, مانند Ledger Nano X و Trezor Model T ، از یک گزینه آنلاین استفاده کنید.

استخراج Cloud Cloud: جوانب مثبت و منفی

استخراج ابر پرداخت شده در برنامه های مختلف شما به عنوان مشتری, طرحی انتخاب کن که بیشتر به شما مناسب است (بعضی از سایت ها و شرکت ها حتی برنامه های سفارشی ارائه می دهند). پس از آن شما به سادگی در مورد یک جدول زمانی تصمیم می گیرید ، مگر اینکه یکی از آنها قبلاً داده شده باشد.

انواع مختلف بیت کوین برنامه های استخراج ابر متفاوت است نرخ هش. نرخ هش به سادگی نشانگر قدرت دکل یا به عبارت دیگر میزان بیت کوین است که می تواند در هر زمان مشخص استخراج کند..

معدنچیان ابر پرداخت شده موافقت می کنند که هزینه اولیه برای یک قرارداد می تواند تا حدی (یا بسیار) گران باشد. با این حال ، آنها تأکید می کنند که همه چیز بستگی به نوع هش ریت شما دارد. هرچه پرداخت پیش پرداخت بیشتر باشد ، سرعت هش دریافتی شما سریعتر خواهد بود و به نوبه خود, هرچه زودتر متوجه نتایج سودده شوید.

توانایی طرح های سفارشی ایجاد کنید همچنین سهم بزرگی در این امر دارد. یک برنامه سفارشی به این معنی است که شما می توانید مبلغی را که می خواهید پرداخت کنید یا سرعت دکل را برای من انتخاب کنید. برخی از شرکت ها حتی گزینه ای را به زمان فرآیند استخراج ابر خود را انتخاب کنید – شاید بخواهید برای یک یا دو ماه استخراج کنید تا ببینید چه شکلی است یا حتی ممکن است به یک قرارداد مادام العمر بپردازید.

قیمت

وقتی صحبت از معایب استخراج ابر پرداخت شده, اولین و بدیهی است که احتمالاً باید قیمت باشد. استخراج ابر پرداخت شده بسیار گران است. بسته به میزان پولی که تصمیم گرفته اید در استخراج ابری سرمایه گذاری کنید ، حتی پرداختن به برنامه های ورود بسیار گران به نظر می رسد.

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

برنامه های ورودی استخراج معادن ابر معمولاً از شروع می شود حدود 200 – 300 دلار. با در نظر گرفتن افزایش های معمول قیمت برای سطوح زیر در برنامه ها ، این یک قیمت مناسب برای شروع است. با یک برنامه ورود ، حداقل سرعت هش را می گیرید ، در حالی که زمان برنامه ممکن است متفاوت باشد. اینها برنامه های استخراج ابر در سطح ابتدایی بیشتر برای افرادی طراحی شده است که دارند هرگز تجربه قبلی نداشته ام با استخراج ابری ، و به سادگی می خواهید برای آن احساس.

دیگران جدی و جدی هستند تعیین کرد که استخراج ابر آینده است درآمد مالی آنها از همان ابتدا بسیار بیشتر سرمایه گذاری می کند. این به خودی خود مشکلی نیست ، اما چنین سرمایه گذاران باید آگاه باشند و تحقیقات خود را انجام دهید!

بسیاری از شرکتهای مبتنی بر سو ill قصد در خارج وجود دارند که ممکن است اجازه دهند سطوح پایین قراردادها تصویب شود. این اتفاق صرفاً به این دلیل اتفاق خواهد افتاد که آنها امیدوارند که فرد در نهایت قرارداد خود را به یک قرارداد گران تر ارتقا دهد. با این حال ، آنها به فرصتی برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران بزرگتر می رسند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

استخراج رایگان ابر – موافقان و مخالفان

وقتی صحبت از استخراج رایگان بیت کوین, بزرگترین بحث این است که آیا ارزش آن را دارد یا نه.

استخراج ابر رایگان به مردم امکان می دهد تا به زمین دسترسی پیدا کنند دنیای استخراج ارز رمزنگاری شده بدون نیاز به سرمایه گذاری در هزینه های اولیه. هنگامی که “Google cloud mining free” را در Google جستجو می کنید ، صدها سایت ظاهر می شوند که تخصص و خدمات خود را در منطقه استخراج فضای ابری رایگان ارائه می دهند.

نحوه استخراج رایگان ابر در حالی که میزبان است چگونه کار می کند هیچ هزینه اولیه ای نیاز ندارید, آنها علاوه بر هزینه های برق و هزینه های نگهداری ، بخشهای خاصی از درآمد ماهانه شما را نیز می گیرند. هنگامی که شما در مورد استخراج بیت کوین ابری صحبت می کنید ، این یک مسئله حتی بزرگتر می شود.

بیت کوین به عنوان یکی از کندترین ها شناخته می شود (اگر نه کندترین) سکه های رمزنگاری برای استخراج است. این به دلیل محبوبیت و سقف بازار آن است. بسیاری از مردم می خواهند حداقل مقدار کمی از آنها را داشته باشند بیت کوین. بعضی از آنها خواهان این هستند که صرفاً برای احساسات ، دیگران – در مقابل دوستان و همکاران خودنمایی کنند.

به خاطر همین, استخراج ابر بیت کوین (رایگان) به روندی تقریباً ابدی تبدیل می شود. این واقعیت که از قبل رایگان است ، به این معنی است که سرعت آن کند خواهد بود ، بنابراین وقتی Bitcoin (به عنوان رمزنگاری آهسته برای معدن) را به این معادله اضافه می کنید ، هر گونه سود تقریباً غیرقابل مشاهده است.

مشکل کلاهبرداری

مسئله دیگر در مورد استخراج رایگان ابر این است که این منطقه از اشباع شده است کلاهبرداران و کلاهبرداران. این میزبان ها معمولاً نیازی به ارائه اثبات اثبات کار (یا به سادگی ارائه جعلی) نمی بینند. به این دلیل است که آنها خدمات خود را “*رایگان*! “.

این افراد صفحات خانگی خوب و براق و “بسیاری از بررسی های مثبت” را دارند. با این حال ، به محض تایپ نوعی اطلاعات شخصی ، می توانید مطمئن باشید که برای همیشه از بین رفته است.

اگر به دنبال ارائه دهندگان خدمات استخراج ابری Bitcoin (رایگان) هستید ، همیشه تحقیق خود را انجام دهید و بیش از یک مکان را جستجو کنید. انجمن ها و اتاق گفتگوی آنلاین مکانی عالی برای شروع هستند. در اینجا ، مردم معمولاً توصیه ها و نکات خوبی در مورد چگونگی جلوگیری از کلاهبرداران فوق الذکر ارائه می دهند.

سایت های استخراج رایگان ابر

اکنون که شما یک ایده کلی در مورد اینکه استخراج ابری بیت کوین با پرداخت و رایگان چیست (و جوانب مثبت و منفی دو نوع استخراج) ، می توانیم در مورد برخی از مشهورترین شرکت ها و سایت های استخراج ابر ابر صحبت کنیم.

ماینر فارم

ماینر فارم یکی از موارد دیگر است سایت های معروف استخراج ابر معروف. این شهرت معتبر بودن ، قابل دسترس بودن و استفاده آسان را دارد.

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

نحوه کار MinerFarm این است که آنها به شما پیشنهاد می دهند 100Gh / s رایگان برای ثبت نام در سایت خود. اگر این خیلی کم به نظر می رسد ، همیشه می توانید برای کسب درآمد بیشتر ، برنامه خود را ارتقا دهید. برداشت آسان و سریع است ، و همچنین پشتیبانی مشتری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

چندرسانه ای

در حالی که به ارائه دهندگان استخراج معادن ابری پرداخت می شود, چندرسانه ای نسخه خود را از استخراج رایگان ابر دارد. آنها به شما پیشنهاد می دهند 30 GH / s به عنوان یک برنامه مادام العمر فقط برای ثبت نام در سایت خود.

جالب در مورد Multimining این است که آنها همچنین یک برنامه ارجاع دارند – اگر افراد بیشتری را به سایت خود بیاورید ، رمزعبور بیشتری کسب خواهید کرد. این شرکت یک سایت استخراج رایگان ابر استخراج شده است ، بنابراین آنها را بررسی کنید!

EOBOT

EOBOT کمی کمتر از سایر سایت های استخراج ابری بیت کوین رایگان در این لیست شناخته شده است. با این وجود ارزش ارزش گذاری سایت و بررسی سایت را دارد.

در حالی که ذاتاً آزاد نیست, EOBOT برنامه های مناسب استخراج ابر را ارائه می دهد برای هزینه های تقریباً غیر قابل توجه مثال فوق یکی از برنامه های آنها را نشان می دهد (اگر تصمیم به پرداخت دلار آمریکا دارید).

استخراج رایگان ابر: یک راهنمای جامع

حتی اگر EOBOT چندان شناخته شده نباشد ، در بیش از چند مقاله که در مورد استخراج رایگان بیت کوین ابری صحبت شده است ، از آنها نام برده شده است ، بنابراین دریغ نکنید خودتان از آنها دیدن کنید!

یک خلاصه کوتاه

با ظهور ارزهای رمزپایه ، فقط وقت مسئله بود که افراد نوآور به فکر انواع مختلفی بیفتند برنامه های تجاری برای کسب درآمد از آنها. استخراج ابر یکی از نتایج چنین ایده هایی است.

با دستیابی آرام آرام اما مطمئناً جهان ، افراد بیشتری خواهان درگیر شدن هستند. برخی تصمیم می گیرند که به توسعه دهندگان بلاکچین تبدیل شوند ، دیگران به سادگی تک تک اطلاعاتی را که به صورت آنلاین پیدا می کنند می خوانند. استخراج ابر بیت کوین فقط راهی است که مردم نه تنها می توانند از آن استفاده کنند به انجمن بپیوندید علاقه مندان به رمزنگاری اما همچنین سود منفعلانه کسب کنید در کنار.

وقتی صحبت از استخراج ابر Bitcoin بیت کوین خدمات ، همه چیز بسیار ساده است. شما به سادگی طرحی را انتخاب کرده و نحوه عملکرد سرویس را می بینید. پیچیده ترین قسمت در اینجا احتمالاً انتخاب میزبان مناسب است.

همیشه پیشینه میزبان را بررسی کنید – وب سایت آنها (یا وب سایت ها) را مشاهده کنید ، تمام بررسی هایی را که می توانید پیدا کنید بخوانید. همچنین بررسی کنید که آیا نوعی دارند یا خیر اثبات آمار کار (و در صورت وجود ، آنها را از طریق سایت های مختلف دیگر دوباره بررسی کنید).

استخراج رایگان ابر کمی است پیچیده تر. وقتی با ابر استخراج پولی مقایسه می شود, شما باید خیلی بیشتر تحقیق کنید. فقط در این صورت است که می توانید با ارائه دهنده خدمات استخراج ابری خود در یک رابطه تجاری طولانی مدت قرار بگیرید.

اگرچه یک چیز خوب در مورد استخراج رایگان ابر وجود دارد. شما این فرصت را دارید که سایت را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در آن ، آزمایش کنید. اگر گزینه های پشتیبانی مشتری ، امنیت یا نرخ هش مناسب شما نیست ، همیشه می توانید روی برگردانید و به دنبال یک میزبان جدید استخراج ابر باشید.

نتیجه

اعم از استخراج ابری رایگان یا پولی ، همیشه وقت خود را صرف کنید انتخاب یک میزبان مناسب و معقول. یکی از راه های انجام این کار بررسی اندازه گیری های امنیتی آنها است. برخی از شرکت ها امنیت ضعیفی را ارائه می دهند یا حتی شهرت شکسته یا هک شده در گذشته را دارند.

در چنین مواردی ، فرقی نمی کند که نرخ هش آن شرکت ها از پشت بام باشد یا زیباترین رابط ها را ارائه دهد – قابل اعتماد نیستند.

اگر تمام سود و درآمد شما به سرقت برود ، مهم نیست که سایت چگونه به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، تصور کنید اگر داشتید پرداخت شده برای یک سرویس استخراج ابری. در این صورت ، شما خطر می کنید نه تنها ارز رمزنگاری شده خود را از دست می دهید, بلکه شما نیز هست کارت اعتباری هک می شود!

به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید از ارزهای رمزپایه خود محافظت کنید ، باید انتخاب کنید کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد, مانند لجر نانو ایکس و ترزور مدل T.

معامله کیف پول لجر اکنون فعال است:

در مجموع ، امیدوارم که اکنون درک گسترده تری از استخراج رایگان ابر داشته باشید. گزینه های زیادی در بازار وجود دارد – قابل درک است که ممکن است انتخاب فقط یک گزینه دشوار باشد. تحقیق خود را انجام دهید ، ذهنیت انتقادی داشته باشید و باید تنظیم شوید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector