Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

بعد از بیت کوین اولیه موفقیت اصلی را به دست آورد, بسیاری از علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند به این سکه رمزنگاری شده اند. برخی از افراد فقط می خواستند بدانند که این اعتیاد به مواد مخدره چیست ، در حالی که دیگران در سرمایه گذاری و کسب درآمد از بیت کوین بسیار مصمم بودند.

قبل از هر چیز دیگری ، الف کیف پول نگهدار رمز ارز که نه تنها کاملاً کاربردی است بلکه از سطح بالایی از امنیت برخوردار است و باید اولویت شماره یک برای گروه دوم افراد باشد. به همین دلیل امروز ما در مورد امن ترین گزینه های کیف پول بیت کوین و کجا می توان آنها را پیدا کرد.

ما در ابتدا با نام بردن سریع از چند دلیل شروع خواهیم کرد بیت کوین باید باشد نقطه مورد علاقه برای هرچی سرمایه گذاران بالقوه اونجا سپس انواع کیف پول های موجود را مرور می کنم ، در مورد آنها صحبت می کنم مزایا و معایب و ببینید آیا می توانیم آن را پیدا کنیم و نام ببریم امن ترین کیف پول بیت کوین در آنجا.

بیت کوین

احساسی که درباره آن دارید ، نمی توان انکار کرد که این ارز رمزپایه با جهش ناگهانی و انفجاری خود به جریان اصلی ، سر و صدایی ایجاد کرده است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

اما آیا این سکه به اندازه تبلیغات تبلیغاتی خوب و مفید است؟ خوب ، قبل از اینکه سعی کنیم بفهمیم امن ترین کیف پول بیت کوین, من به شما در مورد چند دلیل اساسی که مردم تمایل دارند اینطور فکر کنند را برای شما می گویم و سپس به شما اجازه می دهم تصمیم خود را بگیرید.

  • گمنامی. بیت کوین در مورد معاملات انجام شده یا مشارکت در آن بی هویت مطلق است. هر بار که وارد چنین معاملات می شوید معامله, آ آدرس تصادفی از طرف شما تولید می شود – هیچ راهی برای ردیابی این معاملات وجود ندارد – اسرار شما با بیت کوین ایمن است.
  • تمرکززدایی. بیت کوین است غیرمتمرکز, به این معنی که هیچ شخص یا سازمانی مالک آن نیست. این ، به نوبه خود ، به این معنی است که هیچ کس نمی تواند در معامله ای که شما با فرد یا شرکت دیگری انجام می دهید درگیر شود – این رابطه کاملاً نظیر به نظیر هیچ شخص ثالثی مانع راه نمی شود.
  • سریع و ارزان. وقتی با سایر روشهای فیات مقایسه می شود پرداخت یا ارسال پول, بیت کوین بسیار سریع و بسیار ارزان است. از آنجا که غیر متمرکز است ، هیچ کسی نمی تواند از پرداخت ها و نقل و انتقالات شما مالیات بگیرد – در هر کجای دنیا که باشید!

اینها هستند نکات اصلی مورد علاقه ای که مردم هنگام صحبت در مورد مزایای بیت کوین بر آن خط می کشند. با توجه به اطلاعات ارائه شده در بالا ، به شهرت رسیدن بیت کوین دست کم با کمی منطقی بودن منجر می شود.

انواع مختلف کیف پول بیت کوین

زیاد است کیف پول های مختلف امن Bitcoin… اما شما اینجا هستید تا مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنید ، درست است?

خوب ، قبل از اینکه ایمن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم ، ابتدا باید با دو نوع اصلی کیف پول موجود آشنا شویم.

کیف پول داغ

اصطلاح “کیف پول گرم” اشاره دارد دیجیتال (آنلاین یا دسک تاپ) کیف پول. این نرم افزاری است که بیت کوین شما (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری) را در آن ذخیره می کند رمزگذاری شده, سرورهای آنلاین.

احتمالاً به راحتی می توان گفت کیف پول دیجیتال موجود است محبوب ترین انتخاب هنگامی که صحبت از حفاظت از بیت کوین می شود. به طور طبیعی ، چند دلیل وجود دارد که چنین است.


اول از همه ، آنها در دسترس ترین گزینه وجود دارد. تمام آنچه برای تهیه آن باید انجام دهید این است که فقط به یک کیف پول دیجیتال مراجعه کنید سایت اینترنتی و آن را بارگیری کنید. بله ، به همین راحتی است.

امن ترین کیف پول بیت کوین: کیف پول دیجیتال.

وجود دارد کیف پول دیجیتال پرداخت شده, ولی اکثر از آنها هستند کاملا رایگان. این ، به نوبه خود ، به تقریباً هر کس و همه امکان می دهد یکی از آنها را بدست آورند و ببینند آیا برای عنوان “امن ترین کیف پول بیت کوین” مناسب هستند.

دلیل بزرگ دیگر محبوبیت آنها واقعیت این است که می توانند تمام ارزهای رمزپایه را ذخیره کنید.

اکنون ، یک کیف پول دیجیتال نمی تواند هر ارز رمزنگاری شده موجود را ذخیره کند. با این حال ، برای هر سکه رمزنگاری شده موجود, کیف پول وجود دارد ایجاد شده. معمولاً تیمی که مسئول ایجاد یا توسعه ارز رمزنگاری شده است ، افرادی هستند که کیف پول برای آن نیز ایجاد می کنند.

کیف پول های دیجیتال نیز اغلب هستند چند کاره. برخی از کیف پول ها بسیار زیاد را ارائه می دهند انواع توابع, نه فقط یک سیستم پرداخت-ذخیره سازی ساده. می توانید زبانها را تغییر دهید ، پرداختهای خرد را انتقال دهید و غیره.

وجود دارد نکات منفی قابل توجه در کیف پول داغ, اگر چه. مسئله اصلی که مردم با خود دارند این است امنیت.

نرم افزار ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده دیجیتال در a اتصال مداوم با اینترنت. اطلاعات شما روشن است سرورهای آنلاین. اگر چیزی شبیه به نقص فنی یا نقض هکر رخ می دهد ، پس انداز ارز رمزنگاری شده شما در معرض خطر کلاهبرداری و دزدی قرار دارد. این یک مسئله منفعل و در عین حال ثابت است که باید بخاطر بسپارید.

برخی از وب سایت ها نسخه های کیف پول با محافظت بهتر و ایمن تر از وب سایت های دیگر ارائه می دهند ، اما اگر پس انداز شما همیشه آنلاین باشد ، در پایان روز دائما در معرض خطر.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

کیف پول سرد

کیف پول سرد هستند دستگاه های فیزیکی که برای ذخیره بیت کوین شما در یک محیط امن و محکم طراحی شده اند.

این دستگاه ها ارائه می دهند سطح عالی حفاظت اما هنوز به محبوبیت از راه دور کیف پول های دیجیتال محبوب نیستند.

دلیل اصلی این مسئله دلیل آنهاست برچسب قیمت. دستگاه های ذخیره سازی رمزنگاری فیزیکی تمایل دارند کاملا گران قیمت شوید, به خصوص وقتی با آنها مقایسه می شود نسخه ضد نسخه رایگان – کیف پول های دیجیتال.

یکی دیگر از شکایات مشهور در مورد کیف پول های سرد این است که بیشتر آنها فقط انواع بسیار خاصی از ارزهای رمزپایه را ذخیره می کنند. بیت کوین, اتریوم, موج دار شدن و انواع دیگر رمزنگاری های محبوب خوب هستند ، اما وقتی صحبت از سکه های کمتر شناخته شده یا کمتر مشهور در بازار می شود ، ممکن است تلاش کنید دستگاهی را پیدا کنید که آن را ذخیره کند.

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

شایان ذکر است ، ذخیره سازی سکه رمزنگاری سخت افزاری به هیچ نوع اتصال به اینترنت احتیاج ندارد – این یک کیف پول بیت کوین آفلاین. داده های سکه های شما در داخل دستگاه ذخیره می شود – حتی اگر آنها را به رایانه ای متصل کنید که دارای keylogger یا نوع دیگری از ویروس است ، به احتمال زیاد ایمن هستید.

کیف پول برتر

هر وقت از کسی س aboutال کنید که گزینه بهتر برای کیف پول ذخیره ارز رمزنگاری شده احتمالاً نظرات متفاوتی خواهید داشت – دیجیتال یا کیف پول بیت کوین آفلاین.

بعضی از مردم می گویند کم و بیش ذهنی – که همه چیز به شخص و موقعیت خاص بستگی دارد. ولی اینجا هست یک نکته کلیدی که باید از آن آگاه باشید.

تصور کنید ده بیت کوین دارید. با قیمت فعلی بیت کوین ، این مقدار زیادی پول است! شما تحقیق خود را انجام می دهید و کیف پولی پیدا می کنید که به نظر می رسد متناسب با نیازها و انتظارات شما باشد. شما تمام بیت کوین را به آن کیف پول منتقل می کنید و به زندگی خود ادامه می دهید.

یک هفته بعد می فهمید که همه بودجه شما به سرقت رفته. آنها برای همیشه از بین رفته اند ، همه به این دلیل است که کیف پول مورد استفاده شما هک شده است.

آیا آنچه را که می خواهم بگویم دریافت می کنید؟ در غیر این صورت ، بگذارید تکرار کنم: وجود دارد هیچ چیز مهمتر از امنیت در مورد کیف پول های رمزنگاری نیست. اگر بیت کوین های شما به سرقت برود و دست خالی بمانید ، آیا از این بابت رابط کاربری کمی ناراحت خواهید شد؟ یا به شما اهمیت می دهد که بهترین نرخ انتقال در صنعت است؟ احتمالاً نه ، زیرا در آن مرحله ، شما چیزی برای انتقال نخواهید داشت.

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

امنیت باید باشد شماره یک چیز که هنگام انتخاب کیف پول به شما مربوط می شود ، خواه یک کیف پول باشد دیجیتال یا کیف پول بیت کوین آفلاین. کیف پول بیت کوین ایمن می تواند مشکل باشد ، می تواند در آپارتمان طراحی رنج ببرد یا حتی تا حدی کند باشد – اگر امنیت را تضمین می کند ، بدون هیچ مشکلی خواهد بود.

با این گفته ، بیایید بررسی کنیم برخی از محبوب ترین ها و خوش احترام (و ایمن!) کیف پول که در حال حاضر بر بازار تسلط دارند.

بهترین کیف پول های داغ

ما در ابتدا با بهترین کیف پول های دیجیتالی موجود صحبت خواهیم کرد.

Coinbase

بااینکه Coinbase یک کیف پول دیجیتالی است ، کاملاً نامتعارف.

به نظر بسیاری از مردم این کیف پول داغ است امن ترین کیف پول بیت کوین موجود. این چند کاره, در بازار خود ادغام شده است (این بدان معنی است که نرخ انتقال ، خرید و فروش است خیلی سریع و رایگان) ، مبتدی پسند و بهینه سازی شده است.

نکته جالب در مورد Coinbase این است که به شما پیشنهاد می دهد 100٪ بیمه برای ارز رمزنگاری شده شما. یعنی این سایت ضمانت شما که رمزهای خود هستید سالم و سالم. علاوه بر این ، می توانید اضافه کنید راستی آزمایی ها (مانند تأیید صحت 2 مرحله ای) و حتی توانایی ذخیره رمزنگاری های شما در داخل “طاق ها” را برای حداکثر امنیت فراهم می کنند.

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

خیلی درست به نظر می رسد؟ خوب ، وجود دارد گرفتن: Coinbase فقط بیت کوین را قبول می کند و اتریوم. اگرچه ، با توجه به این واقعیت که شما در حال خواندن یک راهنما هستید به نام “چگونه امن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟” ، احتمالاً به دنبال کیف پول های رمز ارز دیگر نیستید?

به روزرسانی 2021: Coinbase اکنون قبول می کند بیش از 30 ارز رمزنگاری شده, از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و سایر سکه های معروف.

جکس

جکس احتمالاً می تواند یک در نظر گرفته شود کیف پول هیبریدی – این اغلب در گروه “امن ترین کیف پول بیت کوین” قرار می گیرد ، اما گفتن اینکه از چه نوع کیف پول صحبت می کنیم کمی سخت است.

ببینید ، Jaxx می تواند به عنوان یک مورد استفاده شود کیف پول دیجیتال بصورت آنلاین یا از طرف شما دسکتاپ, اما ویژگی اصلی آن این است که اولین کیف پول هوشمند – این واقعیت تقریباً آن را در گروه کیف پول فیزیکی قرار می دهد.

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

Jaxx وقتی صحبت می شود عالی است کیف پول بیت کوین امن – این همه ویژگی های اجباری را دارد که برای یک کیف پول دیجیتال ایمن و مطمئن لازم است.

با این حال ، به دلیل Jaxx’s به روز رسانی مداوم و ادغام های جدید, ممکن است مشکل برای مبتدیانی که در زمینه ارزهای رمزپایه تجربه ندارند ، سخت باشد.

بهترین کیف پول سرد

اکنون من در مورد دو بهترین کیف پول سرد به شما می گویم.

ترزور

ترزور به عنوان ذخیره سازی اصلی بیت کوین سخت افزار در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال امن ترین کیف پول بیت کوین هستید ، Trezor احتمالاً باید در بالای آن لیست باشد.

چگونه مطمئن ترین کیف پول بیت کوین را پیدا کنیم؟

قوی ترین کیفیت Trezor کیفیت آن است امنیت. این قطعه سخت افزار گاهی اوقات با عنوان طاق کیف پول فیزیکی – می توانید آن را به هر دستگاهی وصل کنید ، تمیز یا خراب از طریق بدافزار ، و باعث می شود کلیدهای شما ایمن بمانند (هرچند آن را امتحان نکنید. به طور جدی.).

هزینه های استاندارد ترزور حدود 99 دلار – در مورد کیف پولهای سرد خوب و معتبر ، این قیمت تا حدی یک معیار در نظر گرفته می شود و Trezor رقیب قدرتمندی برای “امن ترین کیف پول بیت کوین” است.

لجر نانو اس

رقیب اصلی Trezor ، لجر نانو اس تجربه کاربری و ویژگی های امنیتی بسیار مشابهی را ارائه می دهد ، اما با قیمت رقابتی.

امن ترین کیف پول بیت کوین: کیف پول های لجر.

هزینه های دفتر حدود 65 دلار آمریکا و است جمع و جور و کاملاً کاربردی. این یک گزینه عالی برای Trezor است و این دو دستگاه سخت افزاری بر بازار کیف پول های آنلاین آفلاین امن و قابل اعتماد تسلط دارند.

امن ترین کیف پول بیت کوین?

شما اکنون در مورد دو مورد از محبوب ترین انواع کیف پول های رمزنگاری شده, نقاط قوت و ضعف آنها. بنابراین … امن ترین کیف پول بیت کوین موجود در بازار چیست؟?

اگر ما کیف پول ها را کاملاً از نظر ایمنی ارزیابی می کنیم, Coinbase و دفتر کل در مورد کیف پول سرد و گرم احتمالاً بهترین شرط بندی شماست.

این به این معنی نیست که کیف پول های دیگر ایمن نیستند یا قابل اعتماد نیستند – فقط Ledger و Coinbase تقریباً کاملاً بر بازار مسلط شد و آنها پایه های بسیار محکم و پایداری برای ادعاهای مربوط به ایمنی خود دارند.

نتیجه

این راهنما جستجوی امن ترین کیف پول بیت کوین بوده است. آیا موفق شدیم؟ خوب ، من فکر نمی کنم پاسخ یک طرفه به این سوال.

پیدا کردن و ارائه امن ترین کیف پول بیت کوین آسان نیست نه به دلیل کمبود اطلاعات یا صلاحیت – فقط به این دلیل که وجود دارد کاملاً چند مدعی برای محل “امن ترین کیف پول بیت کوین”. با گذشت زمان ، انتخاب و انتخاب درست به تدریج دشوارتر می شود.

من فقط داده ام دو نمونه هر کدام برای کیف پول های دیجیتال و فیزیکی. از نظر گذشته ، این فقط یک خراش است که روی سطح تعداد کیف پول های مختلف وجود دارد. اما کیف پول هایی که ذکر کردم (دفتر کل, ترزور و Coinbase) هستند بازیکنان اصلی بازی – همه آنها سالها شهرت دارند ، پیشرفت فن آوری و توسعه کلی دارند. پیش بینی اینکه نوع فناوری مبتنی بر امنیت را ببینیم ، فرض می کنیم ، پنج سال دیگر ، سخت خواهیم بود.

اگر موافق هستید که کیف پول هایی که در این راهنما نامگذاری کرده ام برای نام “بهترین کیف پول بیت کوین” مناسب است ، دریغ نکنید و خود آنها را امتحان کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector