بهترین بستر معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده: افراد دارای رتبه برتر

سلام! به راهنمای من برای بهترین بستر معاملات ارزهای رمزپایه خوش آمدید.

معاملات ارز رمزنگاری شده طی 12 ماه گذشته به فعالیتی بسیار محبوب تبدیل شده است. برای بسیاری از افراد ، این اولین تجربه خرید و فروش دارایی برای تلاش و سودآوری است. تعجب آور نیست که چنین مبتدیانی به این نوع راهنما برای کمک به آنها در یافتن معاملات ارز رمزنگاری شده نیاز دارند!

در طی این مقاله ، با چهار مورد از بزرگترین مبادلات معاملات ارزهای رمزپایه آشنا خواهید شد. مواردی که من انتخاب کردم حداقل به یکی دو دلیل متفاوت عالی هستند. ممکن است بهترین مورد برای معامله گران روز باشد که مایل به خرید و فروش حجم بالایی هستند. در همین حال ، ممکن است یکی بیشتر برای مبتدیان مطلوب باشد.

در این راهنما ، Bittrex ، GDAX ، Binance و Bitfinex را بررسی خواهیم کرد. من در مورد هر سیستم عامل موارد زیر را بیان خواهم کرد: هزینه ها ، ویژگی ها ، امنیت ، در دسترس بودن سکه ، حجم و چگونگی کاربرپسندی هر مبادله.

امیدوارم که در پایان راهنما ، شما می دانید که بهترین معامله تجاری برای معامله گران روز با تجربه زیادی در استفاده از مبادلات و بهترین برای مبتدیان مطلوب بهترین است. همچنین باید کمی در مورد تاریخچه این چهار مبادله گسترده و همچنین اطلاعاتی در مورد هر یک از نقاط ذکر شده در بالا بدانید.

متأسفانه ، ما مجبوریم برخی موارد را مرور کنیم. این مقاله در حقیقت چگونگی تجارت ارز رمزنگاری شده نیست! بدون ارائه آموزش گام به گام در مورد تجزیه و تحلیل فنی و خواندن نمودار ، به اندازه کافی برای پوشش وجود دارد! علاوه بر این ، یادگیری نحوه معامله ارز رمزنگاری شده فقط برای یک مقاله تنها موضوع بسیار پیشرفته ای است.

با تمام آنچه گفته شد ، قبل از اینکه بتوانیم بفهمیم بهترین بستر تجارت ارز رمزنگاری شده برای شما چه چیزهای زیادی دارد.

اگر راحت نشسته اید ، شروع می کنم!

بنابراین ، بهترین بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده چیست؟?

قبل از پرداختن به توضیح برخی از تفاوت های بسیاری از مبادلات خارج از کشور ، مهم است که بهترین سیستم عامل های بالقوه معاملات ارز رمزنگاری را به دو گروه تقسیم کنیم.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

گروه 1

اول ، سیستم عامل هایی وجود دارند که امکان معامله ارزهای رمزنگاری شده در برابر ارزهای فیات را دارند. این مراکز معمولاً فرمهای بیشتری برای شناسایی برای ثبت نام درخواست می کنند.

همچنین آنها اغلب انواع کمتری از سکه های دیجیتالی را در اختیار دارند. Bitcoin ، Ether ، Litecoin و چند مورد دیگر را پیدا خواهید کرد ، اما انتظار ندارید که پروژه های کوچک مبهم را روی آنها پیدا کنید.

گروه 2


نوع دوم بستر تجارت ارز رمزنگاری شده ، سپرده فیات را قبول نمی کند. این صرافی های ارز رمزنگاری شده معمولاً انواع دارایی های دیجیتال را ارائه می دهند که بسیاری از آنها هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده اید (در واقع ، من حتی در مورد بسیاری از آنها چیزی نشنیده ام!)

علاوه بر این ، این سیستم عامل های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده معمولاً فرم های بسیار کمی از شناسنامه را می خواهند. بعضی از آنها حتی چیزی را هم نمی خواهند!

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از این دو نوع صرافی بهترین بستر معاملاتی ارزهای رمزپایه است ، به نیازهای شخصی شما برمی گردد. با این حساب ، بیایید نگاهی به آنچه که ارائه می شود ، بیاندازیم!

توجه: ارز فیات به پولی گفته می شود که توسط دولت ملی صادر می شود. نمونه ارزهای فیات دلار ، یورو ، پوند و یوان است.

مبادلاتی که به فیات سپرده اجازه می دهد

بیایید ابتدا “گروه 1” را بررسی کنیم ، با Bitfinex شروع می کنیم.

Bitfinex

اولین مبادله ای که در بهترین راهنمای پلتفرم معاملاتی ارز رمزنگاری شده با شما بررسی می کنم Bitfinex است.

Bitfinex یک ارز مبادله ای است که در هنگ کنگ مستقر است. این پلتفرم برای اولین بار در سال 2012 راه اندازی شد و از آن زمان به بعد در حال افزایش در کاربران است. Bitfinex خود را به عنوان یک پلت فرم معاملات ارزهای رمزپایه در سطح حرفه ای به بازار عرضه می کند. با این حال ، هیچ چیز خیلی ترسناک نیست که بتواند مبتدیان را از استفاده از آن منصرف کند!

هزینه های Bitfinex

مانند بسیاری از سیستم عامل های معاملات ارز رمزنگاری شده در سطح حرفه ای ، Bitfinex دارای یک مقیاس کشویی برای بررسی میزان پرداخت کارمزد در هر تجارت است. هرچه در طی 30 روز گذشته پول بیشتری معامله شود ، این پلتفرم ارزان می شود. این فقط یکی از روشهای متناسب با Bitfinex برای معامله گران با حجم بالاتر است.

به جای اینکه بخواهم هزینه های آنها را خودم توضیح دهم ، می توانید به جدول زیر نگاه کنید. احتمالاً نیازی به جستجو در آن پایین نخواهید داشت – مقادیر مورد نیاز برای رسیدن به سطح سوم نیز بسیار بیشتر از حد متوسطی است که تاجر می تواند مدیریت کند!

اجرای سفارش پلت فرم معاملات ارز رمزنگاری Bitfinex

توجه: سازنده تاجر است که نقدینگی را به بازار اضافه می کند. این بدان معناست که اگر معامله ای ارسال کنید که فوراً پر نمی شود ، شما سازنده هستید. اگر معامله ای را شروع کنید که فوراً پر می شود (نقدینگی را از بین می برد) ، شما عهده دار آن هستید.

ویژگی های Bitfinex

پلت فرم معاملات ارز رمزنگاری Bitfinex ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • معاملات به دلار و یورو. توجه: اگر می خواهید با ارز فیات تجارت کنید ، باید حساب خود را تأیید کنید.
 • ویژگی های پیشرفته معاملات – اهرم 3.3 برابر ، معاملات حاشیه ای و ده نوع سفارش مختلف. اگر مطمئن نیستید که اینها چیست ، بهتر است با آنها سر و کله نزنید! اگر می خواهید درباره نحوه تجارت ارز رمزنگاری شده بیشتر بدانید ، این مقاله را بخوانید راهنمای کامل ما.
 • ودیعه را می توان با انتقال سیم یا ارز رمزنگاری شده انجام داد.
 • می تواند رابط تجارت را سفارشی کند. این بدان معنی است که شما باید ایستگاه کاری خود را با ویژگی هایی که بیشترین استفاده را دارید شخصی سازی کنید.

Bitfinex کاربر پسند است?

Bitfinex کاربرپسندترین پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری در اطراف نیست. اگر می دانید چه می کنید ، عالی است. با این حال ، اگر تازه وارد تجارت هستید ، درک بسیاری از آن دشوار خواهد بود و ممکن است دریابید که گزینه های بیشتری از آنچه واقعاً نیاز دارید وجود دارد. این دلایل ممکن است Bitfinex را به بهترین بستر معاملاتی برای معامله گران روز تبدیل کند که از قبل تجربه زیادی دارند.

امنیت Bitfinex

امنیت یکی از مهمترین عواملی است که می توان خود را بهترین بستر معاملات ارزهای رمزپایه نامید. Bitfinex پیشرفت های امنیتی زیر را برای حساب های کاربری ارائه می دهد:

 • احراز هویت دو عاملی – کاربران می توانند 2FA را فعال کنند. این امر هنگام ورود به سیستم یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند.
 • تأیید آدرس IP هنگام برداشت – کاربران فقط می توانند برداشت هایی را که از یک آدرس IP خاص درخواست شده است ، مجاز بدانند.
 • عبارت تأیید برداشت – کاربران باید برای پردازش برداشت ، عبارتی را تنظیم کنند که در تاریخ قبلی تنظیم شده باشد.
 • ایمیل های رمزگذاری شده – کاربران می توانند درخواست کنند که همه ایمیل های بین خود و Bitfinex رمزگذاری شود به این معنی که فقط آنها می توانند آنها را بخوانند.
 • کاربران می توانند درخواست کنند که با ورود به سیستم حساب کاربری ، ایمیل برای آنها ارسال شود. در صورت بروز فعالیت مشکوک ، حساب ها مسدود می شوند.
 • Bitfinex ادعا می کند که 99.5٪ از رمز ارزهای کاربران را در یک کیف پول چند منظوره در سردخانه ذخیره می کند.
 • Bitfinex اقدامات احتیاطی مختلفی برای محافظت در برابر حمله انکار سرویس توزیع شده دارد.
 • پایگاه داده اطلاعات کاربر در چندین مکان خارج از سایت پشتیبان گیری و ذخیره می شود.

در دسترس بودن سکه Bitfinex

Bitfinex برای پلتفرمی که سپرده های فیات را می پذیرد ، لیست بزرگی از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند. سکه های زیر در بورس قابل معامله هستند:

BTC ، BCH ، BTG ، TRX ، GNT ، AVT ، DASH ، DATA ، EDO ، EOS ، ETC ، ETH ، ETP ، LTC ، MIOTA ، NEO ، OMG ، QTUM ، SAN ، USDT ، XMR ، XRP ، ZEC ، BAT ، ZRX ، FUN ، MANA ، SPANK ، TNB ، RLC ، RCN ، REP ، ELF ، AID ، SNGLS ، SNT ، QASH ، YOYO ، MITH.

حجم Bitfinex

کل حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته هنگام نوشتن مقاله (10 مه 2018) در Bitfinex 699،816،667 دلار بود.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

GDAX

در مرحله بعدی ، در راهنمای ما برای بهترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، GDAX را بررسی می کنم.

Coinbase – GDAX بخش تجارت حرفه ای برای نزدیکترین چیز به یک نام خانوادگی در ارز رمزنگاری شده است.

GDAX مخفف Global Digital Asset Exchange است. از آنجا که به Coinbase متصل است ، یکی از محبوب ترین سیستم عامل های معاملات امروز بازار است. این مرکز در سانفرانسیسکو ، ایالات متحده آمریکا است و چند سال پس از Coinbase در سال 2016 راه اندازی شد.

هزینه های GDAX

هزینه های GDAX به طور مشابه Bitfinex ساخته شده است. آنها با استفاده از مدل “سازنده / گیرنده” محاسبه می شوند. هزینه گیرنده بر اساس میزان دلار در ماه گذشته مشتری معامله شده است. این دامنه ها بین 0.3 تا 0.1 درصد است.

همه سازندگان در GDAX کاملاً بدون هزینه معامله می کنند!

ویژگی های GDAX

GDAX ویژگی های مختلفی را به کاربران ارائه می دهد که آن را مکانی مناسب برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال می کند. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم و ببینیم آیا GDAX می تواند بهترین بستر تجارت ارزهای رمزپایه باشد:

 • سپرده فیات نامحدود با استفاده از حواله بانکی. پول همچنین می تواند با استفاده از هر یک از گزینه های Coinbase (کارت اعتباری / بدهی) واریز شود و به صورت رایگان منتقل شود.
 • بسیار مورد اعتماد جامعه ارزهای رمزپایه است.
 • ویژگی های پیشرفته تجارت – خریدهای بازار ، خریدهای محدود ، توقف ها و معاملات حاشیه ای (3 برابر).
 • بیمه – سپرده های فیات GDAX توسط بیمه FDIC بیمه می شود. مشتریان تا سقف 250،000 دلار تحت پوشش قرار می گیرند.
 • کاربرانی که از Coinbase شروع به کار کرده اند می توانند به راحتی هویت خود را تأیید کرده و GDAX را شروع کنند.

آیا GDAX کاربر پسند است?

از آنجا که بخشی از Coinbase است ، می توان ادعا کرد که GDAX برای معامله گران رمزنگاری مبتدی و متوسط ​​نیز ایده آل است. Coinbase گزینه های خرید فوری زیادی را ارائه می دهد که کار با ارز دیجیتال را به آسانی ممکن می کند.

GDAX برای کاربران کمی پیشرفته تر است که مشتاق شروع به تنظیم قیمت های خود و یا شاید تجارت روزانه برای سود هستند. گفته شد ، این گزینه کاملاً مشابه گزینه های Bitfinex را ارائه نمی دهد. این امر باعث می شود تا نسبت به سیستم عامل کمی پیشرفت کند و بنابراین برخی از کاربران سطح بالا ممکن است Bitfinex را ترجیح دهند. برای اکثر معامله گران ، گزینه های موجود در GDAX بیش از اندازه کافی خواهد بود.

نمودارها در GDAX اساسی تر از Bitfinex هستند و به همین ترتیب ، رابط کاربری کمی کاربر پسندتر است. این امر مجدداً GDAX را برای معامله گران واسطه مناسب تر از تجارت پیشرفته می کند.

امنیت GDAX

GDAX امنیت بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 • سپرده های فیات بیمه FDIC هستند. این امر باعث ایجاد آرامش خاطر در هنگام سپرده گذاری با استفاده از نقل و انتقالات بانکی به کاربران می شود.
 • 98٪ از ذخایر ارز رمزنگاری شده در سردخانه نگهداری می شود. برای دستیابی به این موارد به چندین امضا احتیاج دارید تا امنیت آنها بسیار زیاد باشد.
 • احراز هویت دو عاملی در حساب ها.
 • بدون سابقه نقض امنیت یا هک.
 • تاریخچه ممیزی های مالی و امنیتی.
 • به شدت از مقررات مالی موجود ایالات متحده شکایت می کنید.

در دسترس بودن سکه GDAX

سکه های زیر در GDAX موجود است:

BTC ، ETH ، BCH و LTC.

حجم GDAX

کل حجم معاملات ارز رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته هنگام نوشتن مقاله (10 مه 2018) در GDAX 224،047،290 دلار بود.

مبادلات فقط رمزنگاری

بیایید اکنون نگاهی به “گروه 2” – مبادلات فقط رمزنگاری بیندازیم.

صرافی هایی که تاکنون در بهترین راهنمای پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده ما بررسی کرده ایم ، همه دارای مجوز کامل و از امنیت بالایی برخوردار هستند. اکنون ما به غرب وحشی مبادلات ارز دیجیتال می رویم!

از آنجا که مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری ارزهای سنتی را کنترل نمی کنند ، مقررات موجود زیادی وجود ندارد که لازم است آنها را دنبال کنند. دلیل این امر این است که هنوز مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه در اکثر کشورها به درستی وجود ندارد (اگرچه برخی از کشورها شروع به معرفی آنها کرده اند). این سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری لزوماً لازم نیست که به عنوان یک سرویس جابجایی پول ثبت نام کنند.

نگران نباشید ، مواردی که ما به عنوان بهترین سیستم عامل معاملات ارزهای رمزپایه انتخاب کرده ایم که اجازه سپرده های فیات را نمی دهند بسیار ایمن هستند. شروع کنیم!

بینانس

Binance یکی از جوانترین و در عین حال بزرگترین سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری در صنعت است. به نظر می رسید که در اواسط سال 2017 از ناکجاآباد ظاهر شده و به سرعت مشخص شد که می خواهد به بزرگترین صرافی بازار تبدیل شود. به اندازه کافی دیوانه وار ، در اوایل سال جاری با سرمایه کل بازار 1.3 میلیارد دلار به آن دست یافت!

Binance در چین تاسیس شد اما عدم قطعیت نظارتی آن را به ژاپن در سپتامبر 2017 منتقل کرد. بنیانگذار Zhao Chengpeng از آن زمان اعلام کرده است که به دنبال دیدن جزیره اروپایی مالت است تا شرکت خود را در آن مستقر کند. این به این دلیل است که مالت به سرعت در حال توسعه قوانین دوستانه ارزهای رمزپایه است. به شرکت های جوان مانند Binance آزادی ابتکار عمل را بدهند.

هزینه های Binance

صرافی رمزنگاری Binance بابت هر معامله انجام شده به طور متوسط ​​کارمزد 0.1٪ را از کاربران دریافت می کند. با این حال ، این پلت فرم در واقع توکن خاص خود را دارد. برای اینکه مردم از آن استفاده کنند ، کسانی که با استفاده از Binance Token (BNB) پول پرداخت می کنند 50٪ آبدار از هزینه های خود دریافت می کنند! شاید این کافی باشد تا بهترین بستر معاملات ارزهای رمزپایه باشد?

چنین هزینه های کم می تواند Binance را به عنوان رقیبی برای بهترین بستر تجاری برای معامله گران روز که می خواهند مبادلات زیادی انجام دهند ، تبدیل کند..

هرچند این برای همیشه وجود نخواهد داشت. تجزیه و تحلیل تخفیف ها در جدول زیر نشان داده شده است.

نرخ تخفیف بستر معاملاتی رمزنگاری Binance

ویژگی های Binance

 • برنامه تلفن همراه Binance به شما اجازه می دهد تا کاربران در حال حرکت با ارز رمزنگاری شده تجارت کنند.
 • گزینه های پشتیبانی از چند زبان: انگلیسی ، چینی ، کره ای ، ژاپنی.
 • این سکه خاص خود را دارد که دارای مزایای انحصاری است.
 • این رقابت ها را به تاجران ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک ماه وجود داشت که تاجری که قادر به خرید و فروش بیشترین ارز رمزنگاری شده WAVES بود ، 20000 توکن WAVES استعداد داشت. در مسابقه دیگری ، کاربران برنده اتومبیل و کامپیوتر به عنوان جایزه شدند!
 • از تعداد زیادی سکه و رمز مختلف پشتیبانی می کند – یکی از بزرگترین گزینه های موجود.
 • پشتیبانی زودهنگام از چنگال های بیت کوین را ارائه می دهد. Bitcoin Gold و Bitcoin Diamond خیلی سریع پس از ایجاد در Binance ذکر شدند.
 • محدودیتی در اندازه سپرده ارزهای رمزپایه وجود ندارد.
 • محدودیت در برداشت. با تأیید حساب ، این موارد برداشته می شوند. این امر به کاربران نیاز دارد که نام ، کشور ، جنسیت ، عکس پاسپورت / عکس شناسنامه صادر شده توسط دولت و عکسی از خود که سند را در دست دارند ارائه دهند..
 • سکه های پایدار پشتیبانی می شود. کسانی که می خواهند سرمایه گذاری خود را به فیات تبدیل کنند تا حرکت بعدی خود را در بازار انجام دهند ، در صورت موجود بودن جفت معاملاتی می توانند با استفاده از USDT (Tether) این کار را انجام دهند.

Binance کاربر پسند است?

با وجود ارائه نمای اصلی و پیشرفته ، درک رابط کاربری Binance ساده نیست. ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا کاربران باتجربه تر نیز به آن عادت کنند. با این حال ، پس از انجام این کار ، با اطلاعات زیادی که در یک صفحه نمایش موجود است پاداش می گیرید.

حتی نمای اصلی نیز کاملاً اتفاق می افتد.

از آنجا که چنین تجربه بالقوه گیج کننده ای را به کاربران ارائه می دهد ، Binance احتمالاً برای معامله گران متوسط ​​تا پیشرفته بهتر است. افراد مبتدی باید حداقل زمان معقولی را برای مطالعه رابط کاربری صرف کنند تا قبل از شروع معاملات در سیستم عامل ، کل طرح را درک کنند.

امنیت Binance

Binance به سرعت به اعتماد بالایی در جامعه ارزهای رمزپایه دست یافته است که اگر بخواهید خود را بهترین بستر معاملات بیت کوین بنامید بسیار مهم است. با این حال ، اطلاعات زیادی در مورد چگونگی ایمن سازی این سیستم عامل به سپرده های ارز رمزنگاری شده و نحوه محافظت از خود در برابر هک ها در دست نیست.

همانطور که گفته شد ، Binance ویژگی های امنیتی زیر را ارائه می دهد:

 • احراز هویت دو عاملی.
 • مکان ناشناخته سرورهای مرکزی. تصور می شود که آنها در حال حاضر در هنگ کنگ هستند ، اگرچه اطلاعات بیشتری در مورد آنها در دست نیست.
 • هشدار ایمیل برای تأیید برداشت. برای تأیید درخواست برداشتن ، کاربران باید پیوند داخل ایمیل را دنبال کنند.

در دسترس بودن سکه Binance

بدون شک بهترین چیز در مورد سیستم عامل Binance تعداد سکه های پشتیبانی شده در آنجا است. این لیست برای فهرست در اینجا خیلی طولانی است. این به این دلیل است که به محض پایان یافتن پیشنهاد اولیه سکه ، تعداد زیادی از نشانه ها را نیز لیست می کند. این به کاربران امکان می دهد آنها را زودهنگام بدست آورند و بالقوه بیشترین سود ممکن را در هر پمپ پس از ICO قفل کنند.

برخی از لیست های قابل توجه در Binance عبارتند از Bitcoin، Bitcoin Cash، Bitcoin Gold، Ethereum، Ethereum Classic، EOS، Dash، Litecoin، NEO، GAS، Zcash، Dash، Ripple.

تعداد بسیاری دیگر در صرافی ذکر شده است. برای لیست کامل ، به خود سایت مراجعه کنید.

حجم بیت کوین

کل حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته هنگام نوشتن مقاله (10 مه 2018) در Binance کاملاً عظیم 2،210،146،604 دلار بود!

معاملات ارز رمزنگاری شده در Binance

در مرحله بعدی ، در راهنمای ما برای بهترین بستر معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، نحوه تجارت ارز رمزنگاری شده در Binance را توضیح خواهم داد. مراحل شرح داده شده در زیر برای اکثر مبادلات بسیار مشابه خواهد بود. برای این راهنما ، من فرض می کنم که شما قبلاً یک حساب کاربری تنظیم کرده اید.

 1. از وب سایت Binance در دیدن کنید binance.com.
 2. روی “ورود به سیستم” در بالای صفحه کلیک کنید و جزئیات ورود خود را پر کنید.
 3. در مرحله بعد ، از تلفن خود استفاده کنید تا کد احراز هویت دو عاملی را درخواست کنید. آن را در کادر برجسته شده در زیر وارد کنید.

  احراز هویت گوگل در بستر معاملات رمزنگاری Binance

 4. روی «بودجه» در بالای صفحه کلیک کنید. شما به صفحه کیف پول منتقل خواهید شد.

  وجوه سکوی معاملاتی ارز رمزنگاری Binance

 5. روی “سپرده” در کنار دارایی دیجیتالی که می خواهید تجارت کنید ، کلیک کنید. برای تکمیل واریز خود ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

  سپرده بستر معاملاتی ارز رمزنگاری Binance

 6. هنگامی که حساب شما اعتبار یافت ، بر روی “Exchange” در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.

  صرافی های پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری Binance

 7. در منوی کشویی دو گزینه به شما داده می شود. برای این راهنما ، من از حالت “اساسی” استفاده می کنم. این به کاربران بار اول توصیه می شود زیرا گزینه های کمتری برای گیج کردن شما وجود دارد!

  Binance به عنوان یکی از پلتفرم های معاملات ارزهای رمزنگاری شده

 8. در این مثال ، ما مقدار کمی NEO را که در حساب خود داشتم با استفاده از یک سفارش محدود عوض می کنیم. منظور از حد محدود به این معناست که تجارت فقط با قیمتی که من بیان کردم یا بهتر انجام می شود ، یعنی من یک سازنده هستم. اگر می خواهید سفارش شما فوراً پر شود ، از “بازار” استفاده کنید. این یعنی شما یک گیرنده هستید.
 9. مبلغی را که می خواهید معامله کنید وارد کنید ، بررسی کنید که قیمت با نرخ فعلی دارایی که می خرید یا می فروشید مطابقت دارد و دکمه “فروش” را فشار دهید.
 10. هنگامی که سفارش پر شد ، می توانید به بخش “بودجه” سایت بازگردید و ارز رمزنگاری شده خود را دوباره برداشت کنید.

توجه: مگر اینکه اغلب در معاملات روزانه خود باشید ، توصیه نمی شود که در وب سایت مبادله وجهی بگذارید. صرافی ها قبلاً هک شده بودند و دوباره هک خواهند شد. تکرار: صرافی مکانی امن برای ذخیره ایمن ارزهای رمزپایه شما نیست! به راهنمای ما مراجعه کنید بهترین کیف پول ارزهای رمزنگاری شده برای اطلاعات بیشتر.

Bittrex

صرافی نهایی که من در بهترین راهنمای پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده مورد بررسی قرار می دهم Bittrex است. مانند Binance ، Bittrex اجازه واریز فیات را نمی دهد. همچنین مانند Binance ، Bittrex دارای تعداد زیادی ارز رمزپایه است که کاربران می توانند خرید و فروش کنند.

Bittrex در دسامبر 2014 راه اندازی شد. از آن زمان به یکی از کاربرپسندترین مبادلات altcoin در اطراف تبدیل شده است.

این موسسه توسط بیل شیارا ، ریچی لی ، رامی ، کاواچ و رایان هنتز در لاس وگاس تاسیس شد. از آنجا که مقر آن در ایالات متحده است ، Bittrex کاملاً مطابق با معدود مقررات موجود در حال حاضر است.

هزینه های Bittrex

هزینه های Bittrex کمی بیشتر از سایر صرافی ها است. این پلتفرم همچنین هزینه های متفاوتی برای سازندگان و گیرندگان یا مقیاس کشویی برای کاربران با حجم زیاد ندارد. Bittrex به ازای هر معامله ، نرخ ثابت 0.25٪ را دریافت می کند.

ویژگی های Bittrex

Bittrex ممکن است ارزان ترین مبادله نباشد اما در برخی ویژگی ها عالی است. این یک پلت فرم کاربر پسند است که راهی عالی برای شروع تجارت انواع altcoins است. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های آن ذکر شده است ، بیایید ببینیم که آیا کافی است که آن را به بهترین پلت فرم تجارت رمز ارز تبدیل کنیم:

 • بسیاری از altcoins پشتیبانی می کنند.
 • طرح آسان برای استفاده از طرح.
 • تأیید حسابهای اساسی وجود ندارد. این حساب ها می توانند حداکثر 3000 دلار در روز برداشت کنند.
 • بدون محدودیت در سپرده ها.
 • در دسترس اکثر کشورهای جهان است.
 • هزینه های ثابت محاسبه آنها را آسان می کند.

امنیت Bittrex

تیم موسس Bittrex متشکل از کارشناسان سابق امنیت دیجیتال است. همانطور که از چنین تیمی انتظار دارید ، بستر Bittrex یکی از امن ترین است. ویژگی های امنیتی در Bittrex به شرح زیر است:

 • کیف پول های چند مرحله ای. این بدان معنی است که بیشتر دارایی های دیجیتالی در انبار سرد نگهداری می شوند.
 • احراز هویت دو عاملی.
 • به طور کامل تنظیم و مطابق با مقامات ایالات متحده است. دارای مجوز کسب و کار Money Service از FinCEN است.
 • آیا دو کارشناس سابق امنیت میهن برای آنها کار می کنند.
 • با شناسایی آدرس IP جدید ، ایمیل هشدار دهید. برای تأیید تلاش توسط وی ، باید پیوندی از طریق ایمیل ثبت شده کاربر دنبال شود.
 • هشدارهای ایمیل هنگام ورود به سیستم جدید.
 • هشدار ایمیل برای تأیید برداشت.

در دسترس بودن سکه Bittrex

با بیش از 250 ارز رمزنگاری شده مختلف در Bittrex ، این احتمال وجود دارد که پروژه ای که می خواهید نشانه های آن را معامله کنید در آنجا ذکر شود. با این حال ، تیم مراقب است کد منبع سکه های مختلف را بررسی کند تا از قانونی بودن عرضه آنها اطمینان حاصل کند.

علاوه بر این ، آن دسته از سکه هایی که محبوبیت چندانی ندارند به سرعت از سیستم عامل حذف می شوند. Bittrex بجای اینکه یک صرافی جذاب برای altcoin باشد ، یک انتخاب تصفیه شده تر از سکه ها و سکه ها را ارائه می دهد و این باعث می شود یک گام به عنوان بهترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزپایه شناخته شود.

محبوب ترین سکه ها در Bittrex با جفت معاملاتی بین Bitcoin ، Ethereum و USDT یا BitCNY برای کسانی که می خواهند به ارز فیات تبدیل شوند در حالی که منتظر شرایط مناسب تجارت هستند ، ذکر شده است..

حجم Bittrex

کل حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته هنگام نوشتن مقاله (10 مه 2018) در Bittrex 197،237،259 دلار بود.

نتیجه گیری: آیا “بهترین بستر معاملات ارزهای رمزنگاری شده” وجود دارد?

بنابراین ، همین این بهترین راهنمای پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده ما است. همانطور که می بینید ، هر تبادل مختلف دارای مزایا و معایب کمی متفاوت است. برخی از آنها در ارائه یک تجربه کاربر پسند تخصص دارند در حالی که دیگران گزینه های پیشرفته تجارت را ترجیح می دهند.

این انتخاب بهترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده را بسیار دشوار می کند – من احساس می کنم که هیچ “بهترین” مبادله ای وجود ندارد ، اما مبادلاتی وجود دارد که “بهترین” برای هر کاربر با توجه به نیازها و تنظیمات آنها “بهترین” است.

آنچه برای یک کاربر خوب است ممکن است برای کاربر دیگر وحشتناک باشد.

اگر شما یک تاجر رمز عبور یا کاربر بی تجربه هستید ، ممکن است فکر کنید که یک سیستم عامل درخشان است. با این حال ، برای من ، یک کاربر باتجربه از سیستم عامل های مختلف تبادل ، ممکن است در برخی از ویژگی های پیشرفته تر که من ترجیح می دهم ، وجود نداشته باشد.

با این اوصاف ، امیدوارم شما در مورد برخی از بزرگترین سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده در کسب و کار چیزهایی یاد گرفته باشید. در کل چهار مورد را بیان کردیم: Bittrex ، Binance ، Bitfinex و GDAX. دو مورد اول کسانی هستند که اجازه رسوب فیات را نمی دهند و دومین مواردی هستند که اجازه می دهند.

موارد زیر را پرداخت کرده ام: هزینه ها ، ویژگی ها ، میزان کاربر پسند بودن هر کدام ، حجم تجارت ، امنیت و در دسترس بودن سکه در هر یک من همچنین در مورد همه آنها نیز کمی تاریخچه آورده ام.

حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ به نظر شما بهترین بستر معاملات ارزهای رمزنگاری شده برای شما کدام یک است?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map