Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای نحوه خرید اتریوم

نحوه خرید اتریوم?

این سوالی است که همه از زمانی که Ethereum از 8 دلار در ابتدای سال 2017 به آن پرداخته است ، می پرسند بیش از 1000 دلار تا پایان سال 2017.

این که آیا شما در حال حاضر کمی در مورد ارزهای رمزنگاری شده یا شما چیزی در مورد موضوع نمی دانید, این راهنما محلی برای شروع است. این به شما درک خوبی از سیستم عامل های مختلفی می دهد که می توانید برای خرید استفاده کنید اتر (واحد پول اتریوم) و چگونگی تصمیم گیری در مورد بهترین و مطمئن ترین گزینه برای شما.

رمزنگاری جدید ، همیشه در حال تغییر و دور از ساده. خبر خوب این است: من قصد دارم آن را ساده کنم! قبل از اینکه به شما نحوه خرید Ethereum را آموزش دهم ، نحوه کار Ethereum را توضیح خواهم داد. این خیلی بیشتر از پول دیجیتال است – Ethereum روش بسیاری از مشاغل را تغییر می دهد.

به خاطر داشته باشید که ، خواه باشد تجارت رمزنگاری یا فقط سرمایه گذاری در اتر, همیشه مطمئن شوید که فقط استفاده می کنید قابل اطمینان ترین سیستم عامل های ارز مبادله ای موجود در آنجا.

نحوه خرید Ethereum: Ethereum چیست?

برای درک Ethereum ، ابتدا باید درک کنید تکنولوژی استفاده می کند فناوری مورد استفاده به عنوان “بلاکچین” این نیاز به برخی تحقیقات دارد ، بنابراین توصیه می کنم مقاله ما را بخوانید "Blockchain توضیح داده شده است" راهنما. اگر وقت ندارید ، در اینجا یک توضیح کوتاه است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

به زبان ساده ، بلاکچین است یک پایگاه داده جهانی که توسط بسیاری از رایانه ها به اشتراک گذاشته و اداره می شود. این رایانه ها “گره” نامیده می شوند. گره ها در یک تیم برای انتقال اطلاعات در پایگاه داده و تأیید آنها با استفاده از یک تیم کار می کنند رمزنگاری (کد امن).

نحوه خرید Ethereum: یک سکه ETH روی یک دکل استخراج.

از آنجا که پایگاه داده توسط گره های مختلف به اشتراک گذاشته می شود ، در صورت خرابی ، شکستن یا هک شدن یکی از گره ها ، آن را خاموش نمی کند. این به بودن معروف است غیرمتمرکز, معنی از یک مرکز کار نمی کند, اما بسیاری.

به عنوان مثال ، گاهی اوقات ، وقتی می خواهید به وب سایتی دسترسی پیدا کنید و خراب شود ، این بدان معناست که سرور آنها یک مکان مرکزی است. با استفاده از بلاکچین ، هیچ وقت خرابی وجود ندارد! با گره های مختلفی که همزمان در سرتاسر جهان در حال اجرا هستند, نمی تواند خراب شود. این به این دلیل است که اطلاعات در همه جا به اشتراک گذاشته می شود ، نه فقط در یک مکان! از این رو ، غیرمتمرکز.

اتریوم چگونه از این فناوری استفاده می کند?

ذیل موفقیت بیت کوین (اولین استفاده عمده از فناوری بلاکچین) ، Ethereum در سال 2015 راه اندازی شد. این به عنوان “Blockchain 2.0” شناخته می شود ، Ethereum با معرفی قراردادهای هوشمند.

قرارداد هوشمند مانند است قولی که قابل شکستن نیست: به محض اینکه قرار داده شود ، قابل تغییر نیست. این روش به مراتب امن تر برای تجارت فراهم می کند.


مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

قرارداد هوشمند چگونه کار می کند?

بیایید تصور کنیم که کارفرمای شما از تکنولوژی به روز است و می خواهد به شما اتر بپردازد. کارفرما یک قرارداد هوشمند ایجاد می کند که به بلاکچین Ethereum می گوید حقوق خود را در پانزدهم هر ماه به شما در اتر پرداخت کنید. همانطور که می بینید ، قراردادهای هوشمند به شما امکان می دهد معاملات را در بلاکچین برنامه ریزی یا خودکار کنید.

حال ، بیایید تصور کنیم با استفاده از یک قرارداد هوشمند ماشین خریداری کنیم. اگر میزان اتر مورد نیاز خودرو را پرداخت کنید (با ارسال آن به قرارداد هوشمند) ، در این صورت مالکیت خودرو با استفاده از بلاکچین به طور خودکار برای شما ارسال می شود. سپس این معامله توسط سایر گره های سراسر جهان تأیید شده و به بلاکچین اضافه می شود. این یک روش بسیار ایمن برای انجام تجارت است.

چه چیزی در مورد قرارداد هوشمند بسیار خوب است?

قراردادهای هوشمند نیاز به شخص ثالث را برطرف کنید در سناریوهای مختلف معامله! در نمونه هایی که قبلاً ذکر کردم ، شما معمولاً به شخص ثالث اعتماد می کنید.

در مثال کارفرما ، شما برای انتقال حقوق / پول به حساب خود در روزی که قرار است پرداخت شود (“روز پرداخت”) به یک بانک اعتماد می کنید. با استفاده از قرارداد هوشمند به جای آن ، برای پردازش معامله خود به بانک نیازی ندارید – قرارداد هوشمند به بلاکچین می گوید که معامله را در روز پرداخت شما انجام دهد (ارسال ، تأیید و غیره).

نحوه خرید Ethereum: یک سکه ETH در زمین.

در مثال اتومبیل ، شما معمولاً به نمایندگی و کارگزار اتومبیل اعتماد می کنید. با قراردادهای هوشمند ، هیچ نمایندگی یا کارگزار اتومبیل وجود ندارد که بتواند هزینه ای را برای آن پرداخت کند!

توجه داشته باشید اضافی: اگر در خارج از کشور کار می کردید ، بانک از کارفرمای شما هزینه های زیادی را برای پرداخت شما می گیرد. پردازش پرداخت بیش از 3 روز طول می کشد. با قراردادهای هوشمند ، تقریباً فوری انجام می شود و کارفرمای شما هیچ بانک / شخص ثالثی را ندارد که بتواند هزینه ای را پرداخت کند. این مزیت و دلیل بزرگ دیگری برای استفاده از قراردادهای هوشمند است!

سوختی که همه آن را تأمین می کند

بنابراین ، شما می دانید چه قراردادهای هوشمند الان هست. شما می دانید که Ethereum پلت فرم / زنجیره بلوکی است که آنها را اداره می کند. اما چه چیزی قدرت آن را فراهم می کند؟ این “گره” ها باید از برق استفاده کنند ، درست است؟ چه کسی هزینه آن را پرداخت می کند?

خوب ، اینجاست که من شما را با آن آشنا می کنم اتر (ETH) این است واحد پول اتریوم. این گاز است که همه چیز را تأمین می کند. در واقع ، وقتی گاز را برای معاملات Ethereum استفاده می کنیم ، در واقع گاز نامیده می شود.

گره هایی که Ethereum را اجرا می کنند بابت کار خود به Ether پرداخت می شوند. این هزینه برق آنها را می پردازد و باعث سودآوری آنها نیز می شود. از این فرایند به عنوان معدن.

نحوه خرید Ethereum: سکه های رمزنگاری مختلف.

با توجه به تقاضا برای اتر ، آن است بسیار مایع. این بدان معنی است که می توان آن را به راحتی به پول نقد تبدیل کرد (ارزهای فیات (USD ، EUR ، JPY و غیره)). همچنین ، به دلیل تقاضای آن ، قیمت اتر بسیار افزایش یافته است ، بنابراین میلیون ها نفر در آن سرمایه گذاری می کنند.

حتی اگر از اتر و تقاضای آن می دانید ، بازهم گیج کننده است ، درست است؟ مطمئن هستم که هنوز از خود می پرسید که چرا و چگونه Ethereum خریداری کنید. بنابراین ، بیایید وارد آن شویم.

چرا می خواهم اتریوم بخرم?

اگر فکر می کنید “آیا باید Ethereum بخرم؟” ، شاید باید از خود بپرسید “چرا نباید Ethereum بخرم؟”. این دومین ارز رمزپایه محبوب در جهان است و دلایل خوبی برای آن دارد.

دنیای ما در حال حاضر در کار می کند یک مدل متمرکز. نرخ ارز ، نرخ بهره و مالیات همه توسط یک نقطه مرکزی کنترل می شود (یعنی بانک ها و دولت ها). اتریوم و قراردادهای هوشمند آن فراهم می کند یک مدل جدید – یک مدل غیرمتمرکز. برای سرمایه گذاران و مشاغل مهم است که بخشی از این مدل جدید باشند زیرا توسط بسیاری به عنوان آینده در نظر گرفته می شود.

از زمان ایجاد Ethereum قیمت آن بسیار افزایش یافته است. در اول ژانویه 2017 ، 1 اتر ارزش داشت فقط 8.24 دلار. در تاریخ 1 ژانویه 2018 ، 1 اتر ارزش داشت 747.52 دلار. این افزایش بیش از 9000 است!

نحوه خرید Ethereum: سکه ETH نزدیک صفحه کلید.

در حالی که اتر اولین ارز رمزنگاری شده نبود ، اما از اشتباهات کسانی که قبل از آن بودند یاد گرفت. به عنوان مثال ، معاملات Bitcoin انجام می شود بیش از ده دقیقه انجام دادن. معاملات Ethereum ممکن است انجام شود فقط چند ثانیه انجام دادن.

زیرا Ethereum و قراردادهای هوشمند آن با حذف اشخاص ثالث در حال تغییر روش کار در جهان است, به سختی می توان قیمت را گذاشت. این است بسیار بی ثبات (قیمت هر روز بسیار تغییر می کند) در کوتاه مدت. پیش بینی بلند مدت کلی این است که ارزش Ethereum هر ساله با محبوبیت بیشتر افزایش می یابد.

هنگامی که جهان از Ethereum برای هدف اصلی خود (حذف اشخاص ثالث) استفاده می کند ، در این صورت خواهیم فهمید که واقعاً Ethereum چقدر ارزش دارد. حتی در این صورت ، خرید و فروش اتر و سایر ارزهای رمزپایه نیز انجام می شود یک روش بسیار محبوب برای کسب درآمد.

بنابراین ، اکنون که فهمیدید چرا مردم در Ethereum سرمایه گذاری می کنند ، چگونه Ethereum خریداری می کنید?

نحوه خرید Ethereum در سه مرحله آسان

حالا ، با تمام این گفته ها و خارج از راه ، اجازه دهید به بحث در مورد نحوه خرید Ethereum. در واقع فقط در چند مرحله ساده قابل انجام است!

مرحله 1: کیف پول دیجیتال دریافت کنید

از آنجا که اتر یک ارز دیجیتال است ، برای ذخیره آن به مکانی نیاز خواهید داشت – یک کیف پول دیجیتال. درست مثل کیف پول معمولی ، ارزهای زیادی را می توانید در آن ذخیره کنید. هنگام بازدید از کشورهای دیگر ، ممکن است دلار ، یورو و پوند آمریکا داشته باشید.

همین مورد در مورد ارز دیجیتال نیز صدق می کند – بسته به اینکه از کیف پول استفاده می کنید می توانید ارزهای رمزپایه ای مختلفی را ذخیره کنید. برای Ethereum ، شما باید استفاده کنید کیف پول سازگار با Ethereum.

میتونی به دستش بیاری کیف پول های تحت وب (موجود در مرورگر), کیف پول نرم افزار (که بارگیری می کنید) ، یا کیف پول سخت افزاری (یک کیف پول فیزیکی که می خرید و از طریق USB به رایانه خود متصل می کنید).

کیف پول های مبتنی بر وب

این گزینه کم خطرترین گزینه است و اگر مبلغی را ذخیره کنید که برای شما معنای زیادی دارد ، از آن توصیه نمی کنیم. اگر از آن استفاده می کنید ، توصیه می کنیم MyEtherWallet, غبار و MetaMask.

وقتی به MyEtherWallet می روید ، حتماً این کار را انجام دهید وب سایت را علامت گذاری کنید برای امنیت بیشتر به مرورگر خود بروید.

نحوه خرید Ethereum: معاملات ارز رمزنگاری شده در مرورگر وب.

اگر مطمئن نیستید که چگونه وب سایت را علامت گذاری کنید ، تصویر سمت راست گرفته شده از Google Chrome را ببینید. وقتی روی وب سایت هستید روی ستاره کلیک کنید و بعد از باز کردن برگه جدید ، آن را در زیر نوار آدرس قرار می دهید.

حالا ، وقتی می روید MyEtherWallet, همیشه به جای تایپ کردن در “MyEtherWallet” ، روی نشانک کلیک کنید!

کیف پول های نرم افزاری

این کیف پول هایی است که روی رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن همراه خود بارگیری می کنید. آنها امنیت بهتری نسبت به کیف پول های وب ارائه می دهند. من توصیه می کنم هجرت و جکس.

Exodus در تلفن همراه در دسترس نیست ، اما وجود دارد یک طراحی خارق العاده و استفاده از آن آسان است. من Jaxx را برای آن توصیه می کنم برنامه عالی موبایل! نکته خوب دیگر در مورد Exodus و Jaxx این است که می توانید با استفاده از آنها از یک ارز رمزنگاری شده به ارز دیگر تبدیل کنید. به عنوان مثال می توانید اتر را به بیت کوین تبدیل کنید.

کیف پول سخت افزار

گزینه دیگر خرید است یک کیف پول سخت افزاری. کیف پول های سخت افزاری ایمن ترین روش برای ذخیره اتر و سایر ارزهای رمزپایه هستند.

آنها دستگاه های الکترونیکی کوچکی هستند که از طریق USB به کامپیوتر شما متصل می شوند. رمزنگاری شما هنوز در بلاکچین و در یک حساب آنلاین ذخیره می شود ، اما بدون کیف پول سخت افزاری خود نمی توانید به حساب دسترسی پیدا کنید. تا زمانی که کیف پول سخت افزاری خود را ایمن نگه دارید ، نمی توانید هک شوید!

برای کیف پول های سخت افزاری ، توصیه می کنم TREZOR و لجر نانو اس.

هر کیف پول خود را که انتخاب کنید ، پس از ایجاد ، بارگیری یا خرید کیف پول خود ، آدرس ETH خواهید داشت. هنگام خرید Ethereum ، این نشانی جایی است که می خواهید آن را ارسال کنید.

مرحله 2: خرید اتریوم

ارزهای دیجیتال یک بازار آزاد است ، به این معنی که شما می توانید نحوه خرید اتر را انتخاب کنید. این به شما امکان کنترل بیشتر می دهد و به شما امکان می دهد نمونه کارهای خود را به هر روشی که ترجیح می دهید ایجاد کنید.

توجه: برای هر کسی که ذره ذره سرمایه گذاری نداشته باشد ، “نمونه کارها” مجموعه سرمایه گذاری شماست.

برای دانستن نحوه خرید Ethereum ، ابتدا باید بدانید که Ethereum را از کجا بخرید. شما می توانید اتر را از صرافی های مختلف (سیستم عامل های آنلاین) خریداری کنید. همچنین می توانید استفاده کنید ShapeShift برای تبدیل ارزهای رمزپایه دیگر به اتر یا خرید با استفاده از شخص دیگری LocalEthereum.

برای خرید اتر با استفاده از ارزهای فیات (USD ، GBP ، EUR ، JPY و غیره) ، باید در یکی از صرافی های زیر حساب باز کنید. در هر یک از آنها ، شما می توانید خرید Ethereum با کارت اعتباری و انتقال بانکی.

Coinbase

Coinbase است محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال و همچنین کاربر پسندترین. این کار به آسانی بارگیری برنامه یا بازدید از سایت است.

شما می توانید با استفاده از حواله بانکی Coinbase پرداخت کنید و این یکی از ساده ترین راه های خرید Ethereum است. اگرچه در همه کشورها در دسترس نیست ، بنابراین مطمئن شوید که می توانید از آن در کشور خود استفاده کنید.

هزینه های Coinbase می باشد 1.49٪ – 3.99٪. هزینه برای هر روش پرداخت متفاوت است – هزینه های بدهی / کارت اعتباری بالاتر از هزینه های انتقال بانکی است.

نحوه خرید اتریوم با Coinbase:

1. ابتدا یک حساب Coinbase باز کنید. فقط برو وب سایت Coinbase, روی “ثبت نام” کلیک کنید و مشخصات خود را در کادرهای مورد نظر تایپ کنید.

نحوه خرید Ethereum: صفحه اول Coinbase.

2. بعد ، صندوق ورودی ایمیل خود را باز کنید و ایمیلی را که Coinbase برای شما ارسال کرده است پیدا کنید. روی پیوند وارد شوید و وارد شوید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

3. پس از ورود به سیستم ، باید شماره تلفن خود را تأیید کنید. شماره تلفن خود را وارد کنید و روی “ارسال کد” کلیک کنید. Coinbase برای شما پیامکی همراه با کد ارسال می کند. آن کد را در کادر Coinbase وارد کنید.

4. اکنون که ثبت نام کرده اید ، مورد خود را اضافه کنید روش پرداخت. کارت بدهی / اعتباری یا انتقال بانکی را انتخاب کنید.

5- «خرید / فروش» را در کنار «اتر» انتخاب کرده و میزان اتر مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید / وارد کنید. می توانید با دلار ، GBP یا EUR پرداخت کنید.

نحوه خرید Ethereum: خرید و فروش Ethereum در Coinbase.

6. روی «خرید ETH» کلیک کنید.

CEX.io

CEX.io یکی دیگر از مبادلات آسان برای استفاده است ، اگرچه وب سایت ساده تر از برنامه است. یکی از مزایای بزرگ CEX.io این است که در کشورهای بیشتری نسبت به Coinbase موجود است.

نحوه خرید اتر با CEX.IO:

1. برای یک حساب CEX.IO ثبت نام کنید: روی “ثبت نام” در سمت راست بالای صفحه اصلی CEX.io کلیک کنید. اگر می خواهید برای ورود به سیستم از Facebook استفاده کنید ، جزئیات خود را در کادرهای مورد نظر تایپ کنید یا روی “ورود با Facebook” کلیک کنید.

نحوه خرید Ethereum: ورود به حساب CEX.IO.

2. صندوق ورودی ایمیل خود را باز کرده و ایمیلی را که CEX.IO برای شما ارسال کرده است پیدا کنید. روی پیوند موجود در ایمیل کلیک کنید تا آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

نحوه خرید Ethereum: تأیید ایمیل Cex.io.

3. بعد ، CEX.IO از شما می خواهد که فعال کنید احراز هویت دو عاملی. این یک لایه امنیتی بیشتر برای ایمن نگه داشتن حساب شما فراهم می کند.

4. در صفحه بعدی هنگامی که برای اولین بار روی آن قرار می گیرید ، “Buy BTC” نوشته خواهد شد. روی «BTC» کلیک کنید و منویی را مشاهده خواهید کرد. از فهرست ، «ETH» را انتخاب کنید.

نحوه خرید Ethereum: خرید ارز رمزپایه با VISA یا Mastercard.

5- در کنار «Buy ETH» ، «با دلار آمریکا» را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید از ارز فیات دیگری استفاده کنید ، “USD” را کلیک کنید و منوی دیگری را مشاهده خواهید کرد. در فهرست ، EUR یا GBP را انتخاب کنید. در حال حاضر این تنها ارزهای فیاتی است که می توانید برای خرید اتر در CEX.io استفاده کنید – شاید آنها این مورد را به روز کنند!

نحوه خرید Ethereum: خرید ارز رمزپایه با ارزهای مختلف.

6. مقدار Ethereum مورد نظر خود را انتخاب و وارد کنید و سپس روی “خرید” کلیک کنید.

کویناما

Coinmama نیز در سال 2013 راه اندازی شد بسیار مبتدی پسند. شما فقط می توانید اتر و بیت کوین بخرید ، اما هزینه کمی دارد و کارت بدهی / اعتباری را می پذیرد & انتقال بانکی توجه: Coinmama فقط USD و EUR را قبول می کند.

نحوه خرید اتر با Coinmama:

1. ثبت نام در Coinmama: رفتن به صفحه اصلی Coinmama و یک فرم را در زیر “ثبت نام” در سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد. مشخصات خود را در کادرهای فرم تایپ کنید / وارد کنید. روی “ثبت نام” کلیک کنید. صندوق ورودی ایمیل خود را باز کنید و ایمیلی را که Coinmama برای شما ارسال کرده است پیدا کنید. روی پیوند موجود در ایمیل کلیک کنید تا آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

نحوه خرید Ethereum: ثبت نام در Coinmama.

2. اکنون که ثبت نام کرده اید ، باید وارد حساب Coinmama خود شوید. پس از ورود به سیستم ، روی برگه “تأیید حساب خود” کلیک کنید و خود را تأیید کنید: ابتدا روی “حساب من” کلیک کنید و سپس “تأیید حساب من” را در سمت چپ انتخاب کنید. فرم را با اطلاعات خود پر کنید و شناسه ملی خود را وارد کنید.

نحوه خرید Ethereum: تأیید حساب در Coinmama.

3. در صفحه بعد ، شما نیاز به کپی گذرنامه یا شناسنامه ملی خود را بارگذاری کنید. سپس ، در حالی که یک قطعه کاغذ با “Coinmama” نوشته شده با تاریخ امروز دارید ، باید از خود عکس بگیرید. Coinmama مثال زیر را ارائه می دهد تا بتوانید این حق را بدست آورید.

نحوه خرید Ethereum: دستورالعمل نحوه تأیید کارت شناسایی در Coinmama.

4- وقتی عکسهای خود را گرفتید ، آنها را به فرم آنلاین ضمیمه کنید و روی “بارگذاری” کلیک کنید. پیام زیر را دریافت خواهید کرد:

نحوه خرید Ethereum: وضعیت حساب Coinmama.

5. لطفا توجه داشته باشید: هر زمان که می خواهید در مقادیر بیشتری اتر سرمایه گذاری کنید ، باید حساب خود را تأیید کنید. این اولین تأیید به شما امکان می دهد تا 10،000 دلار آمریکا خریداری کنید. سایر مقادیر را می توان در این تصویر مشاهده کرد.

6. روی “ETHER” کلیک کنید. در فهرست بالای وب سایت است.

نحوه خرید Ethereum: خرید اتر در Coinmama.

7. مقدار اتر مورد نظر خود را انتخاب و وارد کنید و روی “خرید اکنون” کلیک کنید.

8. روی “کارت اعتباری / بدهی از طریق Simplex” کلیک کنید.

9. آدرس کیف پول خود را تایپ کنید (این مربوط به کیف پول است که در مرحله 1 ایجاد کرده اید) در کادر زیر “لطفا آدرس کیف پول Ethereum خود را وارد کنید” و “کامل پرداخت” را کلیک کنید.

10. جزئیات پرداخت خود را در کادرهای صفحه خود تایپ کنید و روی “اکنون پرداخت کنید” کلیک کنید.

11. اتر شما از Coinmama به کیف پول شما ارسال می شود. این ممکن است گاهی اوقات طول بکشد ثانیه, اما در مواقع دیگر – وقتی شبکه Ethereum شلوغ است – ممکن است طول بکشد تا یک ساعت. وقتی شبکه Ethereum واقعاً واقعاً شلوغ باشد ، ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد. این مسئله ای است که Ethereum روی آن کار می کند.

مرحله 3: اتر خود را ذخیره کنید

بنابراین ، شما اتر خود را خریداری کرده اید. تبریک می گویم! اکنون ، شما باید Ether خود را به کیف پولی که در آن ایجاد کرده اید ارسال کنید مرحله 1. این به این دلیل است که هست بسیار امن تر اتر خود را در کیف پول خود ذخیره کنید تا اینکه در صرافی باشد.

من به شما نشان خواهم داد که چگونه Ether خود را از Coinbase به کیف پول خود ارسال کنید و CEX.io. اگر اتر را از Coinmama خریداری کرده اید ، نیازی به هیچ کاری ندارید – اتر شما هنگام خرید مستقیم به کیف پول شما ارسال می شود.

ارسال ETH از Coinbase

 1. “ارسال / درخواست” را از فهرست موجود در بالای وب سایت انتخاب کنید.
 2. آدرس کیف پول خود را که در مرحله 1 ایجاد کرده اید تایپ و وارد کنید.
 3. مقدار اتر را که می خواهید ارسال کنید تایپ کنید / وارد کنید و روی “ارسال وجه” کلیک کنید.
 4. Coinbase برای شما پیامکی همراه با کد ارسال می کند. آن کد را در کادر وارد کنید.
 5. روی «تأیید» کلیک کنید.

ارسال ETH از CEX.io

 1. روی برگه “FINANCE” در فهرست بالا کلیک کنید.
 2. به پایین صفحه بروید تا “ETH” را ببینید.
 3. روی دکمه “برداشت” که کنار “ETH” است کلیک کنید.
 4. مقدار اتر را که می خواهید ارسال کنید در کادر سمت راست تایپ کنید / وارد کنید. در زیر «ارز و مقدار را انتخاب کنید» است.
 5. آدرس کیف پول خود را که در مرحله 1 ایجاد کرده اید وارد کرده و در کادر مرکز صفحه وارد کنید. در زیر “آدرس گیرنده را در زیر وارد کنید”.
 6. روی “برداشت” کلیک کنید.

نتیجه

بنابراین ، اکنون می دانید که Ethereum را از کجا و چگونه خریداری کنید. یا قبلاً آن را خریده اید ، یا به آن فکر می کنید و هنوز هم فکر می کنید که بهترین راه برای خرید Ethereum کدام یک است.

خوب ، اگر هنوز تعجب نمی کنید ، اجازه دهید از اطلاعات موجود در این راهنما برای تصمیم گیری شما استفاده کند.

روش پرداخت

اگر می خواهید GBP پرداخت کنید ، باید استفاده کنید Coinbase زیرا سایر صرافی ها GBP را قبول نمی کنند. Coinmama فقط EUR و USD را قبول می کند ، اما CEX.io RUB و همچنین EUR و USD را قبول می کند. بنابراین ، اگر می خواهید از EUR یا USD استفاده کنید ، می توانید از هر سه مبادله استفاده کنید. اما اگر می خواهید از RUB استفاده کنید ، باید از CEX.io استفاده کنید!

محل

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، به احتمال زیاد مجبورید از آن استفاده کنید Coinbase یا کویناما. این به دلیل این هست که CEX.io فقط در چند ایالت ایالات متحده موجود است. اگر در فرانسه ، آلمان ، چین ، ژاپن یا آفریقای جنوبی (و بسیاری از کشورهای دیگر در آسیا و آفریقا) زندگی می کنید ، نمی توانید استفاده کنید Coinbase, بنابراین شما باید یکی را انتخاب کنید کویناما یا CEX.io.

نکته: Coinmama در هر کشور موجود است!

هزینه ها

بیایید هزینه کارت اعتباری / بدهی را در هر صرافی / سیستم عامل مقایسه کنیم:

بنابراین اگر هزینه ها برای شما مهم است از Coinmama خودداری کنید!

راحتی در استفاده

Coinbase هست کاربر پسند – استفاده از وب سایت و برنامه (هم در iOS و هم در Android) بسیار آسان است.

کویناما, اما ، اتر خود را مستقیماً به کیف پول خود می فرستد تا مجبور نشوید که خودتان این کار را انجام دهید. با این کار در مرحله 3 راهنمای ما صرفه جویی می شود!

CEX.io هنوز هست کاربر پسند, اما نه به اندازه این دو.

شما آن را دارید امیدوارم که اکنون بتوانید با اطمینان تصمیم خود را بگیرید و سفر اتریوم خود را آغاز کنید. اگر سوالی داشتید ، لطفا از ما بپرسید دریغ نکنید!

توجه: با هرگونه سرمایه گذاری ، مهم است که در مورد تمام خطرات موجود فکر کنید. ما همیشه باید تحقیق خودمان را انجام دهیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector