چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: یک راهنمای جامع

بیت کوین, به عنوان یک ارز رمزنگاری شده ، مدتی است که مورد بحث اصلی قرار گرفته است. مردم به دلایل گسترده ای گذشته آن را تجزیه و تحلیل می کنند و درباره آینده آن حدس می زنند – برخی از مردم می خواهند از تاریخ ارزهای رمزپایه مطلع شوند ، دیگران کنجکاو هستند فرصت های احتمالی سرمایه گذاری.

دلیل شما هرچه باشد ، در این راهنما در مورد روشهای مختلف صحبت خواهیم کرد چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد.

ما در مورد روش های مختلف صحبت خواهیم کرد چگونه می توان از بیت کوین سود برد – اما اول از همه ، ما در مورد اینکه چرا بیت کوین در درجه اول بسیار محبوب است ، فکر خواهیم کرد. سپس ، هنگامی که ما درک می کنیم تاریخ (یا حداقل نسخه فوق العاده کوتاه آن) از ظهور و به قدرت رسیدن این ارز رمزنگاری شده ، فرصت های سود دهی.

توجه داشته باشید: مهم نیست تو باشی یک سرمایه گذاری هوشمندانه انجام دهید و اگر پول بالایی دارید از آن درآمد کسب کنید کیف پول ناامن که می تواند به راحتی هک شود. همانطور که گفته شد ، یک کیف پول قابل اعتماد بیت کوین انتخاب کنید. اکثر گزینه های توصیه شده عبارتند از لجر نانو اس و Trezor مدل T.

نسخه کوتاه تاریخچه بیت کوین

بیت کوین در سال 2009 توسط کسی (یا گروهی از افراد) که با نام مستعار شناخته می شود ایجاد شد ساتوشی ناکاموتو. در آن زمان که نور روز را دید ، هیچ کس حتی در مورد ارزهای رمزپایه چیزی نشنیده بود ، چه رسد به اینکه با یکی از آنها روبرو شود.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سالهای نوزادی و نوجوانی بیت کوین بود بسیار خشن – این کشور نتوانست مورد توجه و توجه قابل توجهی قرار گیرد ، حتی اگر قیمت های آن برای آنچه در آن زمان کاملاً نوسان داشت نوسان داشته باشد. هنوز هیچ کس فکر نمی کرد که چگونه با بیت کوین کسب درآمد کند.

سرانجام ، در آغاز سال 2017 بیت کوین نقض کرد معیار 1000 دلار. فقط در عرض یک سال ، موفق شد تقریبا به 20000 دلار برسد علامت.

نیازی به گفتن نیست ، این بسیار عظیم بود – همه یا چانه های خود را به کف می ایستادند یا هر آنچه را که داشتند در بیت کوین می ریختند – به نظر می رسید یک نیروی مهار نشدنی است که هر روز حرکت خود را افزایش می دهد. اگر به تازگی نمودارهای قیمت بیت کوین را بررسی کرده باشید ، می دانید که اوضاع روند دیگری پیدا کرد.

سقوط بیت کوین (؟)

در آغاز سال 2018, قیمت بیت کوین بود حدود 11000 دلار, سپس به پایین ترین سطح تکان دهنده تقریبا 6000 دلاری رسید. در زمان نوشتن این راهنما ، بیت کوین در حال حاضر 6400 دلار ارزش دارد.

به روزرسانی 2021: دو سال بعد می توانیم بیت کوین را ببینیم عملکرد بسیار خوبی. قیمت گذاری فعلی ارز رمزنگاری شده است 10،292 دلار و ، در حالی که برخی از فراز و فرودهای قابل توجه وجود دارد ، به نظر می رسد قیمت کاملاً بالا باشد ، دقیقاً مانند ابتدای سال 2018.

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: یک راهنمای جامع

چه عاملی باعث سقوط به این بزرگی شد؟ خوب ، حدس و گمان های زیادی وجود دارد.


افرادی که اغلب به چگونگی کسب درآمد با ارز رمزنگاری شده نگاه می کنند ، احتمالاً می دانند نمودار قیمت بیت کوین چگونه است:

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: یک راهنمای جامع

آیا این ممکن است چیزی را به شما یادآوری کند؟ یک دندان ، شاید?

به این نوع نمودار “دندان کوسه” گفته می شود نمودار. این بدان معناست که قیمت ارز رمزنگاری شده (در این مورد – بیت کوین) به سرعت افزایش و کاهش یافت به طوری که مسیری که در این نمودار طی شد به دندان کوسه تیز شباهت دارد.

این “حباب ترکیدن” نیز نامیده می شود. حتی از یک اقتصاددان مشهور نقل شد که بیت کوین “بزرگترین حباب تاریخ” بود. دلایل این امر گمانه زنی می شود اعتیاد به مواد مخدره ساخته شده, ضعف پشتیبانی برای بلاکچین, دستکاری های بازار و خیلی خیلی بیشتر.

هر قضیه ای که باشد ممکن است ، بدیهی است که اگر هیچ چیز دیگری نبود ، بیت کوین از آن استفاده می کرد غواصی عظیم که در حال حاضر سعی در بهبودی آن دارد. هرکسی که به نحوه کسب درآمد با بیت کوین نگاه می کند ، احتمالاً باید این موارد را در ذهن داشته باشد.

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد?

بنابراین اکنون که شما با چند نکته در مورد افزایش و سقوط بیت کوین, ما می توانیم سرانجام به روش های پول سازی.

وجود دارد چند روش برای به دست آوردن پول با کمک بیت کوین ، اما در این راهنما ، من فقط موارد اصلی را بیان می کنم – اگر مجبور باشم همه آنها را لیست کنم ، این راهنما حداقل سیصد صفحه خواهد بود.

لیست به ترتیب خاصی تشکیل نشده است. بعضی از روش ها بهتر (یا سریعتر) از روش های دیگر کار می کنند ، اما – به طور کلی – به شخص بستگی دارد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

روش شماره 1 – خرید بیت کوین

نه ، من شوخی نمی کنم.

گروههای عظیمی از مردم هستند که توسط “بیت کوین” سرمایه گذاری می کنند به سادگی خریدنش. البته این یک روش پر خطر است ، اما احتمالاً ساده ترین روش برای انجام آن است.

چند نوع سرمایه گذار وجود دارد. برخی از افراد فقط خرید می کنند مقدار مشخصی یک سکه یا ده سال آن را فراموش کنید. این افراد معمولاً دارند نه قصد واقعی برای سود کوتاه مدت – آنها اغلب به آینده موفقیت آمیز ارزهای رمزپایه اعتقاد دارند و امیدوارند که اکنون سرمایه گذاری آنها روزی ده برابر سود کسب کند.

نوع دیگری از سرمایه گذاران بیت کوین افرادی هستند که این کار را می کنند تعداد زیادی تحقیق, پیش بینی های موجود در مورد نحوه کسب درآمد با ارز رمزپایه را بخوانید و هفته ها را صرف تجزیه و تحلیل داده ها و آمار کنید. این افراد تمایل دارند که بسیار چارچوب زمانی خاص در ذهن – بیشتر اوقات ، آنها به دنبال سرمایه گذاری هستند کوتاه مدت و فقط باید بدانید چه زمانی این کار را انجام دهید.

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: یک راهنمای جامع

همچنین ، این سرمایه گذاری ها تمایل به کوچکتر بودن وقتی با بلند مدت مقایسه می شود – به هر حال ، مردم با انجام یک مقدار تحقیق قبلاً سرمایه گذاری می کنند ، اما اگر سرمایه گذاری آنها ناموفق باشد ، آنها می توانند به بازه زمانی بعدی بروند.

اگر به این فکر می کنید چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد یا به طور کلی چگونه می توان با ارز رمزپایه درآمد کسب کرد, خرید بیت کوین می تواند یک شروع کننده عالی – یا یک فاجعه باشد. این می تواند مبالغ هنگفتی را به سرعت به شما تبدیل کند یا ممکن است شما را به مرز بدهی برساند. همه اینها به یک عامل واحد بستگی دارد – میزان تحقیقاتی که قبلاً انجام داده اید.

نکته: شما نباید مبلغی را که برای از دست دادن توان تحمل آن را ندارید سرمایه گذاری کنید.

روش شماره 2 – قبول پرداخت در بیت کوین

آیا نام Fiverr را شنیده اید؟ این سایتی است که در آن افراد 5 دلار بابت نوعی خدمات توسط دیگر فریلنسرها پرداخت می کنند. اکنون همین مفهوم را در نظر بگیرید ، اما تصور کنید بیت کوین به جای USD وارد می شود.

همه شما باید انجام دهید برای کار کردن این روش به شرح زیر است:

  • به مهارتی فکر کنید که در آن مهارت دارید. این صادقانه می تواند هر چیزی باشد – از نوشتن متن و بازاریابی دیجیتال گرفته تا نقاشی یا آواز خواندن. قوی ترین کیفیت (یا کیفیت) خود را انتخاب کنید و به روشهایی فکر کنید که می توانید از آنها کسب درآمد کنید.
  • یک کیف پول ارز رمزنگاری شده ایجاد کنید. اگر در حال خواندن راهنمای چگونگی کسب درآمد با بیت کوین هستید ، به نظر می رسد این مرحله کاملاً واضح است و شما مدت ها قبل آن را انجام داده اید. اما در هر صورت ، بگذارید این یک یادآوری باشد – یک کیف پول سکه رمزنگاری شده ارزهای رمزپایه شما را ایمن و آماده استفاده می کند ، درست مثل کیف پول برای پول فیزیکی شما. اگر هنوز یکی از آنها را ندارید – تحقیق کنید و آن را ASAP بسازید! در صورت علاقه مند به یافتن امن ترین کیف پول های رمزنگاری شده در بازار ، بررسی کنید لجر نانو اس و Trezor مدل T.
  • راهی برای شارژ مردم پیدا کنید. یک مکان خوب برای شروع ارائه خود است خدمات در انجمن های آنلاین و بازارها, با بیان اینکه شما فقط به صورت بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر پرداخت می کنید. این کار را به اندازه کافی طولانی انجام دهید ، و در نهایت ممکن است بخواهید یک وب سایت مشخص برای همین منظور ایجاد کنید و به دیگران یاد دهید که چگونه با بیت کوین درآمد کسب کنند.

چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد: یک راهنمای جامع

اگر به این فکر می کنید که چگونه از بیت کوین سود ببرید (و اگر در این مورد جدی هستید), انجام تحقیق اجتناب ناپذیر خواهد بود. بدون آن ، مثل این است که بخواهید شب با چراغهای جلو خاموش اتومبیل رانندگی کنید – مطمئناً می توانید آن را بسازید ، اما احتمال خطر ارزش آن نیست.

روش شماره 3 – استخراج

یکی از محبوب ترین روش های سودآوری از بیت کوین ، روش های مختلف است استخراج بیت کوین. استخراج می تواند به دو شکل باشد – استخراج شخصی ، شخصی شما یا استخراج ابر.

اگر می خواهید استخراج کنید به طور جداگانه (به معنی ، با دستگاه استخراج شما) ، ممکن است بهترین راه برای کسب درآمد با بیت کوین نباشد. بیت کوین در نظر گرفته می شود یکی از سخت ترین ارزهای رمزنگاری شده برای استخراج من از آنجا که موضوع موفقیت جریان اصلی و بسیاری از مردم می خواهند به اعتیاد به مواد مخدره بپردازند ، اما عرضه محدود آن وجود دارد.

آ دکل تک, تا آنجا که می تواند خوب باشد ، ممکن است برای تولید سود قابل توجهی تلاش کند ، به ویژه هنگامی که قیمت برق و نگهداری را در نظر بگیرید.

استخراج ابر, با این حال ، در طی چند سال گذشته بسیار محبوب شده است. این یک جایگزین عالی وقتی نوبت به استخراج می رسد زیرا شما هستید نیازی به خرید سخت افزار یا نرم افزار ندارید, کاری را مونتاژ یا حتی انجام دهید – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک بار هزینه یک قرارداد را پرداخت کنید و تمام!

نحوه کسب درآمد با بیت کوین: استخراج ابری BTC.

معمولاً در پایان هر ماه درآمد خود را دریافت خواهید کرد. مبلغ خواهد بود بر اساس برنامه شما از انتخاب و قبض برق در تأسیساتی که سرویس استخراج ابر بر اساس آن ساخته شده است.

به طور کلی ، استخراج ارز رمزنگاری شده بسیار زیاد است روش محبوب برای افرادی که در مورد چگونگی کسب درآمد با بیت کوین جستجو می کنند. برای اینکه بتوانید آن را با موفقیت انجام دهید (به خصوص اگر می خواهید دکل خود را بسازید) به دانش و تخصصی در این زمینه نیاز دارد ، اما نتایج قطعاً ارزش تلاش دارد.

روش شماره 4 – سرمایه گذاری

نه ، نه نوع خرید بیت کوین و سپس فروش آن.

در مورد زمان انتخاب ، انتخاب های کاملاً کمی وجود دارد سرمایه گذاری در بیت کوین. شما می توانید با سرمایه گذاری در استارت آپ ها ، شرکت ها ، سهام یا حتی خود توسعه بلاکچین با بیت کوین درآمد کسب کنید.

استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین وقتی صحبت از سرمایه گذاری در زمینه مربوط به ارزهای رمزپایه می شود ، یک انتخاب بسیار محبوب هستند. در حال حاضر ، برخی از استارت آپ های برجسته آن را به موفقیت اصلی تبدیل کرده اند (به عنوان مثال Brave’s Basic ყურადღება).

شما باید کمی حفاری کنید و بهترین چیز بعدی را دریابید ، اما اگر درست بگویید و در ابتدای راه اندازی سرمایه گذاری کنید ، هنوز در روزهای ابتدایی است ، ممکن است فقط برنده تمام پولها و سود خود را رشد دهید به پشت بام.

شرکت هایی که با توسعه بیت کوین یا بلاکچین (یا تحقیق) سر و کار دارند نیز گزینه خوبی برای سرمایه گذاری هستند. شما باید اطلاعات آنها را جستجو کنید – کاغذ سفید ، اهداف و اخلاق کاری آنها ، نتایج ، آمار و غیره ، و اگر دیدگاه کلی آنها جذاب به نظر می رسد ، می توانید به سرمایه گذاری در پروژه های آنها یا خود شرکت فکر کنید..

شما باید باشید مراقب سرمایه گذاری ها باشید, هرچند – به خصوص وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود. هیچ رازی نیست که بازار ارزهای رمزپایه بسیار زیاد است مکان غیر قابل پیش بینی.

همیشه تکالیف خود را انجام دهید و درباره اشیایی که قصد دارید روی آنها سرمایه گذاری کنید تحقیق کنید ، یا در مورد این سوال که “چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد” ممکن است به “چگونه از بدهی خارج شویم (بدون بیت کوین)؟”.

نتیجه

تعداد زیادی وجود دارد روش های مختلف کسب درآمد با بیت کوین, هم مستقیم و هم غیرمستقیم. روش های مستقیم خرید ارز رمزپایه یا معامله آن است ، در حالی که نمونه ای از روش غیر مستقیم این روش است استخراج رمزنگاری. این طبیعی است که اگر در ابتدا گیج شوید – ارزهای رمزپایه یک مغز سخت برای شکستن است!

همانطور که در ابتدا بیان کردم ، ترجیحات هر یک از این روشها با افتخار به شخص استفاده کننده بستگی دارد. اگر یک نفر هدیه ای را که از بالا استخراج شده است پیدا کند ، دیگری فکر می کند این یک کلاهبرداری بزرگ است و می خواهد همه کارها را به تنهایی انجام دهد.

یک توصیه: پژوهش. تحقیقات زیادی انجام دهید اگر تلاش خود را انجام دهید ، بی درنگ روش صحیحی را انتخاب خواهید کرد. گردهمایی ها مکان خوبی برای شروع هستند. به گروه های فیس بوک بپیوندید ، در گپ های آنها شرکت کنید. از پرسیدن سوال نترسید.

بعلاوه ، شایان ذکر است که اینها فقط چند روش دستی انتخاب شده بود چگونه می توان با بیت کوین درآمد کسب کرد. اگر هیچ یک از این روش ها برای شما مناسب نیست یا به نظر شما جذاب نیست ، شما همیشه می توانید گزینه های دیگری مانند تجارت روزانه ، وام های رمزنگاری شده و غیره را جستجو کنید و گزینه ها واقعاً بی حد و حصر هستند. از تجربه و آزمایش چیزهای جدید نترسید!

حتی اگر رمزنگاری شده باشد مدت زمان زیادی بوده است اکنون ، دنیای ارزهای رمزنگاری شده برای بسیاری از مردم هنوز یک رمز و راز است. هر روز تجزیه و تحلیل های جدید ، اطلاعات آماری و حتی سکه های جدید وجود دارد که وارد جامعه و بازار می شوند. این کار ساده ای نیست ، اما اگر تصمیم دارید یکی از این روش ها را دنبال کنید و برای کسب درآمد با ارزهای رمزپایه (یا به طور خاص تر ، بیت کوین) تلاش کنید ، برای شما بهترین آرزوها را دارم!

فقط به یاد داشته باشید ، اگر تصمیم به سرمایه گذاری طولانی مدت دارید ، مهم این است که نه تنها انتخاب کنید مبادلات رمزنگاری قابل اعتماد (مانند Coinbase یا ساده) اما ارزهای رمزنگاری شده خود را نیز در آن نگه دارید کیف پول امن, مانند لجر نانو اس و Trezor مدل T. هر دو کیف پول سخت افزاری هستند و کلیدهای خصوصی شما را آفلاین نگه می دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map