Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه استخراج بیت کوین: راهنمای کامل

بنابراین ، شما می خواهید یاد بگیرید چگونه استخراج کنم بیت کوین, درست؟ خوب ، این خوب است ، زیرا مکان مناسبی برای شروع یافتید!

در راهنمای زیر, شما هر آنچه در مورد استخراج بیت کوین باید بدانید را فرا خواهید گرفت. البته ، اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، من حدس می زنم که شما در حال حاضر اصول اولیه در مورد پیشرفت شگفت انگیز فن آوری و مالی مخرب که Bitcoin است را می دانید!

اگر تا به حال فکر کرده اید بیت کوین از کجا آمده است, چگونه امنیت معاملات حفظ می شود و سازگار در شبکه بیت کوین, یا چه مدت طول می کشد تا یک بیت کوین استخراج شود, این راهنما باید بسیار به شما کمک کند.

بنابراین ، بیل و مشعل خود را بگیرید و بیایید استخراج کنیم! شوخی کردم من مطمئن هستم که شما می دانید که ما در واقع استخراج نمی کنیم ، درست است?

توجه داشته باشید: همچنین می توانید برخی از بیت کوین ها را از مبادله قابل اعتماد خریداری کنید. اگر علاقه مند هستید ، بررسی کنید بانک اطلاعاتی یا بینانس!

توضیحی کوتاه در مورد نحوه استخراج بیت کوین

قبل از اینکه یاد بگیرم چگونه ماینینگ بیت کوین را یاد بگیرم ، ابتدا باید توضیح مختصری درباره منظورمان وقتی صحبت می کنیم ارائه دهم استخراج بیت کوین.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

همانطور که به احتمال زیاد از قبل می دانید ، بیت کوین همین است آ بلاکچین-مستقر ارز رمزنگاری شده. در اصل مشابه دفتر بانک (سابقه معاملات) کار می کند. با این حال ، بانک ها نیاز دارند که به آنها اعتماد کنید. بیت کوین متفاوت است. شما فقط باید به کدی که شبکه را ایجاد کرده و به قوانین آن اعتماد کنید. تصادفی نیست که بیت کوین درست بعد از بحران مالی جهانی 2008 ایجاد شد. این پول به عنوان پول کم اعتماد طراحی شده است!

اما یک دقیقه صبر کنید ، اگر نیازی به اعتماد به بانکی ندارید ، از کجا می دانید مردم شبکه را تقلب نمی کنند؟ از کجا می دانید که هر بیت کوین فقط یک بار می تواند هزینه شود?

شبکه است توسط واحدهای تخصصی رایانه تأمین می شود استخراج کنندگان نامیده می شوند که در تعداد زیادی از موجودات منحصر به فرد توزیع شده اند. وقتی معامله ای را به بلاکچین بیت کوین ارسال می کنید ، این استخراج کنندگان باید بررسی کنند که آیا Bitcoin لازم برای ارسال آن را دارید یا خیر و آیا قوانین مختلف دیگری نیز دنبال می شود.

نحوه استخراج بیت کوین: سکوهای استخراج

منبع: IEEE

معاملات در گروه بندی می شوند بلوک و سپس رشته ای از شخصیت ها باید توسط ماینرهای موجود در شبکه حدس زده شود. این شخصیت ها به عنوان “هش” بلوک شناخته می شوند. هر بلوک حاوی هش بلوک قبلی است و همچنین یک هش جدید دارد که باید حدس زد.

وقتی درست حدس زد ، ماینر می تواند بلوک را به زنجیره اضافه کند. این فرایند حدس زدن “اثبات کار” این مهمترین ویژگی امنیتی است که برای دانستن نحوه استخراج بیت کوین باید بدانید.


با افزودن هش بلوک قبلی ، سایر استخراج کنندگان در شبکه می توانند تأیید کنند که معاملات موجود در یک بلوک بعد از آنچه در بلوک های قبل از آن انجام شده است ، انجام شده است. این مجموعه از بلوک های دنباله بلاکچین است. ساده ، درست است?

جوایز و هزینه های استخراج را مسدود کنید

ماینرها وقتی بلاک بلاک چین را اضافه می کنند ، بیت کوین جدید را باز می کنند. آنها همچنین پاداش هزینه هایی را که کاربران در معاملات خود گنجانده اند ، دریافت می کنند. این باعث می شود که صرف هزینه برای برق و سیستم های رایانه ای مورد نیاز برای استخراج شود. وقتی هر بیت کوین هزاران دلار ارزش دارد ، واقعاً یک انگیزه بسیار قوی است!

سه راه

خوب ، اکنون که دقیقاً می دانید چرا مایل به استخراج بیت کوین هستید ، بیایید وارد بیت شوید که من مطمئن هستم همه شما برای آن آمده اید – یادگیری نحوه استخراج بیت کوین! وجود دارد سه راه برای شروع استخراج Bitcoin:

استخراج استخر استخراج به تنهایی استخراج ابر

استخراج استخر

(توصیه شده)

استخراج به تنهایی

(برای استخراج کنندگان تازه کار یا سرگرمی توصیه نمی شود)

استفاده از خدمات استخراج ابری

(برای هیچ کس توصیه نمی شود!)

من با جزئیات بیشتری به این موارد نگاه می کنم و سپس دقیقاً نحوه استخراج بیت کوین را می خوانم!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

استخراج استخر

استخراج بیت کوین به عنوان بخشی از استخرهای بزرگ استخراج کنندگان است ساده ترین, سریعترین, و مطمئن ترین راه برای اطمینان از سودآوری عملیات استخراج بیت کوین. شما برای تقسیم جوایز با سایر کارگران استخدام نیرو می کنید.

با ثبت نام در استخر ، شما (و هر کس دیگری که در استخر است) موافقت می کنید هر بیت کوین که به شما اهدا می شود را با اعضای دیگر استخر تقسیم کنید. این بدان معناست که شما به طور منظم پرداخت های ناچیزی دریافت خواهید کرد.

با این حال, همه استخرها یکسان نیستند. موارد زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب استخر در نظر بگیرید. آن ها هستند:

 • اندازه از استخر.
 • حداقل پرداخت ها.
 • هزینه ها توسط استخر شارژ می شود.

اندازه استخر

اندازه استخر نکته مهمی است که باید هنگام استخراج از استخر به عنوان بخشی از استخر در مورد آن فکر کنید زیرا هرچه افراد بیشتری در استخر استخراج می کنند ، شانس پاداش دادن افزایش می یابد. با این حال ، از آنجا که جوایز بین کاربران بیشتری تقسیم خواهد شد ، کمتر نیز خواهد بود!

نحوه استخراج بیت کوین: بزرگترین استخرهای استخراجبزرگترین استخرهای استخراج | منبع: بلاکچین

عضویت در استخرهای بزرگ استخراج ارز رمزنگاری شده معمولاً گزینه خوبی برای مبتدیان در زمینه استخراج بیت کوین است. این به این دلیل است که آنها خواهد بود دریافت بسیاری از پرداخت ها و هزینه های زیادی را صرف برق نخواهید کرد منتظر کسری بعدی بیت کوین به آنها پاداش می دهد.

حداقل پرداخت

نکته مهم دیگری که باید بررسی شود این است حداقل پرداختی که استخر به شما امکان می دهد تا برداشت کنید. منظور من از حداقل پرداخت ، کمترین مقدار بیت کوین است که استخر به شما اجازه می دهد خارج کنید. اگر در استخراج ارز رمزپایه بسیار تازه کار هستید ، احتمالاً می خواهید با یک استخر همراه شوید حداقل ممکنترین پرداخت. این بدان معناست که شما می توانید مطمئن باشید که همه آنطور که باید در یک دوره کوتاهتر کار می کنند.

شما نمی خواهید از مقدار زیادی برق گران قیمت برای جمع آوری چند صد دلار بیت کوین استفاده کنید تا متوجه شوید که استخر از بین می رود یا اتفاقات بسیار بدی در اخبار ارزهای رمزنگاری رخ می دهد تا قیمت بیت کوین ناگهان کاهش یابد.!

هزینه های استخر

هر استخر بابت ساماندهی همه کارها برای شما هزینه دریافت می کند. این هزینه معمولاً درصدی از سود شماست. این همیشه از بیت کوین شما به طور خودکار استخراج می شود ، بنابراین لازم نیست نگران پرداخت آن باشید!

البته ، نیازی نیست که به شما بگوییم هزینه ای که پرداخت می کنید کمتر است, بهتر برای سودآوری شما. این کاملاً واضح است!

نحوه استخراج بیت کوین: استخراج کننده استخراج بیت کوین.

هزینه های معمولی هستند بین 1٪ و حدود 3٪. استخرهایی با 0٪ هزینه استخراج نیز وجود دارند. با این حال ، قابلیت اطمینان آنها هنوز دیده نشده است. مگر اینکه شخصی را که به او اعتماد دارید و استخر استخراج رایگان را توصیه می کند ، بشناسید ، بهتر است با شخصی که برای خود شهرت ایجاد کرده است بروید.

دویدن استخر گران است. تعداد زیادی سیستم رایانه ای و فضای مرکز داده وجود دارد که باید هزینه شود. این یک کار تمام وقت برای چند نفر از کارکنان است. هزینه های حدود 1٪ عادلانه است. با این حال ، شما احتمالاً باید از استخرهایی با هزینه بالاتر از 3٪ اجتناب کنید.

استخراج به تنهایی

هنگام صحبت در مورد نحوه استخراج بیت کوین, استخراج به تنهایی امکان پذیر است. به نظر می رسد بهترین ایده باشد. مطمئناً ، شما مجبور نیستید پاداش استخراج خود را با هزاران نفر دیگر تقسیم کنید؟ همچنین اگر قصد دارید برای مدت طولانی استخراج کنید ، پرداخت 1٪ برای هر چیزی که تولید می کنید گران تمام می شود.

خوب ، شما درست می گویید مرتب کردن بر اساس.

استخراج انفرادی بیت کوین به این معنی است لازم نیست که سود خود را با گروه عظیمی از افراد دیگر تقسیم کنید. با این حال ، این همچنین بدان معنی است که شما نمی توانید سود هزاران معدنچی دیگر را تقسیم کنید. فقط درصورتی که معدنچی باشید که هش را حل می کند ، پرداخت می کنید.

این بدان معنی است که شما نه تنها با هر معدنچی انفرادی روی کره زمین رقابت می کنید ، بلکه با هر استخر نیز رقابت می کنید. حتی اگر بیش از هر استخراج کننده در هر استخر قدرت محاسبه داشته باشید ، آیا بیش از کل استخر در مجموع دارید؟ احتمالاً (قطعاً) اینگونه نیست!

گفته شد ، اگر شما یک میلیونر هستید ، می توانید یک عملیات استخراج انفرادی سودآور راه اندازی کنید. شما باید صدها (اگر نه هزاران) دلار بخرید ASIC ها (تراشه های مدار مخصوص برنامه). برای بهترین تراشه های استخراج ، شما در حال بررسی هزینه های حدود 1000 تا 1500 دلار خواهید بود.

مشکلاتی برای استخراج کنندگان بیت کوین انفرادی

برای اجرای صدها تراشه کامپیوتر لازم است کل برق. بهترین روش ممکن برای استخراج بیت کوین در حال حاضر با کمک است استخراج کننده DragonMint T1. این با 1600 وات کار می کند. به عنوان مثال این را در 100 ضرب کنید ، و هر ماه به دنبال یک قبض برق عظیم هستید!

برای بدتر کردن شرایط ، اجرای صدها تراشه رایانه ای ضروری است داغ. به استفاده از لپ تاپ برای چند ساعت روی زانوی خود فکر کنید. آنها می توانند بسیار گرم شوند ، درست است؟ لپ تاپ متوسط ​​در حدود 60 وات کار می کند. این حدود 26 برابر کمتر از یک واحد DragonMint. حال ، تصور کنید 100 نفر از این پسران بد در یک اتاق کوچک به یکباره در حال دویدن هستند. شما به تهویه جدی احتیاج خواهید داشت! این یعنی مصرف برق بیشتر!

نحوه استخراج بیت کوین: استخراج انفرادی DagonMint T1 Miner.

منبع: halongmining

یکی از نگرانی هایی که در راه یادگیری نحوه استخراج Bitcoin وجود دارد سر و صدا. با وزوز مداوم صدها جز computer رایانه ای ، بعلاوه امکانات خنک کننده در مقیاس صنعتی که 24 ساعت شبانه روز در حال اجرا هستند ، یک عملیات استخراج انفرادی در مقیاس حرفه ای به طور جهنمی بلند خواهد شد!

وقتی به مکانی که اکثر کارگران معدنچی انفرادی تصمیم به راه اندازی عملیات خود می گیرند ، می نگرید که الگویی در حال ظهور است. آنها دوست دارند آب و هوای خنک (تهویه کمتری لازم است), برق ارزان (هزینه برق باعث کاهش سود می شود) ، و از راه دور, مکان های روستایی (فضایی برای انجام عملیات قابل توجه و دور از افرادی که ممکن است از سر و صدا شکایت کنند وجود دارد). بهترین مکانهای استخراج Bitcoin امروز هستند ایسلند, روستایی کانادا, و روسیه.

ابر استخراج

استخراج ابر

ممکن است بپرسید چرا کسی به زحمت هزینه های هنگفتی را صرف تجهیزات گران قیمت استخراج معدن می کند تا آن را به شخص دیگری اجاره دهد. دلیل آن ساده است. آنها می خواهند سود حاصل از سرمایه گذاری آنها را تضمین می کند و این تحت تأثیر نوسانات قیمت بیت کوین نیست.

این مفهوم عجیب به نظر می رسد اما برخی افراد نحوه استخراج بیت کوین را از این طریق انتخاب می کنند. بیایید برخی از مزایا و معایب استخراج ابر را بررسی کنیم.

انگشت شست

مزایای استخراج ابر

✓ شما مسئول تجهیزات نیستید. اگر چیزی خراب شد ، معمولاً نیازی به تعویض یا تعمیر آن ندارید (با این حال ، همیشه مراقب باشید که چاپ کوچک را در یک قرارداد استخراج ابری بخوانید. این شرکت ممکن است از شما بخواهد خسارت وارد شده به تجهیزات آنها را پرداخت کنید!).

✓ شما می توانید با استخراج بیت کوین درآمد کسب کنید بدون اینکه هزاران یا میلیون ها دلار صرف تجهیزات استخراج کنید. این همچنین بدان معنی است که شما نیازی به کنار آمدن با گرما یا سر و صدا در خانه خود یا مکان های احتمالی دیگر ندارید.

✓ مزیت نهایی این است که شما نیازی به دانستن چیزی در مورد استخراج ارز رمزنگاری شده ندارید. اگر می خواهید معادن خود را ابری کنید ، احتمالاً اصلاً به این راهنما در مورد نحوه استخراج Bitcoin نیاز ندارید!

شست پایین

معایب Cloud Mining

✗ شما از قبل پول می پردازید. اگر قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، ممکن است در یک قرارداد و استخراج ضرر کنید تا اینکه قیمت دوباره افزایش یابد (اگر هرگز کاهش یابد). شما به دلیل تضمین سود اپراتور استخراج ابری ، همه ریسک می کنید.

✗ نمی توانید نرم افزار استخراج یا سخت افزار مورد استفاده توسط ارائه دهنده استخراج ابر را ارتقا یا تغییر دهید.

companies شرکت های استخراج ابر هستند اهداف برای هکرها. در جولای سال 2017 ، Genesis Mining هک شد. بیت کوین از منتقل شد کیف پول داغ شرکت به یک کیف پول خارجی.

نظر شخصی: اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده را بدست آورید اما نمی خواهید در سخت افزارهای استخراج گران قیمت سرمایه گذاری کنید ، فقط با پولی که برای یک قرارداد استخراج ابری خرج کرده اید ، مقداری Bitcoin بخرید. به این ترتیب ، اگر بازار دچار افت چشمگیر شود ، می توانید موقعیت خود را بفروشید. شما در یک قرارداد استخراج معادن گیر نخواهید کرد که روز به روز بی ارزش تر می شود.

نحوه استخراج بیت کوین در استخر: آموزش

بنابراین ، احتمالاً می خواهید استخراج بیت کوین را از قبل شروع کنید؟ چند مورد وجود دارد که باید قبل از شروع داشته باشید:

 • حداقل یک دکل استخراج بیت کوین ASIC.
 • یک برنامه استخراج.
 • یک کیف پول دیجیتالی برای ذخیره بیت کوین ایجاد شده شما.
 • تجهیزات تهویه – فن ، کانال (فقط برای کارهای بزرگتر).
 • عضویت در استخر.
 • تقسیم برق.
 • واحدهای منبع تغذیه (وات ASIC شما تعیین می کند که چه مقدار و از چه نیرو نیاز دارید).
 • کابل اترنت.
 • اتصال اینترنت.
 • رایانه یا دستگاه همراه قادر به مرور اینترنت است.

راه اندازی Gear

گزینه های تنظیمات خاص بسته به مدل استخراج کننده ASIC که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. سازنده باید دقیقاً نحوه انجام این کار را در کتابچه راهنمای کاربر یا در وب سایت خود بیان کند. راهنمای زیر به طور خاص در چگونه می توان بیت کوین را با واحد Antminer S9 در Antpool استخراج کرد. با این حال ، صرف نظر از اینکه از کدام استخراج کننده ASIC تصمیم دارید استفاده کنید ، بیشتر آن مفید خواهد بود.

1. قرعه کشی قدرت ASIC خود را پیدا کنید. این باید در دفترچه راهنما تحت مشخصات مشخص شود. S9 استفاده می کند 1،275 وات.

2. واحدهای منبع تغذیه خود را با ترسیم برق مطابقت دهید. دو PSU 110 ولت 1000 وات و 650 وات برای اکثر کارهای ماینر منفرد کافی خواهد بود.

3. واحدهای منبع تغذیه را با استفاده از اتصالات مربوطه به واحد Antminer وصل کنید.

4. پس از اتصال به منبع تغذیه ، کابل اترنت را وارد کنید و آن را به روتر اینترنت خود وصل کنید.

5. اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات لازم برقرار شده و سپس منبع تغذیه را تغذیه کنید. Antminer S9 شما اکنون باید روشن شود.

6. در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود ، استفاده کنید یک ابزار اسکن IP برای نشان دادن دستگاه های متصل به اتصال اینترنت شما. باید Antminer خود را در لیست مشاهده کنید. سپس می توانید آدرس IP Antminer را در پنجره مرورگر دستگاه انتخابی خود تایپ کنید.

7. صفحه بعدی که می بینید باید پنجره ورود به سیستم استخراج کننده باشد. در مورد Antminer S9 ، جزئیات ورود به سیستم پیش فرض نام کاربری – ریشه ، رمز عبور – ریشه است. با کلیک بر روی “مدیر”تب. توصیه می کنم این کار را انجام دهید.نحوه استخراج بیت کوین: مین مورچه.

8- اکنون باید اطلاعات مختلفی را از استخر استخراج مورد استفاده خود وارد کنید. شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت استخر استخراج خود این موارد را دریابید.

نحوه استخراج بیت کوین: تنظیمات کلی Ant Miner.

9. پس از ورود ، Antminer شما باید استخر را در استخر شروع کند.

انتخاب استخر استخراج

در مسیر یادگیری نحوه استخراج Bitcoin ، می توانید استخر استخراج Bitcoin را که می خواهید انتخاب کنید. با این حال ، توصیه می کنیم برای شروع یکی از این استخرهای توصیه شده را انتخاب کنید:

نام استخر هزینه استخر حداقل پرداخت آدرس استخر اندازه استخر
استخر شلخته 1mBTC (با هزینه) 10mBTC (رایگان) قشر + tcp: //eu.stratum.slushpool.com: 3333

(آدرس یورو)

متوسط
ViaBTC 2٪ -4٪ (بستگی به نحوه پرداخت سهام دارد) 0.1mBTC قشر + tcp: //btc.viabtc.com: 3333 بزرگ
استخر F2 1mBTC قشر + tcp: //stratum.f2pool.com: 3333 بزرگ
آنتپول 0.5mBTC قشر + tcp //stratum.antpool.com بزرگ

توجه داشته باشید: آدرس استخر برای کاربرانی است که در اروپا مشخص شده اند. آدرسهای دیگر از سایر نقاط جهان اعمال خواهند شد.

توجه داشته باشید: 1mBTC 1 / 1000م بیت کوین است.

چگونه می توانید میزان استخراج خود را بررسی کنید

هر استخر استخراج از خود برخوردار است رابط کاربر. با این حال ، ایده همیشه یکسان است. شما نیاز دارید به وب سایت استخر خود مراجعه کنید و آدرس عمومی کیف پول خود را تایپ کنید وقتی خواسته شد.

آدرس عمومی کیف پول خود را در نوار جستجو تایپ کنید. با این کار می توانید تمام اطلاعات مربوط به تلاش های استخراج بیت کوین را تاکنون مشاهده کنید. برخی از استخرها به کاربران امکان می دهند قبل از ارسال خودکار بیت کوین به بیت کوین ، مقدار مورد نظر برای استخراج را تعیین کنند کیف پول خارجی آدرس مشخص شده.

نحوه محاسبه سود مورد انتظار

اگر می خواهید میزان درآمد خود را بررسی کنید ، می توانید از یک ماشین حساب استخراج استفاده کنید. Crypto مقایسه کنید استفاده از آن آسان است.

 • نرم افزار استخراج خود را باز کرده و بررسی کنید که چند مگا بایت در هر ثانیه انجام می دهد (Mh / s).
 • ماشین حساب سودآوری استخراج را بارگیری کنید.
 • قدرت هش کردن استخراج فعلی خود را وارد کنید.
 • مصرف برق واحد یا واحدهای خود را وارد کنید.
 • هزینه برق خود را در کیلووات ساعت وارد کنید. شما باید بتوانید این را از منبع انرژی خود دریافت کنید.
 • برای استخر مورد استفاده خود هزینه استخر را وارد کنید.

در نمونه تصویر زیر ، ما از استخراج معدنچی DragonMint T1 در استخر استخراج Slush استفاده می کنیم. برق ما تقریباً در انگلیس متوسط ​​است. اگر بخواهید کمترین هزینه برق را در منطقه خود پیدا کنید ، می خواهید به خرید بپردازید!نحوه استخراج بیت کوین: سود مورد انتظار Crypto مقایسه را محاسبه کنید.

همانطور که می بینید ، استخراج معادن در انگلستان سود خاصی ندارد! گرانی برق به این معنی است که خواهید بود از دست دادن هر روز 2.45 دلار, حتی با کارآمدترین استخراج کننده در بازار. وقتی قیمت خود واحد را فاکتور بگیرید ، این مثال عملیاتی انجام می شود فوق العاده گران!

اگر تا به حال فکر کرده اید که استخراج بیت کوین چه مدت طول می کشد ، این را می بینید بستگی به سخت افزار شما دارد. با استفاده از این بیت بسیار پیشرفته ، این کار لازم است بیش از سه سال و نیم. این نیز در رتبه بندی دشواری فعلی است. هرچه ماینرهای بیشتری در شبکه کار می کنند ، این مشکل افزایش می یابد و تعداد بیت کوین یک ماینر می تواند انتظار کاهش یابد.

افکار پایانی

بنابراین ، همین! این راهنمای من در مورد نحوه استخراج بیت کوین است. من راهنمایی را با چند فکر در مورد استخراج بیت کوین می بندم.

استخراج بیت کوین است خیلی مهم. ارزش آن را دارد که حتی اگر سود کلانی (یا هیچ سود) کسب نمی کنید. هر چه تعداد ماینرها در شبکه کار کنند, امنیت آن بیشتر است. برخی از استخراج کنندگان سرگرمی شبکه را با ضرر استخراج می کنند. آنها وظیفه خود می دانند که برای افزایش شبکه ، یک ماینر را اداره کنند عدم تمرکز و کاهش دهد احتمال حمله بالقوه موفق بودن.

متأسفانه استخراج بیت کوین است بسیار رقابتی این روزها. بدون سرمایه گذاری هنگفت و آزادی کار در جایی با نرخ برق پایین و آب و هوای خنک ، شانس شما برای کسب درآمد زیاد در استخراج بیت کوین بسیار ناچیز است.

حتی اگر قصد استخراج بیت کوین را ندارید ، هنوز هم خوب است که یاد بگیرید چگونه این کار را انجام دهید تا بتوانید فناوری و همچنین صنعت گسترده تر را درک کنید.

اگر هزینه زیادی برای خرج نکرده اید و بیش از امنیت شبکه به سود علاقه مند هستید ، همیشه می توانید ارز رمزنگاری متفاوتی استخراج کنید. چندین ارز دیجیتال هنوز هم می توانند با استفاده از تراشه GPU یا CPU با موفقیت استخراج شوند. اتریوم و مونرو از محبوب ترین گزینه ها هستند. با این حال ، با یک جستجوی سریع در وب ، بسیاری از پروژه های مبهم تر پیدا می شوند که می توانند با سخت افزار کم هزینه استخراج شوند.

بنابراین ، همین بود. این پایان این راهنمای نحوه استخراج بیت کوین است. امیدوارم چیزهای زیادی یاد گرفته باشید!

اکنون باید تقریباً هر آنچه را که باید در مورد استخراج بیت کوین بدانید ، بدانید. از دلایل ، شما باید استخراج بیت کوین ، روش نصب و پاسخ به سوال “استخراج بیت کوین چه مدت طول می کشد” را در نظر بگیرید. اگر می خواهید درباره نرم افزار استخراج بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب کنید ، کلیک کنید اینجا. اگر به سخت افزار برتر استخراج بیت کوین علاقه مند هستید ، آن را فشار دهید اینجا.

همچنین ، اگر استخراج به نظر نمی رسد یک فنجان چای شما باشد ، می توانید مقداری بیت کوین را نیز در یکی از صرافی های قابل اعتماد مانند Coinbase یا بینانس.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector