Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شیرآلات بیت کوین با بیشترین هزینه: کدام یک را انتخاب کنید

اگر به این راهنما برخورد کرده باشید ، این احتمال وجود دارد که نه تنها تا حدودی با آن آشنا باشید بیت کوین بلکه به دنبال روشهایی هستند که چگونه می توانید از این ارز رمزپایه سود ببرید.

هنوز بسیاری از مردم در مورد شیرهای بیت کوین – این بدان معنی است که این افراد درآمد بالقوه خود را به حداکثر نمی رسانند. به همین دلیل امروز می خواهم در مورد گزینه های بیشترین پرداخت شیر ​​آب بیت کوین.

ما این سفر را با هم آغاز خواهیم کرد – در ابتدا ، من به طور کلی در مورد مفهوم شیر آب بیت کوین به شما می گویم. همانطور که اشاره کردم ، بسیاری از افراد چنین چیزی را نمی دانند ، بنابراین ممکن است خوب باشد ابتدا اطلاعات اولیه را پوشش دهیم.

به دنبال این ، لیستی که من تهیه کردم را مرور خواهیم کرد. من آن را لیست “بالاترین میزان پرداخت شیرهای بیت کوین” می نامم. ما در مورد جوانب مثبت و منفی هر شیر آب صحبت خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد بهترین شیر آب BTC موجود را انتخاب کنیم.

شیر بیت کوین چیست?

اگر بخواهید “شیر آب بیت کوین چیست؟” را در گوگل جستجو کنید ، عمومی ترین پاسخی که می گیرید “سیستم پاداش” است. اگرچه این از نظر فنی درست است ، اما بسیار بیشتر از این است. بگذارید با یک توضیح بیشتری بدهم مثال استعاره ای.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

شیر آب نشتی را تصور کنید – احتمالاً در دوره ای از زندگی خود یکی داشته اید (یا حداقل آن را دیده اید). شاید شیر آشپزخانه شما به درستی کار نکند و به آرامی اما مطمئناً آب را چک می کند?

بالاترین میزان پرداخت شیر ​​آب بیت کوین: چکاندن بیت کوین.

حال ، اگر قرار باشد کاسه ای را زیر آن شیر قرار دهید ، چه اتفاقی می افتد؟ خوب ، در ابتدا هیچ چیز چشمگیری نیست ، مطمئناً ، اما تصور کنید کاسه را آنجا بگذارید برای چند ماه. اکنون اوضاع چگونه خواهد بود?

اگر فکر می کنید آب مملو از آب می شود ، حق با شماست. این همان اصل است که صحبت از شیرهای بیت کوین می شود ، فقط این ساتوشی های نشتی به جای بیت کوین وجود دارد.

همانطور که ممکن است شنیده باشید, هیچ کس نمی داند چه کسی بیت کوین را ایجاد کرده است. این شخص (یا گروهی از افراد) این کار را با نام مستعار Satoshi Nakamoto انجام داد. تا به امروز ، فرد (افراد) ناشناس باقی مانده است.

اصطلاح ساتوشی از همین جا است. ساتوشی کوچکترین واحد ممکن بیت کوین است.

برای اینکه تصور کنید این واحد چقدر کوچک است ، قیمت فعلی بیت کوین تقریباً 6400 دلار است. 1 دلار برابر با 15،536 ساتوشی است. بله ، آن کوچک است.

شیرهای پردرآمدترین بیت کوین نیز وقتی درآمد را در نظر می گیرید ، درآمد کمی را به شما ارائه می دهد. اما من جلوتر از خودم هستم – من حتی به درستی توضیح نداده ام که شیر آب بیت کوین چیست!


آ شیر آب بیت کوین یک برنامه (وب سایت) است که برای کارهای مختلف مقدار کمی بیت کوین (ساتوشی های ذکر شده قبل) به کاربران پرداخت می کند. اساساً وقتی به آن فکر می کنید پول رایگان است.

مسلماً مقدار بیت کوین پرداخت شده بسیار ناچیز و تقریباً غیر قابل مشاهده است. با این حال ، همانطور که یک شیر آب معمولی یک کاسه را برای مدت طولانی پر از آب می کند ، همه ساتوش ها نیز جمع می شوند.

تاریخ

شما بدون دانستن داستان اولین مورد ، نمی توانید شیر پردرآمدترین بیت کوین را پیدا کنید ، اکنون می توانید?

اولین (با عنوان) شیر آب بیت کوین دقیقاً یک سال پس از آغاز بیت کوین منتشر شد در سال 2009 راه اندازی شد. سال 2010 صادقانه زمان عجیبی بود که صحبت از انتشار شیر BTC شد – در آن زمان ، نه تنها هیچ کس حتی در مورد بیت کوین چیزی نشنیده بود ، بلکه بی ارزش بود.

شیرآلات بیت کوین با بیشترین هزینه: شیر آب بیت کوین.

با این حال ، مردی به نام گاوین آندرسن به نوعی پتانسیل ظهور ارز رمزنگاری شده را دید و تصمیم گرفت طبق احساس روده خود عمل کند. لازم به ذکر است که او یک طرفدار فوری علت رمزنگاری بود – آقای آندرسن به آینده بیت کوین و توسعه بلاکچین اعتقاد داشت (او هنوز هم این کار را می کند) و از مفهوم a شگفت زده شد ارز دیجیتال غیرمتمرکز و رمزگذاری شده.

G. Andresen هیچ قصدی برای ایجاد شیرآلات بیت کوین با بیشترین درآمد نداشت – وجود داشت بدون رقابت در آن زمان نه ، مقاصد او کاملاً متفاوت بود. آقای آندرسن می خواست آگاهی را گسترش دهد و مردم را در مورد موضوعات بیت کوین و بلاکچین آموزش دهد. و چه راهی بهتر از ارائه مقداری از آن بیت کوین به افراد برای یادگیری?

در زمان شروع اولین شیر آب بیت کوین ، 5 بیت کوین برای مشارکت در برخی فعالیت های کوچک به کاربران ارائه می شد.

بله ، شما درست خوانده اید. 5 بیت کوین.

آن زمان فقط دو سنت بود. با این حال ، طبق استانداردهای امروز ، می توانید بگویید که بیش از 30000 دلار به مردم پیشنهاد می شود برای حل چند قطعه کپچا. اگر این واقعیت به تنهایی ذهن آزار دهنده نیست ، پس نمی دانم چیست.

با گذشت زمان ، تعداد بیشتری از شیرهای بیت کوین شروع به ظهور می کنند. ناگهان ، مردم در حال حاضر به دنبال شیرآلات Bitcoin با بیشترین درآمد بودند – این به خودی خود یک تجارت کامل شد.

امروز می توانید صدها ، اگر نه هزاران لیست شیر ​​آب بیت کوین را به صورت آنلاین پیدا کنید. همه آنها ادعا می کنند که شیرآلات بیت کوین با بیشترین درآمد – این آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شیرآلات بیت کوین با بیشترین هزینه: شیر آب بیت کوین.

اما با وجود همه هیاهوهای این مفهوم ، یک سوال متمایز می شود – صاحبان شیر آب بیت کوین چگونه در دنیا کسب درآمد می کنند?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

شیرهای بیت کوین به عنوان یک تصمیم تجاری

وقتی می گویم کسب درآمد با شیرهای بیت کوین سخت است ، برای شما جای تعجب نخواهد داشت. منظورم این است که شما پول رایگان می دهید بدون اینکه چیزی را پس بگیرید. بنظر می رسد چرند است ،?

خوب ، بیشتر شیرهای بیت کوین که هستند هنوز کار می کند تا به امروز نوعی از مدل درآمد خارجی. معنی این امر این است که وقتی کاربری برای پیوستن به شیر آب یا جمع آوری درآمد روزانه خود می آید ، مورد استقبال قرار می گیرد تبلیغات شخص ثالث که هدف آنها فروش نوعی محصول یا خدمات است.

با این مدل تجاری شبه وابسته ، صاحبان شیر آب امیدوارند که حداقل روند کار را خراب کنند و حتی ممکن است در این روند کمی هم سود ببرند..

اطلاعات فنی

ما نمی توانیم بدون پوشش دادن به لیست شیر ​​Bitcoin جنبه فنی امور, بیایید سریع با آن کنار بیاییم.

تصور کنید که تصمیم گرفته اید شیر Bitcoin خود را ایجاد کنید. گزینه ها واقعاً کاملاً گسترده هستند – زیبایی رابط کاربری می تواند هر چیزی باشد که شما بخواهید ، از شیر آب با موضوع حیوانات گرفته تا ورزش و مضمون بازی. یک قانون خوب برای داشتن یک مفهوم موفق ، فکر کردن به چیزی جذاب و دیدنی است.

اکنون ، آنچه شما باید انجام دهید این است که یک معتبر و کیف پول بیت کوین به خوبی بهینه سازی شده. پس از آن ، بسیاری از بیت کوین هایی را که می خواهید در آن قرار دهید و کیف پول را به شیر آب خود وصل کنید.

برخی از برنامه ها و اسکریپت ها با توزیع ساتوشی مقابله کنید و همه اینها موارد فنی. شما همچنین باید راهی برای بهینه سازی وظایفی که کاربران شما برای به دست آوردن سهم خود از Satoshis باید انجام دهند ، بیاندیشید..

در مورد داشتن شیر آب موفق بیت کوین (مدل پول سازی ، بهینه سازی سایت ، مدیریت تبلیغات و غیره) موارد بسیار بیشتری وجود دارد ، اما من فکر می کنم شما باید ایده کلی آن را بدست می آوردید.

با این اوصاف ، اکنون ما می توانیم سرانجام مستقیماً در لیست شیرآلات Bitcoin قرار بگیریم. این لیست به ترتیب خاصی تشکیل نشده است ، اما معیارهای اصلی که سعی کردم هنگام ایجاد آن را دنبال کنم امنیت, اعتبار, ثبات و البته, مبلغ پرداختی.

پردرآمدترین لیست شیر ​​Bitcoin

بیایید این لیست را با برخی از مارک های منحصر به فرد – BonusBitcoin شروع کنیم.

BonusBitcoin

بیشترین بازپرداخت شیرهای بیت کوین

BonusBitcoin تا حدودی اصلی از این رو بسیاری از شیرهای Bitcoin دیگر را تحت یک نام تجاری متحد می کند. وقتی نوبت به تجربه کاربر می رسد ، هیچ چیز بهتر از این نیست – نیازی نیست که وقت خود را برای پریدن از یک شیر آب به دیگری هدر دهید ، و مجبور شوید همه آنها را بخاطر بسپارید و منتظر بارهای اضافی بارگیری باشید. با BonusBitcoin ، به دسترسی خود دسترسی پیدا می کنید چرخش روزانه شیرهای آب فقط با چند کلیک.

طبیعتاً ، مانند سایر شیرهای آب ، BonusBitcoin به کاربران خود پاداش و پاداش روزانه می دهد. هنگامی که صحبت از وضعیت شیرآلات Bitcoin با بیشترین درآمد می شود ، این مارک یکی از پردرآمدترین هاست – یک ادعا می تواند به کاربر منجر شود 5000 ساتوشی, در حالی که ادعاها هر 15 دقیقه یا بیشتر اتفاق می افتد (البته تا سقف روزانه).

در کل ، اگر به دنبال شیرآلات پردرآمد Bitcoin هستید ، به طور کلی از آن به عنوان گزینه عالی یاد می شود.

بیگانگان بیت کوین

بیشترین بازپرداخت شیرهای بیت کوین

یکی از شیرهای معروف بیت کوین, بیگانگان بیت کوین یک گزینه سرگرم کننده و تعاملی برای به دست آوردن satoshis است.

Bitcoin Aliens به شما پیشنهاد می دهد توانایی بازی کردن به عنوان راهی برای به دست آوردن سهم خود از بیت کوین. بسیاری از مراحل و اقدامات وجود دارد که می توانید برای به حداکثر رساندن پرداخت خود انجام دهید.

این شیرآلات همچنین یک تلفن همراه است – هم در دستگاه های Android و هم در دستگاه های اپل موجود است. این بسیار خوب است زیرا شما می توانید چرخش روزانه خود را تقریباً در هر جایی انجام دهید – شما فقط به تلفن ، کیف پول بیت کوین و اتصال اینترنت نیاز دارید.

Bitcoin Aliens به کاربران اطراف پیشنهاد می دهد 4000 ساتوشی برای مشارکت آنها در فرآیندهای شیر آب. این مقدار ساتوشی تقریباً معادل 0،25 دلار ترجمه می شود – این بسیار خوب است!

اگر به دنبال شیرآلات پردرآمد Bitcoin هستید ، هنگام چرخش روزانه باید Bitcoin Aliens را در نظر بگیرید.

ماه بیت کوین

بیشترین بازپرداخت شیرهای بیت کوین

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شیرهای بیت کوین موجود در آن, ماه بیت کوین چند روش عالی برای ترغیب شما به ادامه بازگشت به سایت خود و ادعای ساتوشی دارد.

اول از همه ، لازم به ذکر است که Moon Bitcoin دارای a چند ارز رمزنگاری شده مختلف (مانند Ethereum و Litecoin) که می توانید ادعا کنید غیر از بیت کوین است. این یک گزینه کاملاً انعطاف پذیر برای افرادی است که ممکن است به دنبال شیرآلات Bitcoin با بیشترین درآمد باشند اما بیشتر از بیت کوین به سکه های رمزنگاری دیگر علاقه دارند.

علاوه بر این ، Moon Bitcoin طیف گسترده ای از پاداش های مختلف را ارائه می دهد ، شروع با پاداش های وابسته تا پاداش “وقت صرف شده در سایت”.

نکته جالب در مورد Moon Bitcoin این است که به کاربران شیر آب جایزه وفاداری ارائه می دهد – اگر مرتباً به یکباره به شیر آب برمی گردید بدون اینکه یک روز را از دست بدهید ، پاداش های بالقوه شما هر بار با درصد مشخصی افزایش می یابد. شیر آب همچنین “هدایای رمزآلود” دارد که مقدار تصادفی ساتوشی را به عنوان یک هدیه غافلگیر کننده در اختیار کاربران قرار می دهد.

راستش را بخواهید ، بدون شیر ماه بیت کوین هیچ لیست پردرآمدترین شیر شیر بیت کوین کامل نمی شود – به این شیر آب یک چک بدهید!

FreeBitcoin

بیشترین بازپرداخت شیرهای بیت کوین

FreeBitcoin احتمالاً معروف ترین نام این لیست است. به طور گسترده ای به عنوان محبوب ترین و مورد استفاده ترین شیر آب بیت کوین در جهان شناخته می شود.

چرا اینقدر محبوب و دوست داشتنی است؟ خوب ، چند دلیل عمده در موفقیت این شیر آب وجود دارد.

اول از همه ، این یکی از معدود شیر آب های بیت کوین است که علاوه بر آن برای موجودی شما سود می پردازد. گفته می شود میزان سود پرداخت شده همیشه باشد حداقل 30000 ساتوشی.

علاوه بر این ، FreeBitcoin فرصت های زیادی برای افزایش تعادل Bitcoin خود به کاربران خود ارائه می دهد. وقتی صحبت از این شیر آب می شود ، قرعه کشی ها ، بازی های قمار و امتیازات پاداش یک اتفاق معمول است. چیزی برای همه وجود دارد – قمار می تواند میزان ذخیره شما را دو یا سه برابر کند ، اما همچنین می تواند شما را خرد و دست خالی کند.

اگر قمار مورد علاقه شما نیست ، می توانید در قرعه کشی های معمولی و بازی های سلام و شركت شركت كنید. موارد اخیر می تواند تا 1 BTC به شما ارائه دهد!

کاملاً مشهود است که FreeBitcoin یک شیپور خاموشی محبوب است. این شیر آب نه تنها یکی از پردرآمدترین شیرهای بیت کوین است ، بلکه به عنوان یک قمار و قرعه کشی عالی نیز عمل می کند..

بیت کوین گورخر

بیشترین بازپرداخت شیرهای بیت کوین

بیت کوین گورخر یک نمونه عالی از یک شیر آب است که از نظر زیبایی شناسی همزمان و تعاملی است.

داستان آغازین این شیر آب بیت کوین کاملاً جالب است. خالق Bitcoin Zebra ایده شیرهای بیت کوین را دوست داشت ، اما وقتی خودش تعدادی از آنها را امتحان کرد ، کیفیت و عملکردی که دریافت کرد او را ناامید کرد. نتیجه این چه شد?

تازه, شیر آب جدید بیت کوین متولد شد.

در Bitcoin Zebra ، شما باید در دوره های خاص وارد شوید تا “گورخر را تغذیه کنید” تجربه تعاملی ، گیمیفیکیشن که با دریافت ساتوشی پاداش دریافت می کنید.

خالق Bitcoin Zebra, از عدم کیفیت ناامید شده است و به طور کلی ارائه ارزش اسمی از بسیاری از شیرهای آب در بازار ، هدف از توسعه این شیر برای تبدیل شدن به یکی از بهترین (اگر نه بهترین) و پردرآمدترین شیر آب موجود در بیت کوین باشد. در واقع یک ادعای بلند پروازانه است ، اما کل جامعه شیرهای بیت کوین مشتاقانه منتظر دیدن نتایج این کار هستند.

نتیجه

هیچ چیز مخفی نیست که جدید است شیرهای بیت کوین هر روز وارد بازار می شوند. با افزایش رقابت ، صاحبان شیر آب قدیمی سعی می کنند پیشنهادات خود را تقویت کنند یا از مسابقات مختلف (یا هر دو) استفاده کنند. با انتخاب چنین تنوع گسترده ای ، یافتن شیرآلات بیت کوین با بیشترین هزینه ممکن است دشوار باشد.

در این آموزش ، من فقط چند شیر آب اصلی را در آنجا ارائه داده ام. بسته به اینکه دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید ، ممکن است دریابید که انواع مختلفی از شیر آب برای شما مناسب است – همه موارد ترجیحی است.

به هر حال ممکن است باشد ، فراموش نکنید که قبل از انجام هر کاری که مربوط به خود شیر آب است ، باید راه اندازی کنید کیف پول بیت کوین مناسب. تنها چیزی که از کیف پول خود نیاز دارید این است ایمنی. تا زمانی که ثابت بماند می تواند کند و فاقد عملکردهای فانتزی باشد سطح بالای امنیت. همچنین ، هنگام معامله بیت کوین ، باید a بستر قابل اعتماد مبادله رمزنگاری.

همچنین ، هنگام جستجو برای شیرآلات بیت کوین با بیشترین هزینه, فراموش نکنید که کلاهبرداری های زیادی فقط به دنبال سرقت پول و بیت کوین شما هستند. محتاط باشید و فقط به سایتهایی اعتماد کنید که دارای پیشینه های معتبر و پایدار هستند.

آخرین نکته: شیرهای دربی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و “لیست شیرهای BTC” را ایجاد کنید – این مرجع آسان شما برای انجام چرخش ها خواهد بود. هر چیزی بین 5 تا 10 شیر آب باید تعداد خوبی برای شروع باشد. و اگر در ابتدا خسته کننده به نظر می رسد نگران نباشید – برای انجام موثر چرخش ها تمرین و تجربه زیادی لازم است.

خوب ، این آموزش “بالاترین میزان پرداخت شیر ​​بیت کوین” بوده است. امیدوارم چیز جدیدی یاد گرفته باشید و این اطلاعات به شما در تجارت شیرهای BTC کمک کند!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector