Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اطلاعات کامل در مورد کری و خرید ارز رمزنگاری شده

بنابراین ، شما تصمیم گرفته اید که در آن سرمایه گذاری کنید ارز رمزنگاری شده. با این حال ، گیج شده اید و نمی دانید از کجا شروع کنید – تعجب می کنید ، چگونه ارز رمزپایه خریداری کنید؟ با وجود گزینه های بسیار زیاد ، انتخاب بهترین گزینه برای شما دشوار است. به علاوه ، موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از شروع پرداخت به آنها فکر کنید.

یادگیری نحوه خرید ارز رمزنگاری شده می تواند باشد یک روند گیج کننده. هرچند لازم نیست. در این راهنما ، من پاسخ تمام سوالات زیر را به شما می دهم:

 • نحوه خرید ارز رمزنگاری شده با استفاده از دلار آمریکا, یورو و GBP?
 • چیست بهترین راه برای خرید ارز رمزنگاری شده?
 • آیا می توانم ارز رمزنگاری شده را با استفاده از آن بخرم یک کارت اعتباری?
 • و خیلی بیشتر!

در پایان این راهنما ، شما دقیقاً می دانید که چگونه رمزنگاری را خریداری کنید ، که بهترین روش برای شماست (به عنوان مثال). مبادلات) ، و جایی که باید برای انجام آن بروید. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده?

روند خرید و فروش ارز رمزنگاری شده طی چند ماه گذشته بسیار ساده تر شده است. پنج عامل مهم وجود دارد که باید قبل از خرید ارز رمزنگاری شده در مورد آنها فکر کنید:

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

محل

برای اینکه بدانید چگونه و از کجا می توانید ارز رمزپایه خریداری کنید ، مهم است که این کار را انجام دهید مقررات کشور خود را بررسی کنید.

روش پرداخت

متداول ترین و پذیرفته ترین روش های پرداخت برای خرید ارز رمزنگاری شده عبارتند از: کارت اعتباری, انتقال بانکی, یا حتی پول نقد. وب سایت های مختلف روش های مختلف پرداخت را قبول می کنند ، بنابراین شما باید وب سایتی را انتخاب کنید که روش پرداختی را که می خواهید استفاده کنید بپذیرد.

نوع ارز رمزنگاری شده

همه ارزهای رمزپایه در هر وب سایت برای خرید در دسترس نیستند. شما باید یک وب سایت پیدا کنید که ارز رمزنگاری شده شما را برای خرید بخرد.

هزینه کارمزد

هر وب سایت دارای هزینه های مختلف. بعضی ارزان هستند ، بعضی ارزان نیستند. قبل از ایجاد حساب در هر وب سایتی مطمئن شوید که هزینه کارمزد چقدر است. شما نمی خواهید وقت خود را صرف تأیید خود کنید و سپس متوجه شوید که هزینه ها بسیار زیاد است!

چقدر می توانید هزینه کنید


مانند هر سرمایه گذاری ، شما نیز باید این کار را انجام دهید هرگز بیش از توان خود سرمایه گذاری نکنید. من توصیه می کنم ابتدا با یک مشاور مالی صحبت کنید.

با در نظر گرفتن این 5 عامل ، می توانیم پیش برویم. اگر شما ارز رمزنگاری شده خود را خریداری کنید ، کجا می خواهید آن را ذخیره کنید؟ من یک نکته به شما می دهم: این حساب بانکی شما نیست.

کیف پول ارز رمزنگاری شده

یک کیف پول ارز رمزنگاری شده بعد از خرید ارزهای رمزپایه شده جایی است که در آن ذخیره می کنید. می توانید کیف پول ارز رمزنگاری شده را با حساب بانکی خود مقایسه کنید. به همان روشی که ذخیره می کنید ارزهای سنتی (USD ، JPY ، EUR و غیره) در حساب بانکی خود ، ارزهای رمزپایه خود را در کیف پول رمزنگاری خود ذخیره خواهید کرد.

بسیاری از گزینه های آسان برای استفاده و ایمن برای انتخاب وجود دارد. انتخاب شما مهم است یک کیف پول بسیار مطمئن, زیرا اگر ارز رمزنگاری شده شما از کیف پول شما دزدیده شود ، هرگز نمی توانید آن را پس بگیرید.

سه نوع کیف پول وجود دارد:

 • کیف پول آنلاین: سریعترین راه اندازی (بلکه کمترین ایمنی).
 • کیف پول های نرم افزاری: برنامه ای که بارگیری می کنید (ایمن تر از کیف پول آنلاین) ؛
 • کیف پول سخت افزار: دستگاهی قابل حمل که از طریق USB به رایانه وصل می کنید (مطمئن ترین گزینه).

کیف پول مورد نیاز شما بستگی به این دارد که کدام ارز رمزنگاری شده را بخرید. اگر خرید می کنید بیت کوین, به عنوان مثال ، شما به یک کیف پول نیاز دارید که بتواند Bitcoin را ذخیره کند. اگر خرید می کنید Litecoin, شما به یک کیف پول نیاز دارید که بتواند Litecoin را ذخیره کند.

خوشبختانه, تعداد زیادی کیف پول خوب برای انتخاب وجود دارد از آن می تواند چندین ارز رمزنگاری شده را ذخیره کند. هجرت, به عنوان مثال ، یک کیف پول نرم افزاری است که می تواند ذخیره کند بیت کوین, اتریوم, Litecoin, خط تیره, EOS و بیشتر!

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: کیف پول سکه رمزنگاری شده.

در مورد کیف پول های سخت افزاری ، من توصیه می کنم لجر نانو اس. فوق العاده ایمن است (زیرا فقط وقتی به کامپیوتر وصل شود به اینترنت متصل است) و هزینه آن نیز زیاد است حدود 70 دلار. ذخیره می کند NEO, بیت کوین, اتریوم, بیت کوین کش و خیلی بیشتر!

اکنون که می دانید رمز ارز خود را در کجا ذخیره می کنید ، قدم بعدی این است که بفهمید بهترین مکان برای خرید ارز رمزپایه کدام است و نحوه پرداخت آن.

رمز ارز را از کجا بخریم?

برای یادگیری چگونه برای خرید ارز رمزنگاری شده ، ابتدا باید بدانید جایی که برای خرید ارز رمزنگاری شده. همین چند سال پیش ، فقط چند مکان برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه وجود داشت. حالا ، هرچند ، موارد بسیار بیشتری وجود دارد! بیایید مکان ها و روش های مختلفی را برای دستیابی به رمزنگاری خود بررسی کنیم.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده در صرافی های ارز رمزنگاری شده?

صرافی های رمزنگاری شده وب سایت های آنلاین هستند که به شما امکان می دهند ارز محلی خود را با ارز رمزنگاری شده مبادله کنید. صرافی ها محبوب ترین روش خرید ارز رمزپایه هستند. من به تازه واردان توصیه می کنم از این وب سایت های تبادل نظر استفاده کنند زیرا راه اندازی آن ها آسان و سریع است.

روش پرداخت: بیشتر صرافی ها پرداخت از طریق را قبول می کنند انتقال بانکی یا کارت اعتباری, بعضی از آنها نیز قبول می کنند پی پال.

مبادلات زیادی برای انتخاب شما وجود دارد. هر یک از آنها دارای سطح امنیتی مختلفی هستند و هرکدام انواع مختلفی از روش های پرداخت را می پذیرند. بیشتر صرافی ها از شما می خواهند قبل از شروع خرید ارز رمزنگاری شده ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 • اولین قدم این است که خودت ثبت نام کن با اطلاعات خود (نام کامل ، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه و غیره) ؛
 • مرحله بعدی این است که هویت خود را تأیید کنید – شما به طور معمول به گذرنامه / گواهینامه رانندگی نیاز دارید.
 • بعد ، از شما خواسته می شود که راه اندازی کنید تأیید صحت 2 مرحله ای. این به ایمن نگه داشتن حساب شما و دور نگه داشتن هکرها کمک می کند!

توجه: تقریباً همه صرافی ها هزینه معامله حدود 1-4٪ را دریافت می کنند.

پس از راه اندازی حساب خود ، می توانید ارز رمزپایه را در صرافی شروع کنید. اکثر صرافی ها دقیقاً مانند سیستم عامل های معاملات سهام هستند: شما می توانید ارز رمزپایه خود را خریداری و نگه دارید ، یا می توانید آن را با ارز رمزنگاری شده دیگر مبادله کنید.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: صرافی ارز رمزنگاری شده.

هنگام انتخاب مبادله ارز رمزنگاری باید مراقب باشید. شما باید بر اساس عوامل زیر تصمیم بگیرید:

 • امنیت صرافی را بررسی کنید. این مهمترین چیزی است که شما باید در نظر بگیرید زیرا سرمایه گذاران در گذشته هک کرده اند صرافی ها مقدار زیادی پول از دست داده اند.
 • هزینه های معامله – پایین تر ، بهتر است.
 • تعداد گزینه های پرداخت موجود: آیا آنها انتقال بانکی ، کارت اعتباری ، PayPal و غیره را قبول می کنند.?
 • مدت زمانی که برای فعال کردن حساب شما لازم است – اگر عجله دارید ، ممکن است مایل نباشید مدت زمان زیادی منتظر بمانید تا تأیید شوید!
 • کدام گزینه های ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سکه NEO را خریداری کنید ، بنابراین باید مطمئن باشید که صرافی که انتخاب کرده اید سکه NEO را به فروش می رساند.
 • بررسی های کاربران مربوط به مبادله را بررسی کنید! این به شما ایده خوبی برای استفاده دوستانه وب سایت تبادل نظر می دهد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

بهترین صرافی های دلال برای ارز رمزنگاری شده

صرافی های دلال مانند مغازه های صرافی هستند که در فرودگاه ها پیدا می کنید. با این حال ، به جای مبادله ارزهای مختلف محلی با یکدیگر (مانند ین به دلار آمریکا) ، می توانید ارز محلی خود را با ارزهای رمزپایه مبادله کنید. این ساده ترین راه برای خرید ارز رمزنگاری شده است – حتی می تواند از طریق تلفن همراه انجام شود!

Coinbase

Coinbase بزرگترین و محبوب ترین صرافی کارگزار رمز ارز است. امن است و انتقال بانکی ، کارت اعتباری / بدهی و PayPal را می پذیرد. هزینه های آنها به روش پرداخت شما بستگی دارد ، بنابراین قبل از پرداخت حتماً بررسی كنید! هزینه کارت است بالاترین میزان با 3.75٪.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: صفحه اول Coinbase.

اگر در آسیا ، آفریقا یا آمریکای جنوبی زندگی می کنید, احتمالاً نمی توانید از Coinbase استفاده کنید. این ماده فقط در اروپا ، استرالیا و آمریکای شمالی موجود است.

شما می توانید Bitcoin ، Ether ، Litecoin و Bitcoin Cash را در Coinbase خریداری کنید.

کویناما

بزرگترین مزیت کویناما این است که تقریباً از هر کشوری به مشتریان امکان خرید و فروش ارز رمزپایه را می دهد. استفاده از آن آسان است و هست بسیار مورد اعتماد – در سال 2013 تاسیس شد!

این به شما امکان می دهد از کارت اعتباری به عنوان روش پرداخت خود استفاده کنید ، اما این امکان وجود دارد شارژ 6٪ برای انجام این کار این کمی بیشتر از 3.75 درصدی است که Coinbase شارژ می کند!

Coinmama علاوه بر اینکه تقریباً در همه کشورها در دسترس است ، یک مزیت بزرگ دیگر نیز دارد: هر ارز محلی را می پذیرد!

شما فقط می توانید Bitcoin و Ether را از Coinmama خریداری کنید.

CEX.io

CEX.io استفاده آسان و بسیار ایمن است, درست مثل Coinbase و Coinmama! بهترین چیز در مورد CEX.io این است که همچنین هست یک بورس تجاری. این بدان معناست که هنگامی که رمزنگاری خود را خریداری کردید ، می توانید با خرید و فروش به افراد دیگر در CEX.io ، آن را با رمزپایه های دیگر معامله کنید.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: صفحه اول cex.io

مورد دیگری که CEX.io را متفاوت می کند این واقعیت است که USD ، EUR ، GBP و RUB را می پذیرد! هزینه کارت های اعتباری / اعتباری در CEX.io است 3.5٪ + 0.20 دلار. همچنین می توانید از حواله بانکی استفاده کنید.

شما می توانید Bitcoin ، Ethereum و DASH را از طریق CEX.io خریداری کنید.

مهر بیت

در سال 2011 تأسیس شد, مهر بیت یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است. در Bitstamp می توانید ارزهای رمزپایه متفاوتی از آنچه در Coinbase خریداری می کنید ، خریداری کنید. این کارت انتقال بانکی و کارت های اعتباری / بدهی با EUR و USD را می پذیرد.

هر چند من این وب سایت را برای مبتدیان کامل توصیه نمی کنم ، زیرا استفاده از آن به آسانی Coinbase و Coinmama نیست. همچنین ، آن را شارژ می کند هزینه های بالا برای خرید مقادیر کم با استفاده از کارت اعتباری خود.

اگر بیش از 1000 دلار واریز کنید ، هزینه استفاده از کارت نقدی خود در Bitstamp 2٪ است اما اگر کمتر از 1000 دلار واریز کنید ، 10 دلار است. من قطعاً استفاده از Bitstamp را برای صرف 5 دلار توصیه نمی کنم!

می توانید Bitcoin ، Ether ، Litecoin ، Bitcoin Cash و Ripple را در Bitstamp خریداری کنید.

کریپتومات

آخرین و نه مهمترین ، صرافی که اخیراً درهای خود را باز کرده است ، اما ظرفیت بالایی را نشان می دهد. کریپتومات در سال 2018 درهای خود را باز کرد و جوانترین کارگزاری در لیست ما است.

مرکز اصلی فعالیت آنها در اسلوونی است ، اما این شرکت در واقع در استونی واقع شده است ، زیرا استونی یکی از معدود کشورهایی است که چارچوب قانونی لازم را دارد و آنها از قبل با معرفی مجوزهای Crypto Exchanges و Crypto Wallets تنظیم ارزهای دیجیتال را آغاز کرده اند..

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: صفحه اول کریپتومات.

کریپتومات با هدف ارائه امن ترین دروازه فیات به دنیای ارزهای رمزنگاری شده ارائه شده است مجوزهای بهره برداری توسط واحد اطلاعات مالی ، سازمان مبارزه با پولشویی پول (AML) استونی.

داشتن مقررات دقیق به این معنی است که کاربران باید پروسه جدی تأیید هویت را طی کنند. با این حال ، این فرایند در Kriptomat بسیار ساده است فقط 5 دقیقه طول می کشد از وقت خود برای بارگذاری تمام اسناد لازم.

در بعضی از کشورها حتی می توانید این کار را از طریق موبایل انجام دهید!

خرید / فروش کریپتومات هزینه ها 1.45٪ است با بدون هزینه اضافی برای برداشتن / ارسال رمزنگاری. کریپتومات پشتیبانی می کند 21 زبان و پشتیبانی سریع و مطمئن مشتری را فراهم می کند.

شما می توانید Bitcoin و Ether را در Kriptomat معامله کنید.

کلمات نهایی در مورد این مبادلات

این یک لیست خوب برای شروع شما در هنگام تصمیم گیری در مورد صرافی مناسب شماست. بهترین روش خرید ارز رمزنگاری شده با استفاده از مبادله به موارد زیادی بستگی دارد – خصوصاً به موقعیت مکانی شما.

همیشه مطمئن شوید که سکه هایی که می خواهید خریداری کنید در بورسی که انتخاب می کنید در دسترس هستند و از سطح امنیتی که صرافی ارائه می دهد راضی هستید.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: Coinbase.

اکنون ، چیزی است که باید بدانید: خرید ارزهای رمزپایه از صرافی های کارگزاران (Coinbase ، Coinmama ، CEX.io و غیره) نه تنها راهی که می توانید رمزنگاری را با ارز محلی خود خریداری کنید. اگر Bitcoin یا Ether است که می خواهید بخرید ، می توانید آن را با پول نقد خریداری کنید. درست است – شما می توانید Bitcoin و Ether را با پول نقد خریداری کنید.

یادداشت سریع: “پول نقد” به معنای پول کاغذی است.

نحوه خرید بیت کوین از دستگاه خودپرداز?

هرگز نام خودپردازهای بیت کوین را نشنیده اید؟ خوب ، آنها وجود دارند این یک ایده بسیار جدید است ، اما آنها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند.

خودپردازهای بیت کوین دقیقاً مانند خودپردازهای نقدی عادی هستند که ما برای برداشت دلارهای یورو ، یورو ، JPY و غیره از آنها استفاده می کنیم. تنها تفاوت این است که شما پول خود را در یک دستگاه خودپرداز بیت کوین واریز می کنید ، به جای اینکه پول نقد را با خودپردازهای عادی خود بگیرید..

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: دختری در دستگاه خودپرداز بیت کوین.

اگر می خواهید بیت کوین بخرید به سرعت, پس خودپرداز بیت کوین گزینه مناسبی برای شماست. اگرچه بسیار جدید هستند ، در همه جا در دسترس نیستند. در واقع ، آنها کاملا نادر هستند. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید ، ممکن است یکی در نزدیکی خود داشته باشید. شما می توانید استفاده کنید این نقشه برای پیدا کردن نزدیکترین دستگاه خودپرداز بیت کوین شما.

شما نیازی به ثبت نام یا ایجاد حساب کاربری ندارید و نیازی به انتقال پول نیست. بنابراین ، فقط به خودپرداز بروید ، پول نقد خود را واریز کنید ، و آن ارسال می شود.

مراحل گام به گام خرید بیت کوین از دستگاه خودپرداز:

 1. با استفاده از خودپرداز Bitcoin در نزدیکی خود پیدا کنید این نقشه؛
 2. به دستگاه خودپرداز بروید و هویت خود را تأیید کنید (این مورد فقط در دستگاه های خودپرداز خاص لازم است).
 3. برخی از دستگاه های خودپرداز شماره تلفن را درخواست می کنند. در صورت وجود ، شماره تلفن خود را وارد کنید ؛
 4. دستگاه خودپرداز برای شما پیام متنی همراه با کد ارسال می کند. کد را در دستگاه خودپرداز وارد کنید ؛
 5. تهیه کنید آدرس کیف پول ارز رمزنگاری شده شما اگر شما یکی دارید. اگر آن را ندارید ، دستگاه خودپرداز کیف پول جدیدی را برای شما ایجاد می کند.
 6. پول نقد خود را در دستگاه خودپرداز قرار دهید.
 7. سپس ، خودپرداز رمزنگاری شما را به کیف پول ارز رمزنگاری شده شما ارسال می کند.
 8. دستگاه خودپرداز رسید شما را چاپ می کند.

نکته مهم: اگر دستگاه خودپرداز بیت کوین کیف پول جدیدی برای شما ایجاد کرد ، جزئیات کیف پول ارز رمزنگاری شده شما (کلید عمومی و کلید خصوصی) در رسید شما است. شما باید این را ایمن نگه دارید!

مزایای خرید Cryptocurrency از دستگاه خودپرداز بیت کوین:

 • حداکثر خودپردازهای بیت کوین, شما نیازی به استفاده از هویت خود ندارید؛
 • این یک فرایند ساده است.
 • شما می توانید از پول نقد استفاده کنید.
 • این خیلی سریع.

معایب خرید رمز ارز در دستگاه خودپرداز بیت کوین:

 • هزینه های معامله بسیار بالا – بین 5-10 ؛
 • خودپردازها به سختی پیدا می شوند زیرا تعداد زیادی دستگاه خودپرداز وجود ندارد.

بنابراین ، اگر می خواستید نحوه خرید ارز رمزپایه را با استفاده از پول نقد بدانید – استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین یکی از راه هایی است که می توانید!

نحوه خرید بیت کوین و اتر P2P (نظیر به نظیر)?

این یکی از ساده ترین راه های خرید ارز رمزپایه است! نظیر به نظیر مبادلات واسطه را بردارید (شرکتهایی مانند Coinbase) و به کاربران امکان خرید و فروش ارز رمزنگاری شده را به طور مستقیم از یکدیگر می دهد.

این را تصور کنید: جان به رمزنگاری علاقه دارد و می خواهد مقداری اتر بخرد. جان می توانست به Coinbase برود و از آنجا آن را بخرد ، اما مجبور بود از هویت خود استفاده کند. امی می خواهد اتر بفروشد اما نمی خواهد از Coinbase استفاده کند زیرا نمی خواهد هزینه ای پرداخت کند.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: پرداخت مالیات.

اگر جان فقط می توانست اتر را از امی بخرد چه می شود؟ با این کار همه چیز حل می شود! خوب ، به لطف تبادلات P2P ، او می تواند! با استفاده از یک تبادل نظیر به نظیر ، جان و ایمی می توانند از پرداخت هزینه جلوگیری کنند و لازم نیست هویت خود را به اشتراک بگذارند.

خیلی باحاله ، درسته?

بیایید نحوه دستورالعمل های گام به گام نحوه خرید و فروش ارز رمزپایه را در صرافی همتا به همتا بررسی کنیم:

 1. یک حساب رایگان در وب سایت P2P ایجاد کنید. از LocalBitcoins برای بیت کوین استفاده کنید ، و LocalEtherum.com برای اتر.
 2. لیستی را پیدا کنید که می خواهید از آن بخرید یا به آن بفروشید. مثل Craigslist به این فکر کنید. فروشندگانی وجود دارند که قیمتی را تعیین کرده اند که بیت کوین / اتر خود را به فروش می رسانند و خریدارانی هستند که قیمتی را تعیین کرده اند که بیت کوین / اتر را برای آن می خرند.
  • در لیست به دنبال روش پرداخت باشید – آیا می خواهید با واریز نقدی ، انتقال بانکی یا Western Union پرداخت کنید?
  • نیازهای شناسنامه را جستجو کنید – آیا می خواهید بدون استفاده از هویت خود پرداخت کنید یا اینکه با استفاده از هویت خود مشکلی ندارید?
  • به دنبال خریدار / فروشنده ای باشید که معاملات زیادی انجام داده و از نظر / شهرت خوبی برخوردار است.
  • جزئیاتی را که لیست درخواست می کند وارد کنید و سپس درخواست تجارت خود را ارسال کنید
   • این لیست معمولاً درخواست می کند:
    • میزان: مقدار هزینه ای که می خواهید صرف کنید را وارد کنید.
    • واحد پول: ارزی را که می خواهید با آن پرداخت کنید وارد کنید.
    • روش پرداخت: از بین گزینه هایی که در دسترس دارند انتخاب کنید.
    • اگر فروشنده کارت شناسایی بخواهد ، معمولاً باید یکی از این موارد را انجام دهید:
     • ارسال عکس یا اسکن گذرنامه / گواهینامه رانندگی
     • از خود عکس بگیرید که شناسنامه خود را (گذرنامه یا گواهینامه رانندگی) در دست دارید و یک تکه کاغذ در دست دارید که روی آن چیزی نوشته شده است – فروشنده به شما خواهد گفت که می خواهد چه چیزی را روی آن بنویسید.
     • اگر درخواست شما پذیرفته شود ، مقدار Bitcoin / Ether که سفارش داده اید به محفوظات وب سایت ارسال می شود.

      توجه: سپردن مکانی امن است که هیچ کس نمی تواند آن را کنترل کند. وقتی شرایط و ضوابط تجارت برآورده شود ، بیت کوین / اتر برای خریدار آزاد می شود. اگر شرایط و ضوابط رعایت نشود ، بیت کوین / اتر برای فروشنده ارسال می شود. این امر هم از خریدار و هم از فروشنده در برابر تقلب محافظت می کند.

     • پرداخت را ارسال کنید
      • فروشنده یک شماره مرجع به شما می دهد.
      • اگر از طریق واریز نقدی پرداخت می کنید:
       • به بانکی بروید که دستگاه سپرده نقدی دارد.
       • پول نقد خود را وارد دستگاه کنید.
       • مشخصات بانکی را که فروشنده به شما داده قرار دهید و پول را ارسال کنید.
       • شماره مرجع را روی رسید بنویسید و از آن عکس بگیرید.
       • عکس رسید را برای فروشنده ارسال کنید.
       • اگر از طریق انتقال بانکی پرداخت می کنید:
        • وارد وب سایت / برنامه بانکی آنلاین خود شوید.
        • گیرنده / مخاطب جدیدی تنظیم کنید (از مشخصات بانکی که فروشنده به شما داده استفاده کنید).
        • پول Bitcoin / Ether را به مخاطب جدید ارسال کنید و شماره مرجع را در جعبه “مرجع” وارد کنید.
        • وقتی فروشنده دید که شما پول را ارسال کرده اید و از شماره مرجع استفاده کرده اید ، او آن را با صرافی تأیید می کند.
        • سپرده گذاری Bitcoin / Ether را آزاد می کند و برای شما ارسال می کند.

        مزایای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده از صرافی همتا به همتا:

        • وجود دارد رایگان؛
        • شما می توانید ارز رمزنگاری شده را با پول نقد خریداری کنید.
        • با استفاده از برخی فروشندگان ، می توانید ارز رمزنگاری شده را بدون استفاده از شناسه خود خریداری کنید.

        مضرات خرید و فروش ارز رمزنگاری شده از صرافی همتا به همتا:

        • استفاده از آنها به آسانی مبادلات ارز رمزنگاری شده نیست.
        • آنها کاربران کمتری دارند ، بنابراین یافتن فروشنده گاهی ممکن است مدتی طول بکشد.
        • هنگام انتخاب خریدار باید بسیار مراقب باشید.

        بنابراین ، بهترین مکان برای خرید ارز رمزنگاری شده چیست?

        راه های بیشتری برای در دسترس قرار گرفتن ارزهای رمزنگاری شده هر ساله وجود دارد – اکنون خرید رمز ارزها بسیار آسان تر از گذشته است. در حقیقت ، بیشتر راه هایی که در این راهنما به شما نشان داده ام ، هستند بسیار ساده اگر دستورالعمل های ما را دنبال کنید.

        اما ، کدام راه بهترین راه است …؟ آیا این از طریق مبادلات کارگزار مانند است Coinbase? از طریق وب سایت های P2P مانند LocalBitcoins? یا فقط با پیدا کردن خودپرداز بیت کوین محلی شما?

        خوب ، حقیقت این است: این به مکان شما و آنچه می خواهید / نیاز دارید بستگی دارد.

        اگر در نزدیکی دستگاه خودپرداز بیت کوین زندگی نمی کنید ، پس احتمالاً بهترین مکان برای خرید ارز رمزنگاری شده برای شما نیست.

        نحوه خرید ارز رمزنگاری شده: برنامه Coinbase از طریق تلفن.

        آیا نمی خواهید از شناسه خود استفاده کنید؟ در این صورت ممکن است بخواهید مانند یک وب سایت P2P فکر کنید LocalBitcoins یا LocalEthereum.

        اگر استفاده از شناسه برای شما مشکلی ایجاد نمی کند و می خواهید ارز رمزنگاری شده را با استفاده از برنامه ای در تلفن خود بخرید ، پس Coinbase ممکن است بهترین مکان برای خرید ارز رمزنگاری شده برای شما باشد.

        بستگی دارد به شما. امیدوارم که این راهنما به شما کمک کند تا بفهمید کدام راه بهترین راه برای شما است و شما دستورالعمل های ما را ساده و آسان دنبال کردید. اکنون باید درک خوبی از نحوه خرید ارز رمزپایه داشته باشید. بنابراین ، کدام راه را انتخاب کردید؟ به ما خبر دهید!

        توجه: همیشه باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری عمده با یک مشاور مالی صحبت کنید و هرگز بیش از توان مالی خود را برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید.

        Mike Owergreen Administrator
        Sorry! The Author has not filled his profile.
        follow me
        Adblock
        detector