بهترین شیرآلات بیت کوین: راهنمای کامل

شیرهای بیت کوین یک موضوع بسیار محبوب در جوامع مختلف رمزنگاری در سراسر جهان است. آنها هم بسیار تحسین می شوند و هم با واکنش شدید. برخی از مردم آنها را دوست دارند ، دیگران فکر می کنند که آنها چیزی بیش از کلاهبرداری نیستند. خوب ، در این راهنما سعی خواهیم کرد نه تنها بدانیم که حق با گروه است, بلکه به دنبال بهترین شیر آب موجود در بیت کوین – البته با این فرض که قانونی باشد.

من همه چیز را در مورد این موضوع به شما می گویم: شیر آب بیت کوین چیست ، از چه مواردی استفاده می شود ، چرا در درجه اول حتی یک چیز هستند. ما در مورد تأثیر آنها بر بیت کوین (خوب یا بد) صحبت خواهیم کرد و سپس سرانجام خواهیم دید که آیا می توانیم یک شیرآلات Bitcoin و سودآور پیدا کنیم.

درک معنی شیر آب Bitcoin

اگر تا به حال شیر آب گذاشت در آشپزخانه یا حمام خود کاملاً بسته نشده است ، احتمالاً متوجه شده اید که آب می چکد. اگر یک کاسه زیر آن قرار دهید ، احتمالاً ظرف یک روز ظرف را پر می کند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

این دقیقاً همان کاری است که شیر آب بیت کوین انجام می دهد – فقط “آب” را با “بیت کوین” جایگزین کنید.

شیر بیت کوین وب سایتی است که بسیار به شما پیشنهاد می دهد مقادیر کم بیت کوین در ازای حل کردن کپچا ، تماشای تبلیغات یا انجام کارهای ساده دیگر. نام واحدهای بیت کوین که این سایت ها ارائه می دهند نامیده می شود ساتوشی (به احترام خالق (های) بیت کوین). ساتوشی کوچکترین مقدار قابل تصور از بیت کوین در نظر گرفته می شود – یک BTC برابر است با 100 میلیون ساتوشی.

بهترین شیر آب بیت کوین: شیر آب بیت کوین.

تعداد ساتوشی هایی که شیر آب بیت کوین می تواند برای انجام کارها به شما ارائه دهد ، متفاوت است – بعضی از سایت ها از نرخ بالایی برخوردار هستند ، در حالی که برخی دیگر – خیلی زیاد نیستند. این یک سناریو مورد به مورد است.

خاستگاه و هدف

اولین شیر آب بیت کوین دقیقاً به همین نام خوانده شد – شیر Bitcoin – و در سال 2010 – یک سال پس از تأسیس بیت کوین – برای استفاده عمومی آزاد شد. توسط شخصی به نام ایجاد شده است گاوین آندرسن, که در حال حاضر به دلیل درگیر شدن در ارزهای رمزنگاری شده به خصوص بیت کوین مشهور است.

شیر Bitcoin به کاربران پیشنهاد پاداش 5 بیت کوین.

فقط بگذارید که کمی غرق شود.

به طور طبیعی ، بیت کوین در مراحل اولیه رشد بود و بود به ارزش تقریبی 0،01 دلار. در این نوع سناریو ، وب سایتی که به کاربران پیشنهاد می دهد 0،05 دلار درآمد کسب کنید برای تماشای یک تبلیغ یا انجام یک کار ساده دیگر هنوز سخاوتمندانه به نظر می رسد.

اما اگر آن را به قیمت فعلی بیت کوین تبدیل کنیم ، این بدان معناست که گاوین تقریباً به مردم پیشنهاد می دهد 29000 دلار برای حل کپچا! تصور کنید که!


اصلی هدف شیر آب بیت کوین بود انتشار آگاهی و در مورد بیت کوین به مردم آموزش دهید. هنگام ورود به سایت ، شیر آب قبل از هر چیز به شما پیشنهاد می دهد روش gamified از یادگیری معاملات ارزهای رمزنگاری شده – اعتبارات بازی (سکه) دریافت می کنید و می توانید روش های مختلف معامله را در سایت (یا برنامه) امتحان کنید.

بهترین راهنمای شیر Bitcoin

بعد از اینکه راحت شدید و احساس کردید که می دانید چه کاری انجام می دهید ، سایت به شما اجازه می دهد شرکت کنید در فعالیت های مختلفی که مقدار مشخصی ساتوشی به شما اعطا می کند. این یک روش عالی برای بازیابی فرآیند یادگیری است ، در حالی که همزمان کاربران جدیدی را وارد می کنید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

مدل تجاری

اکنون که دانستید شیر Bitcoin چیست و چگونه شیرهای Bitcoin کار می کند ، شرط می بندم که احتمالاً از خود می پرسید – چگونه درآمد کسب می کند?

حقیقت را بگویم ، آسان نیست کسب سود با شیرهای بیت کوین. شما می توانید بهترین شیرآلات بیت کوین را در بازار داشته باشید و هنوز در تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کنید.

صاحبان شیر آب معمولاً نوعی از مقدار بیت کوین را به حساب خود واریز می کنند کیف پول ارز رمزنگاری شده (اگر به دنبال کیف پول قابل اعتمادی هستید ، Ledger Nano S و Trezor را بررسی کنید). سپس این کیف پول به سایت شیرآلات شخصی و شخصی آنها متصل می شود. پس از اینکه افراد با انجام کارها و انجام بازی های کوچک در سایت یا برنامه ، مقدار مشخصی بیت کوین به دست آوردند ، این مقدار بیت کوین است پرداخت کیف پول رمزنگاری شده برای شخص مورد نظر.

برای کسب درآمد و از یک سایت شیر ​​آب بیت کوین سود کسب کنید ، شما باید یک چیز منحصر به فرد و اصلی ارائه دهید تا شیر آب خود را از جمعیت جدا کند. شیرهای جدید بیت کوین هستند هر روز ظهور می کند (هم به عنوان وب سایت و هم به عنوان برنامه) ، بنابراین بازار بسیار رقابتی در نظر گرفته می شود. فقط اصیل ترین ایده ها می توانند از طریق جمعیت قدرت بگیرند.

بهترین شیر آب بیت کوین: شیر آب بیت کوین.

نباید فراموش کنید که در پایان روز ، شما پول می دهید (فقط به صورت بیت کوین). این باعث می شود که شکستن حتی سخت تر شود ، چه رسد به اینکه سود حاصل شود. برخی گزینه ها از کاری که می توانید با شیر آب خود انجام دهید عبارتند از, اما محدود به این نیست: میزبان تبلیغات بیشتری باشید ، محصولات یا خدمات خود را با تبلیغات غیرقابل انعطاف تبلیغ کنید ، رقابت های پرداخت شده و جوایز ، صندوق سرمایه گذاری و غیره را ارائه دهید.

محتوای منحصر به فرد و قابل توجه نه تنها به شما کمک می کند تا پول کسب کنید یا آگاهی را گسترش دهید بلکه در ردیف بهترین سایت های شیر Bitcoin در وب قرار می گیرد.

بهترین شیرهای بیت کوین

بنابراین شما می دانید که شیر آب چطور کار می کند ، چگونه درآمد کسب می کند و در وهله اول چگونه به وجود آمده است. شما علاقه مند و مشتاق هستید که بهترین شیر آب بیت کوین را در آنجا امتحان کنید و برای خود مقداری بیت کوین کسب کنید. برای انجام این کار ، شما به یک لیست شیر ​​Bitcoin نیاز دارید. هرچند نه لیست – شما به لیست “بهترین شیرآلات Bitcoin” نیاز خواهید داشت ، و این همان چیزی است که من قصد دارم ارائه دهم.

قبل از ورود به لیست شیر ​​Bitcoin ، با این حال ، من می خواهم در مورد سایتی به نام bestchange.com برای شما صحبت کنم.

BestChange یک است سایت مبدل قیمت ارز. این یک سایت عالی برای تبدیل قیمت ارز فیات به ارز رمزنگاری شده و بالعکس است. علتی که من در این آموزش آورده ام این است که به شما اجازه می دهد ساتوشی را به ارز رایج دیگری که می خواهید تبدیل کنید. این یک ابزار عالی برای بررسی سریع میزان کار شما با یک شیر آب خاص است.

حالا ، به لیست شیرهای بیت کوین.

بیگانگان بیت کوین

بیگانگان بیت کوین یک نمونه عالی از شیر آب بیت کوین است که هم موثر و هم منحصر به فرد است.

بهترین شیر آب بیت کوین: صفحه اصلی Bitcoin Aliens.

بیگانگان BTC شما را به در ازای بیت کوین بازی کنید. روش کار این است که شما یک برنامه نصب کنید در دستگاه Android یا iOS خود ، ثبت نام کنید و به سادگی شروع به بازی کنید. در حالی که شما این کار را انجام می دهید ، شیر آب تولید می کند مقادیر مشخص بیت کوین در پس زمینه (بسته به بازی ، اقدامات مختلفی که انجام می دهید مقادیر مختلف BTC ایجاد می کند).

این شیر آب بیت کوین به داشتن نیز مشهور است نرخ پرداخت عالی. گفته می شود که یک بار پرداخت از این سایت حدود 4000 ساتوشی است که تقریباً به 0.25 دلار می رسد.

اگر به دنبال بهترین شیر آب Bitcoin هستید ، باید به Bitcoin Aliens فرصت دهید.

بیت کوین گورخر

بیت کوین گورخر از سرخوردگی و نیاز به کیفیت متولد شد – توسعه دهنده این شیر آب گفت که از نبود معتبر و ناامید کننده سایت های شیرآلات خوب کار می کنند, بنابراین تصمیم گرفت یکی را از خودش بسازد.

بهترین راهنمای شیر Bitcoin

آنچه Bitcoin Zebra را منحصر به فرد می کند این است که دائماً به روزرسانی و محتوای جدیدی به دست می آورد ، مسابقات مختلفی با جایزه های بزرگ برگزار می شود و برنامه با بروزرسانی ها و تغییرات تغییرات به روز می شود.

توسعه دهنده Bitcoin Zebra مصمم است که شیر آب را فعال و مستمر نگه دارد تا زمانی که مردم از استفاده از آن لذت ببرند و با “تغذیه گورخر” فعالیت کنند. راهی که شیر آب کار می کند این است که شما باید در دوره های خاص نیز وارد شوید ، به خوبی یک گورخر متحرک را تغذیه کنید. با این کار شما برخی از ساتوشی ها را بدست آورید هر زمان.

اگر سازنده برنامه صادقانه باشد & پای حرفهای او بایستید و تحویل دهید, Bitcoin Zebra پتانسیل بالقوه ای دارد اگر یکی از بهترین شیرهای بیت کوین در بازار نباشد ، به یکی از برترین شیرهای بیت کوین در بازار تبدیل شوید.

ماه بیت کوین

شیر آب تاسیس شده بیت کوین, ماه بیت کوین دارد پایگاه اختصاصی کاربر و از نظر بسیاری یکی از شیرآلات بهتری است که وجود دارد.

بهترین راهنمای شیر Bitcoin

Moon Bitcoin با ارائه طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه مختلف برای دستیابی به کاربران جدید ، ضمن داشتن جوایز ورود به سیستم روزانه ، قصد دارد کاربران جدید را جذب کند. این شیر آب پرداخت های خود را هر چند دقیقه صادر می کند, بنابراین می توانید فقط یک برگه باز در مرورگر خود بگذارید و یک فیلم تماشا کنید یا یک بازی انجام دهید ، و هر چند دقیقه یکبار به Moon Bitcoin بازگردید تا ادعای satoshis خود را داشته باشید.

سایت همچنین به شما پیشنهاد می دهد پاداش ثبات – اگر حداقل یک بار در روز ادعای ساتوشی کنید ، پس از مدتی مشخص سود بیشتری کسب می کنید. همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، پس از 30 روز ادعای سازگار سود بالقوه خود را کسب کنید می تواند 4،7٪ افزایش یابد – این وقتی فکر می کنید حاشیه خوبی است.

درست مانند اکثر سایت های شیر آب بیت کوین ، Moon Bitcoin نیز پاداش های وابسته به کاربران خود را ارائه می دهد. اگر کاربران جدیدی به سایت وارد کنید ، به طور بالقوه می توانید تا 10٪ بیشتر درآمد کسب کنید با ادعاهایت!

Moon Bitcoin یک افزودنی عالی برای هر لیست “بهترین شیر آب بیت کوین” است ، بنابراین دریغ نکنید که آن را امتحان کنید!

FamilyBTC

این شیر آب هرچقدر که خنده دار به نظر برسد ، “دوستانه ترین” در خانواده است. این یکی از شیرهای بیت کوین کمتر شناخته شده, اما پایگاه کاربری آن دائماً در حال رشد است و شروع به دریافت مقداری شناخت در جامعه شیرهای ارز رمزپایه می کند.

FamilyBTC است منحصر بفرد از این نظر که برنامه های مختلفی را به کاربران ارائه می دهد که می توانند برای افزایش سرعت سود خود انتخاب کنند. سایت نیز 100٪ جایزه ارجاع دارد, که هنگام در نظر گرفتن کاربری شیر آب کاملاً مهم است.

در کل ، این نوید می دهد که گزینه بهترین گزینه های شیرهای بیت کوین باشد ، حتی اگر به اندازه سایر ورودی های این لیست شناخته نشده باشد.

انتخاب بهترین شیر آب

بنابراین ، اکنون شما در مورد برخی از بهترین شیرهای آب موجود در بیت کوین اطلاعاتی کسب کرده اید و اطلاعاتی در مورد شروع و کاربرد آنها در اختیار دارید. با این وجود چطور می توانید شیر آب درست را انتخاب کنید?

اول از همه ، شما نباید خود را به یک محدود کنید, شیر آب این امر سرعت بالقوه درآمد شما را به طور جدی کاهش می دهد و توجه به درآمد شما از زمان بسیار زیادی طول می کشد.

چند شیر آب مختلف انتخاب کنید. معیارهای اصلی شما باید دنبال کنید مقادیر ساتوشی شیرهای آب ، فرکانس های پرداخت و شهرت را ارائه می دهند. اگر سایتی به شما بگوید که روزانه نصف بیت کوین به شما پرداخت خواهد کرد ، این کار انجام می شود احتمالاً کلاهبرداری است – همیشه در مورد شیرهایی که قصد استفاده از آنها را دارید تحقیق کرده و برخی از نظرات کاربران را در سراسر اینترنت بخوانید. وقتی از قانونی بودن شیرآلات بیت کوین مطمئن شدید ، پارامترهای آن را بخاطر بسپارید و مورد بعدی را جستجو کنید.

هنگامی که چهار یا پنج سایت و برنامه شیر آب معتبر در اختیار دارید ، چرخش هر یک از آنها را دریابید. ممکن است کمی عادت کند ، اما به زودی می توانید حتی به آن فکر نکنید و تقریباً به طور خودکار ساتوش های خود را جمع کنید.

نتیجه

وجود دارد تا بسیاری از سایت ها با ادعای “بهترین شیر آب بیت کوین” ، در نهایت ممکن است خود را در یک دوراهی پیدا کنید – سردرگم و نمی دانم کدام یک قانونی هستند و کدام یک کلاهبرداری است. به زمان و مهارت تفکر انتقادی نیاز دارد انتخاب مشروع آنهایی.

امروز شما یاد گرفته اید که شیر آب بیت کوین چیست ، چگونه کار می کنند و حتی چرا وجود دارند ، و در مورد برخی از بهترین شیرهای بیت کوین که وجود دارد مطالعه کرده اید. به یاد داشته باشید ، لیست ارائه شده در این راهنما به سختی سطح را خراشیده است – شاید شیر آب کاملا مطابق با خواسته ها و نیازهای شما در اینجا ذکر نشده باشد.

هر قضیه ای که باشد, همیشه محتاط باشید و هر سایتی که ادعا می کند “بهترین شیر بیت کوین” است را با یک دانه نمک مشاهده کنید. همیشه از مهارت های تفکر تحلیلی خود استفاده کنید و نظرات را بخوانید – ممکن است تعجب کنید که افراد می خواهند چقدر باهوش باشند.

یاد آوردن – خود را به یک شیر آب محدود نکنید. با انتخاب حداقل چند شیر آب مختلف و یادگیری نحوه کار ، درآمد بالقوه خود را به حداکثر برسانید. تعادل مناسب بین وب سایت ها و برنامه ها را فراموش نکنید – این به شما کمک می کند تا در طولانی مدت خسته نشوید و خسته نشوید.

همچنین ، برای ذخیره بیت کوین خود ، یک کیف پول قابل اعتماد ارز رمزپایه انتخاب کنید. بیشترین گزینه های پیشنهادی شامل لجر نانو اس و ترزور است.

امیدوارم این راهنما برای شما مفید بوده باشد و اگر تصمیم دارید خودتان شیرهای بیت کوین را امتحان کنید ، برای شما بهترین آرزوها را دارم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map