Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ارزهای رمزپایه پنی: آیا ارزش آن را دارند؟

در این روزگار ، یافتن شخصی که هرگز درباره او چیزی نشنیده باشد احتمالاً دشوار خواهد بود بیت کوین و مبادلات ارز رمزنگاری شده. این ارز رمزنگاری شده صنعت رمزنگاری را به یک جریان اصلی تبدیل کرده است – به طور فزاینده ای امروز افراد بیشتری می خواهند سهمی در آنچه این بازار ارائه می دهد داشته باشند.

با این حال ، Bitcoin و Ethereum به کنار ، همه در مورد آنها چیزی نشنیده اند ارزهای رمزپایه پنی. و به همین دلیل است که امروز ، در این لیست ارزهای رمزنگاری دقیقاً در مورد آن صحبت خواهیم کرد – ما امیدوار کننده ترین و شناخته شده ترین رمزهای پنی موجود را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

برای شروع ، ما بیش از واژه شناسی. اگرچه ممکن است از قبل یک یا دو ایده در مورد اینکه “رمز ارزهای پنی” ممکن است باشد داشته باشید ، اما باز هم باید بدانیم که در مورد همان موضوع صحبت می کنیم.

پس از آن ، سعی خواهیم کرد بهترین ارز رمزنگاری موجود – الزامات خاص خاصی وجود دارد که چنین سکه ای رمزنگاری باید بهترین باشد و ما با پیشرفت در آموزش همه آنها را مرور خواهیم کرد.

توضیحات ارزهای رمزپایه

همانطور که از نام آن پیداست ، ارز رمزپایه یک پنی است یک سکه رمزنگاری شده که قیمت بازار زیر 1 دلار است. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، اکثر ارزهای رمزپایه ای که در حال حاضر در بازار وجود دارد را می توان در رمزارزهای پنی طبقه بندی کرد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

حتی اگر نام و قیمت سکه های رمزنگاری شده اغلب در بحث های مختلف مطرح می شود ، به ندرت توجه می شود که چرا این سکه ها به همان شکلی که هستند قیمت گذاری می شوند. به نظر می رسد مشاهده طبیعی شده است بیت کوین به عنوان ارز رمزنگاری شده مطلق, سپس سکه هایی مانند اتریوم و Litecoin به عنوان پیگیری ، و سپس وجود دارد هر چیز دیگری. اما چرا?

خوب, بیت کوین هست یک مورد منحصر به فرد. ممکن است استدلال کنید که قیمت آن به دلیل همین بودن است اولین ارز رمزپایه غیرمتمرکز در جهان (و این مطمئناً دلیل آن را می افزاید) ، اما عوامل بیشتری وارد عمل می شوند.

ارزهای رمزپایه پنی: تجارت بیت کوین.

بیت کوین به حدی رسیده است که اعتبار سکه و بدنامی برای خود صحبت می کنند. این ماده به اصلی ترین ارزهای رمزپایه موجود تبدیل شده است. حتی از نظر زبانی ، به همه ارزهای رمزپایه ای که بیت کوین نیستند ، altcoins گفته می شود (گزینه های بیت کوین).

این ارز رمزنگاری شده نیز بود کل این بازار را به جریان اصلی سوق داد – مردم تا زمانی که بیت کوین شروع به بزرگ شدن آن نکرد ، به موضوع رمزنگاری ها توجه و توجهی نکردند. ناگهان ، شما شرکتها و سازمانهای عظیمی دارید که به طور جدی برای ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری به کاربران خود اختصاص داده شده اند.

البته باید در نظر داشت که بیت کوین بسیار است مورد منحصر به فرد. اکثر ارزهای رمزنگاری شده دیگر که در حال حاضر در بازار هستند ، دلایل مشخص و خاصی دارند که چرا قیمت آنها به همان شکلی است که هستند.

درک این دلایل همیشه آسان نیست ، به خصوص وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود. همانطور که گفته شد ، روشهایی برای طبقه بندی این سکه ها براساس معیارهای خاصی وجود دارد.

این لیست رمز ارزهای پنی این آموزش با رعایت برخی از این معیارها تشکیل شده است ، بنابراین احتمالاً تصمیم خوبی است که به طور خلاصه درباره آنها صحبت کنیم.


دسته بندی ها

حتی اگر روشهای مختلفی برای طبقه بندی ارزهای رمزپایه وجود داشته باشد ، من از روشی استفاده خواهم کرد که به نظر من واضح ترین و قابل فهم ترین آنها باشد.

وجود دارد سه دسته در مجموع: ارزهای رمزپایه جدید, ارزهای رمزپایه راکد, و خراب کردن ارزهای رمزنگاری شده. این سه دسته احتمالاً باید بیشتر رمزهای رمز پنی موجود را پوشش دهد.

ارزهای رمزپایه جدید

قبل از انتشار ارز رمزنگاری شده ، اعتیاد به مواد مخدره در اطراف آن ساخته می شود ICO (عرضه اولیه سکه). این کار به روش های مختلف مرتبط با بازاریابی انجام می شود ، اما همه اینها به یک معیار ساده خلاصه می شود: آیا این ارز رمزنگاری شده مفید خواهد بود? قیمت سکه رمزنگاری جدید تا حد زیادی به ICO آن بستگی دارد ، در حالی که موفقیت یک ICO تا حد زیادی به سودمندی سکه مورد نظر بستگی دارد.

ارزهای رمزپایه پنی: آیا ارزش آن را دارند؟

بیشتر ارزهای رمزنگاری شده تازه منتشر شده با قیمت فوق العاده پایین بازار شروع کنید ، بنابراین می توانید به عنوان یک ارز رمزپایه طبقه بندی کنید. اگر سکه مفید به نظر برسد ، مطمئناً به زودی پس از انتشار اولیه ، قیمت آن افزایش می یابد.

اگر می خواهید در ابتدای کار یکی از این ارزهای رمزپایه را بدست آورید و با موفقیت روی آن سرمایه گذاری کنید ، باید این کار را انجام دهید بازار را تماشا کنید و انجام دهید تحقیق عمیق با سکه های رمزنگاری جدید و جدید. مقاله های سفید شرکت ها را بخوانید ، اخبار را دنبال کنید و منطقی فکر کنید – آیا این رمزنگاری جدید یک نیاز را برآورده می کند؟ آیا این کار استفاده ای خواهد داشت؟ در این صورت ، ممکن است گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

بخاطر داشته باشید که قیمت رمزنگاری جدید می تواند پس از انتشار مدتی کم بماند ، حتی اگر به نظر می رسد سکه بسیار امیدوار کننده ای باشد. این معمولاً به این دلیل است که افراد به راحتی متوجه آن نمی شوند یا توجه کافی به آنچه که انجام می دهد یا هدف آن ندارند.

متداول ترین سناریو این است که وقتی یک سکه جدید و خوش چهره مورد توجه چند نفر قرار گرفت ، همه چیز به گلوله برفی و سکه آغاز می شود قیمت سریع شروع به افزایش می کند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ارزهای رمزنگاری راکد

نوع دیگری از ارزهای رمزپایه ای که ممکن است با آن روبرو شوید ، نامیده می شود ارزهای رمزپایه راکد. این سکه های رمزنگاری معمولاً مدتی است که در بازار هستند ، اما به نظر نمی رسد قیمت آنها نوسان داشته باشد.

این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بستگی دارد به در چه سطحی می خواهید آن را تحلیل کنید – برخی شرایط ممکن است شامل دخالت شرکت ها باشد ، موارد دیگر – از دست دادن ساده علاقه یا توقف لحظه ای معاملات (استفاده از “لحظه ای” به عنوان اصطلاح گسترده در اینجا).

این تا حدودی از نوع دشوار رمزنگاری ها است – بدون نوسان از قیمت آنها می تواند یک چیز خوب و بد باشد. از یک طرف ، ممکن است خوشحال باشید که قیمت سکه پایین نمی آید. این می تواند به عنوان نشانه ای باشد که رمزنگاری هنوز با ارزش است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، حتی اگر بی سر و صدا انجام شود.

ارزهای رمزپایه پنی: آیا ارزش آن را دارند؟

از طرف دیگر ، رکود ارز رمزنگاری شده می تواند به این معنی باشد که توسعه دهندگان به کندی عمل می کنند کنار گذاشتن پروژه و در حال توسعه یا توسعه شبکه ای نیستند که سکه بیش از آنچه در حال حاضر مبتنی بر آن است ساخته شده است. این منجر به a کاهش علاقه آهسته و در عین حال ثابت در سمت کاربر ، که به نوبه خود منجر به مرگ راکد ارز رمزپایه می شود.

اگر اتفاقاً در نوعی از لیست ارزهای رمزپایه یافت شده به صورت آنلاین با چنین رمز ارزهای پنی روبرو شدید ، همیشه اخبار مربوط به آن سکه را بخوانید. با این کار ممکن است در طولانی مدت از یک گلوله طفره بروید.

درهم شکستن ارزهای رمزپایه

در نگاه اول ، به نظر می رسد به نوعی خود توضیحی باشد ، نه؟ اگر قیمت ارز رمزنگاری شده در حال سقوط است ، این بدان معناست که سکه احتمالاً دارد می میرد ، درست است؟ خوب ، لزوماً نیست.

در یک نقطه خاص در دسامبر 2017, بازار ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی خراب شد. تا آن زمان ، از تابستان همان سال ، سکه های رمزنگاری به طور مداوم در قیمت افزایش می یافتند – به عنوان مثال بیت کوین ، تقریباً مارک 20 هزار دلار را شکست!

پس از توقف اولیه افزایش قیمت ها و تغییر ناگهانی جهت ، در ژانویه 2018 ، بازار رمزنگاری سقوط نامحدود – تقریباً هر ارز رمزنگاری شده کاهش عمده قیمت و ارزش بازار را تجربه کرد.

ارزهای رمزپایه پنی: آیا ارزش آن را دارند؟

به همین دلیل ، تقریباً غیرممکن می شود گفت که “اگر ارز رمزنگاری شده در قیمت سقوط کند ، این بدان معناست که برای آن انجام شده است”. بازار در اواخر سال شاهد نوعی تثبیت است و بسیاری از کارشناسان رمزنگاری قول چیزهای خوب آینده را می دهند. حدس می زنم ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

در مورد سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه پنی, این حتی پیچیده تر می شود. قبل از سرمایه گذاری در یک سکه از این دست ، باید تحقیقات زیادی انجام دهید. با این حال ، خواندن یک لیست پولی ارزهای رمزپایه کافی نخواهد بود – شما باید دانش کافی روی سکه را جمع آوری کنید تا بتوانید پیش بینی کنید هنگامی که از توقف قیمت جلوگیری خواهد کرد, برای پیدا کردن بهترین بازه زمانی برای سرمایه گذاری.

به طور طبیعی ، انواع مختلفی از ارزهای رمزپایه وجود دارد که ممکن است در دسته های مختلفی قرار بگیرند (توکن ها ، سکه هایی که در حال افزایش قیمت هستند و غیره). با این حال ، این سه دسته باید اکثر انواع اصلی ارزهای رمزپایه را که با آنها روبرو می شوید ، پوشش دهند.

اکنون ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به لیست ارز رمزپایه برویم و در مورد برخی از برجسته ترین ارزهای پنی موجود در اینجا صحبت کنیم.

Ripple (XRP)

از همه ارزهای رمزپایه پنی موجود در این آموزش, موج دار شدن احتمالاً شناخته شده ترین و مورد استقبال ترین افراد است. حتی اگر “Ripple” شرکتی است که سکه را ایجاد کرده است (سکه خود را “XRP“) ، همه آنقدر عادت داشتند که سکه را Ripple صدا کنند که به خاطر ترخیص ، من همین کار را می کنم.

موج دار شدن با تنها بودن در میان جمع ارزهای رمزپایه ایستاده است ارز رمزنگاری شده متمرکز تا آن را به بالای بازار برسانید. در اوج خود ، ریپل موفق شده بود به جایگاه دوم در موقعیت بازار برسد ، و تصور می شد که به زودی “قاتل بیت کوین” شود. با این حال ، این اتفاق نیفتاد.

کاملا وجود دارد چند دلیل که مردم عاشق ریپل هستند. برخی از موارد اصلی شامل موارد زیر است: سرعت (وقتی با بیت کوین مقایسه می شود), کمبود, طول عمر, تیم پشت سر توسعه سکه ، سیالیت آن توسط بسیاری از بانکها و دولتها در سراسر جهان و غیره پذیرفته شده است.

ارزهای رمزپایه پنی: آیا ارزش آن را دارند؟

Ripple به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزپایه برای شروع سرمایه گذاری در زمان شروع کار در دنیای سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. بیشتر لیست های ارز رمزپایه ای که مرجع آنلاین Ripple را به عنوان محبوب ترین رمز ارز پنی در جهان پیدا خواهید کرد.

کاردانو (ADA)

کاردانو برخی از بیشترین پروژه ها بسیار بلند پروازانه است دانشمند کارشناسان ارز رمزنگاری شده از سراسر جهان. این هدف برای بهبود مقیاس پذیری رمزنگاری ، انجام سریع تر معاملات و ایجاد انقلابی در نحوه کار ارزهای رمزپایه ، به طور کلی.

حتی اگر یکی از کمتر مورد بحث سکه های موجود در بازار باشد ، Cardano (ADA) هنوز هم توسط بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان به رمزنگاری به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین پروژه های موجود مشاهده می شود.

کاردانو الگوریتم Proof-of-Stake را در سیستم های آنها پیاده سازی کرده است. این بدان معنی است که شما نمی توانید Cardano را استخراج کنید – در عوض می توانید سکه های خود را سهام کنید و بررسی معاملات که دیگر دارندگان کاردانو در بلاکچین ایجاد می کنند. بسته به میزان سکه های ADA که ذخیره کرده اید ، پس از آن سهمی از درآمد دریافت می کنید.

کاردانو به نظر می رسد آینده ای بسیار امیدوارکننده در پیش رو دارد و هیچ لیست ارزهای رمزپایه فراموش نمی کند که آن را به عنوان یکی از سکه هایی که مردم باید بیشتر به آن توجه کنند ، ذکر کند..

Qlink (QLC)

Qlink تا حدودی از یک است ورودی ویژه در این لیست. این اولین بار در جهان است خدمات شبکه غیرمتمرکز تلفن همراه. هدف سازندگان این شرکت این است که با ارائه یک سیستم مبتنی بر نظیر به نظیر ، شبکه های تلفن همراه قدیمی را تحت زیر فرش قرار دهند..

یکی از اصلی ترین راه هایی که مردم می توانند درآمد کسب کنند نشانه های QCL با به اشتراک گذاشتن آنها است وای فای با سایر اعضای Qlink برای استفاده از سرویس فعال شوید. این شرکت همچنین معرفی کرده است پیامک های غیر متمرکز به سیستم عامل آنها بروید – اگر انبوه پیام کوتاه استفاده نشده دارید ، می توانید برای درآمد اضافی آنها را بفروشید.

شرکت Qlink ، از نظر نوع اول ، با روبرو شد (و از بسیاری جهات هنوز هم چنین است!) بسیاری از موانع دشوار که مانع موفقیت پروژه آنها شده است. با این حال ، آنها به آرامی اما مطمئناً رو به جلو حرکت می کنند – این پروژه دائماً در دست توسعه است.

به همین دلیل این سرویس برای طیف گسترده ای از مردم در سراسر جهان بسیار مفید است که سکه هنوز هم بسیار امیدوار کننده است – اگر به دنبال سرمایه گذاری خوب در مورد ارزهای رمزپایه هستید ، قطعاً به Qlink یک چک بدهید!

نتیجه گیری

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم ممکن است بخواهند آنها را پیدا کنند بهترین ارز رمزپایه. برخی علاقه مند به رشد سکه های رمزنگاری از روزهای آغازین تأسیس ، دیگران به سادگی پول زیادی برای سرمایه گذاری در رمزنگاری ها و سکه هایی ندارند که ارزش آنها زیر یک دلار است ، مکانی عالی برای شروع به نظر می رسد.

انگیزه هر چه باشد ، بدیهی است که افراد بیشتری به دنبال سکه های رمزنگاری کمتر شناخته شده و در عین حال شکوفا در بازار فعلی هستند.

اگر به دنبال بهترین ارز رمزپایه هستید ، همیشه به خاطر داشته باشید که بازار رمزنگاری مکانی بسیار بی ثبات است. ظاهراً بدون دلیل محکم قیمت ها می توانند در هر لحظه تغییر کنند. شما می توانید با انجام تحقیقات خود و کاوش عمیق تر ، “عامل شگفتی” را به حداقل برسانید ، اما این امر نتیجه را تغییر نخواهد داد.

به هر حال ، اگر به فکر تجارت ارزهای رمزپایه هستید ، باید این مورد را بررسی کنید توصیه شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده: Coinbase ، Binance و Kraken.

امیدوارم که این آموزش “پنی ارزهای رمزنگاری شده” برای شما مفید بوده باشد و بتوانید آنچه را که آموخته اید هنگام جستجوی بهترین سکه رمز ارز پنی در آنجا استفاده کنید. هر چند به یاد داشته باشید – سرمایه گذاری ها می توانند یک تجارت دشوار باشند. همیشه قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه با یک متخصص مشورت کنید. بهترین شانس!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector