Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت اتریوم: آیا اتریوم خراب می شود؟

این روزها ارز رمزنگاری شده همه جا است. شما در مورد اخبار ، محل کار ، سالن بدنسازی درمورد این موضوع شنیده اید و اکنون حتی مادربزرگ شما از شما می پرسد چیست. پیش بینی قیمت, مخصوصاً اتریوم پیش بینی قیمت ، در حال حاضر موضوع پرطرفدار است.

چهار – پنج سال پیش ، در هیچ کجا محبوبیت چندانی نداشت. فقط در سال 2017 بود که ارز رمزنگاری شده واقعاً مورد توجه قرار گرفت. در دسامبر 2017 ، قیمت ارزهای رمزنگاری شده واقعاً خوب شد, واقعاً بالا محبوبیت ارزهای رمزپایه بسیار افزایش یافت. امروز, در سال 2021, قیمت اتریوم یک بار دیگر به طور قابل توجهی افزایش یافته و به بیش از 1400 دلار رسیده است در ابتدای سال.

ارزهای رمزنگاری شده که بیشتر درباره آنها صحبت شد ، بود بیت کوین و اتریوم. پیش بینی قیمت بیت کوین و اتریوم در اخبار بود هر روز. آینده Ethereum و Bitcoin از بزرگترین روندهای موجود در توییتر بود و هنوز هم ادامه دارد.

در این راهنما ، ما پیش بینی قیمت Ethereum را پوشش خواهیم داد. اگر به پیش بینی های بیت کوین علاقه مند هستید ، مقاله ما را بخوانید راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین. اگر دوست دارید مقداری Bitcoin یا Ethereum بخرید یا بفروشید ، باید بررسی کنید برخی از مبادلات رمزنگاری برتر, هم!

پس از خواندن این ، شما:

  • درک درستی از داشته باشید پیش بینی های Ethereum چگونه کار می کنند
  • بدانید نظر کارشناسان در مورد آینده Ethereum
  • بدانید قیمت Ethereum چگونه تغییر کرده است در گذشته
  • حتی قادر به پیش بینی قیمت اتریوم خود باشید!

قبل از شروع کار ، شما باید کمی درباره Ethereum بدانید.

نقطه کلیدی Ethereum

در اینجا برخی از نکات کلیدی Ethereum آورده شده است:

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

به زبان ساده, Ethereum بستری است که به شما امکان می دهد برنامه ها را روی آن بسازید زنجیره بلوک (مانند بلاکچینی که بیت کوین از آن استفاده می کند). اتریوم را مانند این تصور کنید یک سیستم عامل, مانند ویندوز یا سیستم عامل Mac!

قراردادهای هوشمندی که استفاده می کند مشابه آنهاست فاکتورها. هر چند یک تفاوت بزرگ وجود دارد. فاکتور پرداخت می شود دستی, بنابراین شخصی که منتظر است به وی پرداخت شود باید اعتماد کند که فاکتور پرداخت می شود. با یک قرارداد هوشمند ، لازم نیست به کسی اعتماد کنید. همیشه پرداخت خواهد شد.

این خیلی, بسیار توضیحات اساسی Ethereum و قراردادهای هوشمند آن. همانطور که می بینید ، این کاملا متفاوت با است بیت کوین, که فقط یک ارز دیجیتال است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود اتریوم و تفاوت های آن با بیت کوین ، مقاله ما را بخوانید راهنمای Ethereum vs Bitcoin.

پیش بینی قیمت اتریوم چگونه کار می کند

حالا که کمی درباره Ethereum دانستید ، می توانیم شروع کنیم! اولین قدم برای یادگیری نحوه پیش بینی قیمت Ethereum درک این موضوع است چگونه و چرا قیمت Ethereum تغییر می کند.

سپس ، هنگامی که ما حرکت می کنیم و برخی از پیش بینی های قیمت Ethereum را بررسی می کنیم ، خواهید فهمید که چگونه هر پیش بینی قیمت Ethereum کار می کند.

بازار


اگر یک قانون وجود دارد که باید به خاطر بسپارید ، این است: قیمت اتریوم هرچه بازار بگوید است. منظور من وقتی می گویم “بازار” است افرادی که در حال خرید و فروش اتر هستند.

چگونه این کار می کند:

  1. جان می خواهد اتر بخرد و قیمت آن در حال حاضر 800 دلار برای 1 ETH است.
  2. او سعی می کند 800 دلار آن را خریداری کند یک صرافی آنلاین (مکانی که مردم ارزهای رمزنگاری شده را به یکدیگر می خرند و می فروشند) ؛
  3. در حال حاضر هیچ کس اتر خود را به قیمت 800 دلار نمی فروشد زیرا آنها در حال حاضر اتر را بسیار دوست دارند و فکر می کنند ارزش آن بیش از 800 دلار است.
  4. جان واقعاً می خواهد اتر را بخرد ، بنابراین می گوید 820 دلار برای آن پرداخت خواهد کرد.
  5. شخصی پیشنهاد جان را می پذیرد و 1 ETH را به قیمت 820 دلار به جان می فروشد.
  6. اکنون ، قیمت جدید بازار 1 ETH 820 دلار است.

گاهی اوقات ، این اتفاق می افتد تا جایی که قیمت 1 ETH در یک روز 200 دلار یا بیشتر شود. این همه بخاطر چیزی به نام است عرضه و تقاضا.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

عرضه و تقاضا

روغن نمونه کاملی از عرضه و تقاضا است. وقتی عرضه (نفت) زیاد باشد و تقاضای کافی (افرادی که می خواهند نفت بخرند) نباشد ، قیمت عرضه می شود ارزان تر. این برای اتر و سایر ارزهای رمزپایه یکسان است و در پیش بینی قیمت Ethereum منعکس می شود.

یکی از بزرگترین دلایل تغییر بزرگ در عرضه و تقاضا است رسانه.

رسانه

هنگامی که خبرهای خوبی درباره Ethereum وجود دارد یا یک متخصص پیش بینی جدید قیمت Ethereum را ارائه می دهد که می گوید قیمت Ether در حال افزایش است ، بازار گوش می دهد! بسیاری از مردم شروع به خرید اتر می کنند و فروشندگان نمی خواهند آن را بفروشند. بنابراین ، خریداران چه کاری انجام می دهند؟ آنها شروع به ارائه قیمت بالاتر برای خرید اتر از فروشندگان می کنند.

پیش بینی قیمت اتریوم: رسانه ها

وقتی اخبار بدی درباره Ethereum وجود دارد ، فکر می کنید چه اتفاقی می افتد؟ درست است… بسیاری از مردم شروع به تلاش برای فروش اتر خود می کنند. اما ، اکنون خریداران کافی برای خرید تمام اتر فروخته شده وجود ندارند. بنابراین ، فروشندگان چه کاری انجام می دهند؟ آنها شروع به ارائه قیمت کمتری برای فروش سریع اتر خود به اولین شخصی که می خواهد اتر را بخرد ، می کنند.

اکنون که می دانید چرا قیمت اتر تغییر می کند ، بیایید نگاهی به برخی از پیش بینی های Ethereum بیندازیم! با دانش جدید خود ، درک بهتری از چگونگی پیش بینی قیمت Ethereum برای هر متخصص خواهید داشت.

آینده اتریوم

س Theالاتی که همه می خواهند پاسخ دهند – آیا Ethereum افزایش می یابد؟ آیا اتریوم سقوط خواهد کرد؟ همیشه بهتر است از یک متخصص بپرسید, بنابراین در اینجا پیش بینی قیمت Ethereum است.

مشاور و کارآفرین Blockchain ، برایان شوستر

به نظر می رسد آقای شوستر در مورد Ethereum و به طور کلی ارز رمزپایه بسیار مطمئن است. پیش بینی قیمت Ethereum او این است که قیمت اتر ممکن است تا پایان سال 2021 100000 دلار باشد! این عظیم است!

او می گوید که کل سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده می تواند به حد مجاز برسد 10 تریلیون دلار در پایان سال ، و به همین دلیل است که او فکر می کند قیمت اتر می تواند بیش از 100000 دلار باشد.

پیش بینی قیمت اتریوم: فناوری بلاکچین.

توجه: Ethereum’sسرپوش بازارمقدار کل اتر با هم است. بنابراین ، “کل سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده” کل ارزش کل سکه های رمزنگاری شده با هم است. این یعنی بیت کوین ، اتریوم, Litecoin, موج دار شدن, و همه رمزنگاری های دیگر با هم.

Ethereum ، خالق مشترک ، استیون Nerayoff

پیش بینی Ethereum از یکی از بنیانگذاران Ethereum. جالب هست!

درست مثل آقای شوستر ، استیون نیز در مورد Ethereum اطمینان دارد. پیش بینی او درباره Ethereum به اندازه آقای شوستر بزرگ نیست ، اما هنوز هم ادامه دارد بسیار مثبت – استیون چنین پیش بینی کرده است قیمت اتر می توانست در سال 2018 سه برابر شود. خوب ، همانطور که اکنون می بینیم ، این اتفاق نیفتاد.

بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin

ویتالیک گفته است که 2021 سال “ETH در عمل” خواهد بود. اما ، این تمام چیزی است که او گفته است. او قیمت خاصی از Ethereum را پیش بینی نکرده است.

بنابراین ، در حالی که پیش بینی Vitalik Buterin’s Ethereum برای سال 2021 قیمتی ذکر نکرده است ، اما این یک مورد بسیار خوب برای Ethereum است. اگر سال 2021 سال ETH باشد ، فقط می توان حدس زد که قیمت نیز سال خوبی داشته باشد!

آیا اتریوم خراب می شود?

وقتی صحبت از بحث می شود "سقوط اتریوم", بسیاری از پیش بینی های قیمت اتریوم به نظر می رسد در آن شکاک به نظر برسند. بسیاری فکر می کنند که اتریوم خاک ارز رمزنگاری شده است – چیزهای زیادی بر اساس آن ساخته شده است. به همین دلایل ، تصور اینکه Ethereum خراب شود بدون اینکه پس از آن بهبود یابد ، دشوار است. منظور ما از این حرف این است که اگر اتریوم خراب شود ، ما معتقدیم که قیمت بالاخره بالا می رود.

پیش بینی قیمت اتریوم: ETH در تلفن.

این بدان معنا نیست که این اتفاق نخواهد افتاد. درست مثل هر ارز رمزنگاری شده, سهام و کالا (طلا ، نقره ، روغن و غیره) ، اتریوم ممکن است خراب شود.

…و حدس بزنید چه?

قبلاً اتفاق افتاده.

بیایید تاریخچه Ethereum و قیمت آن را بررسی کنیم.

تاریخچه Ethereum

نمودار زیر قیمت Ethereum را برای 12 ماه – از ژوئیه 2019 تا ژوئیه 2020 نشان می دهد. خط سبز قیمت Ethereum به دلار است. از حدود شروع شد 1416 دلار در اوج خود بود ، و بود حدود 300 دلار در اواسط سال 2020.

پیش بینی قیمت اتریوم: نمودار ETH 12 ماهه.

چند سال دیوانه وار برای Ethereum بوده است. سرمایه گذارانی که ابتدای سال Ethereum را خریداری کرده اند ضررهای زیادی را متحمل شده اند!

بیایید نگاهی به نمودار دیگری بیندازیم:

پیش بینی قیمت اتریوم: نمودارهای اتریوم در مقایسه با بیت کوین.

این یک نمودار قیمت Ethereum از ژوئن 2017 تا ژوئیه 2017 است. به طور دقیق 12 ژوئن تا 16 ژوئیه. قیمت اتر رفت از 397 دلار تا 170 دلار. بله … این برای سرمایه گذاران خیلی خوب نبود.

خوب ، برای سرمایه گذارانی که اتر خود را نگه داشتند و فروشی نکردند خوب بود. اما برخی از سرمایه گذاران وحشت کردند. آنها به دلیل خبر بد (این همان چیزی است که من قبلاً در مورد آن صحبت می کردم!) که در مورد اتر منتشر می شد ، ترسیدند. آنها اتر خود را فروختند و ضرر زیادی کردند. همانطور که مشاهده می کنید ، در این زمان پیش بینی قیمت Ethereum چندان مثبت نبود.

اگر آنها 397 دلار می خریدند و 170 دلار می فروختند ، می توانستند سود خود را بدست آورند ضرر 57.2٪.

به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران در مورد “سرمایه گذاری با احساسات” صحبت می کنند. آنها می گویند شما نباید با احساسات خود سرمایه گذاری کنید (یعنی فروش / خرید وحشت) و در عوض فقط روی آنچه باور دارید سرمایه گذاری کنید. اگر اعتقاد دارید که Ethereum در حال تغییر جهان است و این فناوری برای مدت طولانی وجود خواهد داشت ، نباید به سخنان بازار گوش دهید.

حال ، بیایید نگاهی به نمودار قیمت دیگر Ether بیندازیم.پیش بینی قیمت اتریوم: نمودار قیمت اتریوم و بیت کوین در سال 2018.

خوب ، اینجا چه اتفاقی افتاده است؟ این در فوریه 2018 بود. همانطور که از نمودار مشاهده می کنید ، قیمت Ether دوباره سقوط کرد.

در سقوط ژوئن 2017 (170 دلار) به پایین نرسید ، اما به 644 دلار (18.06.06) کاهش یافت. فقط 5 روز قبل از آن (02.01.18) ، قیمت اتر 1130 دلار بود. این یک تصادف بزرگ است! اتر در مدت 5 روز تقریبا نیمی از قیمت خود را از دست داد.

فقط اتر نبود که سقوط کرد – این کل بازار ارزهای رمزپایه بود. در حقیقت ، تقریباً همه ارزهای رمزپایه نیمی از قیمت خود را از دست دادند. برخی از سرمایه گذاران این حرف را می زنند این حادثه به دلیل اخبار ناخوشایند در چین و کره جنوبی رخ داده است؛ ارز رمزنگاری شده در هر دو کشور بسیار محبوب است.

بنابراین ، سقوط اتر در اوایل فوریه 2018 برای سرمایه گذاران چه معنایی داشت؟ خوب ، اگر اتر را با قیمت 1130 دلار در اول فوریه خریداری می کردید و در 6 فوریه با قیمت 644 دلار می فروختید ، 43٪ ضرر داشتید. بنابراین ، به اندازه سقوط ژوئن 2017 (از دست دادن 57.2٪) بد نبود ، اما هنوز هم بد بود. افراد زیادی پول زیادی را از دست دادند.

خبر خوب این است که در آغاز سال 2021 اتریوم موفق شد بار دیگر به بالاترین حد خود برسد و ارزش آن بیش از 1400 دلار بود. در زمان نوشتن این مقاله ، آینده اتریوم بسیار درخشان به نظر می رسد. نمودار 22 ژانویه 2021 را می توانید در زیر پیدا کنید.

پیش بینی قیمت اتریوم: قیمت اتریوم 2021.

نتیجه

اکنون می دانید که پیش بینی قیمت Ethereum چگونه انجام می شود و کارشناسان درباره آینده Ethereum چه می گویند. به یاد داشته باشید که همیشه پیش بینی های Ethereum همان چیزی است که آنها می گویند – همیشه مهم است – پیش بینی ها. هیچ کس نمی داند آینده چیست! حتی یک نفر در جهان وجود ندارد که بداند قیمت اتر فردا ، هفته آینده یا سال آینده چقدر خواهد بود. غیر ممکنه!

تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است پیش بینی. با استفاده از اطلاعات موجود در این راهنما و پیروی از پیشرفت Ethereum ، می توانید پیش بینی قیمت Ethereum خود را نیز انجام دهید! اگر پیش بینی اتریوم از خود دارید ، حتماً ما را در جریان بگذارید! شما می توانید پیش بینی های خود را با ما مقایسه و مقایسه کنید و ببینید آیا نکاتی با هم تفاوت دارند!

همچنین ، اگر می خواهید تجارت ارزهای رمزپایه را شروع کنید ، مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید فقط بهترین مبادلات خارج وجود دارد!

نکته مهم: شما باید همیشه قبل از هرگونه سرمایه گذاری عمده با یک مشاور مالی صحبت کنید و هرگز بیش از توان مالی خود را برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید.

سلب مسئولیت: روشهای دیگری نیز برای پیش بینی قیمت Ethereum وجود دارد ، مانند تجزیه و تحلیل نمودار. این شامل خواندن بسیاری از نمودارها و نمودارها و استفاده از آنها برای حدس زدن که چگونه قیمت تغییر خواهد کرد. من توصیه نمی کنم برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید Ethereum بخرید ، از تجزیه و تحلیل نمودار استفاده کنید ، به همین دلیل در این راهنما زیاد در مورد آن صحبت نکردم. درک آنها اغلب دشوار است – شما باید دانش زیادی در مورد موضوع داشته باشید تا بتوانید آنها را تجزیه و تحلیل کنید و پیش بینی های صحیحی انجام دهید..

(استفاده از تجزیه و تحلیل نمودار برای پیش بینی هیچ مشکلی ندارد ، اما من به شما پیشنهاد نمی کنم که فقط بخاطر شکل ظاهری نمودار ، Ethereum را بخرید یا بفروشید!)

* توجه: این مقاله یک نظر شخصی است. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری باید با یک متخصص مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector