Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

معاملات ارز رمزنگاری شده: چگونه شروع کنیم؟

بنابراین ، سرانجام تصمیم گرفتید که حرفه معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود را شروع کنید ، و در حال حاضر به این فکر می کنید که چگونه میلیونها دلار خود را هزینه کنید شکی نیست که ارز رمزنگاری شده یک بازار هیجان انگیز برای سرمایه گذاران است ، اما متأسفانه موفقیت به همین سادگی اتفاق نمی افتد.

با تمام جدیت ، تجارت ارزهای رمزنگاری شده می تواند تجارت خطرناکی باشد. بله ، درست است – برخی از مردم درآمد زیادی کسب کرده اند. با این حال ، برخی از مردم نیز مقدار زیادی از دست داده اند.

برای کسانی که علاقه مند به کسب و کار در مورد معاملات ارزهای رمزنگاری شده هستند ، من اینجا هستم تا به شما کمک کنم شروع کنید. این راهنمای مبتدیان قصد دارد هر آنچه را باید بدانید به شما نشان دهد.

ابتدا ، من قصد دارم به شما اطلاعاتی در مورد زمان آغاز معاملات ارزهای رمزنگاری شده ارائه دهم. در مرحله بعدی ، من به شما کمک می کنم تفاوت بین تجارت کوتاه مدت و بلند مدت ارز رمزنگاری شده و مزایا و معایب آنها را درک کنید..

پس از آن ، ما موارد مهمی را به شما می گوییم که باید قبل از شروع تجارت از آنها مراقب باشید.

سرانجام ، من به شما نحوه تجارت را نشان خواهم داد! این شامل راهنمای گام به گام همراه با برخی از تصاویر مفید است.

با پایان خواندن این راهنمای مبتدی ، شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای رفتن و تجارت خود را خواهید داشت. بنابراین ، منتظر چه هستید ، بیایید برویم و در مورد روزهای اولیه تجارت رمزنگاری اطلاعات کسب کنیم!

واقعیت جالب: در دسامبر 2017 ، برای اولین بار بیش از 50 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده فقط در یک روز داد و ستد شد!

تجارت ارز رمزنگاری شده

همانطور که قبلاً هم می دانید ، بیت کوین در سال 2009 به عنوان اولین ارز رمزنگاری شده شناخته شد. با این وجود ، تنها با داشتن یک سکه ، نمی توانید آن را با ارزهای رمزپایه دیگری معامله کنید..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

فقط چند سال بعد بود که ارزهای رمزنگاری شده بیشتری ایجاد شد و مردم تجارت آنها را آغاز کردند. ایده واقعاً ساده ای است. شما یک ارز رمزنگاری شده را با ارز دیگر معامله می کنید ، با این امید که سکه خریداری شده ارزش شما را افزایش دهد.

این مفهوم همان بورس اوراق بهادار دنیای واقعی است.

وقتی مردم تجارت می کنند ، لازم است از صرافی ارز رمزنگاری شده استفاده کنند. این امر به این دلیل است که خریداران و فروشندگان می توانند با یکدیگر مطابقت داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر Bitcoin را در دست دارید و می خواهید آن را برای Ethereum بفروشید ، یک صرافی به شما کمک می کند تا یک فروشنده Ethereum برای تجارت با آن پیدا کنید..

صرافی ها برای این کار هزینه ای را از شما دریافت می کنند که به طور معمول برای هر معامله حدود 0.1٪ هزینه دارد. معاملات ارزهای رمزنگاری شده با محبوبیت روزانه میلیاردها دلار سکه ، واقعاً محبوب شده است.


افراد “خوش شانس” با این کار درآمد جدی کسب کرده اند و افراد زیادی هستند که اکنون ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک کار تمام وقت معامله می کنند.

با این وجود ، بازرگانان باتجربه از ابزارهای مختلفی برای کمک به آنها در انتخاب سکه های مناسب در زمان مناسب استفاده می کنند. این می تواند شامل نرم افزاری باشد که به سرمایه گذاران کمک می کند روند قبلی قیمت گذاری و غیره را تجزیه و تحلیل کنند.

با این وجود ، همه باید از جایی شروع کنند! تا زمانی که بیش از توانایی خود را برای از دست دادن معامله نکنید ، امتحان آن هیچ ضرری ندارد.

اکنون ، اکنون توضیح خواهم داد که معاملات کوتاه مدت به همراه مزایا و معایب آن چیست.

تجارت کوتاه مدت

معاملات کوتاه مدت جایی است که شما یک ارز رمزپایه خریداری می کنید اما فقط قصد دارید آن را برای مدت زمان کوتاهی حفظ کنید. این می تواند از چند دقیقه ، ساعت ها ، روزها ، هفته ها یا حتی چند ماه باشد!

ممکن است یک ارز رمزنگاری شده خاص بخرید زیرا فکر می کنید در کوتاه مدت قیمت آن افزایش می یابد. در این صورت ، اگر فکر می کنید قیمت دوباره کاهش می یابد ، آن را برای سود سریع می فروشید!

بیایید برخی از مزایای تجارت کوتاه مدت را بررسی کنیم.

مزایای

مزیت اصلی تجارت کوتاه مدت ارزهای رمزپایه این است که فرصت بسیار خوبی برای دستیابی به سودهای بالا ارائه می دهد. بر خلاف بازارهای ارز فیات ، که قیمت ها معمولاً بیش از 1٪ در روز حرکت نمی کنند ، قیمت ارزهای رمزپایه می توانند تقریباً یک شبه دو برابر شوند!

اکنون که ارزهای رمزپایه بسیار محبوب شده اند ، اکنون بیش از 1500 ارز رمزپایه مختلف برای تجارت وجود دارد. که به معنای یک چیز است – فرصت های بیشتر برای کسب سود کل. هر چند نه تنها این ، بلکه حجم زیادی از معاملات بسیاری از سکه ها وجود دارد.

حجم زیادی از معاملات مهم هستند زیرا بدان معنی است که شما همیشه یک خریدار یا فروشنده پیدا خواهید کرد! این به معنای ساده این است که مقدار زیادی ارز در آن ارز رمزنگاری شده جریان دارد و از آن خارج می شود.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

معایب

از آنجا که بازارهای ارزهای رمزنگاری بسیار بی ثبات هستند ، قیمت ها می توانند خیلی سریع تغییر کنند. این بدان معنی است که اگر می خواهید تجارت رمزنگاری کوتاه مدت انجام دهید ، باید زمان زیادی را برای تجزیه و تحلیل بازارها صرف کنید.

بسیار مهم است که احساسات خود را کنترل کنید – چیزی که در معاملات کوتاه مدت یاد خواهید گرفت این است که همیشه برنده نیستید. وقتی قیمتها متفاوت با انتظار شما حرکت می کنند ممکن است بسیار استرس زا باشد.

بنابراین ، یادگیری پذیرش ضرر و زیان قسمت بزرگی از معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. هیچ کس 100٪ از اوقات سود نمی برد!

معامله گران کوتاه مدت ارزهای رمزنگاری شده به دنبال سودهای کوچک در حرکات اندک قیمت هستند ، بنابراین شما باید توانایی تجزیه و تحلیل کاملا خوبی داشته باشید. این به معنای توانایی خواندن نمودارها و نمودارهای معاملاتی است. اگر یک مبتدی باشید ، یادگیری آن ممکن است کمی طول بکشد.

یکی دیگر از معایب معاملات کوتاه مدت این است که ، برای اینکه بازده خوبی داشته باشید ، باید سرمایه گذاری کلانی انجام دهید. چیزی که شاید بیشتر شما مبتدیان با آن احساس راحتی نکنید.

تجارت طولانی مدت

آیا تابحال کلمه HODL را شنیده اید؟ خوب ، در غیر این صورت ، فرض می کنیم شما کاملاً در فضای رمزنگاری تازه وارد هستید! نه ، این کلمه ای نیست که در فرهنگ لغت پیدا کنید ، اما مطمئناً آن را در انجمن های رمزنگاری و گروه های چت جامعه خواهید یافت!

“HODL” یک کلمه عامیانه است که به معنای نگه داشتن ارز رمزنگاری شده در دراز مدت است تا فروش آن. معنای واقعی آن “نگه داشتن زندگی عزیز” است. معمولاً معامله طولانی مدت رمزنگاری به معنای نگه داشتن یک سکه به مدت یک سال یا بیشتر است.

ایده این است که اگرچه همیشه نوسانات وجود دارد ، اما قیمت باید در طولانی مدت به مقدار زیادی افزایش یابد.

یک مثال عالی در این مورد سرمایه گذاران خوش شانس خرید بیت کوین در سال 2011 است که فقط 0.35 دلار بود. اگر آنها این کار را تا اواخر سال 2017 حفظ می کردند ، می توانستند سکه های خود را هر کدام تقریباً 20 هزار دلار بفروشند! این بیش از 57،000X سرمایه گذاری اولیه شما است!

مزایای

یکی از مزایای اصلی تجارت طولانی مدت ارزهای رمزنگاری این است که آسان است و به زمان کمی نیاز دارد. نیازی به درک نمودارهای پیچیده معاملات یا نمودارها نیست زیرا به راحتی می خواهید سکه خود را بلند مدت نگه دارید.

برخلاف معاملات کوتاه مدت ، جایی که شما باید دائماً وقت خود را صرف بررسی قیمت ارزهای رمزپایه کنید ، می توانید این کار را در اوقات فراغت انجام دهید. ساده است ، به محض اینکه سکه خود را خریداری کردید ، به غیر از انتظار نیازی به کار دیگری ندارید!

یکی دیگر از مزایای خوب تجارت طولانی مدت ارز رمزنگاری این است که برای شروع کار به پول زیادی احتیاج ندارید. هر وقت پول اضافی دارید می توانید مقادیر کمی خریداری کنید و بگذارید در مدت زمان طولانی رشد کند.

این همچنین به شما امکان می دهد از فشارهای نوسان بازار جلوگیری کنید ، زیرا نیازی به نگرانی در مورد حرکت کوتاه مدت قیمت ندارید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

معایب

یک نقطه ضعف در معاملات ارزهای رمزنگاری طولانی مدت این است که ممکن است فرصت خوبی برای دستیابی سریع به سودهای کوتاه مدت را از دست بدهید.

بعضی اوقات ارزش سکه ها خیلی سریع افزایش می یابد ، تا اینکه مستقیم سقوط کنند. معامله گران کوتاه مدت متوجه این موضوع می شوند و می توانند سریع سود کسب کنند.

یکی دیگر از معایب این است که چون شما وقت خود را صرف تحلیل بازار نمی کنید (به اندازه یک تاجر کوتاه مدت) ، ممکن است برخی اخبار بد را از دست بدهید. اگر خبرهای بدی منتشر شده باشد که می تواند بر قیمت ارز رمزنگاری شده شما تأثیر بگذارد (مانند مقررات) ، قیمت ممکن است کاهش یابد و دیگر هرگز افزایش پیدا نکند.

بنابراین ، فقط مطمئن شوید که اخبار ارزهای رمزنگاری شده را حفظ می کنید تا از این اتفاق جلوگیری کنید.

اکنون که به برخی از مزایا و معایب تجارت کوتاه مدت و بلند مدت ارز رمزنگاری شده پی بردید ، بیایید نگاهی به برخی از مواردی که باید قبل از شروع مراقب آنها باشید ، بیاندازیم..

چه چیزی باید مراقب باشید?

مهمترین نکته ای که باید قبل از شروع تجارت به خاطر بسپارید این است که این امکان وجود دارد که کل سرمایه خود را از دست بدهید.

بازارهای ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات هستند و گرچه برخی از مردم سود زیادی کسب کرده اند ، اما بسیاری از مردم نیز ضرر کرده اند. هرگز نباید با مبلغی که توانایی از دست دادن آن را ندارید معامله کنید.

نحوه برخورد با ضرر و زیان خود موفقیت شما به عنوان یک تاجر را تعیین می کند. در اینجا چند نکته مهم آورده شده است – هرگز سعی نکنید با سرمایه گذاری در هزینه های بیشتر ضرر خود را پس بگیرید. این سرمایه گذاری با احساسات است و اغلب باعث می شود افراد پول زیادی از دست بدهند.

FUD

اصطلاح مشهوری که هم در تجارت جهانی و هم در رمزنگاری استفاده می شود FUD است. این مخفف کلمه ترس از عدم قطعیت و اطلاعات غلط است.

FUD زمانی است که افراد یا سازمان ها سعی می کنند با گفتن اینکه همه پول خود را از دست می دهند (یا چیزهای مشابه) ، مردم را وادار کنند تا در دارایی سرمایه گذاری نکنند. آنها معمولاً جملاتی مانند “این کلاهبرداری است” یا “قصد خراب شدن” را دارند.

شما همیشه باید تحقیق خود را انجام دهید قبل از اینکه نتیجه بگیرید. از Google استفاده کنید تا اطلاعات صحیح شنیده شده را بشناسید.

اقناع

یک نکته نهایی که باید قبل از شروع معامله در نظر بگیرید این است که هرگز نباید تحت تأثیر نظرات دیگران قرار بگیرید. به یاد داشته باشید ، شما تنها شخصی نیستید که می خواهید از تجارت ارزهای رمزپایه سود ببرید.

مراقب Youtubers باشید که تماشا می کنید و به آنها گوش می دهید. برای تبلیغ سکه خود اغلب از طریق پروژه های ارز رمزپایه به آنها پرداخت می شود. این می تواند قیمت را در کوتاه مدت افزایش دهد اما در بلند مدت می تواند کاهش یابد. بنابراین ، همیشه ابتدا تحقیق خود را انجام دهید.

اگر تاکنون راهنمای ما را مطالعه کرده اید ، اکنون باید درک خوبی از معاملات ارز رمزنگاری شده ، تفاوت بین تجارت کوتاه مدت و بلند مدت و مواردی که باید مراقب باشید باشید..

حدس بزن چی شده؟ اکنون وقت آن است که یاد بگیریم چگونه رمزنگاری کنیم!

نحوه شروع تجارت

همانطور که به دنبال تجارت ارزهای رمزپایه هستید ، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که چند سکه برای شما تهیه کنیم! ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از بیت کوین است ، زیرا تقریباً هر صرافی آن را قبول می کند.

اگر به جای آن تصمیم به خرید Ethereum دارید ، می توانید راهنمای زیر را دنبال کنید. با این حال ، هر جا که به بیت کوین اشاره شد ، آن را با Ethereum عوض کنید.

اگر در این مرحله بیت کوین دارید ، می توانید به قسمت بعدی راهنما بروید!

سریعترین راه برای خرید بیت کوین استفاده از کارت نقدی یا اعتباری خود با Coinbase است. Coinbase یک کارگزار صرافی است و بیت کوین را با نرخ بسیار خوبی به شما می فروشد. اگرچه استفاده از کارت شما 4٪ هزینه دارد ، اما بلافاصله سکه های خود را می گیرید ارزش آن را دارد.

در Coinbase حساب باز کنید

توسط وب سایت Coinbase بروید با کلیک بر روی این پیوند. شما باید نام کاربری و رمزعبور قوی انتخاب کنید. همچنین باید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را تأیید کنید.

حساب خود را در Coinbase تأیید کنید

قبل از خرید بیت کوین در Coinbase ، باید هویت خود را تأیید کنید. راهنمای گام به گام ما را در زیر دنبال کنید.

 1. کلیک کنید خرید فروش در بالای صفحه.معاملات ارز رمزنگاری شده در برنامه Coinbase
 2. اکنون باید روش پرداخت را اضافه کنید. کلیک کنید روش پرداخت را اضافه کنید.

  افزودن روش پرداخت برای تجارت Cryptocurrency

 3. سپس از شما سال می شود که آیا می خواهید حساب بانکی یا کارت نقدی / اعتباری اضافه کنید. در این مثال ، ما یک بدهی / کارت اعتباری را اضافه می کنیم زیرا این سریعترین راه برای واریز است.افزودن حساب پرداخت برای شروع تجارت Cryptocurrency
 4. از آنجا که Coinbase امنیت را بسیار جدی می گیرد ، اکنون باید هویت خود را تأیید کنید. کلیک کنید شناسه بارگذاری.
 5. می توانید گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی صادر شده توسط دولت را بارگذاری کنید. روی موردی که می خواهید بارگذاری کنید کلیک کنید.افزودن شناسه برای شروع تجارت Cryptocurrency
 6. در مرحله بعدی ، از شما پرسیده می شود که چگونه می خواهید شناسه خود را بارگذاری کنید. می توانید وب کم ، دوربین موبایل یا بارگذاری پرونده را انتخاب کنید.افزودن تصویر برای شروع تجارت Cryptocurrency
 7. پس از بارگذاری شناسه ، تأیید زیر را دریافت خواهید کرد.هویت تصدیق شده

  اگر کیفیت تصویر به اندازه کافی واضح نیست ، از شما خواسته می شود که دوباره آن را بارگذاری کنید. روش پرداخت خود را در Coinbase اضافه کنید

 1. اکنون باید آدرس صورتحساب کارت بدهی / اعتباری خود را وارد کنید.تجارت ارز رمزنگاری شده
 2. اکنون باید جزئیات کارت بدهی / کارت اعتباری خود را وارد کنید. نگران نباشید – با رمزگذاری شماره ها ، Coinbase هرگز جزئیات کارت شما را نمی بیند.تجارت ارز رمزنگاری شده
 3. تبریک می گویم ، شما اکنون هویت خود را تأیید کرده و یک روش پرداخت اضافه کرده اید! حالا ، بیایید برویم و کمی بیت کوین بخریم.

خرید بیت کوین در Coinbase

 1. کلیک کنید خرید فروش دوباره در بالای صفحه. این بار می توانید چهار سکه ای را که می توانید خریداری کنید مشاهده کنید. کلیک کنید بیت کوین.تجارت ارز رمزنگاری شده
 2. به پایین پیمایش کنید و مبلغی را که می خواهید در بیت کوین هزینه کنید (فیات) وارد کنید. در مثال ما ، ما 150 یورو ارزش خرید داریم. با وارد کردن مقدار خود ، مقدار بیت کوین به روز می شود.تجارت ارز رمزنگاری شده
 1. در آخر بر روی کلیک کنید بلافاصله بیت کوین بخرید, کارت پرداختی را که قبلاً اضافه کرده اید تأیید کنید و روی آن کلیک کنید تایید. تمام شد ، به همین سادگی – شما اکنون صاحب بیت کوین هستید!

اکنون که مقداری بیت کوین دارید ، باید یک حساب در Binance باز کنیم. آنها یکی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری برای معاملات ارزهای رمزپایه هستند و بیش از 100 سکه مختلف در دسترس دارند!

یک حساب در Binance باز کنید

 1. به وب سایت Binance مراجعه کنید توسط با کلیک بر روی این پیوند.

 1. کلیک کنید ثبت نام و دستورالعمل ها را دنبال کنید. Binance همانند Coinbase اساسی است – شما باید آدرس ایمیل ، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و نام کاربری و رمز عبور را انتخاب کنید.

 1. اکنون که یک حساب Binance دارید ، باید بیت کوین را که به تازگی از Coinbase خریده اید واریز کنیم.

وجوه را به Binance واریز کنید

 1. به حساب Coinbase خود برگردید و روی آن کلیک کنید حساب ها در بالای صفحه. سپس بر روی کلیک کنید ارسال.دستورالعمل Coinbase برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده
 2. سپس از شما خواسته می شود آدرسی را که می خواهید سکه های خود را به آن بفرستید وارد کنید. همانطور که می خواهید آنها را به کیف پول Binance خود بفرستید ، باید به Binance برگردیم و آدرس کیف پول Binance را دریافت کنیم.
 3. به Binance برگردید. ماوس خود را به سمت بالا حرکت دهید منابع مالی و کلیک کنید سپرده ها.سپرده سرگرمی در COinbase تا بتوانید تجارت Cryptocurrency را انجام دهید
 4. کلیک کنید سکه سپرده را انتخاب کنید, تایپ BTC و سپس بر روی کلیک کنید بیت کوین.انتخاب سکه ای که در Coinbase سپرده خواهد شد
 5. اکنون آدرس سپرده Binance خود را برای بیت کوین مشاهده خواهید کرد. کپی کنید.دستورالعمل نحوه کپی کردن آدرس سپرده BTC هنگام معامله ارز رمزنگاری شده
 6. اکنون ، به حساب Coinbase خود برگردید. مقدار بیت کوین مورد نظر برای ارسال را وارد کنید و سپس آدرس کیف پول Binance را جای گذاری کنید. در آخر بر روی کلیک کنید ارسال. اعتبار Binance شما باید ظرف مدت 15 دقیقه تأمین شود.

نحوه معامله ارز رمزنگاری شده در Binance

اکنون که حساب Binance شما با بیت کوین تأمین می شود ، ما قصد داریم نحوه تجارت ارز رمزنگاری شده را به شما نشان دهیم. در مثال ما ، ما قصد داریم بیت کوین را با NEO معامله کنیم ، اما شما می توانید سکه مورد نظر خود را برای تجارت NEO جایگزین کنید!

 1. ماوس خود را به سمت بالا حرکت دهید تبادل و کلیک کنید پایه ای.انتخاب روش تجارت اصلی ارزهای رمزنگاری شده
 2. در سمت راست صفحه ، روی کلیک کنید BTC و وارد شوید NEO (یا سکه ای که می خواهید بخرید). سپس بر روی کلیک کنید NEO / BTC. اگر سکه ای که می خواهید با آن تجارت کنید NEO نیست و در عوض ABC بود ، به دنبال جفت ABC / BTC می گردید.دستورالعمل نحوه تجارت ارز رمزنگاری شده در Coinbase
 3. شما اکنون در صفحه اصلی معاملات سکه هایی قرار دارید که می خواهید معامله کنید – این جایی است که همه لذت ها اتفاق می افتد!نمودارهای قیمت سکه NEO در بستر معاملات Cryptocurrency
 4. برای انجام معامله ، باید به پایین پیمایش کرده و به دنبال آن باشید NEO بخرید
 5. قبل از انتخاب اینکه چند سکه می خواهید تجارت کنید ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک سکه انجام دهید سفارش را محدود کنید یا سفارش بازارسفارش محدود: اینجاست که قیمتی را که می خواهید با آن معامله کنید وارد می کنید. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت خود را مطابقت دهید. سفارش بازار: این جایی است که شما قیمت فعلی بازار را که در Binance موجود است دریافت می کنید. اگر این اولین بار است ، Market Order بهترین گزینه شماست.رده بازار در سکه
 6. اکنون باید مقدار NEO (یا سکه انتخابی خود) را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید. در مثال ما ، ما در حال خرید هستیم 10 NEO. همانطور که مشاهده خواهید کرد ، همانطور که انتخاب کردیم قیمت بازار را بدست خواهیم آورد بازار. در پایان ، برای انجام تجارت خود ، بر روی کلیک کنید NEO بخرید. این تمام ، شما فقط اولین معامله ارز رمزنگاری خود را انجام داده اید!دستورالعمل نحوه انتخاب مقدار سکه NEO در Coinbase

فقط به یاد داشته باشید ، شما می توانید راهنمای بالا را برای سکه ای که می خواهید خریداری کنید تغییر دهید.

نتیجه

و این پایان معاملات Cryptocurrency ما برای راهنمای مبتدیان است – امیدواریم که از آن لذت برده باشید!

اگر این مقاله را از ابتدا تا انتها خوانده اید ، اکنون باید درک خوبی از معاملات رمزنگاری ، تفاوت معاملات کوتاه مدت و بلند مدت و برخی موارد مهم داشته باشید که باید قبل از شروع آنها را در نظر بگیرید..

نه تنها این ، بلکه شما اکنون می دانید که چگونه اولین خرید رمزنگاری خود را انجام دهید و چگونه بین ارزهای رمزنگاری شده مختلف تجارت کنید! فقط به یاد داشته باشید ، شما همیشه باید قبل از هرگونه سرمایه گذاری با یک مشاور مالی صحبت کنید و همیشه تحقیقات خود را انجام دهید.

(من می خواهم شما در آنجا ایمن بمانید!)

بنابراین ، چگونه راهنما را پیدا کردید؟ آیا اولین ارز رمزنگاری شده خود را خریداری کرده اید؟ آیا ایده ای دارید که معامله رمزنگاری را شروع می کنید?..

به ما خبر دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector