Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت الکترونون: آیا افزایش می یابد؟

بیت کوین هنوز هم بزرگترین ارز رمزنگاری شده است ، اما قطعاً تنها ارز نیست. پس از موفقیت اولیه بیت کوین ، بیش از 1500 ارز رمزپایه به بازار عرضه شده است.

اگر Electroneum یکی از ارزهای رمزنگاری شده ای است که توجه شما را به خود جلب کرده است ، پس شما به جای مناسب رسیده اید. Electroneum که در سپتامبر 2017 راه اندازی شد ، در حال حاضر یکی از 100 ارز رمزپایه برتر است.

این راهنما به س questionsالاتی مانند:

 • آیا الکترونون یک سرمایه گذاری خوب است?
 • پیش بینی قیمت Electroneum چیست?
 • Electroneum در گذشته چگونه عمل کرده است?

بنابراین ، در پایان این راهنما ، شما ایده خوبی در مورد اینکه سکه Electroneum چیست و تفاوت آن با سایر سکه ها را خواهید داشت. همچنین شما در مورد پیش بینی های مختلف قیمت بالای Electroneum ، از جمله پیش بینی های محبوب 2021 ، اطلاعات کسب خواهید کرد.

در حالی که ارز رمزنگاری شده یک بازار فوق العاده غیرقابل پیش بینی است ، هدف این راهنما ارائه هرچه بیشتر اطلاعات است. همیشه توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه با یک کارشناس مالی مشورت کنید.

اگر قصد سرمایه گذاری روی آن را دارید ، درک اصول ارز رمزنگاری شده بسیار مهم است. بنابراین ، بیایید ابتدا قبل از ورود به پیش بینی قیمت ETN ، کمی درباره خود الکترون (ETN) بیاموزیم.

اگر احساس می کنید که از قبل با Electroneum به اندازه کافی آشنا هستید ، در صورت تمایل به بخش سابقه سرمایه گذاری Electroneum بروید.

الکترونون (ETN) چیست?

Electroneum مانند سایر ارزهای رمزپایه ، ارز دیجیتالی است که با استفاده از فناوری بلاکچین ساخته شده است. بنابراین ، چه چیز خاصی در مورد آن وجود دارد؟ چه چیزی آن را متفاوت می کند?

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در آن است سایت اینترنتی, می گوید که این “ارز رمزنگاری شده موبایل” است که برای تصویب گسترده طراحی شده است. هدف آن این است که با ساده ساختن آن برای کاربران گوشی های هوشمند (که تعداد آن ها نیز بسیار ساده است) آن را محقق کند 2.2 میلیارد) الکترونون را بدست آورید.

امروزه معامله در ارزهای رمزپایه یک فرآیند پیچیده است که ورود افراد غیر متخصص به بازار ارزهای رمزپایه را دشوار می کند. Electroneum سعی دارد با آسان ساختن بارگیری برنامه ، آنرا تغییر دهد.

هنگامی که برنامه Electroneum را بارگیری کردید ، برای دستیابی به Electroneum آماده خواهید شد. در حالی که بیشتر سکه ها برای استخراج آنها به تجهیزات قدرتمند و ویژه ای احتیاج دارند ، می توان Electroneum را با استفاده از برنامه استخراج کرد.

برنامه Electroneum همچنین دارای کیف پول داخلی برای ذخیره سکه های Electroneum است که از تلفن کاربر استخراج می شود. بنابراین ، Electroneum نه تنها می تواند مدیریت شود بلکه از طریق یک برنامه تلفن همراه استخراج می شود.

جدا از اینکه بسیار کاربرپسند و آسان برای استخراج است ، تفاوت های قابل توجه دیگری بین Electroneum و Bitcoin وجود دارد. بیایید نگاهی سریع به آنها بیندازیم.


 • حداکثر تعداد بیت کوین که می تواند وجود داشته باشد 21 میلیون است ، در حالی که حداکثر تعداد سکه های الکترونون می تواند باشد 21 بیلیون.
 • Electroneum با پیروی از سکه Monero ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

در مورد معاملات بیت کوین ، همه می توانند ارسال کننده و گیرنده چه کسی باشند. همچنین ، معاملات را می توان از مبدا جستجو کرد. اما ، تمام معاملات در مورد Electroneum کاملاً خصوصی و غیرقابل ردیابی است.

 • Electroneum بیشتر تمرکز بر سرعت انجام تراکنش های خرد مانند خرید بازی های تلفن همراه ، پرداخت برای برنامه ها و ارسال پول برای دوستان دارد..
 • همانطور که قبلا ذکر شد ، Electroneum برنامه ، کیف پول و تلفن همراه خاص خود را دارد. همه اینها فاقد Bitcoin است.

اکنون که شما درک درستی از Electroneum دارید ، به عملکرد گذشته آن می پردازیم. آگاهی از روند قیمت های تاریخی در پیش بینی قیمت Electroneum مفید خواهد بود.

تاریخچه سرمایه گذاری Electroneum

Electroneum ICO ، که در 14 سپتامبر 2017 راه اندازی شد ، به دلیل رسیدن به سقف سخت 40 میلیون دلار ، زود بسته شد. سرمایه بازار Electroneum 0.141 میلیارد دلار است و اولین ارز رمزنگاری شده بریتانیا است.

در حالی که آنها ICO بسیار موفقی داشتند ، پس از مدت کوتاهی با یک شکست جدی مواجه شدند. بسیاری از حساب های کاربری Electroneum هک شدند که منجر به افت ناگهانی قیمت در ابتدای نوامبر 2017 شد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، قیمت Electroneum از 0.23 دلار به 0.06 دلار کاهش یافت..

پیش بینی قیمت لکرونوم

پس از برطرف شدن مشکلات و مشاهده سرمایه گذاران از پتانسیل این ارز رمزنگاری شده برای موبایل ، قیمت های الکترونون دوباره احیا شد. این رشد از 0.06 دلار در نوامبر 2017 به 0.22 دلار در ژانویه 2018 افزایش یافت و در کمتر از 3 ماه رشد 122٪ را ثبت کرد.

شما می توانید روند تاریخی قیمت Electroneum را در نمودار از coinmarketcap زیر مشاهده کنید. مانند اکثر ارزهای رمزپایه دیگر ، قیمت آن از ژانویه 2018 کاهش یافته است. دو سال بعد ، در ژانویه 2021 قیمت Electroneum تنها 0.005 است و به نظر نمی رسد آینده چندان درخشان باشد. نمودار پیش بینی قیمت الکترونون

Electroneum نسبتاً به گذشته نسبت به سایر ارزهای رمزپایه نسبتاً متوسط ​​عمل کرده است. در واقع ، تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده وجود دارد که بازدهی بسیار بهتر از بازدهی الکترونون را به سرمایه گذاران خود پرداخت کرده اند. با این اوصاف ، این شرکت به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود مانند استخراج تلفن همراه ، توانسته است علاقه مندی سرمایه گذاران را ایجاد کند.

اکنون که از تاریخچه سرمایه گذاری Electroneum مطلع شدیم ، بیایید نگاهی به پیش بینی قیمت Electroneum یا دو مورد بیندازیم.

پیش بینی قیمت الکترونون 2021

در اینجا ، ما شاهد چند پیش بینی قیمت Electroneum برای امسال خواهیم بود.

پیش بینی قیمت الکترونون 2021 توسط جان مک آفی

اگر بازار ارزهای رمزنگاری شده را دنبال کرده باشید ، از قبل می دانید تأثیر جان مک آفی بر قیمت ها چه خواهد بود. وی یکی از مشهورترین تأثیرگذاران در بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

در توییت بسیار مثبت خود در مورد Electroneum (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، وی اظهار داشت که به دلایل زیر انتظار دارد که نتیجه خوبی داشته باشد:

 • وی انتظار دارد که به دلیل سهولت استفاده ، مورد استفاده کاربران برنامه های فنی و غیر فنی قرار گیرد
 • این یک سکه حفظ حریم خصوصی است
 • طرفداران زیادی در فیس بوک و سایر جوامع دارد که می توانند به پذیرفتن جریان اصلی آن کمک کنند

  پست توییتر جان مک آفی در مورد Electroneum

ممکن است پیش بینی او درست باشد یا نباشد ، اما قطعاً اعتبار خوبی برای Electroneum است.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تاکنون فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی قیمت الکترونون 2021 با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی

قبل از بررسی پیش بینی ، اجازه دهید توضیح دهم منظور از تجزیه و تحلیل فنی که یک روش محبوب برای پیش بینی قیمت است.

تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی آینده از روند قیمت های تاریخی و روند حجم معاملات استفاده می کند. این وظیفه توسط نرم افزاری انجام می شود که توابع پیچیده ریاضی را برای داده های تاریخی اعمال می کند.

Walletinvestor.com وب سایتی است که آنالیز فنی ارز رمزنگاری شده را انجام می دهد. طبق این وب سایت ، الکترونون یک سرمایه گذاری یک ساله با ریسک بالا است. پیش بینی قیمت Electrononeum 2021 آن 0.00 دلار است! کمی خشن ، شاید?

پیش بینی قیمت Electroneum 2021 براساس عواملی مانند Market Trends و Technology

بر اساس عواملی مانند فناوری ، عملکرد و روند بازار ، وب سایتی به نام uslifed.com چند سال پیش پیش بینی قیمت Electroneum را انجام داده است. طبق این پیش بینی قیمت ETN ، الكترونیم در دسامبر 2018 حدود 0.74 دلار بود. با این حال ، در آن زمان و در حال حاضر (در سال 2021) قیمت ETN فقط 0.005 دلار است. آنها براساس پیش بینی های Electroneum خود از طرفداران زیادی برخوردار بوده و استفاده از آنها بسیار آسان است.

همچنین Medium.com پیش بینی کرد که قیمت سکه ETN در آینده به 0.03235 دلار رشد خواهد کرد ، بنابراین ما خواهیم دید که آیا در سال 2021 صحت دارد یا خیر.

اکنون که در مورد پیش بینی های Electroneum برای امسال ایده ای داریم ، سعی کنیم آینده بلند مدت Electroneum را درک کنیم.

پیش بینی قیمت الکترونون 2021

با توجه به ماهیت کنترل نشده ارزهای رمزپایه (پیش بینی شده) ، پیش بینی آینده طولانی مدت آنها کاملاً دشوار است. با این حال ، سعی خواهم کرد تا آنجا که ممکن است اطلاعات را با شما در میان بگذارم.

در زیر بهترین پیش بینی قیمت Electroneum برای سال 2021 آورده شده است.

پیش بینی قیمت الکترونون 2021 بر اساس تجزیه و تحلیل فنی

Coinliker.com وب سایتی است که تجزیه و تحلیل فنی انجام می دهد و پیش بینی های طولانی مدت قیمت را ارائه می دهد. این پیش بینی 2.44 دلار برای سال 2023 است. بر این اساس ، به نظر می رسد Electroneum در سال 2021 در مسیر خوبی قرار دارد و سرمایه گذاری 200 دلاری ممکن است بیش از 23000 دلار تا سال 2023 ارزش داشته باشد..

پیش بینی قیمت Electroneum 2021 براساس عواملی مانند Market Trends و Technology

Uslifed.com همچنین پیش بینی Electroneum را چند سال قبل ارائه داد. پیش بینی قیمت Electroneum در ابتدای سال 2018 حدود 0.812 دلار و تا دسامبر 2018 حدود 1.10 دلار بود. متأسفانه این اتفاق نیفتاد و منابع نشان می دهند که قیمت ETN در سال 2021 می تواند تا 0 دلار باشد..

بنابراین ، همانطور که توسط دو منبع مختلف نشان داده شده است ، پیش بینی قیمت Electroneum برای سال 2021 است. به نظر می رسد گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد ، اما همانطور که قبلاً گفتم ، پیش بینی قیمت هر ارز رمزنگاری شده در طولانی مدت بسیار دشوار است.

در حقیقت ، پیش بینی آنها در کوتاه مدت نیز بسیار دشوار است – باید این را صریح بگویم. هیچ کس نمی تواند آینده را ببیند ، گرچه احتمالاً همه آرزو داریم که بتوانیم.

بنابراین ، آیا الکترونون گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است?

همانطور که مشاهده کردید ، پیش بینی ها درباره آینده Electroneum تقسیم شده است. در نظر گرفتن این پیش بینی ها هنگام تصمیم گیری مهم است ، اما بررسی اصول سکه نیز مهم است.

در زیر برخی از دلایل Electroneum می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد.

تیم شایسته با اهداف تعریف شده

یکی از مهمترین عواملی که آینده هر ارز رمزنگاری شده را رقم می زند تیم پشت سر آن است. Electroneum تیم مجرب و فداکاری را دارد که نمایش را اجرا می کند. ریچارد الز ، مدیر عامل شرکت ، تجربه ایجاد مشاغل موفق فناوری را دارد. آخرین مورد Retortal Ltd است که بیش از 50 میلیون دلار ارزش دارد.

تا کنون ، این تیم در توسعه ویژگی های جدید و رفع مشکلات سریع بوده است. آنها همچنین برخلاف بسیاری از پروژه های ارز رمزنگاری شده ، سرمایه گذاران خود را در جریان اهداف و چگونگی دستیابی به آنها قرار داده اند.

جامعه عظیمی از طرفداران

به دلیل جذابیت آن برای کاربران غیر فنی ، پشتیبانی گسترده ای را در سطح پایه دریافت کرده است. مردم امیدوارند که Electroneum ممکن است سکه ای باشد که به دلیل سازگاری با موبایل منجر به جذب گسترده ارزهای رمزپایه شود..

در ژانویه 2018 حدود 765،000 کاربر زنده ETN وجود داشت و آنها هر روز به تعداد بیشتری اضافه می کنند.

اینها برخی از دلایلی است که می تواند Electronone را به یک سرمایه گذاری خوب تبدیل کند. آنها ممکن است بتوانند از طریق سرمایه گذاران سود جلب کنند زیرا به نظر می رسد در مسیر درست حرکت می کنند.

با این وجود ، مواردی وجود دارد که باید در مورد Electroneum مراقب آنها باشید. موارد زیر برخی از مواردی است که ممکن است از رشد الکترونون جلوگیری کند.

یا آیا Electroneum گزینه بد سرمایه گذاری است?

عملکرد گذشته

سال 2017 برای ارزهای رمزپایه بسیار موفق بود. ارزهای رمزپایه برتر مانند Litecoin ، Monero ، Ethereum بازدهی در بازه 5000 تا 10 هزار درصدی را داشتند. عظیم است ، درست است?

با این حال ، الکترونون عملکردهای مشابهی را نشان نداده است. سرمایه گذارانی که به عملکرد گذشته به عنوان معیار موفقیت نگاه می کنند ، ممکن است علاقه ای به سرمایه گذاری در Electroneum نداشته باشند.

چالش های فنی

برای موفقیت ، Electroneum قصد دارد با تهیه ماینینگ کاربر پسند موبایل ، به کاربران موبایل ضربه بزند. گفتن این کار ساده تر از انجام است ، و آنها از مارس 2018 با مشکلات فنی با مشکلات فنی روبرو شده اند.

تا زمانی که آنها نتوانند مشکلات را برطرف کنند ، آینده محصول Electroneum متزلزل به نظر می رسد.

پیش بینی قیمت الکترونون پست توییتر

لیست در مبادلات

آنها در این جبهه پیشرفت کرده اند اما Electroneum هنوز در هیچ یک از مبادلات عمده مانند Binance ، Bittrex و Poloniex ذکر نشده است. برای برخی از سرمایه گذاران این امر ناامیدکننده است زیرا آنها آن را فاقد اعتبار می دانند. برای دیگران ، این موارد مربوط به نقدینگی را فراهم می کند.

سنجیدن جوانب مثبت و منفی هر ارز رمزنگاری شده ، بخش مهمی از استراتژی سرمایه گذاری است.

به نظر من ، شما باید منتظر بمانید که قبل از برقراری تماس سرمایه گذاری ، ماینر تلفن همراه آنها چگونه کار می کند وقتی مشخص شد که آنها از نظر فنی برای رفع مشکلات مجهز هستند ، می توانید برای برنامه ریزی سرمایه گذاری خود با یک مشاور مالی مشورت کنید.

کلمات نهایی

شما اکنون می دانید که Electroneum چیست ، USP های آن چیست ، چه عیب هایی دارد و برخی از نام های بزرگ در فضای رمزنگاری فکر می کنند که این عملکرد طی چند سال آینده انجام شود.

اگر Electroneum بتواند به معنای واقعی خود به اهداف خود برسد ، در این صورت آنها می توانند بازار بزرگی از بیش از 2.2 میلیارد کاربر تلفن هوشمند را به دست آورند – این نکته اساسی است. بنابراین ، اگر پروژه را دوست دارید ، باید آن را همراه با پیشرفت های آن از نزدیک دنبال کنید تا بتوانید در زمان مناسب روی آن سرمایه گذاری کنید.

اگر شما تصمیم بگیرید که سرمایه گذاری خوبی باشد ، اگرچه ممکن است به عواملی از جمله اینکه چگونه مسائل فعلی را تجربه می کنند بستگی داشته باشد.

پیش بینی های قیمت الکترونون نشان می دهد که ممکن است یک سرمایه گذاری بلند مدت باشد اما پیش بینی های متفاوتی وجود دارد. اگر همه چیز به نفع آن پیش برود ، ممکن است بین $ 1- $ 1.50 باشد و بازدهی بیش از 5000٪ را براساس پیش بینی هایی که انجام دادیم فراهم کند.

همانطور که قبلاً گفتم ، ارز رمزپایه بسیار غیرقابل پیش بینی است و همیشه بهتر است قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی تماس بگیرید.

خب تصمیم داری چکار کنی؟ آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟ پیش بینی قیمت Electroneum شما چیست؟ خیلی دوست داشتم بدونم چی تو ذهنت میگذره!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector